Přebor Prahy v hale - M, Ž, J, Jky, Dci, Dky
Praha - Stromovka (4. - 5. 2. 2023)1500 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 4.2.2023 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Nick DealNick Deal | 98 | TJ Dukla Praha | 3:55.54 | ||||||||||||||
MS | 4 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3:58.49 | ||||||||||||||
MS | 8 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb z.s. | PB 4:00.02 | ||||||||||||||
4 | 6 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | Spartak Praha 4 | SB 4:02.59 | ||||||||||||||
5 | 9 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | SB 4:04.82 | ||||||||||||||
MS | 1 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4:08.67 | ||||||||||||||
MS | 10 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | SB 4:09.96 | ||||||||||||||
8 | 12 | Petr KučeraPetr Kučera | 90 | Spartak Praha 4 | SB 4:20.25 | ||||||||||||||
3 | Jan SkaličkaJan Skalička | 00 | Spartak Praha 4 | DNS | |||||||||||||||
10 | Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Dukla Praha | DNS | |||||||||||||||
11 | Radek VeselýRadek Veselý | 92 | MÍLAŘI Domažlice | DNS | |||||||||||||||
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | |||||||||||||||
5 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 02 (so, 4.2.2023 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Dominik PrůšaDominik Průša | 04 | ASK Slavia Praha | 4:16.42 | ||||||||||||||
2 | 3 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | PB 4:18.13 | ||||||||||||||
3 | 6 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | PB 4:20.46 | ||||||||||||||
MS | 7 | Marek NedvědMarek Nedvěd | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | PB 4:21.29 | ||||||||||||||
5 | 9 | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | PB 4:25.97 | ||||||||||||||
6 | 10 | Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek | 04 | Atletika Stodůlky, z.s. | PB 4:28.57 | ||||||||||||||
MS | 5 | Vojtěch OplVojtěch Opl | 94 | Atletika Klatovy | 4:32.44 | ||||||||||||||
MS | 8 | Matěj MoravecMatěj Moravec | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:34.74 | ||||||||||||||
9 | 11 | Jiří ŠímaJiří Šíma | 84 | AC Praha 1890 | 4:38.82 | ||||||||||||||
10 | 12 | Jiří KalaJiří Kala | 87 | SC Radotín Praha | PB 4:48.63 | ||||||||||||||
11 | 1 | Lukáš ČermákLukáš Čermák | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5:04.72 | ||||||||||||||
12 | 2 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5:06.65 | ||||||||||||||
13 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb z.s. | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Nick DealNick Deal | 98 | TJ Dukla Praha | 3:55.54 | |||
2 | 4 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3:58.49 | |||
3 | 8 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb z.s. | PB 4:00.02 | |||
4 | 6 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | Spartak Praha 4 | SB 4:02.59 | |||
5 | 9 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | SB 4:04.82 | |||
6 | 1 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4:08.67 | |||
7 | 10 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | SB 4:09.96 | |||
8 | 7 | Dominik PrůšaDominik Průša | 04 | ASK Slavia Praha | 4:16.42 | |||
9 | 3 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | PB 4:18.13 | |||
10 | 12 | Petr KučeraPetr Kučera | 90 | Spartak Praha 4 | SB 4:20.25 | |||
11 | 6 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | PB 4:20.46 | |||
12 | 7 | Marek NedvědMarek Nedvěd | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | PB 4:21.29 | |||
13 | 9 | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | PB 4:25.97 | |||
14 | 10 | Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek | 04 | Atletika Stodůlky, z.s. | PB 4:28.57 | |||
15 | 5 | Vojtěch OplVojtěch Opl | 94 | Atletika Klatovy | 4:32.44 | |||
16 | 8 | Matěj MoravecMatěj Moravec | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:34.74 | |||
17 | 11 | Jiří ŠímaJiří Šíma | 84 | AC Praha 1890 | 4:38.82 | |||
18 | 12 | Jiří KalaJiří Kala | 87 | SC Radotín Praha | PB 4:48.63 | |||
19 | 1 | Lukáš ČermákLukáš Čermák | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5:04.72 | |||
20 | 2 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5:06.65 | |||
3 | Jan SkaličkaJan Skalička | 00 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||
10 | Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||
