Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (7. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 06.78 qA 0.130
2 Luboš KopřivaLuboš Kopřiva 93 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.20 qB 0.140
3 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 07.32 0.179
4 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.75 0.165
5 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 07.82 0.171
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.87 0.207
7 Marek StrohalmMarek Strohalm 89 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 1 10.04 0.417
Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 07.03 qA 0.161
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 07.27 0.170
3 Tymoteusz MusiałTymoteusz Musiał 03 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 1 07.30 0.209
4 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.38 0.148
5 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.46 0.170
6 Paweł SachaPaweł Sacha 07 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 07.70 0.170
7 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 07.77 0.208
8 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 07.87 0.166
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.00 qA 0.141
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.34 0.174
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 07.48 0.174
4 Wiktor KałużaWiktor Kałuża 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 6 07.53 0.170
5 Michał KubaszkoMichał Kubaszko 04 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 1 07.57 0.214
6 Jakub SiwiłoJakub Siwiło 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 2 07.76 0.146
7 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.07 0.413
Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 4 07.23 qB 0.171
2 Mikołaj WitosMikołaj Witos 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 6 07.37 0.171
3 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.89 0.222
4 David KolářDavid Kolář 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.96 0.187
5 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.07 0.180
6 Igor NovákIgor Novák 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.33 0.294
Radim MlečkaRadim Mlečka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał MalarekMichał Malarek 98 Sprinterzy.comSprinterzy.com 4 07.02 qA 0.164
2 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 07.26 0.134
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.27 0.174
4 Matej JakušMatej Jakuš 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.44 0.141
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.66 0.198
6 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.75 0.168
7 Ivan JankoIvan Janko 77 Nasa atletika BratislavaNasa atletika Bratislava 8 07.99 0.161
8 Fedor KasanaFedor Kasana 08 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.26 0.149
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 MKS SMS Victoria RacibórzMKS SMS Victoria Racibórz 4 07.21 qB 0.129
2 Matej ZáležákMatej Záležák 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.30 0.134
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.57 0.183
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.57 0.174
5 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 07.60 0.171
6 Jakub KalmanJakub Kalman 96 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 07.73 0.173
7 Miroslav AndrýsekMiroslav Andrýsek 01 Para Athletics Team SSK VítkovicePara Athletics Team SSK Vít... 1 11.05
Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mario HanicMario Hanic 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 07.20 qB 0.170
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 07.32 0.164
3 Tomasz WiącekTomasz Wiącek 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 07.36 0.150
4 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.45 0.142
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.61 0.166
6 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.69 0.187
7 Martin KadlečikMartin Kadlečik 07 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.37 0.161
8 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.74 0.321
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 NL 07.07 qA 0.158
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.11 qA 0.154
3 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.40 0.142
4 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 07.40 0.199
5= Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.81 0.246
5= Lukáš BokLukáš Bok 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.81 0.167
7 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.24 0.196
8 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.34 0.174
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 07.03 qA 0.154
2 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.34 0.149
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.40 0.141
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.47 0.156
5 Jan ČertekJan Čertek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.82 0.173
6 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 08.09 0.138
7 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Athletics Team SSK VítkovicePara Athletics Team SSK Vít... 1 09.43
Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 07.13 qB 0.155
2 Dominik GuraDominik Gura 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 07.25 qB 0.137
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.50 0.143
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 07.66 0.188
5 Lukáš TurčanLukáš Turčan 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.44 0.175
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.57 0.153
Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 7.1.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BačíkMichal Bačík 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 07.03 qA 0.151
2 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.22 qB 0.171
3 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T... 3 07.24 qB 0.159
4 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.36 0.168
5 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 07.64 0.226
6 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 07 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 8 07.73 0.176
7 Tomaš SlotikTomaš Slotik 83 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.00 0.184
8 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.24 0.276
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 7.1.2023 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 06.74 0.150
2 Michał MalarekMichał Malarek 98 Sprinterzy.comSprinterzy.com 6 06.96 0.164
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 06.97 0.158
4 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 06.99 0.129
5 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 07.03 0.150
6 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.03 0.138
7 Michal BačíkMichal Bačík 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 07.03 0.124
8 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.53 0.147
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 7.1.2023 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 07.06 0.137
2 Mario HanicMario Hanic 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 07.14 0.151
3 Luboš KopřivaLuboš Kopřiva 93 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 07.15 0.170
4 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 MKS SMS Victoria RacibórzMKS SMS Victoria Racibórz 3 07.15 0.137
