Republikové finále v atletickém čtyřboji ZŠ IV. kategorie
Opava (13. 10. 2022)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan LavičkaJan Lavička | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 4 | SB 07.48 | 719.00 | |||||||||||||
2 | Peter OdiasePeter Odiase | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 8 | SB 07.55 | 697.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš HníkLukáš Hník | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 5 | SB 07.64 | 668.00 | |||||||||||||
4 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 2 | SB 07.72 | 643.00 | |||||||||||||
5 | Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 6 | SB 07.77 | 628.00 | |||||||||||||
6 | Marek TrtilMarek Trtil | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 7 | 07.84 | 607.00 | |||||||||||||
7 | Albert VávraAlbert Vávra | 08 | ZŠ Neplachovice | 3 | 07.87 | 598.00 | |||||||||||||
8 | Matyáš VolfMatyáš Volf | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1 | 07.92 | 583.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš PetříkMikuláš Petřík | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 2 | SB 07.71 | 646.00 | |||||||||||||
2 | Jonáš GebauerJonáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 4 | SB 07.75 | 634.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej StrnadelOndřej Strnadel | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 5 | SB 07.82 | 613.00 | |||||||||||||
4 | Jakub ProchazskaJakub Prochazska | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 7 | SB 07.96 | 571.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán GalíkŠtěpán Galík | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 6 | 08.08 | 537.00 | |||||||||||||
6 | Jakub JančíkJakub Jančík | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 3 | 08.09 | 534.00 | |||||||||||||
7 | Lukáš EvjákLukáš Evják | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 8 | 08.23 | 495.00 | |||||||||||||
8 | Metoděj PazderaMetoděj Pazdera | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1 | 08.41 | 447.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atonín PosmykAtonín Posmyk | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 2 | SB 07.95 | 574.00 | |||||||||||||
2 | Michal FajstauerMichal Fajstauer | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 3 | SB 07.99 | 563.00 | |||||||||||||
3 | Michal ŠrekMichal Šrek | 08 | ZŠ Neplachovice | 6 | SB 08.14 | 520.00 | |||||||||||||
4 | Michal HejlMichal Hejl | 08 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 4 | SB 08.17 | 511.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš GebauerTomáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 8 | SB 08.18 | 509.00 | |||||||||||||
6 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 1 | SB 08.26 | 487.00 | |||||||||||||
7 | Matěj KabelkaMatěj Kabelka | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 7 | 08.44 | 439.00 | |||||||||||||
8 | Jan HrochJan Hroch | 07 | ZŠ Neplachovice | 5 | 09.02 | 300.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frederik KuttiFrederik Kutti | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 7 | SB 08.10 | 531.00 | |||||||||||||
2 | Jan DvouletýJan Dvouletý | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 5 | SB 08.17 | 511.00 | |||||||||||||
3 | Leon SosnaLeon Sosna | 06 | ZŠ Opava, Englišova | 3 | SB 08.25 | 489.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej VanclOndřej Vancl | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 1 | SB 08.33 | 468.00 | |||||||||||||
5 | Josef BucharJosef Buchar | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 6 | 08.48 | 428.00 | |||||||||||||
6 | Jakub ČechJakub Čech | 07 | ZŠ Neplachovice | 4 | 08.51 | 421.00 | |||||||||||||
7 | Matyáš MašekMatyáš Mašek | 08 | ZŠ Plzeň, 25. | 8 | 08.67 | 381.00 | |||||||||||||
8 | Radek LubeníkRadek Lubeník | 08 | ZŠ Neplachovice | 2 | 08.83 | 343.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš MladenovMatyáš Mladenov | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 5 | SB 08.23 | 495.00 | |||||||||||||
2 | Martin KuříkMartin Kuřík | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 6 | SB 08.36 | 460.00 | |||||||||||||
3 | Jakub KokořJakub Kokoř | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 4 | SB 08.41 | 447.00 | |||||||||||||
4 | Antonín KanalíkAntonín Kanalík | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | 3 | SB 08.46 | 434.00 | |||||||||||||
5 | Jiří BarákJiří Barák | 08 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 7 | SB 08.48 | 428.00 | |||||||||||||
6 | Oliver KožiolOliver Kožiol | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 2 | SB 08.53 | 416.00 | |||||||||||||
7 | David NeshybaDavid Neshyba | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 1 | SB 08.68 | 378.00 | |||||||||||||
8 | Samuel VanišSamuel Vaniš | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 8 | 08.71 | 371.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KeňoJakub Keňo | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 7 | SB 08.37 | 457.00 | |||||||||||||
2 | Maxim VaněčekMaxim Vaněček | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 4 | SB 08.52 | 418.00 | |||||||||||||
3 | Jonáš VinckerJonáš Vincker | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 2 | SB 08.53 | 416.00 | |||||||||||||
4 | Jan FoltysJan Foltys | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 1 | SB 08.68 | 378.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán HolasŠtěpán Holas | 09 | ZŠ Opava, Englišova | 6 | SB 08.72 | 369.00 | |||||||||||||
6 | Jiří StřížJiří Stříž | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 3 | SB 08.78 | 354.00 | |||||||||||||
7 | Václav SlaninaVáclav Slanina | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 5 | 08.90 | 327.00 | |||||||||||||
8 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 09 | ZŠ Plzeň, 25. | 8 | SB 08.95 | 315.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VaškoOndřej Vaško | 08 | ZŠ Slatiňany | 8 | 08.10 | 531.00 | |||||||||||||
2 | Petr PelikánPetr Pelikán | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 6 | 08.18 | 509.00 | |||||||||||||
3 | Adam Phillip MorysAdam Phillip Morys | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 4 | 08.36 | 460.00 | |||||||||||||
4 | Jindřich RůžičkaJindřich Růžička | 08 | ZŠ Slatiňany | 3 | 08.41 | 447.00 | |||||||||||||
5 | Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek | 08 | ZŠ Slatiňany | 2 | 08.46 | 434.00 | |||||||||||||
6 | Viktor MoučkaViktor Moučka | 08 | ZŠ Slatiňany | 5 | 08.55 | 411.00 | |||||||||||||
7 | Matyáš VeselýMatyáš Veselý | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 1 | 08.61 | 396.00 | |||||||||||||
8 | Štěpán ŠikulaŠtěpán Šikula | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 7 | 08.65 | 386.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KašparJan Kašpar | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | 4 | 07.88 | 595.00 | |||||||||||||
2 | Matěj PešataMatěj Pešata | 08 | ZŠ Slatiňany | 6 | 08.18 | 509.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 3 | 08.35 | 462.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej KrčekOndřej Krček | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 5 | 09.01 | 302.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan LavičkaJan Lavička | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 4 | SB 07.48 | 719.00 | |||
2 | Peter OdiasePeter Odiase | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 8 | SB 07.55 | 697.00 | |||
3 | Lukáš HníkLukáš Hník | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 5 | SB 07.64 | 668.00 | |||
4 | Mikuláš PetříkMikuláš Petřík | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 2 | SB 07.71 | 646.00 | |||
5 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 2 | SB 07.72 | 643.00 | |||
6 | Jonáš GebauerJonáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 4 | SB 07.75 | 634.00 | |||
7 | Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 6 | SB 07.77 | 628.00 | |||
8 | Ondřej StrnadelOndřej Strnadel | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 5 | SB 07.82 | 613.00 | |||
9 | Marek TrtilMarek Trtil | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 7 | 07.84 | 607.00 | |||
10 | Albert VávraAlbert Vávra | 08 | ZŠ Neplachovice | 3 | 07.87 | 598.00 | |||
11 | Jan KašparJan Kašpar | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | 4 | 07.88 | 595.00 | |||
12 | Matyáš VolfMatyáš Volf | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1 | 07.92 | 583.00 | |||
13 | Atonín PosmykAtonín Posmyk | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 2 | SB 07.95 | 574.00 | |||
14 | Jakub ProchazskaJakub Prochazska | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 7 | SB 07.96 | 571.00 | |||
15 | Michal FajstauerMichal Fajstauer | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 3 | SB 07.99 | 563.00 | |||
16 | Štěpán GalíkŠtěpán Galík | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 6 | 08.08 | 537.00 | |||
17 | Jakub JančíkJakub Jančík | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 3 | 08.09 | 534.00 | |||
18 | Frederik KuttiFrederik Kutti | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 7 | SB 08.10 | 531.00 | |||
18 | Ondřej VaškoOndřej Vaško | 08 | ZŠ Slatiňany | 8 | 08.10 | 531.00 | |||
20 | Michal ŠrekMichal Šrek | 08 | ZŠ Neplachovice | 6 | SB 08.14 | 520.00 | |||
21 | Michal HejlMichal Hejl | 08 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 4 | SB 08.17 | 511.00 | |||
21 | Jan DvouletýJan Dvouletý | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 5 | SB 08.17 | 511.00 | |||
23 | Tomáš GebauerTomáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 8 | SB 08.18 | 509.00 | |||
23 | Petr PelikánPetr Pelikán | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 6 | 08.18 | 509.00 | |||
23 | Matěj PešataMatěj Pešata | 08 | ZŠ Slatiňany | 6 | 08.18 | 509.00 | |||
26 | Lukáš EvjákLukáš Evják | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 8 | 08.23 | 495.00 | |||
26 | Matyáš MladenovMatyáš Mladenov | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 5 | SB 08.23 | 495.00 | |||
28 | Leon SosnaLeon Sosna | 06 | ZŠ Opava, Englišova | 3 | SB 08.25 | 489.00 | |||
29 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 1 | SB 08.26 | 487.00 | |||
30 | Ondřej VanclOndřej Vancl | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 1 | SB 08.33 | 468.00 | |||
31 | Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 3 | 08.35 | 462.00 | |||
32 | Martin KuříkMartin Kuřík | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 6 | SB 08.36 | 460.00 | |||
32 | Adam Phillip MorysAdam Phillip Morys | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 4 | 08.36 | 460.00 | |||
34 | Jakub KeňoJakub Keňo | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 7 | SB 08.37 | 457.00 | |||
35 | Metoděj PazderaMetoděj Pazdera | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 1 | 08.41 | 447.00 | |||
35 | Jakub KokořJakub Kokoř | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 4 | SB 08.41 | 447.00 | |||
35 | Jindřich RůžičkaJindřich Růžička | 08 | ZŠ Slatiňany | 3 | 08.41 | 447.00 | |||
38 | Matěj KabelkaMatěj Kabelka | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 7 | 08.44 | 439.00 | |||
39 | Antonín KanalíkAntonín Kanalík | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | 3 | SB 08.46 | 434.00 | |||
39 | Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek | 08 | ZŠ Slatiňany | 2 | 08.46 | 434.00 | |||
41 | Josef BucharJosef Buchar | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 6 | 08.48 | 428.00 | |||
41 | Jiří BarákJiří Barák | 08 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 7 | SB 08.48 | 428.00 | |||
43 | Jakub ČechJakub Čech | 07 | ZŠ Neplachovice | 4 | 08.51 | 421.00 | |||
44 | Maxim VaněčekMaxim Vaněček | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 4 | SB 08.52 | 418.00 | |||
45 | Oliver KožiolOliver Kožiol | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 2 | SB 08.53 | 416.00 | |||
45 | Jonáš VinckerJonáš Vincker | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 2 | SB 08.53 | 416.00 | |||
47 | Viktor MoučkaViktor Moučka | 08 | ZŠ Slatiňany | 5 | 08.55 | 411.00 | |||
48 | Matyáš VeselýMatyáš Veselý | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 1 | 08.61 | 396.00 | |||
49 | Štěpán ŠikulaŠtěpán Šikula | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 7 | 08.65 | 386.00 | |||
50 | Matyáš MašekMatyáš Mašek | 08 | ZŠ Plzeň, 25. | 8 | 08.67 | 381.00 | |||
51 | David NeshybaDavid Neshyba | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 1 | SB 08.68 | 378.00 | |||
51 | Jan FoltysJan Foltys | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 1 | SB 08.68 | 378.00 | |||
53 | Samuel VanišSamuel Vaniš | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 8 | 08.71 | 371.00 | |||
54 | Štěpán HolasŠtěpán Holas | 09 | ZŠ Opava, Englišova | 6 | SB 08.72 | 369.00 | |||
55 | Jiří StřížJiří Stříž | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 3 | SB 08.78 | 354.00 | |||
56 | Radek LubeníkRadek Lubeník | 08 | ZŠ Neplachovice | 2 | 08.83 | 343.00 | |||
57 | Václav SlaninaVáclav Slanina | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 5 | 08.90 | 327.00 | |||
58 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 09 | ZŠ Plzeň, 25. | 8 | SB 08.95 | 315.00 | |||
59 | Ondřej KrčekOndřej Krček | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 5 | 09.01 | 302.00 | |||
60 | Jan HrochJan Hroch | 07 | ZŠ Neplachovice | 5 | 09.02 | 300.00 |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová | 07 | Gymnázium Klatovy | 4 | 07.75 | 926.00 | |||||||||||||
2 | Beáta MeschkováBeáta Meschková | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 6 | 08.06 | 830.00 | |||||||||||||
3 | Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková | 09 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 1 | SB 08.27 | 767.00 | |||||||||||||
4 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 8 | SB 08.31 | 755.00 | |||||||||||||
5 | Tereza MedunováTereza Medunová | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 7 | 08.32 | 752.00 | |||||||||||||
6 | Dagmara ŘezáčováDagmara Řezáčová | 07 | Gymnázium Klatovy | 5 | 08.39 | 732.00 | |||||||||||||
7 | Pavlína LinhartováPavlína Linhartová | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 2 | 08.53 | 692.00 | |||||||||||||
8 | Tereza LampartováTereza Lampartová | 09 | ZŠ Kobeřice | 3 | 08.56 | 684.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SotákováLucie Sotáková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 4 | SB 08.48 | 706.00 | |||||||||||||
2 | Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 7 | SB 08.59 | 676.00 | |||||||||||||
3 | Emma ZajícováEmma Zajícová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 6 | 08.74 | 635.00 | |||||||||||||
4 | Bára GajdzicováBára Gajdzicová | 08 | Gymnázium Třinec | 3 | 08.75 | 632.00 | |||||||||||||
5 | Lucie ChalupováLucie Chalupová | 09 | Gymnázium Klatovy | 5 | 08.94 | 582.00 | |||||||||||||
6 | Veronika MertensováVeronika Mertensová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | 8 | 08.97 | 574.00 | |||||||||||||
7 | Viktorie LindovskáViktorie Lindovská | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 2 | 09.06 | 551.00 | |||||||||||||
8 | Nikola VoženílkováNikola Voženílková | 07 | ZŠ Neplachovice | 1 | 09.08 | 546.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 1 | SB 08.46 | 712.00 | |||||||||||||
2 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 2 | SB 08.54 | 690.00 | |||||||||||||
3 | Aneta OnderkováAneta Onderková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 6 | 08.57 | 681.00 | |||||||||||||
4 | Anna ŠošolováAnna Šošolová | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 7 | 08.61 | 670.00 | |||||||||||||
5 | Bára AndrlováBára Andrlová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 8 | 08.65 | 659.00 | |||||||||||||
6 | Julie EsslerováJulie Esslerová | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 4 | 08.76 | 629.00 | |||||||||||||
7 | Viktorie ŠvachováViktorie Švachová | 08 | ZŠ Neplachovice | 3 | 08.98 | 571.00 | |||||||||||||
8 | Martina ChalupováMartina Chalupová | 08 | Gymnázium Klatovy | 5 | 09.07 | 548.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 6 | SB 08.44 | 718.00 | |||||||||||||
2 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 2 | SB 08.62 | 667.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina VladařováKateřina Vladařová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 5 | SB 08.65 | 659.00 | |||||||||||||
4 | Agáta SlámkováAgáta Slámková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 3 | 08.76 | 629.00 | |||||||||||||
5 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 7 | 08.76 | 629.00 | |||||||||||||
6 | Aneta VitovcováAneta Vitovcová | 09 | Gymnázium Klatovy | 1 | 08.82 | 613.00 | |||||||||||||
7 | Edita StavařováEdita Stavařová | 08 | ZŠ Neplachovice | 4 | 09.09 | 543.00 | |||||||||||||
8 | Nikola MarvanováNikola Marvanová | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 8 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela MenclováGabriela Menclová | 07 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 8 | SB 08.67 | 654.00 | |||||||||||||
2 | Valentina ByrtusValentina Byrtus | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 1 | SB 08.81 | 616.00 | |||||||||||||
3 | Eliška BorunskáEliška Borunská | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 4 | 08.84 | 608.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina PapouškováKateřina Papoušková | 09 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 3 | 08.88 | 597.00 | |||||||||||||
5 | Eliška JohnováEliška Johnová | 07 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 5 | 09.08 | 546.00 | |||||||||||||
6 | Bibiana SedláčkováBibiana Sedláčková | 07 | ZŠ Neplachovice | 7 | 09.27 | 499.00 | |||||||||||||
7 | Nikol MüllerováNikol Müllerová | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | 6 | 09.28 | 496.00 | |||||||||||||
8 | Nela VondroušováNela Vondroušová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | 2 | 09.36 | 477.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariana ZíkováMariana Zíková | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 2 | SB 08.86 | 603.00 | |||||||||||||
2 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 4 | 08.86 | 603.00 | |||||||||||||
3 | Eliška HobzováEliška Hobzová | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 3 | 09.08 | 546.00 | |||||||||||||
4 | Nikola MackováNikola Macková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 1 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
5 | Nela ŽídkováNela Žídková | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | 8 | 09.36 | 477.00 | |||||||||||||
6 | Jesika ČernáJesika Černá | 07 | ZŠ Kobeřice | 6 | 09.38 | 472.00 | |||||||||||||
7 | Anna PapeschováAnna Papeschová | 08 | ZŠ Kobeřice | 7 | 09.41 | 465.00 | |||||||||||||
8 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 5 | 09.51 | 442.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta JosefusováAgáta Josefusová | 08 | ZŠ Kobeřice | 6 | 09.08 | 546.00 | |||||||||||||
2 | Petra BendováPetra Bendová | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 5 | 09.09 | 543.00 | |||||||||||||
3 | Michaela LesákováMichaela Lesáková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 4 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
4 | Veronika BuryVeronika Bury | 07 | Gymnázium Třinec | 1 | 09.28 | 496.00 | |||||||||||||
5 | Veronika VránováVeronika Vránová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | 7 | 09.33 | 484.00 | |||||||||||||
6 | Valerie MošováValerie Mošová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | 3 | 09.45 | 456.00 | |||||||||||||
7 | Anna KořistkováAnna Kořistková | 09 | ZŠ Neplachovice | 8 | 09.47 | 451.00 | |||||||||||||
8 | Eliška HalfarováEliška Halfarová | 08 | ZŠ Kobeřice | 2 | 09.76 | 386.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza TužováTereza Tužová | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 4 | SB 08.82 | 613.00 | |||||||||||||
2 | Ella SuchardováElla Suchardová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 3 | SB 09.02 | 561.00 | |||||||||||||
3 | Adriana KuglerováAdriana Kuglerová | 07 | Gymnázium Třinec | 5 | SB 09.07 | 548.00 | |||||||||||||
4 | Eliška ExnerováEliška Exnerová | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 6 | SB 09.12 | 536.00 | |||||||||||||
5 | Andrea SerafinováAndrea Serafinová | 08 | Gymnázium Třinec | 2 | SB 09.33 | 484.00 | |||||||||||||
6 | Petra MurinováPetra Murinová | 07 | Gymnázium Třinec | 7 | 09.45 | 456.00 | |||||||||||||
7 | Bára OlšinováBára Olšinová | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 8 | 09.66 | 408.00 | |||||||||||||
8 | Ester PáčkováEster Páčková | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 1 | 09.93 | 350.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 09 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sophie CurranSophie Curran | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 5 | 08.78 | 624.00 | |||||||||||||
2 | Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková | 07 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 2 | 08.86 | 603.00 | |||||||||||||
3 | Marika PetrlováMarika Petrlová | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 6 | 08.88 | 597.00 | |||||||||||||
4 | Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 3 | 08.99 | 569.00 | |||||||||||||
5 | Viktorie BočkováViktorie Bočková | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 4 | 09.03 | 558.00 | |||||||||||||
6 | Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 7 | 09.32 | 487.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (čt, 13.10.2022 - 10:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SkálováNatálie Skálová | 09 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 6 | 08.78 | 624.00 | |||||||||||||
2 | Natálie StrakováNatálie Straková | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 3 | 08.90 | 592.00 | |||||||||||||
3 | Nela ŠvábenskáNela Švábenská | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 7 | 09.21 | 513.00 | |||||||||||||
4 | Eliška CoufalováEliška Coufalová | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 4 | 09.29 | 494.00 | |||||||||||||
5 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 5 | 09.40 | 468.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová | 07 | Gymnázium Klatovy | 4 | 07.75 | 926.00 | |||
2 | Beáta MeschkováBeáta Meschková | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 6 | 08.06 | 830.00 | |||
3 | Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková | 09 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 1 | SB 08.27 | 767.00 | |||
4 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 8 | SB 08.31 | 755.00 | |||
5 | Tereza MedunováTereza Medunová | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 7 | 08.32 | 752.00 | |||
6 | Dagmara ŘezáčováDagmara Řezáčová | 07 | Gymnázium Klatovy | 5 | 08.39 | 732.00 | |||
7 | Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 6 | SB 08.44 | 718.00 | |||
8 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 1 | SB 08.46 | 712.00 | |||
9 | Lucie SotákováLucie Sotáková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 4 | SB 08.48 | 706.00 | |||
10 | Pavlína LinhartováPavlína Linhartová | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 2 | 08.53 | 692.00 | |||
11 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 2 | SB 08.54 | 690.00 | |||
12 | Tereza LampartováTereza Lampartová | 09 | ZŠ Kobeřice | 3 | 08.56 | 684.00 | |||
13 | Aneta OnderkováAneta Onderková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 6 | 08.57 | 681.00 | |||
14 | Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 7 | SB 08.59 | 676.00 | |||
15 | Anna ŠošolováAnna Šošolová | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 7 | 08.61 | 670.00 | |||
16 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 2 | SB 08.62 | 667.00 | |||
17 | Bára AndrlováBára Andrlová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 8 | 08.65 | 659.00 | |||
17 | Kateřina VladařováKateřina Vladařová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 5 | SB 08.65 | 659.00 | |||
19 | Gabriela MenclováGabriela Menclová | 07 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 8 | SB 08.67 | 654.00 | |||
20 | Emma ZajícováEmma Zajícová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 6 | 08.74 | 635.00 | |||
21 | Bára GajdzicováBára Gajdzicová | 08 | Gymnázium Třinec | 3 | 08.75 | 632.00 | |||
22 | Julie EsslerováJulie Esslerová | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 4 | 08.76 | 629.00 | |||
22 | Agáta SlámkováAgáta Slámková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 3 | 08.76 | 629.00 | |||
22 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 7 | 08.76 | 629.00 | |||
25 | Sophie CurranSophie Curran | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 5 | 08.78 | 624.00 | |||
25 | Natálie SkálováNatálie Skálová | 09 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 6 | 08.78 | 624.00 | |||
27 | Valentina ByrtusValentina Byrtus | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 1 | SB 08.81 | 616.00 | |||
28 | Aneta VitovcováAneta Vitovcová | 09 | Gymnázium Klatovy | 1 | 08.82 | 613.00 | |||
28 | Tereza TužováTereza Tužová | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 4 | SB 08.82 | 613.00 | |||
30 | Eliška BorunskáEliška Borunská | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 4 | 08.84 | 608.00 | |||
31 | Mariana ZíkováMariana Zíková | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 2 | SB 08.86 | 603.00 | |||
31 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 4 | 08.86 | 603.00 | |||
31 | Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková | 07 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 2 | 08.86 | 603.00 | |||
34 | Kateřina PapouškováKateřina Papoušková | 09 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 3 | 08.88 | 597.00 | |||
34 | Marika PetrlováMarika Petrlová | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 6 | 08.88 | 597.00 | |||
36 | Natálie StrakováNatálie Straková | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 3 | 08.90 | 592.00 | |||
37 | Lucie ChalupováLucie Chalupová | 09 | Gymnázium Klatovy | 5 | 08.94 | 582.00 | |||
38 | Veronika MertensováVeronika Mertensová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | 8 | 08.97 | 574.00 | |||
39 | Viktorie ŠvachováViktorie Švachová | 08 | ZŠ Neplachovice | 3 | 08.98 | 571.00 | |||
40 | Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 3 | 08.99 | 569.00 | |||
