Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Novoroční vrhy a hody 2023

Lovosice (1. 1. 2023)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 1.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 1 11.47 11.47 10.77 10.40 11.47 11.16 10.76 10.81
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 1.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 5 15.85 x 14.33 15.00 15.00 15.68 15.85 15.26
2 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2 14.19 13.86 14.16 x 14.16 14.19 14.15 x
3 Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3 10.50 08.98 08.39 08.95 8.98 09.78 09.85 10.50
4 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
ASK LovosiceASK Lovosice
09 1 06.99 06.24 06.46 06.99 6.99 06.84 06.82 06.42
5 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 4 05.03 03.30 04.50 04.45 4.50 04.53 05.03 04.95
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 1.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 11.17 11.03 x 10.79 11.03 11.02 10.86 11.17
2 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 09.31 09.29 09.07 09.31 9.31 09.12 09.29 09.22
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 1.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 4 13.66 x x 13.20 13.20 13.37 13.66 x
2 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2 13.07 13.02 13.01 x 13.02 x x 13.07
3 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 1 10.38 10.38 10.03 09.50 10.38 09.49 10.24 10.06
4 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 5 09.49 08.22 09.19 x 9.19 09.45 09.16 09.49
5 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 3 08.95 08.85 x 08.95 8.95 08.52 x 08.24
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Veteráni

(ne, 1.1.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
57 1 08.05 08.02 08.05 07.57 8.05 07.70 07.30 07.65
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 1.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 1 11.65 11.12 10.91 x 11.12 11.65 11.25 11.29
2 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 2 08.70 x 08.63 x 8.63 08.38 08.62 08.70
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(ne, 1.1.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 12.33 11.07 11.38 11.81 11.81 12.33 x 12.29
2 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 11.04 10.51 10.51 10.66 10.66 11.04 10.74 10.96
3 Hauke HaenselHauke Haensel
GermanyGermany
68 10.81 10.33 10.65 10.81 10.81 x x x
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 1.1.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 2 11.57 10.94 11.16 11.57 11.57 x 11.09 x
2 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 1 10.61 09.07 09.96 10.61 10.61 x 10.45 x
3 Marek SlaměníkMarek Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
75 3 07.63 x 07.23 07.63 7.63 x 07.51 x
Celkem 3 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 1.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 30.53 30.53 30.53
2 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 20.53 20.53 20.53
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 1.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 5 53.24 53.24 53.24
2 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2 45.60 45.60 45.60
3 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
ASK LovosiceASK Lovosice
09 1 19.87 19.87 19.87
4 Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3 19.12 19.12 19.12
5 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 4 09.67 09.67 9.67
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Veteráni

(ne, 1.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
57 1 25.04 25.04 25.04
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 1.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 40.16 40.16 40.16
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 1.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 2 27.36 27.36 27.36
2 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 3 25.29 25.29 25.29
3 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 1 24.55 24.55 24.55
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,5kg - Veteráni

(ne, 1.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 2 45.60 45.60 45.60
2 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 1 35.31 35.31 35.31
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 1.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 1 36.63 36.63 36.63
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 1.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 1 36.90 36.90 36.90
2 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 2 34.19 34.19 34.19
3 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 4 30.32 30.32 30.32
4 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
80 3 28.45 28.45 28.45
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 1.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 1 24.44 24.44 24.44
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 1.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 4 40.83 40.83 40.83
2 Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 3 21.19 21.19 21.19
3 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
ASK LovosiceASK Lovosice
09 1 16.12 16.12 16.12
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 1.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 2 32.12 32.12 32.12
2 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 3 31.38 31.38 31.38
3 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 1 24.05 24.05 24.05
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 1.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 1 41.39 41.39 41.39
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 6kg - Veteráni

(ne, 1.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 2 44.74 44.74 44.74
2 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 3 31.59 31.59 31.59
3 Hauke HaenselHauke Haensel
GermanyGermany
68 1 30.32 30.32 30.32
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 1.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 1 34.69 34.69 34.69
Celkem 1 závodníků