Krajský pohár družstev přípravek Klášterec n. O.
Klášterec nad Ohří (1. 10. 2022)60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 1.10.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 08.97 | 3.00 | |||||||||||||
2 | David MilerDavid Miler | 11 | AK Most | 3 | 10.34 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.46 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 1.10.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HelbichMichal Helbich | 11 | AK Most | 3 | 09.91 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.60 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch JakabVojtěch Jakab | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.91 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 1.10.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RichterJakub Richter | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.04 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof KrejčíKryštof Krejčí | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.44 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 04 (so, 1.10.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.68 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Tobiáš KováčTobiáš Kováč | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 09.83 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 05 (so, 1.10.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PauknerLukáš Paukner | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.66 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej PalusOndřej Palus | 13 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 11.64 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 06 (so, 1.10.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan OpálkaJan Opálka | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.20 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Matěj KubovMatěj Kubov | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 11.11 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 07 (so, 1.10.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VildDaniel Vild | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.50 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Samuel LanzaSamuel Lanza | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 11.32 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 08 (so, 1.10.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ZáblackýJosef Záblacký | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.46 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš ČekalLukáš Čekal | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 11.83 | 2.00 | |||||||||||||
MS | František MiltnerFrantišek Miltner | 13 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 12.05 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 08.97 | 3.00 | |||
2 | Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.68 | 3.00 | |||
3 | Tobiáš KováčTobiáš Kováč | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 09.83 | 2.00 | |||
4 | Michal HelbichMichal Helbich | 11 | AK Most | 3 | 09.91 | 3.00 | |||
5 | Jakub RichterJakub Richter | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.04 | 3.00 | |||
6 | Jan OpálkaJan Opálka | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.20 | 3.00 | |||
7 | David MilerDavid Miler | 11 | AK Most | 3 | 10.34 | 2.00 | |||
8 | Kryštof KrejčíKryštof Krejčí | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.44 | 2.00 | |||
9 | Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.46 | 1.00 | |||
9 | Josef ZáblackýJosef Záblacký | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.46 | 3.00 | |||
11 | Daniel VildDaniel Vild | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.50 | 3.00 | |||
12 | Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.60 | 2.00 | |||
13 | Lukáš PauknerLukáš Paukner | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.66 | 3.00 | |||
14 | Vojtěch JakabVojtěch Jakab | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.91 | 1.00 | |||
15 | Matěj KubovMatěj Kubov | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 11.11 | 2.00 | |||
16 | Samuel LanzaSamuel Lanza | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 11.32 | 2.00 | |||
17 | Ondřej PalusOndřej Palus | 13 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 11.64 | 2.00 | |||
18 | Lukáš ČekalLukáš Čekal | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 11.83 | 2.00 | |||
19 | František MiltnerFrantišek Miltner | 13 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 12.05 |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 1.10.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora OdlasováBarbora Odlasová | 11 | AK Most | 3 | 09.54 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Sofie PlzákováSofie Plzáková | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.63 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Šárka DuškováŠárka Dušková | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 09.73 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 1.10.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura SuchopárováLaura Suchopárová | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 09.62 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Klara ThiebautKlara Thiebaut | 11 | AK Most | 3 | 09.65 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.76 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 1.10.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VysluchováEliška Vysluchová | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.62 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Kamila HelbichováKamila Helbichová | 11 | AK Most | 3 | 10.75 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie RezkováViktorie Rezková | 13 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.90 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 1.10.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PastyříkováKateřina Pastyříková | 11 | AK Most | 3 | 09.80 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Eliška RadováEliška Radová | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 09.91 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Nela NovotnáNela Novotná | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.30 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 05 (so, 1.10.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SteckerováBarbora Steckerová | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.86 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Eliška HavlůjováEliška Havlůjová | 11 | AK Most | 3 | 09.88 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Barbora HencováBarbora Hencová | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.11 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 06 (so, 1.10.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára OndráčkováKlára Ondráčková | 12 | AK Most | 3 | 10.07 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Nella WeissováNella Weissová | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.35 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Nelly BoháčováNelly Boháčová | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.35 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 07 (so, 1.10.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlapničkováTereza Slapničková | 12 | AK Most | 3 | 10.23 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Lucie VeseláLucie Veselá | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.69 | 2.00 | |||||||||||||
Eliška JabůrkováEliška Jabůrková | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.60 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 08 (so, 1.10.2022 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie VančurováSofie Vančurová | 11 | AK Most | 3 | 09.92 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Lucie KothánkováLucie Kothánková | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.14 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Laura SagiLaura Sagi | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.47 | 1.00 | |||||||||||||
MS | Kristina VonáskováKristina Vonásková | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 11.63 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora OdlasováBarbora Odlasová | 11 | AK Most | 3 | 09.54 | 3.00 | |||
2 | Laura SuchopárováLaura Suchopárová | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 09.62 | 3.00 | |||
3 | Sofie PlzákováSofie Plzáková | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.63 | 2.00 | |||
4 | Klara ThiebautKlara Thiebaut | 11 | AK Most | 3 | 09.65 | 2.00 | |||
5 | Šárka DuškováŠárka Dušková | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 09.73 | 1.00 | |||
6 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.76 | 1.00 | |||
7 | Kateřina PastyříkováKateřina Pastyříková | 11 | AK Most | 3 | 09.80 | 3.00 | |||
8 | Barbora SteckerováBarbora Steckerová | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 09.86 | 3.00 | |||
9 | Eliška HavlůjováEliška Havlůjová | 11 | AK Most | 3 | 09.88 | 2.00 | |||
10 | Eliška RadováEliška Radová | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 09.91 | 2.00 | |||
11 | Sofie VančurováSofie Vančurová | 11 | AK Most | 3 | 09.92 | 3.00 | |||
12 | Klára OndráčkováKlára Ondráčková | 12 | AK Most | 3 | 10.07 | 3.00 | |||
13 | Barbora HencováBarbora Hencová | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.11 | 1.00 | |||
14 | Lucie KothánkováLucie Kothánková | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.14 | 2.00 | |||
15 | Tereza SlapničkováTereza Slapničková | 12 | AK Most | 3 | 10.23 | 3.00 | |||
16 | Nela NovotnáNela Novotná | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.30 | 1.00 | |||
17 | Nella WeissováNella Weissová | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.35 | 2.00 | |||
17 | Nelly BoháčováNelly Boháčová | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.35 | 1.00 | |||
19 | Laura SagiLaura Sagi | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.47 | 1.00 | |||
20 | Eliška JabůrkováEliška Jabůrková | 11 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.60 | 1.00 | |||
21 | Eliška VysluchováEliška Vysluchová | 12 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.62 | 3.00 | |||
22 | Lucie VeseláLucie Veselá | 12 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.69 | 2.00 | |||
23 | Kamila HelbichováKamila Helbichová | 11 | AK Most | 3 | 10.75 | 2.00 | |||
24 | Viktorie RezkováViktorie Rezková | 13 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 10.90 | 1.00 | |||
25 | Kristina VonáskováKristina Vonásková | 11 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 11.63 |