Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Dříteč (25. 11. 2023)

Přespolní běh - Junioři

Junioři 1 (so, 25.11.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 512 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 18:57
2 505 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 18:57
3 529 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 19:04
4 506 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 19:08
5 510 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 19:16
6 503 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 19:23
7 501 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 19:27
8 504 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 19:27
9 559 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 19:33
10 507 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 19:38
11 508 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 19:49
12 528 Dan KačurDan Kačur 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 19:53
13 509 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 19:59
14 549 Vojtěch FicVojtěch Fic 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 19:59
15 558 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 20:04
16 511 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 20:08
17 547 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 20:12
18 563 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 20:12
19 557 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 20:13
20 517 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890 AC Praha 1890 20:21
21 515 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20:22
22 561 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK Bílina AK Bílina 20:29
23 535 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 20:30
24 527 Marek FajfrMarek Fajfr 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 20:31
25 534 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 20:39
26 537 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 20:39
27 539 Adam ZřídkaveselýAdam Zřídkaveselý 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 20:39
28 545 Jan ŠolcJan Šolc 04 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 20:43
29 546 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 20:45
30 531 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 20:45
31 564 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 20:46
32 540 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 20:48
33 525 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 20:49
34 530 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 20:51
35 521 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20:53
36 522 Ladislav OndruchLadislav Ondruch 06 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 21:20
37 555 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 21:32
38 541 Tomáš ČechTomáš Čech 05 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 21:36
39 516 Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 21:39
40 519 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 21:41
41 548 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC Pardubice AC Pardubice 21:43
42 518 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 21:44
43 550 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 21:45
44 566 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 21:45
45 538 Patrik HanzlPatrik Hanzl 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 21:47
46 536 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22:05
47 532 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 22:07
48 568 Oskar PlavecOskar Plavec 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 22:16
49 526 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 22:19
50 551 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 22:27
51 514 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 22:34
52 554 Jan UherJan Uher 04 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 22:36
53 524 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 22:54
54 520 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 23:06
55 543 Jan MolcarJan Molcar 04 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 23:14
56 542 Michal BoreckýMichal Borecký 05 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 24:06
57 556 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 24:10
58 553 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24:33
562 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNF
533 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. DNF
544 Tomáš KuťákTomáš Kuťák 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. DNS
523 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava DNS
513 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. DNS
502 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. DNS
567 Pascal KoutnýPascal Koutný 07 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. DNS
560 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové DNS
552 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Celkem 67 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1,5 km 3 km 4,5 km Finish
1 512 Jiří Pavel Češka 04:47 09:37 14:18 18:57
2 505 Daniel Marák 04:48 09:39 14:23 18:57
3 529 Filip Toul 04:48 09:38 14:24 19:04
4 506 Adam Červinka 04:48 09:38 14:19 19:08
5 510 Štěpán Kavan 04:49 09:39 14:24 19:16
6 503 Jiří Špiroch 04:48 09:38 14:23 19:23
7 501 Jakub Peterka 04:50 09:39 19:27 -
8 504 Daniel Dočkal 04:48 09:39 14:34 19:27
9 559 Mojmír Pavlík 04:56 09:49 14:47 19:33
10 507 Adam Malý 04:47 09:39 14:35 19:38
11 508 Filip Stránský 04:48 09:40 14:43 19:49
12 528 Dan Kačur 04:50 09:47 14:50 19:53
13 509 Lukáš Havlík 04:49 09:48 14:53 19:59
14 549 Vojtěch Fic 04:55 09:59 15:03 19:59
15 558 Tomáš Růža 05:05 10:03 15:02 20:04
16 511 Richard Rozkydálek 04:47 09:40 15:01 20:08
17 547 Jan Machotka 04:53 09:53 15:04 20:12
18 563 Ondřej Hošek 04:50 09:49 15:05 20:12
19 557 Filip Nemšovský 04:51 09:55 15:05 20:13
20 517 Ondřej Kohl 04:51 09:56 15:12 20:21
21 515 Tomáš Jehlička 04:52 09:55 15:21 20:22
22 561 Radek Letocha 04:51 09:53 15:16 20:29
23 535 Jan Žilina 09:51 15:14 20:30 -
24 527 Marek Fajfr 04:58 10:06 20:31 -
25 534 Adam Jirků 05:02 10:07 15:24 20:39
26 537 Filip Austera 05:02 10:12 15:30 20:39
27 539 Adam Zřídkaveselý 04:48 09:51 15:20 20:39
28 545 Jan Šolc 04:54 10:08 15:32 20:43
29 546 Adam Kosina 04:58 20:45 - -
30 531 Jan Hryzbil 05:00 10:10 15:33 20:45
31 564 Daniel Bolehovský 04:59 10:09 15:31 20:46
32 540 Tomáš Herink 04:58 10:14 15:38 20:48
33 525 Matěj Procházka 04:59 10:09 15:31 20:49
34 530 Pavel Dolák 05:05 10:16 15:38 20:51
35 521 Ondřej Kotásek 05:03 10:12 15:34 20:53
36 522 Ladislav Ondruch 05:05 10:34 16:01 21:20
37 555 Dominik Průša 05:00 10:16 15:49 21:32
38 541 Tomáš Čech 05:06 10:24 16:00 21:36
39 516 Ondřej Szkandera 05:03 10:23 16:08 21:39
40 519 Matyáš Urban 05:13 21:41 - -
41 548 Štěpán Outrata 05:03 10:18 15:57 21:43
42 518 Adam Koukal 05:14 10:42 16:19 21:44
43 550 Josef Šinágl 05:20 16:18 21:45 -
44 566 Lukáš Ort 05:15 10:44 16:19 21:45
45 538 Patrik Hanzl 05:08 10:42 16:19 21:47
46 536 Vojtěch Juřica 05:13 10:50 16:35 22:05
47 532 Jan Zitko 05:06 10:39 16:27 22:07
48 568 Oskar Plavec 05:13 10:41 16:20 22:16
49 526 Ondřej Kašička 05:26 11:12 17:00 22:19
50 551 Daniel Novotný 05:22 11:04 16:52 22:27
51 514 Matyáš Kubík 05:25 11:12 17:01 22:34
52 554 Jan Uher 05:17 11:00 16:52 22:36
53 524 Štěpán Klír 05:28 11:13 17:05 22:54
54 520 Jan Sebera 05:20 11:10 17:07 23:06
55 543 Jan Molcar 05:28 17:08 23:14 -
56 542 Michal Borecký 05:31 11:32 17:47 24:06
57 556 Adam Kondrát 05:28 11:32 17:53 24:10
58 553 Vít Kunc 05:36 11:48 18:09 24:33
562 Kryštof Kouřil 04:58 10:13 29:27 -
533 Antonín Kinšt 04:49 09:39 - -
544 Tomáš Kuťák - - - -
523 Matěj Borunský - - - -
513 Matěj Placatka - - - -
502 Daniel Indra - - - -
567 Pascal Koutný - - - -
560 Filip Javůrek - - - -
552 Tomáš Řízek - - - -

Přespolní běh - Juniorky

Juniorky 1 (so, 25.11.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 406 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 13:57
2 409 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 14:30
3 402 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 14:31
4 401 Eliška HostkováEliška Hostková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 14:35
5 405 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 14:39
6 415 Michaela NovotnáMichaela Novotná 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 14:43
7 411 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 14:49
8 463 Anna KarasováAnna Karasová 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 15:05
9 412 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 15:07
10 436 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15:08
11 425 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 15:11
12 408 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 15:14
13 416 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15:24
14 404 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 15:27
15 437 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 15:35
16 454 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 15:40
17 453 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 15:42
18 403 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15:48
19 407 Petra HavlováPetra Havlová 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 15:51
20 410 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 15:56
21 417 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 16:04
22 465 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 16:10
23 458 Johana SeidenglanzováJohana Seidenglanzová 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 16:12
24 457 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 16:12
25 440 Anna CiznerováAnna Ciznerová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 16:12
26 452 Dominika HanáčkováDominika Hanáčková 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 16:19
27 423 Berenika LajtkepováBerenika Lajtkepová 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 16:20
28 442 Karolína MacalíkováKarolína Macalíková 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 16:23
29 426 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 16:25
30 430 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 16:29
31 414 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 16:33
32 462 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 16:42
33 464 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16:44
34 413 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:51
35 455 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 16:53
36 438 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 17:04
37 447 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK Děčín ASK Děčín 17:06
38 439 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 17:07
39 421 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 17:19
40 451 Petra PaluchováPetra Paluchová 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 17:35
41 460 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 17:44
42 428 Magdalena ZajícováMagdalena Zajícová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 17:47
43 444 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 18:08
44 422 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 18:14
45 441 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 18:22
46 429 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 18:26
47 434 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:32
48 432 Šárka KalábkováŠárka Kalábková 06 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 18:44
49 446 Anna FíčkováAnna Fíčková 06 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletik Tělocvičná jednota Sokol na... 18:54
50 433 Marína Anna PavlátováMarína Anna Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 19:04
51 420 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 19:05
52 443 Marie Anna ŠevečkováMarie Anna Ševečková 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 19:35
461 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
466 Eliška MálkováEliška Málková 06 TJ CHS TURBO Chotěboř TJ CHS TURBO Chotěboř DNS
467 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. DNS
468 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... DNS
469 Nikola ČernáNikola Černá 06 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... DNS
445 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE DNS
448 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNS
449 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNS
450 Malgorzata SzotkowskáMalgorzata Szotkowská 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNS
456 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
459 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNS
435 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
431 Marie TicháMarie Tichá 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice DNS
427 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNS
424 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... DNS
418 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. DNS
419 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. DNS
Celkem 69 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2,5 km Finish
1 406 Jana Johanová 03:22 08:45 13:57
2 409 Adéla Štefanová 03:24 08:49 14:30
3 402 Radana Lapáčková 03:25 08:47 14:31
4 401 Eliška Hostková 03:25 09:01 14:35
5 405 Aneta Kučerová 03:29 09:04 14:39
6 415 Michaela Novotná 03:28 09:02 14:43
7 411 Adéla Steinsová 03:28 09:04 14:49
8 463 Anna Karasová 03:30 09:16 15:05
9 412 Eliška Slaninová 03:29 09:17 15:07
10 436 Anna Václavíková 03:36 09:30 15:08
11 425 Ema Berková 03:41 09:35 15:11
12 408 Edita Pozlerová 03:32 09:24 15:14
13 416 Eliška Kučerová 03:45 09:35 15:24
14 404 Anna Slívová 03:35 09:30 15:27
15 437 Marie Chovancová 03:39 09:43 15:35
16 454 Darina Šnajdrová 03:39 09:40 15:40
17 453 Aneta Čípová 03:38 09:40 15:42
18 403 Barbora Bystřičanová 03:42 09:48 15:48
19 407 Petra Havlová 03:40 09:44 15:51
20 410 Tereza Štorková 03:42 09:44 15:56
21 417 Barbora Velenská 03:47 10:00 16:04
22 465 Anna Macharáčková 03:33 09:48 16:10
23 458 Johana Seidenglanzová 03:52 10:10 16:12
24 457 Kateřina Šulíková 03:43 09:59 16:12
25 440 Anna Ciznerová 03:47 10:02 16:12
26 452 Dominika Hanáčková 03:59 10:15 16:19
27 423 Berenika Lajtkepová 03:49 10:10 16:20
28 442 Karolína Macalíková 03:46 10:08 16:23
29 426 Aneta Schwarczová 03:51 10:11 16:25
30 430 Barbara Kostková 03:54 10:20 16:29
31 414 Aneta Beránková 03:50 10:10 16:33
32 462 Zuzana Zouharová 03:35 09:58 16:42
33 464 Barbora Teclová 03:50 10:12 16:44
34 413 Karolína Vilčková 03:58 10:25 16:51
35 455 Klára Tulachová 03:43 10:08 16:53
36 438 Anežka Marcová 04:00 10:31 17:04
37 447 Lucie Vlachová 03:50 10:28 17:06
38 439 Veronika Svobodová 03:46 10:18 17:07
39 421 Kateřina Menšíková 03:55 10:34 17:19
40 451 Petra Paluchová 03:52 10:30 17:35
41 460 Kateřina Chladová 03:59 10:54 17:44
42 428 Magdalena Zajícová 04:02 10:49 17:47
43 444 Adriana Strnadlová 04:05 11:05 18:08
44 422 Pavla Mikulášová 04:14 11:22 18:14
45 441 Aneta Benešová 04:05 11:18 18:22
46 429 Tereza Buštová 04:14 11:26 18:26
47 434 Eliška Kokořová 04:01 11:18 18:32
48 432 Šárka Kalábková 04:20 11:31 18:44
49 446 Anna Fíčková 04:19 11:34 18:54
50 433 Marína Anna Pavlátová 04:11 11:46 19:04
51 420 Magdaléna Jelínková 04:20 11:40 19:05
52 443 Marie Anna Ševečková 04:17 11:51 19:35
461 Zuzana Kubíčková 03:50 12:09 19:48
466 Eliška Málková - - -
467 Marie Škopová - - -
468 Klára Elefantová - - -
469 Nikola Černá - - -
445 Daniela Fajstauerová - - -
448 Kateřina Černá - - -
449 Kristýna Dvořáková - - -
450 Malgorzata Szotkowská - - -
456 Adéla Konířová - - -
459 Kateřina Kašíková - - -
435 Karolína Šípková - - -
431 Marie Tichá - - -
427 Michaela Čmielová - - -
424 Johanka Borková - - -
418 Ema Zábranská - - -
419 Amélie Klajmonová - - -

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

Muži 1 (so, 25.11.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 301 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 31:04
2 308 Patrik VebrPatrik Vebr 98 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 31:10
3 302 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 31:16
4 312 Matěj ZimaMatěj Zima 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 31:20
5 310 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 31:27
6 309 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 31:28
7 307 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 32:06
8 313 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 32:36
9 303 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 32:39
10 320 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 33:10
11 333 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 33:25
12 306 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 33:35
13 344 Martin SemerádMartin Semerád 99 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 33:38
14 323 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 33:41
15 319 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 33:42
16 314 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 34:12
17 311 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 34:16
18 341 Šimon BeránekŠimon Beránek 94 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 34:16
19 331 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 34:27
20 324 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 34:28
21 332 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 35:07
22 338 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 35:09
23 339 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 35:42
24 340 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 35:51
25 327 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 36:08
26 334 Matěj NovákMatěj Novák 00 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 37:16
27 316 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 38:05
28 337 Vladislav DufkaVladislav Dufka 91 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 38:48
29 318 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 39:35
30 315 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 39:46
31 336 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 40:11
304 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNF
330 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice DNF
305 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. DNF
335 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. DNF
342 Josef ŠuteraJosef Šutera 79 ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek DNS
343 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
328 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. DNS
329 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. DNS
321 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec DNS
322 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. DNS
317 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. DNS
325 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno DNS
326 Vítězslav ŠolcVítězslav Šolc 91 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod DNS
Celkem 44 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2,5 km 4 km 5,5km 7 km 8,5 km Finish
1 301 Jáchym Kovář 02:57 07:38 12:12 16:57 21:40 26:22 31:04
2 308 Patrik Vebr 02:59 07:39 12:13 16:57 21:40 26:25 31:10
3 302 Michal Šmahel 02:58 07:40 12:18 17:04 21:52 26:41 31:16
4 312 Matěj Zima 02:59 07:41 12:25 17:13 21:58 26:41 31:20
5 310 René Sasyn 02:58 07:39 12:22 17:09 21:57 26:46 31:27
6 309 Lukáš Chwistek 02:57 07:39 12:22 17:10 21:58 26:47 31:28
7 307 Jiří Homoláč 02:57 07:39 12:30 17:25 22:19 27:15 32:06
8 313 Adam Szymanik 03:01 07:51 12:45 17:45 22:40 27:41 32:36
9 303 Roman Rudolecký 02:58 07:41 12:37 17:40 22:44 27:47 32:39
10 320 Jan Máša 03:04 07:52 12:48 17:49 22:56 28:06 33:10
11 333 Bonifác Boháč 03:07 08:08 13:08 18:11 23:15 28:21 33:25
12 306 Pavel Brlica 03:08 08:08 13:11 18:16 23:21 28:29 33:35
13 344 Martin Semerád 02:58 07:59 13:10 18:20 23:29 28:37 33:38
14 323 David Kaláb 03:09 08:11 13:16 18:25 23:33 28:42 33:41
15 319 Jan Halberštát 03:03 07:56 12:51 17:59 23:16 28:39 33:42
16 314 Jan Skalička 03:00 07:48 12:49 18:03 23:25 28:54 34:12
17 311 Lukáš Gdula 03:02 07:57 13:04 18:20 23:46 29:13 34:16
18 341 Šimon Beránek 03:14 08:21 13:34 18:46 23:59 29:12 34:16
19 331 Jan Šimůnek 03:08 08:13 13:26 18:44 24:05 29:22 34:27
20 324 Kamil Krunka 03:20 08:32 13:43 18:52 24:09 29:27 34:28
21 332 Tomáš Brzobohatý 03:16 08:33 13:51 19:14 24:36 29:56 35:07
22 338 Ondřej Rosa 03:09 08:23 13:44 19:12 24:35 29:57 35:09
23 339 Filip Záveský 03:24 08:39 13:59 19:25 24:53 30:19 35:42
24 340 Michal Bolehovský 03:21 08:38 14:03 19:32 25:02 30:32 35:51
25 327 Jakub Patúc 03:25 08:48 14:15 19:44 25:12 30:41 36:08
26 334 Matěj Novák 03:22 08:48 14:25 20:05 25:51 31:34 37:16
27 316 David Ardamica 03:20 08:56 14:41 20:28 26:19 32:15 38:05
28 337 Vladislav Dufka 03:27 09:12 15:03 20:59 26:50 32:49 38:48
29 318 Jan Adam Tarana 03:22 09:13 15:04 21:11 27:19 33:48 39:35
30 315 Ladislav Stejskal 03:38 09:36 15:41 21:32 27:30 33:39 39:46
31 336 Luboš Krátký 03:35 09:24 15:24 21:28 27:43 34:01 40:11
304 Roman Pazdera 03:04 08:09 13:28 18:58 24:31 - -
330 Ivan Brejška 03:03 08:16 13:58 19:55 25:47 - -
305 Martin Kováčech 02:58 07:40 12:23 17:10 - - -
335 Jakub Vojáček 03:16 08:35 14:02 - - - -
342 Josef Šutera - - - - - - -
343 Gerron Stewart - - - - - - -
328 Jan Švadlenka - - - - - - -
329 Jiří Miler - - - - - - -
321 Marek Krišica - - - - - - -
322 Filip Vabroušek - - - - - - -
317 Vojtěch Bárta - - - - - - -
325 Vojtěch Novák - - - - - - -
326 Vítězslav Šolc - - - - - - -

Přespolní běh-vytrvalci - Ženy

Ženy 1 (so, 25.11.2023 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 28:22
2 4 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 28:32
3 7 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 28:44
4 8 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 29:08
5 9 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 29:32
6 24 Lada DvořákováLada Dvořáková 93 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 29:45
7 6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 30:02
8 11 Hana Švestková StružkováHana Švestková Stružková 83 Atletický klub Račí údolí Atletický klub Račí údolí 30:35
9 5 Michaela BrtníčkováMichaela Brtníčková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 30:54
10 10 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 30:59
11 23 Hana HomolkováHana Homolková 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 31:14
12 15 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 31:30
13 3 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 31:52
14 19 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 32:14
15 21 Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 32:18
16 28 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 32:20
17 25 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 32:31
18 27 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 32:39
19 29 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 32:49
20 18 Markéta ZeiskováMarkéta Zeisková 98 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 34:04
21 16 Klára NejmanováKlára Nejmanová 88 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 34:11
22 26 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 34:51
23 17 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 90 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 34:59
24 13 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 36:18
25 14 Iva PachtováIva Pachtová 70 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 39:05
26 20 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 40:18
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. DNS
22 Aneta KhýrováAneta Khýrová 93 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod DNS
12 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek DNS
Celkem 29 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1000m 2000m 3500m 5000m 6500m Finish
1 1 Tereza Hrochová 03:25 06:52 12:06 17:30 22:56 28:22
2 4 Simona Vrzalová 03:25 06:53 12:14 17:42 23:16 28:32
3 7 Anna Málková 03:25 06:52 12:13 17:41 23:15 28:44
4 8 Adéla Hluchá 03:36 07:16 12:44 18:13 23:44 29:08
5 9 Tereza Hluchá 03:37 07:17 12:50 18:28 24:04 29:32
6 24 Lada Dvořáková 03:36 07:17 12:48 18:27 24:06 29:45
7 6 Barbora Lampová 03:28 07:05 12:44 18:28 24:15 30:02
8 11 Hana Švestková Stružková 03:45 07:37 13:25 19:12 24:56 30:35
9 5 Michaela Brtníčková 03:37 07:25 13:16 19:13 25:04 30:54
10 10 Gabriela Veigertová 03:37 07:24 13:16 19:12 25:08 30:59
11 23 Hana Homolková 03:38 07:30 13:20 19:20 25:14 31:14
12 15 Lenka Pardamcová 03:38 07:29 13:30 19:35 25:41 31:30
13 3 Tereza Novotná 03:36 07:24 13:19 19:16 25:37 31:52
14 19 Anežka Křížová 03:52 07:55 14:02 20:09 26:16 32:14
15 21 Taťána Metelková 03:51 07:52 13:57 20:03 26:12 32:18
16 28 Veronika Bartošová 03:53 07:57 14:03 20:13 26:23 32:20
17 25 Eliška Kutrová 03:52 07:56 14:11 20:30 26:44 32:31
18 27 Sylvie Štiglerová 03:37 07:33 13:44 20:04 26:26 32:39
19 29 Michaela Treglerová 03:51 07:52 14:02 20:16 26:36 32:49
20 18 Markéta Zeisková 03:56 08:11 14:33 21:01 27:32 34:04
21 16 Klára Nejmanová 03:57 08:11 14:39 21:08 27:42 34:11
22 26 Tereza Mazlová 03:49 08:05 14:39 21:19 28:08 34:51
23 17 Lucie Ludvíková 03:56 08:11 14:47 21:29 28:13 34:59
24 13 Hana Legerská 04:06 08:39 15:37 22:35 29:26 36:18
25 14 Iva Pachtová 04:38 09:30 16:50 24:10 31:39 39:05
26 20 Iva Milesová 04:38 09:34 17:07 24:49 32:28 40:18
2 Karolína Sasynová - - - - - -
22 Aneta Khýrová - - - - - -
12 Eva Filipiová - - - - - -

Přespolní běh mílaři - Muži

Muži 1 (so, 25.11.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 106 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 11:59
2 101 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 12:01
3 104 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 12:13
4 110 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 12:22
5 107 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12:24
6 102 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 12:25
7 103 Michal HrochMichal Hroch 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 12:30
8 111 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12:32
9 121 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 12:38
10 117 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 12:39
11 112 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 12:43
12 156 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 12:46
13 105 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 12:53
14 167 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 12:54
15 123 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 12:57
16 139 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 12:59
17 152 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 13:00
18 133 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 13:01
19 131 David PlnýDavid Plný 93 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 13:03
20 164 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 13:05
21 168 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 13:06
22 129 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 13:08
23 135 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 13:12
24 116 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 13:15
25 128 Jan ZíkaJan Zíka 87 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 13:19
26 166 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 13:19
27 165 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13:21
28 137 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 13:28
29 150 Ondřej JócsikOndřej Jócsik 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 13:29
30 115 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 13:29
31 125 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 13:32
32 140 David MichalDavid Michal 03 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 13:33
33 124 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 13:37
34 113 Štěpán KačenaŠtěpán Kačena 84 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 13:41
35 148 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 13:47
36 147 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 13:50
37 126 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 13:51
38 143 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13:52
39 127 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 13:52
40 158 Michal DočkálekMichal Dočkálek 92 ATLETIKA Rýmařov z.s. ATLETIKA Rýmařov z.s. 13:57
41 114 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 13:57
42 149 Vít MoučkaVít Moučka 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 14:00
43 154 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 14:01
44 120 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 14:01
45 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 14:06
46 141 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 14:08
47 160 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 14:16
48 119 Daniel Sebastian GribbinDaniel Sebastian Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 14:17
49 145 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolek AC Choceň, spolek 14:20
50 132 Aleš KaválekAleš Kaválek 98 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 14:22
51 162 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 14:22
52 159 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 14:27
53 144 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14:32
54 130 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 14:39
55 157 Tomáš KubaTomáš Kuba 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 14:39
56 155 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 14:45
57 163 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 14:53
58 142 Jakub OčenášJakub Očenáš 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 15:15
59 118 Pavel LaušPavel Lauš 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 15:25
60 136 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 15:47
61 122 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 16:19
153 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy DNF
151 Matěj MarekMatěj Marek 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNS
146 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
161 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
138 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
109 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec, z.s. Sportovní klub Studenec, z.s. DNS
108 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Celkem 68 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2,5 km Finish
1 106 Jakub Davidík 02:57 07:33 11:59
2 101 Nico Boketta 02:57 07:33 12:01
3 104 Tomáš Jaša 02:59 07:39 12:13
4 110 Viktor Šinágl 02:57 07:40 12:22
5 107 Jan Kunčický 02:59 07:40 12:24
6 102 Daniel Kotyza 02:57 07:41 12:25
7 103 Michal Hroch 02:58 07:39 12:30
8 111 Dominik Vebr 02:59 07:39 12:32
9 121 Petr Lukš 03:06 07:59 12:38
10 117 Matěj Eliáš 02:58 07:52 12:39
11 112 Jakub Zejbrdlich 03:06 07:59 12:43
12 156 Jiří Procházka 03:05 08:00 12:46
13 105 Ondřej Chour 03:04 08:01 12:53
14 167 Dominik Pasler 03:04 08:02 12:54
15 123 Ondřej Hofmann 03:04 08:01 12:57
16 139 Ondřej Studnička 03:04 08:03 12:59
17 152 Vojtěch Koželuh 03:05 08:03 13:00
18 133 Vlastimil Šroubek 03:05 08:04 13:01
19 131 David Plný 03:07 08:05 13:03
20 164 Mikuláš Novotný 03:03 08:00 13:05
21 168 Martin Olšanský 03:04 08:02 13:06
22 129 Václav Waloszek 03:04 08:07 13:08
23 135 Oliver Soukup 03:10 08:15 13:12
24 116 Vojtěch Obhlídal 03:06 08:07 13:15
25 128 Jan Zíka 03:13 08:14 13:19
26 166 Petr Pazourek 03:03 08:06 13:19
27 165 Daniel Straka 03:11 08:15 13:21
28 137 Jakub Kolín 03:11 08:20 13:28
29 150 Ondřej Jócsik 03:05 08:11 13:29
30 115 Petr Kučera 03:10 08:21 13:29
31 125 Jan Hřích 03:09 08:23 13:32
32 140 David Michal 03:14 08:21 13:33
33 124 Matěj Šťovíček 03:15 08:27 13:37
34 113 Štěpán Kačena 03:17 08:33 13:41
