Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Plzeň (23. 9. 2023)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (QA), 3. a 4. (QB)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.91 Letsile TEBOGO BOT 02.08.2022 Pascual Guerrero Stadium, Cali (COL)
NR 10.32 Zdeněk Stromšík CZE 15.06.2013 Tábor
NL 10.57 Jakub Peterka CZE 27.05.2023 Plzeň
Rozběh 1 (so, 23.9.2023 - 11:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.84 QA
2 311 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.93 QA
3 3 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.11 QB
4 116 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 11.14 QB
5 302 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.15
6 65 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 SB 11.15
7 166 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2023 - 11:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 10.88 QA
2 63 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 10.97 QA
3 2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 11.08 QB
4 157 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.14 QB
5 363 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 11.16
6 202 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 11.22
7 54 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 SB 11.53
8 263 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 12.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2023 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 364 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 10.97 QA
2 64 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 11.04 QA
3 351 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 11.22 QB
4 62 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 11.25 QB
5 356 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 11.43
6 315 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.51
7 169 Sebastian TrojanSebastian Trojan 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.84
8 259 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 11.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.84 QA
2 253 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 10.88 QA
3 311 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.93 QA
4 364 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 10.97 QA
5 63 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 10.97 QA
6 64 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 11.04 QA
7 2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 11.08 QB
8 3 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.11 QB
9 116 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 11.14 QB
10 157 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.14 QB
11 302 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.15
12 65 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 SB 11.15
13 363 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 11.16
14 202 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 11.22
15 351 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 11.22 QB
16 62 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 11.25 QB
17 356 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 11.43
18 315 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.51
19 54 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 SB 11.53
20 166 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.79
21 169 Sebastian TrojanSebastian Trojan 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.84
22 259 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 11.84
23 263 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 12.37

100 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.91 Letsile TEBOGO BOT 02.08.2022 Pascual Guerrero Stadium, Cali (COL)
NR 10.32 Zdeněk Stromšík CZE 15.06.2013 Tábor
NL 10.57 Jakub Peterka CZE 27.05.2023 Plzeň
Finále A (so, 23.9.2023 - 13:00) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.67 13.00
2 311 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 10.73 11.00
3 364 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 10.80 10.00
4 64 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 10.84 9.00
5 253 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 10.98 8.00
6 63 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 21.77 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.9.2023 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 10.91 6.00
2 351 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 PB 10.97 5.00
3 116 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 SB 11.01 4.00
4 62 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 SB 11.04 3.00
5 3 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 11.04 2.00
6 157 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.22 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (QA), 3. a 4. (QB)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.88 Marlies OELSNER GDR 01.07.1977 Dresden (GER)
NR 11.45 Hana Benešová CZE 03.07.1993 Jablonec
NL 11.64 Lurdes Gloria Manuel CZE 28.05.2023 Plzeň
Rozběh 1 (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 803 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 12.26 QA
2 851 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.32 QA
3 510 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.41 QB
4 817 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 12.59 QB
5 857 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 12.72
6 659 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 13.07
7 561 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 13.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 913 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 12.21 QA
2 658 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 12.41 QA
3 666 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 12.50 QB
4 805 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 12.91 QB
5 554 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 13.15
6 856 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 7 13.31
7 567 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 13.65
8 553 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 13.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.9.2023 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 852 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.60 QA
2 602 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 12.83 QA
3 518 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 12.96 QB
4 813 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 13.03 QB
5 766 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 13.10
6 810 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 13.18
7 660 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 13.22
8 555 Veronika HauserováVeronika Hauserová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 14.04
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 913 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 12.21 QA
2 803 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 12.26 QA
3 851 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.32 QA
4 658 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 12.41 QA
5 510 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.41 QB
6 666 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 12.50 QB
7 817 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 12.59 QB
8 852 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.60 QA
9 857 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 12.72
10 602 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 12.83 QA
11 805 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 12.91 QB
12 518 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 12.96 QB
13 813 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 13.03 QB
14 659 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 13.07
15 766 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 13.10
16 554 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 13.15
17 810 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 13.18
18 561 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 13.19
19 660 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 13.22
20 856 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 7 13.31
21 567 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 13.65
22 553 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 13.77
23 555 Veronika HauserováVeronika Hauserová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 14.04

100 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.88 Marlies OELSNER GDR 01.07.1977 Dresden (GER)
NR 11.45 Hana Benešová CZE 03.07.1993 Jablonec
NL 11.64 Lurdes Gloria Manuel CZE 28.05.2023 Plzeň
Finále A (so, 23.9.2023 - 12:45) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 913 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 11.95 13.00
2 803 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 12.09 11.00
3 658 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 12.29 10.00
4 851 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 3 12.41 9.00
5 852 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 12.52 8.00
6 602 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 12.70 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.9.2023 - 12:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 510 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.33 6.00
2 817 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 12.40 5.00
3 666 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 12.51 4.00
4 518 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.80 3.00
5 813 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 =PB 12.82 2.00
6 805 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 12.86 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 19.69 Erriyon KNIGHTON USA 26.06.2022 Hayward Field, Eugene, OR (USA)
NR 20.82 Eduard Kubelík CZE 17.07.2021 Tallinn
NL 21.41 Jakub Peterka CZE 18.06.2023 Praha - Juliska
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 15:35) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 21.68 13.00
2 311 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 21.74 11.00
3 62 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 21.98 10.00
4 65 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.32 8.00
5 302 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.41 5.00
307 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 15:35) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 22.36 7.00
2 113 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 22.39 6.00
3 2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 22.65 2.00
4 411 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 22.79
5 158 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.97
253 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 15:35) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 22.12 9.00
2 406 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 22.49 4.00
3 3 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 22.51 3.00
4 68 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.68 1.00
5 363 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 23.03
6 407 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 23.03
7 54 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 23.33
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 23.9.2023 - 15:35) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 22.72
2 351 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 22.77
3 116 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 22.87
4 419 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 23.96
5 421 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 24.64
356 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 DNS
157 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Filip FederičFilip Federič 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 21.68 13.00
2 311 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 21.74 11.00
3 62 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 21.98 10.00
4 260 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 22.12 9.00
5 65 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.32 8.00
6 64 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 22.36 7.00
7 113 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 22.39 6.00
8 302 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.41 5.00
9 406 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 22.49 4.00
10 3 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 22.51 3.00
11 2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 22.65 2.00
12 68 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.68 1.00
13 202 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 22.72
14 351 Miroslav FuksaMiroslav Fuksa 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 22.77
15 411 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 22.79
16 116 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 22.87
17 158 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.97
18 363 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 23.03
19 407 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 23.03
20 54 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 23.33
21 419 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 23.96
22 421 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 24.64
307 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
253 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 DNS
356 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 DNS
157 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 21.81 Christine MBOMA NAM 03.08.2021 National Stadium, Tokyo (JPN)
NR 23.38 Nikola Bendová CZE 11.06.2017 Třinec
NL 23.98 Lurdes Gloria Manuel CZE 28.05.2023 Plzeň
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 15:20) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 860 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 25.04 13.00
2 803 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 25.18 11.00
3 658 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 25.38 10.00
4 620 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 25.83 9.00
5 510 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 25.84 8.00
6 801 Tamara BalajováTamara Balajová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 26.40 3.00
7 518 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 26.45 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 15:20) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 818 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 26.12 7.00
2 857 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 26.19 6.00
3 904 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 26.36 5.00
4 808 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 26.38 4.00
5 669 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 26.57
6 805 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 27.02
7 517 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 27.12
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 15:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 817 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 26.50 1.00
2 659 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 26.96
3 660 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 26.98
4 768 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 27.21
5 852 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 27.33
6 721 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 27.38
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.9.2023 - 15:20) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 813 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 PB 26.69
2 561 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 26.98
3 554 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 27.02
4 810 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 27.14
5 670 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 27.51
6 567 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 28.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 860 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 25.04 13.00
2 803 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 25.18 11.00
3 658 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 25.38 10.00
4 620 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 25.83 9.00
5 510 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 25.84 8.00
6 818 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 26.12 7.00
7 857 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 26.19 6.00
8 904 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 26.36 5.00
9 808 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 26.38 4.00
10 801 Tamara BalajováTamara Balajová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 26.40 3.00
11 518 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 26.45 2.00
12 817 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 26.50 1.00
13 669 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 26.57
14 813 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 PB 26.69
15 659 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 26.96
16 561 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 26.98
16 660 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 26.98
18 805 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 27.02
19 554 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 27.02
20 517 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 27.12
21 810 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 27.14
22 768 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 27.21
23 852 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 27.33
24 721 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 27.38
25 670 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 27.51
26 567 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 28.87

400 m - Junioři (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.87 Steve LEWIS USA 28.09.1988 Olympic Stadium, Jamsil, Seoul (KOR)
NR 46.37 Matěj Krsek CZE 20.07.2019 Boras
NL 47.97 Jakub Dudycha CZE 18.06.2023 Praha - Juliska
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 48.36 13.00
2 113 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 48.74 11.00
3 307 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.09 10.00
4 353 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 49.15 9.00
5 260 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 49.50 6.00
6 411 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 49.95 5.00
7 159 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 50.89 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.27 8.00
2 406 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 49.40 7.00
3 68 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 50.28 4.00
4 105 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 51.03 1.00
5 354 Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 51.22
6 124 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 51.40
7 57 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 51.75
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 50.43 3.00
2 172 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 51.63
3 202 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 51.88
4 261 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 54.06
5 206 Dominik StaffaDominik Staffa 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 54.51
6 258 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 57.37
204 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 48.36 13.00
2 113 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 48.74 11.00
3 307 Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.09 10.00
4 353 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 49.15 9.00
5 158 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.27 8.00
6 406 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 49.40 7.00
7 260 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 49.50 6.00
8 411 Matěj LutzMatěj Lutz 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 49.95 5.00
9 68 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 50.28 4.00
10 123 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 50.43 3.00
11 159 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 50.89 2.00
12 105 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 51.03 1.00
13 354 Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 51.22
14 124 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 51.40
15 172 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 51.63
16 57 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 51.75
17 202 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 51.88
18 261 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 54.06
19 206 Dominik StaffaDominik Staffa 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 54.51
20 258 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 57.37
204 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 49.42 Grit BREUER GER 27.08.1991 National Stadium, Tokyo (JPN)
NR 51.23 Lurdes Gloria Manuel CZE 30.07.2023 Tábor
NL 51.23 Lurdes Gloria Manuel CZE 30.07.2023 Tábor
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 913 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 PB 55.71 13.00
2 617 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 56.12 11.00
3 860 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 56.76 10.00
4 521 Marina KollárMarina Kollár 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 56.93 9.00
5 759 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 57.32 8.00
6 854 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 8 58.77 7.00
7 808 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 59.47 2.00
8 901 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 60.11 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 613 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 58.82 6.00
2 712 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 59.16 5.00
3 818 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 59.31 4.00
4 615 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 59.33 3.00
5 506 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 60.33
6 517 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 60.34
7 863 Lucia RežnákováLucia Režnáková 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 60.42
8 512 Nella LohrováNella Lohrová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 65.06
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 719 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 60.65
2 658 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 61.23
3 816 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 62.06
4 718 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 62.14
5 768 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 62.47
6 715 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 62.54
7 564 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 62.73
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 23.9.2023 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 671 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 PB 62.12
2 703 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 62.70
3 811 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 63.48
4 720 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 63.97
5 568 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 64.05
6 760 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 64.47
7 809 Andrea PěnčíkováAndrea Pěnčíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 64.70
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 913 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 PB 55.71 13.00
2 617 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 56.12 11.00
3 860 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 56.76 10.00
4 521 Marina KollárMarina Kollár 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 56.93 9.00
5 759 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 57.32 8.00
6 854 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 8 58.77 7.00
7 613 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 58.82 6.00
8 712 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 59.16 5.00
9 818 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 59.31 4.00
10 615 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 59.33 3.00
11 808 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 59.47 2.00
12 901 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 60.11 1.00
13 506 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 60.33
14 517 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 60.34
15 863 Lucia RežnákováLucia Režnáková 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 60.42
16 719 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 60.65
17 658 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 61.23
18 816 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 62.06
19 671 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 PB 62.12
20 718 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 62.14
21 768 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 62.47
22 715 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 62.54
23 703 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 62.70
24 564 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 62.73
25 811 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 63.48
26 720 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 63.97
27 568 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 64.05
28 760 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 64.47
29 809 Andrea PěnčíkováAndrea Pěnčíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 64.70
30 512 Nella LohrováNella Lohrová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 65.06

800 m - Junioři (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:41.73 Nijel AMOS BOT 09.08.2012 Olympic Stadium, London (GBR)
NR 1:45.84 Jakub Dudycha CZE 10.09.2023 Zagreb
NL 1:45.84 Jakub Dudycha CZE 10.09.2023 Zagreb
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 12:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 353 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 1:55.37 13.00
2 5 Adam MalýAdam Malý 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 1:56.64 10.00
3 105 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 1:56.82 9.00
4 103 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 1:56.83 8.00
5 164 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:57.20 6.00
6 160 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:57.55 5.00
7 424 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 1:57.85 4.00
8 314 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 1:58.93 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400160Jehlička Tomáš (LIAZJ)57.27
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 6 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 1:56.63 11.00
2 115 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 1:56.86 7.00
3 52 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 1:58.32 3.00
4 305 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 1:58.49 2.00
5 360 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 PB 1:59.12
6 55 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 2:00.14
7 114 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 2:02.00
8 204 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 2:02.06
312 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400305Dočkal Daniel (AKLOL)59.13
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 353 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 1:55.37 13.00
2 6 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 1:56.63 11.00
3 5 Adam MalýAdam Malý 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 1:56.64 10.00
4 105 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 1:56.82 9.00
5 103 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 1:56.83 8.00
6 115 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 1:56.86 7.00
7 164 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:57.20 6.00
8 160 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:57.55 5.00
9 424 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 1:57.85 4.00
10 52 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 1:58.32 3.00
11 305 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 1:58.49 2.00
12 314 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 1:58.93 1.00
13 360 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 PB 1:59.12
14 55 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 2:00.14
15 114 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 2:02.00
16 204 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 2:02.06
312 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNF

800 m - Juniorky (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:54.01 Pamela JELIMO KEN 29.08.2008 Letzigrund, Zürich (SUI)
NR 2:03.14 Barbora Malíková CZE 06.09.2020 Ostrava
NL 2:04.37 Natálie Millerová CZE 30.07.2023 Tábor
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 11:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 854 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 2:15.26 13.00
2 901 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 2:15.60 11.00
3 516 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:16.85 10.00
4 759 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 2:16.99 9.00
5 819 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:17.93 8.00
6 903 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 2:19.33 7.00
7 914 Nina VálkováNina Válková 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 2:19.62 6.00
8 812 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 2:20.53 5.00
9 603 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 2:24.52 3.00
10 511 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 2:24.75 2.00
664 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 671 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 2:21.83 4.00
2 809 Andrea PěnčíkováAndrea Pěnčíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 2:25.43 1.00
3 507 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:25.45
4 709 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 2:28.00
5 715 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 2:28.61
6 703 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:29.92
7 573 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 2:29.94
8 760 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 2:33.73
9 570 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 2:38.26
10 708 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 2:47.20
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400709Jonáková Lucie (KOLIN)1:11.89
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 854 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 2:15.26 13.00
2 901 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 2:15.60 11.00
3 516 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:16.85 10.00
4 759 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 2:16.99 9.00
5 819 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:17.93 8.00
6 903 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 2:19.33 7.00
7 914 Nina VálkováNina Válková 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 3 2:19.62 6.00
8 812 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 2:20.53 5.00
9 671 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 2:21.83 4.00
10 603 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 2:24.52 3.00
11 511 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 2:24.75 2.00
12 809 Andrea PěnčíkováAndrea Pěnčíková 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 2:25.43 1.00
13 507 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:25.45
14 709 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 2:28.00
15 715 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 2:28.61
16 703 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:29.92
17 573 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 2:29.94
18 760 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 2:33.73
19 570 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 2:38.26
20 708 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 2:47.20
664 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 DNF

1500 m - Junioři

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:28.81 Ronald KWEMOI KEN 18.07.2014 Stade Louis II, Monaco (MON)
NR 3:40.73 Jakub Davidík CZE 16.09.2020 Kladno
NL 3:41.88 Pavel Vinduška CZE 28.06.2023 Ostrava - Vítkovice
(so, 23.9.2023 - 16:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Adam MalýAdam Malý 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 4:24.58 13.00
2 117 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 4:25.24 11.00
3 115 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 4:26.42 10.00
4 358 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 9 4:26.68 9.00
5 160 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17 4:26.86 8.00
6 103 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 4:27.44 7.00
7 52 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 4:27.77 6.00
8 6 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 4:28.36 5.00
9 55 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11 4:31.09 4.00
10 422 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 4:32.85 3.00
11 424 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 10 4:34.40 2.00
12 362 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 13 4:34.82 1.00
13 8 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 14 4:35.01
14 173 Vítek ŠtemberaVítek Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16 4:38.20
15 420 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12 4:40.71
314 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF
13 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 15 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:20.84
800160Jehlička Tomáš (LIAZJ)2:40.01
1200160Jehlička Tomáš (LIAZJ)3:42.77
Celkem 17 závodníků

1500 m - Juniorky

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:51.34 Yinglai LANG CHN 18.10.1997 Shanghai (CHN)
NR 4:11.99 Iva Jurková CZE 28.08.1984 Praha
NL 4:18.92 Natálie Millerová CZE 09.08.2023 Jeruzalém
(so, 23.9.2023 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 614 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 5:02.60 13.00
2 761 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 5:03.11 11.00
3 812 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 5:04.35 10.00
4 869 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 5:06.56 9.00
5 914 Nina VálkováNina Válková 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 5:08.17 8.00
6 655 Karolína DrbohlavováKarolína Drbohlavová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 5:08.54 7.00
7 912 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 5:12.17 6.00
8 507 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 5:18.26 5.00
9 551 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 9 5:31.05 4.00
10 871 Karolína ŠmatelkováKarolína Šmatelková 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 10 5:34.46 3.00
11 704 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 11 PB 5:47.49 2.00
603 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 12 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
800507Filipová Linda (SLAPR)2:52.45
1200812Macharáčková Anna (AKOLY)4:14.41
Celkem 12 závodníků

3000 m - Junioři

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7:28.19 Yomif KEJELCHA ETH 27.08.2016 Paris (FRA)
NR 7:59.6 Jan Holberg CZE 05.09.1979 Ostrava
NL 08:20.07 Ondřej Gajdoš CZE 10.05.2023 Opava
(so, 23.9.2023 - 14:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 408 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 09:28.23 13.00
2 125 Jan RiegelJan Riegel 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 09:32.46 11.00
3 162 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09:34.60 10.00
4 312 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 =PB 09:35.70 9.00
5 121 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 10 =PB 09:38.03 8.00
6 67 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 =PB 09:42.77 7.00
7 352 Jiří KalodJiří Kalod 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 =PB 09:49.68 6.00
8 16 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 =SB 10:02.09 5.00
9 17 Jan ŠkardaJan Škarda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 =PB 10:10.51 4.00
10 124 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 9 =PB 10:56.98 3.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Juniorky

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8:28.83 Zola BUDD GBR 07.09.1985 Stadio Olimpico, Roma (ITA)
NR 9:16.57 Iva Jurková CZE 25.05.1984 Bratislava
NL 09:43.69 Radana Lapáčková CZE 03.06.2023 Regensburg
(so, 23.9.2023 - 14:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 806 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 SB 10:40.78 13.00
2 909 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 10:49.09 11.00
3 753 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 11:01.68 10.00
4 710 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11:12.36 9.00
5 621 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 11:13.62 8.00
6 607 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 11:22.88 7.00
7 906 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 11 SB 11:29.76 6.00
8 Lucia RežnákováLucia Režnáková 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 12 SB 11:45.58 5.00
9 501 Martina AbsolonováMartina Absolonová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 PB 11:48.01 4.00
10 664 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 9 11:54.61 3.00
11 609 Veronika ChuraváVeronika Churavá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 PB 11:55.02 2.00
12 502 Pavlína AbsolonováPavlína Absolonová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 11:56.54 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000806Klimentová Ema (AKOLY)3:44.04
Celkem 12 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.71 Britany ANDERSON JAM 24.07.2019 Joensuu (FIN)
NR 13.46 Jana Petříková CZE 23.08.1985 Cottbus
NL 13.69 Adéla Tkáčová CZE 07.08.2023 Jeruzalém
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 12:15) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 666 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 PB 14.07 13.00
2 669 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 14.51 11.00
3 802 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 14.53 10.00
4 804 Jana PiškulováJana Piškulová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 14.92 5.00
5 908 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 15.14 3.00
6 557 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 15.23 1.00
7 820 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 15.30
8 904 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 15.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 12:15) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 851 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 14.55 9.00
2 766 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 14.71 8.00
3 613 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 14.78 7.00
4 762 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 14.79 6.00
5 823 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 15.18 2.00
6 516 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 15.24
7 705 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 15.68
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 12:15) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 721 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 15.02 4.00
2 657 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 15.79
3 719 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 15.95
4 518 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 16.06
5 506 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 16.34
6 656 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 17.11
902 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 666 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 PB 14.07 13.00
2 669 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 14.51 11.00
3 802 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 14.53 10.00
4 851 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 14.55 9.00
5 766 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 14.71 8.00
6 613 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 14.78 7.00
7 762 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 14.79 6.00
8 804 Jana PiškulováJana Piškulová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 14.92 5.00
9 721 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 15.02 4.00
10 908 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 15.14 3.00
11 823 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 15.18 2.00
12 557 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 15.23 1.00
13 516 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 15.24
14 820 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 15.30
15 904 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 15.43
16 705 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 15.68
17 657 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 15.79
18 719 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 15.95
19 518 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 16.06
20 506 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 16.34
21 656 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 17.11
902 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 DNF

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.72 Sasha ZHOYA FRA 21.08.2021 Moi International Sports Centre, Kasarani, Nairobi (KEN)
NR 13.40 Štěpán Schubert CZE 18.06.2022 Ostrava
NL 13.63 Štěpán Štefko CZE 08.08.2023 Jeruzalém
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 12:30) official Vítr: +0.8 m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 13.78 13.00
2 253 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 14.23 11.00
3 106 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 14.51 10.00
4 58 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 14.69 9.00
5 310 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.87 8.00
6 161 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 15.08 6.00
7 157 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.70 1.00
363 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 12:30) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 15.02 7.00
2 102 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.16 5.00
3 11 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 15.49 4.00
4 171 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 15.57 3.00
5 60 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 15.59 2.00
6 61 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 15.87
14 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 12:30) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 15.77
2 168 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 16.04
3 51 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 16.13
4 59 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 16.50
5 73 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 16.64
6 313 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.98
7 15 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 17.26
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 13.78 13.00
2 253 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 14.23 11.00
3 106 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 14.51 10.00
4 58 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 14.69 9.00
5 310 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 14.87 8.00
6 56 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 15.02 7.00
7 161 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 15.08 6.00
8 102 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.16 5.00
9 11 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 15.49 4.00
10 171 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 15.57 3.00
11 60 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 15.59 2.00
12 157 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.70 1.00
13 72 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 15.77
14 61 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 15.87
15 168 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 16.04
16 51 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 16.13
17 59 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 16.50
18 73 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 16.64
19 313 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.98
20 15 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 17.26
363 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 DNF
14 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 DNF

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 47.85 Sean BURRELL USA 11.06.2021 Hayward Field, Eugene, OR (USA)
NR 50.65 Stanislav Návesňák CZE 22.07.1984 Praha
NL 51.48 Michal Haidelmeier CZE 09.08.2023 Jeruzalém
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 15:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 316 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 55.46 13.00
2 11 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 55.92 11.00
3 56 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 56.24 10.00
4 159 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 56.73 8.00
5 161 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 57.84 5.00
6 72 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 59.20 1.00
118 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 15:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 56.55 9.00
2 13 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 56.81 7.00
3 51 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 57.28 6.00
4 102 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 58.70 2.00
5 60 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 59.22 0.00
6 401 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 60.22 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 408 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 PB 58.31 4.00
2 19 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 58.55 3.00
3 9 David BartheldyDavid Bartheldy 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 59.25
4 73 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 63.51
5 309 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 63.52
12 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 316 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 55.46 13.00
2 11 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 55.92 11.00
3 56 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 56.24 10.00
4 66 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 56.55 9.00
5 159 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 56.73 8.00
6 13 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 56.81 7.00
7 51 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 57.28 6.00
8 161 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 57.84 5.00
9 408 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 PB 58.31 4.00
10 19 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 58.55 3.00
11 102 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 58.70 2.00
12 72 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 59.20 1.00
13 60 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 59.22 0.00
14 9 David BartheldyDavid Bartheldy 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 59.25
15 401 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 60.22 0.00
16 73 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 63.51
17 309 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 63.52
118 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 DNS
12 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 53.60 Sydney MCLAUGHLIN USA 27.04.2018 Fayetteville, AR (USA)
NR 55.89 Zuzana Hejnová CZE 23.07.2005 Kaunas
NL 58.73 Barbora Vaňková CZE 18.06.2023 Praha - Juliska
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 617 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 SB 61.30 13.00
2 516 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 61.64 11.00
3 521 Marina KollárMarina Kollár 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 62.37 10.00
4 903 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 64.68 8.00
5 820 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 64.69 7.00
6 759 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 66.83 4.00
712 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 908 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 SB 64.21 9.00
2 506 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 66.32 6.00
3 804 Jana PiškulováJana Piškulová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 66.60 5.00
4 563 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 70.33
5 902 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 73.33
719 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 571 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 68.32 3.00
2 557 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 68.62 2.00
3 657 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 69.00 1.00
4 572 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 72.59
5 662 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 75.31
6 654 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 77.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 617 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 SB 61.30 13.00
2 516 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 61.64 11.00
3 521 Marina KollárMarina Kollár 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 62.37 10.00
4 908 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 SB 64.21 9.00
5 903 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 64.68 8.00
6 820 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 64.69 7.00
7 506 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 66.32 6.00
8 804 Jana PiškulováJana Piškulová 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 66.60 5.00
9 759 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 66.83 4.00
10 571 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 68.32 3.00
11 557 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 68.62 2.00
12 657 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 69.00 1.00
13 563 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 70.33
14 572 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 72.59
15 902 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 73.33
16 662 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 75.31
17 654 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 77.62
712 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF
719 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7:58.66 Stephen CHERONO KEN 24.08.2001 Bruxelles (BEL)
NR 8:47.36 Rostislav Ševců CZE 21.07.1984 Praha
NR 8:47.36 Tomáš Habarta CZE 03.08.2022 Cali
NL 08:59.18 Štěpán Kavan CZE 24.06.2023 Banská Bystrica
(so, 23.9.2023 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 119 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 09:26.27 13.00
2 360 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 09:48.46 11.00
3 305 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09:51.51 10.00
4 404 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11 PB 10:16.98 9.00
5 255 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 10:20.41 8.00
6 72 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 10:32.20 7.00
7 74 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 10:41.01 6.00
8 114 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 13 PB 10:54.35 5.00
9 303 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 11:36.51 4.00
10 262 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 9 PB 12:33.66 3.00
20 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNF
309 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 12 DNF
155 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:09.90
2000119Škarban Jan (SKPLZ)6:19.37
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8:58.78 Celliphine Chepteek CHESPOL KEN 26.05.2017 Hayward Field, Eugene, OR (USA)
NR 10:04.57 Karolína Jarošová CZE 09.08.2023 Jerusalem
NL 10:27.26 Iva Gieselová CZE 06.05.2023 Olomouc
(so, 23.9.2023 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 511 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 11:31.11 13.00
2 662 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 11:56.13 11.00
3 709 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12:09.47 10.00
4 509 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 12:19.88 9.00
5 601 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 12:20.26 8.00
6 624 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 12:42.88 7.00
7 814 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 PB 13:16.20 6.00
8 651 Emma AdámkováEmma Adámková 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 9 PB 13:22.83 5.00
9 911 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 13:26.02 4.00
10 867 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 10 PB 13:49.95 3.00
11 724 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 12 PB 13:57.71 2.00
12 708 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 11 SB 14:28.91 1.00
13 663 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 13 PB 14:47.11
14 723 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 14 SB 14:52.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000511Kučerová Aneta (SLAPR)3:57.40
2000511Kučerová Aneta (SLAPR)7:45.17
Celkem 14 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 38.51 South Africa U20 RSA 22.08.2021 Moi International Sports Centre, Kasarani, Nairobi (KEN)
NR 41.20 ASK Slavia Praha CZE 18.06.2022 Ostrava
NL 40.72 Kratochvíl 04, Synek 05, Jakob 04, Peterka 04 CZE 23.05.2023 Turnov
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 16:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Mičke J., Federič F., Brychta K., Jakob B. A - Mičke J., Federič F., Brychta K., Jakob B. Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 41.95 13.00
2 A - Zajíček M., Stibral J., Holeček V., Šulc J. A - Zajíček M., Stibral J., Holeček V., Šulc J. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 41.96 11.00
3 A - Fliegel A., Hostička K., Koza T., Fleisig J. A - Fliegel A., Hostička K., Koza T., Fleisig J. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 43.26 10.00
4 A - Kadavý R., Zajíček J., Koravský M., Omorodion S. A - Kadavý R., Zajíček J., Koravský M., Omorodion S. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 43.86 9.00
5 A - Bednář Š., Lutz M., Bek M., Šoltys J. A - Bednář Š., Lutz M., Bek M., Šoltys J. TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 44.70 6.00
A - Charvát T., Walter T., Škarda J., Svoboda P. A - Charvát T., Walter T., Škarda J., Svoboda P. TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 DQ 24.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Kremel P., Sedlář P., Dostálek J., Hejtmánek V. B - Kremel P., Sedlář P., Dostálek J., Hejtmánek V. Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 44.04 8.00
2 B - Bartheldy D., Mozga J., Jelínek A., Svoboda B. B - Bartheldy D., Mozga J., Jelínek A., Svoboda B. TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 44.26 7.00
3 A - Jakoubek T., Majer T., Kočka A., Bečka J. A - Jakoubek T., Majer T., Kočka A., Bečka J. A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 45.67 2.00
B - Myslivec J., Čáp J., Kostka J., Havlíček A. B - Myslivec J., Čáp J., Kostka J., Havlíček A. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 DQ 24.7
A - Hamšík V., Fuksa M., Toužín J., Peterka Š. A - Hamšík V., Fuksa M., Toužín J., Peterka Š. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 DNF
B - Zajíc M., Lavička J., Výška J., Čechura D. B - Zajíc M., Lavička J., Výška J., Čechura D. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 D - Plachý A., Šašek V., Marinov P., Kopenec M. D - Plachý A., Šašek V., Marinov P., Kopenec M. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 44.73 5.00
2 B - Kratochvíl J., Kosina A., Baný J., Štrouf O. B - Kratochvíl J., Kosina A., Baný J., Štrouf O. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 44.74 4.00
3 B - Nachtnebl A., Horna L., Christl D., Trojan S. B - Nachtnebl A., Horna L., Christl D., Trojan S. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.18 3.00
4 C - Černý V., Honl M., Hrubý M., Soukup F. C - Černý V., Honl M., Hrubý M., Soukup F. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 46.04 1.00
5 C - Čermák F., Jirschik M., Tomašov J., Procházka F. C - Čermák F., Jirschik M., Tomašov J., Procházka F. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DQ 24.7
C - Augusta O., Spálenka B., Klesňák J., Sládek P. C - Augusta O., Spálenka B., Klesňák J., Sládek P. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Mičke J., Federič F., Brychta K., Jakob B. A - Mičke J., Federič F., Brychta K., Jakob B. Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 41.95 13.00
2 A - Zajíček M., Stibral J., Holeček V., Šulc J. A - Zajíček M., Stibral J., Holeček V., Šulc J. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 41.96 11.00
3 A - Fliegel A., Hostička K., Koza T., Fleisig J. A - Fliegel A., Hostička K., Koza T., Fleisig J. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 43.26 10.00
4 A - Kadavý R., Zajíček J., Koravský M., Omorodion S. A - Kadavý R., Zajíček J., Koravský M., Omorodion S. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 43.86 9.00
5 B - Kremel P., Sedlář P., Dostálek J., Hejtmánek V. B - Kremel P., Sedlář P., Dostálek J., Hejtmánek V. Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 44.04 8.00
6 B - Bartheldy D., Mozga J., Jelínek A., Svoboda B. B - Bartheldy D., Mozga J., Jelínek A., Svoboda B. TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 44.26 7.00
7 A - Bednář Š., Lutz M., Bek M., Šoltys J. A - Bednář Š., Lutz M., Bek M., Šoltys J. TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 44.70 6.00
8 D - Plachý A., Šašek V., Marinov P., Kopenec M. D - Plachý A., Šašek V., Marinov P., Kopenec M. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 44.73 5.00
9 B - Kratochvíl J., Kosina A., Baný J., Štrouf O. B - Kratochvíl J., Kosina A., Baný J., Štrouf O. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 44.74 4.00
10 B - Nachtnebl A., Horna L., Christl D., Trojan S. B - Nachtnebl A., Horna L., Christl D., Trojan S. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.18 3.00
11 A - Jakoubek T., Majer T., Kočka A., Bečka J. A - Jakoubek T., Majer T., Kočka A., Bečka J. A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 45.67 2.00
12 C - Černý V., Honl M., Hrubý M., Soukup F. C - Černý V., Honl M., Hrubý M., Soukup F. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 46.04 1.00
13 C - Čermák F., Jirschik M., Tomašov J., Procházka F. C - Čermák F., Jirschik M., Tomašov J., Procházka F. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DQ 24.7
A - Charvát T., Walter T., Škarda J., Svoboda P. A - Charvát T., Walter T., Škarda J., Svoboda P. TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 DQ 24.7
B - Myslivec J., Čáp J., Kostka J., Havlíček A. B - Myslivec J., Čáp J., Kostka J., Havlíček A. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 DQ 24.7
A - Hamšík V., Fuksa M., Toužín J., Peterka Š. A - Hamšík V., Fuksa M., Toužín J., Peterka Š. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 DNF
B - Zajíc M., Lavička J., Výška J., Čechura D. B - Zajíc M., Lavička J., Výška J., Čechura D. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNF
C - Augusta O., Spálenka B., Klesňák J., Sládek P. C - Augusta O., Spálenka B., Klesňák J., Sládek P. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 DNF

