Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Polanecká šestistovka 2022

Polanka nad Odrou (13. 11. 2022)

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 13.11.2022 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:03:00
2 Václav BaronVáclav Baron 14 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2:26:00
3 Martin GřegořicaMartin Gřegořica 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:28:00
4 Oliver ThomsonOliver Thomson 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:41:00
5 Matyáš GalíkMatyáš Galík 15 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2:43:00
6 Ondřej JopekOndřej Jopek 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:50:00
7 Filip ŠihorFilip Šihor 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:56:00
8 Kryštof MechKryštof Mech 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:57:00
9= Matěj MainušMatěj Mainuš 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:01:00
9= Lukáš JakubecLukáš Jakubec 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:01:00
11 David HeblákDavid Heblák 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:07:00
12 Petr MihálikPetr Mihálik 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:12:00
13 Viktor HorsinkaViktor Horsinka 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:13:00
14 Matyáš BestaMatyáš Besta 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:19:00
15 Kristian BajgarKristian Bajgar 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:21:00
16 Alex StromskýAlex Stromský 16 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 13 3:24:00
17 Filip DobešFilip Dobeš 17 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 4:08:00
18 Benjamin ArnoldBenjamin Arnold 18 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1 4:08:50
19 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 16 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 4:09:00
20 Jakub KoždoňJakub Koždoň 18 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 8 4:16:00
21 Vojtěch BestaVojtěch Besta 18 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 4:34:00
22 Marek MainušMarek Mainuš 18 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 10 4:48:00
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 13.11.2022 - 10:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:22:20
2 Adam Miroslav NeckářAdam Miroslav Neckář 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:23:00
3 Richard MechRichard Mech 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:27:00
4 Ondřej BolekOndřej Bolek 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:29:20
5 Šimon DostalíkŠimon Dostalík 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:37:00
6 Lukáš HonLukáš Hon 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:38:00
7 Adam JopekAdam Jopek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:41:00
8 Bastian BajgarBastian Bajgar 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3:43:00
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 13.11.2022 - 10:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:25:00
2 Ema TelnarováEma Telnarová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:26:00
3 Nikola VaňkováNikola Vaňková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:42:00
4 Hana BřeskováHana Břesková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:45:00
5 Veronika BaronováVeronika Baronová 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:48:00
6 Beáta SchmiedováBeáta Schmiedová 16 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2:49:00
7 Nikola ŠlezárováNikola Šlezárová 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:59:00
8 Barbora PokornáBarbora Pokorná 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:01:00
9 Emma PalováEmma Palová 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:03:00
10 Natálie StarečkováNatálie Starečková 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:16:00
11= Evelína FluksováEvelína Fluksová 16 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3:21:00
11= Natálie FrkalováNatálie Frkalová 16 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3:21:00
13 Amálie PokornáAmálie Pokorná 17 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3:36:00
14 Markéta MachováMarkéta Machová 17 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3:39:00
15 Klaudie Wolná-GorgolKlaudie Wolná-Gorgol 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:49:00
16= Tea StromskáTea Stromská 18 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3:57:00
16= Adéla DobešováAdéla Dobešová 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:57:00
18 Kristýna JakubcováKristýna Jakubcová 17 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3:58:00
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 13.11.2022 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára ChmielováKlára Chmielová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:11:00
2 Linda KotyzováLinda Kotyzová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:13:00
3 Anežka PokornáAnežka Pokorná 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:14:00
4 Veronika ValchařováVeronika Valchařová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:18:00
5 Barbora GérykováBarbora Géryková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:24:00
6 Emma LauterbachováEmma Lauterbachová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:24:20
7 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:27:00
8 Michaela NovotnáMichaela Novotná 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:29:00
9 Sofie MáchováSofie Máchová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:31:00
10 Eva PastrňákováEva Pastrňáková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:44:00
11 Dorota OtýpkováDorota Otýpková 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3:02:00
Celkem 11 závodníků