Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň
Praha - Stromovka (10. 12. 2022)60 m - Žáci (Rozběh)
Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B
Rozběh 1 (so, 10.12.2022 - 13:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 247 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Pardubický kraj | 6 | PB 07.11 | QA | ||||||||||||
2 | 17 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Praha | 4 | 07.16 | qA | ||||||||||||
3 | 59 | David VojířDavid Vojíř | 08 | Karlovarský kraj | 5 | PB 07.34 | qA | ||||||||||||
4 | 360 | Ondřej FormanOndřej Forman | 07 | Vysočina | 3 | 07.48 | qB | ||||||||||||
5 | 18 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Praha | 7 | PB 07.52 | |||||||||||||
6 | 435 | Daniel SommerDaniel Sommer | 07 | Zlínský kraj | 8 | PB 07.64 | |||||||||||||
7 | 111 | Vítek KořenekVítek Kořenek | 08 | Plzeňský kraj | 2 | PB 07.70 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 10.12.2022 - 13:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 71 | Denis CiprijánDenis Cipriján | 07 | Ústecký kraj | 3 | PB 07.26 | QA | ||||||||||||
2 | 297 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | Královéhradecký kraj | 4 | 07.30 | qA | ||||||||||||
3 | 316 | Richard BřezovičRichard Březovič | 07 | Jihomoravský kraj | 5 | PB 07.34 | qA | ||||||||||||
4 | 460 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Moravskoslezský kraj | 7 | PB 07.34 | qB | ||||||||||||
5 | 205 | Štěpán VeselýŠtěpán Veselý | 07 | Středočeský kraj | 6 | =PB 07.44 | qB | ||||||||||||
6 | 212 | Štěpán SobotaŠtěpán Sobota | 07 | Liberecký kraj | 2 | PB 07.52 | |||||||||||||
7 | 442 | Martin MacháňMartin Macháň | 07 | Zlínský kraj | 8 | PB 07.71 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 10.12.2022 - 13:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 200 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | Středočeský kraj | 3 | PB 07.33 | QA | ||||||||||||
2 | 72 | Josef SimmerJosef Simmer | 07 | Ústecký kraj | 4 | =PB 07.38 | qB | ||||||||||||
3 | 317 | Adam SlavíčekAdam Slavíček | 08 | Jihomoravský kraj | 7 | PB 07.41 | qB | ||||||||||||
4 | 399 | Nikolas HusNikolas Hus | 07 | Olomoucký kraj | 6 | PB 07.42 | qB | ||||||||||||
5 | 400 | Filip MandákFilip Mandák | 08 | Olomoucký kraj | 2 | PB 07.46 | qB | ||||||||||||
6 | 145 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | Jihočeský kraj | 5 | 07.51 | |||||||||||||
7 | 144 | René SteinkeRené Steinke | 07 | Jihočeský kraj | 8 | PB 07.85 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 10.12.2022 - 13:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 246 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | Pardubický kraj | 4 | PB 07.26 | QA | ||||||||||||
2 | 299 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | Královéhradecký kraj | 3 | 07.43 | qB | ||||||||||||
MB | 221 | David ChristlDavid Christl | 07 | Liberecký kraj | 2 | PB 07.53 | |||||||||||||
4 | 58 | František TrávníkFrantišek Trávník | 07 | Karlovarský kraj | 5 | 07.53 | |||||||||||||
5 | 361 | Jakub DoležalJakub Doležal | 07 | Vysočina | 1 | PB 07.58 | |||||||||||||
6 | 459 | Adam HruškaAdam Hruška | 07 | Moravskoslezský kraj | 7 | 07.58 | |||||||||||||
7 | 211 | Sebastien MádlSebastien Mádl | 08 | Liberecký kraj | 6 | 07.60 | |||||||||||||
8 | 116 | Jan SladkovskýJan Sladkovský | 08 | Plzeňský kraj | 8 | 08.06 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 247 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Pardubický kraj | 6 | PB 07.11 | QA | ||
2 | 17 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Praha | 4 | 07.16 | qA | ||
3 | 246 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | Pardubický kraj | 4 | PB 07.26 | QA | ||
4 | 71 | Denis CiprijánDenis Cipriján | 07 | Ústecký kraj | 3 | PB 07.26 | QA | ||
5 | 297 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | Královéhradecký kraj | 4 | 07.30 | qA | ||
6 | 200 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | Středočeský kraj | 3 | PB 07.33 | QA | ||
7 | 59 | David VojířDavid Vojíř | 08 | Karlovarský kraj | 5 | PB 07.34 | qA | ||
8 | 316 | Richard BřezovičRichard Březovič | 07 | Jihomoravský kraj | 5 | PB 07.34 | qA | ||
9 | 460 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Moravskoslezský kraj | 7 | PB 07.34 | qB | ||
10 | 72 | Josef SimmerJosef Simmer | 07 | Ústecký kraj | 4 | =PB 07.38 | qB | ||
11 | 317 | Adam SlavíčekAdam Slavíček | 08 | Jihomoravský kraj | 7 | PB 07.41 | qB | ||
12 | 399 | Nikolas HusNikolas Hus | 07 | Olomoucký kraj | 6 | PB 07.42 | qB | ||
13 | 299 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | Královéhradecký kraj | 3 | 07.43 | qB | ||
14 | 205 | Štěpán VeselýŠtěpán Veselý | 07 | Středočeský kraj | 6 | =PB 07.44 | qB | ||
15 | 400 | Filip MandákFilip Mandák | 08 | Olomoucký kraj | 2 | PB 07.46 | qB | ||
16 | 360 | Ondřej FormanOndřej Forman | 07 | Vysočina | 3 | 07.48 | qB | ||
17 | 145 | Jonáš BöhmJonáš Böhm | 07 | Jihočeský kraj | 5 | 07.51 | |||
18 | 212 | Štěpán SobotaŠtěpán Sobota | 07 | Liberecký kraj | 2 | PB 07.52 | |||
19 | 18 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Praha | 7 | PB 07.52 | |||
20 | 221 | David ChristlDavid Christl | 07 | Liberecký kraj | 2 | PB 07.53 | |||
20 | 58 | František TrávníkFrantišek Trávník | 07 | Karlovarský kraj | 5 | 07.53 | |||
22 | 361 | Jakub DoležalJakub Doležal | 07 | Vysočina | 1 | PB 07.58 | |||
23 | 459 | Adam HruškaAdam Hruška | 07 | Moravskoslezský kraj | 7 | 07.58 | |||
24 | 211 | Sebastien MádlSebastien Mádl | 08 | Liberecký kraj | 6 | 07.60 | |||
25 | 435 | Daniel SommerDaniel Sommer | 07 | Zlínský kraj | 8 | PB 07.64 | |||
26 | 111 | Vítek KořenekVítek Kořenek | 08 | Plzeňský kraj | 2 | PB 07.70 | |||
27 | 442 | Martin MacháňMartin Macháň | 07 | Zlínský kraj | 8 | PB 07.71 | |||
28 | 144 | René SteinkeRené Steinke | 07 | Jihočeský kraj | 8 | PB 07.85 | |||
29 | 116 | Jan SladkovskýJan Sladkovský | 08 | Plzeňský kraj | 8 | 08.06 |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 10.12.2022 - 15:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Praha | 5 | NL 07.06 | 15.00 | ||||||||||||
2 | 247 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Pardubický kraj | 4 | PB 07.10 | 13.00 | ||||||||||||
3 | 59 | David VojířDavid Vojíř | 08 | Karlovarský kraj | 8 | PB 07.30 | 12.00 | ||||||||||||
4 | 297 | Adam PecinaAdam Pecina | 07 | Královéhradecký kraj | 7 | 07.31 | 11.00 | ||||||||||||
5 | 71 | Denis CiprijánDenis Cipriján | 07 | Ústecký kraj | 6 | 07.32 | 10.00 | ||||||||||||
6 | 200 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | Středočeský kraj | 2 | PB 07.32 | 9.00 | ||||||||||||
7 | 246 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | Pardubický kraj | 3 | 07.33 | |||||||||||||
8 | 316 | Richard BřezovičRichard Březovič | 07 | Jihomoravský kraj | 1 | 07.40 | 8.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 10.12.2022 - 15:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 72 | Josef SimmerJosef Simmer | 07 | Ústecký kraj | 5 | PB 07.32 | |||||||||||||
2 | 460 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Moravskoslezský kraj | 4 | 07.36 | 7.00 | ||||||||||||
3 | 205 | Štěpán VeselýŠtěpán Veselý | 07 | Středočeský kraj | 3 | PB 07.41 | |||||||||||||
4 | 400 | Filip MandákFilip Mandák | 08 | Olomoucký kraj | 8 | PB 07.44 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 360 | Ondřej FormanOndřej Forman | 07 | Vysočina | 1 | PB 07.44 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 299 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | Královéhradecký kraj | 2 | 07.46 | |||||||||||||
7 | 399 | Nikolas HusNikolas Hus | 07 | Olomoucký kraj | 7 | 07.54 | |||||||||||||
317 | Adam SlavíčekAdam Slavíček | 08 | Jihomoravský kraj | 6 | DQ 16.8 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B
Rozběh 1 (so, 10.12.2022 - 12:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 121 | Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová | 07 | Plzeňský kraj | 4 | 07.87 | QA | ||||||||||||
2 | 421 | Ella PohunkováElla Pohunková | 08 | Zlínský kraj | 6 | PB 07.97 | qA | ||||||||||||
3 | 176 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | Středočeský kraj | 5 | 08.00 | qB | ||||||||||||
4 | 126 | Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková | 07 | Plzeňský kraj | 7 | PB 08.01 | qB | ||||||||||||
5 | 262 | Alžběta anna PodzimkováAlžběta anna Podzimková | 08 | Pardubický kraj | 3 | PB 08.05 | |||||||||||||
MB | 426 | Adéla OrbesováAdéla Orbesová | 08 | Zlínský kraj | 2 | 08.15 | |||||||||||||
7 | 92 | Michaela KáňováMichaela Káňová | 07 | Ústecký kraj | 8 | 08.28 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 10.12.2022 - 12:55) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 386 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Olomoucký kraj | 5 | PB 07.82 | QA | ||||||||||||
2 | 284 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | Královéhradecký kraj | 7 | PB 07.96 | qA | ||||||||||||
3 | 428 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | Zlínský kraj | 4 | 08.00 | qB | ||||||||||||
4 | 475 | Nikol PoláškováNikol Polášková | 07 | Moravskoslezský kraj | 6 | 08.05 | |||||||||||||
MB | 191 | Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková | 07 | Středočeský kraj | 8 | PB 08.25 | |||||||||||||
6 | 331 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Jihomoravský kraj | 3 | PB 08.29 | |||||||||||||
7 | 231 | Tereza LevinskáTereza Levinská | 07 | Liberecký kraj | 2 | 08.45 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 10.12.2022 - 13:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 85 | Veronika ErbenováVeronika Erbenová | 07 | Ústecký kraj | 6 | PB 07.91 | QA | ||||||||||||
2 | 1 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Praha | 4 | 07.92 | qA | ||||||||||||
3 | 473 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Moravskoslezský kraj | 2 | PB 07.98 | qB | ||||||||||||
4 | 261 | Sára HynkováSára Hynková | 08 | Pardubický kraj | 7 | PB 08.04 | qB | ||||||||||||
5 | 3 | Anna MezerováAnna Mezerová | 07 | Praha | 3 | =PB 08.06 | |||||||||||||
6 | 39 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | Karlovarský kraj | 5 | 08.11 | |||||||||||||
7 | 157 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | Jihočeský kraj | 1 | PB 08.35 | |||||||||||||
8 | 289 | Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková | 08 | Královéhradecký kraj | 8 | 08.50 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 10.12.2022 - 13:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 351 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | Vysočina | 3 | PB 07.80 | QA | ||||||||||||
2 | 230 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | Liberecký kraj | 4 | PB 07.90 | qA | ||||||||||||
3 | 187 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Středočeský kraj | 5 | 08.02 | qB | ||||||||||||
4 | 330 | Emma MwanyoloEmma Mwanyolo | 07 | Jihomoravský kraj | 8 | PB 08.04 | qB | ||||||||||||
5 | 42 | Barbora KyseláBarbora Kyselá | 08 | Karlovarský kraj | 1 | PB 08.05 | qB | ||||||||||||
6 | 352 | Beáta MeschkováBeáta Meschková | 08 | Vysočina | 6 | 08.13 | |||||||||||||
7 | 387 | Martina VepřekováMartina Vepřeková | 07 | Olomoucký kraj | 2 | PB 08.18 | |||||||||||||
8 | 160 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | Jihočeský kraj | 7 | 08.25 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 351 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | Vysočina | 3 | PB 07.80 | QA | ||
2 | 386 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Olomoucký kraj | 5 | PB 07.82 | QA | ||
3 | 121 | Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová | 07 | Plzeňský kraj | 4 | 07.87 | QA | ||
4 | 230 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | Liberecký kraj | 4 | PB 07.90 | qA | ||
5 | 85 | Veronika ErbenováVeronika Erbenová | 07 | Ústecký kraj | 6 | PB 07.91 | QA | ||
6 | 1 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Praha | 4 | 07.92 | qA | ||
7 | 284 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | Královéhradecký kraj | 7 | PB 07.96 | qA | ||
8 | 421 | Ella PohunkováElla Pohunková | 08 | Zlínský kraj | 6 | PB 07.97 | qA | ||
9 | 473 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Moravskoslezský kraj | 2 | PB 07.98 | qB | ||
10 | 176 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | Středočeský kraj | 5 | 08.00 | qB | ||
11 | 428 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | Zlínský kraj | 4 | 08.00 | qB | ||
12 | 126 | Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková | 07 | Plzeňský kraj | 7 | PB 08.01 | qB | ||
13 | 187 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Středočeský kraj | 5 | 08.02 | qB | ||
14 | 330 | Emma MwanyoloEmma Mwanyolo | 07 | Jihomoravský kraj | 8 | PB 08.04 | qB | ||
15 | 261 | Sára HynkováSára Hynková | 08 | Pardubický kraj | 7 | PB 08.04 | qB | ||
16 | 475 | Nikol PoláškováNikol Polášková | 07 | Moravskoslezský kraj | 6 | 08.05 | |||
16 | 42 | Barbora KyseláBarbora Kyselá | 08 | Karlovarský kraj | 1 | PB 08.05 | qB | ||
18 | 262 | Alžběta anna PodzimkováAlžběta anna Podzimková | 08 | Pardubický kraj | 3 | PB 08.05 | |||
19 | 3 | Anna MezerováAnna Mezerová | 07 | Praha | 3 | =PB 08.06 | |||
20 | 39 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | Karlovarský kraj | 5 | 08.11 | |||
21 | 352 | Beáta MeschkováBeáta Meschková | 08 | Vysočina | 6 | 08.13 | |||
22 | 426 | Adéla OrbesováAdéla Orbesová | 08 | Zlínský kraj | 2 | 08.15 | |||
23 | 387 | Martina VepřekováMartina Vepřeková | 07 | Olomoucký kraj | 2 | PB 08.18 | |||
24 | 160 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | Jihočeský kraj | 7 | 08.25 | |||
25 | 191 | Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková | 07 | Středočeský kraj | 8 | PB 08.25 | |||
26 | 92 | Michaela KáňováMichaela Káňová | 07 | Ústecký kraj | 8 | 08.28 | |||
27 | 331 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Jihomoravský kraj | 3 | PB 08.29 | |||
28 | 157 | Lucie ChmátalováLucie Chmátalová | 07 | Jihočeský kraj | 1 | PB 08.35 | |||
29 | 231 | Tereza LevinskáTereza Levinská | 07 | Liberecký kraj | 2 | 08.45 | |||
30 | 289 | Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková | 08 | Královéhradecký kraj | 8 | 08.50 |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 10.12.2022 - 15:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 121 | Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová | 07 | Plzeňský kraj | 6 | NL 07.73 | 15.00 | ||||||||||||
2 | 386 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Olomoucký kraj | 5 | 07.85 | 13.00 | ||||||||||||
3 | 351 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | Vysočina | 4 | 07.92 | 12.00 | ||||||||||||
4 | 85 | Veronika ErbenováVeronika Erbenová | 07 | Ústecký kraj | 7 | 07.93 | 11.00 | ||||||||||||
5 | 230 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | Liberecký kraj | 3 | 07.96 | 10.00 | ||||||||||||
6 | 284 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | Královéhradecký kraj | 8 | 07.99 | 9.00 | ||||||||||||
7 | 1 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Praha | 2 | 08.07 | 8.00 | ||||||||||||
8 | 421 | Ella PohunkováElla Pohunková | 08 | Zlínský kraj | 1 | 08.11 | 7.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 10.12.2022 - 15:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 473 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Moravskoslezský kraj | 4 | 08.04 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 176 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | Středočeský kraj | 5 | 08.04 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 330 | Emma MwanyoloEmma Mwanyolo | 07 | Jihomoravský kraj | 2 | =PB 08.04 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 187 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Středočeský kraj | 7 | 08.07 | |||||||||||||
5 | 126 | Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková | 07 | Plzeňský kraj | 3 | 08.10 | |||||||||||||
6 | 42 | Barbora KyseláBarbora Kyselá | 08 | Karlovarský kraj | 1 | 08.13 | 3.00 | ||||||||||||
7 | 261 | Sára HynkováSára Hynková | 08 | Pardubický kraj | 8 | 08.15 | 2.00 | ||||||||||||
428 | Markéta PrášilováMarkéta Prášilová | 07 | Zlínský kraj | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |