Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha - Stromovka (22. 1. 2023)skok o tyči - Muži
(ne, 22.1.2023 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 |
Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 2 | 3.30 | ||||||||||||||
2 | 52 |
Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika Klatovy |
92 | 1 | PB 3.10 | ||||||||||||||
MS |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
98 | 7 | 5.20 | |||||||||||||||
MS |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 6 | 4.85 | |||||||||||||||
MS | 2 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 4.40 | ||||||||||||||
Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy |
97 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(ne, 22.1.2023 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,20 2,40 2,55 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,05 4,10 4,15 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s. |
07 | 2.55 | ||||||||||||||||
2 |
Tobias PourTobias Pour
Atletika Klatovy |
07 | 2.20 | ||||||||||||||||
MS |
Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO Kladno |
06 | PB 4.20 | ||||||||||||||||
MS |
Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s. |
06 | PB 3.40 | ||||||||||||||||
MS | 2 |
Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s. |
06 | PB 3.10 | |||||||||||||||
Šimon KolářŠimon Kolář
TJ Sušice, z.s. |
09 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(ne, 22.1.2023 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,20 2,35 2,50 2,60 2,70 2,80 2,85 2,90 2,95 3,00 3,05 3,10 3,15 3,20 3,25 3,30 3,35 3,40 3,45 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 6 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | PB 4.25 | |||||||||||||||
MS | 7 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 4.10 | |||||||||||||||
MS | 4 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
TJ Dukla Praha |
03 | PB 3.90 | |||||||||||||||
MS | 5 |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | SB 3.90 | |||||||||||||||
MS | 3 |
Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 3.50 | |||||||||||||||
MS | 2 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s. |
05 | PB 3.00 | |||||||||||||||
MS | 1 |
Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s. |
05 | PB 2.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(ne, 22.1.2023 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,00 2,20 2,35 2,50 2,60 2,70 2,80 2,85 2,90 2,95 3,00 3,05 3,10 3,15 3,20 3,25 3,30 3,35 3,40 3,45 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 |
Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria Plzeň |
06 | PB 3.45 | |||||||||||||||
2 | 3 |
Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s. |
07 | 2.35 | |||||||||||||||
3 | 1 |
Barbora KolářováBarbora Kolářová
TJ Sušice, z.s. |
07 | PB 2.20 | |||||||||||||||
MS | 6 |
Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | PB 3.75 | |||||||||||||||
MS | 5 |
Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla Praha |
06 | 3.40 | |||||||||||||||
2 |
Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s. |
09 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |