Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. halová středa

Jablonec nad Nisou (18. 1. 2023)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 18.1.2023 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 07.12
2 Jonatan ZalegaJonatan Zalega 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 07.15
3 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 07.29
4 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 07.33
5 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 07.36
6 Aleksander WysockiAleksander Wysocki 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 2 07.71
7 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 7 08.19
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 18.1.2023 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.51
2 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 SB 07.51
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 07.58
4 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 07.58
5 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.61
6 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 07.64
7 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.72
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 18.1.2023 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 PB 07.56
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 07.62
3 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 7 PB 07.80
4 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 07.84
5 Antonín HádekAntonín Hádek 05 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 07.93
6 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.93
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.00
8 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 08.32
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 18.1.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 07.79
2 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08.08
3 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 08.15
4 Jakub ŠtichJakub Štich 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 08.40
5 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.49
6 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.57
7 Jan ŠimekJan Šimek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.96
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 18.1.2023 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 07.63
2 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 3 07.64
3 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.08
4 Tomáš VítekTomáš Vítek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.82
5 Štěpán CinkeisŠtěpán Cinkeis 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 08.83
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 07.12
2 Jonatan ZalegaJonatan Zalega 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 07.15
3 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 07.29
4 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 07.33
5 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 07.36
6 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.51
6 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 SB 07.51
8 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 PB 07.56
9 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 07.58
9 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 07.58
11 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.61
12 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 07.62
13 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 07.63
14 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 07.64
14 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 3 07.64
16 Aleksander WysockiAleksander Wysocki 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 2 07.71
17 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.72
18 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 07.79
19 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 7 PB 07.80
20 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 07.84
21 Antonín HádekAntonín Hádek 05 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 07.93
21 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.93
23 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.00
24 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08.08
24 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.08
26 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 08.15
27 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 7 08.19
28 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 08.32
29 Jakub ŠtichJakub Štich 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 08.40
30 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.49
31 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.57
32 Tomáš VítekTomáš Vítek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.82
33 Štěpán CinkeisŠtěpán Cinkeis 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 08.83
34 Jan ŠimekJan Šimek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.96

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 18.1.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.67
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 07.95
3 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.05
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.05
5 Małgorzata LubiatowskaMałgorzata Lubiatowska 05 AZS ŁódźAZS Łódź 5 08.10
6 Natalia MateckaNatalia Matecka 07 AZS ŁódźAZS Łódź 1 08.16
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.1.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.23
2 Zofia GłuchZofia Głuch 07 AZS ŁódźAZS Łódź 4 08.28
3 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.29
4 Marika JeziorskaMarika Jeziorska 07 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 2 08.39
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.49
6 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.51
7 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.61
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 18.1.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.24
2 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.43
3 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.50
4 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.52
5 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 08.56
6 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.61
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 18.1.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 08.53
2 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 08.54
3 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 08.55
4 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 08.59
5 Lucie RůčkováLucie Růčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.69
6 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.73
7 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.33
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 18.1.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 1 PB 08.68
2 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 08.74
3 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 08.78
4 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.82
5 Melanie ZemanováMelanie Zemanová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 09.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 18.1.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.42
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.50
3 Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 08.67
4 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.71
5 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.81
6 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.92
7 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 7 09.05
8 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.10
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 18.1.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 08.55
2 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 08.61
3 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 08.95
4 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 09.09
5 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.12
6 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.19
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 18.1.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.46
2 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.67
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 09.00
4 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 PB 09.06
5 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.29
6 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.68
7 Alžběta HanáčkováAlžběta Hanáčková 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.72
8 Tereza BémováTereza Bémová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 10.28
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.67
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 07.95
3 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.05
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.05
5 Małgorzata LubiatowskaMałgorzata Lubiatowska 05 AZS ŁódźAZS Łódź 5 08.10
6 Natalia MateckaNatalia Matecka 07 AZS ŁódźAZS Łódź 1 08.16
7 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.23
8 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.24
9 Zofia GłuchZofia Głuch 07 AZS ŁódźAZS Łódź 4 08.28
10 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.29
11 Marika JeziorskaMarika Jeziorska 07 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 2 08.39
12 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.42
13 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.43
14 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.46
15 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.49
16 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.50
16 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.50
18 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.51
19 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.52
20 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 08.53
21 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 08.54
22 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 08.55
22 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 08.55
24 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 08.56
25 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 08.59
26 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.61
26 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.61
26 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 08.61
29 Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 08.67
29 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.67
31 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 1 PB 08.68
32 Lucie RůčkováLucie Růčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.69
33 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.71
34 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.73
35 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 08.74
36 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 08.78
37 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.81
38 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.82
39 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.92
40 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 08.95
41 Melanie ZemanováMelanie Zemanová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 09.00
41 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 09.00
43 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 7 09.05
44 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 PB 09.06
45 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 09.09
46 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.10
47 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.12
48 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.19
49 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.29
50 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.33
51 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.68
52 Alžběta HanáčkováAlžběta Hanáčková 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.72
53 Tereza BémováTereza Bémová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 10.28

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonatan ZalegaJonatan Zalega 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 17.40
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 17.73
3 Aleksander WysockiAleksander Wysocki 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 18.75
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 17.66
2 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 18.24
3 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 18.72
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 18.24
2 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 18.55
3 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.29
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper AntczakKacper Antczak 07 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 SB 18.19
2 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 18.62
Jan AdamczewskiJan Adamczewski 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktor SadokWiktor Sadok 07 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 SB 18.25
2 Jan GołdynJan Gołdyn 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 SB 19.12
3 Jakub SmykaJakub Smyka 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 2 SB 19.13
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 19.06
2 Szymon SobczakSzymon Sobczak 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 SB 19.58
3 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.48
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam LotkaAdam Lotka 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 SB 20.08
2 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 20.32
Celkem 2 závodníků
Běh 08 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.66
2 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 20.16
3 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 20.90
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 19.53
2 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.34
3 Tomáš VítekTomáš Vítek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 22.83
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (st, 18.1.2023 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 20.18
2 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 22.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonatan ZalegaJonatan Zalega 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 17.40
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 17.66
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 17.73
4 Kacper AntczakKacper Antczak 07 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 SB 18.19
5 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 18.24
5 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 18.24
7 Wiktor SadokWiktor Sadok 07 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 SB 18.25
8 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 18.55
9 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 18.62
10 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 18.72
11 Aleksander WysockiAleksander Wysocki 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 18.75
12 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 19.06
13 Jan GołdynJan Gołdyn 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 SB 19.12
14 Jakub SmykaJakub Smyka 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 2 SB 19.13
15 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.29
16 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 19.53
17 Szymon SobczakSzymon Sobczak 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 SB 19.58
18 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.66
19 Adam LotkaAdam Lotka 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 SB 20.08
20 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 20.16
21 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 20.18
22 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 20.32
23 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.34
24 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.48
25 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 20.90
26 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 22.00
27 Tomáš VítekTomáš Vítek 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 22.83
Jan AdamczewskiJan Adamczewski 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Małgorzata LubiatowskaMałgorzata Lubiatowska 05 AZS ŁódźAZS Łódź 4 19.75
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 19.77
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21.09
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia MateckaNatalia Matecka 07 AZS ŁódźAZS Łódź 4 SB 20.05
2 Zofia GłuchZofia Głuch 07 AZS ŁódźAZS Łódź 3 20.28
3 Iga NiezgodaIga Niezgoda 09 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 2 20.56
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 4 20.45
2 Marika JeziorskaMarika Jeziorska 07 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 2 20.85
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.28
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 20.12
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.39
3 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 PB 20.95
4 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 21.44
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 21.23
2 Magdalena JakubowskaMagdalena Jakubowska 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 22.04
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 21.25
2 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.63
3 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 22.25
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie ZemanováMelanie Zemanová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 22.31
2 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.53
3 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 23.39
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonina ProcAntonina Proc 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 3 SB 21.66
2 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 22.93
3 Alžběta HanáčkováAlžběta Hanáčková 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 23.75
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roksana OpalczykRoksana Opalczyk 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 3 SB 20.81
2 Tereza BémováTereza Bémová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 25.75
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.21
2 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.37
3 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.58
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (st, 18.1.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 20.95
2 Lucie RůčkováLucie Růčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 21.19
3 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.33
4 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Małgorzata LubiatowskaMałgorzata Lubiatowska 05 AZS ŁódźAZS Łódź 4 19.75
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 19.77
3 Natalia MateckaNatalia Matecka 07 AZS ŁódźAZS Łódź 4 SB 20.05
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 20.12
5 Zofia GłuchZofia Głuch 07 AZS ŁódźAZS Łódź 3 20.28
6 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.39
7 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 4 20.45
8 Iga NiezgodaIga Niezgoda 09 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 2 20.56
9 Roksana OpalczykRoksana Opalczyk 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 3 SB 20.81
10 Marika JeziorskaMarika Jeziorska 07 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 2 20.85
11 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 PB 20.95
11 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 20.95
13 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21.09
14 Lucie RůčkováLucie Růčková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 21.19
15 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.21
16 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 21.23
17 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 21.25
18 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.28
19 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 21.44
20 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.63
21 Antonina ProcAntonina Proc 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 3 SB 21.66
22 Magdalena JakubowskaMagdalena Jakubowska 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 22.04
23 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 22.25
24 Melanie ZemanováMelanie Zemanová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 22.31
25 Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.33
26 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.37
27 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.53
28 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.58
29 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 22.93
30 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.06
31 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 23.39
32 Alžběta HanáčkováAlžběta Hanáčková 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 23.75
33 Tereza BémováTereza Bémová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 25.75

