Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Ostrava (4. - 5. 3. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 4.3.2023 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 338 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 07.33 Q
2 266 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.33 Q
3 286 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 07.39 q
4 71 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.46
5 303 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 07.60
6 101 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 07.61
7 310 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 =PB 07.62
8 370 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2023 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 NL 07.22 Q
2 6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.43 Q
3 360 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 07.49
4 254 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.54
5 76 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.62
6 178 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.67
7 321 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 07.67
8 33 Marek StráníkMarek Stráník 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 359 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 07.27 Q
2 201 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 PB 07.30 Q
3 64 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 07.35 q
4 371 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.44
5 302 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 07.52
6 182 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 07.56
7 39 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 07.62
8 195 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 07.72
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 NL 07.22 Q
2 359 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 07.27 Q
3 201 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 PB 07.30 Q
4 338 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 07.33 Q
5 266 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.33 Q
6 64 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 07.35 q
7 286 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 07.39 q
8 6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.43 Q
9 371 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.44
10 71 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.46
11 360 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 07.49
12 302 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 07.52
13 254 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.54
14 182 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 07.56
15 303 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 07.60
16 101 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 07.61
17 76 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.62
18 39 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 07.62
19 310 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 =PB 07.62
20 178 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.67
21 321 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 07.67
22 33 Marek StráníkMarek Stráník 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.71
23 195 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 07.72
24 370 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.90

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 NL 07.16
2 266 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 PB 07.28
3 201 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 PB 07.29
4 359 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 07.29
5 338 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 07.31
6 6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 07.37
7 286 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 07.40
8 64 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.40
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 4.3.2023 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 305 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.80 Q
2 99 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 07.83 Q
3 54 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 07.88 q
4 250 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 07.92
5 229 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.00
6 260 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.07
7 270 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.17
8 209 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 08.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2023 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 NL 07.67 Q
2 198 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 07.83 Q
3 175 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.90
4 186 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 07.92
5 423 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 07.98
6 144 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 08.04
7 116 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 08.08
8 128 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2023 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 07.75 Q
2 50 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 07.76 Q
3 372 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.80 q
4 336 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 07.93
5 174 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 07.96
6 322 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.99
7 289 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 PB 08.02
8 263 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.04
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 NL 07.67 Q
2 139 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 07.75 Q
3 50 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 07.76 Q
4 305 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.80 Q
5 372 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.80 q
6 99 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 07.83 Q
7 198 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 07.83 Q
8 54 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 07.88 q
9 175 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.90
10 186 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 07.92
10 250 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 07.92
12 336 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 07.93
13 174 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 07.96
14 423 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 07.98
15 322 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.99
16 229 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.00
17 289 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 PB 08.02
18 263 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.04
19 144 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 08.04
20 260 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.07
21 116 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 08.08
22 128 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.12
23 270 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.17
24 209 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 08.38

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 NL 07.63
2 139 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 07.73
3 50 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 07.73
4 54 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 07.74
5 372 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.79
6 305 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.81
7 99 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.89
8 198 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 07.93
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 NL 17.17
2 266 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 17.30
3 302 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 17.61
4 64 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 17.61
5 6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 17.72
6 407 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 17.78
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 5.3.2023 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 266 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 17.40 Q
2 430 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 18.03
3 310 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 18.04
4 106 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 18.21
5 33 Marek StráníkMarek Stráník 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 18.28
6 421 Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 18.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.3.2023 - 10:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 NL 17.33 Q
2 6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.73 q
3 73 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 18.00
4 63 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 18.09
5 151 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 18.54
6 370 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.3.2023 - 10:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 407 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 17.74 Q
2 347 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 17.78
3 76 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 18.00
4 365 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.14
5 46 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 18.18
118 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 5.3.2023 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 302 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 17.60 Q
2 64 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 17.65 q
3 71 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 17.87
4 371 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 17.96
5 195 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 18.47
6 23 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 NL 17.33 Q
2 266 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 17.40 Q
3 302 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 17.60 Q
4 64 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 17.65 q
5 6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.73 q
6 407 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 17.74 Q
7 347 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 17.78
8 71 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 17.87
9 371 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 17.96
10 76 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 18.00
11 73 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 18.00
12 430 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 18.03
13 310 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 18.04
14 63 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 18.09
15 365 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.14
16 46 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 18.18
17 106 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 18.21
18 33 Marek StráníkMarek Stráník 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 18.28
19 195 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 18.47
20 151 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 18.54
21 421 Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 18.60
22 23 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.81
23 370 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 18.84
118 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 NL 18.50
2 305 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 18.79
3 99 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 =PB 18.82
4 198 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 18.87
5 322 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 =PB 19.01
6 175 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 19.17
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 5.3.2023 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 305 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 18.83 Q
2 372 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.24
3 144 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 19.32
4 30 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 19.36
336 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.3.2023 - 09:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 99 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.03 Q
2 186 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 19.16
3 125 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 19.33
4 250 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 PB 19.34
5 411 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 19.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.3.2023 - 09:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 322 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 19.01 Q
2 198 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 19.08 q
3 80 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 19.31
4 173 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 =PB 19.50
5 230 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 19.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 5.3.2023 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 NL 18.62 Q
2 175 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 19.11 q
3 312 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 19.37
4 270 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 19.55
5 56 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 2 PB 19.60
6 136 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 19.79
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 NL 18.62 Q
2 305 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 18.83 Q
3 322 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 19.01 Q
4 99 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.03 Q
5 198 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 19.08 q
6 175 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 19.11 q
7 186 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 19.16
8 372 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.24
9 80 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 19.31
10 144 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 19.32
11 125 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 19.33
12 250 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 PB 19.34
13 30 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 19.36
14 312 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 19.37
15 173 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 =PB 19.50
16 270 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 19.55
17 411 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 19.59
18 56 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 2 PB 19.60
19 136 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 19.79
20 230 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 19.86
336 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNF

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 4.3.2023 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 63 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 38.19 Q
2 24 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 38.41
3 221 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 38.48
4 182 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 38.88
5 151 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 40.13
6 9 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 41.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2023 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 399 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 NL 37.30 Q
2 18 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 38.07 q
3 287 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 38.73
4 13 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 39.76
5 368 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 39.87
6 309 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2023 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 323 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 37.93 Q
2 22 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 38.37
3 359 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 38.40
4 366 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 39.45
5 380 Marek HübschMarek Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 39.48
6 413 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 PB 39.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.3.2023 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 171 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 PB 37.93 Q
2 25 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 38.07 q
3 311 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 39.29
4 257 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 PB 39.66
5 275 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 39.96
6 94 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 40.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 399 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 NL 37.30 Q
2 171 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 PB 37.93 Q
3 323 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 37.93 Q
4 18 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 38.07 q
4 25 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 38.07 q
6 63 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 38.19 Q
7 22 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 38.37
8 359 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 38.40
9 24 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 38.41
10 221 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 38.48
11 287 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 38.73
12 182 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 38.88
13 311 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 39.29
14 366 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 39.45
15 380 Marek HübschMarek Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 39.48
16 257 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 PB 39.66
17 13 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 39.76
18 413 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 PB 39.84
19 368 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 39.87
20 275 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 39.96
21 151 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 40.13
22 94 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 40.18
23 309 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.70
24 9 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 41.51

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 399 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 NL 37.20
2 323 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 37.69
3 171 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 37.75
4 25 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 38.16
5 18 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 38.19
6 63 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 38.25
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 4.3.2023 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 40.81 Q
2 429 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 41.84 q
3 116 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 42.55
4 289 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 43.30
5 169 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 43.64
6 233 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 43.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2023 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 246 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 41.97 Q
2 56 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 6 =PB 42.06
3 172 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.18
4 159 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 43.45
5 185 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 43.50
226 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2023 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 40.87 Q
2 183 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.78 q
3 136 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 41.88
4 80 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 42.32
5 200 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 42.79
6 59 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 43.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.3.2023 - 17:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 392 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 41.78 Q
2 423 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 42.03
3 411 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 42.09
4 312 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 42.70
5 288 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 43.74
6 100 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 40.81 Q
2 68 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 40.87 Q
3 392 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 41.78 Q
4 183 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.78 q
5 429 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 41.84 q
6 136 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 41.88
7 246 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 41.97 Q
8 423 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 42.03
9 56 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 6 =PB 42.06
10 411 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 42.09
11 172 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.18
12 80 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 42.32
13 116 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 42.55
14 312 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 42.70
15 200 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 42.79
16 59 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 43.28
17 289 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 43.30
18 159 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 43.45
19 185 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 43.50
20 169 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 43.64
21 288 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 43.74
22 233 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 43.80
23 100 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.87
226 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ 17.3.1

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 MR 39.35
2 68 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 40.42
3 392 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 41.26
4 183 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 41.76
5 246 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 41.80
6 429 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 41.83
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 4.3.2023 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 222 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 2:07.98 Q
2 19 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:08.18 Q
3 199 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 2:09.16 q
4 147 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:09.51 q
5 14 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:14.28
6 235 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:17.54
7 345 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:18.10
8 381 Tomáš HübschTomáš Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:19.55
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200147Juráň Jonáš (ATHOL)30.82
400147Juráň Jonáš (ATHOL)1:01.97
600147Juráň Jonáš (ATHOL)1:36.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2023 - 17:26) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 219 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 NL 2:04.39 Q
2 343 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 2:05.24 Q
3 331 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:09.81
4 180 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 2:11.78
5 210 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 PB 2:13.98
6 386 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:22.44
308 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200219Kocman Matyáš (BRECL)30.74
400219Kocman Matyáš (BRECL)1:02.10
600219Kocman Matyáš (BRECL)1:32.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2023 - 17:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 384 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:08.72 Q
2 193 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:08.92 Q
3 416 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:10.31
4 179 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:12.84
5 131 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 2:13.24
6 351 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 2:14.64
7 45 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 PB 2:15.04
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200384Neudörfler Jan (SOKOP)31.30
400384Neudörfler Jan (SOKOP)1:04.47
600193Axon Adam (STBOL)1:37.78