35 148 David Špale 03:15 08:31 13:47
36 147 Jakub Strnad 03:12 08:22 13:50
37 126 Michal Šandera 03:22 08:37 13:51
38 143 David Bílek 03:13 08:33 13:52
39 127 Marek Král 03:25 08:44 13:52
40 158 Michal Dočkálek 03:19 08:40 13:57
41 114 Martin Žežulka 03:15 08:36 13:57
42 149 Vít Moučka 03:11 08:31 14:00
43 154 Michal Šmída 03:08 08:16 14:01
44 120 Ondřej Gloza 03:10 08:39 14:01
45 134 Vojtěch Černý 03:10 08:21 14:06
46 141 Tadeáš Küschner 03:22 08:44 14:08
47 160 Adam Ševčík 03:24 08:48 14:16
48 119 Daniel Sebastian Gribbin 03:24 08:53 14:17
49 145 Petr Nechvíl 03:20 08:48 14:20
50 132 Aleš Kaválek 03:24 08:53 14:22
51 162 Vít Doležal 03:26 08:53 14:22
52 159 Vojtěch Opl 03:16 08:45 14:27
53 144 Martin Morvay 03:23 08:55 14:32
54 130 František Kuhn 03:15 08:56 14:39
55 157 Tomáš Kuba 03:24 09:06 14:39
56 155 Jan Šmída 03:21 08:56 14:45
57 163 Matěj Šulc 03:30 09:11 14:53
58 142 Jakub Očenáš 03:21 09:09 15:15
59 118 Pavel Lauš 03:37 09:38 15:25
60 136 Miroslav Popr 03:28 09:34 15:47
61 122 Michal Broda 03:37 09:51 16:19
153 Jakub Beneda 03:35 11:19 -
151 Matěj Marek - - -
146 Lukáš Mottl - - -
161 Lukáš Podolák - - -
138 Marek Kalous - - -
109 Marek Uvizl - - -
108 Jakub Dudycha - - -

Přespolní běh mílaři - Ženy

Ženy 1 (so, 25.11.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 204 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13:53
2 201 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 14:08
3 202 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14:12
4 209 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 14:22
5 212 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 14:29
6 205 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 14:32
7 222 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14:44
8 207 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890 AC Praha 1890 14:55
9 203 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 15:05
10 210 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 15:12
11 224 Aneta CísařováAneta Císařová 86 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 15:21
12 220 Natalie BrlicováNatalie Brlicová 96 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 15:29
13 211 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 15:35
14 226 Nikola HatováNikola Hatová 01 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 15:37
15 216 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 15:40
16 206 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 15:48
17 229 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 15:50
18 214 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 16:00
19 219 Evelyn MusilováEvelyn Musilová 99 ASK Děčín ASK Děčín 16:17
20 213 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 16:24
21 218 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:28
22 221 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 16:33
23 225 Petra DvořákováPetra Dvořáková 81 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 16:39
24 215 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 16:48
227 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice DNF
228 Alena TylšováAlena Tylšová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. DNS
217 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. DNS
223 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNS
208 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
Celkem 29 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2,5 km 4 km
1 204 Bára Stýblová 03:24 08:39 13:53
2 201 Anna Šimková 03:30 08:45 14:08
3 202 Anita Žáková 03:31 08:55 14:12
4 209 Pavla Štoudková 03:25 08:52 14:22
5 212 Hana Kielarová 03:30 08:45 14:29
6 205 Diana Mezuliáníková 03:31 08:59 14:32
7 222 Veronika Novotná 03:32 09:03 14:44
8 207 Vladimíra Holečková 03:32 09:14 14:55
9 203 Jana Matějková 03:31 09:07 15:05
10 210 Elizabeta Ukolova 03:35 09:21 15:12
11 224 Aneta Císařová 03:34 09:24 15:21
12 220 Natalie Brlicová 03:37 09:30 15:29
13 211 Zuzana Smejkalová 03:41 09:41 15:35
14 226 Nikola Hatová 03:43 09:38 15:37
15 216 Kateřina Machová 03:38 09:41 15:40
16 206 Tereza Mervartová 03:40 09:40 15:48
17 229 Amálie Kučerová 03:42 09:41 15:50
18 214 Šárka Půstová 03:43 09:51 16:00
19 219 Evelyn Musilová 03:51 10:09 16:17
20 213 Štěpánka Syrovátková 03:53 10:10 16:24
21 218 Kateřina Krtková 03:50 10:08 16:28
22 221 Melanie Carpentier 03:51 10:11 16:33
23 225 Petra Dvořáková 03:52 10:10 16:39
24 215 Johana Bierská 03:47 10:09 16:48
227 Veronika Kropáčková 04:18 12:07 -
228 Alena Tylšová - - -
217 Kateřina Siebeltová - - -
223 Nikol Miškovská - - -
208 Anežka Kopecká - - -