Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

5. halová středa

Jablonec nad Nisou (1. 2. 2023)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.2.2023 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.26
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.31
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 07.51
4 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.54
5 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 PB 07.59
6 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.60
7 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 07.63
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 1.2.2023 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 07.69
2 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.82
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 07.86
4 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 07.96
5 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 08.01
6 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.11
7 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.22
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 1.2.2023 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 07.39
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 07.47
3 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 07.83
4 Ondra ŽampachOndra Žampach 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.81
5 Tobiáš VojtekTobiáš Vojtek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 09.22
6 Tomáš TorákTomáš Torák 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.54
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.26
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.31
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 07.39
4 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 07.47
5 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 07.51
6 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.54
7 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 PB 07.59
8 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.60
9 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 07.63
10 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 07.69
11 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.82
12 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 07.83
13 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 07.86
14 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 07.96
15 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 08.01
16 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.11
17 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.22
18 Ondra ŽampachOndra Žampach 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.81
19 Tobiáš VojtekTobiáš Vojtek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 09.22
20 Tomáš TorákTomáš Torák 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.54

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.2.2023 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.93
2 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.14
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.16
4 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.18
5 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.19
6 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.21
7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.26
8 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.2.2023 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 08.20
2 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 08.25
3 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 08.31
4 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 08.47
5 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.72
6 Karolína PíchováKarolína Píchová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 08.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 1.2.2023 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.46
2 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.76
3 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.84
4 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.20
5 Alžběta HanáčkováAlžběta Hanáčková 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 09.46
6 Edita MackováEdita Macková 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 09.82
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 1.2.2023 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oleksandra KulakovaOleksandra Kulakova 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.53
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 08.56
3 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.92
4 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.10
5 Marie KarbanováMarie Karbanová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.60
6 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.60
7 Adéla StadttherováAdéla Stadttherová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.70
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.93
2 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.14
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.16
4 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.18
5 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.19
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 08.20
7 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.21
8 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 08.25
9 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.26
10 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 08.31
11 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.46
12 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 08.47
13 Oleksandra KulakovaOleksandra Kulakova 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.53
14 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 08.56
15 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.72
16 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.76
17 Kristýna BartošováKristýna Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.84
18 Karolína PíchováKarolína Píchová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 08.92
18 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.92
20 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.10
21 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.17
22 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.20
23 Alžběta HanáčkováAlžběta Hanáčková 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 09.46
24 Marie KarbanováMarie Karbanová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.60
24 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.60
26 Adéla StadttherováAdéla Stadttherová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.70
27 Edita MackováEdita Macková 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 09.82

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 24.45
2 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 24.88
3 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 24.88
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 1.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 25.14
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 26.36
3 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 26.77
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 1.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 25.89
2 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 26.40
3 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.55
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 1.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 25.87
2 Tomáš KrausTomáš Kraus 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 31.98
3 Tomáš TorákTomáš Torák 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 32.18
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 24.45
2 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 24.88
2 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 24.88
4 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 25.14
5 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 25.87
6 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 25.89
7 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 26.36
8 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 26.40
9 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 26.77
10 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 27.55
11 Tomáš KrausTomáš Kraus 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 31.98
12 Tomáš TorákTomáš Torák 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 32.18

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.2.2023 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 26.52
2 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 26.99
3 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 27.82
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 1.2.2023 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 28.52
2 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 28.88
3 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 30.83
4 Adéla StadttherováAdéla Stadttherová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 33.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 26.52
2 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 26.99
3 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 27.82
4 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 28.52
5 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 28.88
6 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 30.83
7 Adéla StadttherováAdéla Stadttherová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 33.74

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.2.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.77
2 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 56.23
3 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 58.92
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 1.2.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 57.30
2 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 63.34
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.77
2 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 56.23
3 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 57.30
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 58.92
5 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 63.34

400 m - Ženy

(st, 1.2.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 62.73
2 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 62.78
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 62.89
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži

(st, 1.2.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Marek KrálMarek Král 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 2:07.13
2 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:09.02
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 2:09.20
4 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:10.39
5 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 2:15.50
6 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 2:21.65
7 František DvořákFrantišek Dvořák 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 PB 2:30.21
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(st, 1.2.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9 2:31.64
Celkem 1 závodníků

1500 m - Muži

(st, 1.2.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:16.79
2 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 5:36.86
3 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 5:49.41
4 Tomáš FúsekTomáš Fúsek 66 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 5:51.91
5 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 10:08.41
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy

(st, 1.2.2023 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Marie KarbanováMarie Karbanová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 PB 5:29.48
Celkem 1 závodníků

3000 m - Muži

(st, 1.2.2023 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 SB 10:15.59
2 Vítek ŠtemberaVítek Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10:20.44
3 Jan UherJan Uher 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 10:26.38
4 Zdeněk ŘíhaZdeněk Říha 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 10:38.96
5 Ivo VacekIvo Vacek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 10:48.94
6 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11:06.99
Celkem 6 závodníků

3000 m - Ženy

(st, 1.2.2023 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11:54.65
2 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 13:16.00
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(st, 1.2.2023 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.31
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(st, 1.2.2023 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.02
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.86
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.96
4 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 09.31
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(st, 1.2.2023 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.53
2 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.57
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.67
4 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 08.70
5 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.70
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(st, 1.2.2023 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.99
2 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.51
Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně

(st, 1.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.15
2 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 10.54
3 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 11.10
4 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.23
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(st, 1.2.2023 - 16:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.66
2 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.77
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.06
4 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.61
5 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 10.32
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(st, 1.2.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,85 1,90
1 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 1.85 - - - - - - - - - o o xo xxx
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 4 PB 1.77 - - - - o o o o o xo xxx
3 Jan FeiferJan Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 PB 1.55 o o o xo xxx
4 Petr KolnikPetr Kolnik
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3 1.50 o o o xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ženy

(st, 1.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,61
1 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 9 PB 1.59 - - - o o o o o xxo o xxx
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3 SB 1.53 - - - - o o o o xxx
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 PB 1.50 - - - o o o o xx
4 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 7 SB 1.45 - - o o o xo xxx
5 Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 1.45 - - o o xxo xo xxx
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 PB 1.40 - - o xo xo xxx
7 Madalena SabováMadalena Sabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 5 1.35 o o o xo xxx
8 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 1.30 - - xo - xxx
9 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 4 1.25 o xo xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(st, 1.2.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,33 2,43 2,53 2,63 2,83 3,03
1 Mikuláš TampierMikuláš Tampier
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3 2.83 - - - o o xxx
2 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2 2.53 xo - o x
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy

(st, 1.2.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,93 2,03 2,13 2,23 2,33 2,43 2,53 2,63
1 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 PB 2.53 - - xxo o o o o xxx
2 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 1 PB 2.43 o o xo o o xxo xxx
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 PB 2.13 o o xo xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(st, 1.2.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 8 6.19
2 David ChristlDavid Christl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 7 6.03
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 5.95
4 Adam KalwaAdam Kalwa
MKL12 Jelenia GoraMKL12 Jelenia Gora
06 1 PB 5.82
5 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 5 5.71
6 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 2 PB 5.69
7 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 4 5.67
8 Kamil SikoraKamil Sikora
LKS PolkowiceLKS Polkowice
09 3 PB 5.53
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 1.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 19 5.34 5.34 5.34
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 17 5.09 5.09 5.09
3 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 SB 5.03 5.03 5.03
4 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 3 SB 4.94 4.94 4.94
5 Klára KaděrováKlára Kaděrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 18 4.91 4.91 4.91
6 Oleksandra KulakovaOleksandra Kulakova
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 PB 4.77 4.77 4.77
7 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 12 PB 4.67 4.67 4.67
8 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
95 13 SB 4.65 4.65 4.65
9 Valerie BrejchováValerie Brejchová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
05 1 SB 4.64 4.64 4.64
10 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 10 SB 4.61 4.61 4.61
11 Tereza TužováTereza Tužová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 7 PB 4.55 4.55 4.55
12= Karolína PíchováKarolína Píchová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 4 PB 4.54 4.54 4.54
12= Amálie VávrováAmálie Vávrová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 14 4.54 4.54 4.54
14 Tereza HoncováTereza Honcová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 11 PB 4.45 4.45 4.45
15 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 15 4.38 4.38 4.38
16 Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 9 SB 4.21 4.21 4.21
17 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5 PB 4.10 4.10 4.10
Celkem 17 závodníků

trojskok - Muži

(st, 1.2.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 11.80
Celkem 1 závodníků

trojskok - Ženy

(st, 1.2.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 SB 11.56
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 1.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julia DrzyzgaJulia Drzyzga
LKS PolkowiceLKS Polkowice
06 1 PB 12.54
2 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 7 11.86
3 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 6 PB 11.11
4 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 PB 11.06
5 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 09.82
6 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 PB 08.68
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 1.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 1 SB 08.87
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Veteránky

(st, 1.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 1 PB 10.09
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 1.2.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ZiklMartin Zikl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 1 PB 09.35
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 1.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 SB 12.68
2 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4 SB 12.54
3 Zdeňka JanouškováZdeňka Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 3 10.48
4 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 2 08.69
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(st, 1.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 PB 11.01
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 10.79
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4 PB 10.57
4 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 PB 09.92
5 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 SB 09.64
6 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 PB 08.35
7 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3 07.82
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 1.2.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 PB 15.64
2 Michal KuziemkaMichal Kuziemka
LKS PolkowiceLKS Polkowice
09 1 PB 12.39
3 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 12.24
4 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2 PB 11.22
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 1.2.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 3 PB 16.21
2 Jakub KluckýJakub Klucký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 2 13.90
3 Bartolomiej FigasBartolomiej Figas
LKS PolkowiceLKS Polkowice
04 1 PB 13.04
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(st, 1.2.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 3 SB 11.48
2 Ludvík HasíkLudvík Hasík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
63 1 PB 09.30
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 1.2.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 9 16.36
2 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 8 15.85
3 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 6 13.43
4 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 7 13.40
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 PB 13.08
Celkem 5 závodníků