Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (7. 1. 2023)300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik DömötörPatrik Dömötör | 00 | STU Bratislava | 4 | 33.79 | ||||||||||||||
2 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | AO Slavia STU Bratislava | 3 | 34.30 | ||||||||||||||
3 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 35.10 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 35.45 | ||||||||||||||
5 | Nicolas VojtašNicolas Vojtaš | 00 | AO Slavia STU Bratislava | 6 | 36.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 35.16 | ||||||||||||||
2 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 35.27 | ||||||||||||||
3 | Lukaš GlodžákLukaš Glodžák | 99 | ŠK Dukla o.z.Banska Bystrica | 4 | 35.84 | ||||||||||||||
4 | MACIEJ KOPEĆMACIEJ KOPEĆ | 02 | WKS WAWEL KRAKÓW | 5 | 36.03 | ||||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 37.06 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey Constanti LongCasey Constanti Long | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | NL 35.26 | ||||||||||||||
2 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 1 | 36.30 | ||||||||||||||
3 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 36.42 | ||||||||||||||
4 | Szymon JasieńczukSzymon Jasieńczuk | 00 | KS AZS AWF Wrocław | 4 | 36.48 | ||||||||||||||
5 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 37.30 | ||||||||||||||
Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 36.39 | ||||||||||||||
2 | MAKSYMILIAN ZAPAŁAMAKSYMILIAN ZAPAŁA | 06 | WKS WAWEL KRAKÓW | 6 | 36.91 | ||||||||||||||
3 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 37.17 | ||||||||||||||
4 | Konrad HarasimowiczKonrad Harasimowicz | 00 | KS AZS AWF Wrocław | 5 | 37.40 | ||||||||||||||
5 | Marek ValoMarek Valo | 03 | AO Slavia STU Bratislava | 3 | 38.10 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZacharaJakub Zachara | 06 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 6 | 36.63 | ||||||||||||||
2 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 36.89 | ||||||||||||||
3 | Wiktor KochanowskiWiktor Kochanowski | 06 | UKS MOS OPOLE | 3 | 37.66 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 37.84 | ||||||||||||||
5 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 37.97 | ||||||||||||||
6 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 38.28 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 5 | 36.81 | ||||||||||||||
2 | Radek KnybelRadek Knybel | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 37.80 | ||||||||||||||
3 | Martin BroďániMartin Broďáni | 06 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 38.31 | ||||||||||||||
4 | Karol SzczęśniakKarol Szczęśniak | 08 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 39.06 | ||||||||||||||
5 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 39.40 | ||||||||||||||
6 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 39.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ignacy BryllIgnacy Bryll | 04 | KU AZS Politechniki Opolskiej | 4 | 36.67 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 36.90 | ||||||||||||||
3 | Adam HavelkaAdam Havelka | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 37.93 | ||||||||||||||
4 | Pastrana Simon RuizPastrana Simon Ruiz | 05 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 38.84 | ||||||||||||||
5 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 39.51 | ||||||||||||||
6 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.27 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michał KochanowskiMichał Kochanowski | 06 | UKS MOS OPOLE | 4 | 38.77 | ||||||||||||||
2 | Adam BjačekAdam Bjaček | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 38.90 | ||||||||||||||
3 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 1 | 39.11 | ||||||||||||||
4 | Wojciech DzałbaWojciech Dzałba | 07 | UKS MOS OPOLE | 3 | 39.34 | ||||||||||||||
5 | Jakub PakulskiJakub Pakulski | 07 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 39.63 | ||||||||||||||
6 | Federico GiottiFederico Giotti | 80 | Atletica Run Finale Ligure | 5 | 39.70 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon SpurnýŠimon Spurný | 06 | Atletický klub Šternberk z.s. | 4 | 38.15 | ||||||||||||||
2 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 39.12 | ||||||||||||||
3 | Tadeusz KurczTadeusz Kurcz | 74 | KS Sprinterzy.com | 5 | 39.95 | ||||||||||||||
4 | Jiří MarčíkJiří Marčík | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 40.03 | ||||||||||||||
5 | Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl | 95 | SK Hranice, z.s. | 6 | 40.76 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal NovotnýMichal Novotný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | NL 37.65 | ||||||||||||||
2 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 37.96 | ||||||||||||||
3 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 39.01 | ||||||||||||||
4 | Dan NesvadbaDan Nesvadba | 07 | Atletický klub Šternberk z.s. | 5 | 40.08 | ||||||||||||||
5 | Michał BiernackiMichał Biernacki | 08 | KS AZS AWF Wrocław | 4 | 41.49 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VolnýTomáš Volný | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 38.07 | ||||||||||||||
2 | Borys WieczorekBorys Wieczorek | 06 | KU AZS Politechniki Opolskiej | 5 | 39.86 | ||||||||||||||
3 | Václav StackeVáclav Stacke | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 40.82 | ||||||||||||||
4 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 40.90 | ||||||||||||||
5 | Marek WidełMarek Wideł | 68 | Sprinterzy.com | 2 | 41.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 39.60 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 40.11 | ||||||||||||||
3 | Jan SecJan Sec | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 41.02 | ||||||||||||||
4 | Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 42.84 | ||||||||||||||
5 | Ondřej HubáčekOndřej Hubáček | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 45.23 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 13 (so, 7.1.2023 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej JakušMatej Jakuš | 05 | BŠK Banská Bystrica | 4 | 38.46 17.3.1 | ||||||||||||||
2 | Dominik GuraDominik Gura | 05 | BŠK Banská Bystrica | 3 | 38.55 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 5 | 43.04 | ||||||||||||||
4 | Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 43.49 | ||||||||||||||
5 | Miloslav NosekMiloslav Nosek | 94 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 2 | 48.01 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik DömötörPatrik Dömötör | 00 | STU Bratislava | 4 | 33.79 | |||
2 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | AO Slavia STU Bratislava | 3 | 34.30 | |||
3 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 35.10 | |||
4 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 35.16 | |||
5 | Casey Constanti LongCasey Constanti Long | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | NL 35.26 | |||
6 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 35.27 | |||
7 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 35.45 | |||
8 | Lukaš GlodžákLukaš Glodžák | 99 | ŠK Dukla o.z.Banska Bystrica | 4 | 35.84 | |||
9 | MACIEJ KOPEĆMACIEJ KOPEĆ | 02 | WKS WAWEL KRAKÓW | 5 | 36.03 | |||
10 | Nicolas VojtašNicolas Vojtaš | 00 | AO Slavia STU Bratislava | 6 | 36.29 | |||
11 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 1 | 36.30 | |||
12 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 36.39 | |||
13 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 36.42 | |||
14 | Szymon JasieńczukSzymon Jasieńczuk | 00 | KS AZS AWF Wrocław | 4 | 36.48 | |||
15 | Jakub ZacharaJakub Zachara | 06 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 6 | 36.63 | |||
16 | Ignacy BryllIgnacy Bryll | 04 | KU AZS Politechniki Opolskiej | 4 | 36.67 | |||
17 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 5 | 36.81 | |||
18 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 36.89 | |||
19 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 36.90 | |||
20 | MAKSYMILIAN ZAPAŁAMAKSYMILIAN ZAPAŁA | 06 | WKS WAWEL KRAKÓW | 6 | 36.91 | |||
21 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 37.06 | |||
22 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 37.17 | |||
23 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 37.30 | |||
24 | Konrad HarasimowiczKonrad Harasimowicz | 00 | KS AZS AWF Wrocław | 5 | 37.40 | |||
25 | Michal NovotnýMichal Novotný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | NL 37.65 | |||
26 | Wiktor KochanowskiWiktor Kochanowski | 06 | UKS MOS OPOLE | 3 | 37.66 | |||
27 | Radek KnybelRadek Knybel | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 37.80 | |||
28 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 37.84 | |||
29 | Adam HavelkaAdam Havelka | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 37.93 | |||
30 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 37.96 | |||
31 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 37.97 | |||
32 | Tomáš VolnýTomáš Volný | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 38.07 | |||
33 | Marek ValoMarek Valo | 03 | AO Slavia STU Bratislava | 3 | 38.10 | |||
34 | Šimon SpurnýŠimon Spurný | 06 | Atletický klub Šternberk z.s. | 4 | 38.15 | |||
35 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 38.28 | |||
36 | Martin BroďániMartin Broďáni | 06 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 38.31 | |||
37 | Matej JakušMatej Jakuš | 05 | BŠK Banská Bystrica | 4 | 38.46 17.3.1 | |||
38 | Dominik GuraDominik Gura | 05 | BŠK Banská Bystrica | 3 | 38.55 | |||
39 | Michał KochanowskiMichał Kochanowski | 06 | UKS MOS OPOLE | 4 | 38.77 | |||
40 | Pastrana Simon RuizPastrana Simon Ruiz | 05 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 38.84 | |||
41 | Adam BjačekAdam Bjaček | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 38.90 | |||
42 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 39.01 | |||
