Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (17. 12. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.12.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 07.18
2 297 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.28
3 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.30
4 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.33
5 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.48
6 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.12.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.63
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.64
3 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.65
4 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.66
5 David ŽdimeraDavid Ždimera 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.67
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 17.12.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 07.60
2 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.65
3 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.73
4 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.74
5 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.76
6 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 17.12.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.81
2 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.87
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.93
4 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.95
5 282 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.96
6 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 17.12.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.64
2 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.73
3 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.88
4 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.93
5 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.12
6 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 17.12.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.55
2 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.75
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.90
4 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.05
5 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.19
6 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 17.12.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.43
2 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.51
3 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.63
4 284 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.77
5 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (so, 17.12.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.66
2 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 3 07.92
3 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.03
4 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.64
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (so, 17.12.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.30
2 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.45
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 07.18
2 297 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.28
3 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.30
4 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.33
5 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.48
6 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.49
7 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.55
8 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 07.60
9 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.63
10 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.64
10 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.64
12 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.65
12 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.65
14 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.66
14 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.66
16 David ŽdimeraDavid Ždimera 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.67
17 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.73
17 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.73
19 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.74
20 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.75
21 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.76
22 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.81
22 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.81
24 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.87
25 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.88
26 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.90
27 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 3 07.92
28 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.93
28 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.93
30 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.95
31 282 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.96
32 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.00
33 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.03
34 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.05
35 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.12
36 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.19
37 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.30
38 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.43
39 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.45
40 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.48
41 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.50
42 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.51
43 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.63
44 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.64
45 284 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.77
46 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.12

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 17.12.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 07.17
2 297 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.24
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.26
4 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 07.29
5 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.47
6 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.48
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.12.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.48
2 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.51
3 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.60
4 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.61
5 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 07.77
6 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.77
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.94
3 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 1 08.28
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.30
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.15
2 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.23
3 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.26
4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.31
5 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.33
6 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 08.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.14
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.21
3 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 08.44
4 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 5 08.46
5 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.48
6 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.37
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.40
3 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.52
4 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 08.54
5 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.56
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.37
2 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.43
3 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.54
4 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.58
5 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.61
6 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 08.33
2 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 08.51
3 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.67
4 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.80
5 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.52
2 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.71
3 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.72
4 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.79
5 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.87
6 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.78
2 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.81
3 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.95
4 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.01
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.98
2 Viola ZávodováViola Závodová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.02
3 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.11
4 Asia MascherucciAsia Mascherucci 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.14
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 08.94
2 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.99
3 Louisa HsaineLouisa Hsaine 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.29
4 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.32
5 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.78
6 Hana KašičkováHana Kašičková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 255 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 08.43
2 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.67
3 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.92
4 300 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.50
5 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.68
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.33
2 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.99
3= 296 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 09.52
3= Anna KonečnáAnna Konečná 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (so, 17.12.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.47
2 299 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.51
3 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.55
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.77
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.94
3 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.14
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.15
5 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.21
6 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.23
7 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.26
8 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 1 08.28
9 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.30
10 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.31
11 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.33
11 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 08.33
11 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.33
14 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.37
14 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.37
16 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.40
17 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.43
17 255 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 08.43
19 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 08.44
20 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 5 08.46
21 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.47
22 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.48
23 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 08.51
23 299 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.51
25 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.52
25 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.52
27 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 08.54
27 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 08.54
27 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.54
30 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.55
31 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.56
32 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.57
33 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.58
34 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.61
35 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.67
35 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.67
37 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.71
38 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.72
39 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 08.78
40 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.79
41 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.80
42 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.81
43 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.82
44 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.87
45 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.90
46 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.92
47 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 08.94
48 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.95
49 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.98
50 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.99
50 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.99
52 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.01
53 Viola ZávodováViola Závodová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.02
54 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.06
55 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.11
56 Asia MascherucciAsia Mascherucci 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.14
57 Louisa HsaineLouisa Hsaine 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.29
58 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.32
59 300 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.50
60 296 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 09.52
60 Anna KonečnáAnna Konečná 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.52
62 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.68
63 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.78
64 Hana KašičkováHana Kašičková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.80

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 17.12.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.74
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.95
3 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.13
4 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.20
5 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 08.21
6 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.28
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.12.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.21
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.29
3 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 08.30
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.31
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.33
6 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 08.36
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 325 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 16.71
2 297 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 17.01
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.12
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 17.12
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 17.70
3 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.71
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.24
2 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18.39
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.46
2 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 18.73
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.62
2 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 18.79
3 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.39
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.31
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.71
3 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.75
4 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.17
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 18.53
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 19.01
3 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.12
4 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.28
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 17.92
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.77
3 294 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.66
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 299 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.48
2 325 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.22
3 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.30
4 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 20.63
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŽdimeraDavid Ždimera 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.49
2 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.45
Celkem 2 závodníků
Běh 11 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 322 Dominik ZajacDominik Zajac 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.44
2 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 19.14
3 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.83
4 Adam GrulichAdam Grulich 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.25
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 253 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 3 19.95
2 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.12
Celkem 2 závodníků
Běh 13 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 18.60
2 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.14
3 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.67
4 252 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.89
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 325 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 16.71
2 297 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 17.01
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.12
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 17.12
5 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 17.70
6 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.71
7 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 17.92
8 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.24
9 324 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.31
10 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 18.39
11 322 Dominik ZajacDominik Zajac 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.44
12 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.46
13 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 18.53
14 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 18.60
15 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.62
16 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.71
17 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 18.73
18 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.75
19 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 18.79
20 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 19.01
21 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.12
22 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 19.14
22 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.14
24 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.28
25 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.39
26 299 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.48
27 David ŽdimeraDavid Ždimera 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.49
28 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.67
29 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.77
30 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.83
31 253 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 3 19.95
32 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.17
33 325 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.22
34 Adam GrulichAdam Grulich 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.25
35 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.30
36 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 20.63
37 294 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.66
38 252 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.89
39 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.12
40 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.45

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.29
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.71
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.91
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.67
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 20.00
3 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.25
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 20.65
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 1 20.71
3 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.26
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.56
3 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 20.90
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.68
2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.76
3 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.80
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.36
2 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.37
3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 20.52
4 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 21.16
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.76
2 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 21.11
Celkem 2 závodníků
Běh 08 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.60
2 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.38
Celkem 2 závodníků
Běh 09 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 21.88
2 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.94
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 21.71
2 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 22.25
3 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.58
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 21.66
2 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.71
3 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 22.17
4 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 22.25
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 20.77
2 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 21.59
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 21.82
4 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.93
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 20.90
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 21.13
3 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.24
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 20.62
2 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.03
3 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 22.75
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 20.76
2 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.92
3 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.32
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 20.76
2 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.25
3 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.45
4 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.67
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 240 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.47
2 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 21.60
3 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.12
4 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.11
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 19.99
2 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 21.05
3 Viola ZávodováViola Závodová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.41
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.73
2 255 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 3 20.92
3 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.04
4 Louisa HsaineLouisa Hsaine 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.33
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.90
2 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.55
3 Anežka KomárováAnežka Komárová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.29
Celkem 3 závodníků
Běh 21 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.66
2 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.37
3 Kristýna ŽižkováKristýna Žižková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.92
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 295 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.58
2 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 20.67
3 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.24
4 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 21.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.29
2 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.66
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.67
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.71
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.91
6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 19.99
7 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 20.00
8 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.25
9 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.26
10 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.36
11 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.37
12 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 20.52
13 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.56
14 295 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.58
15 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.60
16 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 20.62
17 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 20.65
18 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 20.67
19 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.68
20 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 1 20.71
21 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.73
22 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.76
22 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.76
22 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 20.76
22 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 20.76
26 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 20.77
27 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.80
28 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 20.90
28 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 20.90
28 Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.90
31 255 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 3 20.92
32 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.00
33 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 21.05
34 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 21.11
35 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 21.13
36 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 21.16
37 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.24
38 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.25
39 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 21.28
40 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.45
41 240 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.47
42 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.55
43 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 21.59
44 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 21.60
45 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 21.66
46 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 21.71
46 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.71
48 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 21.82
49 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 21.88
50 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.92
51 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 21.93
52 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.03
53 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.04
54 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.12
55 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 22.17
56 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.24
57 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 22.25
57 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 22.25
59 Anežka KomárováAnežka Komárová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.29
60 Louisa HsaineLouisa Hsaine 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.33
61 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.37
62 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.38
63 Viola ZávodováViola Závodová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.41
64 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.58
65 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 22.75
66 Kristýna ŽižkováKristýna Žižková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.92
67 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.94
68 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.67
69 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.11
70 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.32

