Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Třebíč (2. 9. 2023)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 2.9.2023 - 15:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 22.01 13.00
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.08 11.00
3 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 22.21 10.00
4 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 22.39 9.00
5 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.67 8.00
6 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 23.33 5.00
7 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.47 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 2.9.2023 - 15:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 22.93 7.00
2 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.11 6.00
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.69 1.00
4 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.79
5 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 23.86
Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.9.2023 - 15:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 SB 23.40 4.00
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 23.61 2.00
3 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 23.72
4 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 24.12
5 Filip HolýFilip Holý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.36
Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.9.2023 - 15:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 23.83
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 23.84
3 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 23.90
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 24.11
5 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 22.01 13.00
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.08 11.00
3 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 22.21 10.00
4 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 22.39 9.00
5 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.67 8.00
6 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 22.93 7.00
7 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.11 6.00
8 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 23.33 5.00
9 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 SB 23.40 4.00
10 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.47 3.00
11 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 23.61 2.00
12 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.69 1.00
13 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 23.72
14 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.79
15 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 23.83
16 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 23.84
17 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 23.86
18 Martin KinclMartin Kincl 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 23.90
19 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 24.11
20 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 24.12
21 Filip HolýFilip Holý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.36
22 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.39
Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNF
Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 2.9.2023 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 25.25 13.00
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 25.33 11.00
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 25.61 10.00
4 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 7 26.12 9.00
5 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 26.31 8.00
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 26.40 7.00
7 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.00 4.00
8 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 27.46 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 2.9.2023 - 15:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 26.79 6.00
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 26.87 5.00
3 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 27.11 3.00
4 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 27.13 2.00
5 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.49
6 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 27.73
7 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 28.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 25.25 13.00
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 25.33 11.00
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 25.61 10.00
4 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 7 26.12 9.00
5 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 26.31 8.00
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 26.40 7.00
7 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 26.79 6.00
8 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 26.87 5.00
9 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.00 4.00
10 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 27.11 3.00
11 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 27.13 2.00
12 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 27.46 1.00
13 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.49
14 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 27.73
15 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 28.88