Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zimní běh - 3.kolo PBP 2023

Ostrava - Poruba (19. 1. 2023)

Přespolní běh - Ml. žáci

(čt, 19.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:57
2 Tomáš RédrTomáš Rédr 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:11
3 Václav SumaraVáclav Sumara 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:16
4 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:17
5 Radim ValaRadim Vala 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:18
6 Matyáš AdámekMatyáš Adámek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:19
7 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:27
Poznámky:
600 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(čt, 19.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:51
2 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:02
3 Klára ChmielováKlára Chmielová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:03
4 Linda KotyzováLinda Kotyzová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:06
5 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:10
6 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:14
7 Michaela FojtováMichaela Fojtová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:20
8 Tereza PášováTereza Pášová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:23
9 Michaela NovotnáMichaela Novotná 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:28
10 Aneta NěmcováAneta Němcová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:29
11 Kristýna ŠnitovskáKristýna Šnitovská 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:39
12 Vanessa TomisováVanessa Tomisová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:42
13 Beata VerykiuBeata Verykiu 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:43
14 Dominika KoutnáDominika Koutná 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:45
15 Adéla KupcováAdéla Kupcová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:48
16 Bára JanečkováBára Janečková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:49
17 Beáta JanečkováBeáta Janečková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:51
Poznámky:
600 m
Celkem 17 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 19.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:00:51
2 Martin GregořicaMartin Gregořica 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:01
3 Jan ZelníčekJan Zelníček 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:08
4 Mikuláš PětvaldskýMikuláš Pětvaldský 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:09
5 Ondřej JopekOndřej Jopek 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 0:01:10
6 Michal ZujevMichal Zujev 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:10
7 Petr WidlákPetr Widlák 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:10
8 Filip FlorčíkFilip Florčík 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:11
9 Matěj MainušMatěj Mainuš 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 0:01:13
10 Matěj StaněkMatěj Staněk 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 0:01:16
11 Karel ZemanKarel Zeman 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:16
12 František JíchaFrantišek Jícha 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 0:01:19
13 Kristián BajgarKristián Bajgar 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 0:01:20
14 Kristián PavlíkKristián Pavlík 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 0:01:23
15 Viktor HorsinkaViktor Horsinka 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 0:01:26
16 Jaroslav SnopekJaroslav Snopek 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:27
17 Jaroslav MužnýJaroslav Mužný 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:30
18 Artur ZemanArtur Zeman 18 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 0:01:31
19 Ondřej KubešOndřej Kubeš 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 0:01:34
20 Viliam MarcinViliam Marcin 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 0:01:39
21 Marek MainušMarek Mainuš 18 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 0:01:39
Poznámky:
300 m
Celkem 21 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(čt, 19.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nabělek NábělekNabělek Nábělek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:09
2 Adam JaitnerAdam Jaitner 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:14
3 Ondřej BolekOndřej Bolek 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:19
4 Albert SvobodaAlbert Svoboda 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:21
5 Adam ObrusníkAdam Obrusník 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:21
6 Adam NeckařAdam Neckař 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:27
7 Tomáš KrkoškaTomáš Krkoška 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:28
8 Lukáš HonLukáš Hon 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:30
9 Tristan FicoTristan Fico 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:30
10 Viktor KonečnýViktor Konečný 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:31
11 Jakub ZelníčekJakub Zelníček 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:32
12 Ondřej RobenekOndřej Robenek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:36
13 Šimon DostalíkŠimon Dostalík 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:48
14 Matyáš ŽlábMatyáš Žláb 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:51
15 Matyáš PannaMatyáš Panna 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:51
Poznámky:
600 m
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 19.1.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:00:59
2 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:02
3 Ema TelnarováEma Telnarová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:03
4= Valérie SkupinováValérie Skupinová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:08
4= Klára SobkováKlára Sobková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:08
6 Anna PášováAnna Pášová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:09
7 Karolína ValováKarolína Valová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:11
8 Justýna LedvoňováJustýna Ledvoňová 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:11
9 Johana SlováčkováJohana Slováčková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:12
10 Beáta SchmidováBeáta Schmidová 16 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:01:12
11 Mariana FicoMariana Fico 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:15
12 Eliška IndráčkováEliška Indráčková 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:16
13 Nina VeverčíkováNina Veverčíková 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:17
14 Nikol ŠlézarováNikol Šlézarová 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:18
15 Valérie VeličkováValérie Veličková 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:18
16 Johana CzeizelováJohana Czeizelová 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:21
17 Viktorie LyčkováViktorie Lyčková 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:25
18 Nela HolušováNela Holušová 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:27
19 Sofia LiškováSofia Lišková 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:29
20 Nela ČechováNela Čechová 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:30
21 Natálie HudcováNatálie Hudcová 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:33
22 Lea KrempaskáLea Krempaská 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:33
23 Barbora GadzialováBarbora Gadzialová 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:34
24 Lucia MinarovskáLucia Minarovská 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:37
25 Barbora UhrováBarbora Uhrová 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:39
26 Klaudie Gorgol WolnáKlaudie Gorgol Wolná 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:39
27= Andrea ŠeděnkováAndrea Šeděnková 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:39
27= Markéta SmítalováMarkéta Smítalová 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:39
29= Zdeňka KaráskováZdeňka Karásková 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:39
29= Karolína AbrleKarolína Abrle 17 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:01:39
Poznámky:
300 m
Celkem 30 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(čt, 19.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ellen KozákováEllen Kozáková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:09
2 Markéta SturmajováMarkéta Sturmajová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:16
3 Beáta KupcováBeáta Kupcová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:18
4 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:20
5 Anna ZomberováAnna Zomberová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:21
6 Amálka BurešováAmálka Burešová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:21
7 Patricie SkupinováPatricie Skupinová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:22
8 Elena BřeskováElena Břesková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:24
9 Karolína JaitnerovaKarolína Jaitnerova 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:27
10 Julie RuferováJulie Ruferová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:30
11 Sofie PustkováSofie Pustková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:32
12 Běta KaráskováBěta Karásková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:37
13 Anna Tereza KupkováAnna Tereza Kupková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:40
14 Kamila BenešováKamila Benešová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:43
15 Eliška ŠvecováEliška Švecová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:52
16 Nela AdámkováNela Adámková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:54
Poznámky:
600 m
Celkem 16 závodníků