Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Dříteč (25. 11. 2023)

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

Muži 1 (so, 25.11.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 301 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31:04
2 308 Patrik VebrPatrik Vebr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31:10
3 302 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31:16
4 312 Matěj ZimaMatěj Zima 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31:20
5 310 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31:27
6 309 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 31:28
7 307 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 32:06
8 313 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 32:36
9 303 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 32:39
10 320 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33:10
11 333 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 33:25
12 306 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 33:35
13 344 Martin SemerádMartin Semerád 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 33:38
14 323 David KalábDavid Kaláb 87 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 33:41
15 319 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33:42
16 314 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34:12
17 311 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 34:16
18 341 Šimon BeránekŠimon Beránek 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 34:16
19 331 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 34:27
20 324 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 34:28
21 332 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 35:07
22 338 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35:09
23 339 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 35:42
24 340 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 35:51
25 327 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 36:08
26 334 Matěj NovákMatěj Novák 00 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 37:16
27 316 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 38:05
28 337 Vladislav DufkaVladislav Dufka 91 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 38:48
29 318 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 39:35
30 315 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 39:46
31 336 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40:11
304 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
330 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
305 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
335 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
342 Josef ŠuteraJosef Šutera 79 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNS
343 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
328 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
329 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
321 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
322 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
317 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
325 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
326 Vítězslav ŠolcVítězslav Šolc 91 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod DNS
Celkem 44 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2,5 km 4 km 5,5km 7 km 8,5 km Finish
1 301 Jáchym Kovář 02:57 07:38 12:12 16:57 21:40 26:22 31:04
2 308 Patrik Vebr 02:59 07:39 12:13 16:57 21:40 26:25 31:10
3 302 Michal Šmahel 02:58 07:40 12:18 17:04 21:52 26:41 31:16
4 312 Matěj Zima 02:59 07:41 12:25 17:13 21:58 26:41 31:20
5 310 René Sasyn 02:58 07:39 12:22 17:09 21:57 26:46 31:27
6 309 Lukáš Chwistek 02:57 07:39 12:22 17:10 21:58 26:47 31:28
7 307 Jiří Homoláč 02:57 07:39 12:30 17:25 22:19 27:15 32:06
8 313 Adam Szymanik 03:01 07:51 12:45 17:45 22:40 27:41 32:36
9 303 Roman Rudolecký 02:58 07:41 12:37 17:40 22:44 27:47 32:39
10 320 Jan Máša 03:04 07:52 12:48 17:49 22:56 28:06 33:10
11 333 Bonifác Boháč 03:07 08:08 13:08 18:11 23:15 28:21 33:25
12 306 Pavel Brlica 03:08 08:08 13:11 18:16 23:21 28:29 33:35
13 344 Martin Semerád 02:58 07:59 13:10 18:20 23:29 28:37 33:38
14 323 David Kaláb 03:09 08:11 13:16 18:25 23:33 28:42 33:41
15 319 Jan Halberštát 03:03 07:56 12:51 17:59 23:16 28:39 33:42
16 314 Jan Skalička 03:00 07:48 12:49 18:03 23:25 28:54 34:12
17 311 Lukáš Gdula 03:02 07:57 13:04 18:20 23:46 29:13 34:16
18 341 Šimon Beránek 03:14 08:21 13:34 18:46 23:59 29:12 34:16
19 331 Jan Šimůnek 03:08 08:13 13:26 18:44 24:05 29:22 34:27
20 324 Kamil Krunka 03:20 08:32 13:43 18:52 24:09 29:27 34:28
21 332 Tomáš Brzobohatý 03:16 08:33 13:51 19:14 24:36 29:56 35:07
22 338 Ondřej Rosa 03:09 08:23 13:44 19:12 24:35 29:57 35:09
23 339 Filip Záveský 03:24 08:39 13:59 19:25 24:53 30:19 35:42
24 340 Michal Bolehovský 03:21 08:38 14:03 19:32 25:02 30:32 35:51
25 327 Jakub Patúc 03:25 08:48 14:15 19:44 25:12 30:41 36:08
26 334 Matěj Novák 03:22 08:48 14:25 20:05 25:51 31:34 37:16
27 316 David Ardamica 03:20 08:56 14:41 20:28 26:19 32:15 38:05
28 337 Vladislav Dufka 03:27 09:12 15:03 20:59 26:50 32:49 38:48
29 318 Jan Adam Tarana 03:22 09:13 15:04 21:11 27:19 33:48 39:35
30 315 Ladislav Stejskal 03:38 09:36 15:41 21:32 27:30 33:39 39:46
31 336 Luboš Krátký 03:35 09:24 15:24 21:28 27:43 34:01 40:11
304 Roman Pazdera 03:04 08:09 13:28 18:58 24:31 - -
330 Ivan Brejška 03:03 08:16 13:58 19:55 25:47 - -
305 Martin Kováčech 02:58 07:40 12:23 17:10 - - -
335 Jakub Vojáček 03:16 08:35 14:02 - - - -
342 Josef Šutera - - - - - - -
343 Gerron Stewart - - - - - - -
328 Jan Švadlenka - - - - - - -
329 Jiří Miler - - - - - - -
321 Marek Krišica - - - - - - -
322 Filip Vabroušek - - - - - - -
317 Vojtěch Bárta - - - - - - -
325 Vojtěch Novák - - - - - - -
326 Vítězslav Šolc - - - - - - -

Přespolní běh-vytrvalci - Ženy

Ženy 1 (so, 25.11.2023 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28:22
2 4 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 28:32
3 7 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28:44
4 8 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29:08
5 9 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29:32
6 24 Lada DvořákováLada Dvořáková 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 29:45
7 6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30:02
8 11 Hana Švestková StružkováHana Švestková Stružková 83 Atletický klub Račí údolíAtletický klub Račí údolí 30:35
9 5 Michaela BrtníčkováMichaela Brtníčková 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 30:54
10 10 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30:59
11 23 Hana HomolkováHana Homolková 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31:14
12 15 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31:30
13 3 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 31:52
14 19 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 32:14
15 21 Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 32:18
16 28 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 32:20
17 25 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 32:31
18 27 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 32:39
19 29 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32:49
20 18 Markéta ZeiskováMarkéta Zeisková 98 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 34:04
21 16 Klára NejmanováKlára Nejmanová 88 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 34:11
22 26 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 34:51
23 17 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 90 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 34:59
24 13 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36:18
25 14 Iva PachtováIva Pachtová 70 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 39:05
26 20 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 40:18
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
22 Aneta KhýrováAneta Khýrová 93 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod DNS
12 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNS
Celkem 29 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1000m 2000m 3500m 5000m 6500m Finish
1 1 Tereza Hrochová 03:25 06:52 12:06 17:30 22:56 28:22
2 4 Simona Vrzalová 03:25 06:53 12:14 17:42 23:16 28:32
3 7 Anna Málková 03:25 06:52 12:13 17:41 23:15 28:44
4 8 Adéla Hluchá 03:36 07:16 12:44 18:13 23:44 29:08
5 9 Tereza Hluchá 03:37 07:17 12:50 18:28 24:04 29:32
6 24 Lada Dvořáková 03:36 07:17 12:48 18:27 24:06 29:45
7 6 Barbora Lampová 03:28 07:05 12:44 18:28 24:15 30:02
8 11 Hana Švestková Stružková 03:45 07:37 13:25 19:12 24:56 30:35
9 5 Michaela Brtníčková 03:37 07:25 13:16 19:13 25:04 30:54
10 10 Gabriela Veigertová 03:37 07:24 13:16 19:12 25:08 30:59
11 23 Hana Homolková 03:38 07:30 13:20 19:20 25:14 31:14
12 15 Lenka Pardamcová 03:38 07:29 13:30 19:35 25:41 31:30
13 3 Tereza Novotná 03:36 07:24 13:19 19:16 25:37 31:52
14 19 Anežka Křížová 03:52 07:55 14:02 20:09 26:16 32:14
15 21 Taťána Metelková 03:51 07:52 13:57 20:03 26:12 32:18
16 28 Veronika Bartošová 03:53 07:57 14:03 20:13 26:23 32:20
17 25 Eliška Kutrová 03:52 07:56 14:11 20:30 26:44 32:31
18 27 Sylvie Štiglerová 03:37 07:33 13:44 20:04 26:26 32:39
19 29 Michaela Treglerová 03:51 07:52 14:02 20:16 26:36 32:49
20 18 Markéta Zeisková 03:56 08:11 14:33 21:01 27:32 34:04
21 16 Klára Nejmanová 03:57 08:11 14:39 21:08 27:42 34:11
22 26 Tereza Mazlová 03:49 08:05 14:39 21:19 28:08 34:51
23 17 Lucie Ludvíková 03:56 08:11 14:47 21:29 28:13 34:59
24 13 Hana Legerská 04:06 08:39 15:37 22:35 29:26 36:18
25 14 Iva Pachtová 04:38 09:30 16:50 24:10 31:39 39:05
26 20 Iva Milesová 04:38 09:34 17:07 24:49 32:28 40:18
2 Karolína Sasynová - - - - - -
22 Aneta Khýrová - - - - - -
12 Eva Filipiová - - - - - -