Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Krajského poháru družstev přípravek

Chomutov (8. 10. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 8.10.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.01 3.00
2 Václav ZoulVáclav Zoul 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.73 2.00
3 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 6 09.74 1.00
4 Tomáš HorníkTomáš Horník 11 ASK DěčínASK Děčín 2 10.41
5 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.53
6 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 12.13
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.10.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VrňákJan Vrňák 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.34 3.00
2 Šimon KalibaŠimon Kaliba 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 10.43 2.00
3 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 6 10.48 1.00
4 Matyáš KonopkaMatyáš Konopka 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.66
5 Petr KuthanPetr Kuthan 11 ASK DěčínASK Děčín 2 10.96
6 Ondřej PalusOndřej Palus 13 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 11.60
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.10.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex LesnikAlex Lesnik 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.51 3.00
2 Adam VondroušAdam Vondrouš 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 10.04 2.00
3 Jakub RichterJakub Richter 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.08 1.00
4 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.21
5 Jakub RokosJakub Rokos 12 ASK DěčínASK Děčín 2 10.39
6 František ChalupnýFrantišek Chalupný 12 AK BílinaAK Bílina 6 11.14
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.10.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KašparJiří Kašpar 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.46 3.00
2 Daniel RejhonsDaniel Rejhons 12 ASK DěčínASK Děčín 2 09.78 2.00
3 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 10.18 1.00
4 Lukáš PauknerLukáš Paukner 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.22
5 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.74
6 Vojtěch JakabVojtěch Jakab 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.85
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.10.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StehlíkJakub Stehlík 12 ASK DěčínASK Děčín 2 09.34 3.00
2 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 09.72 2.00
3 Daniel VildDaniel Vild 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.94 1.00
4 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.33
5 Richard ŠulcRichard Šulc 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.44
6 Josef ZáblackýJosef Záblacký 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.29
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 8.10.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 09.51 3.00
2 Adam MusilAdam Musil 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.94 2.00
3 Jan OpálkaJan Opálka 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.03 1.00
4 Viktor ČerníkViktor Černík 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.45
5 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 13 ASK DěčínASK Děčín 2 10.56
6 Matěj KubovMatěj Kubov 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.13
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 8.10.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš KováčTobiáš Kováč 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.66 3.00
2 Matěj SeberaMatěj Sebera 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.00 2.00
3 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 10.01 1.00
4 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek 13 AK BílinaAK Bílina 6 10.23
5 Matěj VaradinMatěj Varadin 13 ASK DěčínASK Děčín 2 10.74
6 Lukáš ČekalLukáš Čekal 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.05
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 8.10.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František MiltnerFrantišek Miltner 13 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.13 3.00
2 David VaníkDavid Vaník 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.50 2.00
3 Patrik GažiPatrik Gaži 11 AK BílinaAK Bílina 6 10.61 1.00
4 Jaroslav FajtJaroslav Fajt 13 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.69
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.01 3.00
2 Jan VrňákJan Vrňák 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.34 3.00
2 Jakub StehlíkJakub Stehlík 12 ASK DěčínASK Děčín 2 09.34 3.00
4 Jiří KašparJiří Kašpar 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.46 3.00
5 Alex LesnikAlex Lesnik 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.51 3.00
5 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 09.51 3.00
7 Tobiáš KováčTobiáš Kováč 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.66 3.00
8 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 09.72 2.00
9 Václav ZoulVáclav Zoul 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.73 2.00
10 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 6 09.74 1.00
11 Daniel RejhonsDaniel Rejhons 12 ASK DěčínASK Děčín 2 09.78 2.00