5 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T... 2 07.15 0.134
6 Dominik GuraDominik Gura 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 07.18 0.129
7 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 8 07.21 0.161
8 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.22 0.155
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 07.46 qA 0.158
2 Martyna KruczekMartyna Kruczek 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 08.36 0.206
3 Agnieszka HyrnikAgnieszka Hyrnik 98 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 6 08.38 0.166
4 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 08.47 0.205
5 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 08.57 0.197
6 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.71 0.265
7 Nataša KasanovaNataša Kasanova 10 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.74 0.135
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 07.78 qA 0.196
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.22 0.278
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.23 0.182
4 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.38 0.151
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.69 0.198
6 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.98 0.222
7 Nikol SlotikovaNikol Slotikova 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 8 09.04 0.166
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 NL 07.78 qA 0.164
2 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.17 0.153
3 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.24 0.160
4 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 6 08.33 0.182
5 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.63 0.168
6 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.73 0.239
7 Patrycja WaselaPatrycja Wasela 07 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 09.10 0.172
8 Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 09.41 0.426
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Delia FarajpourDelia Farajpour 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.70 qA 0.167
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 07.98 qB 0.164
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.23 0.139
4 Tamara SvatíkováTamara Svatíková 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.24 0.174
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 08.27 0.162
6 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 08.73 0.183
7 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.79 0.237
8 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.02 0.355
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 NL 07.73 qA 0.326
2 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.14 0.246
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.26 0.160
4 Natália BielikováNatália Bieliková 06 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 1 08.36 0.147
5 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40 0.157
6 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.66 0.235
7 Amálie ZonováAmálie Zonová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.13 0.133
Ella PivodováElla Pivodová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DQ 0.028
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 07.78 qA 0.166
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.93 qB 0.163
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.09 0.136
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.17 0.142
5 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.25 0.249
6 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.68 0.200
7 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.24 0.151
Dorothea SaláškováDorothea Salášková 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS 0.222
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 07.87 qB 0.171
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 NL 07.95 qB 0.126
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.31 0.152
4 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.61 0.361
5 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.65 0.319
6 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.83 0.424
7 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.92 0.219
8 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.94 0.263
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 07.89 qB 0.132
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.16 0.131
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.19 0.138
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.23 0.194
5 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 08.64 0.382
6 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.70 0.220
7 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.83 0.165
8 Ida KostkováIda Kostková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.37 0.225
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 07.83 qA 0.169
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.16 0.165
3 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.44 0.151
4 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.65 0.232
5 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 08.67 0.283
6 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.74 0.331
7 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 08.87 0.178
8 Nela ŠrekováNela Šreková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 09.08 0.195
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina HúskováNina Húsková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.86 qA 0.144
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 NL 08.12 0.166
3 Paulina WestenholcPaulina Westenholc 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 08.48 0.172
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 08.48 0.145
5 Laura ValetteLaura Valette 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 8 08.60 0.263
6 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.63 0.217
7 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.96 0.171
8 Monika KubicováMonika Kubicová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 7.1.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 NL 07.97 qB 0.138
2 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.03 qB 0.159
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.07 qB 0.140
4 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.22 0.316
5 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.64 0.357
6 Maja CzyżMaja Czyż 07 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 8 08.77 0.172
7 Žofie LyčkováŽofie Lyčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.19 0.144
8 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.43 0.161
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 7.1.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 07.47 0.154
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 NL 07.63 0.150
3 Delia FarajpourDelia Farajpour 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.70 0.186
4 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 8 07.71 0.196
5 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.78 0.174
6 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 07.78 0.132
7 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.79 0.159
8 Nina HúskováNina Húsková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.81 0.150
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 7.1.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 07.77 0.167
