Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha - Juliska (17. - 18. 6. 2023)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 13:05) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 10.67 Q 0.167
2 278 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 10.76 Q 0.180
3 383 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 10.98 q 0.170
4 1037 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 11.08 0.166
5 633 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 8 PB 11.08 0.158
6 908 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 11.32 0.157
7 85 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC Pardubice AC Pardubice 7 11.47 0.207
8 121 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.60 0.203
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 875 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 10.87 Q 0.153
2 580 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 5 PB 10.94 Q 0.163
3 345 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.95 q 0.167
4 958 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 SB 11.03 0.159
5 207 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 SB 11.19 0.200
6 129 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 2 11.28 0.148
7 789 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 11.45 0.169
8 557 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.53 0.157
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 13:15) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 208 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 10.76 Q 0.152
2 1033 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 11.04 Q 0.153
3 869 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.05 0.140
4 781 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.08 0.166
5 724 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 11.15 0.165
6 445 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 11.35 0.159
7 10 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 11.37 0.160
8 581 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 11.40 0.150
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 17.6.2023 - 14:20) official Vítr: -2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 208 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 10.75 0.138
2 8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 10.93 0.163
3 875 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.02 0.161
4 278 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 11.04 0.179
5 345 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.11 0.160
6 580 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 7 11.25 0.167
7 1033 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 11.34 0.172
383 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 12:50) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 433 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 10.88 Q 0.147
2 1008 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 10.97 Q 0.155
3 969 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 11.25 0.191
4 455 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 11.25 0.149
5 199 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 11.29 0.163
6 867 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 11.49 0.214
7 561 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.49 0.195
8 663 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 11.57 0.131
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 12:55) official Vítr: +1.1 m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 247 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 5 PB 11.07 Q 0.175
2 358 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.09 Q 0.152
3 327 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 PB 11.21 q 0.187
4 467 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 11.24 q 0.164
5 432 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 =PB 11.26 0.150
6 995 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 11.28 0.155
7 401 Ondřej FormanOndřej Forman 07 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 8 11.49 0.152
528 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 DQ 16,8 -0.050
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.09 Q 0.159
2 154 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 5 11.21 Q 0.191
3 184 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 11.26 0.250
4 411 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 7 PB 11.27 0.227
5 673 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 11.36 0.179
6 213 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 11.50 0.218
7 868 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 11.93 0.201
558 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.6.2023 - 14:15) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 433 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 11.01 0.167
2 15 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 11.04 0.166
3 1008 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 11.06 0.158
4 247 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 5 11.16 0.135
5 154 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 2 11.29 0.146
6 358 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.33 0.137
7 467 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 11.45 0.142
8 327 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 11.57 0.193
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 12:35) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 11.95 Q 0.194
2 135 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 SB 12.24 Q 0.231
3 605 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 SB 12.29 q 0.249
4 392 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.42 0.236
5 84 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 12.46 0.150
6 220 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 SB 12.52 0.350
7 363 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.58 0.200
8 975 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 12.78 0.174
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 12:40) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.30 Q 0.162
2 532 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 =SB 12.32 Q 0.155
3 307 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 12.40 0.175
4 980 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 =PB 12.40 0.194
5 304 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.51 0.187
6 576 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.81 0.140
7 364 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 12.92 0.175
239 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 DNF 0.157
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 12:45) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 163 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK Most AK Most 5 PB 12.13 Q 0.162
2 361 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 =PB 12.21 Q 0.166
3 609 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 12.32 q 0.140
4 922 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 SB 12.32 0.147
5 814 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 SB 12.45 0.139
6 796 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.47 0.173
7 343 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 8 12.67 0.246
8 865 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 12.96 0.186
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 17.6.2023 - 14:10) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 12.06 0.172
2 135 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 7 12.37 0.178
3 163 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK Most AK Most 5 12.42 0.170
4 605 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 12.50 0.348
5 125 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.52 0.165
6 361 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.55 0.197
7 532 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 12.57 0.147
8 609 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.62 0.142
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 12:20) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1028 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 =MR 11.77 Q 0.153
2 370 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.24 Q 0.172
3 228 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 SB 12.28 q 0.298
4 506 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.38 0.160
5 284 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 12.53 0.173
6 108 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 12.57 0.340
7 691 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 12.59 0.137
8 424 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 1 12.75 0.356
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 12:25) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 194 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 MR 11.72 Q 0.186
2 449 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 11.85 Q 0.146
3 1025 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.25 q 0.190
4 109 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 12.52 0.346
5 934 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.58 0.311
6 227 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 12.65 0.160
7 299 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 12.77 0.182
8 996 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.00 0.156
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 12:30) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 544 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC Brno JAC Brno 5 11.99 Q 0.140
2 886 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.02 Q 0.239
3 686 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 =PB 12.30 0.140
4 465 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 12.41 0.151
5 242 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 =PB 12.44 0.215
6 981 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 SB 12.51 0.174
7 172 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 12.54 0.155
8 298 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 12.68 0.185
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.6.2023 - 14:05) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 194 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 11.79 0.160
2 1028 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.94 0.161
3 449 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.99 0.140
4 886 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 12.08 0.211
5 544 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC Brno JAC Brno 3 12.30 0.165
6 1025 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 8 12.52 0.193
7 370 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.56 0.184
8 228 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 12.61 0.327
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 18.6.2023 - 12:05) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 208 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 21.48 Q 0.142
2 869 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 21.76 Q 0.133
3 958 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 22.12 q 0.189
4 266 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 22.13 q 0.152
5 13 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 22.32 0.171
6 923 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 22.50 0.148
7 843 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 22.53 0.176
8 521 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 23.12 0.139
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.6.2023 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 281 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 21.94 Q 0.222
2 345 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 22.04 Q 0.166
3 252 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 22.32 0.166
4 207 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 22.46 0.188
5 445 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 22.51 0.159
6 1033 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 PB 22.61 0.155
7 10 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 SB 22.64 0.166
724 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 18.6.2023 - 12:15) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 580 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 5 22.17 Q 0.153
2 633 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.21 Q 0.174
3 782 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.25 0.154
4 267 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 22.81 0.163
5 581 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 8 22.99 0.148
6 414 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 23.07 0.171
7 660 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 23.26 0.174
273 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 15:35) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 208 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 NL 21.41 0.145
2 281 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 21.58 0.185
3 869 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.71 0.144
4 345 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 21.99 0.179
5 633 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 8 PB 22.02 0.179
6 580 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 7 PB 22.04 0.153
7 958 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 22.35 0.174
8 266 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 22.48 0.140
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 18.6.2023 - 11:50) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 102 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 21.70 Q 0.174
2 15 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 22.11 Q 0.159
3 635 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 22.50 q 0.194
4 358 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 22.84 0.169
5 595 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 23.26 0.199
6 75 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.28 0.176
7 867 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 23.49 0.195
8 888 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 23.88 0.165
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.6.2023 - 11:55) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 847 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 22.27 Q 0.206
2 969 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 22.72 Q 0.177
3 283 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 22.73 0.182
4 47 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 8 PB 23.03 0.165
5 411 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 3 23.18 0.183
6 995 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 23.36 0.168
7 729 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 23.47 0.187
8 1007 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 23.80 0.164
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 18.6.2023 - 12:00) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 530 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 22.28 Q 0.180
2 433 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 22.49 Q 0.142
3 247 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 7 PB 22.69 q 0.179
4 327 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 22.95 0.185
5 199 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 SB 23.01 0.197
6 249 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 PB 23.10 0.195
7 561 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 23.12 0.187
8 184 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 PB 23.21 0.183
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 15:25) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 102 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 21.75 0.168
2 433 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 22.05 0.156
3 530 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 22.09 0.218
4 15 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 22.37 0.179
5 847 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 22.38 0.241
6 247 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 1 22.70 0.187
7 969 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 8 22.84 0.182
8 635 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 23.41 0.178
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 18.6.2023 - 11:35) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 SB 24.63 Q 0.209
2 135 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 5 PB 24.76 Q 0.225
3 239 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 24.78 q 0.217
4 609 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 24.96 0.162
5 125 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 25.10 0.183
6 84 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 25.51 0.276
7 576 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 25.78 0.174
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.6.2023 - 11:40) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 24.23 Q 0.189
2 605 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 24.84 Q 0.355
3 363 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 25.18 0.147
4 307 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 25.25 0.181
5 657 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 25.51 0.167
6 93 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC Pardubice AC Pardubice 4 PB 25.52 0.155
7 220 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 SB 25.66 0.172
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 18.6.2023 - 11:45) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 337 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 SB 24.41 Q 0.182
2 110 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 24.52 Q 0.185
3 392 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 24.84 q 0.220
4 799 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 25.22 0.201
5 532 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 25.67 0.179
6 343 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 1 26.09 0.194
7 161 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 8 26.12 0.185
8 642 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 26.16 0.176
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 15:15) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 337 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 SB 24.06 0.182
2 458 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 24.17 0.166
3 110 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 24.36 0.197
4 34 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 SB 24.45 0.188
5 135 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 4 PB 24.73 0.195
6 605 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 24.82 0.574
7 392 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 25.07 0.218
239 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 18.6.2023 - 11:20) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 194 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 23.92 Q 0.191
2 544 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC Brno JAC Brno 5 PB 24.60 Q 0.151
3 228 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 PB 25.04 q 0.191
4 741 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 25.37 0.234
5 242 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 25.41 0.194
6 174 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 25.76 0.173
7 486 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 25.79 0.144
8 162 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 1 26.13 0.179
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.6.2023 - 11:25) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 886 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 24.77 Q 0.190
2 1010 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 25.17 Q 0.202
3 227 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.52 0.178
4 298 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 25.72 0.199
5 691 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 25.72 0.199
6 751 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 25.92 0.214
900 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 DQ 16.8 0.022
934 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 18.6.2023 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 449 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 24.11 Q 0.157
2 1028 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 24.22 Q 0.169
3 370 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 24.59 q 0.199
4 230 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.08 0.199
5 506 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 25.09 0.190
6 465 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 PB 25.34 0.139
7 284 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 25.66 0.164
8 232 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 25.99 0.180
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 15:05) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 194 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 NR 23.55 0.177
2 449 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 =PB 24.11 0.360
3 1028 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 24.26 0.154
4 886 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 24.41 0.248
5 370 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 24.50 0.208
6 544 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC Brno JAC Brno 4 24.71 0.167
7 1010 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 24.96 0.290
8 228 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 25.59 0.225
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 151 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 6 NL 47.97 0.381
2 14 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 48.01 0.191
3 668 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 48.33 0.167
4 1000 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 48.36 0.296
5 160 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 7 48.70 0.284
6 77 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 48.79 0.195
7 252 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 48.91 0.191
8 782 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 48.93 0.148
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 668 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 48.85 Q 0.174
2 77 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.86 Q 0.179
3 782 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 48.95 q 0.202
4 267 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 50.01 0.280
5 582 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 8 50.80 0.291
6 872 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 51.70 0.169
7 1036 Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 52.16 0.226
204 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 48.54 Q 0.179
2 160 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 5 48.61 Q 0.156
3 252 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 48.77 q 0.144
4 564 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 49.35 0.173
5 923 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 =PB 50.35 0.151
6 72 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 51.20 0.159
7 271 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 51.42 0.190
8 660 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 52.07 0.173
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 151 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 48.59 Q 0.220
2 1000 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 49.07 Q 0.189
3 791 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 49.36 0.247
4 266 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 50.05 0.195
5 579 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 50.92 0.180
6 129 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 8 51.10 0.295
7 630 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 1 51.79 0.169
101 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 17:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 567 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 49.48 Q 0.233
2 635 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 49.66 Q 0.179
3 891 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 50.00 q 0.186
4 722 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 51.05 q 0.207
5 41 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 51.83 0.522
6 141 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 52.15 0.205
7 629 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 53.19 0.310
8 103 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 1 53.37 0.154
