Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubový víceboj mladšího žactva

Praha - Děkanka (6. 10. 2022)

60 m - Ml. žáci

(čt, 6.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.7 318.00
2 Ondřej HolecOndřej Holec 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.8 295.00
3 Adam LindauerAdam Lindauer 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.1 233.00
4 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.6 145.00
5 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.9 101.00
6 Šimon MalýŠimon Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.4 44.00
7= Andrej WalterAndrej Walter 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.0 5.00
7= Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.0 5.00
Poznámky:
ruční měření
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(čt, 6.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.1 482.00
2 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.3 435.00
3 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.5 391.00
4 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.7 348.00
5 Tereza ProkopováTereza Prokopová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.8 328.00
6 Alžběta KrálováAlžběta Králová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.5 201.00
7 Nela SpaniláNela Spanilá 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.0 128.00
Poznámky:
ruční měření
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(čt, 6.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:54.2 597.00
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:08.6 389.00
3 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:09.8 374.00
4 Tereza ProkopováTereza Prokopová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:18.7 269.00
5 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:20.4 250.00
6 Nela SpaniláNela Spanilá 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:23.9 215.00
7 Alžběta KrálováAlžběta Králová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:29.7 161.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci

(čt, 6.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.8 412.00
2 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:03.1 197.00
3 Ondřej HolecOndřej Holec 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:05.2 183.00
4 Adam LindauerAdam Lindauer 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:11.7 141.00
5 Andrej WalterAndrej Walter 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:13.4 131.00
6 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:14.3 126.00
7 Šimon MalýŠimon Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:14.6 124.00
8 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:17.5 108.00
Poznámky:
ruční časy
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 6.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MalýPatrik Malý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 4.12 225.00
2 Adam LindauerAdam Lindauer
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 3.78 171.00
3 Albert NovákAlbert Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 3.52 133.00
4 Emil PawingerEmil Pawinger
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 3.50 130.00
5 Ondřej HolecOndřej Holec
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 3.40 116.00
6 Metoděj NovákMetoděj Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 PB 3.30 103.00
7 Šimon MalýŠimon Malý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 3.13 81.00
8 Andrej WalterAndrej Walter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 3.10 78.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 6.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 4.20 355.00
2 Tereza ProkopováTereza Prokopová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 3.60 220.00
3 Petra BuganováPetra Buganová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 3.53 206.00
4 Anna HrudníkováAnna Hrudníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 3.43 186.00
5 Alžběta KrálováAlžběta Králová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 3.27 155.00
6 Nela SpaniláNela Spanilá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 3.05 116.00
7 Eliška HrubáEliška Hrubá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 2.82 78.00
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 6.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam LindauerAdam Lindauer
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 42.55 245.00
2 Emil PawingerEmil Pawinger
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 39.12 217.00
3 Ondřej HolecOndřej Holec
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 38.67 213.00
4 Patrik MalýPatrik Malý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 36.59 196.00
5 Albert NovákAlbert Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 34.37 178.00
6 Šimon MalýŠimon Malý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 33.84 174.00
7 Metoděj NovákMetoděj Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 PB 30.19 145.00
8 Andrej WalterAndrej Walter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 25.92 111.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 6.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HrubáEliška Hrubá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 33.52 277.00
2 Petra BuganováPetra Buganová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 29.75 232.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 29.11 225.00
4 Tereza ProkopováTereza Prokopová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 26.36 193.00
5 Anna HrudníkováAnna Hrudníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 PB 24.29 169.00
6 Alžběta KrálováAlžběta Králová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 16.81 86.00
7 Nela SpaniláNela Spanilá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 PB 09.13 8.00
Celkem 7 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1151
2 Ondřej HolecOndřej Holec 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0807
3 Adam LindauerAdam Lindauer 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0790
4 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0618
5 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0520
6 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0450
7 Šimon MalýŠimon Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0423
8 Andrej WalterAndrej Walter 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0325
Celkem 8 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1470
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1317
3 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1211
4 Tereza ProkopováTereza Prokopová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1010
5 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0996
6 Alžběta KrálováAlžběta Králová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0603
7 Nela SpaniláNela Spanilá 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0467
Celkem 7 závodníků