12 Daniel VildDaniel Vild 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.94 1.00
12 Adam MusilAdam Musil 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.94 2.00
14 Matěj SeberaMatěj Sebera 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.00 2.00
15 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 10.01 1.00
16 Jan OpálkaJan Opálka 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.03 1.00
17 Adam VondroušAdam Vondrouš 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 10.04 2.00
18 Jakub RichterJakub Richter 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.08 1.00
19 František MiltnerFrantišek Miltner 13 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.13 3.00
20 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 10.18 1.00
21 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.21
22 Lukáš PauknerLukáš Paukner 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.22
23 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek 13 AK BílinaAK Bílina 6 10.23
24 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.33
25 Jakub RokosJakub Rokos 12 ASK DěčínASK Děčín 2 10.39
26 Tomáš HorníkTomáš Horník 11 ASK DěčínASK Děčín 2 10.41
27 Šimon KalibaŠimon Kaliba 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 10.43 2.00
28 Richard ŠulcRichard Šulc 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.44
29 Viktor ČerníkViktor Černík 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.45
30 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 6 10.48 1.00
31 David VaníkDavid Vaník 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.50 2.00
32 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.53
33 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 13 ASK DěčínASK Děčín 2 10.56
34 Patrik GažiPatrik Gaži 11 AK BílinaAK Bílina 6 10.61 1.00
35 Matyáš KonopkaMatyáš Konopka 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.66
36 Jaroslav FajtJaroslav Fajt 13 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.69
37 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.74
37 Matěj VaradinMatěj Varadin 13 ASK DěčínASK Děčín 2 10.74
39 Vojtěch JakabVojtěch Jakab 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 10.85
40 Petr KuthanPetr Kuthan 11 ASK DěčínASK Děčín 2 10.96
41 Matěj KubovMatěj Kubov 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.13
42 František ChalupnýFrantišek Chalupný 12 AK BílinaAK Bílina 6 11.14
43 Josef ZáblackýJosef Záblacký 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.29
44 Ondřej PalusOndřej Palus 13 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 11.60
45 Lukáš ČekalLukáš Čekal 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.05
46 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 12.13

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 8.10.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.08 3.00
2 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 6 09.40 2.00
3 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 AK MostAK Most 1 09.41 1.00
4 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.48
5 Adéla StaráAdéla Stará 12 ASK DěčínASK Děčín 2 09.74
6 Barbora HencováBarbora Hencová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.96
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.10.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 1 09.60 3.00
2 Klára KošováKlára Košová 11 AK BílinaAK Bílina 6 09.64 2.00
3 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.84 1.00
4 Nella WeissováNella Weissová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.57
5 Adéla SailerováAdéla Sailerová 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.94
6 Klára VrbováKlára Vrbová 13 ASK DěčínASK Děčín 2 11.64
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.10.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RadováEliška Radová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.55 3.00
2 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 6 09.98 2.00
3 Yasmine AyedYasmine Ayed 12 ASK DěčínASK Děčín 2 10.03 1.00
4 Andrea KráslováAndrea Kráslová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.09
5 Kamila HelbichováKamila Helbichová 11 AK MostAK Most 1 10.69
6 Markéta PřibilováMarkéta Přibilová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 11.30
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.10.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka DuškováŠárka Dušková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.69 3.00
2 Kateřina PastyříkováKateřina Pastyříková 11 AK MostAK Most 1 09.77 2.00
3 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 6 10.24 1.00
4 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.31
5 Ema ŠvarcováEma Švarcová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.59
6 Nela LorenzováNela Lorenzová 13 ASK DěčínASK Děčín 2 11.14
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.10.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrskováZuzana Krsková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.41 3.00
2 Aneta ProcházkováAneta Procházková 12 ASK DěčínASK Děčín 2 09.89 2.00
3 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 11 AK MostAK Most 1 10.12 1.00
