Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Hodonín (2. - 3. 9. 2023)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) do finále A, 3. a 4. (QB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 3.9.2023 - 10:55) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.94 QA 0.146
2 264 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.97 QA 0.153
3 8 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.06 QB 0.176
4 263 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.13 QB 0.140
5 184 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.26 0.149
6 105 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 11.54 0.153
66 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.9.2023 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.72 QA 0.135
2 275 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.81 QA 0.136
3 185 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.90 QB 0.128
4 95 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.99 QB 0.149
5 112 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.12 0.160
6 155 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.16 0.124
7 222 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.63 0.201
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.9.2023 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.65 QA 0.138
2 41 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.78 QA 0.158
3 158 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.86 QB 0.126
4 116 Aleksa KijanovićAleksa Kijanović 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.92 QB 0.131
5 106 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.12 0.133
6 195 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.44 0.170
7 280 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.53 0.157
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.65 QA 0.138
2 39 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.72 QA 0.135
3 41 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.78 QA 0.158
4 275 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.81 QA 0.136
5 158 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.86 QB 0.126
6 185 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.90 QB 0.128
7 116 Aleksa KijanovićAleksa Kijanović 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.92 QB 0.131
8 49 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.94 QA 0.146
9 264 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.97 QA 0.153
10 95 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.99 QB 0.149
11 8 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.06 QB 0.176
12 112 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.12 0.160
13 106 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.12 0.133
14 263 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.13 QB 0.140
15 155 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.16 0.124
16 184 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.26 0.149
17 195 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.44 0.170
18 280 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.53 0.157
19 105 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 11.54 0.153
20 222 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.63 0.201
66 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 3.9.2023 - 14:10) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.47 0.126 13.00
2 157 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.48 0.132 11.00
3 39 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 10.51 0.155 10.00
4 41 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 =SB 10.67 0.161 9.00
5 264 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.86 0.138 8.00
6 275 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.99 0.134 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.9.2023 - 14:15) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.87 0.130 6.00
2 116 Aleksa KijanovićAleksa Kijanović 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.96 0.149 5.00
3 158 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.00 0.134 4.00
4 263 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.13 0.132 3.00
5 95 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.14 0.158 2.00
6 8 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.16 0.163 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) do finále A, 3. a 4. (QB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 3.9.2023 - 10:35) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 322 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.70 QA 0.168
2 329 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 12.06 QA 0.141
3 446 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.11 QB 0.156
4 333 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.24 QB 0.141
5 521 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.33 0.154
6 502 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.54 0.193
7 462 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.59 0.143
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.9.2023 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 433 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.67 QA 0.142
2 464 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.84 QA 0.128
3 376 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.15 QB 0.136
4 419 Linda DufkováLinda Dufková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.51 QB 0.128
5 538 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.52 0.163
6 316 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.64 0.176
7 536 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 12.95 0.144
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.9.2023 - 10:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 335 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.80 QA 0.160
2 535 Delia FarajpourDelia Farajpour 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.09 QA 0.158
3 457 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 =SB 12.24 QB 0.143
4 499 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.48 QB 0.169
5 539 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.52 0.173
6 389 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.65 0.174
7 559 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.92 0.153
537 Nina HúskováNina Húsková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 433 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.67 QA 0.142
2 322 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.70 QA 0.168
3 335 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.80 QA 0.160
4 464 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.84 QA 0.128
5 329 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 12.06 QA 0.141
6 535 Delia FarajpourDelia Farajpour 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.09 QA 0.158
7 446 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.11 QB 0.156
8 376 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.15 QB 0.136
9 457 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 =SB 12.24 QB 0.143
10 333 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.24 QB 0.141
11 521 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.33 0.154
12 499 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.48 QB 0.169
13 419 Linda DufkováLinda Dufková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.51 QB 0.128
14 539 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.52 0.173
15 538 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.52 0.163
16 502 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.54 0.193
17 462 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.59 0.143
18 316 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.64 0.176
19 389 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.65 0.174
20 559 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.92 0.153
21 536 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 12.95 0.144
537 Nina HúskováNina Húsková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 3.9.2023 - 14:00) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 433 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.58 0.167 15.00
2 322 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.65 0.157 11.00
3 335 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.88 0.152 10.00
4 464 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.96 0.130 9.00
5 535 Delia FarajpourDelia Farajpour 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.17 0.137 8.00
6 329 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.19 0.141 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 3.9.2023 - 14:05) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 376 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.23 0.162 6.00
2 457 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.30 0.144 5.00
3 333 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.30 0.146 4.00
4 446 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.33 0.138 3.00
5 419 Linda DufkováLinda Dufková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.51 0.133 2.00
6 499 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.54 0.194 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 15:40) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 264 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.91 0.144 6.00
2 106 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.40 0.139 1.00
3 80 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 22.50 0.205
4 183 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.56 0.220
5 195 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 22.61 0.171
6 112 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.20 0.164
7 280 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.46 0.157
8 213 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 23.81 0.145
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 15:45) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 21.52 0.167 11.00
2 167 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.58 0.137 9.00
3 189 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.71 0.168 8.00
4 247 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.08 0.151 5.00
5 263 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 22.39 0.166 2.00
6 240 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.89 0.145
158 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 16.8 -0.179
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 3.9.2023 - 15:50) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.95 0.156 15.00
2 41 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.56 0.169 10.00
3 43 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.88 0.151 7.00
4 246 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 22.11 0.138 4.00
5 275 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 22.12 0.155 3.00
6 116 Aleksa KijanovićAleksa Kijanović 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.56 0.139
7 8 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.80 0.176
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.95 0.156 15.00
2 110 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 21.52 0.167 11.00
3 41 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.56 0.169 10.00
4 167 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.58 0.137 9.00
5 189 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.71 0.168 8.00
6 43 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.88 0.151 7.00
7 264 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.91 0.144 6.00
8 247 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.08 0.151 5.00
9 246 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 22.11 0.138 4.00
10 275 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 22.12 0.155 3.00
11 263 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 22.39 0.166 2.00
12 106 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.40 0.139 1.00
13 80 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 22.50 0.205
14 183 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.56 0.220
15 116 Aleksa KijanovićAleksa Kijanović 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.56 0.139
16 195 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 22.61 0.171
17 8 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.80 0.176
18 240 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.89 0.145
19 112 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.20 0.164
20 280 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.46 0.157
21 213 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 23.81 0.145
158 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 16.8 -0.179

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 15:20) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 521 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.75 0.180
2 465 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.40 0.136
3 462 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.41 0.151
4 489 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.36 0.185
537 Nina HúskováNina Húsková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
535 Delia FarajpourDelia Farajpour 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 15:25) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 501 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.55 0.221 2.00
2 349 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.84 0.188
3 502 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.94 0.181
4 316 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.05 0.154
5 313 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.61 0.147
6 536 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 30.39 0.156
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.9.2023 - 15:30) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 329 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.74 0.148 8.00
2 333 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.49 0.155 4.00
3 395 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.54 0.160 3.00
4 419 Linda DufkováLinda Dufková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.73 0.179 1.00
5 539 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.76 0.138
389 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNF 0.198
499 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 3.9.2023 - 15:35) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 433 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.83 0.199 13.00
2 464 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.22 0.158 11.00
3 335 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.27 0.167 10.00
4 342 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.57 0.177 9.00
5 446 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.90 0.216 7.00
6 376 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 24.99 0.188 6.00
7 538 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 25.26 0.164 5.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 433 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.83 0.199 13.00
2 464 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.22 0.158 11.00
3 335 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.27 0.167 10.00
4 342 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.57 0.177 9.00
5 329 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.74 0.148 8.00
6 446 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.90 0.216 7.00
7 376 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 24.99 0.188 6.00
8 538 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 25.26 0.164 5.00
9 333 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.49 0.155 4.00
10 395 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.54 0.160 3.00
11 501 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.55 0.221 2.00
12 419 Linda DufkováLinda Dufková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.73 0.179 1.00
13 521 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.75 0.180
14 539 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 25.76 0.138
15 349 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.84 0.188
16 502 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.94 0.181
17 316 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.05 0.154
18 465 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.40 0.136
19 462 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.41 0.151
20 313 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.61 0.147
21 489 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.36 0.185
22 536 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 30.39 0.156
537 Nina HúskováNina Húsková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
535 Delia FarajpourDelia Farajpour 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
389 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNF 0.198
499 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 193 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 49.50 0.202 1.00
2 6 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.06 0.175
3 88 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 50.33 0.153
4 111 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.71 0.213
5 92 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 50.90 0.214
6 226 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 50.94 0.185
7 213 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 52.39 0.181
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.66 0.211 6.00
2 159 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.09 0.189 5.00
3 89 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 49.11 0.190 4.00
4 171 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 49.17 0.188 3.00
5 91 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 49.32 0.210 2.00
6 160 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 50.57 0.171
135 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNF 0.369
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 3.9.2023 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.51 0.196 15.00
2 23 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 46.81 0.177 11.00
3 194 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 47.12 0.208 10.00
4 61 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 47.20 0.145 9.00
5 276 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 47.46 0.156 8.00
6 110 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.54 0.179 7.00
216 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.51 0.196 15.00
2 23 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 46.81 0.177 11.00
3 194 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 47.12 0.208 10.00
4 61 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 47.20 0.145 9.00
5 276 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 47.46 0.156 8.00
6 110 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 47.54 0.179 7.00
7 125 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.66 0.211 6.00
8 159 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.09 0.189 5.00
9 89 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 49.11 0.190 4.00
10 171 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 49.17 0.188 3.00
11 91 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 49.32 0.210 2.00
12 193 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 49.50 0.202 1.00
13 6 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.06 0.175
14 88 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 50.33 0.153
15 160 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 50.57 0.171
16 111 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.71 0.213
17 92 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 50.90 0.214
18 226 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 50.94 0.185
19 213 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 52.39 0.181
135 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNF 0.369
216 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 12:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 518 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 58.61 0.350 0.00
2 441 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 59.09 0.204 0.00
3 486 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 60.35 0.218 0.00
4 523 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 61.52 0.275 0.00
5 510 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 62.32 0.164 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 12:41) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 371 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 56.93 0.207 4.00
2 339 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 57.08 0.188 3.00
3 463 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.53 0.187 2.00
4 379 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 57.73 0.179 1.00
5 497 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 58.05 0.238
6 363 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.89 0.181
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.9.2023 - 12:47) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 342 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 55.14 0.166 13.00
2 309 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.43 0.184 11.00
3 341 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 55.71 0.214 10.00
4 451 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 55.93 0.242 9.00
5 435 Lenka ČechováLenka Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 56.37 0.232 8.00
6 330 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 56.39 0.169 7.00
7 501 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 56.63 0.246 6.00
8 447 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 56.70 0.169 5.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 342 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 55.14 0.166 13.00
2 309 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.43 0.184 11.00
3 341 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 55.71 0.214 10.00
4 451 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 55.93 0.242 9.00
5 435 Lenka ČechováLenka Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 56.37 0.232 8.00
6 330 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 56.39 0.169 7.00
7 501 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 56.63 0.246 6.00
8 447 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 56.70 0.169 5.00
9 371 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 56.93 0.207 4.00
10 339 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 57.08 0.188 3.00
11 463 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.53 0.187 2.00
12 379 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 57.73 0.179 1.00
13 497 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 58.05 0.238
14 518 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 58.61 0.350 0.00
15 363 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.89 0.181
16 441 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 59.09 0.204 0.00
17 486 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 60.35 0.218 0.00
18 523 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 61.52 0.275 0.00
19 510 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 62.32 0.164 0.00

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 217 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 1:54.52 2.00
2 86 Marek KalousMarek Kalous 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 1:55.16 1.00
3 267 Petr BachanPetr Bachan 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:55.89
4 142 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:56.29
5 226 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:56.32
6 172 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:57.37
7 144 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 1:57.58
8 152 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:59.05
9 242 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:01.51
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400217Pasler Dominik (SPPR4)55.78
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 11:37) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 135 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:46.32 15.00
2 1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 1:47.15 13.00
3 125 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:47.30 12.00
4 55 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:49.78 9.00
5 6 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 1:51.03 8.00
6 46 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:51.44 7.00
7 5 Michal HrochMichal Hroch 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:51.79 6.00
8 194 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 1:51.87 5.00
9 71 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 1:52.50 4.00
10 111 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 1:54.04 3.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400135Dudycha Jakub (HVEPA)51.66
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 135 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:46.32 15.00
2 1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 1:47.15 13.00
3 125 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:47.30 12.00
4 55 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:49.78 9.00
5 6 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 1:51.03 8.00
6 46 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:51.44 7.00
7 5 Michal HrochMichal Hroch 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:51.79 6.00
8 194 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 1:51.87 5.00
9 71 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 1:52.50 4.00
10 111 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 1:54.04 3.00
11 217 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 1:54.52 2.00
12 86 Marek KalousMarek Kalous 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 1:55.16 1.00
13 267 Petr BachanPetr Bachan 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:55.89
14 142 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:56.29
15 226 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:56.32
16 172 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:57.37
17 144 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 1:57.58
18 152 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:59.05
19 242 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:01.51

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 488 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 2:12.12 6.00
2 350 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:12.96 4.00
3 365 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:16.26 1.00
4 373 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:17.58
5 466 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:19.25
6 541 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:21.89
7 540 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:22.66
8 517 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:25.15
9 516 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:28.43
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400488Hrachovcová Monika (SLAPR)1:06.37
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 11:22) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 445 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:10.38 13.00
2 371 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:10.59 11.00
3 497 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:10.65 10.00
4 435 Lenka ČechováLenka Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:10.73 9.00
5 470 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:11.12 8.00
6 434 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:11.68 7.00
7 441 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:12.75 5.00
8 303 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:13.89 3.00
9 444 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:16.01 2.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400435Čechová Lenka (OLYPR)1:06.97
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 445 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:10.38 13.00
2 371 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:10.59 11.00
3 497 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:10.65 10.00
4 435 Lenka ČechováLenka Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:10.73 9.00
5 470 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:11.12 8.00
6 434 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:11.68 7.00
7 488 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 2:12.12 6.00
8 441 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:12.75 5.00
9 350 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:12.96 4.00
10 303 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:13.89 3.00
11 444 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:16.01 2.00
12 365 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:16.26 1.00
13 373 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:17.58
14 466 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:19.25
15 541 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:21.89
16 540 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:22.66
17 517 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:25.15
18 516 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:28.43

1500 m - Muži

(ne, 3.9.2023 - 16:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 192 Filip SasínekFilip Sasínek 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16 3:48.57 13.00
2 55 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 3:49.15 11.00
3 30 Nico BokettaNico Boketta 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 3:49.77 10.00
4 1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 3:51.34 9.00
5 151 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 3:52.41 8.00
6 219 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 3:53.59 7.00
7 46 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:55.59 6.00
8 45 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 3:56.23 5.00
9 191 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 3:57.06 4.00
10 18 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 3:58.20 3.00
11 5 Michal HrochMichal Hroch 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 4:00.18 2.00
12 163 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22 PB 4:00.57 1.00
13 217 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19 4:01.54
14 62 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:01.88
15 79 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21 4:08.37
16 269 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:11.08
17 225 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20 4:16.84
197 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17 DNF
145 Roman PazderaRoman Pazdera 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 DNF
71 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
73 Patrik VebrPatrik Vebr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
125 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400192Sasínek Filip (OLYPR)1:05.13
800192Sasínek Filip (OLYPR)2:08.12
1200192Sasínek Filip (OLYPR)3:06.87
Celkem 22 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 3.9.2023 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 442 Bára StýblováBára Stýblová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15 4:30.14 13.00
2 302 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 SB 4:30.39 11.00
3 337 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17 4:30.54 10.00
4 439 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19 4:32.98 9.00
5 447 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18 4:33.46 8.00
6 452 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16 4:35.05 7.00
7 467 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:36.13 6.00
8 371 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 SB 4:36.34 5.00
9 324 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:38.18 4.00
10 345 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:39.64 3.00
11 444 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 4:41.34 2.00
12 498 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 4:42.79 1.00
13 488 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:42.83
14 303 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 4:43.94
15 483 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:54.39
16 365 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 5:00.45
17 544 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 5:15.54
558 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
470 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400337Málková Anna (USKPR)1:15.68
800337Málková Anna (USKPR)2:34.63
1200302Hrochová Tereza (SKPLZ)3:40.27
Celkem 19 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 3.9.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 192 Filip SasínekFilip Sasínek 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16 NL 13:55.47 15.00
2 18 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17 14:08.50 11.00
3 62 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 PB 14:10.38 10.00
4 45 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 14:36.45 9.00
5 197 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 PB 14:37.71 8.00
6 73 Patrik VebrPatrik Vebr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 14:38.94 7.00
7 85 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 14:39.87 6.00
8 219 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 PB 14:41.43 5.00
9 145 Roman PazderaRoman Pazdera 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 14:49.30 4.00
10 26 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 14:55.14 3.00
11 25 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 15:06.83 2.00
12 225 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 15:18.02 1.00
13 79 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 15:40.22
14 173 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 15:48.70
15 137 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 16:06.28
16 253 Janis MachJanis Mach 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16:09.82
17 170 Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 17:23.79
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000192Sasínek Filip (OLYPR)2:49.09
2000192Sasínek Filip (OLYPR)5:39.38
3000192Sasínek Filip (OLYPR)8:30.13
4000192Sasínek Filip (OLYPR)11:18.57
Celkem 17 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 3.9.2023 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 302 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 16:39.18 13.00
2 439 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15 16:47.66 11.00
3 324 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 PB 16:52.71 10.00
4 467 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 SB 17:19.71 9.00
5 452 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 17:23.21 8.00
6 367 Silvie ValováSilvie Valová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12 17:48.14 7.00
7 417 Markéta BárdošMarkéta Bárdoš 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 18:01.01 6.00
8 440 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 18:47.79 5.00
9 546 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19:01.20 4.00
10 449 Aneta VerešováAneta Verešová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 19:05.43 3.00
11 450 Nikola VerešováNikola Verešová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 19:05.96 2.00
12 369 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 19:20.82 1.00
13 305 Michaela BaklíkováMichaela Baklíková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 19:50.11
14 459 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 20:03.76
15 398 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 20:16.72
16 545 Agáta KarczubováAgáta Karczubová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 21:28.29
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000439Sasynová Karolína (OLYPR)3:32.64
2000302Hrochová Tereza (SKPLZ)6:55.95
4000302Hrochová Tereza (SKPLZ)13:33.77
Celkem 16 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 11:50) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.42 0.169 2.00
2 491 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.76 0.140 1.00
3 522 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.89 0.155
4 549 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.94 0.141
5 550 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.98 0.144
6 493 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 16.01 0.174
520 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DQ 22.6.2 0.181
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 11:56) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 432 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 13.46 0.146 13.00
2 501 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.70 0.198 7.00
3 346 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.76 0.165 6.00
4 396 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.91 0.114 4.00
5 361 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.41 0.178 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.9.2023 - 12:02) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 322 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.39 0.152 15.00
2 332 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.54 0.113 10.00
3 408 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.61 0.145 9.00
4 418 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 13.69 0.160 8.00
5 349 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.79 0.139 5.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 322 Viktória ForsterViktória Forster 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.39 0.152 15.00
2 432 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 13.46 0.146 13.00
3 332 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.54 0.113 10.00
4 408 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.61 0.145 9.00
5 418 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 13.69 0.160 8.00
6 501 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.70 0.198 7.00
7 346 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.76 0.165 6.00
8 349 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.79 0.139 5.00
9 396 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.91 0.114 4.00
10 361 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.41 0.178 3.00
11 319 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.42 0.169 2.00
12 491 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.76 0.140 1.00
13 522 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.89 0.155
14 549 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.94 0.141
15 550 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.98 0.144
16 493 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 16.01 0.174
520 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DQ 22.6.2 0.181

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 12:15) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.32 0.140 1.00
2 90 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.53 0.174
3 175 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.86 0.150
4 214 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.43 0.110
5 222 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 16.44 0.149
6 279 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 18.40 0.164
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 12:20) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 14.80 0.160 8.00
2 252 Jan GročekJan Groček 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.45 0.143
3 224 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.66 0.136
4 268 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.71 0.112
5 210 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.66 0.115
59 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF 0.146
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.9.2023 - 12:25) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.10 0.131 6.00
2 183 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.16 0.137 4.00
3 162 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.22 0.152 3.00
4 254 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.30 0.149 2.00
5 65 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.48 0.159
6 262 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.77 0.139
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 3.9.2023 - 12:30) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.51 0.126 13.00
2 11 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 14.66 0.123 11.00
3 126 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.67 0.205 10.00
4 108 Lukas CikLukas Cik 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.67 0.197 9.00
5 38 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.94 0.123 7.00
6 184 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.15 0.149 5.00
7 161 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.40 0.175
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.51 0.126 13.00
2 11 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 14.66 0.123 11.00
3 126 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.67 0.205 10.00
4 108 Lukas CikLukas Cik 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.67 0.197 9.00
5 80 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 14.80 0.160 8.00
6 38 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.94 0.123 7.00
7 285 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.10 0.131 6.00
8 184 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.15 0.149 5.00
9 183 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.16 0.137 4.00
10 162 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.22 0.152 3.00
11 254 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.30 0.149 2.00
12 122 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.32 0.140 1.00
13 161 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.40 0.175
14 252 Jan GročekJan Groček 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.45 0.143
15 65 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.48 0.159
16 90 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.53 0.174
17 224 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.66 0.136
18 268 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.71 0.112
19 262 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.77 0.139
20 175 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.86 0.150
21 214 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.43 0.110
22 222 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 16.44 0.149
23 210 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.66 0.115
24 279 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 18.40 0.164
59 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF 0.146

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 54.98 0.149 5.00
2 232 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 55.07 0.171 4.00
3 118 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 SB 58.07 0.195 3.00
4 162 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 58.31 0.214 2.00
5 244 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 59.65 0.286
6 176 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.91 0.177
7 211 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 63.19 0.278
285 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS 0.137
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 14:57) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 50.42 0.191 15.00
2 4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 50.42 0.165 13.00
3 149 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 50.81 0.161 12.00
4 276 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.00 0.168 11.00
5 42 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.28 0.141 8.00
6 44 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 53.93 0.140 7.00
7 123 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.47 0.130 6.00
8 29 David BixDavid Bix 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 58.44 0.224 1.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 50.42 0.191 15.00
2 4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 50.42 0.165 13.00
3 149 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 50.81 0.161 12.00
4 276 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.00 0.168 11.00
5 42 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.28 0.141 8.00
6 44 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 53.93 0.140 7.00
7 123 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.47 0.130 6.00
8 210 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 54.98 0.149 5.00
9 232 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 55.07 0.171 4.00
10 118 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 SB 58.07 0.195 3.00
11 162 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 58.31 0.214 2.00
12 29 David BixDavid Bix 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 58.44 0.224 1.00
13 244 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 59.65 0.286
14 176 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.91 0.177
15 211 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 63.19 0.278
285 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS 0.137

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 550 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 64.48 0.180
2 362 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 66.60 0.193
3 520 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 67.28 0.182
4 392 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 67.43 0.215
5 373 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 68.85 0.251
6 468 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 73.97 0.222
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 14:32) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 332 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.68 0.185 8.00
2 334 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.07 0.208 6.00
3 314 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 62.17 0.210 4.00
4 339 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 62.36 0.228 3.00
5 549 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 63.10 0.187 2.00
6 515 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 64.36 0.188 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.9.2023 - 14:38) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 321 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.45 0.151 15.00
2 432 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 57.85 0.244 13.00
3 451 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 60.02 0.214 10.00
4 431 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 60.21 0.189 9.00
5 504 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.83 0.214 7.00
6 518 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 61.86 0.341 5.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 321 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.45 0.151 15.00
2 432 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 57.85 0.244 13.00
3 451 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 60.02 0.214 10.00
4 431 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 60.21 0.189 9.00
5 332 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.68 0.185 8.00
6 504 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.83 0.214 7.00
7 334 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.07 0.208 6.00
8 518 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 61.86 0.341 5.00
9 314 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 62.17 0.210 4.00
10 339 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 62.36 0.228 3.00
11 549 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 63.10 0.187 2.00
12 515 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 64.36 0.188 1.00
13 550 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 64.48 0.180
14 362 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 66.60 0.193
15 520 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 67.28 0.182
16 392 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 67.43 0.215
17 373 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 68.85 0.251
18 468 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 73.97 0.222

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži

(ne, 3.9.2023 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 37 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 08:53.77 15.00
2 119 Daniel MarákDaniel Marák 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09:15.46 11.00
3 150 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 09:24.97 10.00
4 22 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 09:32.05 9.00
5 131 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09:33.25 8.00
6 83 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 09:34.93 7.00
7 70 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09:55.04 6.00
8 211 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 10:10.82 5.00
9 136 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10:36.52 4.00
10 169 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11:02.97 3.00
11 284 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11:12.71 2.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100037Kovář Jáchym (DUKPR)2:58.02
200037Kovář Jáchym (DUKPR)5:56.42
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy

(ne, 3.9.2023 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 492 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19 10:06.59 15.00
2 442 Bára StýblováBára Stýblová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18 PB 10:08.56 13.00
3 445 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10:43.34 10.00
4 391 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17 10:45.83 9.00
5 345 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15 PB 10:52.05 8.00
6 458 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16 10:55.10 7.00
7 344 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 PB 11:05.31 6.00
8 368 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14 SB 11:09.75 5.00
9 513 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 PB 11:53.27 4.00
10 317 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 11:59.46 3.00
11 543 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 12:03.61 2.00
12 374 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12:20.35 1.00
13 399 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 SB 12:24.66
14 443 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 12:27.55
15 323 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12:31.17
16 542 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13:09.26
383 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000492Jarošová Karolína (SLAPR)3:25.90
2000492Jarošová Karolína (SLAPR)6:58.44
Celkem 17 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 16:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němejc T., Veleba J., Polák J., Macík O. Němejc T., Veleba J., Polák J., Macík O. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 40.36 0.210 15.00
2 A - Hroch P., Štefko Š., Blažek M., Desenský M. A - Hroch P., Štefko Š., Blažek M., Desenský M. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 41.66 0.174 11.00
3 Novotný J., Federič F., Jakob B., Brychta K. Novotný J., Federič F., Jakob B., Brychta K. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 41.95 0.201 10.00
4 Jíra S., Janský A., Sojka A., Kováč D. Jíra S., Janský A., Sojka A., Kováč D. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 42.20 0.142 8.00
5 A - Bujna Š., Ondráček J., Stráský V., Tuček M. A - Bujna Š., Ondráček J., Stráský V., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 42.62 0.173 7.00
6 Dvořák T., Lehar D., Majer T., Mráček D. Dvořák T., Lehar D., Majer T., Mráček D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 42.82 0.189 6.00
7 A - Kadla J., Majerčák J., Koza T., Páník M. A - Kadla J., Majerčák J., Koza T., Páník M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 42.92 0.163 5.00
8 Smolka A., Vích M., Tobiška M., Racek J. Smolka A., Vích M., Tobiška M., Racek J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 42.95 0.145 4.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 16:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kratochvíl Š., Soukal L., Synek J., Türk J. Kratochvíl Š., Soukal L., Synek J., Türk J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 42.09 0.151 9.00
2 Lutz M., Ščibráni M., Lisák T., Stromšík Z. Lutz M., Ščibráni M., Lisák T., Stromšík Z. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.18 0.196 3.00
3 A - Mareš L., Fischer R., Jára M., Baše R. A - Mareš L., Fischer R., Jára M., Baše R. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 43.55 0.185 2.00
4 B - Čumpelík L., Ruffíni R., Valehrach K., Kosina A. B - Čumpelík L., Ruffíni R., Valehrach K., Kosina A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 43.74 0.176 1.00
5 B - Pospíšil M., Ekl Š., Výška J., Blšták M. B - Pospíšil M., Ekl Š., Výška J., Blšták M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 45.14 0.152
6 B - Končický T., Fischer R., Starý F., Nývlt J. B - Končický T., Fischer R., Starý F., Nývlt J. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 45.36 0.171
7 C - Koutník J., Starý A., Peřich M., Schejbal A. C - Koutník J., Starý A., Peřich M., Schejbal A. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 46.89 0.135
B - Blatník F., Rykl R., Krejčí O., Kijanović A. B - Blatník F., Rykl R., Krejčí O., Kijanović A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF 0.157
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němejc T., Veleba J., Polák J., Macík O. Němejc T., Veleba J., Polák J., Macík O. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 40.36 0.210 15.00
2 A - Hroch P., Štefko Š., Blažek M., Desenský M. A - Hroch P., Štefko Š., Blažek M., Desenský M. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 41.66 0.174 11.00
3 Novotný J., Federič F., Jakob B., Brychta K. Novotný J., Federič F., Jakob B., Brychta K. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 41.95 0.201 10.00
4 Kratochvíl Š., Soukal L., Synek J., Türk J. Kratochvíl Š., Soukal L., Synek J., Türk J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 42.09 0.151 9.00
5 Jíra S., Janský A., Sojka A., Kováč D. Jíra S., Janský A., Sojka A., Kováč D. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 42.20 0.142 8.00
6 A - Bujna Š., Ondráček J., Stráský V., Tuček M. A - Bujna Š., Ondráček J., Stráský V., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 42.62 0.173 7.00
7 Dvořák T., Lehar D., Majer T., Mráček D. Dvořák T., Lehar D., Majer T., Mráček D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 42.82 0.189 6.00
8 A - Kadla J., Majerčák J., Koza T., Páník M. A - Kadla J., Majerčák J., Koza T., Páník M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 42.92 0.163 5.00
9 Smolka A., Vích M., Tobiška M., Racek J. Smolka A., Vích M., Tobiška M., Racek J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 42.95 0.145 4.00
10 Lutz M., Ščibráni M., Lisák T., Stromšík Z. Lutz M., Ščibráni M., Lisák T., Stromšík Z. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 43.18 0.196 3.00
11 A - Mareš L., Fischer R., Jára M., Baše R. A - Mareš L., Fischer R., Jára M., Baše R. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 43.55 0.185 2.00
12 B - Čumpelík L., Ruffíni R., Valehrach K., Kosina A. B - Čumpelík L., Ruffíni R., Valehrach K., Kosina A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 43.74 0.176 1.00
13 B - Pospíšil M., Ekl Š., Výška J., Blšták M. B - Pospíšil M., Ekl Š., Výška J., Blšták M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 45.14 0.152
14 B - Končický T., Fischer R., Starý F., Nývlt J. B - Končický T., Fischer R., Starý F., Nývlt J. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 45.36 0.171
15 C - Koutník J., Starý A., Peřich M., Schejbal A. C - Koutník J., Starý A., Peřich M., Schejbal A. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 46.89 0.135
B - Blatník F., Rykl R., Krejčí O., Kijanović A. B - Blatník F., Rykl R., Krejčí O., Kijanović A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF 0.157

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Jiranová H., Pírková M., Hofmanová M., Kožuškaničová N. A - Jiranová H., Pírková M., Hofmanová M., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.80 0.155 15.00
2 Dufková L., Vokálová T., Šínová T., Hůlková B. Dufková L., Vokálová T., Šínová T., Hůlková B. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 46.73 0.209 13.00
3 A - Králová A., Salcmanová K., Jánská V., Volná D. A - Králová A., Salcmanová K., Jánská V., Volná D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 46.94 0.174 12.00
4 Kolářová Š., Slaninová J., Procházková E., Sklenářová T. Kolářová Š., Slaninová J., Procházková E., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 46.96 0.136 11.00
5 A - Dvořáková B., Dvořáková K., Lamačová T., Pöschlová N. A - Dvořáková B., Dvořáková K., Lamačová T., Pöschlová N. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 47.72 0.145 7.00
6 A - Blažková H., Hutárková V., Poláčková N., Kučerová M. A - Blažková H., Hutárková V., Poláčková N., Kučerová M. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 48.42 0.181 5.00
7 A - Šťastná V., Janků V., Navrátilová B., Vaňková B. A - Šťastná V., Janků V., Navrátilová B., Vaňková B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.02 0.193 3.00
8 Bartošková K., Čechová E., Šilhavá A., Stýblová B. Bartošková K., Čechová E., Šilhavá A., Stýblová B. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 52.07 0.226 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 16:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Forster V., Matoušková K., Majerová D., Suchá L. B - Forster V., Matoušková K., Majerová D., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 47.48 0.147 8.00
2 B - Štolová M., Kaiserová J., Holubářová V., Turnerová N. B - Štolová M., Kaiserová J., Holubářová V., Turnerová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 47.95 0.152 6.00
3 Horáková S., Nollová K., Delprete S., Šafářová J. Horáková S., Nollová K., Delprete S., Šafářová J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 48.63 0.171 4.00
4 Šínová A., Bébrová S., Ludvíčková P., Šafránková J. Šínová A., Bébrová S., Ludvíčková P., Šafránková J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 49.07 0.195 2.00
5 C - Korelová K., Mokrášová L., Burajová P., Hrubá M. C - Korelová K., Mokrášová L., Burajová P., Hrubá M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 49.46 0.167 1.00
6 B - Černá E., Vilhelmová L., Jakschová T., Brádlerová A. B - Černá E., Vilhelmová L., Jakschová T., Brádlerová A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.77 0.168
7 B - Nedvědová V., Sedláčková L., Kaliašová S., Hromadníková T. B - Nedvědová V., Sedláčková L., Kaliašová S., Hromadníková T. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 50.58 0.160
8 B - Bisová N., Dvořáková K., Havlová A., Vlková T. B - Bisová N., Dvořáková K., Havlová A., Vlková T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 51.99 0.182
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Jiranová H., Pírková M., Hofmanová M., Kožuškaničová N. A - Jiranová H., Pírková M., Hofmanová M., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.80 0.155 15.00
2 Dufková L., Vokálová T., Šínová T., Hůlková B. Dufková L., Vokálová T., Šínová T., Hůlková B. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 46.73 0.209 13.00
3 A - Králová A., Salcmanová K., Jánská V., Volná D. A - Králová A., Salcmanová K., Jánská V., Volná D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 46.94 0.174 12.00
4 Kolářová Š., Slaninová J., Procházková E., Sklenářová T. Kolářová Š., Slaninová J., Procházková E., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 46.96 0.136 11.00
5 B - Forster V., Matoušková K., Majerová D., Suchá L. B - Forster V., Matoušková K., Majerová D., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 47.48 0.147 8.00
6 A - Dvořáková B., Dvořáková K., Lamačová T., Pöschlová N. A - Dvořáková B., Dvořáková K., Lamačová T., Pöschlová N. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 47.72 0.145 7.00
7 B - Štolová M., Kaiserová J., Holubářová V., Turnerová N. B - Štolová M., Kaiserová J., Holubářová V., Turnerová N. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 47.95 0.152 6.00
8 A - Blažková H., Hutárková V., Poláčková N., Kučerová M. A - Blažková H., Hutárková V., Poláčková N., Kučerová M. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 48.42 0.181 5.00
9 Horáková S., Nollová K., Delprete S., Šafářová J. Horáková S., Nollová K., Delprete S., Šafářová J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 48.63 0.171 4.00
10 A - Šťastná V., Janků V., Navrátilová B., Vaňková B. A - Šťastná V., Janků V., Navrátilová B., Vaňková B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.02 0.193 3.00
11 Šínová A., Bébrová S., Ludvíčková P., Šafránková J. Šínová A., Bébrová S., Ludvíčková P., Šafránková J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 49.07 0.195 2.00
12 C - Korelová K., Mokrášová L., Burajová P., Hrubá M. C - Korelová K., Mokrášová L., Burajová P., Hrubá M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 49.46 0.167 1.00
13 B - Černá E., Vilhelmová L., Jakschová T., Brádlerová A. B - Černá E., Vilhelmová L., Jakschová T., Brádlerová A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.77 0.168
14 B - Nedvědová V., Sedláčková L., Kaliašová S., Hromadníková T. B - Nedvědová V., Sedláčková L., Kaliašová S., Hromadníková T. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 50.58 0.160
15 B - Bisová N., Dvořáková K., Havlová A., Vlková T. B - Bisová N., Dvořáková K., Havlová A., Vlková T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 51.99 0.182
16 Bartošková K., Čechová E., Šilhavá A., Stýblová B. Bartošková K., Čechová E., Šilhavá A., Stýblová B. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 52.07 0.226 0.00

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 17:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Sojka A., Váňa M., Kováč D., Tesař J. Sojka A., Váňa M., Kováč D., Tesař J. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:14.90 0.176 15.00
2 5 Pešta B., Polák J., Přibyl L., Bix D. Pešta B., Polák J., Přibyl L., Bix D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:15.13 0.192 11.00
3 6 A - Kotyza D., Tuček M., Bujna Š., Kosina A. A - Kotyza D., Tuček M., Bujna Š., Kosina A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:15.65 0.199 10.00
4 8 A - Šantavý J., Šnejdr F., Desenský M., Cik L. A - Šantavý J., Šnejdr F., Desenský M., Cik L. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 3:15.99 0.143 9.00
5 2 A - Vích M., Smolka A., Dudycha J., Strnad M. A - Vích M., Smolka A., Dudycha J., Strnad M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 3:16.68 0.177 8.00
6 4 A - Páník M., Davidík J., Ekl Š., Majerčák J. A - Páník M., Davidík J., Ekl Š., Majerčák J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:21.87 0.181 7.00
7 7 Majer T., Mezera D., Ullman J., Lehar D. Majer T., Mezera D., Ullman J., Lehar D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:24.20 0.183 5.00
8 1 Brychta K., Pospíšil J., Bachan P., Odvářka J. Brychta K., Pospíšil J., Bachan P., Odvářka J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:30.58 0.162
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 17:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 A - Mareš L., Fischer R., Jára M., Baše R. A - Mareš L., Fischer R., Jára M., Baše R. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:23.14 0.131 6.00
2 5 A - Lutz M., César D., Lisák T., Ščibráni M. A - Lutz M., César D., Lisák T., Ščibráni M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:26.51 0.253 4.00
3 4 Nedvěd M., Podnecký T., Kratochvíl Š., Soukal L. Nedvěd M., Podnecký T., Kratochvíl Š., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:28.46 0.200 2.00
4 7 B - Hroch M., Stráský V., Zajíc M., Ruffíni R. B - Hroch M., Stráský V., Zajíc M., Ruffíni R. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 3:28.80 0.143 1.00
5 8 B - Šťovíček M., Stránský F., Kalous J., Pavlík M. B - Šťovíček M., Stránský F., Kalous J., Pavlík M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:33.47 0.180
6 3 B - Kadla J., Marčík V., Špale D., Vebr P. B - Kadla J., Marčík V., Špale D., Vebr P. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:44.10 0.189
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.9.2023 - 17:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 B - Končický T., Nývlt J., Pasler D., Starý F. B - Končický T., Nývlt J., Pasler D., Starý F. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:27.76 0.181 3.00
2 5 B - Marák D., Blatník F., Blažek M., Hájek V. B - Marák D., Blatník F., Blažek M., Hájek V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:30.36 0.185
3 6 B - Šugárek L., Kubík M., Volný T., Indra D. B - Šugárek L., Kubík M., Volný T., Indra D. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:39.11 0.174
4 4 C - Čumpelík L., Novák V., Homoláč J., Růža T. C - Čumpelík L., Novák V., Homoláč J., Růža T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:42.09 0.147
5 3 C - Skalička J., Řežábek M., Olšanský M., Žák A. C - Skalička J., Řežábek M., Olšanský M., Žák A. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:42.55 0.198
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Sojka A., Váňa M., Kováč D., Tesař J. Sojka A., Váňa M., Kováč D., Tesař J. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:14.90 0.176 15.00
2 5 Pešta B., Polák J., Přibyl L., Bix D. Pešta B., Polák J., Přibyl L., Bix D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:15.13 0.192 11.00
3 6 A - Kotyza D., Tuček M., Bujna Š., Kosina A. A - Kotyza D., Tuček M., Bujna Š., Kosina A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:15.65 0.199 10.00
4 8 A - Šantavý J., Šnejdr F., Desenský M., Cik L. A - Šantavý J., Šnejdr F., Desenský M., Cik L. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 3:15.99 0.143 9.00
5 2 A - Vích M., Smolka A., Dudycha J., Strnad M. A - Vích M., Smolka A., Dudycha J., Strnad M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 3:16.68 0.177 8.00
6 4 A - Páník M., Davidík J., Ekl Š., Majerčák J. A - Páník M., Davidík J., Ekl Š., Majerčák J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:21.87 0.181 7.00
7 6 A - Mareš L., Fischer R., Jára M., Baše R. A - Mareš L., Fischer R., Jára M., Baše R. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:23.14 0.131 6.00
8 7 Majer T., Mezera D., Ullman J., Lehar D. Majer T., Mezera D., Ullman J., Lehar D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:24.20 0.183 5.00
9 5 A - Lutz M., César D., Lisák T., Ščibráni M. A - Lutz M., César D., Lisák T., Ščibráni M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:26.51 0.253 4.00
10 7 B - Končický T., Nývlt J., Pasler D., Starý F. B - Končický T., Nývlt J., Pasler D., Starý F. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:27.76 0.181 3.00
11 4 Nedvěd M., Podnecký T., Kratochvíl Š., Soukal L. Nedvěd M., Podnecký T., Kratochvíl Š., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:28.46 0.200 2.00
12 7 B - Hroch M., Stráský V., Zajíc M., Ruffíni R. B - Hroch M., Stráský V., Zajíc M., Ruffíni R. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 3:28.80 0.143 1.00
13 5 B - Marák D., Blatník F., Blažek M., Hájek V. B - Marák D., Blatník F., Blažek M., Hájek V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:30.36 0.185
14 1 Brychta K., Pospíšil J., Bachan P., Odvářka J. Brychta K., Pospíšil J., Bachan P., Odvářka J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:30.58 0.162
15 8 B - Šťovíček M., Stránský F., Kalous J., Pavlík M. B - Šťovíček M., Stránský F., Kalous J., Pavlík M. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:33.47 0.180
16 6 B - Šugárek L., Kubík M., Volný T., Indra D. B - Šugárek L., Kubík M., Volný T., Indra D. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:39.11 0.174
17 4 C - Čumpelík L., Novák V., Homoláč J., Růža T. C - Čumpelík L., Novák V., Homoláč J., Růža T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:42.09 0.147
18 3 C - Skalička J., Řežábek M., Olšanský M., Žák A. C - Skalička J., Řežábek M., Olšanský M., Žák A. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:42.55 0.198
19 3 B - Kadla J., Marčík V., Špale D., Vebr P. B - Kadla J., Marčík V., Špale D., Vebr P. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:44.10 0.189

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 3.9.2023 - 17:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 A - Holubářová V., Petrásková V., Mokrášová L., Hofmanová M. A - Holubářová V., Petrásková V., Mokrášová L., Hofmanová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:44.74 0.194 13.00
2 3 A - Bendová N., Bartošková K., Bendová E., Veselá B. A - Bendová N., Bartošková K., Bendová E., Veselá B. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:45.08 0.162 11.00
3 7 A - Janků V., Kubátová J., Vaňková B., Navrátilová B. A - Janků V., Kubátová J., Vaňková B., Navrátilová B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:51.70 0.187 9.00
4 5 Králová A., Suráková A., Zoubková B., Matoušková K. Králová A., Suráková A., Zoubková B., Matoušková K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:56.70 0.219 7.00
5 2 A - Bisová N., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. A - Bisová N., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:59.45 0.176 6.00
6 6 A - Poláčková N., Kutrová E., Hutárková V., Fiantová S. A - Poláčková N., Kutrová E., Hutárková V., Fiantová S. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 4:07.22 0.173 3.00
7 8 Machková K., Fendrychová K., Zelová E., Seberová A. Machková K., Fendrychová K., Zelová E., Seberová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 4:08.00 0.156 1.00
8 1 Sklenářová T., Brozdová D., Pavlištíková V., Tobolová G. Sklenářová T., Brozdová D., Pavlištíková V., Tobolová G. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:13.22 0.179
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.9.2023 - 17:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 B - Štoudková P., Čechová L., Šplechtnová B., Čechová E. B - Štoudková P., Čechová L., Šplechtnová B., Čechová E. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:51.41 0.157 10.00
2 7 B - Korelová K., Dufková I., Turnerová N., Kaiserová J. B - Korelová K., Dufková I., Turnerová N., Kaiserová J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:55.40 0.166 8.00
3 5 B - Černá E., Hrachovcová M., Šťastná V., Vilhelmová L. B - Černá E., Hrachovcová M., Šťastná V., Vilhelmová L. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:59.81 0.220 5.00
4 1 C - Steinsová A., Šilhavá A., Stýblová B., Sasynová K. C - Steinsová A., Šilhavá A., Stýblová B., Sasynová K. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 4:01.57 0.222 4.00
5 4 Ludvíčková P., Benešová A., Tomaňová T., Nováková D. Ludvíčková P., Benešová A., Tomaňová T., Nováková D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:07.56 0.412 2.00
6 2 B - Dvořáková K., Balcarová B., Bodnarová H., Lapáčková R. B - Dvořáková K., Balcarová B., Bodnarová H., Lapáčková R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:21.47 0.141
7 3 B - Nedvědová V., Valová S., Filipiová E., Kolegarová A. B - Nedvědová V., Valová S., Filipiová E., Kolegarová A. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:24.16 0.375
8 8 D - Verešová A., Syrovátková Š., Verešová N., Žáková A. D - Verešová A., Syrovátková Š., Verešová N., Žáková A. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 4:39.69 0.369
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 A - Holubářová V., Petrásková V., Mokrášová L., Hofmanová M. A - Holubářová V., Petrásková V., Mokrášová L., Hofmanová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:44.74 0.194 13.00
2 3 A - Bendová N., Bartošková K., Bendová E., Veselá B. A - Bendová N., Bartošková K., Bendová E., Veselá B. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 3:45.08 0.162 11.00
3 6 B - Štoudková P., Čechová L., Šplechtnová B., Čechová E. B - Štoudková P., Čechová L., Šplechtnová B., Čechová E. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:51.41 0.157 10.00
4 7 A - Janků V., Kubátová J., Vaňková B., Navrátilová B. A - Janků V., Kubátová J., Vaňková B., Navrátilová B. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:51.70 0.187 9.00
5 7 B - Korelová K., Dufková I., Turnerová N., Kaiserová J. B - Korelová K., Dufková I., Turnerová N., Kaiserová J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:55.40 0.166 8.00
6 5 Králová A., Suráková A., Zoubková B., Matoušková K. Králová A., Suráková A., Zoubková B., Matoušková K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:56.70 0.219 7.00
7 2 A - Bisová N., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. A - Bisová N., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:59.45 0.176 6.00
8 5 B - Černá E., Hrachovcová M., Šťastná V., Vilhelmová L. B - Černá E., Hrachovcová M., Šťastná V., Vilhelmová L. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:59.81 0.220 5.00
9 1 C - Steinsová A., Šilhavá A., Stýblová B., Sasynová K. C - Steinsová A., Šilhavá A., Stýblová B., Sasynová K. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 4:01.57 0.222 4.00
10 6 A - Poláčková N., Kutrová E., Hutárková V., Fiantová S. A - Poláčková N., Kutrová E., Hutárková V., Fiantová S. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 4:07.22 0.173 3.00
11 4 Ludvíčková P., Benešová A., Tomaňová T., Nováková D. Ludvíčková P., Benešová A., Tomaňová T., Nováková D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:07.56 0.412 2.00
12 8 Machková K., Fendrychová K., Zelová E., Seberová A. Machková K., Fendrychová K., Zelová E., Seberová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 4:08.00 0.156 1.00
13 1 Sklenářová T., Brozdová D., Pavlištíková V., Tobolová G. Sklenářová T., Brozdová D., Pavlištíková V., Tobolová G. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:13.22 0.179
14 2 B - Dvořáková K., Balcarová B., Bodnarová H., Lapáčková R. B - Dvořáková K., Balcarová B., Bodnarová H., Lapáčková R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:21.47 0.141
15 3 B - Nedvědová V., Valová S., Filipiová E., Kolegarová A. B - Nedvědová V., Valová S., Filipiová E., Kolegarová A. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:24.16 0.375
16 8 D - Verešová A., Syrovátková Š., Verešová N., Žáková A. D - Verešová A., Syrovátková Š., Verešová N., Žáková A. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 4:39.69 0.369

skok vysoký - Muži

(ne, 3.9.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,79 1,84 1,89 1,94 1,98 2,02 2,05 2,08 2,11 2,13 2,15 2,17 2,19 2,21 2,23 Body
1 72 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 19 2.19 - - - O - O - O XX- O O X- O - XXX 15.00
2 82 Majd Eddin GhazalMajd Eddin Ghazal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 20 2.17 - - O O O XO O O O XXO XO O X- XX 13.00
3 283 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 PB 2.13 - - - O O O XO O O XO XXX 10.00
4 3 Robert RuffíniRobert Ruffíni
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 16 PB 2.11 - - O - O XXO XO O O XXX 9.00
5 53 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 18 2.05 - - O O O XO O X- XX r 8.00
6 251 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 1.98 - - O O O XXX 7.00
7= 224 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 12 1.98 O O O O XO XXX 5.50
7= 228 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 9 SB 1.98 O O O O XO XXX 5.50
9 162 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 8 SB 1.98 O O XO XXO XXO XXX 4.00
10 12 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 14 1.94 - O - XXO XXX 3.00
11 177 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 6 SB 1.94 O O XXO XXO XXX 2.00
12 187 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 3 1.89 O XXO O XXX 1.00
13 270 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 11 1.89 - O XO XXX
14 218 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 7 1.89 O O XXO XXX
15 215 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 15 1.84 - O - XXX
16= 147 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 5 1.84 O XXO XXX
16= 241 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 1.84 O XXO XXX
18 174 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 1.79 O XXX
19 249 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 1.79 XXO - r
235 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 NM XXX
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 3.9.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,59 1,63 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,92 Body
1 331 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 14 1.85 - - - O O O O O - O XXX 15.00
2 340 Denisa PešováDenisa Pešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 13 1.79 - - O - XO XXO XO XXO - XXX 11.00
3 358 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 1.73 - - O O XXO XO XXX 10.00
4= 301 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5 SB 1.73 - O O O O XXO XXX 8.50
4= 312 Daniela VolnáDaniela Volná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 10 1.73 O O O O O XXO X r 8.50
6 405 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 11 1.73 XO O O O O XXO XXX 7.00
7 320 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 1.70 O O O XO O r 6.00
8 512 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 1.70 O O O XXO O XXX 5.00
9 327 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 7 1.70 O O O XO XO XXX 4.00
10 519 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 =SB 1.67 O O XO O XXX 3.00
11 354 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 3 1.63 O XO XO XXX 2.00
12 361 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 1.59 XO O XXX 1.00
13 366 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.59 XO XXO XXX
14 493 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 =SB 1.55 O XXX
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 3.9.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,81 4,01 4,21 4,41 4,61 4,76 4,91 5,06 5,21 5,31 5,41 5,46 5,51 5,56 5,61 Body
1 58 David HolýDavid Holý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 17 5.51 - - - - - - O - O - O - XXO - XXX 15.00
2 19 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 15 5.31 - - - - - - - XXO O O XXX 13.00
3 27 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 16 5.31 - - - - - - O O XO XO XXX 12.00
4 265 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 4.76 - - - - O O XXX 9.00
5 254 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 PB 4.76 - - O O O XXO r 8.00
6 20 Jan ŠvecJan Švec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 13 4.61 - - - XO O XXX 7.00
7 76 Jiří KadlaJiří Kadla
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 3 SB 4.61 - O XO O XXO XXX 6.00
8 11 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 4.41 - - O O XXX 5.00
9 272 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 4.41 O O XO O XXX 4.00
10 126 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 SB 4.41 - XO O XO XXX 3.00
11 122 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 SB 4.41 - O O XXO XXX 2.00
12 249 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 4.21 XO O XO XXX 1.00
13 221 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4 4.01 - O XXX
14 279 Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 3.81 O XXX
38 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 12 NM - - XXX
109 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 1 NM XX r
65 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 NM - XXX
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 3.9.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,15 3,35 3,55 3,68 3,78 3,88 3,98 4,08 4,13 4,18 4,23 4,28 4,33 4,38 4,43 4,53 Body
1 347 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 8 4.43 - - - - - - - - - XO - - XO - XO XXX 15.00
2 390 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 4.23 - - - - - O O - O - XO - XXX 13.00
3 420 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3 =SB 3.88 - - O XO O O XXX 10.00
4 343 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 3.88 - - XO O O XO XXX 9.00
5 397 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 3.88 - - O O O XXO XXX 8.00
6= 348 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 3.68 - - XO O XXX 6.50
6= 421 Denisa PeričováDenisa Peričová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 2 3.68 - O XO O XXX 6.50
8 320 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 3.55 O O XO XXX 5.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 3.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 186 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 18 7.83 +0.7 m/s 7.83  0,70 r 7.83 15.00
2 35 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 17 7.36 +0.3 m/s 7.01  0,30 X  0,40 X  0,50 7.01 7.36  0,30 7.14  0,50 X  1,20 11.00
3 108 Lukas CikLukas Cik
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 7.16 +0.2 m/s X  0,60 6.94  0,30 6.96 6.96 7.09  0,50 - 7.16  0,20 10.00
4 189 Dan KováčDan Kováč
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 14 7.14 +0.2 m/s 6.86  1,10 6.79  0,80 4.53  1,30 6.86 6.86  0,10 7.07  0,80 7.14  0,20 9.00
5 54 Matúš BlštákMatúš Blšták
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 15 7.13 +0.8 m/s 6.86  -0,30 6.92  0,50 7.03  1,30 7.03 7.13  0,80 X  0,20 X  0,90 8.00
6 11 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 12 7.04 -0.3 m/s 6.81  0,80 6.89  0,30 7.04  -0,30 7.04 6.85  1,30 6.96  0,50 r 7.00
7 223 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 6.92 +0.9 m/s 6.80  0,10 6.91  0,30 6.92  0,90 6.92 5.76  1,10 5.52 X  0,80 6.00
8 36 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 16 6.87 +0.7 m/s 6.87  0,70 X  0,30 6.83  -0,20 6.87 X  1,10 X  0,50 6.82  -0,50 5.00
9 16 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 10 6.85 +0.3 m/s 6.82  0,80 6.85  0,30 X  0,90 6.85 4.00
10 168 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 6.70 +1.7 m/s 6.64  0,40 X  0,70 6.70  1,70 6.70 3.00
11 266 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 5 6.65 +0.8 m/s 6.65  0,80 4.07  0,50 6.26  0,80 6.65 2.00
12 265 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 6.60 +1.8 m/s X 6.60  1,80 5.46  0,40 6.60 1.00
13 138 Adam HriňAdam Hriň
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 11 6.59 -0.3 m/s 6.59  -0,30 6.47  0,40 6.45  0,70 6.59
14 67 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 6.44 +0.3 m/s 6.04  0,10 6.40  0,10 6.44  0,30 6.44
15 153 Milan TobiškaMilan Tobiška
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 6 6.23 +0.8 m/s 5.87  1,40 6.23  0,80 6.17  0,50 6.23
16 90 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 6.05 +0.4 m/s X  0,70 5.83  0,60 6.05  0,40 6.05
17 126 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 7 5.04 -0.4 m/s 5.04  -0,40 X  0,20 r 5.04
101 Martin VeselýMartin Veselý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 NM X X X -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 3.9.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí.