Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Ostrava - Vítkovice (1. - 2. 7. 2023)

hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let

(so, 1.7.2023 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 395 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 56.81 56.69 X 56.04 56.69 56.81 X X
2 113 Vendula HolečkováVendula Holečková
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 11 SB 55.31 55.31 X 48.43 55.31 48.82 53.17 X
3 27 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
04 14 54.28 54.03 52.18 54.28 54.28 53.02 X X
4 251 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 13 53.73 51.34 50.92 X 51.34 49.59 53.73 52.00
5 345 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek
03 8 PB 53.09 53.09 X 51.77 53.09 X X X
6 253 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
05 10 PB 52.03 45.79 49.79 50.01 50.01 50.62 52.00 52.03
7 302 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 5 PB 50.60 50.60 47.78 44.40 50.60 X X X
8 321 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
04 9 49.04 49.04 48.60 X 49.04 48.69 48.11 X
9 369 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
05 7 48.06 X 48.06 X 48.06
10 443 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
01 2 PB 46.58 43.89 44.54 46.58 46.58
11 396 Zuzana ŠtejfováZuzana Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 45.70 X 45.70 X 45.70
12 43 Eliška NěmcováEliška Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 44.07 44.07 42.19 43.34 44.07
13 274 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
05 3 36.98 36.98 X X 36.98
423 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 1 DNS XXX0
121 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 15 NM X X X -
82 Eliška KrajčováEliška Krajčová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 12 NM X X X -
Celkem 16 závodníků