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 219 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 NL 2:04.39 Q
2 343 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 2:05.24 Q
3 222 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 2:07.98 Q
4 19 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:08.18 Q
5 384 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:08.72 Q
6 193 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:08.92 Q
7 199 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 2:09.16 q
8 147 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:09.51 q
9 331 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:09.81
10 416 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:10.31
11 180 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 2:11.78
12 179 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:12.84
13 131 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 2:13.24
14 210 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 PB 2:13.98
15 14 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:14.28
16 351 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 2:14.64
17 45 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 PB 2:15.04
18 235 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:17.54
19 345 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:18.10
20 381 Tomáš HübschTomáš Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:19.55
21 386 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:22.44
308 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 219 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 NL 2:02.97
2 19 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 2:02.98
3 343 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 2:03.50
4 384 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:04.04
5 222 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 2:05.00
6 199 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 PB 2:06.40
7 193 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:07.45
8 147 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:08.91
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200219Kocman Matyáš (BRECL)30.52
400219Kocman Matyáš (BRECL)1:01.95
600219Kocman Matyáš (BRECL)1:33.14
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 4.3.2023 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 27 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.58 Q
2 15 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:22.40 Q
3 130 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 2:23.84 q
4 356 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:24.10
5 197 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 2:27.63
6 252 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:28.51
7 225 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:29.87
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20027Fialová Ema (MOSBR)32.78
40027Fialová Ema (MOSBR)1:08.54
60027Fialová Ema (MOSBR)1:45.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2023 - 17:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 428 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:20.18 Q
2 36 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:21.03 Q
3 264 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 2:21.13 q
4 97 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:28.79
5 282 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:30.06
6 388 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:30.35
7 137 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:35.62
17 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200428Radvanová Kristýna (UNIBR)34.07
400428Radvanová Kristýna (UNIBR)1:10.72
600428Radvanová Kristýna (UNIBR)1:45.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2023 - 17:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 320 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 2:25.83 Q
2 298 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:26.03 Q
3 410 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:26.35
4 389 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:28.20
5 142 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 2:28.55
6 267 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 2:28.63
7 242 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:28.73
8 152 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:31.73
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200152Ďurkechová Maria (ATHOS)33.99
400242Havelková Kristina (JESPR)1:14.31
600242Havelková Kristina (JESPR)1:51.80
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 428 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:20.18 Q
2 27 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.58 Q
3 36 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:21.03 Q
4 264 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 2:21.13 q
5 15 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:22.40 Q
6 130 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 2:23.84 q
7 356 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:24.10
8 320 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 2:25.83 Q
9 298 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:26.03 Q
10 410 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:26.35
11 197 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 2:27.63
12 389 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:28.20
13 252 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:28.51
14 142 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 2:28.55
15 267 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 2:28.63
16 242 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:28.73
17 97 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:28.79
18 225 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:29.87
19 282 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:30.06
20 388 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:30.35
21 152 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:31.73
22 137 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:35.62
17 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 27 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:18.20
2 428 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:19.29
3 264 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 2:19.38
4 15 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:19.48
5 36 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:20.71
6 298 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:21.53
7 320 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 2:24.46
8 130 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:26.51
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200428Radvanová Kristýna (UNIBR)31.90
400428Radvanová Kristýna (UNIBR)1:07.78
600428Radvanová Kristýna (UNIBR)1:43.09
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 4.3.2023 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 87 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 PB 4:23.26
2 363 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 PB 4:24.39
3 354 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 PB 4:25.29
4 91 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 8 PB 4:26.61
5 248 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 PB 4:29.02
6 296 Miloslav SuchýMiloslav Suchý 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 4:30.57
7 204 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 12 4:32.43
8 301 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 4 PB 4:38.39
9 146 Sebastián ŠemrákSebastián Šemrák 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 14 PB 4:38.74
10 238 Šimon LanczŠimon Lancz 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 4:40.67
11 382 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18 PB 4:43.61
12 61 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 15 PB 4:46.74
13 227 Matouš SkripnikMatouš Skripnik 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13 4:47.09
14 307 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:47.43
15 133 Tomáš HolíkTomáš Holík 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 17 PB 4:48.03
16 207 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 4:50.40
17 52 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 4:52.98
18 170 Jan BarčákJan Barčák 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 16 4:59.40
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400207Rybáček Tomáš (DCOST)1:07.64
800363Metelka Tomáš (HKRAL)2:13.58
120087Pietrula Jakub (DIPOL)3:32.98
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 4.3.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 395 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 4:50.50
2 324 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 PB 4:51.60
3 234 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 4:55.89
4 262 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 5:02.39
5 89 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 PB 5:05.69
6 82 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 5:06.30
7 412 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 5:08.06
8 353 Veronika ČervinkováVeronika Červinková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 5:09.62
9 90 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 5:11.15
10 313 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 5:16.87
11 299 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 PB 5:17.50
12 215 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 5:18.49
13 93 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 5:20.54
14 393 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 PB 5:22.55
15 290 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 13 5:26.62
16 58 Linda JursováLinda Jursová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 16 5:28.88
17 247 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 18 5:30.39
18 337 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 5:41.61
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400395Zajícová Emma (SOKOP)1:16.55
800395Zajícová Emma (SOKOP)2:33.53
1200395Zajícová Emma (SOKOP)3:53.70
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 304 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 09:30.50
2 378 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 09:47.63
3 232 Tomáš StaněkTomáš Staněk 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 9 PB 09:53.43
4 355 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 PB 10:02.66
5 162 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 10:03.10
6 134 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 10:03.86
7 42 Dan MochalDan Mochal 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 10:07.28
8 49 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 10:08.96
9 335 Vítek ŠtemberaVítek Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 10:21.48
10 420 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 PB 10:24.15
11 223 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10:25.06
12 401 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 15 PB 10:26.30
13 120 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17 PB 10:26.72
14 48 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 10:34.94
15 95 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 10:36.75
16 181 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18 10:53.37
135 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNF
194 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000304Špiroch Ondřej (STRIB)3:08.88
2000304Špiroch Ondřej (STRIB)6:20.64
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 41 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 MR 10:43.44
2 10 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 10:52.40
3 11 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 PB 10:52.50
4 114 Šárka SucháŠárka Suchá 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 6 PB 11:11.90
5 255 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9 PB 11:20.01
6 256 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 PB 11:27.55
7 214 Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 11:29.11
8 373 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 11:58.31
9 422 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 12:00.70
10 126 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12:03.34
11 424 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12:05.65
12 83 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 PB 12:11.32
13 358 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 PB 12:19.67
14 167 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14 PB 12:22.43
15 166 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15 PB 12:24.27
16 123 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17 SB 12:34.51
17 357 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 PB 12:46.91
18 390 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13:08.28
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100041Železníková Monika (UHHRD)3:30.50
200041Železníková Monika (UHHRD)7:09.75
Celkem 18 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 4.3.2023 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 323 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.50 Q
2 306 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 7 PB 08.63 Q
3 418 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.72 q
4 86 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 08.82 q
5 287 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 08.84
6 416 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.10
7 259 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.77 Q
2 369 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.89 Q
3 148 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 08.90
4 206 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.01
5 31 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 09.01
6 379 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.10
7 176 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 09.25
8 208 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2023 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 347 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.59 Q
2 121 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.74 Q
3 367 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.95
4 285 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 =PB 09.02
5 196 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 09.17
6 1 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.21
7 32 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.23
8 402 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 15.38
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 323 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.50 Q
2 347 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.59 Q
3 306 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 7 PB 08.63 Q
4 418 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.72 q
5 121 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.74 Q
6 292 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.77 Q
7 86 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 08.82 q
8 287 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 08.84
9 369 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.89 Q
10 148 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 08.90
11 367 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.95
12 206 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.01
13 31 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 09.01
14 285 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 =PB 09.02
15 379 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09.10
16 416 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.10
17 196 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 09.17
18 259 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.18
19 1 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.21
20 32 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.23
21 176 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 09.25
22 208 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 09.33
23 402 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 15.38

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 323 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 =NL 08.42
2 292 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 08.56
3 306 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 PB 08.61
4 418 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.66
5 347 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.67
6 369 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.73
7 121 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.78
8 86 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.94
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 4.3.2023 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 173 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.90 Q
2 156 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 09.09 Q
3 244 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 09.17
4 30 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.25
5 269 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 09.33
6 375 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.41
7 37 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.50
8 190 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 140 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.82 Q
2 405 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.83 Q
3 29 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.96 q
4 109 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.06 q
5 44 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.43
6 243 Lída KomornáLída Komorná 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.52
7 349 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.53
8 272 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2023 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.84 Q
2 51 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.93 Q
3 191 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.10
4 98 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.21
5 226 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.26
6 263 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.48
7 79 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.49
8 111 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 09.57
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 140 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.82 Q
2 405 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.83 Q
3 26 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.84 Q
4 173 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.90 Q
5 51 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.93 Q
6 29 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.96 q
7 109 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.06 q
8 156 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 09.09 Q
9 191 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.10
10 244 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 09.17
11 98 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.21
12 30 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.25
13 226 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.26
14 269 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 09.33
15 375 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.41
16 44 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.43
17 263 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.48
18 79 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.49
19 37 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.50
20 243 Lída KomornáLída Komorná 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.52
21 349 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.53
22 111 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 09.57
23 272 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.68
24 190 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.66

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.3.2023 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 =NL 08.71
2 140 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 08.75
3 405 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.81
4 109 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 08.82
5 173 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.82
6 26 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.92
7 29 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.15
8 156 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.29
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.3.2023 - 13:28) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slavík J., Horák T., Pella D., Zeman M. Slavík J., Horák T., Pella D., Zeman M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:37.76
2 Šmejkal J., Musil O., Holeček Š., Sauer L. Šmejkal J., Musil O., Holeček Š., Sauer L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:38.02
3 Lancmann A., Geist P., Truhlář J., Majdloch J. Lancmann A., Geist P., Truhlář J., Majdloch J. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 1:38.91
4 Smolík R., Kocman M., Drobilič L., Krůza V. Smolík R., Kocman M., Drobilič L., Krůza V. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 1:39.44
Knap J., Kouba J., Kolář A., Rybníček L. Knap J., Kouba J., Kolář A., Rybníček L. Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.3.2023 - 13:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čechura V., Pták A., Nygrýn J., Kořenek V. Čechura V., Pták A., Nygrýn J., Kořenek V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 1:37.00
2 Rákosník T., Ladin T., Reischig F., Šedivý J. Rákosník T., Ladin T., Reischig F., Šedivý J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:40.11
3 Mařík F., Záruba M., Hradský M., Delín L. Mařík F., Záruba M., Hradský M., Delín L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:41.66
4 Böhm V., Kučera J., Rakouš D., Vyhlídal D. Böhm V., Kučera J., Rakouš D., Vyhlídal D. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 1:48.77
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.3.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hájek M., Gromeš D., Zita Š., Macoun M. Hájek M., Gromeš D., Zita Š., Macoun M. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 1:42.71
2 Pětvaldský B., Goron T., Kušnír J., Gelnar A. Pětvaldský B., Goron T., Kušnír J., Gelnar A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 1:42.96
3 Dušek J., Malina P., Marek L., Krupka V. Dušek J., Malina P., Marek L., Krupka V. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:46.75
Filounek J., Janele T., Moravec M., Glamoš J. Filounek J., Janele T., Moravec M., Glamoš J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.3.2023 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Strnad V., Macek Š., Hic M., Stráník M. A - Strnad V., Macek Š., Hic M., Stráník M. AC PardubiceAC Pardubice 5 1:39.04
2 Neudörfler J., Hübsch M., Holuša F., Žůrek V. Neudörfler J., Hübsch M., Holuša F., Žůrek V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:40.64
3 Vítek J., Orbes F., Pavelec R., Pavlíček O. Vítek J., Orbes F., Pavelec R., Pavlíček O. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:47.83
4 Müller A., Bělič O., Dvořák F., Sochalský M. Müller A., Bělič O., Dvořák F., Sochalský M. AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 1:50.13
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 5.3.2023 - 13:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Dušek P., Stoklasa P., Nedbal P., Páleník T. B - Dušek P., Stoklasa P., Nedbal P., Páleník T. AC PardubiceAC Pardubice 3 1:42.81
2 Denk Š., Macháček H., Váša T., Vančura O. Denk Š., Macháček H., Váša T., Vančura O. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 1:43.36
3 Vosátka F., Přibyl Š., Kulička P., Klapka M. Vosátka F., Přibyl Š., Kulička P., Klapka M. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:46.35
4 Šíma V., Obšil J., Buc D., Rychtecký M. Šíma V., Obšil J., Buc D., Rychtecký M. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 1:48.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čechura V., Pták A., Nygrýn J., Kořenek V. Čechura V., Pták A., Nygrýn J., Kořenek V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 1:37.00
2 Slavík J., Horák T., Pella D., Zeman M. Slavík J., Horák T., Pella D., Zeman M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:37.76
3 Šmejkal J., Musil O., Holeček Š., Sauer L. Šmejkal J., Musil O., Holeček Š., Sauer L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:38.02
4 Lancmann A., Geist P., Truhlář J., Majdloch J. Lancmann A., Geist P., Truhlář J., Majdloch J. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 1:38.91
5 A - Strnad V., Macek Š., Hic M., Stráník M. A - Strnad V., Macek Š., Hic M., Stráník M. AC PardubiceAC Pardubice 5 1:39.04
6 Smolík R., Kocman M., Drobilič L., Krůza V. Smolík R., Kocman M., Drobilič L., Krůza V. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 1:39.44
7 Rákosník T., Ladin T., Reischig F., Šedivý J. Rákosník T., Ladin T., Reischig F., Šedivý J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:40.11
8 Neudörfler J., Hübsch M., Holuša F., Žůrek V. Neudörfler J., Hübsch M., Holuša F., Žůrek V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:40.64
9 Mařík F., Záruba M., Hradský M., Delín L. Mařík F., Záruba M., Hradský M., Delín L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:41.66
10 Hájek M., Gromeš D., Zita Š., Macoun M. Hájek M., Gromeš D., Zita Š., Macoun M. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 1:42.71
11 B - Dušek P., Stoklasa P., Nedbal P., Páleník T. B - Dušek P., Stoklasa P., Nedbal P., Páleník T. AC PardubiceAC Pardubice 3 1:42.81
12 Pětvaldský B., Goron T., Kušnír J., Gelnar A. Pětvaldský B., Goron T., Kušnír J., Gelnar A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 1:42.96
13 Denk Š., Macháček H., Váša T., Vančura O. Denk Š., Macháček H., Váša T., Vančura O. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 1:43.36
14 Vosátka F., Přibyl Š., Kulička P., Klapka M. Vosátka F., Přibyl Š., Kulička P., Klapka M. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:46.35
15 Dušek J., Malina P., Marek L., Krupka V. Dušek J., Malina P., Marek L., Krupka V. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:46.75
16 Vítek J., Orbes F., Pavelec R., Pavlíček O. Vítek J., Orbes F., Pavelec R., Pavlíček O. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:47.83
17 Šíma V., Obšil J., Buc D., Rychtecký M. Šíma V., Obšil J., Buc D., Rychtecký M. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 1:48.57
18 Böhm V., Kučera J., Rakouš D., Vyhlídal D. Böhm V., Kučera J., Rakouš D., Vyhlídal D. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 1:48.77
19 Müller A., Bělič O., Dvořák F., Sochalský M. Müller A., Bělič O., Dvořák F., Sochalský M. AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 1:50.13
Knap J., Kouba J., Kolář A., Rybníček L. Knap J., Kouba J., Kolář A., Rybníček L. Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNF
Filounek J., Janele T., Moravec M., Glamoš J. Filounek J., Janele T., Moravec M., Glamoš J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.3.2023 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. A - Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 NL 1:43.14
2 A - Bastová K., Mazzolini P., Štefková N., Udvarosová B. A - Bastová K., Mazzolini P., Štefková N., Udvarosová B. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:43.67
3 Sedlářová M., Fúsiková J., Manová E., Pohunková E. Sedlářová M., Fúsiková J., Manová E., Pohunková E. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 1:45.28
4 Stratilová J., Nováková D., Hrudníková V., Kaňkovská A. Stratilová J., Nováková D., Hrudníková V., Kaňkovská A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 1:45.59
5 Matysová E., Jarošová E., Pletichová L., Miklovičová V. Matysová E., Jarošová E., Pletichová L., Miklovičová V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:46.29
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.3.2023 - 12:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nápravníková R., Pavliščová M., Davidová E., Řeháková L. Nápravníková R., Pavliščová M., Davidová E., Řeháková L. Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:45.54
2 Ptáčková N., Kalašová V., Uhrová A., Jarolímková L. Ptáčková N., Kalašová V., Uhrová A., Jarolímková L. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:47.65
3 Bucková A., Tocháčková A., Zmrzlá L., Dobrá M. Bucková A., Tocháčková A., Zmrzlá L., Dobrá M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 1:48.35
4 Truhlářová E., Langerová M., Šinkmajerová N., Lacková E. Truhlářová E., Langerová M., Šinkmajerová N., Lacková E. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 1:51.10
5 A - Chovancová L., Křížková L., Štefánková J., Holubová A. A - Chovancová L., Křížková L., Štefánková J., Holubová A. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 1:53.35
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.3.2023 - 12:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Loudová A., Vaníčková N., Marková A., Marková T. Loudová A., Vaníčková N., Marková A., Marková T. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:46.22
2 Radvanová K., Radvanová M., Šímová E., Kostelníková E. Radvanová K., Radvanová M., Šímová E., Kostelníková E. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:47.05
3 Sýkorová J., Rudolfová A., Martinez L., Jirková D. Sýkorová J., Rudolfová A., Martinez L., Jirková D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:47.38
4 Schelle K., Procházková S., Jestříbková N., Kašparová A. Schelle K., Procházková S., Jestříbková N., Kašparová A. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 1:48.78
5 Kaděrová K., Voldánová L., Peroutková J., Šikolová A. Kaděrová K., Voldánová L., Peroutková J., Šikolová A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:51.82
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.3.2023 - 12:58) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stroblová K., Navrátilová S., Brožová B., Fialová E. Stroblová K., Navrátilová S., Brožová B., Fialová E. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:47.52
2 Bedrnová A., Ježková M., Plačková M., Stachová V. Bedrnová A., Ježková M., Plačková M., Stachová V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:48.07
3 Sitková V., Holátová E., Závodná J., Cikaníková M. Sitková V., Holátová E., Závodná J., Cikaníková M. SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 1:48.13
4 Kraftová E., Krýslová V., Koněvalíková M., Kyselá B. Kraftová E., Krýslová V., Koněvalíková M., Kyselá B. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 1:48.24
5 Srnová L., Orbesová A., Kopřivová I., Chvilíčková K. Srnová L., Orbesová A., Kopřivová I., Chvilíčková K. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:56.06
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 5.3.2023 - 13:04) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Levová A., Čadová K., Fischerová T., Kapicová M. Levová A., Čadová K., Fischerová T., Kapicová M. SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 1:48.57
2 Onderková A., Andrlová B., Holušová V., Zajícová E. Onderková A., Andrlová B., Holušová V., Zajícová E. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:49.61
3 Legnerová A., Kušnierová A., Hupáková V., Šenkýřová K. Legnerová A., Kušnierová A., Hupáková V., Šenkýřová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:49.92
4 Kunclová M., Dvořáčková V., Bláhová L., Včelařová V. Kunclová M., Dvořáčková V., Bláhová L., Včelařová V. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:51.81
5 Daněčková S., Junaštíková T., Tóthová E., Těteková S. Daněčková S., Junaštíková T., Tóthová E., Těteková S. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:52.13
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 5.3.2023 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Motalová V., Špringerová A., Kopečná K., Němcová K. Motalová V., Špringerová A., Kopečná K., Němcová K. Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 1:51.69
2 Chválová J., Bezděková B., Kopecká M., Dočkalová K. Chválová J., Bezděková B., Kopecká M., Dočkalová K. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 1:51.94
3 Matoušová B., Dobrá L., Novotná S., Plačková L. Matoušová B., Dobrá L., Novotná S., Plačková L. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:52.46
4 Hlaváčková N., Jamborová A., Jamborová A., Dařbujánová D. Hlaváčková N., Jamborová A., Jamborová A., Dařbujánová D. AC PardubiceAC Pardubice 3 1:53.00
5 Žáčková M., Štarková B., Kaducová M., Žwaková S. Žáčková M., Štarková B., Kaducová M., Žwaková S. Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 1:53.19
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 5.3.2023 - 13:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gýnová A., Thiebaut E., Zelníková B., Břečková N. Gýnová A., Thiebaut E., Zelníková B., Břečková N. AK MostAK Most 5 1:49.48
2 Němcová L., Kovářová N., Machartová V., Knotková K. Němcová L., Kovářová N., Machartová V., Knotková K. SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 1:52.67
3 Kubištová B., Böhmová E., Dobášová E., Krejčíková K. Kubištová B., Böhmová E., Dobášová E., Krejčíková K. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 1:56.92
4 Vojtášková B., Vályová M., Hrubá K., Žouželková A. Vojtášková B., Vályová M., Hrubá K., Žouželková A. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 1:59.05
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 5.3.2023 - 13:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Chalupová A., Babincová A., Šnyrychová S., Máchová B. B - Chalupová A., Babincová A., Šnyrychová S., Máchová B. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:47.92
2 B - Fryčová L., Ministrová M., Milfaitová M., Šteflová V. B - Fryčová L., Ministrová M., Milfaitová M., Šteflová V. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 1:48.82
3 B - Vojpichová V., Bergerová S., Moulisová M., Pischnothová E. B - Vojpichová V., Bergerová S., Moulisová M., Pischnothová E. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:54.38
4 C - Richterová M., Fojtíková K., Drdová K., Nováková E. C - Richterová M., Fojtíková K., Drdová K., Nováková E. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:54.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. A - Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 NL 1:43.14
2 A - Bastová K., Mazzolini P., Štefková N., Udvarosová B. A - Bastová K., Mazzolini P., Štefková N., Udvarosová B. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:43.67
3 Sedlářová M., Fúsiková J., Manová E., Pohunková E. Sedlářová M., Fúsiková J., Manová E., Pohunková E. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 1:45.28
4 Nápravníková R., Pavliščová M., Davidová E., Řeháková L. Nápravníková R., Pavliščová M., Davidová E., Řeháková L. Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:45.54
5 Stratilová J., Nováková D., Hrudníková V., Kaňkovská A. Stratilová J., Nováková D., Hrudníková V., Kaňkovská A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 1:45.59
6 Loudová A., Vaníčková N., Marková A., Marková T. Loudová A., Vaníčková N., Marková A., Marková T. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:46.22
7 Matysová E., Jarošová E., Pletichová L., Miklovičová V. Matysová E., Jarošová E., Pletichová L., Miklovičová V. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:46.29
8 Radvanová K., Radvanová M., Šímová E., Kostelníková E. Radvanová K., Radvanová M., Šímová E., Kostelníková E. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:47.05
9 Sýkorová J., Rudolfová A., Martinez L., Jirková D. Sýkorová J., Rudolfová A., Martinez L., Jirková D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:47.38
10 Stroblová K., Navrátilová S., Brožová B., Fialová E. Stroblová K., Navrátilová S., Brožová B., Fialová E. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:47.52
11 Ptáčková N., Kalašová V., Uhrová A., Jarolímková L. Ptáčková N., Kalašová V., Uhrová A., Jarolímková L. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:47.65
12 B - Chalupová A., Babincová A., Šnyrychová S., Máchová B. B - Chalupová A., Babincová A., Šnyrychová S., Máchová B. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 1:47.92
13 Bedrnová A., Ježková M., Plačková M., Stachová V. Bedrnová A., Ježková M., Plačková M., Stachová V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:48.07
14 Sitková V., Holátová E., Závodná J., Cikaníková M. Sitková V., Holátová E., Závodná J., Cikaníková M. SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 1:48.13
15 Kraftová E., Krýslová V., Koněvalíková M., Kyselá B. Kraftová E., Krýslová V., Koněvalíková M., Kyselá B. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 1:48.24
16 Bucková A., Tocháčková A., Zmrzlá L., Dobrá M. Bucková A., Tocháčková A., Zmrzlá L., Dobrá M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 1:48.35
17 Levová A., Čadová K., Fischerová T., Kapicová M. Levová A., Čadová K., Fischerová T., Kapicová M. SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 1:48.57
18 Schelle K., Procházková S., Jestříbková N., Kašparová A. Schelle K., Procházková S., Jestříbková N., Kašparová A. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 1:48.78
19 B - Fryčová L., Ministrová M., Milfaitová M., Šteflová V. B - Fryčová L., Ministrová M., Milfaitová M., Šteflová V. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 1:48.82
20 Gýnová A., Thiebaut E., Zelníková B., Břečková N. Gýnová A., Thiebaut E., Zelníková B., Břečková N. AK MostAK Most 5 1:49.48
21 Onderková A., Andrlová B., Holušová V., Zajícová E. Onderková A., Andrlová B., Holušová V., Zajícová E. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:49.61
22 Legnerová A., Kušnierová A., Hupáková V., Šenkýřová K. Legnerová A., Kušnierová A., Hupáková V., Šenkýřová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:49.92
23 Truhlářová E., Langerová M., Šinkmajerová N., Lacková E. Truhlářová E., Langerová M., Šinkmajerová N., Lacková E. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 1:51.10
24 Motalová V., Špringerová A., Kopečná K., Němcová K. Motalová V., Špringerová A., Kopečná K., Němcová K. Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 1:51.69
25 Kunclová M., Dvořáčková V., Bláhová L., Včelařová V. Kunclová M., Dvořáčková V., Bláhová L., Včelařová V. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:51.81
26 Kaděrová K., Voldánová L., Peroutková J., Šikolová A. Kaděrová K., Voldánová L., Peroutková J., Šikolová A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:51.82
27 Chválová J., Bezděková B., Kopecká M., Dočkalová K. Chválová J., Bezděková B., Kopecká M., Dočkalová K. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 1:51.94
28 Daněčková S., Junaštíková T., Tóthová E., Těteková S. Daněčková S., Junaštíková T., Tóthová E., Těteková S. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:52.13
29 Matoušová B., Dobrá L., Novotná S., Plačková L. Matoušová B., Dobrá L., Novotná S., Plačková L. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:52.46
30 Němcová L., Kovářová N., Machartová V., Knotková K. Němcová L., Kovářová N., Machartová V., Knotková K. SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 1:52.67
31 Hlaváčková N., Jamborová A., Jamborová A., Dařbujánová D. Hlaváčková N., Jamborová A., Jamborová A., Dařbujánová D. AC PardubiceAC Pardubice 3 1:53.00
32 Žáčková M., Štarková B., Kaducová M., Žwaková S. Žáčková M., Štarková B., Kaducová M., Žwaková S. Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 1:53.19
33 A - Chovancová L., Křížková L., Štefánková J., Holubová A. A - Chovancová L., Křížková L., Štefánková J., Holubová A. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 1:53.35
34 B - Vojpichová V., Bergerová S., Moulisová M., Pischnothová E. B - Vojpichová V., Bergerová S., Moulisová M., Pischnothová E. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:54.38
35 C - Richterová M., Fojtíková K., Drdová K., Nováková E. C - Richterová M., Fojtíková K., Drdová K., Nováková E. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:54.57
36 Srnová L., Orbesová A., Kopřivová I., Chvilíčková K. Srnová L., Orbesová A., Kopřivová I., Chvilíčková K. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:56.06
37 Kubištová B., Böhmová E., Dobášová E., Krejčíková K. Kubištová B., Böhmová E., Dobášová E., Krejčíková K. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 1:56.92
38 Vojtášková B., Vályová M., Hrubá K., Žouželková A. Vojtášková B., Vályová M., Hrubá K., Žouželková A. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 1:59.05

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2023 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,53 1,58 1,63 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,84 1,86 1,88
1 217 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 19 NL 1.86 - - O - O O - O XO O O r
2 3 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 PB 1.84 - - O O XO XO O XO XXO XXO XXX
3 192 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 18 1.73 - - O XO O XXO XXX
4 94 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 15 PB 1.73 O O XO XO XXO XXO XXX
5 117 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 12 =PB 1.70 - XO O XO XO XXX
6 426 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 6 PB 1.70 O O XO XXO XXO XXX
7 297 Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 4 =PB 1.67 - O O O XXX
8 72 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 9 1.67 O O XO O XXX
9 352 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 8 =PB 1.67 XXO O XXO XO XXX
10= 4 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2 PB 1.67 O XO O XXO XXX
10= 206 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 10 1.67 O XO O XXO XXX
12 344 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 3 PB 1.67 O O XXO XXO XXX
13 199 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 14 1.63 O - O XXX
14 316