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 07.90 0.125
3 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.93 0.157
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 3 07.97 0.163
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.98 0.178
6 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.99 0.164
7 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.03 0.150
8 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.04 0.154
Celkem 8 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 16.21
2 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 STU BratislavaSTU Bratislava 3 16.25
3 Rafał DziewięckiRafał Dziewięcki 06 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 6 16.52
4 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 MKS SMS Victoria RacibórzMKS SMS Victoria Racibórz 5 16.75
5 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 18.22
6 Lukáš BokLukáš Bok 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mario HanicMario Hanic 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 5 16.95
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 17.35
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 17.44
4 Tomasz WiącekTomasz Wiącek 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 4 17.51
5 Martin KadlečikMartin Kadlečik 07 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 20.02
6 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 21.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 16.79
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 16.83
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 19.87
4 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Athletics Team SSK VítkovicePara Athletics Team SSK Vít... 2 23.49
MACIEJ KOPEĆMACIEJ KOPEĆ 02 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 4 DNS
Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.07
2 Tymoteusz MusiałTymoteusz Musiał 03 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 17.43
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 17.53
4 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.57
5 Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 19.86
Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 17.27
2 Mikołaj WitosMikołaj Witos 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 17.41
3 Eryk BurkiewiczEryk Burkiewicz 03 -- 3 17.98
4 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 19.10
5 Miroslav AndrýsekMiroslav Andrýsek 01 Para Athletics Team SSK VítkovicePara Athletics Team SSK Vít... 1 28.10
Matej ZáležákMatej Záležák 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.08
2 Nicolas VojtašNicolas Vojtaš 00 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 17.45
3 JAN ŁAKOMYJAN ŁAKOMY 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 5 17.64
4 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 19.43
5 Fedor KasanaFedor Kasana 08 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 19.61
Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 17.67
2 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.75
3 Marek ValoMarek Valo 03 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 17.78
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.05
5 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 18.46
6 Marek WidełMarek Wideł 68 Sprinterzy.comSprinterzy.com 1 19.17
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 16.92
2 MAKSYMILIAN ZAPAŁAMAKSYMILIAN ZAPAŁA 06 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 4 17.56
3 Adrian PavelkaAdrian Pavelka 91 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 17.66
4 Ivan JankoIvan Janko 77 Nasa atletika BratislavaNasa atletika Bratislava 1 19.22
Federico GiottiFederico Giotti 80 Atletica Run Finale LigureAtletica Run Finale Ligure 2 DNS
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 16.94
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 17.13
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 17.49
4 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 17.94
5 Matej DzianMatej Dzian 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 18.21
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 18.35
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.68
2 Wiktor KałużaWiktor Kałuża 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 17.73
3 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 17.78
4 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 07 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 1 18.74
Filip ŽitnýFilip Žitný 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DQ 16.8
Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.73
2 Paweł SachaPaweł Sacha 07 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 18.35
3 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 18.62
4 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.24
5 Erik ŠolcErik Šolc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.22
KAROL BANASZEKKAROL BANASZEK 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał MalarekMichał Malarek 98 Sprinterzy.comSprinterzy.com 1 16.88
2 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.74
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.11
4 Jiří TůmaJiří Tůma 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 18.33
5 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18.34
6 Marek StrohalmMarek Strohalm 89 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 2 24.39
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 7.1.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 2 17.36
2 Dominik GuraDominik Gura 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 17.73
3 Ondřej StaśOndřej Staś 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 17.95
4 Jan ČertekJan Čertek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.24
5 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 18.24
Pastrana Simon RuizPastrana Simon Ruiz 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.71
2 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 18.43
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.61
4 Delia FarajpourDelia Farajpour 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.65
5 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 20.67
6 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 20.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 18.42
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 18.67
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 18.84
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.22
5 Oliwia RygielOliwia Rygiel 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 2 22.24
6 Monika KubicováMonika Kubicová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.10
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.95
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.07
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.39
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.57
5 Paulina WestenholcPaulina Westenholc 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 20.95
6 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 25.35
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.63
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 19.21
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.31
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.90
5 Katarína KovarčikováKatarína Kovarčiková 06 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 20.72
6 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 22.69
