Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (22. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.16
2 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.36
3 83 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.52
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 07.56
5 95 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 07.71
6 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.82
7 7 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 08.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.15
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.16
3 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.31
4 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.51
5 Jan VýškaJan Výška 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.57
6 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 07.68
7 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 07.04
2 4 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 07.38
3 6 Adam FliegelAdam Fliegel 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.55
4 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 07.55
5 Kryštof KozačKryštof Kozač 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.97
6 1 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.13
2 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.27
3 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.48
4 František PiklFrantišek Pikl 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.54
5 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.56
6 4 Nick VránekNick Vránek 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 07.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 06.96
MS Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.07
MS Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 07.11
MS Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.25
MS Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.29
MS Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.31
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 07.20
MS Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 07.31
MS František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.40
MS Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.47
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 07.66
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 08.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 06.96
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 07.04
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.07
4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 07.11
5 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.13
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.15
7 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.16
7 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.16
9 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 07.20
10 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.25
11 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.27
12 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.29
13 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.31
13 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.31
13 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 07.31
16 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.36
17 4 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 07.38
18 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.40
19 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.47
20 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.48
21 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.51
22 83 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.52
23 František PiklFrantišek Pikl 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.54
24 6 Adam FliegelAdam Fliegel 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.55
24 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 07.55
26 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 07.56
26 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.56
28 Jan VýškaJan Výška 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.57
29 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 07.66
30 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 07.68
31 4 Nick VránekNick Vránek 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 07.70
32 95 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 07.71
33 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.82
34 Kryštof KozačKryštof Kozač 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.97
35 1 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.02
36 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 08.07
37 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.08
38 7 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 08.11
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 06.98
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 07.03
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 07.07
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 07.10
5 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 07.18
6 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 07.30
7 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 SB 07.33
Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 06.92
MS Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 07.05
MS Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 SB 07.06
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.21
MS Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 07.25
MS Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.26
MS Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 SB 07.26
Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 07.60
2 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 07.61
3 Rafael JelínekRafael Jelínek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 07.71
4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 07.74
5 68 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 07.86
6 Viktor KomasViktor Komas 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.92
7 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 08.33
Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.65
2 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.66
3 68 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 07.79
4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.80
5 Rafael JelínekRafael Jelínek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.80
6 Viktor KomasViktor Komas 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 07.12
MS Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.13
MS Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 07.28
MS 38 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.36
MS Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 07.38
Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 08.29
MS Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.55
MS Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 07.56
MS Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 07.76
MS Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 3 07.94
MS Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.20
Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 07.12
2 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.13
3 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 07.28
4 38 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.36
5 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 07.38
6 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.55
7 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 07.56
8 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.65
9 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.66
10 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 07.76
11 68 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 07.79
12 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.80
12 Rafael JelínekRafael Jelínek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.80
14 Viktor KomasViktor Komas 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.90
15 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 3 07.94
16 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.20
17 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 08.29
Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 DNS
Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.78
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.86
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.97
4 Petra SičakováPetra Sičaková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.30
5 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.40
6 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 08.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 PB 07.96
MS Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96
MS Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.00
MS Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 08.22
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.32
Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 58 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.29
MS Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.34
MS Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.49
MS Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 08.80
Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.78
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.86
3 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 PB 07.96
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96
5 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.97
6 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.00
7 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 08.22
8 58 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 08.29
9 Petra SičakováPetra Sičaková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.30
10 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.32
11 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.34
12 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.40
13 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.49
14 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 08.71
15 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 08.80
Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 DNS
Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 07.72
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.88
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.94
4 Petra SičakováPetra Sičaková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 08.28
5 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 SB 08.37
6 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.72
MS Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 07.90
MS Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 08.02
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 07.90
2 7 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.95
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 08.07
4 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.52
5 49 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.79
6 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 08.94
7 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.18
8 Karolína JoselevičováKarolína Joselevičová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 09.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.29
2 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.48
3 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 08.50
4 3 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.67
5 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.80
6 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.90
MS Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.00
MS Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.14
MS 57 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.21
MS Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.21
MS Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 8 SB 08.27
MS Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.30
MS Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 08.92
2 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 09.49
Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 DNS
MS Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 08.47
MS Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.54
MS Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 08.82
MS Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.11
Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 07.90
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.90
3 7 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.95
4 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.00
5 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 08.07
6 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.14
7 57 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.21
7 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.21
9 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 8 SB 08.27
10 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.29
11 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.30
12 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.38
13 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 08.47
14 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.48
15 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 08.50
16 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.52
17 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 4 08.54
18 3 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.67
19 49 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.79
20 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.80
21 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 08.82
22 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 08.92
23 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 08.94
24 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.11
25 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.15
26 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.18
27 Karolína JoselevičováKarolína Joselevičová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 09.43
28 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 09.49
Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 DNS
Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 SB 07.87
2 7 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 07.89
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.90
4 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 08.25
5 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 08.41
6 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 SB 08.45
7 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.48
8 3 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 SB 08.58
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.87
MS Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 07.95
MS Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.16
MS Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 2 08.29
57 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 DNS
MS Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 NM
Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.02
2 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.05
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.16
4 5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 22.93
5 5 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.68
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 22.30
MS Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.54
MS 65 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.79
MS Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 22.81
MS 66 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.06
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.47
2 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.66
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 22.99
MS 86 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 PB 23.19
MS Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 23.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VýškaJan Výška 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.75
František PiklFrantišek Pikl 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
MS Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 23.47
72 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 22.50
2 4 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 22.88
3 81 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 23.53
1 Martin RuhsamMartin Ruhsam 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 DNS
MS Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 23.19
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.89
2 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.61
3 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.47
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
MS 87 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 23.62
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 24.35
2 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.40
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 24.81
Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Martin TomášekMartin Tomášek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.52
MS Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 23.14
MS 46 Adam ČastoralAdam Častoral 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 24.41
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 25.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.02
2 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.05
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.16
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 22.30
5 6 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 22.50
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.54
7 65 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.79
8 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 22.81
9 4 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 22.88
10 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.89
11 5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 22.93
12 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 22.99
13 66 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.06
14 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 23.14
15 86 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 PB 23.19
15 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 23.19
17 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 23.28
18 3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.47
18 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 23.47
20 81 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 23.53
21 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.61
22 87 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 23.62
23 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.66
24 5 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.68
25 Jan VýškaJan Výška 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.75
26 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 24.35
27 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.40
28 46 Adam ČastoralAdam Častoral 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 24.41
29 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.47
30 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 24.81
31 2 Martin TomášekMartin Tomášek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.52
32 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 25.64
František PiklFrantišek Pikl 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
72 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
1 Martin RuhsamMartin Ruhsam 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 DNS
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.09
2 Viktor KomasViktor Komas 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.30
MS 45 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 22.66
MS Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 23.35
MS Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.20
2 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.86
MS Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 24.03
MS Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 24.28
Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 24.64
MS Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 24.69
MS 21 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 24.74
MS 9 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.38
Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Mark KaladyukMark Kaladyuk 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.90
2 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 27.13
3 4 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 27.27
4 5 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 27.55
3 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
MS Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 1 25.72
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 22.66
2 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 23.35
3 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 24.03
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.09
5 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 24.28
6 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.36
7 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 24.64
8 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 24.69
9 21 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 24.74
10 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.20
11 Viktor KomasViktor Komas 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.30
12 9 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.38
13 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 1 25.72
14 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.86
15 1 Mark KaladyukMark Kaladyuk 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.90
16 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 27.13
17 4 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 27.27
18 5 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 27.55
Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
3 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.77
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 24.65
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 25.49
MS Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.55
