Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Břeclav (16. - 17. 9. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 16.9.2023 - 13:00) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.37 Q
2 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 07.40 Q
3 153 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.48
4 474 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 07.51
5 396 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 2 07.51
6 525 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 7 07.68
7 569 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 07.70
8 480 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 08.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2023 - 13:06) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.26 Q
2 105 Jakub ČadekJakub Čadek 08 AKR Železná Ruda AKR Železná Ruda 5 07.26 Q
3 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 07.37 q
4 361 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.48
5 229 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 07.48
6 130 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 07.61
7 467 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 07.67
8 553 Karel Ondřej VančuraKarel Ondřej Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 07.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2023 - 13:12) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 07.26 Q
2 263 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC Brno BYAC Brno 5 07.33 Q
3 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 07.34 q
4 517 Lukáš LazárekLukáš Lazárek 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.43
5 217 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 07.47
6 411 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 07.55
7 152 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.63
8 468 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 8 07.65
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.26 Q
2 105 Jakub ČadekJakub Čadek 08 AKR Železná Ruda AKR Železná Ruda 5 07.26 Q
3 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 07.26 Q
4 263 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC Brno BYAC Brno 5 07.33 Q
5 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 07.34 q
6 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 07.37 q
7 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.37 Q
8 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 07.40 Q
9 517 Lukáš LazárekLukáš Lazárek 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.43
10 217 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 07.47
11 361 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.48
12 229 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 07.48
13 153 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.48
14 474 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 07.51
15 396 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 2 07.51
16 411 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 07.55
17 130 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 07.61
18 152 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.63
19 468 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 8 07.65
20 467 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 07.67
21 525 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 7 07.68
22 569 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 07.70
23 553 Karel Ondřej VančuraKarel Ondřej Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 07.72
24 480 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 08.02

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.9.2023 - 14:40) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 105 Jakub ČadekJakub Čadek 08 AKR Železná Ruda AKR Železná Ruda 6 PB 07.23
2 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.25
3 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.28
4 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 07.32
5 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 07.36
6 263 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC Brno BYAC Brno 2 07.38
7 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 07.39
8 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 07.43
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 16.9.2023 - 12:40) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 07.75 Q
2 487 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.89 Q
3 176 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.93 q
4 351 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 08.02
5 426 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 08.06
6 378 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.14
7 296 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 1 08.18
8 416 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 08.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2023 - 12:46) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 07.91 Q
2 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 07.97 Q
3 181 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 4 07.99
4 222 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.03
5 353 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 8 08.11
6 533 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 7 08.24
7 437 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.33
8 318 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 08.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2023 - 12:52) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 07.86 Q
2 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 07.87 Q
3 223 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 07.90 q
4 185 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 07.94
5 313 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 08.01
6 386 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 08.09
7 120 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 08.16
8 158 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.16
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 07.75 Q
2 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 07.86 Q
3 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 07.87 Q
4 487 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.89 Q
5 223 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 07.90 q
6 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 07.91 Q
7 176 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.93 q
8 185 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 07.94
9 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 07.97 Q
10 181 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 4 07.99
11 313 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 08.01
12 351 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 08.02
13 222 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.03
14 426 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 08.06
15 386 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 08.09
16 353 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 8 08.11
17 378 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.14
18 120 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 08.16
19 158 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.16
20 296 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 1 08.18
21 416 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 08.21
22 533 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 7 08.24
23 437 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.33
24 318 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 08.35

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.9.2023 - 14:30) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 07.82
2 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 07.93
3 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.94
4 176 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.95
5 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 08.00
6 487 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 08.03
7 223 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.03
8 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.04
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 17.9.2023 - 11:25) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 17.02 QA
2 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 17.12 qA
3 229 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 17.51 qB
4 153 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.56 qB
5 569 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 17.64 qB
6 62 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s. AC Sportguides Rožnov pod R... 1 PB 17.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2023 - 11:30) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 17.20 QA
2 525 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 3 17.79
3 401 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 18.06
4 108 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK Děčín ASK Děčín 5 18.12
5 47 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC Pardubice AC Pardubice 6 20.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2023 - 11:35) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 17.28 QA
2 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 17.30 qA
3 474 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 17.75
4 273 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 17.89
5 29 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 18.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.9.2023 - 11:40) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 3 17.19 QA
2 361 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.54 qB
3 217 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 4 17.60 qB
4 250 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 6 17.70 qB
5 566 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 18.17
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 17.02 QA
2 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 17.12 qA
3 396 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 3 17.19 QA
4 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 17.20 QA
5 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 17.28 QA
6 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 17.30 qA
7 229 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 17.51 qB
8 361 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.54 qB
9 153 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.56 qB
10 217 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 4 17.60 qB
11 569 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 17.64 qB
12 250 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 6 17.70 qB
13 474 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 17.75
14 62 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s. AC Sportguides Rožnov pod R... 1 PB 17.78
15 525 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 3 17.79
16 273 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 17.89
17 401 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 18.06
18 29 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 18.10
19 108 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK Děčín ASK Děčín 5 18.12
20 566 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 18.17
21 47 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC Pardubice AC Pardubice 6 20.49

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2023 - 13:25) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 16.90
2 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 17.03
3 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 17.07
4 396 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 17.13
5 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 17.13
6 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 17.26
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2023 - 13:30) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 153 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.45
2 361 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.54
3 229 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 17.61
4 217 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 17.64
5 569 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 17.67
6 250 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 1 17.67
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 17.9.2023 - 11:05) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 18.93 QA
2 379 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 19.17 qB
3 90 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 19.46
4 84 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 19.60
5 183 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 19.71
6 318 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 20.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2023 - 11:10) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 419 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 3 PB 18.78 QA
2 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 18.93 qA
3 134 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko Dvorská Atletický klub Blansko Dvorská 1 PB 19.06 qB
4 174 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 19.09 qB
5 436 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 19.18 qB
6 230 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.23 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2023 - 11:15) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 19.17 QA
2 223 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.32
3 185 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 19.42
4 236 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s. ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 19.69
5 336 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 20.08
319 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.9.2023 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 18.64 QA
2 181 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 3 19.03 qA
3 158 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 19.30 qB
4 386 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 19.37
5 487 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 19.43
6 559 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 19.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 18.64 QA
2 419 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 3 PB 18.78 QA
3 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 18.93 qA
4 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 18.93 QA
5 181 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 3 19.03 qA
6 134 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko Dvorská Atletický klub Blansko Dvorská 1 PB 19.06 qB
7 174 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 19.09 qB
8 379 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 19.17 qB
9 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 19.17 QA
10 436 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 19.18 qB
11 230 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.23 qB
12 158 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 19.30 qB
13 223 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.32
14 386 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 19.37
15 185 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 19.42
16 487 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 19.43
17 90 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 19.46
18 559 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 19.59
19 84 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 19.60
20 236 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s. ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 19.69
21 183 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 19.71
22 318 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 20.04
23 336 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 20.08
319 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNF

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2023 - 13:15) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 18.47
2 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 18.59
3 419 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4 18.81
4 181 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 1 18.84
5 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 18.98
6 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 19.02
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2023 - 13:20) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 134 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko Dvorská Atletický klub Blansko Dvorská 4 PB 18.88
2 436 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 19.12
3 158 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 19.15
4 230 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.16
5 174 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.16
379 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 DNF
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 16.9.2023 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 36.62 QA
2 468 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 37.50 qB
3 28 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 37.71 qB
4 10 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 37.75 qB
5 167 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 37.89
6 300 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 1 40.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2023 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 27 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 36.64 QA
2 47 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC Pardubice AC Pardubice 3 PB 37.21 qA
3 376 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 37.43 qA
4 3 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 38.22
5 38 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 38.65
6 290 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 38.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2023 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 473 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 =PB 37.67 QA
2 40 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 37.76 qB
3 542 Alexander PelcAlexander Pelc 09 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 6 38.85
4 261 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC Brno BYAC Brno 2 39.02
5 413 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 39.20
6 567 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 42.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.9.2023 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 37.47 QA
2 219 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s. 3 PB 37.52 qB
3 86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 37.83 qB
4 331 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 37.89
5 17 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 38.43
6 553 Karel Ondřej VančuraKarel Ondřej Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 39.13
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 36.62 QA
2 27 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 36.64 QA
3 47 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC Pardubice AC Pardubice 3 PB 37.21 qA
4 376 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 37.43 qA
5 145 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 37.47 QA
6 468 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 37.50 qB
7 219 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s. 3 PB 37.52 qB
8 473 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 =PB 37.67 QA
9 28 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 37.71 qB
10 10 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 37.75 qB
11 40 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 37.76 qB
12 86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 37.83 qB
13 331 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 37.89
14 167 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 37.89
15 3 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 38.22
16 17 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 38.43
17 38 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 38.65
18 542 Alexander PelcAlexander Pelc 09 TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí 6 38.85
19 290 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 38.99
20 261 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC Brno BYAC Brno 2 39.02
21 553 Karel Ondřej VančuraKarel Ondřej Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 39.13
22 413 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 39.20
23 300 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 1 40.50
24 567 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 42.04

300 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2023 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 NL 35.85
2 27 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 36.76
3 145 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 37.17
4 47 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC Pardubice AC Pardubice 2 37.34
5 473 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 37.69
6 376 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 37.85
Poznámky:
Žlutá karta - Hercík Matyáš za nesportovní chování.
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 219 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s. Atletika Krnov z.s. 4 37.67
2 40 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.78
3 10 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 38.25
4 28 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 38.33
468 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2023 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 38.22
2 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 39.45
3 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 39.79
4 404 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 40.19
5 80 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 40.32
6 572 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 41.38
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2023 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 173 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.68
2 351 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 PB 41.74
3 505 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 41.91
4 484 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 41.94
5 79 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 6 42.07
6 293 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 42.58
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 16.9.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 40.56 QA
2 505 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 41.79 qB
3 293 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 41.83 qB
4 484 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 41.93 qB
5 220 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 42.40
6 214 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 44.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2023 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 39.76 QA
2 79 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 5 41.81 qB
3 90 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 42.18
4 131 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 43.16
5 34 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 43.26
6 317 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 45.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2023 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 40.34 QA
2 404 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 40.70 qA
3 559 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 42.09
4 268 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 42.21
5 303 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 6 43.09
6 336 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 43.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.9.2023 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 PB 40.62 QA
2 572 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 41.48 qA
3 173 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 41.72 qB
4 351 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 41.78 qB
5 378 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 42.72
6 533 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 6 42.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 292 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 39.76 QA
2 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 40.34 QA
3 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 40.56 QA
4 80 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 PB 40.62 QA
5 404 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 40.70 qA
6 572 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 41.48 qA
7 173 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 41.72 qB
8 351 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 41.78 qB
9 505 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 41.79 qB
10 79 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 5 41.81 qB
11 293 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 41.83 qB
12 484 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 41.93 qB
13 559 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 42.09
14 90 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 42.18
15 268 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 42.21
16 220 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 42.40
17 378 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 42.72
18 533 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 6 42.98
19 303 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 6 43.09
20 336 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 43.13
21 131 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 43.16
22 34 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 43.26
23 214 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 44.21
24 317 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 45.22

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 16.9.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 283 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:01.63 Q
2 515 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 2:04.22 Q
3 143 Lubomír ŘehákLubomír Řehák 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 3 2:04.99
4 187 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 6 PB 2:05.74
5 39 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:05.84
6 322 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 PB 2:09.06
7 512 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:16.57
8 550 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:20.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2023 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 454 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 2:02.31 Q
2 442 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:02.56 Q
3 288 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 5 PB 2:04.37
4 18 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 2:07.34
5 400 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 2:09.32
6 228 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 2:10.94
7 36 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:11.41
8 238 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 2:18.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2023 - 13:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 498 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 PB 2:01.39 Q
2 326 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 2:02.01 Q
3 121 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 2:02.22 q
4 431 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:02.90 q
5 270 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 6 2:09.74
6 308 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 2:10.76
7 325 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 2:11.03
8 492 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 2:13.89
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 498 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 PB 2:01.39 Q
2 283 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:01.63 Q
3 326 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 2:02.01 Q
4 121 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 2:02.22 q
5 454 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 2:02.31 Q
6 442 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:02.56 Q
7 431 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:02.90 q
8 515 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 2:04.22 Q
9 288 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 5 PB 2:04.37
10 143 Lubomír ŘehákLubomír Řehák 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 3 2:04.99
11 187 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 6 PB 2:05.74
12 39 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:05.84
13 18 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 2:07.34
14 322 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 PB 2:09.06
15 400 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 2:09.32
16 270 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 6 2:09.74
17 308 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 2:10.76
18 228 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 2:10.94
19 325 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 2:11.03
20 36 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:11.41
21 492 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 2:13.89
22 512 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:16.57
23 238 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 2:18.64
24 550 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:20.67

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 17.9.2023 - 12:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 283 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 NL 1:58.17
2 442 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 1:58.39
3 454 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 1:59.54
4 498 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 PB 2:00.15
5 326 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:02.47
6 121 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:03.05
7 515 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 2:07.56
8 431 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:08.31
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 16.9.2023 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 50 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC Pardubice AC Pardubice 3 PB 2:17.12 Q
2 42 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:17.95 Q
3 391 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:18.77 q
4 126 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 2:20.31 q
5 180 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 2:22.19
6 21 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 2:23.66
7 405 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 2:28.29
8 532 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 2:30.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2023 - 13:26) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 570 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 2:20.85 Q
2 19 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 2:22.09 Q
3 202 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:22.88
4 503 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 2:23.86
5 418 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 2:24.04
6 348 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 2:26.49
7 192 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:31.42
8 453 Veronika ČervinkováVeronika Červinková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:32.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2023 - 13:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 165 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 2:21.46 Q
2 340 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 2:21.50 Q
3 447 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 2:27.78
4 449 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:28.96
5 502 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 2:29.76
6 556 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:30.59
7 232 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 2:30.76
8 157 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:34.10
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC Pardubice AC Pardubice 3 PB 2:17.12 Q
2 42 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:17.95 Q
3 391 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:18.77 q
4 126 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 2:20.31 q
5 570 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 2:20.85 Q
6 165 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 2:21.46 Q
7 340 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 2:21.50 Q
8 19 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 2:22.09 Q
9 180 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 2:22.19
10 202 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:22.88
11 21 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 2:23.66
12 503 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 2:23.86
13 418 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 2:24.04
14 348 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 2:26.49
15 447 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 2:27.78
16 405 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 2:28.29
17 449 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:28.96
18 502 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 2:29.76
19 556 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:30.59
20 232 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 2:30.76
21 532 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 2:30.97
22 192 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:31.42
23 453 Veronika ČervinkováVeronika Červinková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:32.56
24 157 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:34.10

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.9.2023 - 11:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 570 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 PB 2:15.29
2 340 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 2:15.81
3 50 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 2:16.00
4 165 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:16.87
5 42 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:16.95
6 391 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:18.03
7 126 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:23.32
8 19 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 2:35.97
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 16.9.2023 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 111 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 11 4:28.94
2 321 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 8 4:29.51
3 240 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 4:30.85
4 260 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC Brno BYAC Brno 9 4:33.23
5 306 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 4:33.72
6 389 Miloslav SuchýMiloslav Suchý 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 4:36.19
7 179 Vojta PetrášVojta Petráš 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 4:36.87
8 178 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 4:38.70
9 265 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 4:44.08
10 269 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 1 PB 4:55.56
11 511 Patrik MiklošPatrik Mikloš 09 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2 5:06.74
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 16.9.2023 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 422 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 17 PB 4:55.69
2 304 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 16 4:56.07
3 57 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 18 4:58.07
4 482 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 15 5:05.01
5 311 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 13 5:06.18
6 104 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 12 5:08.16
7 530 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 11 PB 5:09.35
8 541 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 PB 5:10.99
9 538 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 14 5:12.80
10 114 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 10 5:14.26
11 548 Veronika MilecováVeronika Milecová 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 9 5:14.94
12 539 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 5:16.37
13 537 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 5:18.56
14 461 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 5:18.65
15 279 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC Brno JAC Brno 3 5:19.09
16 1 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 2 5:29.33
17 60 Ema PradeováEma Pradeová 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 5:45.22
330 Kristýna KřížováKristýna Křížová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 DNS
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 17.9.2023 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 397 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 18 09:14.63
2 32 Štěpán VolfŠtěpán Volf 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 17 09:39.37
3 172 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 16 PB 09:40.80
4 384 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13 PB 09:41.54
5 335 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09:54.18
6 299 Jiří KoptíkJiří Koptík 08 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 10:02.76
7 203 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 14 10:09.35
8 85 Adam SvozilAdam Svozil 08 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 15 10:09.48
9 170 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 10 10:09.93
10 457 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 10:13.16
11 438 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10:13.66
12 243 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 10:15.78
13 256 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 9 10:16.30
14 272 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 10:18.31
15 168 Tomáš HolíkTomáš Holík 09 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 10:18.53
16 275 Ivo VacekIvo Vacek 09 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 10:30.89
17 171 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 10:38.41
451 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 DNF
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žákyně

(ne, 17.9.2023 - 13:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 15 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 16 10:49.71
2 16 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 14 10:54.53
3 224 Katie EaldenKatie Ealden 09 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 15 11:07.06
4 337 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 13 11:13.50
5 406 Eva KalábováEva Kalábová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 9 PB 11:19.79
6 44 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 10 PB 11:31.71
7 144 Šárka SucháŠárka Suchá 10 Atletický klub Louny, z.s. Atletický klub Louny, z.s. 11 11:43.28
8 201 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 11:52.94
9 536 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 11:58.19
10 357 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 12:03.01
11 278 Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová 10 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 12:03.12
12 557 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12:03.38
13 459 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12:04.45
14 294 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 2 12:38.91
506 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 DNF
160 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 12 DNS
Celkem 16 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 16.9.2023 - 12:20) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 13.44 Q
2 381 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 14.11 Q
3 402 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 14.19 q
4 374 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 14.30
5 87 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 14.62
6 360 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.77
7 46 Petr DušekPetr Dušek 08 AC Pardubice AC Pardubice 2 14.82
8 146 Dominik DostálDominik Dostál 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 15.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2023 - 12:26) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 446 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 13.76 Q
2 264 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 14.01 Q
3 476 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 14.22
4 549 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.36
5 305 Josef FálJosef Fál 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 14.37
6 48 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AC Pardubice 5 14.43
7 295 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 8 14.71
563 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 DQ 22.6.1
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2023 - 12:32) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 399 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 13.61 Q
2 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.88 Q
3 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 6 PB 14.07 q
4 516 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 14.34
5 110 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 14.51
6 479 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.55
7 385 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 14.57
8 251 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 14.69
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 13.44 Q
2 399 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 13.61 Q
3 446 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 13.76 Q
4 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.88 Q
5 264 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 14.01 Q
6 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 6 PB 14.07 q
7 381 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 14.11 Q
8 402 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 14.19 q
9 476 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 14.22
10 374 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 14.30
11 516 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 14.34
12 549 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.36
13 305 Josef FálJosef Fál 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 14.37
14 48 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC Pardubice AC Pardubice 5 14.43
15 110 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 14.51
16 479 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.55
17 385 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 14.57
18 87 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 14.62
19 251 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 14.69
20 295 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 8 14.71
21 360 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.77
22 46 Petr DušekPetr Dušek 08 AC Pardubice AC Pardubice 2 14.82
23 146 Dominik DostálDominik Dostál 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 15.14
563 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 DQ 22.6.1

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.9.2023 - 14:15) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 13.33
2 399 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 13.60
3 446 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 3 PB 13.63
4 381 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 7 =PB 13.96
5 264 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 14.09
6 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 8 14.33
7 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.36
8 402 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 14.40
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 16.9.2023 - 12:00) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.30 Q
2 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 14.77 Q
3 293 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.09
4 485 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 15.23
5 350 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 15.42
6 509 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 15.72
7 125 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 15.87
8 429 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 15.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.9.2023 - 12:06) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 14.40 Q
2 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 14.55 Q
3 45 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.75 q
4 174 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 15.08
5 558 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 15.37
6 75 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 15.44
7 489 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 15.66
534 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.9.2023 - 12:12) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 523 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.47 Q
2 177 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.73 Q
3 73 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 14.90 q
4 252 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 7 15.31
5 197 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 15.42
6 312 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 15.63
7 356 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 15.98
8 344 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 16.20
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.30 Q
2 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 14.40 Q
3 523 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.47 Q
4 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 14.55 Q
5 177 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.73 Q
6 45 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.75 q
7 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 14.77 Q
8 73 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 14.90 q
9 174 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 15.08
10 293 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.09
11 485 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 15.23
12 252 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 7 15.31
13 558 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 15.37
14 197 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 15.42
15 350 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 15.42
16 75 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 15.44
17 312 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 15.63
18 489 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 15.66
19 509 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 15.72
20 125 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 15.87
21 429 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 15.89
22 356 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 15.98
23 344 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 16.20
534 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 DNF

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.9.2023 - 14:05) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 NL 14.08
2 41 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 14.15
3 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 14.32
4 177 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 14.33
5 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 14.46
6 73 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 PB 14.70
7 45 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 14.76
8 523 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.78
Celkem 8 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 17.9.2023 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.60 QA
2 360 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.77 qB
3 262 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC Brno BYAC Brno 6 28.67
4 95 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 28.85
549 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNF
225 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2023 - 10:20) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 514 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 27.21 QA
2 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.71 qB
3 545 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 27.94 qB
4 59 Matúš PorubänMatúš Porubän 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 28.49
5 67 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 PB 28.64
6 402 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 28.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2023 - 10:25) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 26.47 QA
2 516 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 27.42 qA
3 86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 27.46 qA
4 2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 28.23 qB
5 499 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 PB 28.43
381 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.9.2023 - 10:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 479 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 27.32 QA
2 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 6 PB 27.60 qB
3 374 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 27.79 qB
4 97 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 28.78
5 164 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 29.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.60 QA
2 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 26.47 QA
3 514 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 27.21 QA
4 479 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 27.32 QA
5 516 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 27.42 qA
6 86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 PB 27.46 qA
7 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 6 PB 27.60 qB
8 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.71 qB
9 360 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.77 qB
10 374 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 27.79 qB
11 545 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 27.94 qB
12 2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 28.23 qB
13 499 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 PB 28.43
14 59 Matúš PorubänMatúš Porubän 08 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 28.49
15 67 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 PB 28.64
16 262 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC Brno BYAC Brno 6 28.67
17 97 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 28.78
18 95 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 28.85
19 402 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 28.89
20 164 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 29.40
549 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNF
225 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 1 DNS
381 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 DNF

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2023 - 12:50) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.76
2 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 26.02
3 514 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 26.81
4 86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 1 PB 26.97
5 479 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 27.55
6 516 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 28.31
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2023 - 12:55) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 27.59
2 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 4 27.75
3 545 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 27.85
4 360 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.93
5 2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 28.47
374 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 DNF
Celkem 6 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 17.9.2023 - 09:55) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 28.80 QA
2 558 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 30.27 qB
3 199 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 30.69 qB
4 45 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 30.74
5 519 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 31.29
6 245 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.9.2023 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 28.98 QA
2 315 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 29.56 qA
3 350 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 SB 29.82 qB
4 213 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 30.77
5 547 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 31.46
6 485 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 31.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.9.2023 - 10:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 PB 29.16 QA
2 338 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 30.22 qB
3 138 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 30.25 qB
4 81 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 30.86
5 166 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 31.35
6 129 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 31.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.9.2023 - 10:10) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 319 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.33 QA
2 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 29.62 qA
3 471 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 PB 30.68 qB
4 147 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 31.32
5 83 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 31.50
429 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 28.80 QA
2 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 28.98 QA
3 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 PB 29.16 QA
4 319 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.33 QA
5 315 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 29.56 qA
6 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 29.62 qA
7 350 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 SB 29.82 qB
8 338 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 PB 30.22 qB
9 138 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 30.25 qB
10 558 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 30.27 qB
11 471 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 PB 30.68 qB
12 199 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 30.69 qB
13 45 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 30.74
14 213 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 30.77
15 81 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 30.86
16 519 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 31.29
17 147 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 31.32
18 166 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 31.35
19 547 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 31.46
20 83 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 31.50
21 485 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 31.62
22 129 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 31.88
23 245 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.20
429 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DNS

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 17.9.2023 - 12:40) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 NL 28.20
2 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 PB 28.71
3 315 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 29.03
4 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 29.41
5 319 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 29.71
6 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 34.78
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.9.2023 - 12:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 338 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 29.83
2 138 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 30.13
3 471 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 30.18
4 350 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 30.75
5 199 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.