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 931 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 49.15 Q 0.221
2 733 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 51.40 Q 0.156
3 262 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 7 51.80 0.148
4 51 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 52.32 0.306
5 845 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 52.70 0.184
6 729 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 53.17 0.333
7 128 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 1 53.74 0.159
654 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNF 0.206
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 994 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 51.12 Q 0.155
2 957 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 51.17 Q 0.191
3 23 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 51.50 0.468
4 866 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 4 51.89 0.200
5 732 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 52.10 0.317
6 850 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 52.71 0.530
7 253 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 53.37 0.191
8 802 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 53.56 0.176
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 931 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 NR 47.36 0.187
2 567 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 48.06 0.169
3 957 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 PB 48.85 0.200
4 994 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 49.08 0.195
5 635 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 49.14 0.150
6 891 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 49.68 0.211
7 733 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 50.04 0.167
8 722 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 50.46 0.182
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 14:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 177 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 PB 54.12 0.352
2 110 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 54.15 0.207
3 233 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 54.22 0.230
4 679 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 56.29 0.163
5 308 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 56.48 0.200
6 552 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 8 57.15 0.182
7 167 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 SB 57.29 0.243
8 695 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 1 58.74 0.170
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 177 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 56.34 Q 0.323
2 308 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 57.35 Q 0.193
3 834 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 58.71 0.182
4 287 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 59.84 0.153
5 221 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 PB 59.96 0.377
6 59 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 61.84 0.162
7 149 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 63.38 0.145
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 233 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 57.55 Q 0.544
2 552 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 57.98 Q 0.297
3 695 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 57.99 q 0.226
4 707 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 59.98 0.274
5 161 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 7 60.34 0.179
6 170 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 61.30 0.243
7 531 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 61.92 0.236
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 56.53 Q 0.228
2 679 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 56.59 Q 0.167
3 167 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 SB 57.96 q 0.350
4 1027 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 58.80 0.409
5 942 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 3 PB 59.65 0.331
6 641 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 60.71 0.383
7 311 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 61.64 0.558
8 608 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 61.83 0.244
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 460 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 56.12 Q 0.196
2 656 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 57.04 Q 0.146
3 476 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 PB 57.91 q 0.368
4 828 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 PB 59.01 0.396
5 751 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 60.20 0.200
6 936 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 60.61 0.384
174 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 DQ 17.3.1 0.311
312 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. Atletická akademie Zlínskéh... 3 DNF 0.175
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 55.81 Q 0.203
2 165 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 6 58.00 Q 0.198
3 232 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 59.00 0.205
4 964 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 PB 59.49 0.398
5 741 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 59.74 0.241
6 323 Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 59.96 0.275
500 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DQ 17.3.1 0.257
294 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 DNF 0.224
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 917 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 57.39 Q 0.319
2 493 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 57.64 Q 0.402
3 622 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 58.10 q 0.555
4 798 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 58.28 0.305
5 619 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 60.10 0.209
6 742 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 60.52 0.345
7 316 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. Atletická akademie Zlínskéh... 1 60.60 0.342
8 937 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 60.93 0.173
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 460 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 NL 55.11 0.159
2 83 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 55.50 0.202
3 493 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 PB 56.46 0.255
4 656 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 56.99 0.157
5 917 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 57.12 0.281
6 165 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 8 57.72 0.176
7 622 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 57.84 0.559
8 476 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 58.32 0.151
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 137 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 1:55.61 Q
2 204 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 1:56.40 Q
3 1034 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 1:57.06
4 269 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 1:57.90
5 662 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 2:00.54
6 870 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 2:00.72
7 1004 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 2:01.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 563 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:54.54 Q
2 155 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK Bílina AK Bílina 5 1:54.68 Q
3 355 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 1:54.80 q
4 54 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 1:56.44 q
5 53 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 1:59.35
6 69 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:04.54
399 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 60 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:55.86 Q
2 844 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 3 1:56.24 Q
3 529 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.71
4 780 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 1:57.07
5 280 Matěj ŠirokýMatěj Široký 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 1:58.75
6 198 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 1:59.97
7 181 Jakub ŽákJakub Žák 04 AK Perná, z.s. AK Perná, z.s. 8 2:02.81
Celkem 7 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 60 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:53.65
2 137 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 1:54.13
3 563 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 1:54.41
4 844 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 7 1:54.95
5 155 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK Bílina AK Bílina 6 1:55.14
6 204 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 1:55.82
7 54 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 1:55.88
8 355 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 1:56.75
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 961 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 NL 1:54.74
2 778 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 1:54.85
3 519 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 6 PB 1:55.71
4 115 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 1:56.12
5 1023 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 1:56.32
6 73 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 1:56.48
7 676 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 1:58.91
8 359 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:09.61
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 778 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:56.30 Q
2 519 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 5 PB 1:56.85 Q
3 320 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 1:59.51
4 568 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:00.80
5 524 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 2:00.92
6 376 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 8 2:01.68
7 71 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:02.53
8 429 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 2:02.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 961 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 1:57.35 Q
2 73 Matyáš OralMatyáš Oral 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 1:57.49 Q
3 115 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 1:57.55 q
4 359 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 1:58.91 q
5 11 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 1:59.26
6 209 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:02.11
7 246 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK Žatec AK Žatec 2 2:04.32
8 737 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 2:10.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1023 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 1:59.78 Q
2 676 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 2:00.02 Q
3 377 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 7 2:00.33
4 816 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 2:00.40
5 499 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:01.71
6 768 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:02.21
7 210 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:02.26
8 74 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:03.13
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1015 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:10.91
2 553 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 4 2:13.19
3 176 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 2:14.56
4 483 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 PB 2:14.92
5 492 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 2:16.31
6 66 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:17.80
7 395 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:19.61
8 503 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:21.46
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1015 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 2:20.13 Q
2 483 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 2:20.91 Q
3 795 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:24.86
4 651 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 2:26.50
5 966 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 SB 2:26.79
6 753 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 2:27.55
7 608 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 8 2:27.81
8 474 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 6 2:28.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 176 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 2:16.64 Q
2 395 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:18.25 Q
3 503 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:18.70 q
4 771 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:19.92
5 942 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 2 PB 2:20.43
6 1011 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 2:20.80
7 963 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 2:25.04
8 820 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:30.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 553 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 4 2:16.56 Q
2 492 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 2:17.03 Q
3 66 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 2:17.60 q
4 221 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 2:20.74
5 291 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 2:24.08
6 902 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 2:27.21
7 404 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2 2:30.39
8 569 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:30.80
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 709 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:08.55 Q
2 255 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:16.33 Q
3 82 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:16.76 q
4 316 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. Atletická akademie Zlínskéh... 6 PB 2:18.73
5 652 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 2:19.63
6 219 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 2:25.85
7 289 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:29.35
742 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 107 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 2:16.29 Q
2 294 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 2:16.56 Q
3 96 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 2:17.29
4 678 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 2:17.76
5 806 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:20.41
6 880 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 2:27.17
7 80 Lucie HavelkováLucie Havelková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:27.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 501 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:15.63 Q
2 459 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 2:16.25 Q
3 126 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 2:17.08 q
4 362 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 2:19.70
5 617 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 8 2:21.57
6 1029 Kateřina SobeckáKateřina Sobecká 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:22.04
7 150 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 PB 2:24.25
8 649 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 2:26.43
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 18.6.2023 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 709 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:07.47
2 107 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:10.67
3 459 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 2:10.79
4 501 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 2:13.14
5 82 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:17.12
6 255 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 2:18.47
7 126 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:19.21
8 294 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 2:19.52
Poznámky:
Po doběhu závodu došlo k ošetření závodnice Venduly Chvátalové, ošetřena lékařem závodu a předána k dalšímu ošetření.
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 17.6.2023 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 735 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 13 3:57.13
2 137 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 PB 3:58.58
3 563 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 12 3:59.64
4 788 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 4:05.23
5 821 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 4:05.88
6 355 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:07.27
7 611 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 PB 4:07.87
8 896 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 4:09.17
9 67 Vojtěch FicVojtěch Fic 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 4:09.44
10 443 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 4:10.17
11 268 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 4:10.29
12 382 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 4:16.47
13 185 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 1 4:24.97
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 17.6.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 588 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 15 4:05.22
2 203 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 12 PB 4:06.31
3 456 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 13 4:08.25
4 614 Michal VotočekMichal Votoček 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 9 PB 4:09.99
5 830 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 11 4:11.45
6 398 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 4:11.49
7 55 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 14 4:11.60
8 182 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 8 PB 4:12.35
9 475 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 PB 4:15.80
10 89 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC Pardubice AC Pardubice 4 PB 4:16.09
11 156 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK Bílina AK Bílina 7 4:19.65
12 817 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 5 4:20.53
13 275 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 4:20.97
14 835 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:24.83
15 959 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 4:25.08
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 17.6.2023 - 10:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1015 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 15 4:29.71
2 176 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 14 4:34.77
3 805 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 PB 4:40.07
4 939 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 9 PB 4:41.25
5 906 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 PB 4:44.32
6 296 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 4:46.85
7 395 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 12 4:48.92
8 899 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11 4:49.64
9 1011 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 4:50.64
10 171 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 SB 4:55.20
11 503 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 4:55.80
12 997 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 SB 4:57.89
13 738 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 SB 5:00.85
14 902 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 5:01.80
15 905 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 5:07.33
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 17.6.2023 - 10:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 473 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 13 PB 4:25.77
2 533 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 14 4:32.06
3 713 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 12 4:36.58
4 883 Alice KredellAlice Kredell 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 11 4:45.63
5 811 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 SB 4:51.35
6 537 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 10 4:53.81
7 403 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 9 4:54.91
8 962 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 5:00.42
9 408 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 PB 5:02.43
10 616 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 8 5:02.46
11 754 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 5:10.51
12 715 Marie TicháMarie Tichá 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 5:14.40
13 578 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 1 5:23.06
14 746 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 5:31.50
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 18.6.2023 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 627 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 15 09:05.06
2 919 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 16 09:06.09
3 55 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 13 09:11.05
4 819 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 14 09:12.32
5 261 Dan KačurDan Kačur 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 11 PB 09:16.07
6 265 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12 09:21.68
7 182 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 PB 09:26.11
8 159 Dan Tristan SlunečnýDan Tristan Slunečný 07 AK Kroměříž AK Kroměříž 10 09:26.81
9 156 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK Bílina AK Bílina 5 09:27.81
10 817 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 7 09:28.81
11 666 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 09:32.13
12 956 Filip CiencialaFilip Cienciala 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 09:33.01
13 517 Lukáš DoležalLukáš Doležal 06 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod 2 09:34.94
14 1006 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 09:48.72
15 405 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 8 09:59.12
518 Ondřej BroschOndřej Brosch 06 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 9 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 18.6.2023 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 948 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 15 09:51.78
2 35 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 16 09:56.02
3 292 Eliška HostkováEliška Hostková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 14 10:08.29
4 906 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 9 PB 10:16.08
5 939 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 10 PB 10:21.91
6 296 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12 PB 10:22.27
7 333 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 13 10:27.38
8 645 Markéta KodejšováMarkéta Kodejšová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 11 10:44.30
9 696 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 10:45.78
10 993 Lucie SabáčkováLucie Sabáčková 04 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 8 10:53.46
11 409 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 PB 11:00.68
12 829 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 11:02.79
13 710 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 SB 11:04.19
14 905 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 PB 11:05.43
15 953 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 11:16.69
708 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 DNF
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 18.6.2023 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 295 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 15 MR 09:30.77
2 473 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 16 PB 09:31.93
3 533 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 14 09:48.46
4 713 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 13 PB 09:53.81
5 985 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 PB 10:08.08
6 537 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 10:22.50
7 946 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 11 PB 10:22.93
8 883 Alice KredellAlice Kredell 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 10 PB 10:26.24
9 811 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 10:39.01
10 988 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 10:42.13
11 369 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 10:45.13
12 344 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 5 10:50.39
13 962 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 9 10:59.82
14 403 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 1 11:05.78
15 25 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11:15.05
621 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 DNF
Celkem 16 závodníků

5000 m - Junioři

(ne, 18.6.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 562 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 12 PB 15:06.11
2 119 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 11 15:20.80
3 821 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 15:25.80
4 719 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 15:35.82
5 664 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 9 PB 15:41.23
6 527 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 15:41.50
7 76 Adam ZřídkaveselýAdam Zřídkaveselý 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 10 PB 15:41.53
8 559 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 15:55.91
9 522 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 15:57.99
10 822 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 16:21.54
11 410 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 3 16:34.65
1005 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13 DNF
586 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 1 DNS
Celkem 13 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 11:05) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 337 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 14.27 Q 0.170
2 390 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 14.63 Q 0.155
3 374 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 14.69 0.128
4 983 Melánie TurkováMelánie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 =PB 15.05 0.198
5 511 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 15.10 0.360
6 168 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 15.12 0.162
7 857 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 15.24 0.182
8 92 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC Pardubice AC Pardubice 1 15.93 0.334
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 11:10) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 148 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 PB 14.17 Q 0.369
2 882 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 14.59 Q 0.186
3 484 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 14.68 q 0.164
4 552 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 14.70 0.202
5 93 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 14.97 0.169
6 603 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 15.51 0.179
7 901 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 15.58 0.140
941 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 3 DNF 0.147
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 657 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 NL 13.91 Q 0.181
2 812 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 14.37 Q 0.162
3 965 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 SB 14.68 q 0.140
4 571 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 15.02 0.271
5 642 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 15.03 0.203
6 178 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 PB 15.10 0.168
7 862 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 PB 15.13 0.151
8 317 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. Atletická akademie Zlínskéh... 8 15.50 0.246
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 17.6.2023 - 13:35) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 337 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 NL 13.76 0.145
2 657 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.93 0.165
3 148 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 PB 13.99 0.183
4 812 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 14.21 0.142
5 484 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 14.78 0.199
6 390 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.78 0.160
7 882 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.86 0.141
8 965 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 14.90 0.144
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 226 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 13.70 Q 0.160
2 450 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 13.91 Q 0.238
3 332 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 14.30 0.170
4 536 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 14.46 0.182
5 263 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 PB 14.53 0.154
6 973 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 14.62 0.145
7 508 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 1 15.34 0.183
189 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 DNF 0.384
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.6.2023 - 10:55) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 NL 13.54 Q 0.185
2 230 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 14.02 Q 0.151
3 541 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 14.12 q 0.173
4 885 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.34 0.144
5 977 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 14.59 0.173
6 65 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 14.83 0.172
7 123 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 14.99 0.418
8 315 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s. Atletická akademie Zlínskéh... 8 15.08 0.169
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.6.2023 - 11:00) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 490 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 13.66 Q 0.191
2 1012 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 13.86 Q 0.153
3 368 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.17 q 0.158
4 938 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.26 0.158
5 288 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 14.63 0.164
6 907 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 14.82 0.246
7 644 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 14.94 0.175
8 464 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 15.05 0.369
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.6.2023 - 13:25) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 490 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 NL 13.46 0.148
2 145 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 13.55 0.177
3 226 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 13.64 0.173
4 450 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 13.79 0.235
5 1012 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 13.84 0.155
6 230 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 14.17 0.157
7 541 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 14.35 0.247
8 368 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 14.38 0.166
Celkem 8 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 17.6.2023 - 11:35) official Vítr: +3.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 854 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 13.67 Q 0.171
2 930 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.40 Q 0.144
3 273 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 14.55 q 0.158
4 117 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.02 0.195
5 250 Filip Konečn