41 | Ella SuchardováElla Suchardová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 3 | SB 09.02 | 561.00 | |||
42 | Viktorie BočkováViktorie Bočková | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 4 | 09.03 | 558.00 | |||
43 | Viktorie LindovskáViktorie Lindovská | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 2 | 09.06 | 551.00 | |||
44 | Martina ChalupováMartina Chalupová | 08 | Gymnázium Klatovy | 5 | 09.07 | 548.00 | |||
44 | Adriana KuglerováAdriana Kuglerová | 07 | Gymnázium Třinec | 5 | SB 09.07 | 548.00 | |||
46 | Nikola VoženílkováNikola Voženílková | 07 | ZŠ Neplachovice | 1 | 09.08 | 546.00 | |||
46 | Eliška JohnováEliška Johnová | 07 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 5 | 09.08 | 546.00 | |||
46 | Eliška HobzováEliška Hobzová | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 3 | 09.08 | 546.00 | |||
46 | Agáta JosefusováAgáta Josefusová | 08 | ZŠ Kobeřice | 6 | 09.08 | 546.00 | |||
50 | Edita StavařováEdita Stavařová | 08 | ZŠ Neplachovice | 4 | 09.09 | 543.00 | |||
50 | Petra BendováPetra Bendová | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 5 | 09.09 | 543.00 | |||
52 | Eliška ExnerováEliška Exnerová | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 6 | SB 09.12 | 536.00 | |||
53 | Nikola MackováNikola Macková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 1 | 09.17 | 523.00 | |||
54 | Nikola MarvanováNikola Marvanová | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 8 | 09.20 | 516.00 | |||
54 | Michaela LesákováMichaela Lesáková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 4 | 09.20 | 516.00 | |||
56 | Nela ŠvábenskáNela Švábenská | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 7 | 09.21 | 513.00 | |||
57 | Bibiana SedláčkováBibiana Sedláčková | 07 | ZŠ Neplachovice | 7 | 09.27 | 499.00 | |||
58 | Nikol MüllerováNikol Müllerová | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | 6 | 09.28 | 496.00 | |||
58 | Veronika BuryVeronika Bury | 07 | Gymnázium Třinec | 1 | 09.28 | 496.00 | |||
60 | Eliška CoufalováEliška Coufalová | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 4 | 09.29 | 494.00 | |||
61 | Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 7 | 09.32 | 487.00 | |||
62 | Veronika VránováVeronika Vránová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | 7 | 09.33 | 484.00 | |||
62 | Andrea SerafinováAndrea Serafinová | 08 | Gymnázium Třinec | 2 | SB 09.33 | 484.00 | |||
64 | Nela VondroušováNela Vondroušová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | 2 | 09.36 | 477.00 | |||
64 | Nela ŽídkováNela Žídková | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | 8 | 09.36 | 477.00 | |||
66 | Jesika ČernáJesika Černá | 07 | ZŠ Kobeřice | 6 | 09.38 | 472.00 | |||
67 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 5 | 09.40 | 468.00 | |||
68 | Anna PapeschováAnna Papeschová | 08 | ZŠ Kobeřice | 7 | 09.41 | 465.00 | |||
69 | Valerie MošováValerie Mošová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | 3 | 09.45 | 456.00 | |||
69 | Petra MurinováPetra Murinová | 07 | Gymnázium Třinec | 7 | 09.45 | 456.00 | |||
71 | Anna KořistkováAnna Kořistková | 09 | ZŠ Neplachovice | 8 | 09.47 | 451.00 | |||
72 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 5 | 09.51 | 442.00 | |||
73 | Bára OlšinováBára Olšinová | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 8 | 09.66 | 408.00 | |||
74 | Eliška HalfarováEliška Halfarová | 08 | ZŠ Kobeřice | 2 | 09.76 | 386.00 | |||
75 | Ester PáčkováEster Páčková | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 1 | 09.93 | 350.00 |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 13.10.2022 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela VondroušováNela Vondroušová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | 12 | 2:42.97 | 539.00 | |||||||||||||
2 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 1 | 2:43.65 | 532.00 | |||||||||||||
3 | Nikola VoženílkováNikola Voženílková | 07 | ZŠ Neplachovice | 13 | 2:47.21 | 493.00 | |||||||||||||
4 | Veronika MertensováVeronika Mertensová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | 4 | 2:56.79 | 396.00 | |||||||||||||
5 | Bibiana SedláčkováBibiana Sedláčková | 07 | ZŠ Neplachovice | 9 | 2:58.20 | 382.00 | |||||||||||||
6 | Nela ŽídkováNela Žídková | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | 15 | 3:04.90 | 321.00 | |||||||||||||
7= | Viktorie ŠvachováViktorie Švachová | 08 | ZŠ Neplachovice | 11 | 3:07.04 | 303.00 | |||||||||||||
7= | Anna KořistkováAnna Kořistková | 09 | ZŠ Neplachovice | 2 | 3:07.04 | 303.00 | |||||||||||||
9 | Edita StavařováEdita Stavařová | 08 | ZŠ Neplachovice | 10 | 3:09.92 | 278.00 | |||||||||||||
10 | Nikol MüllerováNikol Müllerová | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | 6 | 3:11.88 | 263.00 | |||||||||||||
11 | Veronika VránováVeronika Vránová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | 14 | 3:12.60 | 257.00 | |||||||||||||
12 | Valerie MošováValerie Mošová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | 5 | 3:15.02 | 238.00 | |||||||||||||
13 | Viktorie LindovskáViktorie Lindovská | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 3 | 3:22.55 | 184.00 | |||||||||||||
14 | Bára OlšinováBára Olšinová | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 7 | 3:23.52 | 178.00 | |||||||||||||
15 | Ester PáčkováEster Páčková | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 8 | 3:54.99 | 28.00 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 02 (čt, 13.10.2022 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie EsslerováJulie Esslerová | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 5 | 2:34.88 | 633.00 | |||||||||||||
2 | Andrea SerafinováAndrea Serafinová | 08 | Gymnázium Třinec | 16 | 2:38.88 | 586.00 | |||||||||||||
3 | Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková | 07 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 19 | 2:43.10 | 538.00 | |||||||||||||
4 | Eliška CoufalováEliška Coufalová | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 3 | 2:43.36 | 535.00 | |||||||||||||
5 | Aneta OnderkováAneta Onderková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 14 | 2:50.15 | 462.00 | |||||||||||||
6 | Tereza LampartováTereza Lampartová | 09 | ZŠ Kobeřice | 11 | 2:50.57 | 458.00 | |||||||||||||
7 | Mariana ZíkováMariana Zíková | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 20 | 2:51.51 | 448.00 | |||||||||||||
8 | Anna PapeschováAnna Papeschová | 08 | ZŠ Kobeřice | 15 | 2:52.09 | 442.00 | |||||||||||||
9 | Veronika BuryVeronika Bury | 07 | Gymnázium Třinec | 2 | 2:52.63 | 437.00 | |||||||||||||
10 | Bára GajdzicováBára Gajdzicová | 08 | Gymnázium Třinec | 6 | 2:55.73 | 406.00 | |||||||||||||
11 | Adriana KuglerováAdriana Kuglerová | 07 | Gymnázium Třinec | 10 | 2:56.61 | 397.00 | |||||||||||||
12 | Eliška BorunskáEliška Borunská | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 1 | 3:02.03 | 347.00 | |||||||||||||
13 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 8 | 3:02.66 | 341.00 | |||||||||||||
14 | Petra MurinováPetra Murinová | 07 | Gymnázium Třinec | 13 | 3:06.41 | 308.00 | |||||||||||||
15 | Jesika ČernáJesika Černá | 07 | ZŠ Kobeřice | 4 | 3:10.56 | 273.00 | |||||||||||||
16 | Natálie StrakováNatálie Straková | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 18 | 3:11.84 | 263.00 | |||||||||||||
17 | Michaela LesákováMichaela Lesáková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 12 | 3:13.75 | 248.00 | |||||||||||||
18 | Eliška HalfarováEliška Halfarová | 08 | ZŠ Kobeřice | 7 | 3:14.72 | 240.00 | |||||||||||||
19 | Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 17 | 3:21.78 | 189.00 | |||||||||||||
20 | Agáta JosefusováAgáta Josefusová | 08 | ZŠ Kobeřice | 9 | 3:34.52 | 112.00 | |||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie EsslerováJulie Esslerová | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 5 | 2:34.88 | 633.00 | |||
2 | Andrea SerafinováAndrea Serafinová | 08 | Gymnázium Třinec | 16 | 2:38.88 | 586.00 | |||
3 | Nela VondroušováNela Vondroušová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | 12 | 2:42.97 | 539.00 | |||
4 | Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková | 07 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 19 | 2:43.10 | 538.00 | |||
5 | Eliška CoufalováEliška Coufalová | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 3 | 2:43.36 | 535.00 | |||
6 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 1 | 2:43.65 | 532.00 | |||
7 | Nikola VoženílkováNikola Voženílková | 07 | ZŠ Neplachovice | 13 | 2:47.21 | 493.00 | |||
8 | Aneta OnderkováAneta Onderková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 14 | 2:50.15 | 462.00 | |||
9 | Tereza LampartováTereza Lampartová | 09 | ZŠ Kobeřice | 11 | 2:50.57 | 458.00 | |||
10 | Mariana ZíkováMariana Zíková | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 20 | 2:51.51 | 448.00 | |||
11 | Anna PapeschováAnna Papeschová | 08 | ZŠ Kobeřice | 15 | 2:52.09 | 442.00 | |||
12 | Veronika BuryVeronika Bury | 07 | Gymnázium Třinec | 2 | 2:52.63 | 437.00 | |||
13 | Bára GajdzicováBára Gajdzicová | 08 | Gymnázium Třinec | 6 | 2:55.73 | 406.00 | |||
14 | Adriana KuglerováAdriana Kuglerová | 07 | Gymnázium Třinec | 10 | 2:56.61 | 397.00 | |||
15 | Veronika MertensováVeronika Mertensová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | 4 | 2:56.79 | 396.00 | |||
16 | Bibiana SedláčkováBibiana Sedláčková | 07 | ZŠ Neplachovice | 9 | 2:58.20 | 382.00 | |||
17 | Eliška BorunskáEliška Borunská | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 1 | 3:02.03 | 347.00 | |||
18 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 8 | 3:02.66 | 341.00 | |||
19 | Nela ŽídkováNela Žídková | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | 15 | 3:04.90 | 321.00 | |||
20 | Petra MurinováPetra Murinová | 07 | Gymnázium Třinec | 13 | 3:06.41 | 308.00 | |||
21 | Viktorie ŠvachováViktorie Švachová | 08 | ZŠ Neplachovice | 11 | 3:07.04 | 303.00 | |||
21 | Anna KořistkováAnna Kořistková | 09 | ZŠ Neplachovice | 2 | 3:07.04 | 303.00 | |||
23 | Edita StavařováEdita Stavařová | 08 | ZŠ Neplachovice | 10 | 3:09.92 | 278.00 | |||
24 | Jesika ČernáJesika Černá | 07 | ZŠ Kobeřice | 4 | 3:10.56 | 273.00 | |||
25 | Natálie StrakováNatálie Straková | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 18 | 3:11.84 | 263.00 | |||
26 | Nikol MüllerováNikol Müllerová | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | 6 | 3:11.88 | 263.00 | |||
27 | Veronika VránováVeronika Vránová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | 14 | 3:12.60 | 257.00 | |||
28 | Michaela LesákováMichaela Lesáková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | 12 | 3:13.75 | 248.00 | |||
29 | Eliška HalfarováEliška Halfarová | 08 | ZŠ Kobeřice | 7 | 3:14.72 | 240.00 | |||
30 | Valerie MošováValerie Mošová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | 5 | 3:15.02 | 238.00 | |||
31 | Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | 17 | 3:21.78 | 189.00 | |||
32 | Viktorie LindovskáViktorie Lindovská | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 3 | 3:22.55 | 184.00 | |||
33 | Bára OlšinováBára Olšinová | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 7 | 3:23.52 | 178.00 | |||
34 | Agáta JosefusováAgáta Josefusová | 08 | ZŠ Kobeřice | 9 | 3:34.52 | 112.00 | |||
35 | Ester PáčkováEster Páčková | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | 8 | 3:54.99 | 28.00 |
800 m - Žákyně
Žákyně 03 (čt, 13.10.2022 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beáta MeschkováBeáta Meschková | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 10 | 2:35.37 | 627.00 | |||||||||||||
2 | Natálie SkálováNatálie Skálová | 09 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 17 | 2:36.31 | 616.00 | |||||||||||||
3 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 12 | 2:38.16 | 594.00 | |||||||||||||
4 | Sophie CurranSophie Curran | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 4 | 2:40.29 | 570.00 | |||||||||||||
5 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 16 | 2:44.66 | 521.00 | |||||||||||||
6 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 11 | 2:45.17 | 515.00 | |||||||||||||
7 | Valentina ByrtusValentina Byrtus | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 3 | 2:45.97 | 506.00 | |||||||||||||
8 | Tereza TužováTereza Tužová | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 20 | 2:46.82 | 497.00 | |||||||||||||
9 | Eliška JohnováEliška Johnová | 07 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 8 | 2:53.97 | 423.00 | |||||||||||||
10 | Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 6 | 2:58.02 | 384.00 | |||||||||||||
11 | Kateřina PapouškováKateřina Papoušková | 09 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 13 | 3:02.92 | 339.00 | |||||||||||||
12 | Eliška ExnerováEliška Exnerová | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 5 | 3:03.60 | 332.00 | |||||||||||||
13 | Marika PetrlováMarika Petrlová | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 14 | 3:06.83 | 304.00 | |||||||||||||
14 | Viktorie BočkováViktorie Bočková | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 2 | 3:08.01 | 294.00 | |||||||||||||
15 | Petra BendováPetra Bendová | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 1 | 3:08.81 | 288.00 | |||||||||||||
16 | Nela ŠvábenskáNela Švábenská | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | 19 | 3:09.11 | 285.00 | |||||||||||||
17 | Ella SuchardováElla Suchardová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 18 | 3:10.29 | 275.00 | |||||||||||||
18 | Eliška HobzováEliška Hobzová | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | 7 | 3:14.72 | 240.00 | |||||||||||||
19 | Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 15 | 3:16.11 | 230.00 | |||||||||||||
20 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | 9 | 3:24.45 | 172.00 | |||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Žákyně 04 (čt, 13.10.2022 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma ZajícováEmma Zajícová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 19 | 2:29.53 | 699.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová | 07 | Gymnázium Klatovy | 3 | 2:39.92 | 574.00 | |||||||||||||
3 | Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková | 09 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 16 | 2:42.19 | 548.00 | |||||||||||||
4 | Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 11 | 2:42.77 | 542.00 | |||||||||||||
5 | Pavlína LinhartováPavlína Linhartová | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 6 | 2:44.18 | 526.00 | |||||||||||||
6 | Gabriela MenclováGabriela Menclová | 07 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 10 | 2:44.83 | 519.00 | |||||||||||||
7 | Nikola MackováNikola Macková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 7 | 2:45.15 | 515.00 | |||||||||||||
8 | Tereza MedunováTereza Medunová | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | 9 | 2:46.03 | 506.00 | |||||||||||||
9 | Martina ChalupováMartina Chalupová | 08 | Gymnázium Klatovy | 5 | 2:46.59 | 500.00 | |||||||||||||
10 | Dagmara ŘezáčováDagmara Řezáčová | 07 | Gymnázium Klatovy | 12 | 2:47.67 | 488.00 | |||||||||||||
11 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 2 | 2:47.97 | 485.00 | |||||||||||||
12 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 20 | 2:48.26 | 482.00 | |||||||||||||
13 | Kateřina VladařováKateřina Vladařová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 18 | 2:48.44 | 480.00 | |||||||||||||
14 | Bára AndrlováBára Andrlová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | 1 | 2:48.84 | 476.00 | |||||||||||||
15 | Lucie ChalupováLucie Chalupová | 09 | Gymnázium Klatovy | 4 | 2:49.11 | 473.00 | |||||||||||||
16 | Lucie SotákováLucie Sotáková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 14 | 2:49.15 | 472.00 | |||||||||||||
17 | Agáta SlámkováAgáta Slámková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 13 | 2:51.17 | 452.00 | |||||||||||||
18 | Anna ŠošolováAnna Šošolová | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 15 | 2:55.52 | 408.00 | |||||||||||||
19 | Aneta VitovcováAneta Vitovcová | 09 | Gymnázium Klatovy | 17 | 2:59.37 | 371.00 | |||||||||||||
20 | Nikola MarvanováNikola Marvanová | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | 8 | 3:00.61 | 360.00 | |||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 13.10.2022 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ČechJakub Čech | 07 | ZŠ Neplachovice | 1 | 3:07.03 | 597.00 | |||||||||||||
2 | Jan FoltysJan Foltys | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 2 | 3:10.45 | 565.00 | |||||||||||||
3 | Václav SlaninaVáclav Slanina | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 13 | 3:11.61 | 555.00 | |||||||||||||
4 | Jonáš VinckerJonáš Vincker | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 20 | 3:19.38 | 487.00 | |||||||||||||
5 | Frederik KuttiFrederik Kutti | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 8 | 3:19.47 | 486.00 | |||||||||||||
6 | Adam Phillip MorysAdam Phillip Morys | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 10 | 3:20.35 | 479.00 | |||||||||||||
7 | Michal HejlMichal Hejl | 08 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 3 | 3:21.02 | 473.00 | |||||||||||||
8 | David NeshybaDavid Neshyba | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 11 | 3:21.52 | 469.00 | |||||||||||||
9 | Ondřej KrčekOndřej Krček | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 7 | 3:30.97 | 393.00 | |||||||||||||
10 | Oliver KožiolOliver Kožiol | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 6 | 3:34.28 | 368.00 | |||||||||||||
11 | Petr PelikánPetr Pelikán | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 12 | 3:38.65 | 336.00 | |||||||||||||
12 | Albert VávraAlbert Vávra | 08 | ZŠ Neplachovice | 17 | 3:41.42 | 316.00 | |||||||||||||
13 | Michal ŠrekMichal Šrek | 08 | ZŠ Neplachovice | 16 | 3:43.03 | 305.00 | |||||||||||||
14 | Matěj KabelkaMatěj Kabelka | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 5 | 3:43.62 | 301.00 | |||||||||||||
15 | Radek LubeníkRadek Lubeník | 08 | ZŠ Neplachovice | 9 | 3:47.37 | 276.00 | |||||||||||||
16 | Štěpán ŠikulaŠtěpán Šikula | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 15 | 4:02.10 | 187.00 | |||||||||||||
17 | Matyáš VeselýMatyáš Veselý | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 19 | 4:07.43 | 159.00 | |||||||||||||
18 | Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 18 | 4:09.16 | 151.00 | |||||||||||||
19 | Jiří StřížJiří Stříž | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 14 | 4:10.88 | 142.00 | |||||||||||||
Jan HrochJan Hroch | 07 | ZŠ Neplachovice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Běh 02 (čt, 13.10.2022 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 12 | 2:56.97 | 694.00 | |||||||||||||
2 | Jan LavičkaJan Lavička | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 7 | 2:58.39 | 680.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej VaškoOndřej Vaško | 08 | ZŠ Slatiňany | 20 | 2:59.45 | 670.00 | |||||||||||||
4 | Jakub KokořJakub Kokoř | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 6 | 3:00.72 | 657.00 | |||||||||||||
5 | Jindřich RůžičkaJindřich Růžička | 08 | ZŠ Slatiňany | 14 | 3:04.39 | 622.00 | |||||||||||||
6 | Jakub KeňoJakub Keňo | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 5 | 3:05.10 | 615.00 | |||||||||||||
7 | Antonín KanalíkAntonín Kanalík | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | 3 | 3:07.73 | 590.00 | |||||||||||||
8 | Štěpán HolasŠtěpán Holas | 09 | ZŠ Opava, Englišova | 2 | 3:08.20 | 586.00 | |||||||||||||
9 | Matěj PešataMatěj Pešata | 08 | ZŠ Slatiňany | 11 | 3:09.27 | 576.00 | |||||||||||||
10 | Tomáš GebauerTomáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 1 | 3:09.58 | 573.00 | |||||||||||||
11 | Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek | 08 | ZŠ Slatiňany | 16 | 3:10.81 | 562.00 | |||||||||||||
12 | Matyáš MašekMatyáš Mašek | 08 | ZŠ Plzeň, 25. | 8 | 3:11.88 | 553.00 | |||||||||||||
13 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 18 | 3:17.98 | 499.00 | |||||||||||||
14 | Viktor MoučkaViktor Moučka | 08 | ZŠ Slatiňany | 10 | 3:18.73 | 492.00 | |||||||||||||
15 | Samuel VanišSamuel Vaniš | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 19 | 3:19.84 | 483.00 | |||||||||||||
16 | Leon SosnaLeon Sosna | 06 | ZŠ Opava, Englišova | 15 | 3:20.84 | 475.00 | |||||||||||||
17 | Atonín PosmykAtonín Posmyk | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 13 | 3:21.40 | 470.00 | |||||||||||||
18 | Matyáš MladenovMatyáš Mladenov | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 9 | 3:22.34 | 462.00 | |||||||||||||
19 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 09 | ZŠ Plzeň, 25. | 17 | 3:43.19 | 304.00 | |||||||||||||
20 | Jan KašparJan Kašpar | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | 4 | 3:44.71 | 294.00 | |||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Běh 03 (čt, 13.10.2022 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán GalíkŠtěpán Galík | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 6 | 2:50.19 | 764.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš HníkLukáš Hník | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 8 | 2:52.77 | 737.00 | |||||||||||||
3 | Josef BucharJosef Buchar | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 2 | 2:53.36 | 731.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej StrnadelOndřej Strnadel | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 15 | 2:57.02 | 694.00 | |||||||||||||
5 | Maxim VaněčekMaxim Vaněček | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 19 | 2:59.32 | 671.00 | |||||||||||||
6 | Peter OdiasePeter Odiase | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 11 | 3:01.23 | 652.00 | |||||||||||||
7 | Jakub JančíkJakub Jančík | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 9 | 3:09.85 | 571.00 | |||||||||||||
8 | Jonáš GebauerJonáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 7 | 3:10.02 | 569.00 | |||||||||||||
9 | Marek TrtilMarek Trtil | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 16 | 3:14.13 | 532.00 | |||||||||||||
10 | Ondřej VanclOndřej Vancl | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 18 | 3:14.80 | 527.00 | |||||||||||||
11 | Jiří BarákJiří Barák | 08 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 1 | 3:15.04 | 524.00 | |||||||||||||
12 | Jakub ProchazskaJakub Prochazska | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 14 | 3:17.83 | 500.00 | |||||||||||||
13 | Jan DvouletýJan Dvouletý | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 3 | 3:19.34 | 487.00 | |||||||||||||
14 | Mikuláš PetříkMikuláš Petřík | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 13 | 3:19.61 | 485.00 | |||||||||||||
15 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 17 | 3:19.92 | 482.00 | |||||||||||||
16 | Martin KuříkMartin Kuřík | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 10 | 3:20.55 | 477.00 | |||||||||||||
17 | Metoděj PazderaMetoděj Pazdera | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 12 | 3:23.82 | 450.00 | |||||||||||||
18 | Matyáš VolfMatyáš Volf | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 20 | 3:25.21 | 439.00 | |||||||||||||
19 | Michal FajstauerMichal Fajstauer | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 5 | 3:29.36 | 406.00 | |||||||||||||
20 | Lukáš EvjákLukáš Evják | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 4 | 3:30.91 | 393.00 | |||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán GalíkŠtěpán Galík | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 6 | 2:50.19 | 764.00 | |||
2 | Lukáš HníkLukáš Hník | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 8 | 2:52.77 | 737.00 | |||
3 | Josef BucharJosef Buchar | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 2 | 2:53.36 | 731.00 | |||
4 | Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 12 | 2:56.97 | 694.00 | |||
5 | Ondřej StrnadelOndřej Strnadel | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 15 | 2:57.02 | 694.00 | |||
6 | Jan LavičkaJan Lavička | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 7 | 2:58.39 | 680.00 | |||
7 | Maxim VaněčekMaxim Vaněček | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 19 | 2:59.32 | 671.00 | |||
8 | Ondřej VaškoOndřej Vaško | 08 | ZŠ Slatiňany | 20 | 2:59.45 | 670.00 | |||
9 | Jakub KokořJakub Kokoř | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 6 | 3:00.72 | 657.00 | |||
10 | Peter OdiasePeter Odiase | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 11 | 3:01.23 | 652.00 | |||
11 | Jindřich RůžičkaJindřich Růžička | 08 | ZŠ Slatiňany | 14 | 3:04.39 | 622.00 | |||
12 | Jakub KeňoJakub Keňo | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 5 | 3:05.10 | 615.00 | |||
13 | Jakub ČechJakub Čech | 07 | ZŠ Neplachovice | 1 | 3:07.03 | 597.00 | |||
14 | Antonín KanalíkAntonín Kanalík | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | 3 | 3:07.73 | 590.00 | |||
15 | Štěpán HolasŠtěpán Holas | 09 | ZŠ Opava, Englišova | 2 | 3:08.20 | 586.00 | |||
16 | Matěj PešataMatěj Pešata | 08 | ZŠ Slatiňany | 11 | 3:09.27 | 576.00 | |||
17 | Tomáš GebauerTomáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 1 | 3:09.58 | 573.00 | |||
18 | Jakub JančíkJakub Jančík | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 9 | 3:09.85 | 571.00 | |||
19 | Jonáš GebauerJonáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 7 | 3:10.02 | 569.00 | |||
20 | Jan FoltysJan Foltys | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 2 | 3:10.45 | 565.00 | |||
21 | Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek | 08 | ZŠ Slatiňany | 16 | 3:10.81 | 562.00 | |||
22 | Václav SlaninaVáclav Slanina | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 13 | 3:11.61 | 555.00 | |||
23 | Matyáš MašekMatyáš Mašek | 08 | ZŠ Plzeň, 25. | 8 | 3:11.88 | 553.00 | |||
24 | Marek TrtilMarek Trtil | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 16 | 3:14.13 | 532.00 | |||
25 | Ondřej VanclOndřej Vancl | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 18 | 3:14.80 | 527.00 | |||
26 | Jiří BarákJiří Barák | 08 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 1 | 3:15.04 | 524.00 | |||
27 | Jakub ProchazskaJakub Prochazska | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 14 | 3:17.83 | 500.00 | |||
28 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | ZŠ Opava, Englišova | 18 | 3:17.98 | 499.00 | |||
29 | Viktor MoučkaViktor Moučka | 08 | ZŠ Slatiňany | 10 | 3:18.73 | 492.00 | |||
30 | Jan DvouletýJan Dvouletý | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 3 | 3:19.34 | 487.00 | |||
31 | Jonáš VinckerJonáš Vincker | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 20 | 3:19.38 | 487.00 | |||
32 | Frederik KuttiFrederik Kutti | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 8 | 3:19.47 | 486.00 | |||
33 | Mikuláš PetříkMikuláš Petřík | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | 13 | 3:19.61 | 485.00 | |||
34 | Samuel VanišSamuel Vaniš | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | 19 | 3:19.84 | 483.00 | |||
35 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 17 | 3:19.92 | 482.00 | |||
36 | Adam Phillip MorysAdam Phillip Morys | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 10 | 3:20.35 | 479.00 | |||
37 | Martin KuříkMartin Kuřík | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 10 | 3:20.55 | 477.00 | |||
38 | Leon SosnaLeon Sosna | 06 | ZŠ Opava, Englišova | 15 | 3:20.84 | 475.00 | |||
39 | Michal HejlMichal Hejl | 08 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 3 | 3:21.02 | 473.00 | |||
40 | Atonín PosmykAtonín Posmyk | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 13 | 3:21.40 | 470.00 | |||
41 | David NeshybaDavid Neshyba | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 11 | 3:21.52 | 469.00 | |||
42 | Matyáš MladenovMatyáš Mladenov | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | 9 | 3:22.34 | 462.00 | |||
43 | Metoděj PazderaMetoděj Pazdera | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 12 | 3:23.82 | 450.00 | |||
44 | Matyáš VolfMatyáš Volf | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | 20 | 3:25.21 | 439.00 | |||
45 | Michal FajstauerMichal Fajstauer | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | 5 | 3:29.36 | 406.00 | |||
46 | Lukáš EvjákLukáš Evják | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | 4 | 3:30.91 | 393.00 | |||
47 | Ondřej KrčekOndřej Krček | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 7 | 3:30.97 | 393.00 | |||
48 | Oliver KožiolOliver Kožiol | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | 6 | 3:34.28 | 368.00 | |||
49 | Petr PelikánPetr Pelikán | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 12 | 3:38.65 | 336.00 | |||
50 | Albert VávraAlbert Vávra | 08 | ZŠ Neplachovice | 17 | 3:41.42 | 316.00 | |||
51 | Michal ŠrekMichal Šrek | 08 | ZŠ Neplachovice | 16 | 3:43.03 | 305.00 | |||
52 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 09 | ZŠ Plzeň, 25. | 17 | 3:43.19 | 304.00 | |||
53 | Matěj KabelkaMatěj Kabelka | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 5 | 3:43.62 | 301.00 | |||
54 | Jan KašparJan Kašpar | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | 4 | 3:44.71 | 294.00 | |||
55 | Radek LubeníkRadek Lubeník | 08 | ZŠ Neplachovice | 9 | 3:47.37 | 276.00 | |||
56 | Štěpán ŠikulaŠtěpán Šikula | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 15 | 4:02.10 | 187.00 | |||
57 | Matyáš VeselýMatyáš Veselý | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 19 | 4:07.43 | 159.00 | |||
58 | Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | 18 | 4:09.16 | 151.00 | |||
59 | Jiří StřížJiří Stříž | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | 14 | 4:10.88 | 142.00 | |||
Jan HrochJan Hroch | 07 | ZŠ Neplachovice | 4 | DNS |
skok vysoký - Žáci
(čt, 13.10.2022 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 1,94 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
07 | 28 | PB 1.90 | - - - - - o o o o - o o o xo o o xxx | 714.00 | |||||||||||||
2 |
Jakub JančíkJakub Jančík
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 25 | PB 1.74 | - - o - - o - o o o o xxo xxx | 577.00 | |||||||||||||
3 |
Jan DvouletýJan Dvouletý
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
07 | 27 | PB 1.74 | - - - o o o o o o xxo xxo xxo xxx | 577.00 | |||||||||||||
4= |
Lukáš EvjákLukáš Evják
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 21 | PB 1.62 | - - o - - o - o o xxx | 480.00 | |||||||||||||
4= |
Jakub ProchazskaJakub Prochazska
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 20 | PB 1.62 | - o o o o o o o o xxx | 480.00 | |||||||||||||
6= |
Matěj PešataMatěj Pešata
ZŠ Slatiňany |
08 | 3 | PB 1.58 | - - o o o o xo o xxx | 449.00 | |||||||||||||
6= |
Štěpán HolasŠtěpán Holas
ZŠ Opava, Englišova |
09 | 22 | PB 1.58 | - - - - xo o o o xxx | 449.00 | |||||||||||||
8 |
Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova |
07 | 26 | PB 1.54 | - - - o - o o xxx | 419.00 | |||||||||||||
9 |
Sebastian VacíkSebastian Vacík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
08 | 24 | PB 1.50 | - o o o o o xxx | 389.00 | |||||||||||||
10 |
Matyáš MladenovMatyáš Mladenov
ZŠ Ostrava, Klegova |
07 | 16 | PB 1.50 | o o o o xo o xxx | 389.00 | |||||||||||||
11 |
Petr PelikánPetr Pelikán
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
07 | 2 | PB 1.50 | o o o o xxo o xxx | 389.00 | |||||||||||||
12= |
Martin KuříkMartin Kuřík
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
08 | 17 | PB 1.50 | o xo xxo o o o xxx | 389.00 | |||||||||||||
12= |
Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
ZŠ Slatiňany |
08 | 5 | PB 1.50 | o o xo o xxo o xxx | 389.00 | |||||||||||||
14 |
Atonín PosmykAtonín Posmyk
ZŠ Ostrava, Klegova |
07 | 14 | PB 1.50 | o o o o o xo xxx | 389.00 | |||||||||||||
15= |
Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
08 | 23 | PB 1.46 | - - o o o xxx | 360.00 | |||||||||||||
15= |
Maxim VaněčekMaxim Vaněček
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
07 | 18 | PB 1.46 | o o o o o xxx | 360.00 | |||||||||||||
17 |
Matyáš VeselýMatyáš Veselý
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 6 | PB 1.46 | o xo xo o o xxx | 360.00 | |||||||||||||
18= |
Michal ŠrekMichal Šrek
ZŠ Neplachovice |
08 | 15 | PB 1.42 | o o o o xxx | 331.00 | |||||||||||||
18= |
Albert VávraAlbert Vávra
ZŠ Neplachovice |
08 | 19 | PB 1.42 | o o o o xxx | 331.00 | |||||||||||||
20 |
Samuel VanišSamuel Vaniš
ZŠ Plzeň, 25. |
07 | 13 | PB 1.42 | o o xo o xxx | 331.00 | |||||||||||||
21= |
Václav SlaninaVáclav Slanina
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 12 | PB 1.42 | o o o xo xxx | 331.00 | |||||||||||||
21= |
Jindřich RůžičkaJindřich Růžička
ZŠ Slatiňany |
08 | 4 | PB 1.42 | o o o xo xxx | 331.00 | |||||||||||||
23 |
Josef BucharJosef Buchar
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
07 | 10 | PB 1.38 | o o o xxx | 303.00 | |||||||||||||
24= |
Jonáš VinckerJonáš Vincker
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 7 | PB 1.38 | o xo xo xxx | 303.00 | |||||||||||||
24= |
Adam Phillip MorysAdam Phillip Morys
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 1 | PB 1.38 | o xo xo xxx | 303.00 | |||||||||||||
26 |
Ondřej TůmaOndřej Tůma
ZŠ Plzeň, 25. |
09 | 8 | PB 1.34 | o xxo xxx | 276.00 | |||||||||||||
Jan HrochJan Hroch
ZŠ Neplachovice |
07 | 11 | NM | xr | |||||||||||||||
David NeshybaDavid Neshyba
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
07 | 9 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
08 | 37 | PB 1.58 | - - - - - o o o o o xo xxx | 712.00 | |||||||||||||
2 |
Lucie SotákováLucie Sotáková
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 36 | PB 1.54 | - - - o xo o o xxo o o xxx | 666.00 | |||||||||||||
3 |
Tereza TužováTereza Tužová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
07 | 34 | PB 1.54 | - - - o o o o o xo xo xxx | 666.00 | |||||||||||||
4 |
Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Gymnázium Klatovy |
07 | 35 | PB 1.54 | - - - - xo o o o o xxo xxx | 666.00 | |||||||||||||
5 |
Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
ZŠ Opava, Englišova |
08 | 32 | PB 1.50 | - - - - - o o o o xxx | 621.00 | |||||||||||||
6= |
Viktorie BočkováViktorie Bočková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
07 | 1 | PB 1.50 | - - - o o o o o xo xxx | 621.00 | |||||||||||||
6= |
Natálie SkálováNatálie Skálová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
09 | 6 | PB 1.50 | - - o o o o o o xo xxr | 621.00 | |||||||||||||
8 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
07 | 33 | PB 1.50 | - - - o o o xo xo xxo xxx | 621.00 | |||||||||||||
9 |
Veronika MertensováVeronika Mertensová
ZŠ Opava, E,Beneše |
08 | 20 | PB 1.46 | o o xo o xxo xxo o xxo xxx | 577.00 | |||||||||||||
10= |
Eliška BorunskáEliška Borunská
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 2 | PB 1.42 | - - o o o o o xxx | 534.00 | |||||||||||||
10= |
Eliška HalfarováEliška Halfarová
ZŠ Kobeřice |
08 | 19 | PB 1.42 | o o o o o o o xxx | 534.00 | |||||||||||||
12= |
Petra MurinováPetra Murinová
Gymnázium Třinec |
07 | 30 | PB 1.42 | - - o o o xo o xxx | 534.00 | |||||||||||||
12= |
Nikola MackováNikola Macková
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 29 | PB 1.42 | - - o xo o o o xxx | 534.00 | |||||||||||||
14 |
Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
08 | 27 | PB 1.42 | - o o o xo xo o xxx | 534.00 | |||||||||||||
15= |
Martina ChalupováMartina Chalupová
Gymnázium Klatovy |
08 | 24 | PB 1.42 | - o o o o xo xo xxx | 534.00 | |||||||||||||
15= |
Anna ŠošolováAnna Šošolová
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 28 | PB 1.42 | - - o o o xo xo xxx | 534.00 | |||||||||||||
17 |
Emma ZajícováEmma Zajícová
ZŠ Opava, Englišova |
08 | 26 | PB 1.42 | - - o o xxo xo xo xxx | 534.00 | |||||||||||||
18 |
Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova |
08 | 15 | PB 1.42 | - o o o xo o xxo xxx | 534.00 | |||||||||||||
19 |
Eliška CoufalováEliška Coufalová
ZŠ Olomouc, Nemilany |
09 | 3 | PB 1.38 | - o o o o xo xxx | 491.00 | |||||||||||||
20 |
Gabriela MenclováGabriela Menclová
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
07 | 23 | PB 1.38 | - o xxo xxo xxo xxo xr | 491.00 | |||||||||||||
21 |
Eliška ExnerováEliška Exnerová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
07 | 4 | PB 1.34 | o o o o o xxx | 449.00 | |||||||||||||
22= |
Edita StavařováEdita Stavařová
ZŠ Neplachovice |
08 | 18 | PB 1.34 | o o xo xo o xxx | 449.00 | |||||||||||||
22= |
Eliška JohnováEliška Johnová
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
07 | 9 | PB 1.34 | o xxo o o o xxx | 449.00 | |||||||||||||
24 |
Ella SuchardováElla Suchardová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
09 | 31 | PB 1.34 | - xo o xxo xo xxx | 449.00 | |||||||||||||
25 |
Anna PapeschováAnna Papeschová
ZŠ Kobeřice |
08 | 25 | PB 1.34 | xo o o xo xxo xxx | 449.00 | |||||||||||||
26 |
Veronika VránováVeronika Vránová
ZŠ Opava, Kylešovice |
08 | 17 | PB 1.34 | o xo o xxo xxo xxx | 449.00 | |||||||||||||
27= |
Nikola VoženílkováNikola Voženílková
ZŠ Neplachovice |
07 | 22 | PB 1.30 | o o o o xxx | 409.00 | |||||||||||||
27= |
Adriana KuglerováAdriana Kuglerová
Gymnázium Třinec |
07 | 21 | PB 1.30 | o o o o xxx | 409.00 | |||||||||||||
27= |
Nela ŠvábenskáNela Švábenská
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
07 | 8 | PB 1.30 | - o o o xxx | 409.00 | |||||||||||||
27= |
Lucie KlímováLucie Klímová
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
08 | 14 | PB 1.30 | o o o o xxx | 409.00 | |||||||||||||
31= |
Valerie MošováValerie Mošová
ZŠ Opava, E,Beneše |
08 | 10 | PB 1.30 | o o xo o xxx | 409.00 | |||||||||||||
31= |
Petra BendováPetra Bendová
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
08 | 12 | PB 1.30 | - o xo o xxx | 409.00 | |||||||||||||
33 |
Michaela LesákováMichaela Lesáková
ZŠ Opava, Engl. B |
09 | 5 | PB 1.30 | o xo xo xo xxx | 409.00 | |||||||||||||
34 |
Nela ŽídkováNela Žídková
ZŠ Opava, Kylešovice |
09 | 11 | PB 1.26 | o o xo xxx | 369.00 | |||||||||||||
35 |
Eliška HobzováEliška Hobzová
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
08 | 13 | PB 1.26 | - o xxo xxx | 369.00 | |||||||||||||
36 |
Nela VondroušováNela Vondroušová
ZŠ Opava, Kylešovice |
08 | 16 | PB 1.22 | xo o xxx | 331.00 | |||||||||||||
37 |
Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
ZŠ Olomouc, Nemilany |
08 | 7 | PB 1.22 | o xo xxx | 331.00 | |||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
skok daleký - Žáci
(čt, 13.10.2022 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš HníkLukáš Hník
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
08 | 31 | PB 5.56 +0.8 m/s | 5.56 0,80 | 5.35 0,00 | 5.24 0,00 | 5.56 | 5.46 0,00 | 494.00 | |||||||||
2 |
Jan LavičkaJan Lavička
ZŠ Plzeň, 25. |
07 | 28 | PB 5.53 +0.0 m/s | 4.94 0,00 | 4.90 0,00 | 5.53 0,00 | 5.53 | 4.21 0,00 | 487.00 | |||||||||
3 |
Michal FajstauerMichal Fajstauer
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
08 | 27 | PB 5.29 +0.0 m/s | 5.13 -0,80 | 5.29 0,00 | 5.03 0,00 | 5.29 | 5.18 -0,70 | 439.00 | |||||||||
4 |
Jan KašparJan Kašpar
ZŠ Ostrava, Klegova |
08 | 2 | PB 5.28 +0.0 m/s | 4.91 0,00 | 5.28 0,00 | 4.79 0,00 | 5.28 | 4.71 0,00 | 437.00 | |||||||||
5 |
Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský
ZŠ Plzeň, 25. |
07 | 32 | PB 5.19 +0.0 m/s | 4.74 0,80 | 5.13 0,00 | 5.19 0,00 | 5.19 | 5.11 0,00 | 419.00 | |||||||||
6 |
Marek TrtilMarek Trtil
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
07 | 26 | PB 5.10 +0.0 m/s | 5.10 0,00 | 4.59 0,00 | 4.59 0,00 | 5.10 | 3.57 -0,90 | 402.00 | |||||||||
7 |
Štěpán GalíkŠtěpán Galík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
07 | 24 | PB 4.96 +0.0 m/s | 4.45 0,00 | 4.73 0,00 | 4.68 0,00 | 4.73 | 4.96 0,00 | 375.00 | |||||||||
8 |
Matěj KabelkaMatěj Kabelka
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
07 | 16 | PB 4.89 -1.0 m/s | 4.64 -0,60 | 4.61 0,00 | 4.73 -0,70 | 4.73 | 4.89 -1,00 | 361.00 | |||||||||
9 |
Tomáš GebauerTomáš Gebauer
ZŠ Opava, Englišova |
07 | 20 | PB 4.88 +0.0 m/s | 4.87 -0,60 | 4.87 0,00 | 4.87 0,00 | 4.87 | 4.88 0,00 | 360.00 | |||||||||
10 |
Frederik KuttiFrederik Kutti
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 25 | PB 4.88 -0.6 m/s | 4.73 0,00 | 4.63 0,00 | 4.73 0,00 | 4.73 | 4.88 -0,60 | 360.00 | |||||||||
11 |
Leon SosnaLeon Sosna
ZŠ Opava, Englišova |
06 | 23 | PB 4.88 +0.0 m/s | x | 4.88 0,00 | x | 4.88 | 4.73 -0,50 | 360.00 | |||||||||
12 |
Matyáš VolfMatyáš Volf
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
08 | 30 | PB 4.88 +0.0 m/s | x | 4.48 0,00 | 4.88 0,00 | 4.88 | 4.21 0,00 | 360.00 | |||||||||
13 |
Matyáš MašekMatyáš Mašek
ZŠ Plzeň, 25. |
08 | 19 | PB 4.85 -1.3 m/s | 4.63 -0,80 | 4.46 0,50 | 4.65 0,00 | 4.65 | 4.85 -1,30 | 354.00 | |||||||||
14 |
Peter OdiasePeter Odiase
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
07 | 13 | PB 4.79 +0.0 m/s | 4.79 0,00 | 4.65 0,00 | 4.17 -0,90 | 4.79 | 4.28 -1,10 | 343.00 | |||||||||
15 |
Viktor MoučkaViktor Moučka
ZŠ Slatiňany |
08 | 5 | PB 4.74 +0.0 m/s | 4.74 0,00 | 4.56 -1,40 | 4.53 0,00 | 4.74 | 4.67 0,00 | 333.00 | |||||||||
16 |
Jiří StřížJiří Stříž
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
07 | 11 | PB 4.74 +0.0 m/s | 4.74 0,00 | 4.57 -0,80 | 4.51 0,00 | 4.74 | 4.48 -0,60 | 333.00 | |||||||||
17 |
Jiří BarákJiří Barák
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
08 | 18 | PB 4.66 +0.0 m/s | 4.59 -1,90 | x | x | 4.59 | 4.66 0,00 | 319.00 | |||||||||
18 |
Jonáš GebauerJonáš Gebauer
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 22 | PB 4.65 +0.0 m/s | 4.65 0,00 | x | 4.63 0,00 | 4.65 | 4.38 -0,50 | 317.00 | |||||||||
19 |
Jakub ČechJakub Čech
ZŠ Neplachovice |
07 | 10 | PB 4.64 +0.0 m/s | 4.64 0,00 | 4.36 -0,70 | 4.22 0,00 | 4.64 | 4.33 0,50 | 315.00 | |||||||||
20 |
Jakub KokořJakub Kokoř
ZŠ Opava, Englišova |
07 | 14 | PB 4.63 -0.8 m/s | 4.63 -0,80 | 4.55 0,00 | 4.50 -0,90 | 4.63 | 4.60 0,00 | 313.00 | |||||||||
21 |
Michal HejlMichal Hejl
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
08 | 21 | PB 4.62 +0.0 m/s | 4.47 0,00 | 4.48 0,00 | 4.60 -0,60 | 4.60 | 4.62 0,00 | 312.00 | |||||||||
22 |
Jakub KeňoJakub Keňo
ZŠ Ostrava, Klegova |
07 | 15 | PB 4.62 +0.0 m/s | 4.26 -0,60 | 4.19 0,00 | 4.29 -1,00 | 4.29 | 4.62 0,00 | 312.00 | |||||||||
23 |
Ondřej StrnadelOndřej Strnadel
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 29 | PB 4.59 +0.0 m/s | 4.30 0,60 | x | x | 4.30 | 4.59 0,00 | 306.00 | |||||||||
24 |
Antonín KanalíkAntonín Kanalík
ZŠ Ostrava, Klegova |
08 | 12 | PB 4.55 -0.6 m/s | 3.97 0,00 | 4.55 -0,60 | x | 4.55 | 3.79 -0,60 | 299.00 | |||||||||
25 |
Ondřej VaškoOndřej Vaško
ZŠ Slatiňany |
08 | 8 | PB 4.45 -0.5 m/s | 4.38 0,60 | 4.24 -1,50 | 4.25 0,00 | 4.38 | 4.45 -0,50 | 281.00 | |||||||||
26 |
Ondřej VanclOndřej Vancl
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
07 | 7 | PB 4.33 +0.0 m/s | 4.33 0,00 | 4.01 -0,80 | - | 4.33 | - -0,50 | 261.00 | |||||||||
27 |
Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 9 | PB 4.32 -1.5 m/s | x | 4.32 -1,50 | 4.09 0,00 | 4.32 | 3.68 0,00 | 259.00 | |||||||||
28 |
Jan FoltysJan Foltys
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 1 | PB 4.30 +0.0 m/s | 4.30 0,00 | 4.17 0,50 | 4.30 0,00 | 4.30 | 4.30 0,00 | 255.00 | |||||||||
29 |
Oliver KožiolOliver Kožiol
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 17 | PB 4.22 +0.0 m/s | x | x | 3.80 0,00 | 3.80 | 4.22 0,00 | 242.00 | |||||||||
30 |
Ondřej KrčekOndřej Krček
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 3 | PB 4.06 +0.0 m/s | 3.89 1,00 | 3.85 0,00 | 4.01 0,00 | 4.01 | 4.06 0,00 | 215.00 | |||||||||
31 |
Radek LubeníkRadek Lubeník
ZŠ Neplachovice |
08 | 4 | PB 4.00 +0.0 m/s | 3.84 0,60 | x | x | 3.84 | 4.00 0,00 | 206.00 | |||||||||
32 |
Štěpán ŠikulaŠtěpán Šikula
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 6 | PB 3.70 -1.2 m/s | x | 3.70 -1,20 | 3.15 0,00 | 3.70 | 3.33 -0,60 | 159.00 | |||||||||
Celkem 32 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 13.10.2022 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Beáta MeschkováBeáta Meschková
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
08 | 38 | PB 5.61 +0.7 m/s | x | 5.21 0,00 | 5.61 0,70 | 5.61 | 5.34 0,00 | 732.00 | |||||||||
2 |
Dagmara ŘezáčováDagmara Řezáčová
Gymnázium Klatovy |
07 | 18 | PB 5.10 +0.0 m/s | x | 5.10 0,00 | 4.93 0,60 | 5.10 | x 0,00 | 587.00 | |||||||||
3 |
Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
09 | 37 | PB 5.10 +0.6 m/s | x | 5.10 0,60 | x | 5.10 | 4.76 0,00 | 587.00 | |||||||||
4 |
Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
08 | 36 | PB 4.76 +0.6 m/s | 4.32 0,00 | 4.57 0,00 | x | 4.57 | 4.76 0,60 | 495.00 | |||||||||
5 |
Tereza LampartováTereza Lampartová
ZŠ Kobeřice |
09 | 35 | PB 4.74 +0.9 m/s | x | 4.51 0,00 | 4.74 0,90 | 4.74 | x 0,00 | 490.00 | |||||||||
6 |
Laura BurešováLaura Burešová
ZŠ Opava, Englišova |
07 | 33 | PB 4.72 +0.0 m/s | 4.62 0,00 | 4.72 0,00 | 4.65 0,00 | 4.72 | 4.41 0,00 | 485.00 | |||||||||
7 |
Bára AndrlováBára Andrlová
ZŠ Opava, Englišova |
08 | 29 | PB 4.53 +0.0 m/s | 4.35 0,60 | 4.40 0,70 | 4.44 0,00 | 4.44 | 4.53 0,00 | 436.00 | |||||||||
8 |
Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
09 | 30 | PB 4.46 +0.0 m/s | 4.31 0,00 | 4.28 0,00 | 4.35 0,00 | 4.35 | 4.46 0,00 | 418.00 | |||||||||
9 |
Aneta OnderkováAneta Onderková
ZŠ Opava, Engl. B |
09 | 4 | PB 4.45 +0.0 m/s | x | 4.03 0,00 | 4.45 0,00 | 4.45 | 4.32 1,30 | 416.00 | |||||||||
10 |
Agáta SlámkováAgáta Slámková
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 32 | PB 4.43 +0.0 m/s | x | 4.38 0,00 | 4.30 0,00 | 4.38 | 4.43 0,00 | 411.00 | |||||||||
11 |
Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
09 | 28 | PB 4.39 +0.5 m/s | 4.39 0,50 | 4.24 0,80 | 4.30 0,00 | 4.39 | 4.26 0,00 | 401.00 | |||||||||
12 |
Sophie CurranSophie Curran
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
08 | 1 | PB 4.39 +1.0 m/s | 4.39 1,00 | 4.27 0,00 | 4.25 0,00 | 4.39 | 4.23 0,50 | 401.00 | |||||||||
13 |
Michaela MinistrováMichaela Ministrová
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
09 | 26 | PB 4.38 +0.9 m/s | 4.26 0,60 | 4.38 0,90 | 4.33 0,00 | 4.38 | 4.34 0,00 | 398.00 | |||||||||
14 |
Mariana ZíkováMariana Zíková
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 9 | PB 4.38 +0.0 m/s | 4.38 0,00 | x | 4.19 0,00 | 4.38 | 4.29 0,00 | 398.00 | |||||||||
15 |
Marika PetrlováMarika Petrlová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
08 | 5 | PB 4.25 +0.6 m/s | 4.25 0,60 | 4.20 0,00 | x | 4.25 | x 1,30 | 367.00 | |||||||||
16 |
Julie EsslerováJulie Esslerová
ZŠ Opava, Engl. B |
09 | 2 | PB 4.24 +1.0 m/s | 4.24 1,00 | 4.10 0,00 | 4.08 0,00 | 4.24 | 4.15 0,70 | 364.00 | |||||||||
17 |
Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
ZŠ Olomouc, Nemilany |
07 | 8 | PB 4.23 +0.0 m/s | 4.08 0,00 | 4.09 0,00 | 4.23 0,00 | 4.23 | 4.22 0,00 | 362.00 | |||||||||
18 |
Bára GajdzicováBára Gajdzicová
Gymnázium Třinec |
08 | 27 | PB 4.23 +0.6 m/s | 4.20 0,00 | 4.23 0,60 | 4.18 0,00 | 4.23 | 3.96 0,00 | 362.00 | |||||||||
19 |
Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
ZŠ Olomouc, Nemilany |
08 | 3 | PB 4.22 +0.0 m/s | 4.22 0,00 | 3.98 0,00 | 4.09 0,00 | 4.22 | x 0,90 | 359.00 | |||||||||
20 |
Viktorie ŠvachováViktorie Švachová
ZŠ Neplachovice |
08 | 25 | PB 4.14 +0.0 m/s | 4.03 0,90 | 4.14 0,00 | 4.09 0,00 | 4.14 | 3.90 0,00 | 340.00 | |||||||||
21 |
Natálie StrakováNatálie Straková
ZŠ Olomouc, Nemilany |
09 | 7 | PB 4.11 +0.0 m/s | 3.36 0,00 | 4.04 0,00 | 4.11 0,00 | 4.11 | x 0,00 | 333.00 | |||||||||
22 |
Veronika BuryVeronika Bury
Gymnázium Třinec |
07 | 13 | PB 4.09 +0.0 m/s | 4.09 0,00 | 4.03 0,00 | 3.94 0,00 | 4.09 | 3.98 0,00 | 329.00 | |||||||||
23 |
Viktorie LindovskáViktorie Lindovská
ZŠ Opava, E,Beneše |
09 | 14 | PB 4.06 +0.0 m/s | x | 4.06 0,00 | 3.67 0,00 | 4.06 | 4.00 0,00 | 322.00 | |||||||||
24 |
Valentina ByrtusValentina Byrtus
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
07 | 17 | PB 3.95 +1.1 m/s | 3.95 1,10 | x | 3.81 0,80 | 3.95 | 3.83 0,00 | 296.00 | |||||||||
25 |
Aneta VitovcováAneta Vitovcová
Gymnázium Klatovy |
09 | 11 | PB 3.93 +0.0 m/s | 3.80 0,00 | 3.59 0,00 | 3.72 0,00 | 3.80 | 3.93 0,00 | 292.00 | |||||||||
26 |
Klára OlivíkováKlára Olivíková
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
07 | 24 | PB 3.92 +0.0 m/s | 3.84 0,90 | 3.92 0,00 | 3.90 0,00 | 3.92 | x 0,00 | 290.00 | |||||||||
27 |
Nikola MarvanováNikola Marvanová
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 34 | PB 3.90 +0.0 m/s | x | 3.90 0,00 | x | 3.90 | x 0,00 | 285.00 | |||||||||
28 |
Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
09 | 6 | PB 3.88 +0.9 m/s | 3.55 0,00 | 3.49 0,00 | 3.84 0,00 | 3.84 | 3.88 0,90 | 281.00 | |||||||||
29 |
Jesika ČernáJesika Černá
ZŠ Kobeřice |
07 | 20 | PB 3.83 +0.0 m/s | 3.77 0,50 | 3.83 0,00 | 3.82 1,10 | 3.83 | 3.75 0,00 | 270.00 | |||||||||
30 |
Veronika ČechováVeronika Čechová
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 19 | PB 3.83 +0.0 m/s | 3.80 0,60 | 3.83 0,00 | x | 3.83 | 3.68 0,00 | 270.00 | |||||||||
31 |
Andrea SerafinováAndrea Serafinová
Gymnázium Třinec |
08 | 15 | PB 3.81 +0.0 m/s | 3.44 0,00 | 3.50 0,00 | 3.81 0,00 | 3.81 | 3.48 0,00 | 265.00 | |||||||||
32 |
Nikol MüllerováNikol Müllerová
ZŠ Opava, Kylešovice |
09 | 23 | PB 3.79 +0.5 m/s | 3.74 0,00 | 2.81 0,50 | 3.79 0,50 | 3.79 | 3.62 0,00 | 261.00 | |||||||||
33 |
Lucie ChalupováLucie Chalupová
Gymnázium Klatovy |
09 | 16 | PB 3.79 +0.6 m/s | x | 3.53 0,00 | 3.79 0,60 | 3.79 | x 0,00 | 261.00 | |||||||||
34 |
Anna KořistkováAnna Kořistková
ZŠ Neplachovice |
09 | 22 | PB 3.76 +0.0 m/s | 3.62 0,00 | 3.76 0,00 | 3.74 0,60 | 3.76 | 3.76 0,00 | 254.00 | |||||||||
35 |
Agáta JosefusováAgáta Josefusová
ZŠ Kobeřice |
08 | 21 | PB 3.71 +0.0 m/s | x | 3.41 0,50 | 3.52 0,60 | 3.52 | 3.71 0,00 | 244.00 | |||||||||
36 |
Bibiana SedláčkováBibiana Sedláčková
ZŠ Neplachovice |
07 | 31 | PB 3.63 +0.0 m/s | 3.63 0,00 | x | x | 3.63 | x 0,00 | 227.00 | |||||||||
37 |
Bára OlšinováBára Olšinová
ZŠ Opava, E,Beneše |
09 | 12 | PB 3.52 +0.0 m/s | 3.52 0,00 | 3.18 0,00 | 3.37 0,00 | 3.52 | x 0,00 | 204.00 | |||||||||
38 |
Ester PáčkováEster Páčková
ZŠ Opava, E,Beneše |
09 | 10 | PB 3.16 +0.0 m/s | x | 2.65 0,00 | 3.16 0,00 | 3.16 | x 0,00 | 135.00 | |||||||||
Celkem 38 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(čt, 13.10.2022 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dagmara ŘezáčováDagmara Řezáčová
Gymnázium Klatovy |
07 | 37 | PB 10.97 | 593.00 | ||||||||||||||
2 |
Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
ZŠ Olomouc, Nemilany |
08 | 7 | PB 10.88 | 587.00 | ||||||||||||||
3 |
Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Gymnázium Klatovy |
07 | 33 | PB 10.19 | 542.00 | ||||||||||||||
4 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
07 | 5 | PB 10.05 | 533.00 | ||||||||||||||
5 |
Lucie SotákováLucie Sotáková
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 36 | PB 09.92 | 524.00 | ||||||||||||||
6 |
Agáta SlámkováAgáta Slámková
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 35 | PB 09.41 | 491.00 | ||||||||||||||
7 |
Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
ZŠ Olomouc, Nemilany |
07 | 9 | PB 09.25 | 480.00 | ||||||||||||||
8 |
Nikola MackováNikola Macková
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 31 | PB 09.18 | 476.00 | ||||||||||||||
9 |
Ella SuchardováElla Suchardová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
09 | 30 | PB 08.99 | 464.00 | ||||||||||||||
10 |
Veronika MertensováVeronika Mertensová
ZŠ Opava, E,Beneše |
08 | 28 | PB 08.86 | 455.00 | ||||||||||||||
11 |
Gabriela MenclováGabriela Menclová
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
07 | 32 | PB 08.78 | 450.00 | ||||||||||||||
12 |
Beáta MeschkováBeáta Meschková
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
08 | 34 | PB 08.64 | 441.00 | ||||||||||||||
13 |
Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
08 | 26 | PB 07.89 | 392.00 | ||||||||||||||
14 |
Veronika VránováVeronika Vránová
ZŠ Opava, Kylešovice |
08 | 27 | PB 07.86 | 390.00 | ||||||||||||||
15 |
Mariana ZíkováMariana Zíková
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 10 | PB 07.79 | 386.00 | ||||||||||||||
16 |
Eliška JohnováEliška Johnová
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
07 | 22 | PB 07.77 | 385.00 | ||||||||||||||
17 |
Nikola VoženílkováNikola Voženílková
ZŠ Neplachovice |
07 | 29 | PB 07.70 | 380.00 | ||||||||||||||
18 |
Nela ŽídkováNela Žídková
ZŠ Opava, Kylešovice |
09 | 23 | PB 07.65 | 377.00 | ||||||||||||||
19 |
Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
ZŠ Opava, Englišova |
08 | 21 | PB 07.44 | 363.00 | ||||||||||||||
20 |
Laura BurešováLaura Burešová
ZŠ Opava, Englišova |
07 | 25 | PB 07.39 | 360.00 | ||||||||||||||
21 |
Jesika ČernáJesika Černá
ZŠ Kobeřice |
07 | 17 | PB 07.28 | 353.00 | ||||||||||||||
22 |
Valentina ByrtusValentina Byrtus
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
07 | 15 | PB 07.10 | 341.00 | ||||||||||||||
23 |
Viktorie BočkováViktorie Bočková
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
07 | 1 | PB 07.09 | 341.00 | ||||||||||||||
24 |
Emma ZajícováEmma Zajícová
ZŠ Opava, Englišova |
08 | 8 | PB 07.07 | 340.00 | ||||||||||||||
25 |
Viktorie ŠvachováViktorie Švachová
ZŠ Neplachovice |
08 | 19 | PB 06.96 | 332.00 | ||||||||||||||
26 |
Sophie CurranSophie Curran
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
08 | 2 | PB 06.80 | 322.00 | ||||||||||||||
27 |
Ester PáčkováEster Páčková
ZŠ Opava, E,Beneše |
09 | 13 | PB 06.79 | 322.00 | ||||||||||||||
28 |
Bára GajdzicováBára Gajdzicová
Gymnázium Třinec |
08 | 20 | PB 06.70 | 316.00 | ||||||||||||||
29 |
Natálie SkálováNatálie Skálová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
09 | 6 | PB 06.66 | 313.00 | ||||||||||||||
30 |
Tereza LampartováTereza Lampartová
ZŠ Kobeřice |
09 | 16 | PB 06.60 | 309.00 | ||||||||||||||
31 |
Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
08 | 24 | PB 06.54 | 306.00 | ||||||||||||||
32 |
Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
09 | 4 | PB 06.40 | 297.00 | ||||||||||||||
33 |
Anna PapeschováAnna Papeschová
ZŠ Kobeřice |
08 | 11 | PB 06.38 | 295.00 | ||||||||||||||
34 |
Eliška ExnerováEliška Exnerová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
07 | 18 | PB 06.33 | 292.00 | ||||||||||||||
35 |
Petra MurinováPetra Murinová
Gymnázium Třinec |
07 | 14 | PB 05.95 | 268.00 | ||||||||||||||
36 |
Julie EsslerováJulie Esslerová
ZŠ Opava, Engl. B |
09 | 3 | PB 05.81 | 259.00 | ||||||||||||||
37 |
Bibiana SedláčkováBibiana Sedláčková
ZŠ Neplachovice |
07 | 12 | PB 05.57 | 244.00 | ||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(čt, 13.10.2022 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
08 | 33 | PB 13.64 | 706.00 | ||||||||||||||
2 |
Ondřej VanclOndřej Vancl
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
07 | 7 | PB 12.21 | 619.00 | ||||||||||||||
3 |
Michal FajstauerMichal Fajstauer
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
08 | 30 | PB 11.17 | 556.00 | ||||||||||||||
4 |
Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
07 | 29 | PB 11.08 | 551.00 | ||||||||||||||
5 |
Samuel VanišSamuel Vaniš
ZŠ Plzeň, 25. |
07 | 19 | PB 10.81 | 534.00 | ||||||||||||||
6 |
Matyáš MladenovMatyáš Mladenov
ZŠ Ostrava, Klegova |
07 | 28 | PB 10.72 | 529.00 | ||||||||||||||
7 |
Oliver KožiolOliver Kožiol
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 31 | PB 10.52 | 517.00 | ||||||||||||||
8 |
Jonáš GebauerJonáš Gebauer
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 32 | PB 10.10 | 492.00 | ||||||||||||||
9 |
Jan DvouletýJan Dvouletý
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
07 | 26 | PB 09.93 | 481.00 | ||||||||||||||
10 |
Martin KuříkMartin Kuřík
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
08 | 24 | PB 09.48 | 454.00 | ||||||||||||||
11 |
Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský
ZŠ Plzeň, 25. |
07 | 21 | PB 09.46 | 453.00 | ||||||||||||||
12 |
Leon SosnaLeon Sosna
ZŠ Opava, Englišova |
06 | 17 | PB 09.38 | 448.00 | ||||||||||||||
13 |
Matyáš MašekMatyáš Mašek
ZŠ Plzeň, 25. |
08 | 15 | PB 09.35 | 447.00 | ||||||||||||||
14 |
Jakub JančíkJakub Jančík
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 25 | PB 09.13 | 434.00 | ||||||||||||||
15 |
Štěpán GalíkŠtěpán Galík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
07 | 20 | PB 09.10 | 432.00 | ||||||||||||||
16 |
Sebastian VacíkSebastian Vacík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
08 | 23 | PB 08.88 | 419.00 | ||||||||||||||
17 |
Michal ŠrekMichal Šrek
ZŠ Neplachovice |
08 | 5 | PB 08.80 | 414.00 | ||||||||||||||
18 |
Jan FoltysJan Foltys
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 13 | PB 08.77 | 412.00 | ||||||||||||||
19 |
Petr PelikánPetr Pelikán
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
07 | 2 | PB 08.76 | 411.00 | ||||||||||||||
20 |
Maxim VaněčekMaxim Vaněček
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
07 | 22 | PB 08.57 | 400.00 | ||||||||||||||
21 |
Albert VávraAlbert Vávra
ZŠ Neplachovice |
08 | 16 | PB 08.46 | 394.00 | ||||||||||||||
22 |
Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 8 | PB 08.45 | 393.00 | ||||||||||||||
23 |
Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
ZŠ Slatiňany |
08 | 6 | PB 08.34 | 386.00 | ||||||||||||||
24 |
Viktor MoučkaViktor Moučka
ZŠ Slatiňany |
08 | 1 | PB 08.14 | 375.00 | ||||||||||||||
25 |
Jakub KeňoJakub Keňo
ZŠ Ostrava, Klegova |
07 | 10 | PB 08.10 | 372.00 | ||||||||||||||
26 |
Jindřich RůžičkaJindřich Růžička
ZŠ Slatiňany |
08 | 3 | PB 07.94 | 363.00 | ||||||||||||||
27 |
Jan HrochJan Hroch
ZŠ Neplachovice |
07 | 14 | PB 07.88 | 359.00 | ||||||||||||||
28 |
Frederik KuttiFrederik Kutti
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 18 | PB 07.80 | 354.00 | ||||||||||||||
29 |
Ondřej StrnadelOndřej Strnadel
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 27 | PB 07.57 | 341.00 | ||||||||||||||
30 |
David NeshybaDavid Neshyba
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
07 | 12 | PB 07.17 | 317.00 | ||||||||||||||
31 |
Jakub KokořJakub Kokoř
ZŠ Opava, Englišova |
07 | 11 | PB 07.14 | 316.00 | ||||||||||||||
32 |
Štěpán HolasŠtěpán Holas
ZŠ Opava, Englišova |
09 | 9 | PB 06.91 | 302.00 | ||||||||||||||
33 |
Štěpán ŠikulaŠtěpán Šikula
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 4 | PB 05.40 | 214.00 | ||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Žáci
(čt, 13.10.2022 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš HníkLukáš Hník
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
08 | 27 | PB 76.73 | 541.00 | ||||||||||||||
2 |
Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova |
07 | 25 | PB 62.49 | 415.00 | ||||||||||||||
3 |
Matyáš VolfMatyáš Volf
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
08 | 26 | PB 59.99 | 394.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan LavičkaJan Lavička
ZŠ Plzeň, 25. |
07 | 24 | PB 59.26 | 387.00 | ||||||||||||||
5 |
Radek LubeníkRadek Lubeník
ZŠ Neplachovice |
08 | 3 | PB 57.91 | 376.00 | ||||||||||||||
6 |
Matěj PešataMatěj Pešata
ZŠ Slatiňany |
08 | 5 | PB 56.75 | 366.00 | ||||||||||||||
7 |
Ondřej TůmaOndřej Tůma
ZŠ Plzeň, 25. |
09 | 19 | PB 52.34 | 328.00 | ||||||||||||||
8 |
Marek TrtilMarek Trtil
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 |
07 | 18 | PB 51.05 | 317.00 | ||||||||||||||
9 |
Lukáš EvjákLukáš Evják
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 21 | PB 50.81 | 315.00 | ||||||||||||||
10 |
Atonín PosmykAtonín Posmyk
ZŠ Ostrava, Klegova |
07 | 22 | PB 50.19 | 309.00 | ||||||||||||||
11 |
Josef BucharJosef Buchar
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
07 | 17 | PB 49.25 | 301.00 | ||||||||||||||
12 |
Michal HejlMichal Hejl
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
08 | 20 | PB 48.88 | 298.00 | ||||||||||||||
13 |
Matyáš VeselýMatyáš Veselý
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 7 | PB 48.71 | 297.00 | ||||||||||||||
14 |
Jakub ProchazskaJakub Prochazska
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 23 | PB 48.24 | 293.00 | ||||||||||||||
15 |
Jiří BarákJiří Barák
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
08 | 13 | PB 48.13 | 292.00 | ||||||||||||||
16 |
Peter OdiasePeter Odiase
ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... |
07 | 16 | PB 47.53 | 287.00 | ||||||||||||||
17 |
Jonáš VinckerJonáš Vincker
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 14 | PB 47.49 | 287.00 | ||||||||||||||
18 |
Jan KašparJan Kašpar
ZŠ Ostrava, Klegova |
08 | 1 | PB 45.48 | 270.00 | ||||||||||||||
19 |
Ondřej KrčekOndřej Krček
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 2 | PB 44.64 | 263.00 | ||||||||||||||
20 |
Jakub ČechJakub Čech
ZŠ Neplachovice |
07 | 15 | PB 44.39 | 261.00 | ||||||||||||||
21 |
Matěj KabelkaMatěj Kabelka
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
07 | 12 | PB 43.69 | 255.00 | ||||||||||||||
22 |
Adam Phillip MorysAdam Phillip Morys
ZŠ Kuřim, Jungmannova |
08 | 4 | PB 42.09 | 241.00 | ||||||||||||||
23 |
Antonín KanalíkAntonín Kanalík
ZŠ Ostrava, Klegova |
08 | 11 | PB 41.18 | 234.00 | ||||||||||||||
24 |
Tomáš GebauerTomáš Gebauer
ZŠ Opava, Englišova |
07 | 10 | PB 40.37 | 227.00 | ||||||||||||||
25 |
Václav SlaninaVáclav Slanina
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 9 | PB 39.58 | 221.00 | ||||||||||||||
26 |
Ondřej VaškoOndřej Vaško
ZŠ Slatiňany |
08 | 6 | PB 35.42 | 187.00 | ||||||||||||||
27 |
Jiří StřížJiří Stříž
ZŠ Moravské Budějovice, T.G... |
07 | 8 | PB 31.72 | 157.00 | ||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Žákyně
(čt, 13.10.2022 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára AndrlováBára Andrlová
ZŠ Opava, Englišova |
08 | 38 | PB 59.98 | 606.00 | ||||||||||||||
2 |
Natálie StrakováNatálie Straková
ZŠ Olomouc, Nemilany |
09 | 8 | PB 46.38 | 434.00 | ||||||||||||||
3 |
Martina ChalupováMartina Chalupová
Gymnázium Klatovy |
08 | 35 | PB 46.18 | 431.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza TužováTereza Tužová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
07 | 31 | PB 45.60 | 424.00 | ||||||||||||||
5 |
Lucie KlímováLucie Klímová
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
08 | 30 | PB 44.94 | 416.00 | ||||||||||||||
6 |
Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova |
08 | 33 | PB 43.45 | 398.00 | ||||||||||||||
7 |
Petra BendováPetra Bendová
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
08 | 34 | PB 43.31 | 396.00 | ||||||||||||||
8 |
Nikol MüllerováNikol Müllerová
ZŠ Opava, Kylešovice |
09 | 28 | PB 41.93 | 379.00 | ||||||||||||||
9 |
Valerie MošováValerie Mošová
ZŠ Opava, E,Beneše |
08 | 36 | PB 41.24 | 370.00 | ||||||||||||||
10 |
Lucie ChalupováLucie Chalupová
Gymnázium Klatovy |
09 | 27 | PB 39.58 | 350.00 | ||||||||||||||
11 |
Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
09 | 22 | PB 37.93 | 330.00 | ||||||||||||||
12 |
Nikola MarvanováNikola Marvanová
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 37 | PB 37.84 | 329.00 | ||||||||||||||
13 |
Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
09 | 32 | PB 37.59 | 326.00 | ||||||||||||||
14 |
Michaela MinistrováMichaela Ministrová
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
09 | 24 | PB 36.35 | 311.00 | ||||||||||||||
15 |
Adriana KuglerováAdriana Kuglerová
Gymnázium Třinec |
07 | 17 | PB 36.33 | 311.00 | ||||||||||||||
16 |
Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
ZŠ Olomouc, Nemilany |
08 | 3 | PB 36.22 | 309.00 | ||||||||||||||
17 |
Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ Chrudim, U Stadionu |
08 | 25 | PB 35.79 | 304.00 | ||||||||||||||
18 |
Bára OlšinováBára Olšinová
ZŠ Opava, E,Beneše |
09 | 15 | PB 35.18 | 297.00 | ||||||||||||||
19 |
Veronika BuryVeronika Bury
Gymnázium Třinec |
07 | 18 | PB 34.88 | 293.00 | ||||||||||||||
20 |
Nela ŠvábenskáNela Švábenská
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
07 | 9 | PB 34.76 | 292.00 | ||||||||||||||
21 |
Anna ŠošolováAnna Šošolová
ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 |
08 | 29 | PB 33.75 | 280.00 | ||||||||||||||
22 |
Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 |
09 | 20 | PB 33.57 | 277.00 | ||||||||||||||
23 |
Eliška CoufalováEliška Coufalová
ZŠ Olomouc, Nemilany |
09 | 2 | PB 32.69 | 267.00 | ||||||||||||||
24 |
Michaela LesákováMichaela Lesáková
ZŠ Opava, Engl. B |
09 | 4 | PB 31.91 | 258.00 | ||||||||||||||
25 |
Nela VondroušováNela Vondroušová
ZŠ Opava, Kylešovice |
08 | 21 | PB 31.70 | 255.00 | ||||||||||||||
26 |
Edita StavařováEdita Stavařová
ZŠ Neplachovice |
08 | 16 | PB 31.45 | 252.00 | ||||||||||||||
27 |
Marika PetrlováMarika Petrlová
ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 |
08 | 7 | PB 31.32 | 251.00 | ||||||||||||||
28 |
Andrea SerafinováAndrea Serafinová
Gymnázium Třinec |
08 | 10 | PB 31.28 | 250.00 | ||||||||||||||
29 |
Eliška BorunskáEliška Borunská
ZŠ Opava, Engl. B |
08 | 1 | PB 31.23 | 250.00 | ||||||||||||||
30 |
Veronika ČechováVeronika Čechová
ZŠ Opava, Kylešovice |
07 | 26 | PB 29.73 | 232.00 | ||||||||||||||
31 |
Klára OlivíkováKlára Olivíková
ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská |
07 | 5 | PB 29.62 | 231.00 | ||||||||||||||
32 |
Viktorie LindovskáViktorie Lindovská
ZŠ Opava, E,Beneše |
09 | 19 | PB 28.71 | 220.00 | ||||||||||||||
33 |
Anna KořistkováAnna Kořistková
ZŠ Neplachovice |
09 | 12 | PB 26.84 | 198.00 | ||||||||||||||
34 |
Eliška HalfarováEliška Halfarová
ZŠ Kobeřice |
08 | 13 | PB 26.12 | 190.00 | ||||||||||||||
35 |
Eliška HobzováEliška Hobzová
ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... |
08 | 14 | PB 26.02 | 189.00 | ||||||||||||||
36 |
Aneta VitovcováAneta Vitovcová
Gymnázium Klatovy |
09 | 23 | PB 22.07 | 144.00 | ||||||||||||||
37 |
Aneta OnderkováAneta Onderková
ZŠ Opava, Engl. B |
09 | 6 | PB 20.19 | 123.00 | ||||||||||||||
38 |
Agáta JosefusováAgáta Josefusová
ZŠ Kobeřice |
08 | 11 | PB 18.97 | 109.00 | ||||||||||||||
Celkem 38 závodníků |
čtyřboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HníkLukáš Hník | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 2440 | |||||||||||||||
2 | Mikuláš PetříkMikuláš Petřík | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | PB 2396 | |||||||||||||||
3 | Jan LavičkaJan Lavička | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | PB 2273 | |||||||||||||||
4 | Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | PB 2194 | |||||||||||||||
5 | Jakub JančíkJakub Jančík | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 2116 | |||||||||||||||
6 | Štěpán GalíkŠtěpán Galík | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | PB 2108 | |||||||||||||||
7 | Jan DvouletýJan Dvouletý | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | PB 2056 | |||||||||||||||
8 | Jonáš GebauerJonáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 2012 | |||||||||||||||
9 | Peter OdiasePeter Odiase | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | PB 1979 | |||||||||||||||
10 | Michal FajstauerMichal Fajstauer | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 1964 | |||||||||||||||
11 | Metoděj PazderaMetoděj Pazdera | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | PB 1963 | |||||||||||||||
12 | Ondřej StrnadelOndřej Strnadel | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 1954 | |||||||||||||||
13 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | PB 1933 | |||||||||||||||
14 | Matěj PešataMatěj Pešata | 08 | ZŠ Slatiňany | PB 1900 | |||||||||||||||
15= | Ondřej VanclOndřej Vancl | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 1875 | |||||||||||||||
15= | Matyáš MladenovMatyáš Mladenov | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | PB 1875 | |||||||||||||||
17 | Marek TrtilMarek Trtil | 07 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | PB 1858 | |||||||||||||||
18 | Maxim VaněčekMaxim Vaněček | 07 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | PB 1849 | |||||||||||||||
19 | Jakub ProchazskaJakub Prochazska | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 1844 | |||||||||||||||
20 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | ZŠ Opava, Englišova | PB 1820 | |||||||||||||||
21 | Martin KuříkMartin Kuřík | 08 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 1780 | |||||||||||||||
22 | Matyáš VolfMatyáš Volf | 08 | ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 | PB 1776 | |||||||||||||||
23 | Leon SosnaLeon Sosna | 06 | ZŠ Opava, Englišova | PB 1772 | |||||||||||||||
24 | Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek | 08 | ZŠ Slatiňany | PB 1771 | |||||||||||||||
25= | Jindřich RůžičkaJindřich Růžička | 08 | ZŠ Slatiňany | PB 1763 | |||||||||||||||
25= | Josef BucharJosef Buchar | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 1763 | |||||||||||||||
27 | Jakub KeňoJakub Keňo | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | PB 1756 | |||||||||||||||
28 | Atonín PosmykAtonín Posmyk | 07 | ZŠ Ostrava, Klegova | PB 1742 | |||||||||||||||
29 | Matyáš MašekMatyáš Mašek | 08 | ZŠ Plzeň, 25. | PB 1735 | |||||||||||||||
30 | Jakub KokořJakub Kokoř | 07 | ZŠ Opava, Englišova | PB 1733 | |||||||||||||||
31 | Frederik KuttiFrederik Kutti | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1731 | |||||||||||||||
32 | Samuel VanišSamuel Vaniš | 07 | ZŠ Plzeň, 25. | PB 1719 | |||||||||||||||
33 | Štěpán HolasŠtěpán Holas | 09 | ZŠ Opava, Englišova | PB 1706 | |||||||||||||||
34 | Lukáš EvjákLukáš Evják | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 1683 | |||||||||||||||
35= | Tomáš GebauerTomáš Gebauer | 07 | ZŠ Opava, Englišova | PB 1669 | |||||||||||||||
35= | Ondřej VaškoOndřej Vaško | 08 | ZŠ Slatiňany | PB 1669 | |||||||||||||||
37 | Petr PelikánPetr Pelikán | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | PB 1645 | |||||||||||||||
38 | Albert VávraAlbert Vávra | 08 | ZŠ Neplachovice | PB 1639 | |||||||||||||||
39 | Viktor MoučkaViktor Moučka | 08 | ZŠ Slatiňany | PB 1611 | |||||||||||||||
40 | Jan FoltysJan Foltys | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1610 | |||||||||||||||
41 | Jan KašparJan Kašpar | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | PB 1596 | |||||||||||||||
42= | Jakub ČechJakub Čech | 07 | ZŠ Neplachovice | PB 1594 | |||||||||||||||
42= | Michal HejlMichal Hejl | 08 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | PB 1594 | |||||||||||||||
44 | Michal ŠrekMichal Šrek | 08 | ZŠ Neplachovice | PB 1570 | |||||||||||||||
45 | Jiří BarákJiří Barák | 08 | ZŠ Uherské Hradiště, Sporto... | PB 1563 | |||||||||||||||
46 | Antonín KanalíkAntonín Kanalík | 08 | ZŠ Ostrava, Klegova | PB 1557 | |||||||||||||||
47 | Oliver KožiolOliver Kožiol | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1543 | |||||||||||||||
48 | Jonáš VinckerJonáš Vincker | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1493 | |||||||||||||||
49 | Adam Phillip MorysAdam Phillip Morys | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | PB 1483 | |||||||||||||||
50 | Václav SlaninaVáclav Slanina | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1434 | |||||||||||||||
51 | Matěj KabelkaMatěj Kabelka | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | PB 1356 | |||||||||||||||
52 | Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | PB 1265 | |||||||||||||||
53 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 09 | ZŠ Plzeň, 25. | PB 1223 | |||||||||||||||
54 | Matyáš VeselýMatyáš Veselý | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | PB 1212 | |||||||||||||||
55 | Radek LubeníkRadek Lubeník | 08 | ZŠ Neplachovice | PB 1201 | |||||||||||||||
56 | Ondřej KrčekOndřej Krček | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | PB 1173 | |||||||||||||||
57 | David NeshybaDavid Neshyba | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | PB 1164 | |||||||||||||||
58 | Jiří StřížJiří Stříž | 07 | ZŠ Moravské Budějovice, T.G... | PB 0986 | |||||||||||||||
59 | Štěpán ŠikulaŠtěpán Šikula | 08 | ZŠ Kuřim, Jungmannova | PB 0946 | |||||||||||||||
Jan HrochJan Hroch | 07 | ZŠ Neplachovice | PB DNF | ||||||||||||||||
Celkem 60 závodníků |
čtyřboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová | 07 | Gymnázium Klatovy | PB 2708 | |||||||||||||||
2 | Beáta MeschkováBeáta Meschková | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | PB 2630 | |||||||||||||||
3 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | PB 2430 | |||||||||||||||
4 | Dagmara ŘezáčováDagmara Řezáčová | 07 | Gymnázium Klatovy | PB 2400 | |||||||||||||||
5 | Lucie SotákováLucie Sotáková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | PB 2368 | |||||||||||||||
6 | Tereza MedunováTereza Medunová | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | PB 2274 | |||||||||||||||
7 | Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková | 09 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | PB 2228 | |||||||||||||||
8 | Emma ZajícováEmma Zajícová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | PB 2208 | |||||||||||||||
9 | Tereza TužováTereza Tužová | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 2200 | |||||||||||||||
10 | Bára AndrlováBára Andrlová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | PB 2177 | |||||||||||||||
11 | Natálie SkálováNatálie Skálová | 09 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 2174 | |||||||||||||||
12 | Pavlína LinhartováPavlína Linhartová | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | PB 2144 | |||||||||||||||
13 | Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková | 08 | ZŠ Opava, Englišova | PB 2133 | |||||||||||||||
14 | Gabriela MenclováGabriela Menclová | 07 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | PB 2114 | |||||||||||||||
15 | Kateřina VladařováKateřina Vladařová | 08 | ZŠ Opava, Englišova | PB 2071 | |||||||||||||||
16 | Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková | 08 | ZŠ Chrudim, U Stadionu | PB 2061 | |||||||||||||||
17 | Nikola MackováNikola Macková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | PB 2048 | |||||||||||||||
18 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | ZŠ Opava, Englišova | PB 2042 | |||||||||||||||
19 | Martina ChalupováMartina Chalupová | 08 | Gymnázium Klatovy | PB 2013 | |||||||||||||||
20 | Veronika MertensováVeronika Mertensová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | PB 2002 | |||||||||||||||
21= | Agáta SlámkováAgáta Slámková | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | PB 1983 | |||||||||||||||
21= | Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková | 07 | ZŠ Olomouc, Nemilany | PB 1983 | |||||||||||||||
23 | Tereza LampartováTereza Lampartová | 09 | ZŠ Kobeřice | PB 1941 | |||||||||||||||
24 | Sophie CurranSophie Curran | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 1917 | |||||||||||||||
25 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | PB 1914 | |||||||||||||||
26 | Anna ŠošolováAnna Šošolová | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | PB 1892 | |||||||||||||||
27 | Julie EsslerováJulie Esslerová | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1885 | |||||||||||||||
28 | Mariana ZíkováMariana Zíková | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1835 | |||||||||||||||
29 | Nikola VoženílkováNikola Voženílková | 07 | ZŠ Neplachovice | PB 1828 | |||||||||||||||
30 | Viktorie BočkováViktorie Bočková | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 1814 | |||||||||||||||
31 | Eliška JohnováEliška Johnová | 07 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | PB 1803 | |||||||||||||||
32 | Eliška CoufalováEliška Coufalová | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | PB 1787 | |||||||||||||||
33 | Valentina ByrtusValentina Byrtus | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | PB 1759 | |||||||||||||||
34 | Ella SuchardováElla Suchardová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 1749 | |||||||||||||||
35 | Eliška BorunskáEliška Borunská | 08 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1739 | |||||||||||||||
36 | Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 1738 | |||||||||||||||
37 | Klára OlivíkováKlára Olivíková | 07 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | PB 1718 | |||||||||||||||
38 | Bára GajdzicováBára Gajdzicová | 08 | Gymnázium Třinec | PB 1716 | |||||||||||||||
39 | Kateřina PapouškováKateřina Papoušková | 09 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | PB 1684 | |||||||||||||||
40 | Aneta OnderkováAneta Onderková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1682 | |||||||||||||||
41 | Lucie ChalupováLucie Chalupová | 09 | Gymnázium Klatovy | PB 1666 | |||||||||||||||
42 | Adriana KuglerováAdriana Kuglerová | 07 | Gymnázium Třinec | PB 1665 | |||||||||||||||
43 | Anna PapeschováAnna Papeschová | 08 | ZŠ Kobeřice | PB 1651 | |||||||||||||||
44 | Petra BendováPetra Bendová | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | PB 1636 | |||||||||||||||
45 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | ZŠ Ostrava-Poruba, Bulharská | PB 1626 | |||||||||||||||
46 | Natálie StrakováNatálie Straková | 09 | ZŠ Olomouc, Nemilany | PB 1622 | |||||||||||||||
47 | Eliška ExnerováEliška Exnerová | 07 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 1609 | |||||||||||||||
48 | Nela VondroušováNela Vondroušová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 1602 | |||||||||||||||
49 | Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | PB 1594 | |||||||||||||||
50 | Andrea SerafinováAndrea Serafinová | 08 | Gymnázium Třinec | PB 1585 | |||||||||||||||
51 | Veronika VránováVeronika Vránová | 08 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 1580 | |||||||||||||||
52 | Petra MurinováPetra Murinová | 07 | Gymnázium Třinec | PB 1566 | |||||||||||||||
53 | Veronika BuryVeronika Bury | 07 | Gymnázium Třinec | PB 1555 | |||||||||||||||
54 | Viktorie ŠvachováViktorie Švachová | 08 | ZŠ Neplachovice | PB 1546 | |||||||||||||||
55 | Nela ŽídkováNela Žídková | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 1544 | |||||||||||||||
56 | Edita StavařováEdita Stavařová | 08 | ZŠ Neplachovice | PB 1522 | |||||||||||||||
57 | Marika PetrlováMarika Petrlová | 08 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 1519 | |||||||||||||||
58 | Nela ŠvábenskáNela Švábenská | 07 | ZŠ a MŠ Brno, Horníkova 1 | PB 1499 | |||||||||||||||
59 | Nikola MarvanováNikola Marvanová | 08 | ZŠ Kroměříž, Mánesova 3861 | PB 1490 | |||||||||||||||
60 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | ZŠ Olomouc, Nemilany | PB 1477 | |||||||||||||||
61 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 1476 | |||||||||||||||
62 | Valerie MošováValerie Mošová | 08 | ZŠ Opava, E,Beneše | PB 1473 | |||||||||||||||
63 | Michaela LesákováMichaela Lesáková | 09 | ZŠ Opava, Engl. B | PB 1431 | |||||||||||||||
64 | Aneta VitovcováAneta Vitovcová | 09 | Gymnázium Klatovy | PB 1420 | |||||||||||||||
65 | Nikol MüllerováNikol Müllerová | 09 | ZŠ Opava, Kylešovice | PB 1399 | |||||||||||||||
66 | Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová | 09 | ZŠ Jilemnice, Komenského 288 | PB 1377 | |||||||||||||||
67 | Jesika ČernáJesika Černá | 07 | ZŠ Kobeřice | PB 1368 | |||||||||||||||
68 | Bibiana SedláčkováBibiana Sedláčková | 07 | ZŠ Neplachovice | PB 1352 | |||||||||||||||
69 | Eliška HalfarováEliška Halfarová | 08 | ZŠ Kobeřice | PB 1350 | |||||||||||||||
70 | Eliška HobzováEliška Hobzová | 08 | ZŠ Mor. Budějovice, Havlíčk... | PB 1344 | |||||||||||||||
71 | Viktorie LindovskáViktorie Lindovská | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | PB 1277 | |||||||||||||||
72 | Anna KořistkováAnna Kořistková | 09 | ZŠ Neplachovice | PB 1206 | |||||||||||||||
73 | Bára OlšinováBára Olšinová | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | PB 1087 | |||||||||||||||
74 | Agáta JosefusováAgáta Josefusová | 08 | ZŠ Kobeřice | PB 1011 | |||||||||||||||
75 | Ester PáčkováEster Páčková | 09 | ZŠ Opava, E,Beneše | PB 0835 | |||||||||||||||
Celkem 75 závodníků |