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.96
2 1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 26.02
73 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
MS Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.69
Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 26.56
2 78 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.77
3 79 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.16
MS 65 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 28.35
72 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 26.97
MS 58 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 27.02
MS 63 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 27.40
MS Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 27.57
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 28.98
2 73 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 30.86
MS 67 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 28.00
MS Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 28.35
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.69
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.77
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 24.65
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 25.49
5 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.55
6 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.96
7 1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 26.02
8 81 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 26.56
9 78 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.77
10 83 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 26.97
11 58 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 27.02
12 79 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.16
13 63 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 27.40
14 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 27.57
15 67 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 28.00
16 65 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 28.35
16 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 28.35
18 68 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 28.98
19 73 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 30.86
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
73 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 DNS
72 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 25.04
2 7 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 25.26
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.58
4 4 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 25.88
5 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 27.43
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 25.87
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.85
MS 60 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 25.86
MS 76 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 27.02
MS Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 27.11
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 26.76
MS Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 PB 26.90
MS Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 27.09
MS 59 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 SB 27.12
MS Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 28.13
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 26.97
2 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 28.12
3 3 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 29.21
Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
MS 79 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 28.02
MS Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 1 28.89
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 22.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.31
2 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 29.23
3 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 30.28
4 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 31.13
MS 47 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 31.15
Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 25.04
2 7 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 25.26
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.58
4 60 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 25.86
5 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 25.87
6 4 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 25.88
7 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 26.76
8 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.85
9 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 PB 26.90
10 74 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 26.97
11 76 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 27.02
12 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 27.09
13 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 27.11
14 59 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 SB 27.12
15 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 27.43
16 79 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 28.02
17 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 28.12
18 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 28.13
19 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.31
20 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 1 28.89
21 3 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 29.21
22 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 29.23
23 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 30.28
24 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 31.13
25 47 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 31.15
Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 50.02
2 6 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 51.56
3 10 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 51.74
7 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
MS 2 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 49.30
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 65 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.19
MS 66 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 49.60
MS 63 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 49.81
MS 70 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 51.46
72 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 51.59
2 84 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 52.43
3 83 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 55.69
MS 86 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 PB 50.70
MS 46 Adam ČastoralAdam Častoral 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 54.13
MS 34 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 54.95
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 94 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 52.36
2 67 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.05
3 78 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 57.99
95 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
MS 48 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 50.29
MS 87 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 53.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 65 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.19
2 2 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 49.30
3 66 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 49.60
4 63 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 49.81
5 5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 50.02
6 48 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 50.29
7 86 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 PB 50.70
8 70 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 51.46
9 6 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 51.56
10 81 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 51.59
11 10 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 51.74
12 94 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 52.36
13 84 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 52.43
14 87 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 53.38
15 67 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 54.05
16 46 Adam ČastoralAdam Častoral 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 54.13
17 34 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 54.95
18 83 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 55.69
19 78 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 57.99
7 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
72 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
95 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 53.29
2 5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 54.12
3 68 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 55.81
4 19 Marek BurianMarek Burian 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 60.52
MS 99 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 57.11
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 45 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 49.79
MS 38 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 55.47
MS 36 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 56.58
MS 21 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 56.87
MS 4 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 57.27
MS 9 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 57.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 49.79
2 3 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 53.29
3 5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 54.12
4 38 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 55.47
5 68 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 55.81
6 36 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 56.58
7 21 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 56.87
8 99 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 57.11
9 4 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 57.27
10 9 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 57.69
11 19 Marek BurianMarek Burian 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 60.52

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.31
2 2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 58.82
3 79 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 59.21
MS 77 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 57.25
MS 58 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 SB 60.56
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 58.06
2 78 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 59.18
3 83 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 59.37
4 81 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 59.86
MS 34 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 58.23
MS 84 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 62.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 62.37
MS 66 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 60.30
MS 70 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 60.80
MS 65 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 61.40
MS 63 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 61.74
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 64.79
2 48 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 65.86
3 80 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 66.44
4 68 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 66.48
MS 72 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 61.78
MS 67 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 SB 63.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.31
2 77 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 57.25
3 6 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 58.06
4 34 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 58.23
5 2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 58.82
6 78 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 59.18
7 79 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 59.21
8 83 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 59.37
9 81 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 59.86
10 66 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 60.30
11 58 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 SB 60.56
12 70 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 60.80
13 65 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 61.40
14 63 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 61.74
15 72 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 61.78
16 73 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 62.37
17 84 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 62.54
18 67 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 SB 63.07
19 73 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 64.79
20 48 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 65.86
21 80 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 66.44
22 68 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 66.48

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 61.02
2 75 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 62.90
3 62 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 63.25
4 71 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 69.49
MS 64 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 58.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 57 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 57.64
MS 60 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 57.95
MS 59 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 59.27
MS 53 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 60.84
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 76 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 62.18
MS 79 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 62.97
MS 61 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 64.14
MS 77 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 64.83
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 66.56
2 49 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 71.55
MS 58 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 61.27
MS 47 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 66.01
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 57.64
2 60 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 57.95
3 64 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 58.02
4 59 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 59.27
5 53 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 60.84
6 74 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 61.02
7 58 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 61.27
8 76 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 62.18
9 75 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 62.90
10 79 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 62.97
11 62 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 63.25
12 61 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 64.14
13 77 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 64.83
14 47 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 66.01
15 3 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 66.56
16 71 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 69.49
17 49 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 71.55

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.11
2 10 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 1:58.24
3 84 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.84
4 94 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:04.62
MS 18 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:55.76
MS 15 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1:58.05
MS 10 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 1:58.46
MS 11 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:02.08
MS 17 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:03.14
9 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 2:00.02
2 8 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:01.82
3 5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:02.86
MS 6 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 1:58.80
MS 5 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 2:01.17
MS 3 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 2:01.97
MS 1 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:06.62
MS 9 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:07.04
2 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Adam WeberAdam Weber 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:07.13
2 5 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:13.42
3 4 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 2:19.92
4 6 Martin Jakub BisekMartin Jakub Bisek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.31
3 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
MS 2 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 2:08.16
MS 8 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:09.39
MS 4 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina PB 2:16.21
1 Jan KóňaJan Kóňa 04 AK MostAK Most DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:55.76
2 16 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.11
3 15 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1:58.05
4 10 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 1:58.24
5 10 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 1:58.46
6 6 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 1:58.80
7 7 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 2:00.02
8 5 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 2:01.17
9 8 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:01.82
10 3 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 2:01.97
11 11 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:02.08
12 5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:02.86
13 17 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:03.14
14 84 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.84
15 94 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:04.62
16 1 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:06.62
17 9 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:07.04
18 9 Adam WeberAdam Weber 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:07.13
19 2 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 2:08.16
20 8 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:09.39
21 5 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:13.42
22 4 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina PB 2:16.21
23 4 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 2:19.92
24 6 Martin Jakub BisekMartin Jakub Bisek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.31
9 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
2 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
3 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
1 Jan KóňaJan Kóňa 04 AK MostAK Most DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:13.66
2 2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:15.81
MS 1 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:09.42
MS 5 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:09.42
MS 11 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady PB 2:11.81
MS 2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 2:11.83
MS 7 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 PB 2:13.59
MS 12 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... PB 2:16.61
MS 9 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:18.82
MS 13 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice SB 2:24.44
77 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:33.56
2 80 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:44.58
MS 14 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:26.36
MS 22 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice PB 2:29.31
MS 77 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:29.48
MS 18 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.13
MS 19 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 2:31.43
MS 17 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.98
MS 24 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:33.13
MS 25 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 2:50.68
21 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:09.42
1 5 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:09.42
3 11 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady PB 2:11.81
4 2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 2:11.83
5 7 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 PB 2:13.59
6 6 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:13.66
7 2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:15.81
8 12 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... PB 2:16.61
9 9 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:18.82
10 13 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice SB 2:24.44
11 14 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:26.36
12 22 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice PB 2:29.31
13 77 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:29.48
14 18 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.13
15 19 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 2:31.43
16 17 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.98
17 24 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:33.13
18 3 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:33.56
19 80 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:44.58
20 25 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 2:50.68
77 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
21 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice DNS

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 57 Vítek FialaVítek Fiala 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 08:45.18
2 52 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 08:52.44
3 80 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 08:53.21
4 49 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08:57.32
5 58 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 09:02.30
6 55 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:12.82
7 54 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:27.89
8 60 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 09:30.31
59 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNF
MS 47 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 08:36.61
MS 61 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 08:46.55
MS 50 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 08:50.89
MS 48 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 08:51.50
MS 53 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 08:52.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 72 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 09:23.66
2 62 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09:38.99
3 71 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 09:44.77
4 67 Mikuláš BíbaMikuláš Bíba 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:49.16
5 69 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:20.50
MS 64 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:21.95
MS 73 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice SB 09:24.06
MS 63 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09:24.32
MS 75 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:26.51
MS 65 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice PB 09:26.73
MS 70 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 09:30.58
MS 74 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09:37.90
66 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 76 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09:44.87
2 77 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:07.08
3 82 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 10:55.05
4 84 Zdeněk ŠtičkaZdeněk Štička 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12:00.16
5 85 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:15.02
MS 83 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 PB 09:34.55
MS 79 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. PB 09:36.08
MS 78 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 09:57.11
MS 81 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10:57.62
MS 86 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. PB 11:32.40
MS 73 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NM
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 73 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NM
2 47 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 08:36.61
3 57 Vítek FialaVítek Fiala 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 08:45.18
4 61 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 08:46.55
5 50 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 08:50.89
6 48 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 08:51.50
7 53 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 08:52.00
8 52 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 08:52.44
9 80 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 08:53.21
10 49 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08:57.32
11 58 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 09:02.30
12 55 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:12.82
13 64 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:21.95
14 72 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 09:23.66
15 73 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice SB 09:24.06
16 63 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09:24.32
17 75 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:26.51
18 65 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice PB 09:26.73
19 54 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:27.89
20 60 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 09:30.31
21 70 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 09:30.58
22 83 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 PB 09:34.55
23 79 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. PB 09:36.08
24 74 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09:37.90
25 62 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09:38.99
26 71 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 09:44.77
27 76 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09:44.87
28 67 Mikuláš BíbaMikuláš Bíba 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:49.16
29 78 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 09:57.11
30 77 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:07.08
31 69 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:20.50
32 82 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 10:55.05
33 81 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10:57.62
34 86 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. PB 11:32.40
35 84 Zdeněk ŠtičkaZdeněk Štička 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12:00.16
36 85 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:15.02
59 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNF
66 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:14.47
2 21 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy SB 11:01.28
3 14 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:18.39
4 18 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:34.62
MS 27 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09:37.69
MS 12 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 09:45.22
MS 13 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 10:06.92
MS 15 Nikola VeresovaNikola Veresova 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 10:49.97
MS 17 Aneta VerešováAneta Verešová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 10:52.08
MS 11 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:57.20
MS 16 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 10:58.78
MS 19 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11:25.82
20 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 19 Nikola HatováNikola Hatová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:33.21
2 31 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 11:35.36
3 21 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:45.15
4 30 Veronika ChuraváVeronika Churavá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:50.53
5 26 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12:26.65
6 32 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:35.39
7 33 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:48.36
MS 29 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 11:26.42
28 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 27 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09:37.69
2 12 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 09:45.22
3 13 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 10:06.92
4 10 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:14.47
5 15 Nikola VeresovaNikola Veresova 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 10:49.97
6 17 Aneta VerešováAneta Verešová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 10:52.08
7 11 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:57.20
8 16 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 10:58.78
9 21 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy SB 11:01.28
10 14 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:18.39
11 19 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11:25.82
12 29 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 11:26.42
13 19 Nikola HatováNikola Hatová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:33.21
14 18 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:34.62
15 31 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 11:35.36
16 21 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:45.15
17 30 Veronika ChuraváVeronika Churavá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:50.53
18 26 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12:26.65
19 32 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:35.39
20 33 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:48.36
20 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
28 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS

3000 m - Dorostenky

(ne, 22.1.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 43 Kristýna UličnáKristýna Uličná 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 12:20.83
2 36 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:30.50
3 45 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:10.07
4 38 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14:06.64
5 46 Lucie ChuraváLucie Churavá 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14:10.82
6 41 Nikol ČernáNikol Černá 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 15:40.22
7 40 Elena TřískováElena Třísková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 16:58.23
44 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNF
MS 42 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10:50.24
MS 39 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 12:27.94
MS 35 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:29.31
MS 37 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 12:34.59
34 Marie TicháMarie Tichá 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 13 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 22.1.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 10.92
MS František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.38
MS Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.48
MS 34 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 09.35
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.27
2 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.48
3 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.69
4 2 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.98
5 3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.00
6 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.05
MS 63 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.63
MS Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.86
Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DQ
Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNS
Poznámky:
DQ dle TP 26.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.05
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.27
3 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.48
4 63 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.63
5 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.69
6 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.86
7 2 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.98
8 3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.00
9 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.10
Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DQ
Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNS

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 08.52
2 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.70
MS Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 08.77
4 19 Marek BurianMarek Burian 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 10.89
5 Vojtěch SolčanskýVojtěch Solčanský 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 11.01
6 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.96
MS Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.73
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.14
MS Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.53
MS Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 09.07
Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.14
2 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 08.52
3 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.53
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.70
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kol