Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje ve víceboji přípravek

Olomouc (10. 10. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VolnýVojtěch Volný 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.13 102.00
2 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 10.18 95.00
3 Lukáš BialekLukáš Bialek 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 10.50 58.00
4 Šimon VyskočilŠimon Vyskočil 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.54 53.00
5 Miroslav MašteraMiroslav Maštera 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 10.73 36.00
6 Adam MálekAdam Málek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 10.74 35.00
7 Matouš ProkůpekMatouš Prokůpek 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.51 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlákJan Sedlák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.62 46.00
2 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 10.67 41.00
3 Tobias ChabičovskýTobias Chabičovský 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.68 40.00
4 Matyáš MüllerMatyáš Müller 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.68 40.00
5 Jakub MichalJakub Michal 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 10.73 36.00
6 Vendelín KupilíkVendelín Kupilík 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 11.02 15.00
7 Václav VoldánVáclav Voldán 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 11.65 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.47 208.00
2 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.72 164.00
3 Oto RůžičkaOto Růžička 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.96 126.00
4 Matyáš ArbeitMatyáš Arbeit 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.16 98.00
5 Josef DostálJosef Dostál 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.45 63.00
6 Patrik PospíšilPatrik Pospíšil 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.01 15.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.01 119.00
2 David HorákDavid Horák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.35 74.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.44 64.00
4 Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.46 62.00
5 Václav ČechVáclav Čech 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.57 50.00
6 Martin DrábekMartin Drábek 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.63 45.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DostálJakub Dostál 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.87 140.00
2 Matěj GlaicMatěj Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.05 113.00
3 Gabriel BryndaGabriel Brynda 12 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 10.06 112.00
4 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.20 93.00
5 Lukáš BretschneiderLukáš Bretschneider 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.41 67.00
6 Jiří HanákJiří Hanák 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.46 62.00
7 Martin CoufalMartin Coufal 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.79 31.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.22 90.00
2 Vilém NovákVilém Novák 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.46 62.00
3 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.53 54.00
4 Antonín MlčochAntonín Mlčoch 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.59 48.00
5 Tadeáš MinářTadeáš Minář 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.84 27.00
6 Ondřej KrálOndřej Král 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.88 0.00
7 Kryštof KřížekKryštof Křížek 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 12.70 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.99 122.00
2 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.16 98.00
3 Jakub ŠpačekJakub Špaček 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.65 43.00
4 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.66 42.00
5 Tobias PoučenskýTobias Poučenský 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.86 25.00
6 Kryštof MéslKryštof Mésl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.90 23.00
7 Denis ŠanovskýDenis Šanovský 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.63 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 09.09 285.00
2 Šimon WasserbauerŠimon Wasserbauer 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.34 233.00
3 Max RybníčekMax Rybníček 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.83 146.00
4 Rostislav StudenýRostislav Studený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.19 94.00
5 Jakub CieslarJakub Cieslar 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.20 93.00
6 Lukáš JahodaLukáš Jahoda 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.48 60.00
7 Patrik PospíšilPatrik Pospíšil 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.66 42.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie UtěšenáNatálie Utěšená 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.21 295.00
2 Laura ZápařkováLaura Zápařková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.58 228.00
3 Štěpánka BenediktováŠtěpánka Benediktová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.68 211.00
4 Julie DusíkováJulie Dusíková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.69 209.00
5 Anna ZaorálkováAnna Zaorálková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.99 163.00
6 Karolína SlukováKarolína Sluková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.17 137.00
7 Beáta VocilkováBeáta Vocilková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.27 124.00
8 Eliška ZdražilováEliška Zdražilová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.96 49.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana HolnováJolana Holnová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.97 342.00
2 Valentina ŠimkováValentina Šimková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.45 250.00
3 Nicol HofírkováNicol Hofírková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.49 243.00
4 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.65 216.00
5 Elen TrešlováElen Trešlová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.23 129.00
6 Hana CharamzováHana Charamzová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.35 114.00
7 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.03 43.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.41 465.00
2 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.88 361.00
3 Sára SedláčkováSára Sedláčková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.32 274.00
4 Anna LolkováAnna Lolková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.63 219.00
5 Simona ŠusterováSimona Šusterová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.07 151.00
6 Karolina SmolákováKarolina Smoláková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.33 116.00
7 Stella NovosádováStella Novosádová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.35 114.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára DudováSára Dudová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.69 402.00
2 Kristýna KonečnáKristýna Konečná 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.78 382.00
3 Adéla KárováAdéla Kárová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.19 299.00
4 Natálie HájkováNatálie Hájková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 10.32 274.00
5 Anna SléžkováAnna Sléžková 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 10.94 170.00
6 Alžběta LiškováAlžběta Lišková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.11 145.00
7 Viktorie KrejčířováViktorie Krejčířová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.20 133.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.81 376.00
2 Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.14 308.00
3 Kamila FrnkováKamila Frnková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.26 285.00
4 Eva CikováEva Ciková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.87 181.00
5 Eliška Nela UnzeitigováEliška Nela Unzeitigová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 11.06 152.00
6 Lucie GärtnerováLucie Gärtnerová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.14 141.00
7 Elen MatějčkováElen Matějčková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 11.22 130.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.07 322.00
2 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.86 182.00
3 Anežka JiříčkováAnežka Jiříčková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 11.36 112.00
4 Iveta SlivkováIveta Slivková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 11.56 89.00
5 Ela AlfieriEla Alfieri 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.78 66.00
6 Adéla TomandlováAdéla Tomandlová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 11.89 55.00
7 Vendula HeryánkováVendula Heryánková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 12.00 46.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.72 395.00
2 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 10.32 274.00
3 Viktoria MasurViktoria Masur 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 10.33 272.00
4 Klára VojkůvkováKlára Vojkůvková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.59 226.00
5 Nicol BrücknerováNicol Brücknerová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.18 136.00
6 Klaudie VeličkováKlaudie Veličková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.53 92.00
7 Tea VaňkováTea Vaňková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.61 83.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtvrteckáKateřina Štvrtecká 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.04 328.00
2 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.24 289.00
3 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.26 285.00
4 Veronika OtrubováVeronika Otrubová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.50 242.00
5 Viktorie ŠtefkováViktorie Štefková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.60 224.00
6 Lucie StudenáLucie Studená 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 10.75 199.00
7 Nikol ŠrámkováNikol Šrámková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 10.90 176.00
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.15 306.00
2 Jana GorcováJana Gorcová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.50 242.00
3 Amálie NěmcováAmálie Němcová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.76 198.00
4 Eliška KučerováEliška Kučerová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.89 178.00
5 Elen HlochováElen Hlochová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 11.51 94.00
6 Karolína LužnáKarolína Lužná 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11.54 91.00
7 Robin HüblováRobin Hüblová 12 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 11.55 90.00
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.77 384.00
2 Adéla FoukalováAdéla Foukalová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 09.89 359.00
3 Thea BajcarováThea Bajcarová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.96 344.00
4 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.06 324.00
5 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 10.14 308.00
6 Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 10.74 201.00
7 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.25 126.00
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.91 355.00
2 Kateřina OrálkováKateřina Orálková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.98 340.00
3 Adéla VlachováAdéla Vlachová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.06 324.00
4 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.07 322.00
5 Klára PaluchováKlára Paluchová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 10.41 258.00
6 Sofie VodičkováSofie Vodičková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.46 249.00
7 Karolína JordanováKarolína Jordanová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.50 242.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 10.10.2022 - 15:01) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:04.48 445.00
2 Šimon VyskočilŠimon Vyskočil 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:04.64 443.00
3 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:06.18 422.00
4 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:12.82 336.00
5 Matyáš MüllerMatyáš Müller 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:14.39 318.00
6 Oto RůžičkaOto Růžička 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:15.35 306.00
7 Matyáš ArbeitMatyáš Arbeit 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:16.16 297.00
8 Tobias ChabičovskýTobias Chabičovský 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:16.44 294.00
9 Jan SedlákJan Sedlák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:21.76 236.00
10 Patrik PospíšilPatrik Pospíšil 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:23.99 214.00
11 Vojtěch VolnýVojtěch Volný 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:28.68 170.00
12 Josef DostálJosef Dostál 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:39.78 85.00
13 Matouš ProkůpekMatouš Prokůpek 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:42.83 67.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (po, 10.10.2022 - 15:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub MichalJakub Michal 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 11 2:04.41 446.00
2 Miroslav MašteraMiroslav Maštera 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:11.33 355.00
3 David HorákDavid Horák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:12.23 344.00
4 Václav ČechVáclav Čech 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 2:16.16 297.00
5 Adam MálekAdam Málek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:17.59 281.00
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:18.91 266.00
7 Vendelín KupilíkVendelín Kupilík 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 2:19.01 265.00
8 Martin DrábekMartin Drábek 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:24.61 208.00
9 Lukáš BialekLukáš Bialek 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:26.90 186.00
10 Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:28.35 173.00
11 Václav VoldánVáclav Voldán 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 13 2:40.31 82.00
12 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:42.55 69.00
13 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 2:54.81 15.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (po, 10.10.2022 - 15:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 14 2:09.10 383.00
2 Antonín MlčochAntonín Mlčoch 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 2:16.78 290.00
3 Vilém NovákVilém Novák 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13 2:19.54 259.00
4 Jiří HanákJiří Hanák 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:19.62 259.00
5 Gabriel BryndaGabriel Brynda 12 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 2:22.33 230.00
6 Tadeáš MinářTadeáš Minář 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 2:23.50 219.00
7 Jakub DostálJakub Dostál 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:25.06 203.00
8 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:26.19 193.00
9 Matěj GlaicMatěj Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 2:26.27 192.00
10 Martin CoufalMartin Coufal 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:27.04 185.00
11 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:29.54 162.00
12 Lukáš BretschneiderLukáš Bretschneider 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:30.45 155.00
13 Ondřej KrálOndřej Král 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:33.77 128.00
14 Kryštof KřížekKryštof Křížek 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:36.91 105.00
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (po, 10.10.2022 - 15:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon WasserbauerŠimon Wasserbauer 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 2:00.54 501.00
2 Max RybníčekMax Rybníček 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:05.80 427.00
3 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:09.33 380.00
4 Jakub ŠpačekJakub Špaček 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13 2:09.64 376.00
5 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:10.29 368.00
6 Patrik PospíšilPatrik Pospíšil 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:10.39 367.00
7 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:14.11 321.00
8 Rostislav StudenýRostislav Studený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 2:18.15 275.00
9 Jakub CieslarJakub Cieslar 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:24.87 205.00
10 Lukáš JahodaLukáš Jahoda 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:27.90 177.00
11 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:34.69 121.00
12 Kryštof MéslKryštof Mésl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:39.65 86.00
13 Tobias PoučenskýTobias Poučenský 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:39.81 85.00
14 Denis ŠanovskýDenis Šanovský 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 3:54.99 0.00
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 10.10.2022 - 16:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jolana HolnováJolana Holnová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:09.96 372.00
2 Natálie UtěšenáNatálie Utěšená 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 2:11.07 358.00
3 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 2:13.60 327.00
4 Valentina ŠimkováValentina Šimková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:15.88 300.00
5 Nicol HofírkováNicol Hofírková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:17.21 285.00
6 Hana CharamzováHana Charamzová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:19.67 258.00
7 Julie DusíkováJulie Dusíková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:21.52 239.00
8 Anna ZaorálkováAnna Zaorálková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17 2:22.36 230.00
9 Elen TrešlováElen Trešlová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:24.37 210.00
10 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:25.02 204.00
11 Laura ZápařkováLaura Zápařková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18 2:25.12 203.00
12 Beáta VocilkováBeáta Vocilková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 2:25.78 196.00
13 Karolína SlukováKarolína Sluková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:27.49 181.00
14 Simona ŠusterováSimona Šusterová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:28.40 172.00
15 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:29.14 166.00
16 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:30.08 158.00
17 Štěpánka BenediktováŠtěpánka Benediktová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:31.23 148.00
18 Eliška ZdražilováEliška Zdražilová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19 2:36.97 104.00
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (po, 10.10.2022 - 16:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:02.90 467.00
2 Sára DudováSára Dudová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:09.02 384.00
3 Sára SedláčkováSára Sedláčková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 2:11.91 348.00
4 Anna SléžkováAnna Sléžková 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 17 2:19.60 259.00
5 Kamila FrnkováKamila Frnková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:21.62 238.00
6 Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:23.08 223.00
7 Anna LolkováAnna Lolková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:24.60 208.00
8 Eva CikováEva Ciková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:25.20 202.00
9 Lucie GärtnerováLucie Gärtnerová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:25.70 197.00
10 Stella NovosádováStella Novosádová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 2:26.71 188.00
11 Natálie HájkováNatálie Hájková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 2:27.37 182.00
12 Alžběta LiškováAlžběta Lišková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:28.28 174.00
13 Kristýna KonečnáKristýna Konečná 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:29.25 165.00
14 Viktorie KrejčířováViktorie Krejčířová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:29.29 165.00
15 Elen MatějčkováElen Matějčková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 13 2:30.56 154.00
16 Karolina SmolákováKarolina Smoláková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18 2:32.47 138.00
17 Eliška Nela UnzeitigováEliška Nela Unzeitigová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 19 2:35.15 117.00
Adéla KárováAdéla Kárová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 03 (po, 10.10.2022 - 16:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla FoukalováAdéla Foukalová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 2:04.21 448.00
2 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:05.74 427.00
3 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:08.20 395.00
4 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 2:11.55 352.00
5 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:15.34 306.00
6 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17 2:16.25 296.00
7 Anežka JiříčkováAnežka Jiříčková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:17.48 282.00
8 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:18.67 269.00
9 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 15 2:20.28 252.00
10 Viktoria MasurViktoria Masur 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:21.13 243.00
11 Thea BajcarováThea Bajcarová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:21.85 235.00
12 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 18 2:22.33 230.00
13 Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 13 2:25.29 201.00
14 Adéla VlachováAdéla Vlachová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20 2:28.54 171.00
15 Sofie VodičkováSofie Vodičková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 21 2:29.28 165.00
16 Kateřina OrálkováKateřina Orálková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 2:30.74 152.00
17 Vendula HeryánkováVendula Heryánková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:30.96 150.00
18 Karolína JordanováKarolína Jordanová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 2:35.59 114.00
19 Robin HüblováRobin Hüblová 12 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 2:37.21 103.00
20 Adéla TomandlováAdéla Tomandlová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19 2:39.38 88.00
21 Iveta SlivkováIveta Slivková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 14 2:42.46 69.00
Celkem 21 závodníků
Běh 04 (po, 10.10.2022 - 16:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:12.67 338.00
2 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:15.45 305.00
3 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14 2:15.84 301.00
4 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 2:16.36 295.00
5 Jana GorcováJana Gorcová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 2:18.30 273.00
6 Lucie StudenáLucie Studená 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13 2:18.40 272.00
7 Klára VojkůvkováKlára Vojkůvková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 20 2:21.43 240.00
8 Elen HlochováElen Hlochová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:22.91 224.00
9 Veronika OtrubováVeronika Otrubová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 2:24.19 212.00
10 Klára PaluchováKlára Paluchová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 21 2:29.66 161.00
11 Nikol ŠrámkováNikol Šrámková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15 2:34.50 122.00
12 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:39.19 89.00
13 Nicol BrücknerováNicol Brücknerová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:45.99 50.00
14 Eliška KučerováEliška Kučerová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:49.51 34.00
15 Kateřina ŠtvrteckáKateřina Štvrtecká 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 17 2:50.20 31.00
16 Karolína LužnáKarolína Lužná 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:51.16 27.00
17 Amálie NěmcováAmálie Němcová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:51.67 25.00
18 Viktorie ŠtefkováViktorie Štefková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 2:53.41 19.00
19 Ela AlfieriEla Alfieri 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:55.17 14.00
20 Klaudie VeličkováKlaudie Veličková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 19 2:59.53 4.00
21 Tea VaňkováTea Vaňková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 18 3:01.16 2.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 3 4.21 4.10 3.96 4.21 4.21 240.00
2 Dominik KrátkýDominik Krátký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 11 4.10 3.87 4.10 x 4.10 222.00
3 Pavel TichýPavel Tichý
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 23 3.94 3.72 3.94 3.76 3.94 196.00
4 Oto RůžičkaOto Růžička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 21 3.86 3.73 3.58 3.86 3.86 184.00
5 Adam PečeňaAdam Pečeňa
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 18 3.73 3.57 3.61 3.73 3.73 164.00
6 Šimon VyskočilŠimon Vyskočil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 26 3.68 3.58 3.58 3.68 3.68 156.00
7 Jakub MichalJakub Michal
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 16 3.68 3.68 3.34 3.52 3.68 156.00
8 Václav ČechVáclav Čech
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 4 3.66 3.60 3.48 3.66 3.66 153.00
9 Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 8 3.57 3.30 3.47 3.57 3.57 140.00
10 Vojtěch VolnýVojtěch Volný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 25 3.54 3.10 3.54 3.28 3.54 136.00
11 Lukáš BialekLukáš Bialek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 2 3.50 2.90 3.50 3.18 3.50 130.00
12 Matyáš ArbeitMatyáš Arbeit
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 1 3.45 3.45 3.40 3.28 3.45 123.00
13 Jan SedlákJan Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 22 3.34 3.34 x x 3.34 108.00
14 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 5 3.33 2.90 3.33 3.33 3.33 107.00
15 Matyáš MüllerMatyáš Müller
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 17 3.30 3.28 3.30 3.29 3.30 103.00
16 Tobias ChabičovskýTobias Chabičovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 10 3.28 3.28 3.28 3.28 3.28 100.00
17 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 12 3.25 3.25 3.21 3.00 3.25 96.00
18 Josef DostálJosef Dostál
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 6 3.25 3.15 3.25 3.00 3.25 96.00
19 Martin DrábekMartin Drábek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 7 3.15 3.15 2.96 3.03 3.15 84.00
20 Patrik PospíšilPatrik Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 19 3.08 3.00 3.08 2.73 3.08 75.00
21 Vendelín KupilíkVendelín Kupilík
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
12 13 3.05 2.90 3.05 x 3.05 72.00
22 Adam MálekAdam Málek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 14 3.04 3.04 2.75 x 3.04 70.00
23 Miroslav MašteraMiroslav Maštera
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 15 3.02 3.02 2.55 2.87 3.02 68.00
24 David HorákDavid Horák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 9 3.00 3.00 x 2.67 3.00 66.00
25 Václav VoldánVáclav Voldán
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 24 2.95 2.70 2.95 x 2.95 60.00
26 Matouš ProkůpekMatouš Prokůpek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 20 2.19 2.19 2.10 2.12 2.19 0.00
Celkem 26 závodníků
Skupina 02 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav PecháčekVáclav Pecháček
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
11 19 4.14 3.96 3.55 4.14 4.14 229.00
2 Antonín MlčochAntonín Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 17 3.95 3.95 x 3.81 3.95 198.00
3 Vilém NovákVilém Novák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 18 3.91 3.35 3.91 3.47 3.91 191.00
4 Lukáš BretschneiderLukáš Bretschneider
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 1 3.89 3.89 3.32 x 3.89 188.00
5 Jakub RozehnalJakub Rozehnal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 22 3.87 3.87 3.65 3.52 3.87 185.00
6 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 12 3.86 3.86 x 3.64 3.86 184.00
7 Jakub DostálJakub Dostál
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 6 3.81 3.81 3.29 3.42 3.81 176.00
8 David KoňaříkDavid Koňařík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 10 3.78 3.72 3.78 3.54 3.78 171.00
9 Max RybníčekMax Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 23 3.78 3.78 3.55 3.68 3.78 171.00
10 Šimon WasserbauerŠimon Wasserbauer
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 27 3.73 3.73 3.61 3.41 3.73 164.00
11 Gabriel BryndaGabriel Brynda
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
12 2 3.64 3.54 3.64 3.54 3.64 150.00
12 Rostislav StudenýRostislav Studený
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 24 3.52 3.52 3.39 3.11 3.52 133.00
13 Jakub CieslarJakub Cieslar
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 3 3.52 3.52 3.35 3.05 3.52 133.00
14 Jakub ŠpačekJakub Špaček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 26 3.49 x 3.34 3.49 3.49 129.00
15 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 14 3.43 2.92 3.43 2.13 3.43 121.00
16 Matěj GlaicMatěj Glaic
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 8 3.37 3.14 3.37 3.10 3.37 112.00
17 Kryštof GlaicKryštof Glaic
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 7 3.29 x 3.29 3.28 3.29 102.00
18 Tadeáš MinářTadeáš Minář
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 16 3.24 3.24 3.21 x 3.24 95.00
19 Jakub ČervenýJakub Červený
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 5 3.20 3.20 x 3.03 3.20 90.00
20 Ondřej KrálOndřej Král
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 11 3.20 x 2.96 3.20 3.20 90.00
21 Tobias PoučenskýTobias Poučenský
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 21 3.16 3.16 3.10 2.99 3.16 85.00
22 Patrik PospíšilPatrik Pospíšil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
13 20 3.16 2.75 3.16 x 3.16 85.00
23 Martin CoufalMartin Coufal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 4 3.12 3.12 2.60 2.97 3.12 80.00
24 Kryštof MéslKryštof Mésl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 15 3.09 3.03 3.09 2.96 3.09 76.00
25 Lukáš JahodaLukáš Jahoda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 28 3.08 3.01 2.72 3.08 3.08 75.00
26 Jiří HanákJiří Hanák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 9 3.05 3.04 3.03 3.05 3.05 72.00
27 Denis ŠanovskýDenis Šanovský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 25 2.30 2.21 1.50 2.30 2.30 3.00
Kryštof KřížekKryštof Křížek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 13 NM x x x -
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára DudováSára Dudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 5 4.14 4.07 4.12 4.14 4.14 340.00
2 Jolana HolnováJolana Holnová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 12 4.02 3.78 3.87 4.02 4.02 312.00
3 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 13 3.90 3.85 3.82 3.90 3.90 285.00
4 Natálie UtěšenáNatálie Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 33 3.72 3.39 3.55 3.72 3.72 246.00
5 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 34 3.68 3.68 3.43 3.41 3.68 237.00
6 Veronika KonečnáVeronika Konečná
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 17 3.66 3.66 3.56 3.27 3.66 233.00
7 Anna LolkováAnna Lolková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 20 3.61 3.61 3.54 3.50 3.61 223.00
8 Nicol HofírkováNicol Hofírková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 11 3.57 2.77 3.57 3.24 3.57 214.00
9 Valentina ŠimkováValentina Šimková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 29 3.52 3.47 3.52 3.03 3.52 204.00
10 Anna ZaorálkováAnna Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 36 3.50 3.30 3.50 3.50 3.50 200.00
11 Julie DusíkováJulie Dusíková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 6 3.50 3.40 3.50 3.36 3.50 200.00
12 Viktorie KrejčířováViktorie Krejčířová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 18 3.48 3.48 3.44 3.40 3.48 196.00
13 Tereza DostálováTereza Dostálová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 3 3.47 3.47 3.03 3.34 3.47 194.00
14 Sára SedláčkováSára Sedláčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 24 3.46 3.34 3.46 3.45 3.46 192.00
15 Lucie GärtnerováLucie Gärtnerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 8 3.46 3.22 3.46 3.42 3.46 192.00
16 Kamila FrnkováKamila Frnková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 7 3.45 3.43 3.45 3.27 3.45 190.00
17 Adéla KárováAdéla Kárová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
12 15 3.42 3.16 3.42 3.02 3.42 184.00
18 Natálie HájkováNatálie Hájková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 9 3.41 3.41 3.38 x 3.41 182.00
19 Kristýna KonečnáKristýna Konečná
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 16 3.38 3.24 3.38 3.27 3.38 176.00
20 Alžběta LiškováAlžběta Lišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 19 3.33 3.33 3.22 3.18 3.33 167.00
21 Hana CharamzováHana Charamzová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 14 3.30 3.30 3.20 3.18 3.30 161.00
22 Laura ZápařkováLaura Zápařková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 37 3.24 3.24 3.08 3.06 3.24 150.00
23 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 28 3.21 3.21 3.18 3.07 3.21 144.00
24 Simona ŠusterováSimona Šusterová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 30 3.21 2.83 2.71 3.21 3.21 144.00
25 Eva CikováEva Ciková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 2 3.20 2.81 3.20 2.87 3.20 142.00
26 Anna SléžkováAnna Sléžková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
12 25 3.19 3.00 3.19 3.06 3.19 140.00
27 Eliška Nela UnzeitigováEliška Nela Unzeitigová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 32 3.17 2.96 3.17 2.86 3.17 137.00
28 Stella NovosádováStella Novosádová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 23 3.09 2.72 2.95 3.09 3.09 122.00
29 Elen MatějčkováElen Matějčková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 21 3.04 2.70 3.04 2.80 3.04 114.00
30 Beáta VocilkováBeáta Vocilková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 35 3.02 2.97 2.91 3.02 3.02 110.00
31 Karolína SlukováKarolína Sluková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 26 2.98 2.98 2.82 2.95 2.98 104.00
32 Karolina SmolákováKarolina Smoláková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 27 2.94 2.80 2.91 2.94 2.94 97.00
33 Elen TrešlováElen Trešlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 31 2.91 2.65 2.87 2.91 2.91 92.00
34 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 10 2.83 2.75 2.83 2.72 2.83 80.00
35 Štěpánka BenediktováŠtěpánka Benediktová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 1 2.80 2.40 2.63 2.80 2.80 75.00
36 Eliška ZdražilováEliška Zdražilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 38 2.69 2.27 2.18 2.69 2.69 59.00
Celkem 36 závodníků
Skupina 02 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 8 3.94 3.73 3.94 3.90 3.94 294.00
2 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 24 3.93 3.53 3.60 3.93 3.93 292.00
3 Adéla FoukalováAdéla Foukalová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
11 9 3.82 3.78 3.82 3.62 3.82 267.00
4 Simona BurešováSimona Burešová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 6 3.80 3.52 3.60 3.80 3.80 263.00
5 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 34 3.64 3.60 3.58 3.64 3.64 229.00
6 Kateřina ŠtvrteckáKateřina Štvrtecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 35 3.59 3.40 3.14 3.59 3.59 218.00
7 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 31 3.58 3.54 3.57 3.58 3.58 216.00
8 Nela OvečkováNela Ovečková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 23 3.57 3.38 3.52 3.57 3.57 214.00
9 Viktoria MasurViktoria Masur
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 19 3.47 3.18 3.33 3.47 3.47 194.00
10 Karolína ČespivováKarolína Čespivová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 7 3.47 3.18 3.31 3.47 3.47 194.00
11 Jana GorcováJana Gorcová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 11 3.46 3.44 3.24 3.46 3.46 192.00
12 Veronika OtrubováVeronika Otrubová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 22 3.42 3.42 3.16 3.15 3.42 184.00
13 Viktorie ŠtefkováViktorie Štefková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 33 3.41 3.41 3.14 3.32 3.41 182.00
14 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 28 3.38 3.35 3.28 3.38 3.38 176.00
15 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 30 3.35 3.28 3.30 3.35 3.35 170.00
16 Kateřina OrálkováKateřina Orálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 21 3.35 3.35 3.12 3.16 3.35 170.00
17 Thea BajcarováThea Bajcarová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 3 3.32 3.32 3.27 3.29 3.32 165.00
18 Monika ŠocováMonika Šocová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 29 3.30 3.18 3.15 3.30 3.30 161.00
19 Marie FrankovičováMarie Frankovičová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 10 3.29 3.29 3.17 3.26 3.29 159.00
20 Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
11 25 3.27 2.96 2.65 3.27 3.27 155.00
21 Adéla VlachováAdéla Vlachová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 39 3.24 3.05 3.24 3.11 3.24 150.00
22 Anežka JiříčkováAnežka Jiříčková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 15 3.20 3.20 3.09 3.16 3.20 142.00
23 Natálie AlfieriNatálie Alfieri
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 2 3.20 3.14 3.20 3.14 3.20 142.00
24 Vendula HeryánkováVendula Heryánková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 12 3.17 2.74 2.90 3.17 3.17 137.00
25 Klaudie VeličkováKlaudie Veličková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 38 3.15 2.98 3.15 3.00 3.15 133.00
26 Sofie VodičkováSofie Vodičková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 40 3.12 3.10 3.02 3.12 3.12 128.00
27 Elen HlochováElen Hlochová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 13 3.11 2.82 3.11 2.98 3.11 126.00
28 Nicol BrücknerováNicol Brücknerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 4 3.09 3.09 x 2.82 3.09 122.00
29 Amálie NěmcováAmálie Němcová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 20 3.08 3.06 2.72 3.08 3.08 121.00
30 Klára PaluchováKlára Paluchová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
11 42 3.07 2.78 3.07 3.03 3.07 119.00
31 Lucie StudenáLucie Studená
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 27 3.06 2.34 3.06 2.92 3.06 117.00
32 Iveta SlivkováIveta Slivková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 26 3.06 2.79 3.06 x 3.06 117.00
33 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 5 3.01 3.01 2.82 3.01 3.01 109.00
34 Ela AlfieriEla Alfieri
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 1 2.97 2.84 2.80 2.97 2.97 102.00
35 Karolína LužnáKarolína Lužná
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 18 2.91 2.91 2.70 2.85 2.91 92.00
36 Eliška KučerováEliška Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 17 2.91 2.68 2.69 2.91 2.91 92.00
37 Karolína JordanováKarolína Jordanová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 16 2.83 2.83 2.79 2.82 2.83 80.00
38 Klára VojkůvkováKlára Vojkůvková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 41 2.82 2.58 2.72 2.82 2.82 78.00
39 Adéla TomandlováAdéla Tomandlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 36 2.77 2.49 2.77 2.74 2.77 70.00
40 Nikol ŠrámkováNikol Šrámková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 32 2.75 2.10 2.68 2.75 2.75 67.00
41 Tea VaňkováTea Vaňková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 37 2.69 2.53 2.69 x 2.69 59.00
42 Robin HüblováRobin Hüblová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
12 14 2.66 2.66 2.21 2.55 2.66 55.00
Celkem 42 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 3 42.55 38.74 38.74 245.00
2 Václav ČechVáclav Čech
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 4 38.74 42.55 42.55 214.00
3 Adam PečeňaAdam Pečeňa
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 18 38.70 38.70 38.70 213.00
4 Oto RůžičkaOto Růžička
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 21 38.50 38.50 38.50 212.00
5 Dominik KrátkýDominik Krátký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 11 37.42 37.42 37.42 203.00
6 Adam MálekAdam Málek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 14 35.18 35.18 35.18 185.00
7 Matyáš ArbeitMatyáš Arbeit
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 1 31.00 31.00 31.00 151.00
8 Pavel TichýPavel Tichý
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 23 30.68 30.68 30.68 149.00
9 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 5 30.47 30.47 30.47 147.00
10 Matouš ProkůpekMatouš Prokůpek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 20 28.60 28.60 28.60 132.00
11 Jan SedlákJan Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 22 28.42 28.42 28.42 131.00
12 Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 8 27.95 27.95 27.95 127.00
13 Tobias ChabičovskýTobias Chabičovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 10 26.58 26.58 26.58 117.00
14 Vendelín KupilíkVendelín Kupilík
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
12 13 25.98 25.98 25.98 112.00
15 Jakub MichalJakub Michal
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 16 25.93 25.93 25.93 111.00
16 Šimon VyskočilŠimon Vyskočil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 26 24.77 24.77 24.77 103.00
17 Josef DostálJosef Dostál
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 6 23.69 23.69 23.69 94.00
18 Matyáš MüllerMatyáš Müller
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 17 23.18 23.18 23.18 90.00
19 Vojtěch VolnýVojtěch Volný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 25 22.64 22.64 22.64 86.00
20 Lukáš BialekLukáš Bialek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 2 22.33 22.33 22.33 84.00
21 Patrik PospíšilPatrik Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 19 21.15 21.15 21.15 75.00
22 Václav VoldánVáclav Voldán
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 24 20.89 20.89 20.89 73.00
23 Martin DrábekMartin Drábek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 7 18.56 18.56 18.56 56.00
24 David HorákDavid Horák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 9 18.00 18.00 18.00 52.00
25 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 12 16.33 16.33 16.33 40.00
26 Miroslav MašteraMiroslav Maštera
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 15 15.67 15.67 15.67 35.00
Celkem 26 závodníků
Skupina 02 (po, 10.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín MlčochAntonín Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 17 38.06 38.06 38.06 208.00
2 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 12 37.57 37.57 37.57 204.00
3 Max RybníčekMax Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 23 37.46 37.46 37.46 203.00
4 Jakub RozehnalJakub Rozehnal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 22 37.43 37.43 37.43 203.00
5 Kryštof GlaicKryštof Glaic
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 7 35.25 35.25 35.25 185.00
6 Ondřej KrálOndřej Král
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 11 32.84 32.84 32.84 166.00
7 Gabriel BryndaGabriel Brynda
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
12 2 32.66 32.66 32.66 165.00
8 Jakub DostálJakub Dostál
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 6 32.58 32.58 32.58 164.00
9 Šimon WasserbauerŠimon Wasserbauer
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 27 32.29 32.29 32.29 162.00
10 Václav PecháčekVáclav Pecháček
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
11 19 31.75 31.75 31.75 157.00
11 David KoňaříkDavid Koňařík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 10 31.15 31.15 31.15 152.00
12 Tadeáš MinářTadeáš Minář
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 16 29.63 29.63 29.63 140.00
13 Matěj GlaicMatěj Glaic
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 8 29.17 29.17 29.17 137.00
14 Jakub CieslarJakub Cieslar
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 3 27.85 27.85 27.85 126.00
15 Vilém NovákVilém Novák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 18 26.90 26.90 26.90 119.00
16 Lukáš BretschneiderLukáš Bretschneider
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 1 25.80 25.80 25.80 110.00
17 Jiří HanákJiří Hanák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 9 25.18 25.18 25.18 106.00
18 Martin CoufalMartin Coufal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 4 25.11 25.11 25.11 105.00
19 Kryštof MéslKryštof Mésl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 15 24.58 24.58 24.58 101.00
20 Patrik PospíšilPatrik Pospíšil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
13 20 24.15 24.15 24.15 98.00
21 Rostislav StudenýRostislav Studený
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 24 23.12 23.12 23.12 90.00
22 Lukáš JahodaLukáš Jahoda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 28 22.82 22.82 22.82 88.00
23 Jakub ČervenýJakub Červený
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 5 22.81 22.81 22.81 88.00
24 Tobias PoučenskýTobias Poučenský
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 21 21.00 21.00 21.00 74.00
25 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 14 19.38 19.38 19.38 62.00
26 Jakub ŠpačekJakub Špaček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 26 18.10 18.10 18.10 53.00
27 Kryštof KřížekKryštof Křížek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 13 12.75 12.75 12.75 16.00
28 Denis ŠanovskýDenis Šanovský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 25 11.15 11.15 11.15 6.00
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára DudováSára Dudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 5 32.80 32.80 32.80 268.00
2 Julie DusíkováJulie Dusíková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 6 30.20 30.20 30.20 237.00
3 Veronika KonečnáVeronika Konečná
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 17 27.60 27.60 27.60 207.00
4 Simona ŠusterováSimona Šusterová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 30 26.70 26.70 26.70 196.00
5 Alžběta LiškováAlžběta Lišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 19 26.00 26.00 26.00 188.00
6 Jolana HolnováJolana Holnová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 12 25.80 25.80 25.80 186.00
7= Anna LolkováAnna Lolková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 20 24.80 24.80 24.80 175.00
7= Natálie UtěšenáNatálie Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 33 24.80 24.80 24.80 175.00
9 Viktorie KrejčířováViktorie Krejčířová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 18 24.50 24.50 24.50 171.00
10 Lucie GärtnerováLucie Gärtnerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 8 24.00 24.00 24.00 165.00
11 Sára SedláčkováSára Sedláčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 24 23.20 23.20 23.20 156.00
12 Anna ZaorálkováAnna Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 36 22.50 22.50 22.50 148.00
13 Valentina ŠimkováValentina Šimková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 29 22.30 22.30 22.30 146.00
14 Beáta VocilkováBeáta Vocilková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 35 21.65 21.65 21.65 139.00
15 Hana CharamzováHana Charamzová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 14 21.60 21.60 21.60 138.00
16 Elen TrešlováElen Trešlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 31 21.50 21.50 21.50 137.00
17 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 13 20.35 20.35 20.35 124.00
18 Eva CikováEva Ciková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 2 20.00 20.00 20.00 120.00
19 Natálie HájkováNatálie Hájková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 9 19.95 19.95 19.95 120.00
20 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 34 19.35 19.35 19.35 113.00
21 Kamila FrnkováKamila Frnková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 7 19.30 19.30 19.30 113.00
22 Adéla KárováAdéla Kárová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
12 15 18.75 18.75 18.75 107.00
23 Stella NovosádováStella Novosádová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 23 17.55 17.55 17.55 94.00
24 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 10 17.30 17.30 17.30 91.00
25 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 28 17.10 17.10 17.10 89.00
26 Karolína SlukováKarolína Sluková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 26 16.90 16.90 16.90 87.00
27 Elen MatějčkováElen Matějčková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 21 16.80 16.80 16.80 85.00
28 Eliška Nela UnzeitigováEliška Nela Unzeitigová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
11 32 16.40 16.40 16.40 81.00
29 Štěpánka BenediktováŠtěpánka Benediktová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 1 16.30 16.30 16.30 80.00
30 Eliška ZdražilováEliška Zdražilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 38 15.40 15.40 15.40 71.00
31 Nicol HofírkováNicol Hofírková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 11 15.30 15.30 15.30 69.00
32 Kristýna KonečnáKristýna Konečná
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 16 14.87 14.87 14.87 65.00
33 Anna SléžkováAnna Sléžková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
12 25 14.80 14.80 14.80 64.00
34 Karolina SmolákováKarolina Smoláková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 27 14.25 14.25 14.25 59.00
35 Tereza DostálováTereza Dostálová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 3 13.10 13.10 13.10 47.00
36 Laura ZápařkováLaura Zápařková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
12 37 12.75 12.75 12.75 43.00
Celkem 36 závodníků
Skupina 02 (po, 10.10.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 34 32.00 32.00 32.00 259.00
2 Tereza DočkalováTereza Dočkalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 8 28.20 28.20 28.20 214.00
3 Jana GorcováJana Gorcová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 11 24.90 24.90 24.90 176.00
4 Simona BurešováSimona Burešová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 6 24.60 24.60 24.60 172.00
5 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 30 23.80 23.80 23.80 163.00
6 Eliška KučerováEliška Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 17 23.20 23.20 23.20 156.00
7 Natálie AlfieriNatálie Alfieri
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 2 22.26 22.26 22.26 146.00
8 Adéla VlachováAdéla Vlachová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 39 22.25 22.25 22.25 146.00
9 Karolína ČespivováKarolína Čespivová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 7 21.80 21.80 21.80 141.00
10 Karolína JordanováKarolína Jordanová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 16 21.35 21.35 21.35 135.00
11 Nela OvečkováNela Ovečková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 23 21.20 21.20 21.20 134.00
12 Klára VojkůvkováKlára Vojkůvková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 41 20.75 20.75 20.75 129.00
13 Karolína LužnáKarolína Lužná
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 18 19.48 19.48 19.48 115.00
14 Klaudie VeličkováKlaudie Veličková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 38 19.30 19.30 19.30 113.00
15 Elen HlochováElen Hlochová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 13 19.00 19.00 19.00 109.00
16 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 28 18.95 18.95 18.95 109.00
17 Adéla FoukalováAdéla Foukalová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
11 9 18.76 18.76 18.76 107.00
18 Marie FrankovičováMarie Frankovičová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 10 18.55 18.55 18.55 104.00
19 Amálie NěmcováAmálie Němcová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 20 18.40 18.40 18.40 103.00
20 Adéla TomandlováAdéla Tomandlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 36 17.75 17.75 17.75 96.00
21 Viktorie ŠtefkováViktorie Štefková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 33 17.60 17.60 17.60 94.00
22 Viktoria MasurViktoria Masur
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 19 17.50 17.50 17.50 93.00
23 Iveta SlivkováIveta Slivková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 26 17.45 17.45 17.45 92.00
24= Lucie StudenáLucie Studená
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 27 17.00 17.00 17.00 88.00
24= Klára PaluchováKlára Paluchová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
11 42 17.00 17.00 17.00 88.00
26 Thea BajcarováThea Bajcarová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 3 16.70 16.70 16.70 84.00
27 Robin HüblováRobin Hüblová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
12 14 16.66 16.66 16.66 84.00
28 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 24 16.60 16.60 16.60 83.00
29= Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
11 25 16.20 16.20 16.20 79.00
29= Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 31 16.20 16.20 16.20 79.00
31 Ela AlfieriEla Alfieri
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 1 15.62 15.62 15.62 73.00
32 Kateřina ŠtvrteckáKateřina Štvrtecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 35 15.40 15.40 15.40 71.00
33= Sofie VodičkováSofie Vodičková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 40 14.80 14.80 14.80 64.00
33= Monika ŠocováMonika Šocová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
11 29 14.80 14.80 14.80 64.00
33= Nikol ŠrámkováNikol Šrámková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 32 14.80 14.80 14.80 64.00
36 Anežka JiříčkováAnežka Jiříčková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 15 14.00 14.00 14.00 56.00
37 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 5 13.80 13.80 13.80 54.00
38 Nicol BrücknerováNicol Brücknerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 4 12.80 12.80 12.80 44.00
39 Vendula HeryánkováVendula Heryánková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
12 12 12.55 12.55 12.55 41.00
40 Veronika OtrubováVeronika Otrubová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 22 12.40 12.40 12.40 40.00
41 Kateřina OrálkováKateřina Orálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
12 21 11.60 11.60 11.60 32.00
42 Tea VaňkováTea Vaňková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
12 37 11.25 11.25 11.25 28.00
Celkem 42 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon WasserbauerŠimon Wasserbauer 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1060
2 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1054
3 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1011
4 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0998
5 Max RybníčekMax Rybníček 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0947
6 Daniel Lionel BuchbauerDaniel Lionel Buchbauer 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0940
7 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0890
8 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0846
9 Oto RůžičkaOto Růžička 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0828
10 Šimon VyskočilŠimon Vyskočil 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0755
11 Jakub MichalJakub Michal 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 0749
12 Antonín MlčochAntonín Mlčoch 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0744
13 Václav ČechVáclav Čech 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 0714
14 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0686
15 Jakub DostálJakub Dostál 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0683
16 Matyáš ArbeitMatyáš Arbeit 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0669
17 Gabriel BryndaGabriel Brynda 12 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 0657
18 Vilém NovákVilém Novák 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0631
19 Jakub ŠpačekJakub Špaček 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0601
20= Rostislav StudenýRostislav Studený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0592
20= Patrik PospíšilPatrik Pospíšil 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0592
22 Adam MálekAdam Málek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0571
23 Jakub CieslarJakub Cieslar 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0557
24 Matěj GlaicMatěj Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0554
25= Matyáš MüllerMatyáš Müller 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0551
25= Tobias ChabičovskýTobias Chabičovský 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0551
27 Kryštof GlaicKryštof Glaic 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0542
28 David HorákDavid Horák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0536
29 Jan SedlákJan Sedlák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0521
30 Lukáš BretschneiderLukáš Bretschneider 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0520
31 Lukáš DvořáčekLukáš Dvořáček 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0502
32 Jiří HanákJiří Hanák 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0499
33= Miroslav MašteraMiroslav Maštera 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0494
33= Vojtěch VolnýVojtěch Volný 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0494
35 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0487
36 Tadeáš MinářTadeáš Minář 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0481
37 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0466
38 Vendelín KupilíkVendelín Kupilík 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 0464
39 Lukáš BialekLukáš Bialek 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0458
40 Ondřej LuběnkaOndřej Luběnka 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0430
41 Martin CoufalMartin Coufal 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0401
42 Lukáš JahodaLukáš Jahoda 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0400
43 Jakub ČervenýJakub Červený 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0397
44 Martin DrábekMartin Drábek 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0393
45 Ondřej KrálOndřej Král 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0384
46 Patrik PospíšilPatrik Pospíšil 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0379
47 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0364
48 Josef DostálJosef Dostál 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0338
49 Kryštof MéslKryštof Mésl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0286
50 Tobias PoučenskýTobias Poučenský 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0269
51 Václav VoldánVáclav Voldán 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0215
52 Matouš ProkůpekMatouš Prokůpek 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0199
53 Kryštof KřížekKryštof Křížek 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0121
54 Denis ŠanovskýDenis Šanovský 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0009
Celkem 54 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára DudováSára Dudová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1394
2 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1252
3 Jolana HolnováJolana Holnová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1212
4 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1208
5 Adéla FoukalováAdéla Foukalová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1181
6 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1126
7 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1114
8 Natálie UtěšenáNatálie Utěšená 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1074
9 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1062
10 Adéla ViktorjeníkováAdéla Viktorjeníková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1038
11 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0992
12 Veronika KonečnáVeronika Konečná 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0971
13 Sára SedláčkováSára Sedláčková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0970
14 Nela OvečkováNela Ovečková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0949
15 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0946
16 Rozárie ŠpačkováRozárie Špačková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0919
17 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0910
18 Valentina ŠimkováValentina Šimková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0900
19 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0899
20 Julie DusíkováJulie Dusíková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0885
21 Jana GorcováJana Gorcová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0883
22 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0877
23 Thea BajcarováThea Bajcarová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0828
24 Kamila FrnkováKamila Frnková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0826
25 Anna LolkováAnna Lolková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0825
26 Nicol HofírkováNicol Hofírková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0811
27 Viktoria MasurViktoria Masur 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0802
28 Adéla VlachováAdéla Vlachová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0791
29 Kristýna KonečnáKristýna Konečná 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0788
30 Natálie HájkováNatálie Hájková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 0758
31 Anna ZaorálkováAnna Zaorálková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0741
32 Adéla ŠíbalováAdéla Šíbalová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0719
33 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0699
34 Lucie GärtnerováLucie Gärtnerová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0695
35 Kateřina OrálkováKateřina Orálková 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0694
36 Veronika OtrubováVeronika Otrubová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0678
37 Lucie StudenáLucie Studená 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0676
38 Alžběta LiškováAlžběta Lišková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0674
39 Klára VojkůvkováKlára Vojkůvková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0673
40 Hana CharamzováHana Charamzová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0671
41 Viktorie KrejčířováViktorie Krejčířová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0665
42 Simona ŠusterováSimona Šusterová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0663
43 Kateřina ŠtvrteckáKateřina Štvrtecká 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0648
44 Eva CikováEva Ciková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0645
45 Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 0636
46 Anna SléžkováAnna Sléžková 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 0633
47 Klára PaluchováKlára Paluchová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 0626
48 Laura ZápařkováLaura Zápařková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0624
49 Zuzana SwaczynováZuzana Swaczynová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0615
50 Sofie VodičkováSofie Vodičková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0606
51 Anežka JiříčkováAnežka Jiříčková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0592
52 Karolína JordanováKarolína Jordanová 12 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0571
53 Beáta VocilkováBeáta Vocilková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0569
54 Elen TrešlováElen Trešlová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0568
55 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0558
56 Elen HlochováElen Hlochová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0553
57 Viktorie ŠtefkováViktorie Štefková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0519
58 Stella NovosádováStella Novosádová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0518
59 Štěpánka BenediktováŠtěpánka Benediktová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0514
60 Karolína SlukováKarolína Sluková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0509
61 Eliška Nela UnzeitigováEliška Nela Unzeitigová 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 0487
62 Elen MatějčkováElen Matějčková 11 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 0483
63 Eliška KučerováEliška Kučerová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0460
64 Amálie NěmcováAmálie Němcová 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0447
65 Nikol ŠrámkováNikol Šrámková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0429
66 Karolina SmolákováKarolina Smoláková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0410
67 Vendula HeryánkováVendula Heryánková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0374
68 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0372
69 Iveta SlivkováIveta Slivková 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0367
70 Nicol BrücknerováNicol Brücknerová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0352
71 Klaudie VeličkováKlaudie Veličková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0342
72 Robin HüblováRobin Hüblová 12 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 0332
73 Karolína LužnáKarolína Lužná 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0325
74 Adéla TomandlováAdéla Tomandlová 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0309
75 Eliška ZdražilováEliška Zdražilová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0283
76 Ela AlfieriEla Alfieri 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0255
77 Tea VaňkováTea Vaňková 12 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0172
Adéla KárováAdéla Kárová 12 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. DNF
Celkem 78 závodníků