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.12.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 35.54
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 36.44
3 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 40.43
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 17.12.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 38.89
Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 44.6.1
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 17.12.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 39.96
2 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 3 41.11
3 321 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 41.54
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 17.12.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 42.35
2 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 43.90
3 294 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 45.02
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 17.12.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 321 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 43.65
2 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 50.38
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (so, 17.12.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 325 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 43.45
252 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 44.6.1
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (so, 17.12.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.37
320 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 44.6.1
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 35.54
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 36.44
3 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 38.89
4 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 39.96
5 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 40.43
6 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 3 41.11
7 321 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 41.54
8 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 42.35
9 325 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 43.45
10 321 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 43.65
11 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 43.90
12 294 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 45.02
13 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.37
14 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 50.38
Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ
252 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DQ
320 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 DQ

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 44.25
2 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 44.56
3 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 45.62
4 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 46.75
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 44.83
2 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 45.55
3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.95
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 45.33
2 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 1 46.76
3 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 47.08
4 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 48.04
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.93
2 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 45.52
3 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 46.21
4 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 46.80
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 46.34
2 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 48.49
3 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.58
4 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 48.97
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 45.87
2 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 46.19
3 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 50.93
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 43.88
2 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 48.60
3 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.90
4 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK BílinaAK Bílina 2 49.58
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 49.77
2 Lada PohankováLada Pohanková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 51.07
Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 44.6.1
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 43.89
2 295 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.43
3 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 46.36
4 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 47.13
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 43.88
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 43.89
3 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 44.25
4 295 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.43
5 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 44.56
6 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 44.83
7 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.93
8 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 45.33
9 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 45.52
10 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 45.55
11 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 45.62
12 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 45.87
13 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.95
14 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 46.19
15 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 46.21
16 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 46.34
17 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 46.36
18 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 46.75
19 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 1 46.76
20 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 46.80
21 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 47.08
22 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 47.13
23 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 48.04
24 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 48.49
25 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.58
26 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 48.60
27 Stela SekotováStela Sekotová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.90
28 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 48.97
29 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK BílinaAK Bílina 2 49.58
30 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 49.77
31 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 50.93
32 Lada PohankováLada Pohanková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 51.07
Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.12.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 321 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:10.08
2 328 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:10.98
3 321 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:11.62
4 320 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:12.08
5 327 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:16.21
6 325 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:16.99
7 323 Matej BuganMatej Bugan 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:26.31
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 17.12.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 327 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:08.41
2 243 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:09.67
3 284 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:29.85
4 285 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 2:31.11
5 281 Filip KysilkaFilip Kysilka 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:34.43
6 283 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:34.56
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.12.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 253 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 2 2:26.93
2 251 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:27.95
3 272 David PudlačDavid Pudlač 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:28.91
4 252 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:48.78
5 271 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:56.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 327 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:08.41
2 243 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:09.67
3 321 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:10.08
4 328 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:10.98
5 321 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:11.62
6 320 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:12.08
7 327 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:16.21
8 325 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:16.99
9 323 Matej BuganMatej Bugan 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:26.31
10 253 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 2 2:26.93
11 251 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:27.95
12 272 David PudlačDavid Pudlač 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:28.91
13 284 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:29.85
14 285 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 2:31.11
15 281 Filip KysilkaFilip Kysilka 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:34.43
16 283 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:34.56
17 252 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:48.78
18 271 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:56.88

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.12.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 264 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:23.70
2 263 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:26.11
3 268 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:27.96
4 261 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:28.02
5 267 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:32.57
6 265 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:35.89
7 260 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:38.16
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 17.12.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 240 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:43.10
2 245 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:43.19
3 242 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:43.79
4 246 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:44.59
5 244 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:44.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 17.12.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 295 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:26.02
2 299 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:34.69
3 294 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 2:42.42
4 298 Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:45.89
5 297 Kristýna OndrouškováKristýna Ondroušková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:49.79
6 300 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 3:08.87
7 296 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 3:12.27
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 264 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:23.70
2 295 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:26.02
3 263 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:26.11
4 268 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:27.96
5 261 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:28.02
6 267 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:32.57
7 299 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:34.69
8 265 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:35.89
9 260 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:38.16
10 294 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 2:42.42
11 240 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:43.10
12 245 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:43.19
13 242 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:43.79
14 246 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:44.59
15 244 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:44.91
16 298 Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:45.89
17 297 Kristýna OndrouškováKristýna Ondroušková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:49.79
18 300 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 3:08.87
19 296 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 3:12.27

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)

Finále A (so, 17.12.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.93
2 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.70
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.73
4 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 08.81
5 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.97
6 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.98
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.12.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.99
2 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 5 09.06
3 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.35
4 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.36
5 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.48
6 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.66
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.12.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.91
2 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.67
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.82
4 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.84
5 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.12.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.15
2 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.24
3 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.63
4 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.68
Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 17.12.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 3 09.19
2 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.44
3 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.54
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (so, 17.12.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.05
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.81
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.25
4 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.91
2 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.67
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.82
4 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.84
5 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.05
5 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.05
7 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.15
8 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 3 09.19
9 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.24
10 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.44
11 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.54
12 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.63
13 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.68
14 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.81
15 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.25
16 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.34
Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNF

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 17.12.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.89
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.92
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.16
4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.24
5 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 09.41
295 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.12.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.22
2 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.32
3= Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.60
3= Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.60
5 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 2 09.61
6 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.71
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.12.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.89
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.92
3 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.26
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.42
5 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.48
6 295 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 09.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.12.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.33
2 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.49
3 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 09.57
4 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.80
5 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 17.12.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.72
2 Sára LandováSára Landová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 09.90
3 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.35
4 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.54
5 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.67
6 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 10.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 17.12.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.16
2 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.23
3 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.37
4 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.94
5 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 12.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 17.12.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.45
2 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 09.49
3 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.88
4 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.36
5 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 12.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.89
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.92
3 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.26
4 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.33
5 295 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 09.37
6 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.42
7 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.45
8 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.48
9 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.49
9 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 09.49
11 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 09.57
12 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.72
13 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.80
14 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.87
15 Sára LandováSára Landová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 09.90
16 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.16
17 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.23
18 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.35
19 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.37
20 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.54
21 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.67
22 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 10.68
23 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.88
24 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.94
25 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.36
26 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 12.38
27 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 12.91

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (so, 17.12.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daněčková, Veselková, Hodač, Vojáček Daněčková, Veselková, Hodač, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:40.13
2 Kličková, Johnová, Kotík, Kučera Kličková, Johnová, Kotík, Kučera Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:45.89
3 268 Josková, Paličková, Zitko, Šedivý Josková, Paličková, Zitko, Šedivý TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:47.22
4 Saidlová, Cíchová, Tornikidis, Zajac Saidlová, Cíchová, Tornikidis, Zajac PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:51.38
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 17.12.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hronová, Adamková, Strmiska, Doškář Hronová, Adamková, Strmiska, Doškář Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:47.61
2 Bláhová, Šarapatková, Sniegoň, Dvořák Bláhová, Šarapatková, Sniegoň, Dvořák SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:48.24
3 Čápová, Pončáková, Veselý, Poděbradský Čápová, Pončáková, Veselý, Poděbradský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 1:50.67
4 Havlice, Kučera, Dobášová, Kubištová Havlice, Kučera, Dobášová, Kubištová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 1:53.43
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 17.12.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Strnad, Pischnothová, Baumrukrová, Chytil Strnad, Pischnothová, Baumrukrová, Chytil Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 1:42.24
2 Šálek, Vacata, Šormová, Poulová Šálek, Vacata, Šormová, Poulová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 1:46.28
3 Bažant, Červenková, Augusta, Sabová Bažant, Červenková, Augusta, Sabová AK BílinaAK Bílina 2 1:50.85
4 Rada, Beránková, Melicharová, Tůma Rada, Beránková, Melicharová, Tůma Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:51.16
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 17.12.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Těteková, Jáklová, Zajíček, Urx Těteková, Jáklová, Zajíček, Urx Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Hasová, Skořepa, Vojtěch, Balejová Hasová, Skořepa, Vojtěch, Balejová SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 1:54.88
Dobrá, Vorlová, Voda, Mareš Dobrá, Vorlová, Voda, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:48.50
Hrnčíř, Koša, Mašková, Hromádková Hrnčíř, Koša, Mašková, Hromádková AK BílinaAK Bílina 1 1:51.55
Poznámky:
DQ dle pravidla TP 44.6.1
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daněčková, Veselková, Hodač, Vojáček Daněčková, Veselková, Hodač, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:40.13
2 Strnad, Pischnothová, Baumrukrová, Chytil Strnad, Pischnothová, Baumrukrová, Chytil Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 1:42.24
3 Kličková, Johnová, Kotík, Kučera Kličková, Johnová, Kotík, Kučera Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:45.89
4 Šálek, Vacata, Šormová, Poulová Šálek, Vacata, Šormová, Poulová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 1:46.28
5 268 Josková, Paličková, Zitko, Šedivý Josková, Paličková, Zitko, Šedivý TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:47.22
6 Hronová, Adamková, Strmiska, Doškář Hronová, Adamková, Strmiska, Doškář Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:47.61
7 Bláhová, Šarapatková, Sniegoň, Dvořák Bláhová, Šarapatková, Sniegoň, Dvořák SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:48.24
8 Dobrá, Vorlová, Voda, Mareš Dobrá, Vorlová, Voda, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:48.50
9 Čápová, Pončáková, Veselý, Poděbradský Čápová, Pončáková, Veselý, Poděbradský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 1:50.67
10 Bažant, Červenková, Augusta, Sabová Bažant, Červenková, Augusta, Sabová AK BílinaAK Bílina 2 1:50.85
11 Rada, Beránková, Melicharová, Tůma Rada, Beránková, Melicharová, Tůma Atletika BenešovAtletika Benešov 3 1:51.16
12 Saidlová, Cíchová, Tornikidis, Zajac Saidlová, Cíchová, Tornikidis, Zajac PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:51.38
13 Hrnčíř, Koša, Mašková, Hromádková Hrnčíř, Koša, Mašková, Hromádková AK BílinaAK Bílina 1 1:51.55
14 Havlice, Kučera, Dobášová, Kubištová Havlice, Kučera, Dobášová, Kubištová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 1:53.43
15 Hasová, Skořepa, Vojtěch, Balejová Hasová, Skořepa, Vojtěch, Balejová SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 1:54.88
Těteková, Jáklová, Zajíček, Urx Těteková, Jáklová, Zajíček, Urx Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ

skok vysoký - Žáci

(so, 17.12.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96
1 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 18 1.72 - - - - - - - - o o o xo xxx
2 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 17 1.69 - - - - - - - - o xxo xxo xxx
3 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 10 1.62 - - o o o o o o o xxx
4 324 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 11 1.62 - - - - o o o xo o xxx
5 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 13 1.62 - - - o o o o xxo o xxx
6 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3 1.58 o o o o o o o xo xxx
7 Ondřej KrálOndřej Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 16 1.58 o o - o o o o xxo xxx
8 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 14 1.54 - - - o - o o xxx
9 Vít StrmiskaVít Strmiska
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2 1.54 - - - o xo o o xxx
10 323 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 6 1.50 o o o o o xo
11 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 1.45 o o o xo o xxx
12 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 7 1.45 - o xo o xo xxx
13 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 9 1.45 o o o o xxo xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 17.12.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,68 1,70
1 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 11 1.68 - - - - o xo o o xo o o o xxo xo xxx
2 Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 1 1.63 - - o o o o o o o o xo o x
3 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 1.60 - - o xo o o o o xo xxo xxo xx
4 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 1.57 - - - o o o o o o o xxx
5 Nela ČeškováNela Češková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 8 1.57 - o o o o o xo o xxo xxo xxx
6 Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 6 1.47 - - o o o o o xxx
7 Anna DuškováAnna Dušková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 5 1.43 - o xxo o xo o xxx
8 Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 2 1.30 o xo xo xx
9 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková
AK BílinaAK Bílina
08 4 1.20 xxo xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 17.12.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,81 2,01 2,21 2,41 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 3,35 3,45 3,55 3,61 3,81 3,91 4,01 4,11
1 Jakub BinterJakub Binter
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 8 3.55 - - - - - - - - - o o xo o o xxo xxx
2 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 7 3.11 - - - - - o - xo o o xxx
3 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 6 2.91 - - o o o o o o xxx
4 321 Antonín KučeraAntonín Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 4 2.91 - - o o o o xo o xxx
5 323 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3 2.81 - - xo o o o xo xxx
6 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 5 2.71 o o xo xxo xo xo xxx
7 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 2 1.81 xxo xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 17.12.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,81 1,91 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61
1 Linda PlačkováLinda Plačková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 2 2.41 - - - - - o o o xx
2 Linda KupkováLinda Kupková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 4 2.31 - - - - xxo o o xxx
3 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 1 1.81 o o xxx
4 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 3 1.61 o xx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 17.12.2022 - 10:00) official Excel