Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (17. 12. 2022)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 325 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 16.71
2 297 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 17.01
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.12
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 17.12
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 17.70
3 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.71
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 18.24
2 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 18.39
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 18.46
2 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 18.73
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 18.62
2 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 18.79
3 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 19.39
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 18.31
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 18.71
3 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.75
4 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 20.17
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 18.53
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 19.01
3 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 19.12
4 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 19.28
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 17.92
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.77
3 294 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 20.66
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 299 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 19.48
2 325 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.22
3 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.30
4 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 20.63
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŽdimeraDavid Ždimera 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 19.49
2 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.45
Celkem 2 závodníků
Běh 11 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 322 Dominik ZajacDominik Zajac 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.44
2 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 19.14
3 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 19.83
4 Adam GrulichAdam Grulich 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 20.25
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 253 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK Bílina AK Bílina 3 19.95
2 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 21.12
Celkem 2 závodníků
Běh 13 (so, 17.12.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 18.60
2 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 19.14
3 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 19.67
4 252 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.89
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 325 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 16.71
2 297 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 17.01
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.12
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 17.12
5 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 17.70
6 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.71
7 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 17.92
8 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 18.24
9 324 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 18.31
10 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 18.39
11 322 Dominik ZajacDominik Zajac 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.44
12 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 18.46
13 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 18.53
14 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 18.60
15 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 18.62
16 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 18.71
17 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 18.73
18 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.75
19 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 18.79
20 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 19.01
21 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 19.12
22 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 19.14
22 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 19.14
24 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 19.28
25 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 19.39
26 299 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 19.48
27 David ŽdimeraDavid Ždimera 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 19.49
28 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 19.67
29 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.77
30 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 19.83
31 253 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK Bílina AK Bílina 3 19.95
32 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 20.17
33 325 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.22
34 Adam GrulichAdam Grulich 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 20.25
35 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.30
36 Adam FrkAdam Frk 07 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 20.63
37 294 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 20.66
38 252 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.89
39 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 21.12
40 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.45

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.29
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.71
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 19.91
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.67
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 20.00
3 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 20.25
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 3 20.65
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 1 20.71
3 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 21.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 20.26
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 20.56
3 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 4 20.90
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 20.68
2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 20.76
3 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 20.80
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 20.36
2 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 20.37
3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 20.52
4 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 21.16
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 20.76
2 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 21.11
Celkem 2 závodníků
Běh 08 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 20.60
2 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 22.38
Celkem 2 závodníků
Běh 09 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 21.88
2 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 22.94
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 21.71
2 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 22.25
3 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 22.58
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 21.66
2 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 21.71
3 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK Bílina AK Bílina 2 22.17
4 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 22.25
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 20.77
2 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 21.59
3 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 21.82
4 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 21.93
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 20.90
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 21.13
3 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 22.24
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK Bílina AK Bílina 3 20.62
2 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 22.03
3 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 22.75
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 20.76
2 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.92
3 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 24.32
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 20.76
2 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.25
3 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 21.45
4 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.67
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 240 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 21.47
2 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 21.60
3 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 22.12
4 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 24.11
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 19.99
2 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 21.05
3 Viola ZávodováViola Závodová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.41
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 20.73
2 255 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK Bílina AK Bílina 3 20.92
3 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 22.04
4 Louisa HsaineLouisa Hsaine 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.33
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.90
2 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 21.55
3 Anežka KomárováAnežka Komárová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 22.29
Celkem 3 závodníků
Běh 21 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 19.66
2 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.37
3 Kristýna ŽižkováKristýna Žižková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 22.92
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (so, 17.12.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 295 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.58
2 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 3 20.67
3 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 21.24
4 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 AC Praha 1890 AC Praha 1890 1 21.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.29
2 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 19.66
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.67
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.71
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 19.91
6 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 19.99
7 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 20.00
8 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 20.25
9 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 20.26
10 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 20.36
11 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 20.37
12 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 20.52
13 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 20.56
14 295 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.58
15 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 20.60
16 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK Bílina AK Bílina 3 20.62
17 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 3 20.65
18 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 3 20.67
19 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 20.68
20 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 1 20.71
21 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 20.73
22 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 20.76
22 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 20.76
22 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 20.76
22 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 20.76
26 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 20.77
27 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 20.80
28 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 4 20.90
28 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 20.90
28 Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.90
31 255 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK Bílina AK Bílina 3 20.92
32 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 21.00
33 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 21.05
34 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 21.11
35 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 21.13
36 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 21.16
37 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 21.24
38 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.25
39 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 AC Praha 1890 AC Praha 1890 1 21.28
40 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 21.45
41 240 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 21.47
42 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 21.55
43 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 21.59
44 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 21.60
45 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 21.66
46 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 21.71
46 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 21.71
48 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 21.82
49 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 21.88
50 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.92
51 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 21.93
52 Klára Di PietroKlára Di Pietro 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 22.03
53 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 22.04
54 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 22.12
55 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK Bílina AK Bílina 2 22.17
56 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 22.24
57 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 22.25
57 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 22.25
59 Anežka KomárováAnežka Komárová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 22.29
60 Louisa HsaineLouisa Hsaine 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.33
61 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.37
62 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 22.38
63 Viola ZávodováViola Závodová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.41
64 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 22.58
65 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 22.75
66 Kristýna ŽižkováKristýna Žižková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 22.92
67 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 22.94
68 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.67
69 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 24.11
70 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 24.32