Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Veřejné závody M, Ž, J, Jky, Dci, Dky

Praha - Stromovka (17. 1. 2023)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 06.88
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 06.91
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 06.97
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 07.02
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 07.04
6 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.08
7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.25
8 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC Pardubice AC Pardubice 5 07.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 06.98
2 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 07.03
3 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 07.10
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.13
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.13
6 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.20
7 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 07.23
8 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 07.47
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.22
2 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.28
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.30
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 07.30
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 07.38
6 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 07.40
7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 07.43
8 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 07.46
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.16
2 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.24
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 07.27
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 07.29
5 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.35
6 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK Most AK Most 4 07.38
7 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 07.38
8 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 07.47
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 07.25
2 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 07.31
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 07.37
4 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 07.39
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 07.41
6 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.43
7 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.44
8 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 07.58
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 07.29
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 2 07.35
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 07.38
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 07.38
5 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC Pardubice AC Pardubice 6 07.42
6 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 07.45
7 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.46
8 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.47
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 07.37
2 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.42
3 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 07.44
4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 07.45
5 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 07.54
6 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 07.59
7 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 5 07.79
8 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 07.80
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.27
2 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 07.54
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 07.55
4 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.56
5 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 07.57
6 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 07.58
7 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 07.61
8 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 07.67
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 07.21
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 07.41
3 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 07.48
4 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.49
5 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 07.57
6 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.66
7 David BartheldyDavid Bartheldy 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 07.76
8 David ŽdimeraDavid Ždimera 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.90
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.29
2 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 07.43
3 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 07.49
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 07.60
5 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 07.70
6 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.72
7 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.73
8 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 07.73
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 07.61
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 07.64
3 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.81
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 07.81
5 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.82
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 07.88
7 Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.88
8 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.12
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 07.43
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 07.45
3 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 07.92
4 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.94
5 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.07
6 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.15
7 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.19
Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 07.14
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 07.27
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 07.63
4 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.90
5 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 08.15
6 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.17
7 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 08.53
8 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.97
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.46
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 07.78
3 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 07.80
4 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.00
5 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 08.20
6 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.39
7 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 08.59
8 Matyáš CarvanMatyáš Carvan 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 07.30
2 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.44
3 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 07.84
4 Jan BastlJan Bastl 07 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 1 07.94
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.14
6 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.52
7 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 08.70
8 4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 09.01
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 06.94
2 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 06.98
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.30
4 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 07.35
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 07.40
6 Jakub PrahlJakub Prahl 79 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.76
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 17 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.17
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 07.27
3 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 07.32
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 07.37
5 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 07.40
6 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 07.41
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VodstrčilDavid Vodstrčil 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.80
2 Michal KulhánekMichal Kulhánek 95 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.69
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala PetříkováMichala Petříková 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.98
2 Kateřina LoosováKateřina Loosová 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.61
3 Petra MalákováPetra Maláková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.09
4 Kateřina GerbelováKateřina Gerbelová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.37
5 Veronika NášelováVeronika Nášelová 04 Atletika Holešov, z.s. Atletika Holešov, z.s. 3 12.40
6 Michaela MelzerováMichaela Melzerová 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 14.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC Pardubice AC Pardubice 5 07.53
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 07.63
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 07.76
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 07.85
5 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK Most AK Most 1 07.92
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.95
Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 07.55
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.95
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 07.97
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.02
5 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 08.07
6 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 08.10
7 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 08.15
Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 8 08.04
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 08.07
4 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.13
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.14
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.16
7 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 08.18
8 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.25
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.20
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.21
3 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.25
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 08.34
5 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.39
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 08.41
7 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.41
8 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 08.43
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.08
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 8 08.21
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.21
4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.28
5 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 08.35
6 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 4 08.36
7 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.40
8 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.52
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.08
2 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 08.24
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.25
4 Mia KorbelováMia Korbelová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 08.36
5 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.37
6 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 08.41
7 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 08.42
8 Linda Emma WoneschLinda Emma Wonesch 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.54
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 08.13
2 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.35
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.38
4 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 4 08.40
5 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 08.53
6 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 08.53
7 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.68
8 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 08.72
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 08.50
2 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK Most AK Most 4 08.50
3 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 08.51
4 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.54
5 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 08.60
6 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 08.62
7 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 08.77
Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 3 08.46
2 Aneta HradskáAneta Hradská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.50
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 08.79
4 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 08.85
5 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.87
6 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 08.88
7 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.00
8 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.06
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 07.54
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 07.58
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.81
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.01
5 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 08.61
6 9 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 08.79
7 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.94
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 3 08.41
2 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 09.22
3 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 6 09.44
4 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.55
Amálie ZonováAmálie Zonová 04 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 DQ
Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 08.53
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 08.57
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.74
4 Magdalena VeltruskáMagdalena Veltruská 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09.08
5 Julie MrkvičkováJulie Mrkvičková 07 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 7 09.88
6 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 10.20
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 07.57
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 07.58
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 07.73
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 07.63
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 07.85
3 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 08.00
4 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 08.09
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 DNS
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS
Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 16 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.02
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 08.13
3 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 08.27
4 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 08.42
5 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 08.45
6 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.50
7 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.75
8 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 07.88
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 08.42
3 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 08.66
4 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.09
5 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 09.14
6 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 09.37
7 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 09.50
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 21.10
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 21.13
3 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 22.11
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 22.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 20.98
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 21.40
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.51
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 23.40
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.36
2 Matěj ŠirokýMatěj Široký 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 23.32
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 23.64
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 24.18
Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 22.19
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 6 22.36
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 24.38
Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.72
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.96
3 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 23.00
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 23.14
5 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 23.39
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.88
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 22.94
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 23.00
4 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 23.14
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 23.41
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.81
2 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 22.84
3 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 22.96
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 23.54
5 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 24.25
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 23.10
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 3 23.48
3 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 23.75
4 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 24.01
5 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 24.73
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.42
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.19
3 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.83
4 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 24.03
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 22.61
2 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 23.46
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.69
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 23.70
5 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 23.85
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 23.79
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.81
3 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 24.64
Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 DNS
Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 23.38
2 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 23.66
3 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 24.02
4 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.16
Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 22.32
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.37
3 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 24.38
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 25.32
Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 23.14
2 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 23.71
3 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.92
4 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 24.33
5 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 25.02
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.84
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 23.84
3 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 24.05
4 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 24.23
5 David BartheldyDavid Bartheldy 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 24.51
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 23.73
2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 24.53
3 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 24.78
Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 DNS
Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 24.51
2 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 24.85
3 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 25.12
4 Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.28
5 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 29.94
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 24.92
2 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.38
3 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 25.45
4 František SaidlFrantišek Saidl 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 25.91
5 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 26.12
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC Pardubice AC Pardubice 3 23.98
2 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 25.64
3 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 27.01
Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 DNS
Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon MacháčekŠimon Macháček 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.29
2 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 25.49
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 25.69
4 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.15
5 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 26.83
Celkem 5 závodníků
Běh 21 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 24.14
2 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.31
3 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 27.59
4 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 27.60
Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 25.16
2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 25.86
3 Matyáš CarvanMatyáš Carvan 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 29.38
Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 23 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 26.32
2 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 26.67
3 Jakub ČápJakub Čáp 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 27.61
4 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.88
5 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 28.49
Celkem 5 závodníků
Běh 24 (út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 24.18
2 9 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 5 25.11
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 25.43
4 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 26.19
5 Jakub PrahlJakub Prahl 79 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 28.86
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 23.91
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 24.36
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC Pardubice AC Pardubice 6 24.37
4 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 25.83
5 Arina MatviiokArina Matviiok 06 Ukraine Ukraine 2 30.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 25.05
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 25.12
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 25.25
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 25.83
Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 25.90
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 26.01
3 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 26.57
4 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 26.66
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 27.12
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 24.17
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC Pardubice AC Pardubice 3 25.93
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 26.11
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 26.25
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 26.50
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 24.44
2 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.63
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 26.16
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 26.57
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 26.77
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 25.73
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 26.41
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.67
4 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 26.68
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 27.17
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 26.82
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 27.06
3 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 27.16
4 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 27.76
Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 26.28
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 26.43
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 26.84
4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 26.91
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 27.13
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 26.28
2 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 27.30
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 27.35
4 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.41
5 1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 27.67
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 26.87
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 3 27.08
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 27.21
4 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 27.49
5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 28.17
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 27.53
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 28.45
3 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 29.15
4 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 29.25
Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 26.81
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 27.42
3 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 27.76
4 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 28.19
Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 26.77
2 Mia KorbelováMia Korbelová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 27.20
3 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 28.05
4 Aneta HradskáAneta Hradská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 28.39
5 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 28.91
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 27.45
2 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.87
3 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK Most AK Most 4 27.97
4 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 27.99
5 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 29.62
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 28.53
2 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 28.63
3 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 28.75
4 9 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 28.98
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 29.07
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 27.36
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 1 27.52
3 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 29.70
4 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 30.22
5 Veronika RoučkováVeronika Roučková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 2 30.63
6 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 30.97
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 28.75
2 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 30.09
3 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 30.44
4 Magdalena VeltruskáMagdalena Veltruská 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 30.79
5 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 30.94
6 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 31.04
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 4 27.85
2 Amálie ZonováAmálie Zonová 04 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 30.32
3 Marieta StravoravdiMarieta Stravoravdi 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 30.41
4 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 30.45
5 Tereza KoláčnáTereza Koláčná 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 30.46
Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (út, 17.1.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 27.59
2 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 27.75
3 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 30.27
4 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 30.38
Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 DNF
Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 20:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1:53.62
2 3 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:55.53
3 1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1:55.99
4 2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:58.05
5 4 Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1:58.89
6 6 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1:58.95
7 9 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:59.73
8 7 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2:00.66
9 11 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:02.60
10 10 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:05.76
11 8 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2:06.50
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 20:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:01.88
2 2 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2:01.97
3 3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:05.06
4 1 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC Pardubice AC Pardubice 2:05.77
5 5 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:09.12
6 11 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2:09.92
7 6 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:10.03
8 10 Jan ŠkardaJan Škarda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:14.35
9 9 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 2:14.73
10 7 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:16.54
11 8 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:19.22
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 20:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2:08.36
2 8 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:13.05
3 10 Matouš KošařMatouš Košař 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:14.22
4 9 Jakub LeštinaJakub Leština 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2:18.37
5 7 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:19.42
6 1 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2:19.93
7 3 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2:21.48
8 2 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:23.72
9 4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 2:24.07
10 12 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:25.65
11 11 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 2:27.07
6 Vilém GrumlVilém Gruml 67 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 20:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 2:07.50
2 1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:09.58
3 3 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2:10.38
4 4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:12.12
5 9 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2:20.74
6 8 Stella KuttnerStella Kuttner 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:25.14
7 7 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2:27.65
8 6 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:27.66
9 10 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:28.26
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 20:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:17.78
2 2 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2:24.98
3 5 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.16
4 4 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2:29.15
5 3 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2:31.13
6 9 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:35.18
7 7 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:36.76
8 11 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:37.84
9 6 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:38.14
10 10 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:38.50
11 8 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:43.30
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 20:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:24.01
2 5 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:30.77
3 9 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2:34.01
4 4 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:36.29
5 11 Zuzana DaleckáZuzana Dalecká 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:36.76
6 10 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2:44.58
7 3 Amálie LampováAmálie Lampová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2:44.74
8 8 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2:51.20
9 7 Anna ZemánkováAnna Zemánková 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2:53.25
1 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNS
6 Anna MusialkováAnna Musialková 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(út, 17.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.66
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.26
3 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 08.65
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.67
5 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09.15
6 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 09.30
7 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 09.32
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(út, 17.1.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.70
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 08.71
3 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 08.71
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.96
5 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.03
6 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 09.04
7 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 09.09
8 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC Pardubice AC Pardubice 6 09.22
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 07.97
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.13
3 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 08.18
4 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.25
5 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 09.33
6 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 11.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 08.96
2 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 09.37
3 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 09.60
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.62
5 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 10.66
Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 08.96
2 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.12
3 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.25
4 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 09.27
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 09.28
6 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 09.81
Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 08.18
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 08.20
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 08.46
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.62
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 08.66
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 08.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 08.63
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.70
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 08.73
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.93
5 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 09.02
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 09.09
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 09.14
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 08.92
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.24
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC Pardubice AC Pardubice 5 09.31
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 09.31
5 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.48
6 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.79
7 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.75
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 17.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.92
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 09.26
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 09.29
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 09.51
5 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 09.62
6 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 09.63
7 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 11.81
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 17.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 08.62
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.64
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 08.77
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 08.96
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.00
6 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 09.13
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 09.20
8 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.33
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 08.66
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 08.99
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 09.13
4 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.15
5 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 10.30
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 09.50
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.70
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.79
4 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 09.97
5 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 10.27
6 Ida HillerováIda Hillerová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 15.10
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 09.44
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 09.73
3 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 09.74
4 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 10.37
5 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 11.05
Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži

(út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 2,02 2,06 2,10
1 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
98 19 2.06 - - o - - - - o - o - xo xxo o xxx
2= Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
99 16 1.96 - - o o o o o xo o o o xxx
2= Tomáš ZemanTomáš Zeman
AO TJ Slávia STU Bratislava AO TJ Slávia STU Bratislava
96 17 1.96 - - o o - o - xo o - o - xxx
4 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
04 14 1.93 - - - o - o - o o o xxx
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
93 13 1.93 - - - - - o o o xxo o xxx
6 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 12 1.90 - - o o o o o o xo xxx
7 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
01 11 1.84 - - o o o o o xxx
8 Jiří SýkoraJiří Sýkora
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
95 18 1.84 - - - xo o o o xxx
9 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 9 1.81 o o o o o xxo xxx
10 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 10 1.78 - - o xxo xo xxx
11 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 15 1.78 - - - xo xxo xx
12 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 8 1.78 o xo xxo o xxo xxx
13 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 1 1.75 - o o xo xxx
14 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
00 7 1.70 - o o xxx
15= Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
07 5 1.70 o o xxo xxx
15= Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
06 2 1.70 o o xxo xxx
17 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 4 1.65 xo xo x
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 3 DNS
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 6 DNS
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ženy

(út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90
MS Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
98 1.87 - o o o - o xo xxo xxx
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Muži (Skupina)

Skupina 02 (út, 17.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 6.92
2 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.
99 4 6.63
3 Jan GročekJan Groček
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
00 3 6.39
4 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 5 6.15
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
93 2 6.06
6 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
03 1 5.35
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Junioři (Skupina)

Skupina 01 (út, 17.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
04 4 6.36 6.23 6.29 6.26 6.29 6.36 x 6.11
2 Jan KlesňákJan Klesňák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 1 6.26 x 5.50 5.86 5.86 5.64 5.81 6.26
3 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 3 6.19 5.59 5.63 5.52 5.63 6.01 6.08 6.19
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 6 6.01 4.69 5.73 6.01 6.01 x x 5.58
5 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 5 5.60 x x 5.60 5.60 x x 5.42
6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 2 5.53 5.35 - 3.89 5.35 4.75 5.53 x
Celkem 6 závodníků
Skupina 02 (út, 17.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
04 4 6.14
2 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 2 5.60
3 Andreas GlogarAndreas Glogar
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 1 4.29
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
04 5 6.74
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 3 DNS
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Skupina)

Skupina 01 (út, 17.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 4 5.71 5.71 5.53 5.50 5.71 5.06 5.34 5.21
2 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 3 5.66 5.66 x x 5.66 x 5.49 5.46
3 David KolářDavid Kolář
ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha
07 1 5.04 5.04 5.04 4.76 5.04 4.80 4.82 4.89
4 Štěpán NěmecŠtěpán Němec
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 2 4.92 4.46 4.92 4.62 4.92 4.31 4.48 4.74
Celkem 4 závodníků
Skupina 02 (út, 17.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan TobiškaMilan Tobiška
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 10 6.91
2 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3 6.17
3 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
06 8 6.17
4 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 9 5.98
5 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 6 5.87
6 Jáchym BurianJáchym Burian
SK Jeseniova SK Jeseniova
06 5 5.85
7 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
06 4 5.81
8 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
06 2 5.58
9 Vojtěch KavanVojtěch Kavan
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 1 5.25
Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 7 DNS
Celkem 10 závodníků

trojskok - Ženy

(út, 17.1.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
90 17 11.85
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.