43 | Karol SzczęśniakKarol Szczęśniak | 08 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 39.06 | |||
44 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 1 | 39.11 | |||
45 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 39.12 | |||
46 | Wojciech DzałbaWojciech Dzałba | 07 | UKS MOS OPOLE | 3 | 39.34 | |||
47 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 39.40 | |||
48 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 39.45 | |||
49 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 39.51 | |||
50 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 39.60 | |||
51 | Jakub PakulskiJakub Pakulski | 07 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 39.63 | |||
52 | Federico GiottiFederico Giotti | 80 | Atletica Run Finale Ligure | 5 | 39.70 | |||
53 | Borys WieczorekBorys Wieczorek | 06 | KU AZS Politechniki Opolskiej | 5 | 39.86 | |||
54 | Tadeusz KurczTadeusz Kurcz | 74 | KS Sprinterzy.com | 5 | 39.95 | |||
55 | Jiří MarčíkJiří Marčík | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 40.03 | |||
56 | Dan NesvadbaDan Nesvadba | 07 | Atletický klub Šternberk z.s. | 5 | 40.08 | |||
57 | Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 40.11 | |||
58 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.27 | |||
59 | Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl | 95 | SK Hranice, z.s. | 6 | 40.76 | |||
60 | Václav StackeVáclav Stacke | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 40.82 | |||
61 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 40.90 | |||
62 | Jan SecJan Sec | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 41.02 | |||
63 | Marek WidełMarek Wideł | 68 | Sprinterzy.com | 2 | 41.29 | |||
64 | Michał BiernackiMichał Biernacki | 08 | KS AZS AWF Wrocław | 4 | 41.49 | |||
65 | Kryštof RybnikářKryštof Rybnikář | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 42.84 | |||
66 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | Atletický klub Ludvíka Daňk... | 5 | 43.04 | |||
67 | Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 43.49 | |||
68 | Ondřej HubáčekOndřej Hubáček | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 45.23 | |||
69 | Miloslav NosekMiloslav Nosek | 94 | Maraton klub Seitl Ostrava ... | 2 | 48.01 | |||
Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | NL 38.44 | ||||||||||||||
2 | Olivia GreinerOlivia Greiner | 04 | KU AZS Politechniki Opolskiej | 2 | 40.55 | ||||||||||||||
3 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 40.81 | ||||||||||||||
4 | Natalia KorczukNatalia Korczuk | 98 | KS AZS AWF Wrocław | 3 | 40.94 | ||||||||||||||
5 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 43.05 | ||||||||||||||
Simona MalatincováSimona Malatincová | 97 | SK Dukla o.z.Banska Bystrica | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 39.12 | ||||||||||||||
2 | Miriam CidorikovaMiriam Cidorikova | 99 | AO Slavia STU Bratislava | 3 | 40.68 | ||||||||||||||
3 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 40.69 | ||||||||||||||
4 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 41.30 | ||||||||||||||
5 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 41.85 | ||||||||||||||
6 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 42.06 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 40.98 | ||||||||||||||
2 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 41.42 | ||||||||||||||
3 | Sára ŘíhováSára Říhová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 43.61 | ||||||||||||||
4 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 43.77 | ||||||||||||||
5 | Daniela HrablayovaDaniela Hrablayova | 04 | AO Slavia STU Bratislava | 1 | 44.39 | ||||||||||||||
Emilia SalaEmilia Sala | 02 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | DQ 17.3.1 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 43.07 | ||||||||||||||
2 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 43.15 | ||||||||||||||
3 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 43.40 | ||||||||||||||
4 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 44.19 | ||||||||||||||
5 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | Atletická akademie Zlínskéh... | 4 | 45.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 42.81 | ||||||||||||||
2 | JULIA SADKIEWICZJULIA SADKIEWICZ | 07 | WKS WAWEL KRAKÓW | 4 | 43.28 | ||||||||||||||
3 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 43.37 | ||||||||||||||
4 | Marta WojtasMarta Wojtas | 05 | KU AZS Politechniki Opolskiej | 3 | 44.18 | ||||||||||||||
5 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 45.05 | ||||||||||||||
Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DQ 17.3.1 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 41.38 | ||||||||||||||
2 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | Atletický klub Šternberk z.s. | 4 | 43.51 | ||||||||||||||
3 | Anna AdamczykAnna Adamczyk | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 44.16 | ||||||||||||||
4 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 44.18 | ||||||||||||||
5 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 44.46 | ||||||||||||||
6 | Veronika BöhmováVeronika Böhmová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 45.79 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla VaňkováPavla Vaňková | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 43.29 | ||||||||||||||
2 | Julia GraczJulia Gracz | 05 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 6 | 43.56 | ||||||||||||||
3 | Agnieszka HyrnikAgnieszka Hyrnik | 98 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 5 | 43.65 | ||||||||||||||
4 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | Atletický klub Šternberk z.s. | 2 | 44.54 | ||||||||||||||
5 | Nikola BukáčkováNikola Bukáčková | 06 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 44.94 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 43.82 | ||||||||||||||
2 | Katarína KovarčikováKatarína Kovarčiková | 06 | AO Slavia STU Bratislava | 4 | 44.30 | ||||||||||||||
3 | Bára VodákováBára Vodáková | 06 | Atletika Havířov 1965 | 1 | 44.49 | ||||||||||||||
4 | Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 45.41 | ||||||||||||||
5 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 45.45 | ||||||||||||||
6 | Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska | 06 | KS AZS AWF Wrocław | 2 | 47.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 44.35 | ||||||||||||||
2 | Nikola SztanderaNikola Sztandera | 08 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 45.14 | ||||||||||||||
3 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 45.42 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová | 09 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 46.16 | ||||||||||||||
5 | ZUZANNA KACZMARCZYKZUZANNA KACZMARCZYK | 05 | WKS WAWEL KRAKÓW | 1 | 46.56 | ||||||||||||||
6 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 47.90 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dora DaňkováDora Daňková | 06 | Atletika Havířov 1965 | 2 | 45.14 | ||||||||||||||
2 | Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 45.23 | ||||||||||||||
3 | Aleksandra BabisAleksandra Babis | 07 | UKS MOS OPOLE | 4 | 45.96 | ||||||||||||||
4 | Maja CzyżMaja Czyż | 07 | TL ROW Rybnik | 3 | 46.16 | ||||||||||||||
5 | Julia KondzielaJulia Kondziela | 07 | UKS MOS OPOLE | 6 | 47.38 | ||||||||||||||
6 | Emilia KustośEmilia Kustoś | 06 | UKS Piątka Plus | 5 | 48.43 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 45.42 | ||||||||||||||
2 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 45.93 | ||||||||||||||
3 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 46.19 | ||||||||||||||
4 | Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 46.50 | ||||||||||||||
5 | Zuzanna KaliszZuzanna Kalisz | 09 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 50.77 | ||||||||||||||
Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | DQ 16.8 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KielarováHana Kielarová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 44.08 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 47.21 | ||||||||||||||
3 | Veronika MilecováVeronika Milecová | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 48.37 | ||||||||||||||
4 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 51.15 | ||||||||||||||
5 | Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 52.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína KonšelováKarolína Konšelová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 57.33 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (so, 7.1.2023 - 14:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 44.46 | ||||||||||||||
2 | Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková | 07 | AK Kroměříž | 3 | 46.57 | ||||||||||||||
3 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 48.01 | ||||||||||||||
4 | Patrycja WaselaPatrycja Wasela | 07 | TL ROW Rybnik | 6 | 50.17 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | NL 38.44 | |||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 39.12 | |||
3 | Olivia GreinerOlivia Greiner | 04 | KU AZS Politechniki Opolskiej | 2 | 40.55 | |||
4 | Miriam CidorikovaMiriam Cidorikova | 99 | AO Slavia STU Bratislava | 3 | 40.68 | |||
5 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 40.69 | |||
6 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 40.81 | |||
7 | Natalia KorczukNatalia Korczuk | 98 | KS AZS AWF Wrocław | 3 | 40.94 | |||
8 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 40.98 | |||
9 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 41.30 | |||
10 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 41.38 | |||
11 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 41.42 | |||
12 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 41.85 | |||
13 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 42.06 | |||
14 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 42.81 | |||
15 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 43.05 | |||
16 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 43.07 | |||
17 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 43.15 | |||
18 | JULIA SADKIEWICZJULIA SADKIEWICZ | 07 | WKS WAWEL KRAKÓW | 4 | 43.28 | |||
19 | Pavla VaňkováPavla Vaňková | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 43.29 | |||
20 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 43.37 | |||
21 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 43.40 | |||
22 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | Atletický klub Šternberk z.s. | 4 | 43.51 | |||
23 | Julia GraczJulia Gracz | 05 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 6 | 43.56 | |||
24 | Sára ŘíhováSára Říhová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 43.61 | |||
25 | Agnieszka HyrnikAgnieszka Hyrnik | 98 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 5 | 43.65 | |||
26 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 43.77 | |||
27 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 43.82 | |||
28 | Hana KielarováHana Kielarová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 44.08 | |||
29 | Anna AdamczykAnna Adamczyk | 04 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 44.16 | |||
30 | Marta WojtasMarta Wojtas | 05 | KU AZS Politechniki Opolskiej | 3 | 44.18 | |||
31 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 44.18 | |||
32 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 44.19 | |||
33 | Katarína KovarčikováKatarína Kovarčiková | 06 | AO Slavia STU Bratislava | 4 | 44.30 | |||
34 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 44.35 | |||
35 | Daniela HrablayovaDaniela Hrablayova | 04 | AO Slavia STU Bratislava | 1 | 44.39 | |||
36 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 44.46 | |||
37 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 44.46 | |||
38 | Bára VodákováBára Vodáková | 06 | Atletika Havířov 1965 | 1 | 44.49 | |||
39 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | Atletický klub Šternberk z.s. | 2 | 44.54 | |||
40 | Nikola BukáčkováNikola Bukáčková | 06 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 44.94 | |||
41 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 45.05 | |||
42 | Dora DaňkováDora Daňková | 06 | Atletika Havířov 1965 | 2 | 45.14 | |||
43 | Nikola SztanderaNikola Sztandera | 08 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | 45.14 | |||
44 | Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 45.23 | |||
45 | Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 45.41 | |||
46 | Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 45.42 | |||
47 | Nela KolčářováNela Kolčářová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 45.42 | |||
48 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 45.45 | |||
49 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | Atletická akademie Zlínskéh... | 4 | 45.68 | |||
50 | Veronika BöhmováVeronika Böhmová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 45.79 | |||
51 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 45.93 | |||
52 | Aleksandra BabisAleksandra Babis | 07 | UKS MOS OPOLE | 4 | 45.96 | |||
53 | Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová | 09 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 46.16 | |||
54 | Maja CzyżMaja Czyż | 07 | TL ROW Rybnik | 3 | 46.16 | |||
55 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 46.19 | |||
56 | Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 46.50 | |||
57 | ZUZANNA KACZMARCZYKZUZANNA KACZMARCZYK | 05 | WKS WAWEL KRAKÓW | 1 | 46.56 | |||
58 | Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková | 07 | AK Kroměříž | 3 | 46.57 | |||
59 | Urszula WysoczańskaUrszula Wysoczańska | 06 | KS AZS AWF Wrocław | 2 | 47.08 | |||
60 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 47.21 | |||
61 | Julia KondzielaJulia Kondziela | 07 | UKS MOS OPOLE | 6 | 47.38 | |||
62 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 47.90 | |||
63 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 48.01 | |||
64 | Veronika MilecováVeronika Milecová | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 48.37 | |||
65 | Emilia KustośEmilia Kustoś | 06 | UKS Piątka Plus | 5 | 48.43 | |||
66 | Patrycja WaselaPatrycja Wasela | 07 | TL ROW Rybnik | 6 | 50.17 | |||
67 | Zuzanna KaliszZuzanna Kalisz | 09 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 50.77 | |||
68 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 51.15 | |||
69 | Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 52.00 | |||
70 | Karolína KonšelováKarolína Konšelová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 57.33 | |||
Simona MalatincováSimona Malatincová | 97 | SK Dukla o.z.Banska Bystrica | 5 | DNS | ||||
Emilia SalaEmilia Sala | 02 | KS AZS AWF Wrocław | 6 | DQ 17.3.1 | ||||
Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DQ 17.3.1 | ||||
Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | DQ 16.8 |