Czech Indoor Gala (Stříbrný mítink WIT)
Ostrava (2. 2. 2023)60 m - Muži (Běh)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
WR | 6.34 | Christian COLEMAN | USA | 18.02.2018 | Albuquerque, NM (USA) |
WL | 6.49 | Micah WILLIAMS | USA | 27.01.2023 | Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA) |
MR | 6.49 | Kim Collins | SKN | 2014 | Praha |
Běh 1 (čt, 2.2.2023 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
National |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.19 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina | 01 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 5 | PB 07.23 | 0.147 | |||||||||||||
3 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | =PB 07.25 | 0.188 | |||||||||||||
4 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | SB 07.33 | 0.157 | |||||||||||||
5 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.34 | 0.131 | |||||||||||||
6 | Ján Daniel NémethJán Daniel Németh | 02 | AO Akademik TU Košice | 8 | PB 07.44 | 0.185 | |||||||||||||
7 | Matěj VomelaMatěj Vomela | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 07.63 | 0.183 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 2.2.2023 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
National |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 6 | SB 06.98 | 0.160 | |||||||||||||
2 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 07.03 | 0.148 | |||||||||||||
3 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.06 | 0.147 | |||||||||||||
4 | Samuel BaladičSamuel Baladič | 02 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3 | SB 07.08 | 0.146 | |||||||||||||
5 | Martin FabiánMartin Fabián | 00 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 7 | SB 07.11 | 0.187 | |||||||||||||
6 | Luboš KopřivaLuboš Kopřiva | 93 | SK Hranice, z.s. | 2 | 07.17 | 0.166 | |||||||||||||
7 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 07.18 | 0.197 | |||||||||||||
8 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 07.20 | 0.153 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 2.2.2023 - 14:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
National |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ján VolkoJán Volko | 96 | Naša atletika Bratislava | 4 | 06.71 | 0.155 | |||||||||||||
2 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 2 | PB 06.91 | 0.152 | |||||||||||||
3 | David KolářDavid Kolář | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | 06.91 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 06.94 | 0.128 | |||||||||||||
5 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 06.95 | 0.189 | |||||||||||||
6 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.00 | 0.148 | |||||||||||||
7 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.06 | 0.133 | |||||||||||||
8 | Roman HaraslínRoman Haraslín | 03 | Naša atletika Bratislava | 6 | PB 07.15 | 0.173 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ján VolkoJán Volko | 96 | Naša atletika Bratislava | 4 | 06.71 | 0.155 | ||
2 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 2 | PB 06.91 | 0.152 | ||
3 | David KolářDavid Kolář | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | 06.91 | 0.153 | ||
4 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 06.94 | 0.128 | ||
5 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 06.95 | 0.189 | ||
6 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 6 | SB 06.98 | 0.160 | ||
7 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.00 | 0.148 | ||
8 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 07.03 | 0.148 | ||
9 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.06 | 0.147 | ||
10 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.06 | 0.133 | ||
11 | Samuel BaladičSamuel Baladič | 02 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3 | SB 07.08 | 0.146 | ||
12 | Martin FabiánMartin Fabián | 00 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 7 | SB 07.11 | 0.187 | ||
13 | Roman HaraslínRoman Haraslín | 03 | Naša atletika Bratislava | 6 | PB 07.15 | 0.173 | ||
14 | Luboš KopřivaLuboš Kopřiva | 93 | SK Hranice, z.s. | 2 | 07.17 | 0.166 | ||
15 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 07.18 | 0.197 | ||
16 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.19 | 0.148 | ||
17 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 07.20 | 0.153 | ||
18 | Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina | 01 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 5 | PB 07.23 | 0.147 | ||
19 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | =PB 07.25 | 0.188 | ||
20 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | SB 07.33 | 0.157 | ||
21 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.34 | 0.131 | ||
22 | Ján Daniel NémethJán Daniel Németh | 02 | AO Akademik TU Košice | 8 | PB 07.44 | 0.185 | ||
23 | Matěj VomelaMatěj Vomela | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 07.63 | 0.183 |
60 m - Muži (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
WR | 6.34 | Christian COLEMAN | USA | 18.02.2018 | Albuquerque, NM (USA) |
WL | 6.49 | Micah WILLIAMS | USA | 27.01.2023 | Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA) |
MR | 6.49 | Kim Collins | SKN | 2014 | Praha |
Rozběh 1 (čt, 2.2.2023 - 17:01) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Shuhei TadaShuhei Tada | 96 | Japan | 3 | SB 06.63 | Q | 0.157 | ||||||||||||
2 | Jerod ElcockJerod Elcock | 98 | Trinidad and Tobago | 5 | 06.66 | Q | 0.140 | ||||||||||||
3 | Aleksa KijanovićAleksa Kijanović | 97 | Serbia | 7 | 06.67 | q | 0.158 | ||||||||||||
4 | Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko | 97 | Ukraine | 2 | 06.73 | q | 0.134 | ||||||||||||
5 | Charles DobsonCharles Dobson | 99 | Great Britain | 6 | SB 06.74 | 0.182 | |||||||||||||
6 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | Czech Republic | 4 | 06.77 | 0.176 | |||||||||||||
7 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | Czech Republic | 8 | 06.94 | 0.162 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (čt, 2.2.2023 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeremiah AzuJeremiah Azu | 01 | Great Britain | 5 | =SB 06.60 | Q | 0.136 | ||||||||||||
2 | Reynier MenaReynier Mena | 96 | Cuba | 6 | PB 06.62 | Q | 0.133 | ||||||||||||
3 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Czech Republic | 4 | 06.66 | q | 0.144 | ||||||||||||
4 | Markus FuchsMarkus Fuchs | 95 | Austria | 3 | SB 06.72 | q | 0.170 | ||||||||||||
5 | Taymir BurnetTaymir Burnet | 92 | Netherlands | 7 | 06.75 | 0.171 | |||||||||||||
6 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | Czech Republic | 2 | 06.83 | 0.158 | |||||||||||||
7 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Czech Republic | 8 | 06.92 | 0.139 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeremiah AzuJeremiah Azu | 01 | Great Britain | 5 | =SB 06.60 | Q | 0.136 | |
2 | Reynier MenaReynier Mena | 96 | Cuba | 6 | PB 06.62 | Q | 0.133 | |
3 | Shuhei TadaShuhei Tada | 96 | Japan | 3 | SB 06.63 | Q | 0.157 | |
4 | Jerod ElcockJerod Elcock | 98 | Trinidad and Tobago | 5 | 06.66 | Q | 0.140 | |
5 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Czech Republic | 4 | 06.66 | q | 0.144 | |
6 | Aleksa KijanovićAleksa Kijanović | 97 | Serbia | 7 | 06.67 | q | 0.158 | |
7 | Markus FuchsMarkus Fuchs | 95 | Austria | 3 | SB 06.72 | q | 0.170 | |
8 | Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko | 97 | Ukraine | 2 | 06.73 | q | 0.134 | |
9 | Charles DobsonCharles Dobson | 99 | Great Britain | 6 | SB 06.74 | 0.182 | ||
10 | Taymir BurnetTaymir Burnet | 92 | Netherlands | 7 | 06.75 | 0.171 | ||
11 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | Czech Republic | 4 | 06.77 | 0.176 | ||
12 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | Czech Republic | 2 | 06.83 | 0.158 | ||
13 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Czech Republic | 8 | 06.92 | 0.139 | ||
14 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | Czech Republic | 8 | 06.94 | 0.162 |
60 m - Muži (Finále)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
WR | 6.34 | Christian COLEMAN | USA | 18.02.2018 | Albuquerque, NM (USA) |
WL | 6.49 | Micah WILLIAMS | USA | 27.01.2023 | Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA) |
MR | 6.49 | Kim Collins | SKN | 2014 | Praha |
Finále (čt, 2.2.2023 - 17:52) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeremiah AzuJeremiah Azu | 01 | Great Britain | 4 | SB 06.58 | 0.137 | |||||||||||||
2 | Shuhei TadaShuhei Tada | 96 | Japan | 5 | SB 06.59 | 0.145 | |||||||||||||
3 | Reynier MenaReynier Mena | 96 | Cuba | 6 | PB 06.61 | 0.133 | |||||||||||||
4 | Jerod ElcockJerod Elcock | 98 | Trinidad and Tobago | 3 | SB 06.62 | 0.126 | |||||||||||||
5 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Czech Republic | 7 | 06.66 | 0.139 | |||||||||||||
6 | Aleksa KijanovićAleksa Kijanović | 97 | Serbia | 8 | =NR 06.66 | 0.157 | |||||||||||||
7 | Markus FuchsMarkus Fuchs | 95 | Austria | 2 | SB 06.69 | 0.155 | |||||||||||||
8 | Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko | 97 | Ukraine | 1 | 06.71 | 0.152 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci
(čt, 2.2.2023 - 16:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
National |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan NožičkaMilan Nožička | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 08.06 | ||||||||||||||
2 | Patrik LištvanPatrik Lištvan | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 08.17 | ||||||||||||||
3 | Hynek StrnadelHynek Strnadel | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 08.70 | ||||||||||||||
4 | Sebastian BogdaSebastian Bogda | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | SB 08.72 | ||||||||||||||
5 | Kristián FančovičKristián Fančovič | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | PB 08.87 | ||||||||||||||
6 | Adam RusekAdam Rusek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.96 | ||||||||||||||
7 | Jakub VečeřaJakub Večeřa | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | PB 09.38 | ||||||||||||||
Prokop RákosProkop Rákos | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Běh)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
WR | 6.92 | Irina PRIVALOVA | RUS | 11.02.1993 | Madrid (ESP) |
WL | 6.98 | Aleia HOBBS | USA | 28.01.2023 | Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA) |
MR | 7.10 | Michelle-Lee Ahye | TTO | 2016 | Jablonec n. N. |
Běh 1 (čt, 2.2.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
National |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | SB 07.90 | 0.141 | |||||||||||||
2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.94 | 0.151 | |||||||||||||
3 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | SB 08.00 | 0.163 | |||||||||||||
4 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.00 | 0.156 | |||||||||||||
5 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | SB 08.10 | 0.154 | |||||||||||||
6 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.14 | 0.134 | |||||||||||||
7 | Nikol PoláškováNikol Polášková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | SB 08.20 | 0.180 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 2.2.2023 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
National |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | =PB 07.63 | 0.223 | |||||||||||||
2 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | SB 07.67 | 0.188 | |||||||||||||
3 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 07.71 | 0.156 | |||||||||||||
4 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.81 | 0.180 | |||||||||||||
5 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 7 | 07.87 | 0.171 | |||||||||||||
6 | Kristýna NollováKristýna Nollová | 06 | JAC Brno | 8 | =SB 07.88 | 0.168 | |||||||||||||
7 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.98 | 0.127 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 2.2.2023 - 14:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
National |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | SB 07.44 | 0.181 | |||||||||||||
2 | Viktória ForsterViktória Forster | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 07.47 | 0.153 | |||||||||||||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 07.51 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 07.58 | 0.168 | |||||||||||||
5 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 3 | 07.59 | 0.211 | |||||||||||||
6 | Viktória StrýčkováViktória Strýčková | 01 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 8 | 07.64 | 0.141 | |||||||||||||
7 | Agáta CellerováAgáta Cellerová | 03 | Naša atletika Bratislava | 1 | 07.88 | 0.158 | |||||||||||||
Alaysha JohnsonAlaysha Johnson | 96 | USA | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | SB 07.44 | 0.181 | ||
2 | Viktória ForsterViktória Forster | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 07.47 | 0.153 | ||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 07.51 | 0.152 | ||
4 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 07.58 | 0.168 | ||
5 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 3 | 07.59 | 0.211 | ||
6 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | =PB 07.63 | 0.223 | ||
7 | Viktória StrýčkováViktória Strýčková | 01 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 8 | 07.64 | 0.141 | ||
8 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | SB 07.67 | 0.188 | ||
9 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 07.71 | 0.156 | ||
10 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.81 | 0.180 | ||
11 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 7 | 07.87 | 0.171 | ||
12 | Agáta CellerováAgáta Cellerová | 03 | Naša atletika Bratislava | 1 | 07.88 | 0.158 | ||
13 | Kristýna NollováKristýna Nollová | 06 | JAC Brno | 8 | =SB 07.88 | 0.168 | ||
14 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | SB 07.90 | 0.141 | ||
15 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.94 | 0.151 | ||
16 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.98 | 0.127 | ||
17 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | SB 08.00 | 0.163 | ||
18 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.00 | 0.156 | ||
19 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | SB 08.10 | 0.154 | ||
20 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.14 | 0.134 | ||
21 | Nikol PoláškováNikol Polášková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | SB 08.20 | 0.180 | ||
Alaysha JohnsonAlaysha Johnson | 96 | USA | 6 | DNS |
60 m - Žákyně
(čt, 2.2.2023 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
National |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SalvováKateřina Salvová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | SB 08.34 | ||||||||||||||
2 | Veronika RulákováVeronika Ruláková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 08.47 | ||||||||||||||
3 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 08.58 | ||||||||||||||
4 | Veronika GolisováVeronika Golisová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 08.75 | ||||||||||||||
5 | Adéla KalandrováAdéla Kalandrová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | PB 08.81 | ||||||||||||||
6 | Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 08.94 | ||||||||||||||
7 | Adéla DemlováAdéla Demlová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | PB 09.09 | ||||||||||||||
8 | Eliška HajnáEliška Hajná | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 09.13 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |