Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský pohár družstev přípravek Duchcov

Duchcov (30. 9. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 30.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WolfTomáš Wolf 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.1 3.00
2 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.3 2.00
3 Matyáš VondráčekMatyáš Vondráček 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.3 1.00
4 Jakub SiedmannJakub Siedmann 13 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 11.3
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 30.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.7 3.00
2 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.8 2.00
3 Radek KučerkaRadek Kučerka 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.2 1.00
4 Jindřich PerlJindřich Perl 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.5
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 30.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.2 3.00
2 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.6 2.00
3 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.0 1.00
4 Karel KopeckýKarel Kopecký 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 11.8
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 30.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VondráčekAdam Vondráček 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.9 3.00
2 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.1 2.00
3 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 4 10.1 1.00
4 Jan SochorJan Sochor 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.8
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 30.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek LuskVítek Lusk 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.2 3.00
2 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.4 2.00
3 František ChalupnýFrantišek Chalupný 12 AK BílinaAK Bílina 4 10.4 1.00
4 Filip BrokešFilip Brokeš 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.4
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 30.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 08.9 3.00
2 Albert BechýňskýAlbert Bechýňský 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.1 2.00
3 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 4 10.6 1.00
4 Lukáš BrabecLukáš Brabec 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.9
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 30.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch WunderVojtěch Wunder 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.6 3.00
2 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 4 09.9 2.00
3 Bořivoj SlaměníkBořivoj Slaměník 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.5 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (pá, 30.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek 13 AK BílinaAK Bílina 4 10.0 3.00
MS Šimon KalibaŠimon Kaliba 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 10.0
3 Marek CingrMarek Cingr 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.4 2.00
4 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 10.8 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VondráčekAdam Vondráček 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.9 3.00
1 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 08.9 3.00
3 Tomáš WolfTomáš Wolf 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.1 3.00
3 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.1 2.00
5 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.2 3.00
5 Vítek LuskVítek Lusk 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.2 3.00
7 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.3 2.00
7 Matyáš VondráčekMatyáš Vondráček 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.3 1.00
9 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.4 2.00
10 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.6 2.00
10 Vojtěch WunderVojtěch Wunder 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.6 3.00
12 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 09.7 3.00
13 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.8 2.00
14 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 4 09.9 2.00
15 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.0 1.00
15 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek 13 AK BílinaAK Bílina 4 10.0 3.00
15 Šimon KalibaŠimon Kaliba 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 10.0
18 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 4 10.1 1.00
18 Albert BechýňskýAlbert Bechýňský 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.1 2.00
20 Radek KučerkaRadek Kučerka 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.2 1.00
21 František ChalupnýFrantišek Chalupný 12 AK BílinaAK Bílina 4 10.4 1.00
21 Filip BrokešFilip Brokeš 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.4
21 Marek CingrMarek Cingr 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.4 2.00
24 Jindřich PerlJindřich Perl 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.5
24 Bořivoj SlaměníkBořivoj Slaměník 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.5 1.00
26 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 4 10.6 1.00
27 Jan SochorJan Sochor 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.8
27 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 10.8 1.00
29 Lukáš BrabecLukáš Brabec 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.9
30 Jakub SiedmannJakub Siedmann 13 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 11.3
31 Karel KopeckýKarel Kopecký 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 11.8

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 30.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie BalázsováJulie Balázsová 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.0 3.00
2 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.0 2.00
3 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.2 1.00
4 Aneta FišerováAneta Fišerová 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 16.4
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 30.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.5 3.00
2 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.8 2.00
3 Tereza KoníčkováTereza Koníčková 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 10.4 1.00
4 Eliška TruchliváEliška Truchlivá 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.7
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 30.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 4 09.7 3.00
2 Adéla SailerováAdéla Sailerová 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.2 2.00
3 Eliška WeberováEliška Weberová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.4 1.00
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 11.8
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 30.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ZikmundováNikola Zikmundová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.8 3.00
2 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 4 10.1 2.00
3 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.7 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 30.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatějkováTereza Matějková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.2 3.00
2 Klára BenákováKlára Benáková 12 AK BílinaAK Bílina 10.5 2.00
3 Kateřina SochorováKateřina Sochorová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11.1 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 30.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.1 3.00
2 Eva BrožovičováEva Brožovičová 11 AK BílinaAK Bílina 4 10.1 2.00
3 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 1 10.3 3.00
4 Andrea CieslaAndrea Ciesla 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 11.5 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie BalázsováJulie Balázsová 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.0 3.00
1 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.0 2.00
3 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.1 3.00
4 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 4 09.5 3.00
5 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 4 09.7 3.00
6 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.8 2.00
6 Nikola ZikmundováNikola Zikmundová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.8 3.00
8 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 4 10.1 2.00
8 Eva BrožovičováEva Brožovičová 11 AK BílinaAK Bílina 4 10.1 2.00
10 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.2 1.00
10 Adéla SailerováAdéla Sailerová 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.2 2.00
10 Tereza MatějkováTereza Matějková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.2 3.00
13 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 1 10.3 3.00
14 Tereza KoníčkováTereza Koníčková 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 10.4 1.00
14 Eliška WeberováEliška Weberová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 10.4 1.00
16 Klára BenákováKlára Benáková 12 AK BílinaAK Bílina 10.5 2.00
17 Eliška TruchliváEliška Truchlivá 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.7
17 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.7 1.00
19 Kateřina SochorováKateřina Sochorová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11.1 1.00
20 Andrea CieslaAndrea Ciesla 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 11.5 1.00
21 Adéla LiškováAdéla Lišková 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 11.8
22 Aneta FišerováAneta Fišerová 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 16.4

400 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (pá, 30.9.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WolfTomáš Wolf 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 75.9 3.00
2 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 76.6 2.00
3 Matyáš VondráčekMatyáš Vondráček 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 76.7 1.00
4 Jakub SiedmannJakub Siedmann 13 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 95.5
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 30.9.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 AK BílinaAK Bílina 4 73.7 3.00
2 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 76.0 2.00
3 Jindřich PerlJindřich Perl 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 79.1 1.00
4 Radek KučerkaRadek Kučerka 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 83.0
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 30.9.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 4 76.7 3.00
2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 77.7 2.00
3 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 78.0 1.00
4 Karel KopeckýKarel Kopecký 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 99.9
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 30.9.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 75.2 3.00
2 Adam VondráčekAdam Vondráček 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 77.3 2.00
3 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 4 78.9 1.00
4 Jan SochorJan Sochor 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 96.1
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 30.9.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek LuskVítek Lusk 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 82.2 3.00
2 František ChalupnýFrantišek Chalupný 12 AK BílinaAK Bílina 4 82.8 2.00
3 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 86.0 1.00
4 Filip BrokešFilip Brokeš 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 99.9
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 30.9.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 77.4 3.00
2 Albert BechýňskýAlbert Bechýňský 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 88.7 2.00
3 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 4 90.9 1.00
4 Lukáš BrabecLukáš Brabec 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 99.9
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 30.9.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch WunderVojtěch Wunder 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 77.1 3.00
2 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 4 80.2 2.00
3 Bořivoj SlaměníkBořivoj Slaměník 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 87.1 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (pá, 30.9.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek 13 AK BílinaAK Bílina 83.5 3.00
2 Marek CingrMarek Cingr 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 91.9 2.00
3 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 99.9 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 AK BílinaAK Bílina 4 73.7 3.00
2 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 75.2 3.00
3 Tomáš WolfTomáš Wolf 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 75.9 3.00
4 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 76.0 2.00
5 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 76.6 2.00
6 Matyáš VondráčekMatyáš Vondráček 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 76.7 1.00
6 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 4 76.7 3.00
8 Vojtěch WunderVojtěch Wunder 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 77.1 3.00
9 Adam VondráčekAdam Vondráček 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 77.3 2.00
10 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 77.4 3.00
11 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 77.7 2.00
12 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 78.0 1.00
13 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 4 78.9 1.00
14 Jindřich PerlJindřich Perl 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 79.1 1.00
15 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 4 80.2 2.00
16 Vítek LuskVítek Lusk 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 82.2 3.00
17 František ChalupnýFrantišek Chalupný 12 AK BílinaAK Bílina 4 82.8 2.00
18 Radek KučerkaRadek Kučerka 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 83.0
19 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek 13 AK BílinaAK Bílina 83.5 3.00
20 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 86.0 1.00
21 Bořivoj SlaměníkBořivoj Slaměník 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 87.1 1.00
22 Albert BechýňskýAlbert Bechýňský 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 88.7 2.00
23 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 4 90.9 1.00
24 Marek CingrMarek Cingr 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 91.9 2.00
25 Jakub SiedmannJakub Siedmann 13 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 95.5
26 Jan SochorJan Sochor 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 96.1
27 Karel KopeckýKarel Kopecký 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 99.9
27 Filip BrokešFilip Brokeš 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 99.9
27 Lukáš BrabecLukáš Brabec 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 99.9
27 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 99.9 1.00

400 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (pá, 30.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 4 75.5 3.00
2 Julie BalázsováJulie Balázsová 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 78.5 2.00
3 Aneta FišerováAneta Fišerová 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 85.5 1.00
4 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 86.3
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 30.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 78.0 3.00
2 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 4 80.5 2.00
3 Tereza KoníčkováTereza Koníčková 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 85.6 1.00
4 Eliška TruchliváEliška Truchlivá 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 92.8
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 30.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 4 82.8 3.00
2 Adéla SailerováAdéla Sailerová 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 84.3 2.00
3 Eliška WeberováEliška Weberová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 88.8 1.00
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 99.9
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 30.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 4 80.1 3.00
2 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 81.2 2.00
3 Nikola ZikmundováNikola Zikmundová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 94.8 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 30.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatějkováTereza Matějková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 85.3 3.00
2 Klára BenákováKlára Benáková 12 AK BílinaAK Bílina 4 88.8 2.00
3 Kateřina SochorováKateřina Sochorová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 99.9 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 30.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 82.7 3.00
2 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 1 89.6 3.00
3 Eva BrožovičováEva Brožovičová 11 AK BílinaAK Bílina 4 90.3 2.00
Andrea CieslaAndrea Ciesla 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 4 75.5 3.00
2 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 78.0 3.00
3 Julie BalázsováJulie Balázsová 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 78.5 2.00
4 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 4 80.1 3.00
5 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 4 80.5 2.00
6 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 81.2 2.00
7 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 82.7 3.00
8 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 4 82.8 3.00
9 Adéla SailerováAdéla Sailerová 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 84.3 2.00
10 Tereza MatějkováTereza Matějková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 85.3 3.00
11 Aneta FišerováAneta Fišerová 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 85.5 1.00
12 Tereza KoníčkováTereza Koníčková 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 85.6 1.00
13 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 86.3
14 Eliška WeberováEliška Weberová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 88.8 1.00
14 Klára BenákováKlára Benáková 12 AK BílinaAK Bílina 4 88.8 2.00
16 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 1 89.6 3.00
17 Eva BrožovičováEva Brožovičová 11 AK BílinaAK Bílina 4 90.3 2.00
18 Eliška TruchliváEliška Truchlivá 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 92.8
19 Nikola ZikmundováNikola Zikmundová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 94.8 1.00
20 Adéla LiškováAdéla Lišková 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 99.9
20 Kateřina SochorováKateřina Sochorová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 99.9 1.00
Andrea CieslaAndrea Ciesla 13 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 DNS

skok z místa - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 30.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HoráčekAdam Horáček
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 2.06 2.01 1.91 2.06 2.06 11.00
2 Tomáš WolfTomáš Wolf
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
11 2.02 2.02 2.02 2.01 2.02 9.00
3 Vojtěch WunderVojtěch Wunder
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 2.02 2.02 1.92 1.94 2.02 7.00
4 Vítek LuskVítek Lusk
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
12 1.99 x 1.99 x 1.99 6.00
5 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 1.95 1.95 1.89 1.95 1.95 5.00
6 Adam VondráčekAdam Vondráček
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 1.95 1.95 1.88 1.88 1.95 4.00
7 Vojtěch KáraVojtěch Kára
AK BílinaAK Bílina
11 1.86 1.66 1.86 1.51 1.86 3.00
8 František ChalupnýFrantišek Chalupný
AK BílinaAK Bílina
12 1.84 1.79 1.80 1.84 1.84 2.00
9 Matěj ProsmanMatěj Prosman
AK BílinaAK Bílina
11 1.82 1.70 1.82 1.73 1.82 1.00
10 Jindřich PerlJindřich Perl
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
12 1.82 1.82 1.69 1.70 1.82
11 Filip BrokešFilip Brokeš
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
13 1.80 1.80 1.74 1.76 1.80
12 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek
AK BílinaAK Bílina
13 1.70 x x 1.70 1.70
13 Bořivoj SlaměníkBořivoj Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
13 1.56 1.56 1.56 1.52 1.56
14 Jakub SiedmannJakub Siedmann
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
13 1.56 1.16 1.44 1.56 1.56
15 Karel KopeckýKarel Kopecký
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
11 1.52 1.52 1.51 1.43 1.52
MS Šimon KalibaŠimon Kaliba
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 1.50 1.50 1.48 1.50 1.50
Celkem 16 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 30.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška DobošováEliška Dobošová
AK BílinaAK Bílina
11 2.05 1.96 1.99 2.05 2.05 11.00
2 Elizabet PalečkováElizabet Palečková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 2.00 1.90 1.91 2.00 2.00 9.00
3 Julie BalázsováJulie Balázsová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
11 1.96 1.95 1.91 1.96 1.96 7.00
4 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
13 1.83 1.83 1.75 1.77 1.83 6.00
5 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
11 1.76 1.73 1.70 1.76 1.76 5.00
6 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská
AK BílinaAK Bílina
12 1.75 1.67 1.71 1.75 1.75 4.00
7 Adéla SailerováAdéla Sailerová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
13 1.74 1.70 1.69 1.74 1.74 3.00
8 Adéla LiškováAdéla Lišková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 1.70 1.66 1.53 1.70 1.70 2.00
9 Klára SvobodováKlára Svobodová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
12 1.69 1.68 1.69 1.69 1.69 1.00
10 Klára BenákováKlára Benáková
AK BílinaAK Bílina
12 1.65 1.61 1.63 1.65 1.65
11 Eliška WeberováEliška Weberová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
12 1.63 1.63 1.54 1.55 1.63
12 Eliška TruchliváEliška Truchlivá
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
12 1.51 1.49 1.38 1.51 1.51
13 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
13 1.30 1.30 1.15 1.27 1.30
Celkem 13 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (pá, 30.9.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan AubrechtJan Aubrecht
AK BílinaAK Bílina
11 11.00 10.30 x 11.00 11.00 11.00
2 Jiří VorelJiří Vorel
AK BílinaAK Bílina
11 08.50 07.80 08.50 08.30 8.50 9.00
3 Lukáš BrabecLukáš Brabec
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 07.90 07.60 07.90 07.80 7.90 7.00
4 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 07.80 07.80 07.30 06.60 7.80 6.00
5 Matyáš VondráčekMatyáš Vondráček
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 07.70 07.70 07.40 06.90 7.70 5.00
6 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 07.70 06.30 06.90 07.70 7.70 4.00
7 Štěpán MajerŠtěpán Majer
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 06.80 06.80 06.80 06.40 6.80 3.00
8 Jan SchwarzJan Schwarz
AK BílinaAK Bílina
12 06.80 06.40 06.60 06.80 6.80 2.00
9 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 06.20 05.60 06.20 06.20 6.20 1.00
10 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 06.20 06.20 04.10 05.90 6.20
11 Jan SochorJan Sochor
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
12 05.85 05.85 05.70 05.40 5.85
12 Marek CingrMarek Cingr
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
12 05.70 04.80 05.70 05.50 5.70
13 Radek KučerkaRadek Kučerka
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
11 05.50 04.10 05.20 05.50 5.50
14 Peter ZatloukalPeter Zatloukal
AK BílinaAK Bílina
12 05.20 05.20 04.90 04.90 5.20
15 Albert BechýňskýAlbert Bechýňský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
13 05.05 04.90 05.05 04.60 5.05
Celkem 15 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (pá, 30.9.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta FišerováAneta Fišerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 07.95 07.95 07.85 07.05 7.95 11.00
2 Tereza MatějkováTereza Matějková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 07.70 07.65 07.70 07.30 7.70 9.00
3 Nikola ZikmundováNikola Zikmundová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
12 07.25 05.15 07.25 07.20 7.25 7.00
4 Eva BrožovičováEva Brožovičová
AK BílinaAK Bílina
11 06.80 04.90 06.35 06.80 6.80 6.00
5 Adéla ŠípováAdéla Šípová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 06.60 06.60 05.90 06.50 6.60 5.00
6 Adina MatonohováAdina Matonohová
AK BílinaAK Bílina
11 06.60 06.30 06.60 06.45 6.60 4.00
7 Tereza KoníčkováTereza Koníčková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 06.40 05.90 06.30 06.40 6.40 3.00
8 Kateřina SochorováKateřina Sochorová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
12 05.60 04.75 05.60 05.05 5.60 2.00
9 Zuzana MaškováZuzana Mašková
AK BílinaAK Bílina
13 04.90 03.70 04.55 04.90 4.90 1.00
Celkem 9 závodníků