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina HúskováNina Húsková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18.95
2 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 3 19.15
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 19.48
4 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 19.69
5 Laura ValetteLaura Valette 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 22.00
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.03
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 19.13
2 Ema VaňováEma Vaňová 07 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 4 19.58
3 Petra ĎurišováPetra Ďurišová 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.79
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 20.19
5 Hana ZmeškalováHana Zmeškalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 21.86
6 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22.77
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 19.35
2 KAROLINA GAWINKAROLINA GAWIN 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 6 19.51
3 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.57
4 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.96
5 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.63
6 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 22.18
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 19.76
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.80
3 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 20.11
4 Magdalena Haszczyc-KrólMagdalena Haszczyc-Król 78 KS Sprinterzy.comKS Sprinterzy.com 4 21.43
5 Žofie LyčkováŽofie Lyčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.45
6 Zuzanna KaliszZuzanna Kalisz 09 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 2 22.57
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 19.95
2 PATRYCJA ADAMCZYKPATRYCJA ADAMCZYK 06 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 5 20.08
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 20.23
4 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 3 20.24
5 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.64
6 Nataša KasanovaNataša Kasanova 10 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 22.15
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.97
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 20.29
3 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 21.45
4 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 21.73
Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.43
2 Julia ŚliwaJulia Śliwa 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 19.64
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 19.95
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 20.11
5 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.50
6 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 21.60
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HrablayovaDaniela Hrablayova 04 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 20.09
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 20.29
3 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 20.72
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 21.02
5 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.26
6 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.30
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.98
2 Natália BielikováNatália Bieliková 06 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 3 20.02
3 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 20.17
4 JULIA SADKIEWICZJULIA SADKIEWICZ 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 4 20.54
5 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.98
6 ZUZANNA KACZMARCZYKZUZANNA KACZMARCZYK 05 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 1 21.26
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 20.04
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 20.35
3 Klára KubesováKlára Kubesová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.91
4 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.24
5 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 22.08
6 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.13
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 19.70
2 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.45
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 20.78
4 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 21.06
5 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 21.87
Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 20.42
2 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 20.54
3 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 20.59
4 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 20.85
5 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.01
6 Jasmin AdamčikováJasmin Adamčiková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 21.43
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (so, 7.1.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.91
2 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 20.55
3 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 21.30
4 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 21.82
5 Amálie ZonováAmálie Zonová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.12
Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SK Dukla o.z.Banska BystricaSK Dukla o.z.Banska Bystrica 3 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 STU BratislavaSTU Bratislava 4 33.79
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 34.30
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.10
4 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 35.45
5 Nicolas VojtašNicolas Vojtaš 00 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 36.29
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 35.16
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 35.27
3 Lukaš GlodžákLukaš Glodžák 99 ŠK Dukla o.z.Banska BystricaŠK Dukla o.z.Banska Bystrica 4 35.84
4 MACIEJ KOPEĆMACIEJ KOPEĆ 02 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 5 36.03
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 37.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 NL 35.26
2 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 36.30
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 36.42
4 Szymon JasieńczukSzymon Jasieńczuk 00 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 4 36.48
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 37.30
Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 36.39
2 MAKSYMILIAN ZAPAŁAMAKSYMILIAN ZAPAŁA 06 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 6 36.91
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 37.17
4 Konrad HarasimowiczKonrad Harasimowicz 00 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 5 37.40
5 Marek ValoMarek Valo 03 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 38.10
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZacharaJakub Zachara 06 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 6 36.63
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.89
3 Wiktor KochanowskiWiktor Kochanowski 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 3 37.66
4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 37.84
5 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 37.97
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 38.28
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 5 36.81
2 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 37.80
3 Martin BroďániMartin Broďáni 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.31
4 Karol SzczęśniakKarol Szczęśniak 08 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 1 39.06
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 39.40
6 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 39.45
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ignacy BryllIgnacy Bryll 04 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 4 36.67
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 36.90
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 37.93
4 Pastrana Simon RuizPastrana Simon Ruiz 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 38.84
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.51
6 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.27
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał KochanowskiMichał Kochanowski 06 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 38.77
2 Adam BjačekAdam Bjaček 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 38.90
3 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 39.11
4 Wojciech DzałbaWojciech Dzałba 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 3 39.34
5 Jakub PakulskiJakub Pakulski 07 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 6 39.63
6 Federico GiottiFederico Giotti 80 Atletica Run Finale LigureAtletica Run Finale Ligure 5 39.70
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 38.15
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 39.12
3 Tadeusz KurczTadeusz Kurcz 74 KS Sprinterzy.comKS Sprinterzy.com 5 39.95
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 40.03
5 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 40.76
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 NL 37.65
2 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 37.96
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 39.01
4 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 40.08
5 Michał BiernackiMichał Biernacki 08 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 4 41.49
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 38.07
2 Borys WieczorekBorys Wieczorek 06 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 5 39.86
3 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 40.82
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 40.90
5 Marek WidełMarek Wideł 68 Sprinterzy.comSprinterzy.com 2 41.29
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 39.60
2 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 40.11
3 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 41.02
4 Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 42.84
5 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 45.23
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (so, 7.1.2023 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej JakušMatej Jakuš 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 38.46 17.3.1
2 Dominik GuraDominik Gura 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 38.55
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 43.04
4 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 43.49
5 Miloslav NosekMiloslav Nosek 94 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 2 48.01
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 38.44
2 Olivia GreinerOlivia Greiner 04 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 2 40.55
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 40.81
4 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 3 40.94
5 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 43.05
Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SK Dukla o.z.Banska BystricaSK Dukla o.z.Banska Bystrica 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 39.12
2 Miriam CidorikovaMiriam Cidorikova 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 40.68
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.69
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 41.30
5 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 41.85
6 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 42.06
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 40.98
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.42
3 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 43.61
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.77
5 Daniela HrablayovaDaniela Hrablayova 04 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 44.39
Emilia SalaEmilia Sala 02 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 6 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 43.07
2 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 43.15
3 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 43.40
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 44.19
5 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 45.68
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.81
2 JULIA SADKIEWICZJULIA SADKIEWICZ 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 4 43.28
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 43.37
4 Marta WojtasMarta Wojtas 05 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 3 44.18
5 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 45.05
Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 41.38
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 43.51
3 Anna AdamczykAnna Adamczyk 04 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 6 44.16
4 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 44.18
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 44.46
6 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 45.79
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 43.29
2 Julia GraczJulia Gracz 05 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 6 43.56
3 Agnieszka HyrnikAgnieszka Hyrnik 98 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 5 43.65
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 44.54
5 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 44.94
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 43.82
2 Katarína KovarčikováKatarína Kovarčiková 06 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 44.30
3 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 44.49
4 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 45.41
5 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.45
6 Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska 06 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 2 47.08
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 44.35
2 Nikola SztanderaNikola Sztandera 08 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 6 45.14
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 45.42
4 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 46.16
5 ZUZANNA KACZMARCZYKZUZANNA KACZMARCZYK 05 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 1 46.56
6 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 47.90
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 45.14
2 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 45.23
3 Aleksandra BabisAleksandra Babis 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 4 45.96
4 Maja CzyżMaja Czyż 07 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 46.16
5 Julia KondzielaJulia Kondziela 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 6 47.38
6 Emilia KustośEmilia Kustoś 06 UKS Piątka PlusUKS Piątka Plus 5 48.43
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 45.42
2 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 45.93
3 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 46.19
4 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.50
5 Zuzanna KaliszZuzanna Kalisz 09 KS AZS AWF WrocławKS AZS AWF Wrocław 1 50.77
Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DQ 16.8
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 44.08
2 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 47.21
3 Veronika MilecováVeronika Milecová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 48.37
4 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 51.15
5 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.00
6 Karolína KonšelováKarolína Konšelová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 57.33
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 7.1.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.46
2 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 AK KroměřížAK Kroměříž 3 46.57
3 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 48.01
4 Patrycja WaselaPatrycja Wasela 07 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 50.17
Celkem 4 závodníků

600 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2023 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 NL 1:23.97
2 1 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:25.40
3 7 Maciej BachłajMaciej Bachłaj 05 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 7 1:25.88
4 4 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 1:26.05
5 2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 1:26.68
6 3 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:27.08
7 8 Dawid DarlińskiDawid Darliński 07 ADEA TEAM GLIWICEADEA TEAM GLIWICE 8 1:27.32
8 5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 1:30.04
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Martin BroďániMartin Broďáni 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:26.90
2 8 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 NL 1:27.06
3 7 Szymon ŁysiakSzymon Łysiak 06 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 7 1:27.57
4 5 Franciszek DankówFranciszek Danków 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 5 1:27.69
5 3 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 1:28.05
6 2 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 1:29.35
7 6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 1:30.43
8 4 Adam BjačekAdam Bjaček 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:32.67
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2023 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:30.77
2 4 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 1:32.07
3 6 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:33.25
4 7 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:34.76
5 1 Miłosz KolczykMiłosz Kolczyk 07 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 1 1:36.18
6 9 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 1:37.91
7 3 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:38.22
8 8 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 1:40.80
2 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2023 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 1:31.35
2 9 Matej DzianMatej Dzian 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:34.88
3 6 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:35.60
4 4 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:36.50
5 2 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:39.63
6 3 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 1:40.46
7 5 Radoslav StachoRadoslav Stacho 77 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 5 1:41.32
8 8 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 1:42.93
9 1 David KuhnDavid Kuhn 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 1:46.38
Celkem 9 závodníků

600 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2023 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 NL 1:33.28
2 7 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:34.72
3 9 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 1:36.14
4 8 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 1:37.29
5 6 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 1:38.07
6 5 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:38.35
7 3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:38.99
8 1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:40.52
9 4 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:44.95
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 NL 1:37.80
2 5 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:40.66
3 8 Jana DvořáčkováJana Dvořáčková 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 1:40.95
4 4 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 1:43.20
5 9 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 1:43.63
6 1 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:44.22
7 3 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 1:45.07
8 10 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 1:45.95
9 2 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 1:46.62
10 6 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:47.33
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2023 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 NL 1:34.42
2 9 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 1:45.05
3 4 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:45.59
4 5 Veronika MilecováVeronika Milecová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 1:46.03
5 2 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:53.68
6 6 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 1:55.11
7 7 Alexandra StachováAlexandra Stachová 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 7 1:55.20
8 3 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:56.37
9 1 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:07.69
Celkem 9 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2023 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Kamil PrzybyłaKamil Przybyła 05 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 13 2:31.53
2 11 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:33.60
3 12 JAKUB MACHULECJAKUB MACHULEC 05 LKS PSZCZYNALKS PSZCZYNA 12 2:34.01
4 5 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:35.35
5 8 Felipe FloresFelipe Flores 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:36.38
6 10 Petr BachanPetr Bachan 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:38.26
7 7 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:40.04
8 2 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:40.17
9 9 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:40.56
10 4 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:41.33
11 3 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:46.70
12 6 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:48.69
13 1 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:50.75
Celkem 13 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m
1 13 Kamil Przybyła 03:29.3 03:40.2 - -
2 11 Ondřej Lampa 03:18.5 03:33.1 - -
3 12 JAKUB MACHULEC 03:09.7 03:20.2 03:30.4 -
4 5 Denis Václavík 03:08.9 03:19.1 03:32.1 03:42.4
5 8 Felipe Flores 03:28.6 03:38.8 - -
6 10 Petr Bachan 03:10.0 03:35.6 - -
7 7 Nzambi Jason Flaviano Za 03:13.3 03:23.6 03:34.0 -
8 2 Michal Poledník 03:09.5 03:21.4 03:32.5 03:44.3
9 9 Marek Klapuch 03:11.3 03:21.3 03:44.2 -
10 4 Jeroným Polášek 03:22.2 03:34.0 03:44.1 -
11 3 Filip Coufal 03:07.7 03:18.8 03:29.4 03:40.1
12 6 Jakub Vojáček 03:08.8 03:19.2 03:41.4 -
13 1 Matěj Karas 03:12.0 03:22.1 03:41.2 -
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 14:51) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Maciej LachowskiMaciej Lachowski 05 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 11 2:39.18
2 13 Krzysztof LisKrzysztof Lis 02 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 13 2:41.52
3 12 Mikołaj UrbaśMikołaj Urbaś 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 12 2:46.09
4 6 JAN STAWIARZJAN STAWIARZ 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 6 2:50.03
5 4 Štěpán PoláchŠtěpán Polách 07 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 2:50.64
6 8 Kacper KadłuczkaKacper Kadłuczka 06 LUKS CHEMIK Kędzierzyn-KoźleLUKS CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 8 2:50.76
7 9 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:52.77
8 7 Konrad ŁysekKonrad Łysek 07 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 7 2:53.01
9 2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:57.73
10 10 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:58.57
11 3 Matyáš KočíMatyáš Kočí 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 3:02.74
12 1 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 3:05.80
13 5 Štěpán VystrkŠtěpán Vystrk 03 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 5 3:22.89
Celkem 13 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m
1 11 Maciej Lachowski 00:27.0 00:57.9 01:30.9 02:04.0
2 13 Krzysztof Lis 00:28.6 01:00.9 01:34.4 02:08.3
3 12 Mikołaj Urbaś 00:29.4 01:01.8 01:36.0 02:10.0
4 6 JAN STAWIARZ 00:30.6 01:03.8 01:39.6 02:17.6
5 4 Štěpán Polách 00:27.8 00:58.1 01:32.4 02:11.1
6 8 Kacper Kadłuczka 00:30.0 01:03.4 01:39.2 02:16.8
7 9 David Krov 00:29.1 01:02.9 01:38.1 02:15.2
8 7 Konrad Łysek 00:29.9 01:01.5 01:35.9 02:14.1
9 2 Vojtěch Šelong 00:31.2 01:06.5 01:43.4 02:20.7
10 10 Tomáš Brzobohatý 00:31.9 01:06.0 01:42.4 02:20.7
11 3 Matyáš Kočí 00:31.7 01:07.0 01:44.5 02:23.2
12 1 Ondřej Hubáček 00:31.7 01:06.8 01:45.3 02:24.7
13 5 Štěpán Vystrk 01:07.1 01:46.2 02:32.1 03:20.5

1000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2023 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:56.80
2 1 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:06.24
3 6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:07.89
4 7 Aurelia LachowskaAurelia Lachowska 07 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 7 3:08.76
5 8 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:09.10
6 10 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 3:15.72
7 5 Oliwia JaworskaOliwia Jaworska 07 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 5 3:16.51
8 2 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 3:46.86
9 4 ELIZA SMOLARSKAELIZA SMOLARSKA 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 4 3:58.05
10 3 Karolina PęciakKarolina Pęciak 10 UKS MOS OPOLEUKS MOS OPOLE 3 4:50.89
Celkem 10 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m
1 9 Hana Kielarová 00:33.2 01:09.6 01:46.3 02:21.9
2 1 Natálie Ernstová 00:34.5 01:10.3 01:48.1 02:25.7
3 6 Kateřina Krtková 00:34.8 01:12.3 01:50.3 02:29.5
4 7 Aurelia Lachowska 00:34.6 01:12.5 01:50.4 02:30.3
5 8 Zuzana Navrátilová 00:34.4 01:11.4 01:50.1 02:29.3
6 10 Klára Fendrychová 00:34.1 01:12.0 01:51.8 02:32.8
7 5 Oliwia Jaworska 00:34.5 01:12.0 01:49.8 02:30.2
8 2 Nela Skupieńová 00:36.2 01:18.6 02:05.5 02:55.6
9 4 ELIZA SMOLARSKA 00:34.7 01:17.4 02:09.5 03:05.1
10 3 Karolina Pęciak 00:36.2 01:28.2 02:32.9 03:43.0
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 14:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:11.91
2 1 Kaja GawreckaKaja Gawrecka 04 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 1 3:23.88
3 5 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:25.52
4 8 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:26.23
5 2 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 3:32.93
6 3 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 3:43.47
7 9 Klára DudováKlára Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 3:44.26
8 4 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 3:49.90
9 10 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 4:04.40
11 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 11 DNS
6 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Muži

(so, 7.1.2023 - 10:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 08:23.19
2 2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08:42.50
3 3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08:46.39
4 4 Dan Tristan SlunečnýDan Tristan Slunečný 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09:34.87
5 6 Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09:36.51
6 10 Filip AusteraFilip Austera 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 09:49.25
7 12 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 09:53.49
8 8 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09:58.67
9 5 Filip KáňaFilip Káňa 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10:14.69
10 7 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10:25.58
11 14 Miloslav NosekMiloslav Nosek 94 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 14 10:37.11
12 9 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 10:45.89
13 13 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 10:56.33
14 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 11:01.11
15 15 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 11:04.03
Celkem 15 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 7.1.2023 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10:48.48
2 1 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10:56.11
3 2 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 11:00.54
4 12 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 12 11:21.96
5 4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 11:23.70
6 5 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11:32.74
7 7 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12:15.92
8 13 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 12:28.18
9 8 Barbora KaňováBarbora Kaňová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12:45.20
10 10 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 12:54.21
11 11 Nikola ČernáNikola Černá 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 12:54.90
12 9 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 12:55.91
6 Lucie SabáčkováLucie Sabáčková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Celkem 13 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 3 Michaela Čmielová 00:41.0 01:23.4 02:06.2 02:50.2 03:33.3 04:17.2 05:01.4 05:45.8 06:30.3 07:15.0 07:57.9 08:41.7 09:26.0 10:08.5
2 1 Hana Skácelová 00:40.1 01:21.8 02:04.7 02:47.8 03:30.7 04:13.9 04:57.2 05:41.5 06:26.1 07:11.5 07:56.7 08:41.1 09:25.7 10:11.2
3 2 Nikol Flečková 00:40.8 01:23.0 02:06.0 02:49.7 03:33.2 04:17.0 05:01.1 05:45.5 06:30.2 07:15.0 07:58.6 08:43.3 09:28.4 10:15.4
4 12 Barbora Lučanová 00:41.4 01:23.7 02:06.5 02:50.4 03:34.0 04:17.8 05:02.8 05:49.1 06:36.5 07:24.2 08:12.2 09:00.0 09:47.8 10:35.9
5 4 Johana Bierská 00:41.9 01:24.6 02:08.5 02:54.0 03:39.4 04:25.2 05:11.6 05:59.1 06:46.6 07:34.7 08:22.0 09:08.7 09:56.4 10:43.1
6 5 Lucie Skácelová 00:41.6 01:24.1 02:08.2 02:54.3 03:39.5 04:25.5 05:11.3 05:58.8 06:46.2 07:34.3 08:22.1 09:08.9 09:56.8 10:45.5
7 7 Aneta Zahradníková 00:47.8 01:38.9 02:30.9 03:20.1 04:08.3 04:55.7 05:42.2 06:29.8 07:19.5 08:10.7 09:02.0 09:52.2 10:42.7 11:30.2
8 13 Adéla Valenčinová 00:48.1 01:39.1 02:31.1 03:20.2 04:08.7 04:56.0 05:43.0 06:31.8 07:23.0 08:14.4 09:06.2 09:57.8 10:50.3 11:41.5