4 Tereza MatějkováTereza Matějková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.52
5 Klára BenákováKlára Benáková 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.57
6 Eliška PaulováEliška Paulová 13 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.22
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 8.10.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JandlováSára Jandlová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.79 3.00
2 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 09.81 2.00
3 Kamila SynáčkováKamila Synáčková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.10 1.00
4 Klára OndráčkováKlára Ondráčková 12 AK MostAK Most 1 10.18
5 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.78
6 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.79
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 8.10.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samantha BallíkováSamantha Ballíková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 09.45 3.00
2 Laura SuchopárováLaura Suchopárová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.48 2.00
3 Tereza SlapničkováTereza Slapničková 12 AK MostAK Most 1 10.10 1.00
4 Katka ObdržálkováKatka Obdržálková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.36
5 Barbora PřibilováBarbora Přibilová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.68
6 Eva BrožovičováEva Brožovičová 11 AK BílinaAK Bílina 6 10.70
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 8.10.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 1 09.87 3.00
2 Ema HalamováEma Halamová 11 ASK DěčínASK Děčín 2 09.91 2.00
3 Elena StudihradováElena Studihradová 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.28 1.00
4 Eliška JabůrkováEliška Jabůrková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.64
5 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 6 10.75
Poznámky:
Bez bloků
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.08 3.00
2 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 6 09.40 2.00
3 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 AK MostAK Most 1 09.41 1.00
3 Zuzana KrskováZuzana Krsková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.41 3.00
5 Samantha BallíkováSamantha Ballíková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 09.45 3.00
6 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.48
6 Laura SuchopárováLaura Suchopárová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.48 2.00
8 Eliška RadováEliška Radová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.55 3.00
9 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 1 09.60 3.00
10 Klára KošováKlára Košová 11 AK BílinaAK Bílina 6 09.64 2.00
11 Šárka DuškováŠárka Dušková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.69 3.00
12 Adéla StaráAdéla Stará 12 ASK DěčínASK Děčín 2 09.74
13 Kateřina PastyříkováKateřina Pastyříková 11 AK MostAK Most 1 09.77 2.00
14 Sára JandlováSára Jandlová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.79 3.00
15 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 09.81 2.00
16 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.84 1.00
17 Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 1 09.87 3.00
18 Aneta ProcházkováAneta Procházková 12 ASK DěčínASK Děčín 2 09.89 2.00
19 Ema HalamováEma Halamová 11 ASK DěčínASK Děčín 2 09.91 2.00
20 Barbora HencováBarbora Hencová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.96
21 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 6 09.98 2.00
22 Yasmine AyedYasmine Ayed 12 ASK DěčínASK Děčín 2 10.03 1.00
23 Andrea KráslováAndrea Kráslová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.09
24 Kamila SynáčkováKamila Synáčková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.10 1.00
24 Tereza SlapničkováTereza Slapničková 12 AK MostAK Most 1 10.10 1.00
26 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 11 AK MostAK Most 1 10.12 1.00
27 Klára OndráčkováKlára Ondráčková 12 AK MostAK Most 1 10.18
28 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 6 10.24 1.00
29 Elena StudihradováElena Studihradová 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.28 1.00
30 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.31
31 Katka ObdržálkováKatka Obdržálková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.36
32 Tereza MatějkováTereza Matějková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.52
33 Nella WeissováNella Weissová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.57
33 Klára BenákováKlára Benáková 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.57
35 Ema ŠvarcováEma Švarcová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.59
36 Eliška JabůrkováEliška Jabůrková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 10.64
37 Barbora PřibilováBarbora Přibilová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.68
38 Kamila HelbichováKamila Helbichová 11 AK MostAK Most 1 10.69
39 Eva BrožovičováEva Brožovičová 11 AK BílinaAK Bílina 6 10.70
40 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 6 10.75
41 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.78
42 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.79
43 Adéla SailerováAdéla Sailerová 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10.94
44 Nela LorenzováNela Lorenzová 13 ASK DěčínASK Děčín 2 11.14
45 Eliška PaulováEliška Paulová 13 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.22
46 Markéta PřibilováMarkéta Přibilová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 11.30
47 Klára VrbováKlára Vrbová 13 ASK DěčínASK Děčín 2 11.64

400 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 8.10.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 70.76 3.00
2 Václav ZoulVáclav Zoul 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 73.35 2.00
3 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 6 76.90 1.00
4 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 82.68
5 Tomáš HorníkTomáš Horník 11 ASK DěčínASK Děčín 2 91.80
6 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 99.99
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.10.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VrňákJan Vrňák 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 77.87 3.00
2 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 6 82.62 2.00
3 Matyáš KonopkaMatyáš Konopka 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 85.22 1.00
4 Šimon KalibaŠimon Kaliba 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 85.80
5 Petr KuthanPetr Kuthan 11 ASK DěčínASK Děčín 2 87.99
6 Ondřej PalusOndřej Palus 13 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 98.62
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.10.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex LesnikAlex Lesnik 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 79.06 3.00
2 Jakub RichterJakub Richter 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 79.76 2.00
3 Adam VondroušAdam Vondrouš 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 81.65 1.00
4 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 83.60
5 Jakub RokosJakub Rokos 12 ASK DěčínASK Děčín 2 89.19
6 František ChalupnýFrantišek Chalupný 12 AK BílinaAK Bílina 6 91.40
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.10.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KašparJiří Kašpar 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 80.32 3.00
2 Daniel RejhonsDaniel Rejhons 12 ASK DěčínASK Děčín 2 83.63 2.00
3 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 83.77 1.00
4 Lukáš PauknerLukáš Paukner 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 85.53
5 Vojtěch JakabVojtěch Jakab 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 85.79
6 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 6 91.88
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.10.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 77.89 3.00
2 Jakub StehlíkJakub Stehlík 12 ASK DěčínASK Děčín 2 79.85 2.00
3 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 6 81.57 1.00
4 Daniel VildDaniel Vild 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 84.26
5 Richard ŠulcRichard Šulc 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 85.95
6 Josef ZáblackýJosef Záblacký 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 91.50
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 8.10.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 75.74 3.00
2 Jan OpálkaJan Opálka 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 80.98 2.00
3 Adam MusilAdam Musil 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 88.67 1.00
4 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 13 ASK DěčínASK Děčín 2 91.79
5 Matěj KubovMatěj Kubov 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 97.03
6 Viktor ČerníkViktor Černík 12 AK BílinaAK Bílina 6 99.57
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 8.10.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš KováčTobiáš Kováč 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 81.03 3.00
2 Matěj SeberaMatěj Sebera 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 81.47 2.00
3 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 83.07 1.00
4 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek 13 AK BílinaAK Bílina 6 84.56
5 Matěj VaradinMatěj Varadin 13 ASK DěčínASK Děčín 2 91.19
6 Lukáš ČekalLukáš Čekal 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 94.10
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 8.10.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František MiltnerFrantišek Miltner 13 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 83.82 3.00
2 Jaroslav FajtJaroslav Fajt 13 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 85.08 2.00
3 David VaníkDavid Vaník 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 89.38 1.00
4 Patrik GažiPatrik Gaži 11 AK BílinaAK Bílina 6 99.93
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 70.76 3.00
2 Václav ZoulVáclav Zoul 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 73.35 2.00
3 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 75.74 3.00
4 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 6 76.90 1.00
5 Jan VrňákJan Vrňák 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 77.87 3.00
6 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 77.89 3.00
7 Alex LesnikAlex Lesnik 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 79.06 3.00
8 Jakub RichterJakub Richter 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 79.76 2.00
9 Jakub StehlíkJakub Stehlík 12 ASK DěčínASK Děčín 2 79.85 2.00
10 Jiří KašparJiří Kašpar 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 80.32 3.00
11 Jan OpálkaJan Opálka 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 80.98 2.00
12 Tobiáš KováčTobiáš Kováč 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 81.03 3.00
13 Matěj SeberaMatěj Sebera 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 81.47 2.00
14 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 6 81.57 1.00
15 Adam VondroušAdam Vondrouš 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 81.65 1.00
16 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 6 82.62 2.00
17 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 82.68
18 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 83.07 1.00
19 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 83.60
20 Daniel RejhonsDaniel Rejhons 12 ASK DěčínASK Děčín 2 83.63 2.00
21 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 83.77 1.00
22 František MiltnerFrantišek Miltner 13 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 83.82 3.00
23 Daniel VildDaniel Vild 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 84.26
24 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek 13 AK BílinaAK Bílina 6 84.56
25 Jaroslav FajtJaroslav Fajt 13 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 85.08 2.00
26 Matyáš KonopkaMatyáš Konopka 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 85.22 1.00
27 Lukáš PauknerLukáš Paukner 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 85.53
28 Vojtěch JakabVojtěch Jakab 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 85.79
29 Šimon KalibaŠimon Kaliba 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 85.80
30 Richard ŠulcRichard Šulc 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 85.95
31 Petr KuthanPetr Kuthan 11 ASK DěčínASK Děčín 2 87.99
32 Adam MusilAdam Musil 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 88.67 1.00
33 Jakub RokosJakub Rokos 12 ASK DěčínASK Děčín 2 89.19
34 David VaníkDavid Vaník 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 89.38 1.00
35 Matěj VaradinMatěj Varadin 13 ASK DěčínASK Děčín 2 91.19
36 František ChalupnýFrantišek Chalupný 12 AK BílinaAK Bílina 6 91.40
37 Josef ZáblackýJosef Záblacký 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 91.50
38 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 13 ASK DěčínASK Děčín 2 91.79
39 Tomáš HorníkTomáš Horník 11 ASK DěčínASK Děčín 2 91.80
40 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 6 91.88
41 Lukáš ČekalLukáš Čekal 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 94.10
42 Matěj KubovMatěj Kubov 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 97.03
43 Ondřej PalusOndřej Palus 13 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 98.62
44 Viktor ČerníkViktor Černík 12 AK BílinaAK Bílina 6 99.57
45 Patrik GažiPatrik Gaži 11 AK BílinaAK Bílina 6 99.93
46 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 99.99

400 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 8.10.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 74.97 3.00
2 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 6 77.25 2.00
3 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 AK MostAK Most 1 78.07 1.00
4 Adéla StaráAdéla Stará 12 ASK DěčínASK Děčín 2 78.23
5 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 78.24
6 Barbora HencováBarbora Hencová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 83.09
Poznámky:
Bez bloku vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.10.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 1 85.07 3.00
2 Klára KošováKlára Košová 11 AK BílinaAK Bílina 6 85.79 2.00
3 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 87.32 1.00
4 Adéla SailerováAdéla Sailerová 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 89.45
5 Nella WeissováNella Weissová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 91.38
6 Klára VrbováKlára Vrbová 13 ASK DěčínASK Děčín 2 93.55
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.10.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RadováEliška Radová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 77.98 3.00
2 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 6 81.17 2.00
3 Kamila HelbichováKamila Helbichová 11 AK MostAK Most 1 81.70 1.00
4 Markéta PřibilováMarkéta Přibilová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 86.05
5 Yasmine AyedYasmine Ayed 12 ASK DěčínASK Děčín 2 88.19
6 Andrea KráslováAndrea Kráslová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 90.78
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.10.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka DuškováŠárka Dušková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 75.11 3.00
2 Kateřina PastyříkováKateřina Pastyříková 11 AK MostAK Most 1 80.59 2.00
3 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 84.11 1.00
4 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 6 84.74
5 Ema ŠvarcováEma Švarcová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 85.71
6 Nela LorenzováNela Lorenzová 13 ASK DěčínASK Děčín 2 97.94
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.10.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrskováZuzana Krsková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 77.84 3.00
2 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 11 AK MostAK Most 1 82.15 2.00
3 Klára BenákováKlára Benáková 12 AK BílinaAK Bílina 6 86.91 1.00
4 Tereza MatějkováTereza Matějková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 89.92
5 Aneta ProcházkováAneta Procházková 12 ASK DěčínASK Děčín 2 90.04
6 Eliška PaulováEliška Paulová 13 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 90.22
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 8.10.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila SynáčkováKamila Synáčková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 78.09 3.00
2 Klára OndráčkováKlára Ondráčková 12 AK MostAK Most 1 78.21 2.00
3 Sára JandlováSára Jandlová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 79.84 1.00
4 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 81.20
5 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 86.79
6 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová 12 AK BílinaAK Bílina 6 92.52
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 8.10.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samantha BallíkováSamantha Ballíková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 78.10 3.00
2 Barbora PřibilováBarbora Přibilová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 79.91 2.00
3 Tereza SlapničkováTereza Slapničková 12 AK MostAK Most 1 81.44 1.00
4 Katka ObdržálkováKatka Obdržálková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 84.08
5 Laura SuchopárováLaura Suchopárová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 90.73
6 Eva BrožovičováEva Brožovičová 11 AK BílinaAK Bílina 6 99.99
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 8.10.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 1 81.42 3.00
2 Ema HalamováEma Halamová 11 ASK DěčínASK Děčín 2 82.53 2.00
3 Eliška JabůrkováEliška Jabůrková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 85.57 1.00
4 Elena StudihradováElena Studihradová 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 87.72
5 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 6 89.61
Poznámky:
Bez bloků vše v první dráze
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 74.97 3.00
2 Šárka DuškováŠárka Dušková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 75.11 3.00
3 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 6 77.25 2.00
4 Zuzana KrskováZuzana Krsková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 77.84 3.00
5 Eliška RadováEliška Radová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 77.98 3.00
6 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 AK MostAK Most 1 78.07 1.00
7 Kamila SynáčkováKamila Synáčková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 78.09 3.00
8 Samantha BallíkováSamantha Ballíková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 78.10 3.00
9 Klára OndráčkováKlára Ondráčková 12 AK MostAK Most 1 78.21 2.00
10 Adéla StaráAdéla Stará 12 ASK DěčínASK Děčín 2 78.23
11 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 78.24
12 Sára JandlováSára Jandlová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 79.84 1.00
13 Barbora PřibilováBarbora Přibilová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 79.91 2.00
14 Kateřina PastyříkováKateřina Pastyříková 11 AK MostAK Most 1 80.59 2.00
15 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 6 81.17 2.00
16 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 11 ASK DěčínASK Děčín 2 81.20
17 Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 1 81.42 3.00
18 Tereza SlapničkováTereza Slapničková 12 AK MostAK Most 1 81.44 1.00
19 Kamila HelbichováKamila Helbichová 11 AK MostAK Most 1 81.70 1.00
20 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 11 AK MostAK Most 1 82.15 2.00
21 Ema HalamováEma Halamová 11 ASK DěčínASK Děčín 2 82.53 2.00
22 Barbora HencováBarbora Hencová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 83.09
23 Katka ObdržálkováKatka Obdržálková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 84.08
24 Adéla ŠípováAdéla Šípová 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 84.11 1.00
25 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 6 84.74
26 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 1 85.07 3.00
27 Eliška JabůrkováEliška Jabůrková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 85.57 1.00
28 Ema ŠvarcováEma Švarcová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 85.71
29 Klára KošováKlára Košová 11 AK BílinaAK Bílina 6 85.79 2.00
30 Markéta PřibilováMarkéta Přibilová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 86.05
31 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 86.79
32 Klára BenákováKlára Benáková 12 AK BílinaAK Bílina 6 86.91 1.00
33 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 87.32 1.00
34 Elena StudihradováElena Studihradová 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 87.72
35 Yasmine AyedYasmine Ayed 12 ASK DěčínASK Děčín 2 88.19
36 Adéla SailerováAdéla Sailerová 13 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 89.45
37 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 6 89.61
38 Tereza MatějkováTereza Matějková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 89.92
39 Aneta ProcházkováAneta Procházková 12 ASK DěčínASK Děčín 2 90.04
40 Eliška PaulováEliška Paulová 13 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 90.22
41 Laura SuchopárováLaura Suchopárová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 90.73
42 Andrea KráslováAndrea Kráslová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 90.78
43 Nella WeissováNella Weissová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 91.38
44 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová 12 AK BílinaAK Bílina 6 92.52
45 Klára VrbováKlára Vrbová 13 ASK DěčínASK Děčín 2 93.55
46 Nela LorenzováNela Lorenzová 13 ASK DěčínASK Děčín 2 97.94
47 Eva BrožovičováEva Brožovičová 11 AK BílinaAK Bílina 6 99.99

skok z místa - Atletická přípravka-hoši

(so, 8.10.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VrňákJan Vrňák
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2.16 2.12 2.16 2.15 2.16 11.00
2 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 2.12 2.10 2.07 2.12 2.12 9.00
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík
ASK DěčínASK Děčín
12 2.09 2.09 2.08 2.05 2.09 7.00
4 Adam HoráčekAdam Horáček
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 2.07 2.07 1.84 x 2.07 6.00
5 Tobiáš KováčTobiáš Kováč
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 2.06 2.06 2.03 2.01 2.06 5.00
6 Václav ZoulVáclav Zoul
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2.05 1.84 2.05 1.95 2.05 4.00
7 Vojtěch KáraVojtěch Kára
AK BílinaAK Bílina
11 1.96 1.89 1.85 1.96 1.96 3.00
8 Adam MusilAdam Musil
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 1.95 1.93 1.95 1.91 1.95 2.00
9 Lukáš PauknerLukáš Paukner
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 1.94 1.94 x 1.91 1.94 1.00
10 Matěj SeberaMatěj Sebera
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
12 1.89 1.81 1.89 1.89 1.89
11 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 1.88 1.80 1.88 1.83 1.88
12 Štěpán MajerŠtěpán Majer
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 1.86 1.76 1.85 1.86 1.86
13 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 1.83 1.83 1.83 1.83 1.83
14 Matěj VaradinMatěj Varadin
ASK DěčínASK Děčín
13 1.78 1.72 x 1.78 1.78
15 František ChalupnýFrantišek Chalupný
AK BílinaAK Bílina
12 1.76 1.76 x 1.59 1.76
16 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 1.74 1.61 1.74 x 1.74
17 Daniel VildDaniel Vild
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 1.72 1.72 x 1.48 1.72
18 Matyáš KonopkaMatyáš Konopka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 1.68 1.68 1.58 1.53 1.68
19 Ondřej ŠímaOndřej Šíma
ASK DěčínASK Děčín
13 1.63 x 1.61 1.63 1.63
20 Patrik GažiPatrik Gaži
AK BílinaAK Bílina
11 1.46 x 1.46 x 1.46
21 Lukáš ČekalLukáš Čekal
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 1.43 1.26 x 1.43 1.43
22 Ondřej PalusOndřej Palus
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
13 1.24 x 1.24 1.21 1.24
23 Vojtěch MatoušekVojtěch Matoušek
AK BílinaAK Bílina
13 0.00 -
Celkem 23 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky

(so, 8.10.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2.11 2.02 2.10 2.11 2.11 11.00
2 Andrea KráslováAndrea Kráslová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2.10 2.08 2.10 2.08 2.10 9.00
3 Zuzana KrskováZuzana Krsková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
12 2.03 1.98 2.00 2.03 2.03 7.00
4 Eliška RadováEliška Radová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 2.02 1.87 1.95 2.02 2.02 6.00
5 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová
AK MostAK Most
11 2.01 1.97 1.98 2.01 2.01 5.00
6 Eliška DobošováEliška Dobošová
AK BílinaAK Bílina
11 2.00 1.97 1.95 2.00 2.00 4.00
7 Elena StudihradováElena Studihradová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
12 1.96 1.78 1.94 1.96 1.96 3.00
8 Aneta ProcházkováAneta Procházková
ASK DěčínASK Děčín
12 1.92 x 1.92 1.92 1.92 2.00
9 Sára JandlováSára Jandlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 1.92 1.89 1.92 1.88 1.92 1.00
10 Barbora OdlasováBarbora Odlasová
AK MostAK Most
11 1.90 1.84 1.89 1.90 1.90
11 Elizabet PalečkováElizabet Palečková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 1.90 1.82 1.90 1.87 1.90
12 Klára KošováKlára Košová
AK BílinaAK Bílina
11 1.89 1.89 1.84 1.85 1.89
13 Samantha BallíkováSamantha Ballíková
ASK DěčínASK Děčín
11 1.89 1.69 1.80 1.89 1.89
14 Laura SuchopárováLaura Suchopárová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 1.88 1.87 1.88 1.84 1.88
15 Kateřina PastyříkováKateřina Pastyříková
AK MostAK Most
11 1.88 x 1.82 1.88 1.88
16 Adéla StaráAdéla Stará
ASK DěčínASK Děčín
12 1.86 1.83 1.75 1.86 1.86
17 Šárka DuškováŠárka Dušková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 1.84 1.84 1.80 1.77 1.84
18 Yasmine AyedYasmine Ayed
ASK DěčínASK Děčín
12 1.82 1.75 1.82 1.79 1.82
19 Klara ThiebautKlara Thiebaut
AK MostAK Most
11 1.81 1.75 1.78 1.81 1.81
20 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
13 1.74 1.72 1.74 x 1.74
21 Klára BenákováKlára Benáková
AK BílinaAK Bílina
12 1.67 1.67 1.63 1.67 1.67
22 Adéla SailerováAdéla Sailerová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
13 1.66 1.66 1.64 1.58 1.66
23 Klára SvobodováKlára Svobodová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
12 1.66 1.46 1.66 1.62 1.66
24 Markéta PřibilováMarkéta Přibilová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
12 1.52 1.39 1.49 1.52 1.52
Celkem 24 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(so, 8.10.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan AubrechtJan Aubrecht
AK BílinaAK Bílina
11 11.20 10.40 11.20 10.00 11.20 11.00
2 Alex LesnikAlex Lesnik
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 10.20 09.80 09.70 10.20 10.20 9.00
3 Daniel RejhonsDaniel Rejhons
ASK DěčínASK Děčín
12 09.70 09.00 09.70 x 9.70 7.00
4 Jakub RokosJakub Rokos
ASK DěčínASK Děčín
12 08.20 07.00 08.20 07.90 8.20 6.00
5 Richard ŠulcRichard Šulc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 08.10 06.00 07.90 08.10 8.10 5.00
6 Adam VondroušAdam Vondrouš
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 08.00 07.60 08.00 07.50 8.00 4.00
7 Vojtěch JakabVojtěch Jakab
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 07.80 05.40 06.90 07.80 7.80 3.00
8 Tomáš HorníkTomáš Horník
ASK DěčínASK Děčín
11 07.40 07.40 06.90 07.20 7.40 2.00
9 Jakub RichterJakub Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 07.30 07.30 06.60 07.30 7.30 1.00
10 Jaroslav FajtJaroslav Fajt
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
13 07.20 06.20 06.40 07.20 7.20
11 Matěj KubovMatěj Kubov
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 07.10 07.10 06.60 x 7.10
12 Jan SchwarzJan Schwarz
AK BílinaAK Bílina
12 06.80 06.80 06.50 05.80 6.80
13 František MiltnerFrantišek Miltner
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 06.70 06.40 06.70 05.30 6.70
14 Jiří KašparJiří Kašpar
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 06.40 06.40 05.60 06.40 6.40
15 David VaníkDavid Vaník
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 06.20 06.20 05.70 06.10 6.20
16 Viktor ČerníkViktor Černík
AK BílinaAK Bílina
12 06.20 04.80 06.20 05.70 6.20
17 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 05.90 05.20 05.40 05.90 5.90
18 Jan OpálkaJan Opálka
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 05.80 05.30 05.10 05.80 5.80
19 Peter ZatloukalPeter Zatloukal
AK BílinaAK Bílina
12 05.60 04.80 05.60 05.50 5.60
20 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 05.60 05.60 05.10 05.20 5.60
21 Josef ZáblackýJosef Záblacký
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 05.20 04.40 05.20 04.90 5.20
22 Petr KuthanPetr Kuthan
ASK DěčínASK Děčín
11 05.10 04.50 05.10 04.60 5.10
23 Šimon KalibaŠimon Kaliba
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 04.70 04.70 04.60 04.70 4.70
Celkem 23 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(so, 8.10.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 09.50 09.40 09.50 08.20 9.50 11.00
2 Klára OndráčkováKlára Ondráčková
AK MostAK Most
12 08.70 08.70 08.35 06.60 8.70 9.00
3 Adéla ŠípováAdéla Šípová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 08.20 07.10 08.00 08.20 8.20 7.00
4 Daniela TomáškováDaniela Tomášková
ASK DěčínASK Děčín
11 08.20 08.20 06.40 04.10 8.20 6.00
5 Eliška JabůrkováEliška Jabůrková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 08.10 08.00 08.10 08.00 8.10 5.00
6 Ema HalamováEma Halamová
ASK DěčínASK Děčín
11 08.10 x x 08.10 8.10 4.00
7 Tereza MatějkováTereza Matějková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
11 07.40 07.40 07.40 06.90 7.40 3.00
8 Tereza SlapničkováTereza Slapničková
AK MostAK Most
12 07.40 06.85 07.40 06.60 7.40 2.00
9 Sofie VančurováSofie Vančurová
AK MostAK Most
11 07.35 07.35 07.15 06.00 7.35 1.00
10 Adina MatonohováAdina Matonohová
AK BílinaAK Bílina
11 07.00 07.00 06.90 06.40 7.00
11 Ema ŠvarcováEma Švarcová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 07.00 06.50 06.20 07.00 7.00
12 Barbora HencováBarbora Hencová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 06.90 06.90 06.20 06.90 6.90
13 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová
AK BílinaAK Bílina
12 06.90 06.90 06.20 06.40 6.90
14 Eva BrožovičováEva Brožovičová
AK BílinaAK Bílina
11 06.85 06.85 06.30 05.75 6.85
15 Kamila SynáčkováKamila Synáčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
12 06.80 05.60 05.60 06.80 6.80
16 Kamila HelbichováKamila Helbichová
AK MostAK Most
11 06.70 06.70 05.80 06.50 6.70
17 Katka ObdržálkováKatka Obdržálková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
12 06.60 06.00 06.10 06.60 6.60
18 Nela LorenzováNela Lorenzová
ASK DěčínASK Děčín
13 05.80 05.40 05.10 05.80 5.80
19 Klára VrbováKlára Vrbová
ASK DěčínASK Děčín
13 05.50 05.50 05.20 05.00 5.50
20 Nella WeissováNella Weissová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 05.50 05.10 05.50 05.10 5.50
21 Barbora PřibilováBarbora Přibilová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
12 05.50 05.50 05.00 04.80 5.50
22 Zuzana MaškováZuzana Mašková
AK BílinaAK Bílina
13 05.45 05.00 05.45 04.65 5.45
23 Eliška PaulováEliška Paulová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 04.60 03.30 04.60 04.50 4.60
Celkem 23 závodníků