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 42.59 Jamaica U20 JAM 05.08.2022 Pascual Guerrero Stadium, Cali (COL)
NR 46.18 AK ŠKODA Plzeň CZE 29.06.2019 Jablonec nad Nisou
NL 45.23 Tkáčová 06, Táborská 06, Elfmarková 06, Parohová 06 CZE 23.05.2023 Turnov
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 16:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Králová A., Matoušková K., Matoušková A., Böhmová S., Salcmanová K. A - Králová A., Matoušková K., Matoušková A., Böhmová S., Salcmanová K. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 47.83 13.00
2 A - Kolajová K., Delprete S., Mitanová K., Čorejová T. A - Kolajová K., Delprete S., Mitanová K., Čorejová T. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 48.48 11.00
3 A - Pavlíková M., Balajová T., Němcová A., Blažková H. A - Pavlíková M., Balajová T., Němcová A., Blažková H. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 48.54 10.00
4 A - Černá K., Vojtěchovská E., Vilhelmová L., Křížová B. A - Černá K., Vojtěchovská E., Vilhelmová L., Křížová B. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 49.10 9.00
5 A - Mocová N., Vaníčková N., Malá K., Kozlová L. A - Mocová N., Vaníčková N., Malá K., Kozlová L. AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 49.31 8.00
6 A - Březná G., Pindorová Z., Tkáčová A., Válková N. A - Březná G., Pindorová Z., Tkáčová A., Válková N. Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 49.36 7.00
7 A - Vacková D., Kvapilová L., Ručová S., Kulhavá S. A - Vacková D., Kvapilová L., Ručová S., Kulhavá S. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 50.19 5.00
8 A - Tomaňová T., Sahulková A., Rouhová N., Doubková T. A - Tomaňová T., Sahulková A., Rouhová N., Doubková T. TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 50.76 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.9.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Křížová V., Piškulová J., Molnárová M., Hutárková V. B - Křížová V., Piškulová J., Molnárová M., Hutárková V. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 49.86 6.00
2 B - Migová K., Lohrová N., Vaňková B., Kollár M. B - Migová K., Lohrová N., Vaňková B., Kollár M. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 50.36 4.00
3 B - Polášková J., Hříbková A., Bílková L., Fusková A. B - Polášková J., Hříbková A., Bílková L., Fusková A. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 50.74 3.00
4 A - Doležalová K., Hrušková K., Pohořelická J., Košátková A. A - Doležalová K., Hrušková K., Pohořelická J., Košátková A. Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 51.12 1.00
5 B - Paverová K., Lobovská L., Ivasienková A., Janáková H. B - Paverová K., Lobovská L., Ivasienková A., Janáková H. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 52.12
6 B - Gaubmannová T., Čapková A., Vyhlídková S., Horáčková K. B - Gaubmannová T., Čapková A., Vyhlídková S., Horáčková K. AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 52.18
7 B - Skřivánková E., Bisová N., Strazzerová M., Dolenská A. B - Skřivánková E., Bisová N., Strazzerová M., Dolenská A. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 52.19
8 B - Světlíková S., Válková N., Juráková A., Černíková I. B - Světlíková S., Válková N., Juráková A., Černíková I. Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 52.70
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 23.9.2023 - 16:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Noasová S., Marešová B., Johnová A., Kličková B. B - Noasová S., Marešová B., Johnová A., Kličková B. Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 51.64
2 C - Jakšlová H., Lorenzová M., Pijáková T., Žandová S. C - Jakšlová H., Lorenzová M., Pijáková T., Žandová S. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 52.40
3 C - Wicková A., Caldrová E., Hradská A., Filipová A. C - Wicková A., Caldrová E., Hradská A., Filipová A. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 52.56
4 C - Mrázová J., Šmeralová V., Stodolová B., Ulbrichová K. C - Mrázová J., Šmeralová V., Stodolová B., Ulbrichová K. Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 53.89
5 C - Dobešová E., Ženíšková J., Hellmayerová M., Sýkorová A. C - Dobešová E., Ženíšková J., Hellmayerová M., Sýkorová A. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 53.93
6 D - Hauserová V., Posuchová A., Rýdlová A., Kandová M. D - Hauserová V., Posuchová A., Rýdlová A., Kandová M. Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 54.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Králová A., Matoušková K., Matoušková A., Böhmová S., Salcmanová K. A - Králová A., Matoušková K., Matoušková A., Böhmová S., Salcmanová K. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 47.83 13.00
2 A - Kolajová K., Delprete S., Mitanová K., Čorejová T. A - Kolajová K., Delprete S., Mitanová K., Čorejová T. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 48.48 11.00
3 A - Pavlíková M., Balajová T., Němcová A., Blažková H. A - Pavlíková M., Balajová T., Němcová A., Blažková H. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 48.54 10.00
4 A - Černá K., Vojtěchovská E., Vilhelmová L., Křížová B. A - Černá K., Vojtěchovská E., Vilhelmová L., Křížová B. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 49.10 9.00
5 A - Mocová N., Vaníčková N., Malá K., Kozlová L. A - Mocová N., Vaníčková N., Malá K., Kozlová L. AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 49.31 8.00
6 A - Březná G., Pindorová Z., Tkáčová A., Válková N. A - Březná G., Pindorová Z., Tkáčová A., Válková N. Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 49.36 7.00
7 B - Křížová V., Piškulová J., Molnárová M., Hutárková V. B - Křížová V., Piškulová J., Molnárová M., Hutárková V. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 49.86 6.00
8 A - Vacková D., Kvapilová L., Ručová S., Kulhavá S. A - Vacková D., Kvapilová L., Ručová S., Kulhavá S. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 50.19 5.00
9 B - Migová K., Lohrová N., Vaňková B., Kollár M. B - Migová K., Lohrová N., Vaňková B., Kollár M. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 50.36 4.00
10 B - Polášková J., Hříbková A., Bílková L., Fusková A. B - Polášková J., Hříbková A., Bílková L., Fusková A. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 50.74 3.00
11 A - Tomaňová T., Sahulková A., Rouhová N., Doubková T. A - Tomaňová T., Sahulková A., Rouhová N., Doubková T. TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 50.76 2.00
12 A - Doležalová K., Hrušková K., Pohořelická J., Košátková A. A - Doležalová K., Hrušková K., Pohořelická J., Košátková A. Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 51.12 1.00
13 B - Noasová S., Marešová B., Johnová A., Kličková B. B - Noasová S., Marešová B., Johnová A., Kličková B. Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 51.64
14 B - Paverová K., Lobovská L., Ivasienková A., Janáková H. B - Paverová K., Lobovská L., Ivasienková A., Janáková H. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 52.12
15 B - Gaubmannová T., Čapková A., Vyhlídková S., Horáčková K. B - Gaubmannová T., Čapková A., Vyhlídková S., Horáčková K. AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 52.18
16 B - Skřivánková E., Bisová N., Strazzerová M., Dolenská A. B - Skřivánková E., Bisová N., Strazzerová M., Dolenská A. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 52.19
17 C - Jakšlová H., Lorenzová M., Pijáková T., Žandová S. C - Jakšlová H., Lorenzová M., Pijáková T., Žandová S. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 52.40
18 C - Wicková A., Caldrová E., Hradská A., Filipová A. C - Wicková A., Caldrová E., Hradská A., Filipová A. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 52.56
19 B - Světlíková S., Válková N., Juráková A., Černíková I. B - Světlíková S., Válková N., Juráková A., Černíková I. Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 52.70
20 C - Mrázová J., Šmeralová V., Stodolová B., Ulbrichová K. C - Mrázová J., Šmeralová V., Stodolová B., Ulbrichová K. Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 53.89
21 C - Dobešová E., Ženíšková J., Hellmayerová M., Sýkorová A. C - Dobešová E., Ženíšková J., Hellmayerová M., Sýkorová A. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 53.93
22 D - Hauserová V., Posuchová A., Rýdlová A., Kandová M. D - Hauserová V., Posuchová A., Rýdlová A., Kandová M. Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 54.12

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:00.33 United States U20 USA 23.07.2017 Trujillo (PER)
NR 3:15.34 TJ Dukla Praha CZE 19.06.2011 Ostrava
NL 3:13.41 Loupal 06, Majer 04, Váňa 07, Haidelmeier 04 CZE 02.07.2023 Ostrava - Vítkovice
Běh 1 (so, 23.9.2023 - 17:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Ceplý Š., Lutz M., Vincker J., Bednář Š. A - Ceplý Š., Lutz M., Vincker J., Bednář Š. TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 3:20.57 13.00
2 A - Holeček V., Kostka J., Šulc J., Loupal O. A - Holeček V., Kostka J., Šulc J., Loupal O. ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 3:20.58 11.00
3 A - Lavička J., Hrubý M., Černý M., Hostička K. A - Lavička J., Hrubý M., Černý M., Hostička K. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 3:21.49 10.00
4 A - Grajcarík T., Sedlář P., Brychta K., Jakob B. A - Grajcarík T., Sedlář P., Brychta K., Jakob B. Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:22.26 9.00
5 A - Kosina A., Kratochvíl J., Přikryl V., Růža D. A - Kosina A., Kratochvíl J., Přikryl V., Růža D. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 3:29.54 6.00
6 A - Walter T., Malý A., Malina F., Svoboda P.