Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m

Žilina (29. 4. 2023)

10000 m - Muži (Běh)

Běh 2 (so, 29.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
2 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 31:52.23
15 Michal BurianMichal Burian 94 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 33:19.88
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (so, 29.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
2 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 29:39.56
4 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 30:00.13
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 30:22.10
6 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30:33.73
7 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30:49.13
8 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 30:53.94
9 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 30:56.90
10 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31:03.47
12 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:09.00
13 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:15.70
14 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31:24.28
16 Jan VolárJan Volár 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 31:41.77
17 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 31:44.55
19 Josef NovákJosef Novák 97 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 31:53.75
22 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32:39.21
23 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 32:51.78
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 29:39.56
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 30:00.13
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 30:22.10
4 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30:33.73
5 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30:49.13
6 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 30:53.94
7 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 30:56.90
8 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31:03.47
9 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:09.00
10 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:15.70
11 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31:24.28
12 Jan VolárJan Volár 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 31:41.77
13 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 31:44.55
14 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 31:52.23
15 Josef NovákJosef Novák 97 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 31:53.75
16 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32:39.21
17 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 32:51.78
18 Michal BurianMichal Burian 94 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 33:19.88

10000 m - Junioři (Běh)

Běh 2 (so, 29.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DQ
3 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31:52.41
8 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 32:35.02
9 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 32:40.25
12 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33:00.23
14 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 33:11.16
18 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 34:27.99
19 Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 34:28.09
20 Ladislav OndruchLadislav Ondruch 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 36:15.70
Celkem 9 závodníků

10000 m - Ženy (Běh)

Běh 2 (so, 29.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35:12.98
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35:27.00
3 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 35:56.15
5 Silvie ValováSilvie Valová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 36:25.26
9 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37:51.37
10 Adriana HorňováAdriana Horňová 00 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 39:40.69
Celkem 6 závodníků

10000 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 29.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Eliška HostkováEliška Hostková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36:19.84
2 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 36:33.31
4 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 38:05.61
8 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 39:45.58
9 Michaela MikešováMichaela Mikešová 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 40:05.22
10 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 43:22.51
Celkem 6 závodníků