Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Silvestrovská hala

Jablonec nad Nisou (27. 12. 2022)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.14
2 Jakub DufekJakub Dufek 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.64
3 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.54
4 Max BrodskýMax Brodský 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.56
5 Petr OheraPetr Ohera 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.46
6 Jakub UrbanJakub Urban 15 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.46
7 Tobiáš RegentTobiáš Regent 16 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.59
8 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 17 Sokol LibeňSokol Libeň 14.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.53
2 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.74
3 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.85
4 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 07.91
5 Štěpán PinterŠtěpán Pinter 11 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.02
6 Šimon MasákŠimon Masák 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.03
7 Vítek SchveigerVítek Schveiger 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.16
8 Tomáš UrbanTomáš Urban 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.86
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka BulířováŠárka Bulířová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.58
2 Zuzana BulířováZuzana Bulířová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.44
3 Nela ValentováNela Valentová 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.65
4 Alice NepomuckáAlice Nepomucká 15 Sokol LibeňSokol Libeň 09.66
5 Kateřina OherováKateřina Oherová 15 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.73
6 Ema MaturováEma Maturová 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.31
7 Ema BrodskáEma Brodská 16 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.97
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.14
2 Anna NedvídkováAnna Nedvídková 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.35
3 Viktorie HudíkováViktorie Hudíková 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.44
4 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 08.69
5 Karolína HlavsováKarolína Hlavsová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.98
6 Veronika NývltováVeronika Nývltová 14 PardubicePardubice 09.39
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.80
2 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 07.98
3 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 08.02
4 Tereza KeltnerováTereza Keltnerová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.65
5 Eliška MoravcováEliška Moravcová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.66
6 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 08.71
7 Anna HromádkováAnna Hromádková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 08.83
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.94
2 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.99
3 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.11
4 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.12
5 Ela HůlkováEla Hůlková 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.17
6 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.22
7 Alice NepomuckáAlice Nepomucká 15 Sokol LibeňSokol Libeň 09.75
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.38
2 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 07.39
3 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 07.43
4 Adam KalwaAdam Kalwa 06 Jelenia GoraJelenia Gora 07.45
5 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.62
6 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.66
7 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.68
8 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.72
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.75
2 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 08.87
3 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.16
4 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.21
5 Luboš LopraisLuboš Loprais 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.42
6 Pavel ŠilhánPavel Šilhán 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.75
7 Ondřej GalandrOndřej Galandr 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.99
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.81
2 Matouš ČernýMatouš Černý 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.06
3 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.11
4 Ondřej HudíkOndřej Hudík 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.62
5 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.62
6 Nathnael ČesákNathnael Česák 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 08.80
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.82
2 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.97
3 Ondřej KlimešOndřej Klimeš 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.09
4 Artem(C) HolubnichArtem(C) Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.13
5 Martin PutíkMartin Putík 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.16
6 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.20
7 František MorštainFrantišek Morštain 08 AK BílinaAK Bílina 08.22
8 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.62
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán (H) PíchaŠtěpán (H) Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.48
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.51
3 Pavel KřelinaPavel Křelina 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.56
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
5 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.62
6 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.62
7 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.65
8 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.87
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.59
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.67
3 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.68
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.76
5 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.96
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.81
2 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.86
3 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.97
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.22
5 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.23
6 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.26
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva NedvídkováEva Nedvídková 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.96
2 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.13
3 Aneta ŠikýřováAneta Šikýřová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.22
4 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.24
5 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.26
6 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.27
7 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.54
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.93
2 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.08
3 Monika NovákováMonika Nováková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.12
4 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.28
5 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 09.40
6 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.44
7 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.49
8 Marie GavrunováMarie Gavrunová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.56
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.65
2 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.85
3 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.15
4 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 09.32
5 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.32
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.76
2 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.77
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.98
4 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.07
5 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.22
6 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.27
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.52
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.53
3 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.64
4 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.66
5 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.70
6 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.74
7 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.80
8 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.94
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.81
2 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.82
3 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.13
4 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.20
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Muži

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Štěpán (H) PíchaŠtěpán (H) Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.40
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3.80
3 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.65
4 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.50
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.20
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 2.80
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 2.50
2 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 2.05
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 6.32
2 Adam KalwaAdam Kalwa
Jelenia GoraJelenia Gora
06 6.30
3 Josef SimmerJosef Simmer
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 6.25
4 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6.21
5 Matěj NosMatěj Nos
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 6.13
6 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 5.90
7 Artem(C) HolubnichArtem(C) Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 5.66
8 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 5.56
9 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 5.49
10 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 5.37
11 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 5.34
12 Filip HorkýFilip Horký
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 5.26
13 Matouš PešíkMatouš Pešík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 5.06
14 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 5.01
15 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 4.95
16 Ondřej HudíkOndřej Hudík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 4.45
17 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 4.43
18 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4.21
19 Pavel UčenýPavel Učený
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 4.13
20 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4.06
21 František MorštainFrantišek Morštain
AK BílinaAK Bílina
08 3.90
22 Richard NovákRichard Novák
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.72
23 Luboš LopraisLuboš Loprais
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 3.50
24 Pavel ŠilhánPavel Šilhán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 2.97
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4.98
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.93
3 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.90
4 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 4.88
5 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 4.86
6 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.72
7= Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.56
7= Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 4.56
9 Šárka LepltováŠárka Lepltová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 4.46
10 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 4.43
11 Lucie JarošováLucie Jarošová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 4.40
12 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 4.39
13 Eliška ExnerováEliška Exnerová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 4.36
14 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 4.33
15 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 4.31
16 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 4.24
17 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4.17
18 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 4.14
19 Leona VoldánováLeona Voldánová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4.13
20 Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 4.11
21 Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 4.07
22 Linda PlačkováLinda Plačková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 3.98
23 Marie GavrunováMarie Gavrunová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.97
24 Tereza SochorováTereza Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.94
25 Eva NedvídkováEva Nedvídková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 3.85
26 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.82
27 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 3.74
28 Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.68
29 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.67
30 Monika NovákováMonika Nováková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.57
31 Aneta ŠikýřováAneta Šikýřová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 3.55
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 09.27
2 Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 08.93
3 Monika NovákováMonika Nováková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 08.57
4 Marie GavrunováMarie Gavrunová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 08.24
5 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 08.14
6 Aneta ŠikýřováAneta Šikýřová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 06.95
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HudíkOndřej Hudík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 06.99
2 Pavel ŠilhánPavel Šilhán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 06.50
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 11.56
2 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 11.50
3 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 11.43
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 11.76
2 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 08.77
3 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 07.88
4 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 07.39
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 15.01
2 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 12.90
3 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 08.03
4 Pavel UčenýPavel Učený
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 07.95
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 08.68
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 08.16
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 11.57
2 Jiří KalíkJiří Kalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 09.96
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel(C) ŠulaKarel(C) Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 19.40
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13.10
3 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 10.90
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 12.70
Celkem 1 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 08.55
2 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 08.20
3 Šimon MasákŠimon Masák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 06.85
4 Štěpán PinterŠtěpán Pinter
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
11 06.80
5= Dominik TrojákDominik Troják
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 06.55
5= Vítek SchveigerVítek Schveiger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 06.55
7= Albert SchmidaAlbert Schmida
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
14 06.25
7= Richard NovákRichard Novák
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 06.25
9 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 05.50
10 Jakub DufekJakub Dufek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 05.05
11 Max BrodskýMax Brodský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 04.45
12 Petr OheraPetr Ohera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 03.75
13 Tomáš UrbanTomáš Urban
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 03.70
14 Jakub UrbanJakub Urban
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 03.10
15 Tobiáš RegentTobiáš Regent
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 03.00
16 Josef NepomuckýJosef Nepomucký
Sokol LibeňSokol Libeň
17 01.80
Celkem 16 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 11.75
2 Aneta ŠupováAneta Šupová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 08.50
3 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 08.00
4 Karolína HlavsováKarolína Hlavsová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 07.90
5 Sabina HorákováSabina Horáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 07.60
6 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 07.30
7= Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 07.10
7= Tereza KeltnerováTereza Keltnerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 07.10
9 Stela MackováStela Macková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 07.00
10 Ela HůlkováEla Hůlková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 06.95
11 Zuzana BulířováZuzana Bulířová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 06.85
12 Eliška MoravcováEliška Moravcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 06.70
13 Šárka BulířováŠárka Bulířová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 06.55
14 Tereza NývltováTereza Nývltová
AC PardubiceAC Pardubice
12 06.50
15 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
12 05.95
16= Viktorie HudíkováViktorie Hudíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 05.80
16= Anna NedvídkováAnna Nedvídková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 05.80
18= Nikol FleglováNikol Fleglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
13 05.70
18= Anna HromádkováAnna Hromádková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
12 05.70
20 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 05.45
21 Ema MaturováEma Maturová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 04.60
22= Veronika NývltováVeronika Nývltová
PardubicePardubice
14 04.55
22= Nela ValentováNela Valentová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 04.55
24 Alice NepomuckáAlice Nepomucká
Sokol LibeňSokol Libeň
15 04.35
25 Kateřina OherováKateřina Oherová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 03.30
26 Ema BrodskáEma Brodská
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 02.65
Celkem 26 závodníků

chůze dráha 2000 m - Ml. žáci

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch LandyšVojtěch Landyš 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13:19.66
2 Ondřej GalandrOndřej Galandr 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:31.64
3 Ondřej VilhelmOndřej Vilhelm 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14:59.78
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13:05.92
2 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:35.77
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:39.30
2 Dan MochalDan Mochal 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16:00.90
3 Marek RőslerMarek Rősler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:16.44
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13:07.46
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 14:22.60
3 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 14:31.43
4 Johana PetříkováJohana Petříková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15:48.26
5 Nelly BugárováNelly Bugárová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:10.60
6 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17:07.30
7 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:44.53
8 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 17:57.00
9 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19:26.64
Celkem 9 závodníků

chůze dráha 5000 m - Muži

(út, 27.12.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21:26.19
3 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:44.40
4 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 24:09.26
5 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 25:22.04
6 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25:51.97
7 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 29:52.05
8 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30:49.30
9 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31:47.59
10 Miloš NěmecMiloš Němec 59 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34:21.89
11 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37:55.22
Celkem 10 závodníků