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 18.1.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hubert JabłońskiHubert Jabłoński 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 SB 50.88
2 Jakub WilińskiJakub Wiliński 04 AZS ŁódźAZS Łódź 4 51.28
3 Wiktor StalaWiktor Stala 07 AZS ŁódźAZS Łódź 2 56.15
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 18.1.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MirowskiAdam Mirowski 07 AZS ŁódźAZS Łódź 4 52.50
2 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 52.72
3 Kacper AntczakKacper Antczak 07 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 53.35
4 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 53.45
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 18.1.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 52.56
2 Jan AdamczewskiJan Adamczewski 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 53.75
3 Jakub SmykaJakub Smyka 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 55.25
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 18.1.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 51.05
2 Krzysztof MajewskiKrzysztof Majewski 08 AZS ŁódźAZS Łódź 4 54.51
3 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 56.45
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 18.1.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 53.54
2 Tomasz MillerTomasz Miller 06 AZS ŁódźAZS Łódź 4 54.16
3 Kacper WójcikKacper Wójcik 05 AZS ŁódźAZS Łódź 3 54.96
4 Piotr MajPiotr Maj 07 AZS ŁódźAZS Łódź 2 55.92
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 18.1.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 53.08
2 Jan GołdynJan Gołdyn 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 55.22
3 Kajetan SzczepańczykKajetan Szczepańczyk 06 AZS ŁódźAZS Łódź 2 SB 55.68
4 Piotr WilińskiPiotr Wiliński 07 AZS ŁódźAZS Łódź 3 56.84
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (st, 18.1.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 54.59
2 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 61.89
3 Peter ScholzePeter Scholze 66 TB Hassels DüsseldorfTB Hassels Düsseldorf 4 70.50
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (st, 18.1.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szymon SobczakSzymon Sobczak 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 57.90
2 Wiktor MagieraWiktor Magiera 09 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 2 59.75
3 Adam LotkaAdam Lotka 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 3 61.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hubert JabłońskiHubert Jabłoński 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 SB 50.88
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 51.05
3 Jakub WilińskiJakub Wiliński 04 AZS ŁódźAZS Łódź 4 51.28
4 Adam MirowskiAdam Mirowski 07 AZS ŁódźAZS Łódź 4 52.50
5 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 52.56
6 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 52.72
7 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 53.08
8 Kacper AntczakKacper Antczak 07 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 53.35
9 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 53.45
10 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 53.54
11 Jan AdamczewskiJan Adamczewski 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 53.75
12 Tomasz MillerTomasz Miller 06 AZS ŁódźAZS Łódź 4 54.16
13 Krzysztof MajewskiKrzysztof Majewski 08 AZS ŁódźAZS Łódź 4 54.51
14 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 54.59
15 Kacper WójcikKacper Wójcik 05 AZS ŁódźAZS Łódź 3 54.96
16 Jan GołdynJan Gołdyn 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 55.22
17 Jakub SmykaJakub Smyka 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 3 55.25
18 Kajetan SzczepańczykKajetan Szczepańczyk 06 AZS ŁódźAZS Łódź 2 SB 55.68
19 Piotr MajPiotr Maj 07 AZS ŁódźAZS Łódź 2 55.92
20 Wiktor StalaWiktor Stala 07 AZS ŁódźAZS Łódź 2 56.15
21 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 56.45
22 Piotr WilińskiPiotr Wiliński 07 AZS ŁódźAZS Łódź 3 56.84
23 Szymon SobczakSzymon Sobczak 08 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 57.90
24 Wiktor MagieraWiktor Magiera 09 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 2 59.75
25 Adam LotkaAdam Lotka 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 3 61.58
26 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 61.89
27 Peter ScholzePeter Scholze 66 TB Hassels DüsseldorfTB Hassels Düsseldorf 4 70.50

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 18.1.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna KarolczukMartyna Karolczuk 05 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 4 61.27
2 Natalia NowakNatalia Nowak 04 AZS ŁódźAZS Łódź 2 61.58
3 Zuzanna AdamczewskaZuzanna Adamczewska 05 AZS ŁódźAZS Łódź 3 61.71
4 Roksana OpalczykRoksana Opalczyk 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 1 SB 62.07
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 18.1.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 61.32
2 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 64.93
3 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 67.41
4 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 75.34
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 18.1.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia MarciniakJulia Marciniak 04 AZS ŁódźAZS Łódź 3 64.84
2 Marta SobczyńskaMarta Sobczyńska 06 AZS ŁódźAZS Łódź 2 65.20
3 Magdalena JakubowskaMagdalena Jakubowska 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 65.87
4 Aleksandra KubaAleksandra Kuba 09 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 1 SB 68.05
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 18.1.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 63.48
2 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 64.11
3 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 64.32
4 Antonina ProcAntonina Proc 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 SB 65.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna KarolczukMartyna Karolczuk 05 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 4 61.27
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 61.32
3 Natalia NowakNatalia Nowak 04 AZS ŁódźAZS Łódź 2 61.58
4 Zuzanna AdamczewskaZuzanna Adamczewska 05 AZS ŁódźAZS Łódź 3 61.71
5 Roksana OpalczykRoksana Opalczyk 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 1 SB 62.07
6 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 63.48
7 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 64.11
8 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 64.32
9 Julia MarciniakJulia Marciniak 04 AZS ŁódźAZS Łódź 3 64.84
10 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 64.93
11 Marta SobczyńskaMarta Sobczyńska 06 AZS ŁódźAZS Łódź 2 65.20
12 Antonina ProcAntonina Proc 08 Lisy ZgierzLisy Zgierz 4 SB 65.74
13 Magdalena JakubowskaMagdalena Jakubowska 06 MKS AleksandrówMKS Aleksandrów 4 65.87
14 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 67.41
15 Aleksandra KubaAleksandra Kuba 09 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 1 SB 68.05
16 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 75.34

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 18.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikołaj GancarzMikołaj Gancarz 05 Żelazny OpocznoŻelazny Opoczno 1 SB 1:58.39
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:02.08
3 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:06.51
4 Kacper MarańdaKacper Marańda 05 Żelazny OpocznoŻelazny Opoczno 2 2:06.60
5 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 2:07.23
6 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 2:08.79
7 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 2:15.69
8 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 2:17.61
9 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 2:18.02
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 18.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 5 PB 2:07.57
2 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:14.23
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 2:18.41
4 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:23.90
5 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:26.95
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:37.43
7 Ondřej VilhelmOndřej Vilhelm 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 3:28.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikołaj GancarzMikołaj Gancarz 05 Żelazny OpocznoŻelazny Opoczno 1 SB 1:58.39
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:02.08
3 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:06.51
4 Kacper MarańdaKacper Marańda 05 Żelazny OpocznoŻelazny Opoczno 2 2:06.60
5 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 2:07.23
6 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 5 PB 2:07.57
7 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 2:08.79
8 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:14.23
9 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 2:15.69
10 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 2:17.61
11 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 2:18.02
12 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 2:18.41
13 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:23.90
14 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:26.95
15 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:37.43
16 Ondřej VilhelmOndřej Vilhelm 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 3:28.52

800 m - Ženy

(st, 18.1.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:27.33
2 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 5 PB 2:28.19
3 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 2:41.74
4 Nikola KoczywąsNikola Koczywąs 09 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 2 2:45.49
5 Stela Ester TeclováStela Ester Teclová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 PB 2:46.28
6 Ema BořkováEma Bořková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:49.90
7 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 2:49.90
Celkem 7 závodníků

3000 m - Muži

(st, 18.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09:47.48
2 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10:15.45
3 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 10:21.26
4 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 10:27.77
5 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 10:39.48
6 Jan UherJan Uher 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 10:41.22
7 Ivo VacekIvo Vacek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 11:00.97
8 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12 11:16.60
9 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11 11:29.24
10 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15 11:50.42
11 Matyáš KramlMatyáš Kraml 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12:19.70
Petr JarabicaPetr Jarabica 70 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNF
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy

(st, 18.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aleksandra KarolczukAleksandra Karolczuk 04 LUKS BoguszyceLUKS Boguszyce 1 10:30.63
2 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11:20.24
3 Natalia PiotrowskaNatalia Piotrowska 08 Rawa MazowieckaRawa Mazowiecka 2 11:38.99
4 Nadia SmyczekNadia Smyczek 09 Rawa MazowieckaRawa Mazowiecka 3 11:47.96
5 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 14:23.36
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(st, 18.1.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 08.92
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(st, 18.1.2023 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.20
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.24
3 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.76
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(st, 18.1.2023 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.55
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.75
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.75
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.76
5 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.02
6 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.63
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Veteráni

(st, 18.1.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter ScholzePeter Scholze 66 TB Hassels DüsseldorfTB Hassels Düsseldorf 4 12.85
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci

(st, 18.1.2023 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.66
2 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.75
3 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 09.85
4 Jakub ŠtichJakub Štich 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.57
Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(st, 18.1.2023 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.36
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.95
3 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 10.51
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně

(st, 18.1.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.68
2 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 6 PB 09.79
3 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.37
4 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.38
5 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 10.41
6 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 2 11.70
7 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 11.77
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(st, 18.1.2023 - 17:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.04
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.53
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.66
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.69
5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.32
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(st, 18.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,75 1,78 1,80 1,85 1,91 1,96
1 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 10 1.91 - - - - - - - - - o - - - o o o xxx
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 9 SB 1.75 - - - - - - o o xo - - o xxx
3 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 6 PB 1.68 - - - - o o o xxo o xxx
4 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 5 PB 1.68 - - o o o o o xo xo xxx
5 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 3 SB 1.65 - - - - - - o o xxx
6 Petr KolnikPetr Kolnik
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 PB 1.65 o o o o o o xo xo xx
7 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 1 PB 1.60 - - o o o xo o xxx
8 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 PB 1.60 - - - - xo o xo xxx
9 Martin ZiklMartin Zikl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 8 PB 1.50 o o o xo o xxx
10 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 7 PB 1.50 o o o xo xxo xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(st, 18.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78
1 Denisa PešováDenisa Pešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 15 SB 1.75 - - - - - - o o o xxo xxx
2 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 12 SB 1.55 - - o o o xxo xxx
3= Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 SB 1.50 - o o o o xx
3= Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 8 PB 1.50 - - o o o xxx
5 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 PB 1.50 o - o o xo xxx
6 Barbora DolanováBarbora Dolanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 14 1.50 - o o x xo xxx
7 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 SB 1.50 o o o xo xxo xxx
8 Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 1 PB 1.45 o o o o xxx
9 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 11 1.45 o o o xxo xxx
10= Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3 SB 1.40 o o o xxx
10= Adriana GýnováAdriana Gýnová
AK MostAK Most
09 2 PB 1.40 o o o xxx
10= Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 1.40 o o o xxx
13 Madalena SabováMadalena Sabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 5 PB 1.40 xo xo o xxx
14 Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 4 PB 1.30 o xxx
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Muži

(st, 18.1.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,21 4,36
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 PB 4.21 - - - - - - - - - - - - - - - xo - o o xxx
2= Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 7 SB 3.81 - - - - - - - - - - - - xxo o o xxo xxx
2= Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 PB 3.81 - - - - - - - o - - o - o xo xo xxo xxx
4 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12 PB 3.61 - - - - - - - - - xo xo o o o xxx
5 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4 SB 3.51 - - - - - - - - - - - - xxo - xxx
6 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 10 SB 3.11 - - - - - xo xo o xxo xxx
7= Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 11 PB 3.01 - - - o o o - o x-
7= Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 3 SB 3.01 - - - o - o o o xxx
9 Adam ŠulcAdam Šulc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 9 PB 2.81 - o o o o xo - xxx
10 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 6 SB 2.71 - xo - o o xxx
11 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2 PB 2.61 o o o o xx-
12 Peter ScholzePeter Scholze
TB Hassels DüsseldorfTB Hassels Düsseldorf
66 1 PB 2.61 - o xxo o xxx
13 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 5 SB 2.51 - - xo - xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Ženy

(st, 18.1.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,91 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71
1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 2 PB 2.51 - - - o - o xo xxx
2= Sára RejlkováSára Rejlková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3 SB 2.01 - o xxx
2= Adéla BěličováAdéla Běličová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
80 1 PB 2.01 o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(st, 18.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 9 PB 6.47 6.47 6.47
2 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 6 SB 6.36 6.36 6.36
3 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 11 SB 6.22 6.22 6.22
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 18 6.16 6.16 6.16
5 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 PB 6.00 6.00 6.00
6 Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 17 5.92 5.92 5.92
7 David ChristlDavid Christl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 16 5.82 5.82 5.82
8 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12 PB 5.78 5.78 5.78
9 Matěj KovářMatěj Kovář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 7 SB 5.69 5.69 5.69
10 Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 15 5.63 5.63 5.63
11 Jakub TicháčekJakub Ticháček
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 14 PB 5.47 5.47 5.47
12 Štěpán KrylŠtěpán Kryl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 8 PB 5.36 5.36 5.36
13 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 PB 5.02 5.02 5.02
14 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 PB 4.78 4.78 4.78
15 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 13 PB 4.49 4.49 4.49
16 Tomáš KadičTomáš Kadič
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5 SB 4.05 4.05 4.05
17 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 SB 3.38 3.38 3.38
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 18.1.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 5.53 5.53 5.53
2 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 8 SB 5.48 5.48 5.48
3 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10 PB 5.33 5.33 5.33
4 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5 PB 5.02 5.02 5.02
5 Eliška HýblováEliška Hýblová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 23 PB 5.01 5.01 5.01
6 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 7 PB 4.95 4.95 4.95
7 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 24 SB 4.89 4.89 4.89
8 Amálie VávrováAmálie Vávrová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 13 SB 4.64 4.64 4.64
9 Eliška VlčkováEliška Vlčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 15 SB 4.60 4.60 4.60
10 Tereza KřepelováTereza Křepelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 PB 4.56 4.56 4.56
11 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 22 4.54 4.54 4.54
12 Barbora GrofováBarbora Grofová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 19 PB 4.52 4.52 4.52
13= Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 4 SB 4.50 4.50 4.50
13= Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 21 4.50 4.50 4.50
15 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3 PB 4.45 4.45 4.45
16 Marie SalabováMarie Salabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 11 SB 4.41 4.41 4.41
17 Karolína PrincováKarolína Princová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 9 PB 4.30 4.30 4.30
18 Melanie ZemanováMelanie Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 17 4.27 4.27 4.27
19 Laura ŠolcováLaura Šolcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 18 4.26 4.26 4.26
20 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK MostAK Most
09 12 PB 4.14 4.14 4.14
21 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 2 PB 4.04 4.04 4.04
22 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 16 3.75 3.75 3.75
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 18.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julia DrzyzgaJulia Drzyzga
LKS PolkowiceLKS Polkowice
06 2 PB 12.45 12.45 12.45
2 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 6 PB 10.85 10.85 10.85
3 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 PB 10.78 10.78 10.78
4 Veronika MarkováVeronika Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 5 PB 09.77 09.77 9.77
5 Michaela KošnerováMichaela Košnerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 09.36 09.36 9.36
6 Oliwia KaniaOliwia Kania
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
07 4 PB 08.67 08.67 8.67
7 Amelia BrzezińskaAmelia Brzezińska
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
07 1 PB 07.79 07.79 7.79
8 Julia GruszczyńskaJulia Gruszczyńska
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
07 3 PB 07.22 07.22 7.22
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 18.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 10 PB 09.80 09.80 9.80
2 Klaudie LeckováKlaudie Lecková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 8 PB 09.05 09.05 9.05
3 Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 9 SB 08.75 08.75 8.75
4 Aleksandra KowalskaAleksandra Kowalska
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
09 1 PB 08.49 08.49 8.49
5 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 7 PB 08.38 08.38 8.38
6 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 PB 08.26 08.26 8.26
7 Lidia KrólikowskaLidia Królikowska
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
08 2 PB 07.45 07.45 7.45
8 Adéla BondorováAdéla Bondorová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 4 PB 07.14 07.14 7.14
9 Michalina ZuchniewiczMichalina Zuchniewicz
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
08 3 PB 06.97 06.97 6.97
10 Lucie DruneckáLucie Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 12 06.94 06.94 6.94
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 18.1.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KuziemkaMichal Kuziemka
LKS PolkowiceLKS Polkowice
09 1 PB 12.70
2 Sebastien MádlSebastien Mádl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 PB 11.66
3 Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 5 PB 09.95
4 Štěpán CinkeisŠtěpán Cinkeis
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3 PB 08.84
5 Adam KocianAdam Kocian
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 PB 08.74
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 18.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 6 SB 13.17 13.17 13.17
2 Kinga KaczmarekKinga Kaczmarek
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
05 3 PB 11.41 11.41 11.41
3 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 PB 10.65 10.65 10.65
4 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 8 09.74 09.74 9.74
5 Barbara GadzińskaBarbara Gadzińska
LKS PolkowiceLKS Polkowice
76 1 PB 09.25 09.25 9.25
6 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 7 PB 08.63 08.63 8.63
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 18.1.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikołaj GajdaMikołaj Gajda
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
06 1 PB 16.46
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 14.90
3 Franciszek KręgielFranciszek Kręgiel
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
06 2 PB 12.83
4 Antoni PoradaAntoni Porada
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
08 2 PB 12.76
5 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 6 10.93
6 Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 PB 09.77
7 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 3 PB 09.67
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 5 NM
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 18.1.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 7 SB 15.08
2 Maksim LebediukMaksim Lebediuk
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
05 3 PB 14.54
3 Bartolomiej FigasBartolomiej Figas
LKS PolkowiceLKS Polkowice
04 2 PB 13.25
4 Dawid DęderskiDawid Dęderski
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
05 1 PB 12.80
5 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 8 PB 10.85
6 Jan SalskiJan Salski
MKS AleksandrówMKS Aleksandrów
05 4 PB 10.24
7 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 5 PB 08.96
8 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 6 PB 08.56
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(st, 18.1.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 2 SB 10.30
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 18.1.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 6 PB 16.50
2 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 5 SB 15.05
3 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 4 SB 12.35
4 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 3 SB 10.75
Celkem 4 závodníků