9 8 Barbora Kaňová 00:51.6 01:44.6 02:38.4 03:28.7 04:17.3 05:04.5 05:54.2 06:46.6 07:40.5 08:35.4 09:28.3 10:17.3 11:07.6 11:59.8
10 10 Laura Majkráková 00:52.1 01:44.9 02:38.7 03:29.5 04:17.8 05:05.0 05:54.7 06:47.0 07:38.1 08:31.8 09:26.6 10:19.1 11:13.2 12:09.3
11 11 Nikola Černá 00:52.6 01:41.5 02:31.8 03:21.0 04:09.7 04:58.0 05:47.9 06:39.4 07:32.5 08:25.6 09:19.8 10:15.3 11:10.6 12:07.5
12 9 Andrea Austerová 00:52.2 01:41.0 02:31.2 03:20.5 04:09.1 04:56.9 05:47.3 06:38.7 07:32.1 08:25.1 09:19.4 10:15.0 11:10.3 12:07.3
6 Lucie Sabáčková - - - - - - - - - - - - - -

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (so, 7.1.2023 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 08.45 q 0.166
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.56 q 0.159
3 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.74 q 0.131
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 10.65 q 0.209
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 7.1.2023 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NL 08.44 0.199
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.65 0.153
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (so, 7.1.2023 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 08.13 q
2 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 08.47 q
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.61 q
4 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.92 q
5 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.92 q
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)

Finále (so, 7.1.2023 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 08.46 0.120
2 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.71 0.138
3 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.83 0.179
4 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.36 0.175
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (so, 7.1.2023 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 07.93 q
2 Peter DávidPeter Dávid 06 ŠK Dukla Banská Bystrica o.zŠK Dukla Banská Bystrica o.z 5 08.09 q
3 Jakub ZacharaJakub Zachara 06 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 6 08.29 q
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.85 q
5 KAROL BANASZEKKAROL BANASZEK 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 3 08.92 q
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.1.2023 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 07.79 0.164
2 Peter DávidPeter Dávid 06 ŠK Dukla Banská Bystrica o.zŠK Dukla Banská Bystrica o.z 5 07.99 0.158
3 Jakub ZacharaJakub Zachara 06 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 6 08.35 0.173
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.77 0.174
5 KAROL BANASZEKKAROL BANASZEK 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 7 09.11 0.164
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (so, 7.1.2023 - 10:39) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleksandra LachAleksandra Lach 00 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 8 10.20 q 0.213
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2023 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleksandra LachAleksandra Lach 00 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 1 09.98 0.151
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (so, 7.1.2023 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 NL 09.07 q 0.207
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.14 q 0.194
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.52 q 0.206
4 Liliana ImrichováLiliana Imrichová 05 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 11.33 q 0.188
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.1.2023 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorothea SaláškováDorothea Salášková 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.16 q 0.178
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 NL 09.43 q 0.151
3 Julia GraczJulia Gracz 05 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 4 09.65 q 0.194
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 09.67 q 0.157
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.1.2023 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 NL 08.98 0.196
2 Dorothea SaláškováDorothea Salášková 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.15 0.195
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 09.26 0.371
4 Julia GraczJulia Gracz 05 MULKS Juvenia GłuchołazyMULKS Juvenia Głuchołazy 8 09.58 0.349
5 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 09.66 0.159
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.37 0.143
Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DQ 0.077
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (so, 7.1.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 08.81 q 0.209
2 Maja KlesznoMaja Kleszno 06 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 8 09.00 q 0.174
3 PATRYCJA ADAMCZYKPATRYCJA ADAMCZYK 06 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 5 09.40 q 0.183
4 Alicja LachAlicja Lach 06 KU AZS Politechnika OpolskaKU AZS Politechnika Opolska 2 09.64 0.427
5 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.42 0.166
6 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 10.63 0.216
Luisa KlementováLuisa Klementová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.1.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.97 q 0.182
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.18 q 0.196
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.21 q 0.159
4 Stella BrázdilováStella Brázdilová 07 AK KroměřížAK Kroměříž 3 09.95 0.181
5 Tamara SvatíkováTamara Svatíková 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.09 0.177
6 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.26 0.229
7 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 10.64 0.189
8 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 10.88 0.255
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.1.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 KAROLINA GAWINKAROLINA GAWIN 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 5 09.06 q 0.139
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.40 q 0.174
3 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 09.80 0.374
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.94 0.154
5 Gabriela CenkováGabriela Cenková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 10.18 0.162
6 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.39 0.271
7 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.96 0.177
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.1.2023 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 08.65 0.150
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.90 0.161
3 Maja KlesznoMaja Kleszno 06 KU AZS Politechniki OpolskiejKU AZS Politechniki Opolskiej 6 08.97 0.160
4 KAROLINA GAWINKAROLINA GAWIN 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 3 09.02 0.152
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.19 0.169
6 PATRYCJA ADAMCZYKPATRYCJA ADAMCZYK 06 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 2 09.51 0.199
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.54 0.156
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 7.1.2023 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 2,00
1 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 12 1.95 - - - - - - - O O XO O XXX
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 15 1.95 - - - - - O - O O XO XO XXX
3 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 14 1.90 - - - - - - - O O O XXX
4=