Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody M, Ž, J, Jky, Dci, Dky

Praha - Stromovka (17. 1. 2023)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 06.88
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.91
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 06.97
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.02
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.04
6 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.08
7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.25
8 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.98
2 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.03
3 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.10
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.13
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.13
6 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.20
7 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.23
8 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.47
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.22
2 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.28
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.30
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.30
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.38
6 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.40
7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.43
8 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.46
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.16
2 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.24
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 07.27
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.29
5 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.35
6 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.38
7 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.38
8 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.47
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.25
2 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.31
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.37
4 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.39
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 07.41
6 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.43
7 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.44
8 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.58
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.29
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 07.35
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.38
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.38
5 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.42
6 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.45
7 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.46
8 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.47
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.37
2 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.42
3 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 07.44
4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.45
5 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.54
6 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.59
7 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 07.79
8 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.80
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.27
2 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.54
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.55
4 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.56
5 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.57
6 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.58
7 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.61
8 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 07.67
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.21
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.41
3 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.48
4 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.49
5 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.57
6 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.66
7 David BartheldyDavid Bartheldy 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.76
8 David ŽdimeraDavid Ždimera 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.90
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.29
2 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.43
3 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.49
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 07.60
5 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 07.70
6 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.72
7 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.73
8 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.73
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.61
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.64
3 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.81
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.81
5 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.82
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.88
7 Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.88
8 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.12
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.43
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.45
3 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.92
4 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.94
5 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.07
6 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.15
7 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.19
Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.14
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 07.27
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.63
4 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.90
5 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.15
6 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.17
7 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.53
8 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.97
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.46
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.78
3 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.80
4 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.00
5 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.20
6 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.39
7 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.59
8 Matyáš CarvanMatyáš Carvan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.30
2 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.44
3 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.84
4 Jan BastlJan Bastl 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 07.94
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.14
6 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.52
7 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.70
8 4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 09.01
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 06.94
2 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 06.98
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.30
4 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.35
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.40
6 Jakub PrahlJakub Prahl 79 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.76
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 17 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.17
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.27
3 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.32
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.37
5 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.40
6 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.41
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (út, 17.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VodstrčilDavid Vodstrčil 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.80
2 Michal KulhánekMichal Kulhánek 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.69
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 06.88
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.91
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 06.94
4 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 06.97
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.98
5 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 06.98
7 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.02
8 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 07.03
9 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.04
10 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.08
11 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.10
12 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.13
12 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.13
14 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.14
15 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.16
16 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.17
17 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.20
18 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.21
19 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.22
20 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.23
21 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.24
22 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.25
22 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.25
24 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 07.27
24 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.27
24 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 07.27
24 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.27
28 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.28
29 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.29
29 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.29
29 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.29
32 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.30
32 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.30
32 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.30
32 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.30
36 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.31
37 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.32
38 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.35
38 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 07.35
38 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.35
41 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.37
41 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.37
41 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.37
44 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.38
44 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.38
44 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.38
44 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.38
44 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.38
49 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.39
50 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.40
50 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.40
50 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.40
53 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 07.41
53 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.41
53 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.41
56 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.42
56 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.42
58 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.43
58 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.43
58 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.43
58 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.43
62 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.44
62 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 07.44
62 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.44
65 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.45
65 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.45
65 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.45
68 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.46
68 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.46
68 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.46
71 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.47
71 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.47
71 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.47
74 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.48
75 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.49
75 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.49
77 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.50
78 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.54
78 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.54
80 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.55
81 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.56
82 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.57
82 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.57
84 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.58
84 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.58
86 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.59
87 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 07.60
88 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.61
88 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.61
90 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.63
91 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.64
92 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.66
93 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 07.67
94 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 07.70
95 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.72
96 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.73
96 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.73
98 David BartheldyDavid Bartheldy 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.76
99 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.78
100 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 07.79
101 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.80
101 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.80
103 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.81
103 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.81
105 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.82
106 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.84
107 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.88
107 Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.88
109 David ŽdimeraDavid Ždimera 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.90
109 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.90
111 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.92
112 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.94
112 Jan BastlJan Bastl 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 07.94
114 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.00
115 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.07
116 Jaromír HejhalJaromír Hejhal 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.12
117 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.14
118 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.15
118 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.15
120 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.17
121 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.19
122 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.20
123 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.39
124 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.52
125 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.53
126 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.59
127 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.70
128 Jakub PrahlJakub Prahl 79 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.76
129 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.97
130 Matyáš CarvanMatyáš Carvan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.00
131 4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 09.01
132 David VodstrčilDavid Vodstrčil 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.80
133 Michal KulhánekMichal Kulhánek 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.69
Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DQ
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala PetříkováMichala Petříková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.98
2 Kateřina LoosováKateřina Loosová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.61
3 Petra MalákováPetra Maláková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.09
4 Kateřina GerbelováKateřina Gerbelová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.37
5 Veronika NášelováVeronika Nášelová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 12.40
6 Michaela MelzerováMichaela Melzerová 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 14.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.53
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.63
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.76
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.85
5 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 1 07.92
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.95
Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.55
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.95
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 07.97
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.02
5 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.07
6 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.10
7 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.15
Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 08.04
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.07
4 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.13
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.14
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.16
7 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.18
8 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.25
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.20
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.21
3 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.25
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.34
5 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.39
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.41
7 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.41
8 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.43
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.08
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 8 08.21
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.21
4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.28
5 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.35
6 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 08.36
7 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.40
8 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.52
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.08
2 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.24
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.25
4 Mia KorbelováMia Korbelová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.36
5 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.37
6 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.41
7 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.42
8 Linda Emma WoneschLinda Emma Wonesch 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.54
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.13
2 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.35
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.38
4 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 08.40
5 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.53
6 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.53
7 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.68
8 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.72
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.50
2 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 08.50
3 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.51
4 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.54
5 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 08.60
6 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.62
7 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.77
Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 3 08.46
2 Aneta HradskáAneta Hradská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.50
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.79
4 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 08.85
5 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.87
6 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.88
7 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.00
8 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.06
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.54
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.58
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.81
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.01
5 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.61
6 9 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.79
7 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.94
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 08.41
2 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.22
3 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 09.44
4 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.55
Amálie ZonováAmálie Zonová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DQ
Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.53
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.57
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.74
4 Magdalena VeltruskáMagdalena Veltruská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.08
5 Julie MrkvičkováJulie Mrkvičková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 09.88
6 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.20
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.57
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.58
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.73
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.63
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.85
3 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.00
4 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.09
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 16 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.02
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 08.13
3 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.27
4 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.42
5 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.45
6 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.50
7 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.75
8 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (út, 17.1.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.88
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.42
3 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.66
4 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.09
5 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.14
6 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.37
7 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.50
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.53
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.54
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.55
4 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.57
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.58
5 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.58
7 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.63
7 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.63
9 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.73
10 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.76
11 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.81
12 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.85
12 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.85
14 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 07.88
15 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 1 07.92
16 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.95
16 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.95
16 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.95
19 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 07.97
20 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.00
21 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.01
22 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.02
22 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.02
24 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 08.04
25 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.07
25 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.07
27 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.08
27 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.08
29 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.09
30 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.10
31 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.13
31 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.13
31 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 08.13
34 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.14
35 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.15
36 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.16
37 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.18
38 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.20
39 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.21
39 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 8 08.21
39 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.21
42 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.24
43 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.25
43 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.25
43 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.25
46 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.27
47 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.28
48 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.34
49 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.35
49 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.35
51 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 08.36
51 Mia KorbelováMia Korbelová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.36
53 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.37
54 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.38
55 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.39
56 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.40
56 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 08.40
58 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.41
58 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.41
58 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.41
58 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 08.41
62 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.42
62 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.42
62 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.42
65 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.43
66 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.45
67 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 3 08.46
68 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.50
68 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 08.50
68 Aneta HradskáAneta Hradská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.50
68 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.50
72 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.51
73 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.52
74 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.53
74 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.53
74 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.53
77 Linda Emma WoneschLinda Emma Wonesch 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.54
77 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.54
79 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.57
80 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 08.60
81 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.61
82 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.62
83 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.66
84 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.68
85 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.72
86 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.74
87 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.75
88 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.77
89 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.79
89 9 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.79
91 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 08.85
92 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.87
93 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.88
94 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.94
95 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.00
95 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.00
97 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.06
98 Magdalena VeltruskáMagdalena Veltruská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.08
99 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.09
100 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.14
101 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.22
102 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.37
103 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 09.44
104 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.50
105 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.55
106 Julie MrkvičkováJulie Mrkvičková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 09.88
107 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.20
108 Michala PetříkováMichala Petříková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.98
109 Kateřina LoosováKateřina Loosová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.61
110 Petra MalákováPetra Maláková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.09
111 Kateřina GerbelováKateřina Gerbelová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.37
112 Veronika NášelováVeronika Nášelová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 12.40
113 Michaela MelzerováMichaela Melzerová 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 14.85
Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNS
Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DQ
Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DQ
Amálie ZonováAmálie Zonová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DQ
Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 DNS