11 | Radek VeselýRadek Veselý | 92 | MÍLAŘI Domažlice | DNS | ||||
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||
5 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | DNS | ||||
13 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb z.s. | DNS |
1500 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 4.2.2023 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 1 | Charles LinhartCharles Linhart | 06 | AK Bílina | PB 4:18.86 | ||||||||||||||
2 | 4 | Tomáš UrxTomáš Urx | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | PB 4:23.75 | ||||||||||||||
3 | 2 | Filip ŘíhaFilip Říha | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | PB 4:26.84 | ||||||||||||||
4 | 7 | Matyáš ŠtegmannMatyáš Štegmann | 07 | TJ Dukla Praha | PB 4:28.67 | ||||||||||||||
MS | 3 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | PB 4:29.87 | ||||||||||||||
6 | 5 | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | PB 4:35.43 | ||||||||||||||
7 | 8 | Lukáš SlepičkaLukáš Slepička | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 4:43.39 | ||||||||||||||
8 | 6 | Matouš KošařMatouš Košař | 06 | ASK Slavia Praha | 4:45.17 | ||||||||||||||
9 | 10 | Fabian SvobodaFabian Svoboda | 07 | SC Radotín Praha | 4:55.94 | ||||||||||||||
3 | Martin BoušaMartin Bouša | 07 | TJ Dukla Praha | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (so, 4.2.2023 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Marek SedláčekMarek Sedláček | 07 | A. C. Sparta Praha | 4:56.16 | ||||||||||||||
2 | 7 | Matyáš Ladislav KlímaMatyáš Ladislav Klíma | 07 | TJ Dukla Praha | 4:56.74 | ||||||||||||||
3 | 8 | Philip TerryPhilip Terry | 06 | TJ Dukla Praha | 5:05.84 | ||||||||||||||
MS | 1 | Jonáš TůmaJonáš Tůma | 07 | Atletika Benešov | 5:13.23 | ||||||||||||||
5 | 4 | Ivar JečnýIvar Ječný | 06 | TJ Dukla Praha | PB 5:13.97 | ||||||||||||||
3 | Oliver MacákOliver Macák | 07 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | |||||||||||||||
1 | Samuel MacákSamuel Macák | 07 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | |||||||||||||||
2 | Jakub BenedaJakub Beneda | 06 | Atletika Klatovy | DNS | |||||||||||||||
3 | Filip KysilkaFilip Kysilka | 07 | TJ Dukla Praha | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Charles LinhartCharles Linhart | 06 | AK Bílina | PB 4:18.86 | |||
2 | 4 | Tomáš UrxTomáš Urx | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | PB 4:23.75 | |||
3 | 2 | Filip ŘíhaFilip Říha | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | PB 4:26.84 | |||
4 | 7 | Matyáš ŠtegmannMatyáš Štegmann | 07 | TJ Dukla Praha | PB 4:28.67 | |||
5 | 3 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | PB 4:29.87 | |||
6 | 5 | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | PB 4:35.43 | |||
7 | 8 | Lukáš SlepičkaLukáš Slepička | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 4:43.39 | |||
8 | 6 | Matouš KošařMatouš Košař | 06 | ASK Slavia Praha | 4:45.17 | |||
9 | 10 | Fabian SvobodaFabian Svoboda | 07 | SC Radotín Praha | 4:55.94 | |||
10 | 6 | Marek SedláčekMarek Sedláček | 07 | A. C. Sparta Praha | 4:56.16 | |||
11 | 7 | Matyáš Ladislav KlímaMatyáš Ladislav Klíma | 07 | TJ Dukla Praha | 4:56.74 | |||
12 | 8 | Philip TerryPhilip Terry | 06 | TJ Dukla Praha | 5:05.84 | |||
13 | 1 | Jonáš TůmaJonáš Tůma | 07 | Atletika Benešov | 5:13.23 | |||
14 | 4 | Ivar JečnýIvar Ječný | 06 | TJ Dukla Praha | PB 5:13.97 | |||
3 | Martin BoušaMartin Bouša | 07 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||
3 | Oliver MacákOliver Macák | 07 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||
1 | Samuel MacákSamuel Macák | 07 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||
2 | Jakub BenedaJakub Beneda | 06 | Atletika Klatovy | DNS | ||||
3 | Filip KysilkaFilip Kysilka | 07 | TJ Dukla Praha | DNS |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 4.2.2023 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | PB 4:23.49 | ||||||||||||||
MS | 4 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | PB 4:24.06 | ||||||||||||||
3 | 8 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | PB 4:24.35 | ||||||||||||||
4 | 6 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | PB 4:28.97 | ||||||||||||||
5 | 8 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | PB 4:37.54 | ||||||||||||||
MS | 6 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | PB 4:37.94 | ||||||||||||||
7 | 7 | Monica FoottitMonica Foottit | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 4:59.91 | ||||||||||||||
8 | 12 | Alice GregorováAlice Gregorová | 07 | TJ Dukla Praha | 5:03.43 | ||||||||||||||
9 | 3 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | TJ Dukla Praha | 5:05.72 | ||||||||||||||
10 | 9 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5:17.39 | ||||||||||||||
1 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | |||||||||||||||
3 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | DNF | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (so, 4.2.2023 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 4 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | PB 4:54.85 | ||||||||||||||
2 | 9 | Klára ElefantováKlára Elefantová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4:58.72 | ||||||||||||||
3 | 6 | Mariana KonvičkováMariana Konvičková | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | SB 4:59.29 | ||||||||||||||
MS | 1 | Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová | 05 | Atletika Klatovy | PB 5:03.58 | ||||||||||||||
5 | 2 | Stella KuttnerStella Kuttner | 05 | TJ Dukla Praha | SB 5:05.93 | ||||||||||||||
MS | 6 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5:12.18 | ||||||||||||||
7 | 4 | Barbora VelenskáBarbora Velenská | 05 | Spartak Praha 4 | 5:14.01 | ||||||||||||||
8 | 3 | Ludmila VávrováLudmila Vávrová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 5:15.77 | ||||||||||||||
9 | 8 | Valerie ProcházkováValerie Procházková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5:30.05 | ||||||||||||||
MS | 2 | Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:47.88 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | PB 4:23.49 | |||
2 | 4 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | PB 4:24.06 | |||
3 | 8 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | PB 4:24.35 | |||
4 | 6 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | PB 4:28.97 | |||
5 | 8 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | PB 4:37.54 | |||
6 | 6 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | PB 4:37.94 | |||
7 | 4 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | PB 4:54.85 | |||
8 | 9 | Klára ElefantováKlára Elefantová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4:58.72 | |||
9 | 6 | Mariana KonvičkováMariana Konvičková | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | SB 4:59.29 | |||
10 | 7 | Monica FoottitMonica Foottit | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 4:59.91 | |||
11 | 12 | Alice GregorováAlice Gregorová | 07 | TJ Dukla Praha | 5:03.43 | |||
12 | 1 | Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová | 05 | Atletika Klatovy | PB 5:03.58 | |||
13 | 3 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | TJ Dukla Praha | 5:05.72 | |||
14 | 2 | Stella KuttnerStella Kuttner | 05 | TJ Dukla Praha | SB 5:05.93 | |||
15 | 6 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5:12.18 | |||
16 | 4 | Barbora VelenskáBarbora Velenská | 05 | Spartak Praha 4 | 5:14.01 | |||
17 | 3 | Ludmila VávrováLudmila Vávrová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 5:15.77 | |||
18 | 9 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5:17.39 | |||
19 | 8 | Valerie ProcházkováValerie Procházková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5:30.05 | |||
20 | 2 | Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:47.88 | |||
1 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||
3 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | DNF |
1500 m - Dorostenky
(so, 4.2.2023 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová | 07 | ATLETIK RUDNÁ | PB 5:17.33 | ||||||||||||||
2 | 4 | Alexandra FernandesAlexandra Fernandes | 07 | TJ Dukla Praha | PB 5:20.48 | ||||||||||||||
MS | 2 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 06 | Atletika Benešov | 5:25.98 | ||||||||||||||
4 | 2 | Kristýna OndrouškováKristýna Ondroušková | 07 | ASK Slavia Praha | PB 5:29.14 | ||||||||||||||
5 | 6 | Sára DolejšováSára Dolejšová | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | PB 5:30.61 | ||||||||||||||
6 | 6 | Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová | 06 | SC Radotín Praha | PB 5:30.95 | ||||||||||||||
9 | Anna ZemánkováAnna Zemánková | 07 | A. C. Sparta Praha | DNS | |||||||||||||||
8 | Karin HavlováKarin Havlová | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |