Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (19. 2. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.2.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 08.06
2 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.07
3 6 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 08.37
4 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 08.61
5 4 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.66
6 Tomáš KrejčíkTomáš Krejčík 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.71
Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.2.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.55
2 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 07.92
3 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.40
4 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.46
MS Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.56
6 17 Vít ŠváchaVít Švácha 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.38
Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.2.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 07.60
2 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.97
3 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 08.18
MS Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.77
5 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 PB 08.94
6 David BínaDavid Bína 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.31
7 Radek PrinclRadek Princl 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 09.62
8 Filip JančaFilip Janča 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 11.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.2.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 07.57
2 3 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 07.61
3 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 07.89
4 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.35
5 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.46
6 Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.28
7 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.59
Alexander DušekAlexander Dušek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 19.2.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 07.65
2 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.07
3 65 Vít BasákVít Basák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.22
4 5 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 08.24
MS Dominik HálekDominik Hálek 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 PB 08.54
6 Jan ŠmídJan Šmíd 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.22
7 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.43
8 Šimon DrnecŠimon Drnec 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.71
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 13:09) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 07.40
2 3 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 SB 07.55
3 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 SB 07.62
4 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.65
5 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 07.95
6 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 07.96
7 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 07.97
8 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 SB 08.04
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 13:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 SB 08.27
2 2 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 SB 08.62
3 Pavel FauknerPavel Faukner 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 SB 08.64
4 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.72
5 Oskar KotišOskar Kotiš 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 SB 08.74
6 Sebastián HibajloSebastián Hibajlo 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 SB 09.08
7 David BlumDavid Blum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 09.10
8 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.2.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 08.65
2 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 09.16
3 Filip FialaFilip Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.40
4 61 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.62
5 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 PB 09.62
6 Daniel KreuzDaniel Kreuz 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 10.76
7 62 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 11.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.2.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.59
2 Sebastián HibajloSebastián Hibajlo 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.14
3 David BlumDavid Blum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.16
4 Dominik BrokešDominik Brokeš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.38
5 Marek SmolíkMarek Smolík 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 09.48
6 Václav WachtlVáclav Wachtl 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.74
7 40 David HolečekDavid Holeček 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.85
8 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.2.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oskar KotišOskar Kotiš 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.75
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.18
3 50 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.52
4 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.64
5 6 Matěj PrůchaMatěj Průcha 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 09.72
6 Petr ŠlejmarPetr Šlejmar 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 10.17
7 Daniel BrumlDaniel Bruml 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.18
8 Michal PešekMichal Pešek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.2.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 PB 08.32
2 Pavel FauknerPavel Faukner 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 08.79
3 41 Matyáš ZímaMatyáš Zíma 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.36
4 4 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.43
5 Adam TesařAdam Tesař 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 09.65
6 Filip SteuerFilip Steuer 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.81
7 Petr ŠístekPetr Šístek 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 10.16
8 49 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 10.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.2.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.24
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.59
3 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.60
4 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 08.98
5 5 Ludmila RůžičkováLudmila Růžičková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.17
6 3 Adriana MarvalováAdriana Marvalová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.34
7 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.2.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.41
MS Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 08.56
3 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.86
4 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 08.94
5 Tereza ŽemličkováTereza Žemličková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.01
6 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.18
MS Daniela RajchlováDaniela Rajchlová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.47
8 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 PB 10.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.2.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.31
MS Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.55
3 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 08.67
4 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.02
5 Michaela KašparováMichaela Kašparová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.24
6 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 09.40
7 4 Laura MultušováLaura Multušová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 09.90
8 Veronika VargováVeronika Vargová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.2.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.31
2 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.53
MS Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 7 PB 08.80
4 35 Natálie ŠmejkalováNatálie Šmejkalová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.81
5 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.15
6 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.33
7 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.64
8 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 PB 09.76
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 19.2.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.30
2 4 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.68
3 Lucie DrskováLucie Drsková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.90
MS Louisa HsaineLouisa Hsaine 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.35
5 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.41
6 1 Nikol ČernáNikol Černá 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 09.45
7 Lucie WeberováLucie Weberová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 10.22
Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 19.2.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 4 08.35
MS Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 5 PB 08.60
3 Nela BurešováNela Burešová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 08.66
MS Viola ZávodováViola Závodová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.89
5 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 08.96
6 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 09.13
7 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.42
8 12 Elena TřískováElena Třísková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 19.2.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.40
2 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 08.40
3 2 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 08.78
4 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.80
5 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 09.00
6 Tereza VarjováTereza Varjová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.26
7 Kamila SmíškováKamila Smíšková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 09.47
8 Ella PopelováElla Popelová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 19.2.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.42
MS Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.73
3 32 Nela MarkováNela Marková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.83
MS Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.27
5 Alžběta Anna KnopfováAlžběta Anna Knopfová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.29
6 3 Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.44
7 Tereza PetrášováTereza Petrášová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.50
Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 13:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 08.23
2 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 SB 08.30
3 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 SB 08.38
4 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.41
5 2 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.43
6 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 08.49
7 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 08.52
8 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 SB 08.53
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.54
2 3 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 08.82
3 5 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.85
4 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 08.86
5 7 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 SB 08.86
6 5 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 08.86
7 Helena SoudkováHelena Soudková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.88
8 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.2.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 08.52
2 7 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 PB 08.91
3 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 09.40
4 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.45
5 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09.54
6 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.57
7 Natálie HečlováNatálie Hečlová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.2.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena SoudkováHelena Soudková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.80
2 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.26
3 3 Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 09.46
4 Taťána NesnídalováTaťána Nesnídalová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.62
5 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.86
6 18 Amélia AschenbrennerováAmélia Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 10.50
7 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 10.85
Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.2.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.91
2 Rozálie NovákováRozálie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 09.27
3 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 09.31
4 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.36
5 Ema ŠauerováEma Šauerová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.82
Vendula ŠindelářováVendula Šindelářová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Veronika NyklesováVeronika Nyklesová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Poznámky:
13,32 neznámá závodnice v 8.dráze
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.2.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.85
2 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.89
3 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... SB 09.39
5 Radka BalounováRadka Balounová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.50
6 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.61
7 4 Isabela MokruschováIsabela Mokruschová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.75
8 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 09.85
9 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 09.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 19.2.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.84
2 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.01
3 Karolína BrousilováKarolína Brousilová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.28
MS Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 09.43
5 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.76
6 6 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.96
7 Tereza TrojanováTereza Trojanová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 10.22
8 Alžběta VolkováAlžběta Volková 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 10.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 19.2.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.89
2 Barbora KrátkáBarbora Krátká 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.35
3 Daniela HarkušaDaniela Harkuša 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.39
4 Sofie MaškováSofie Mašková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.40
5 Magdaléna KleinováMagdaléna Kleinová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.09
6 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 10.29
7 Katka ŠindelářováKatka Šindelářová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.95
8 2 Kristýna SozanskáKristýna Sozanská 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 19.2.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.96
2 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.22
3 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 09.56
4 4 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.61
5 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 09.86
6 Andrea GabrielováAndrea Gabrielová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.37
7 Sofie KepkováSofie Kepková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.45
8 Viktorie ŠtolbováViktorie Štolbová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 19.2.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.20
2 Alena WachtlováAlena Wachtlová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.23
3 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 09.66
4 3 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 09.68
5 Nikol KrotkáNikol Krotká 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 09.69
MS Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.90
7 Julie LiškováJulie Lišková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.21
8 Michaela KocmanováMichaela Kocmanová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.24
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 17.81
2 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 18.11
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 18.66
4 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.99
Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 18.31
2 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 19.08
3 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 19.35
4 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.93
5 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 20.14
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 18.69
2 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 19.96
3 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 20.42
4 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 20.71
5 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 PB 21.88
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 78 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 20.46
2 Matěj LiškaMatěj Liška 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 20.58
3 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 PB 21.45
4 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 23.18
5 Tomáš KrejčíkTomáš Krejčík 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 24.79
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 20.56
2 3 Matyáš HojdaMatyáš Hojda 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 PB 23.60
3 Radek PrinclRadek Princl 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 23.75
Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS
Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 19.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 19.00
2 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 21.18
Šimon DrnecŠimon Drnec 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KošátkoAdam Košátko 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 20.66
2 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 21.02
3 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.02
MS Marek FousekMarek Fousek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.01
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 20.80
2 42 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 22.43
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 23.32
4 Michal KnopfMichal Knopf 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 23.42
5 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 24.41
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 PB 23.57
2 44 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 24.54
3 63 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 24.77
4 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 25.95
5 43 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.10
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.09
2 Adam TesařAdam Tesař 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 23.25
3 Marek SmolíkMarek Smolík 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 23.38
4 60 Adam ToušAdam Touš 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 24.18
5 Michal CinterhofMichal Cinterhof 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 25.98
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel FauknerPavel Faukner 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 21.50
2 David BlumDavid Blum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.86
3 Petr ŠístekPetr Šístek 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 25.20
4 Vendelín KohoutVendelín Kohout 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 25.21
Michal PešekMichal Pešek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 19.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.17
2 Filip FialaFilip Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.52
3 Kryštof MourekKryštof Mourek 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.19
4 Petr ŠlejmarPetr Šlejmar 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 25.15
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 19.60
2 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 20.23
3 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 20.40
4 2 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.42
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 20.57
2 2 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 20.82
3 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.96
4 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.57
Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 20.81
2 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 20.88
3 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 21.09
4 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 21.50
5 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 21.60
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 20.36
2 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 20.98
3 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 21.41
4 4 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 21.47
5 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 21.59
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 21.16
2 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 PB 21.31
3 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 21.55
4 Ema MaškováEma Mašková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 21.93
5 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 21.94
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BurešováNela Burešová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 21.85
2 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 22.48
3 33 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 PB 22.68
4 Michaela KašparováMichaela Kašparová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 22.84
Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 20.43
2 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 22.78
3 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 22.98
4 4 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 23.28
5 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 23.57
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 22.48
2 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 22.84
3 3 Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 23.52
4 Tereza PetrášováTereza Petrášová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 23.63
5 Jana BerkováJana Berková 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 24.99
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŽemličkováTereza Žemličková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.01
2 Barbora KaftanováBarbora Kaftanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.60
3 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 25.35
4 Lucie WeberováLucie Weberová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 26.31
34 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 19.2.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.64
2 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.77
3 5 Ludmila RůžičkováLudmila Růžičková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.49
4 3 Adriana MarvalováAdriana Marvalová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.51
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 20.94
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 21.16
3 Helena SoudkováHelena Soudková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 21.32
4 Natálie BekováNatálie Beková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.67
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 21.77
2 Anna SlámováAnna Slámová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 22.48
3 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.57
4 6 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.64
5 11 Kristýna VítůKristýna Vítů 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 22.73
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 22.35
2 Aneta SeidlováAneta Seidlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 22.53
3 Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 22.81
4 Rozálie NovákováRozálie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 23.18
Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 22.29
2 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 22.91
3 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 23.55
4 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 23.82
Emma ProkopováEmma Prokopová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 22.62
2 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 22.91
MS Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.17
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 23.35
5 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 23.53
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrousilováKarolína Brousilová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.30
2 3 Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 23.89
3 Adéla TomešováAdéla Tomešová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 25.63
4 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 26.35
5 Michaela KocmanováMichaela Kocmanová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 26.60
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 22.51
2 15 Anna TereshAnna Teresh 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.48
3 17 Karolína KuchynkováKarolína Kuchynková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.53
4 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 24.90
5 Andrea GabrielováAndrea Gabrielová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 25.23
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.44
2 Veronika NyklesováVeronika Nyklesová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.38
3 Ema ŠauerováEma Šauerová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 27.02
4 Katka ŠindelářováKatka Šindelářová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 28.64
Barbora KrátkáBarbora Krátká 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.46
2 Taťána NesnídalováTaťána Nesnídalová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 24.19
3 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.10
4 Veronika VargováVeronika Vargová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 25.47
5 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 25.85
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.09
2 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.32
3 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 24.25
Daniela HarkušaDaniela Harkuša 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka BalounováRadka Balounová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.65
2 Sofie MaškováSofie Mašková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.77
3 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.32
4 Sofie KepkováSofie Kepková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.18
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 19.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrátkáBarbora Krátká 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.78
2 19 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.29
3 Magdaléna KleinováMagdaléna Kleinová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.58
4 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.51
5 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 25.08
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NovákAdam Novák 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 37.48
MS Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 38.88
3 3 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 39.27
MS Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 40.18
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 38.76
MS Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 PB 40.20
3 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 42.27
4 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 42.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 44.02
2 David CihlářDavid Cihlář 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 45.81
3 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 45.97
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 44.92
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 45.22
3 Nikol JestříbkováNikol Jestříbková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 45.26
4 2 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 45.33
5 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 46.54
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 45.75
2 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 45.87
3 Tereza UhlíkováTereza Uhlíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.88
4 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.12
Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 46.45
2 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 49.66
3 5 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 50.13
4 4 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 51.29
5 4 Laura MultušováLaura Multušová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 59.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.2.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 4 42.12
MS Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 43.88
MS Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 46.12
Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 19.2.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 44.41
MS Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 44.64
MS Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 5 45.27
MS Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 45.51
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 74 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 2:08.74
MS 72 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:21.92
MS 67 Miloslav SuchýMiloslav Suchý 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.83
MS 71 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:26.55
MS 75 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 2:29.06
6 76 Jiří FrýzekJiří Frýzek 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2:42.08
70 Šimon SmolákŠimon Smolák 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
68 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 66 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2:28.88
2 78 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 2:34.25
3 81 Stanislav ŘehůřekStanislav Řehůřek 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. PB 2:40.99
4 65 Vít BasákVít Basák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.03
5 83 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:41.10
6 79 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:52.77
6 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DQ
Poznámky:
DQ dle TP 15.7.1
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam KošátkoAdam Košátko 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 2:20.03
MS 53 Daniel StaněkDaniel Staněk 10 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 2:29.04
3 59 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:32.79
4 54 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. PB 2:33.84
5 3 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 2:37.49
MS 45 Vít RadaVít Rada 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 2:44.94
MS 57 Lukáš SuchýLukáš Suchý 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.24
8 61 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:47.35
9 60 Adam ToušAdam Touš 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2:50.78
10 63 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s. AAC Domažlice, z. s. A PB 2:51.41
11 62 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. PB 2:59.26
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 50 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:50.21
2 42 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.60
3 47 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.42
4 46 Šimon MudraŠimon Mudra 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:59.27
5 41 Matyáš ZímaMatyáš Zíma 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:00.55
6 40 David HolečekDavid Holeček 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:00.74
7 64 Adam FroněkAdam Froněk 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 3:01.55
8 49 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3:02.31
9 43 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:03.27
10 44 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:05.64
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 27 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:20.42
MS 22 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:20.58
MS 31 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. PB 2:21.70
MS 24 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice PB 2:21.77
MS 26 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:28.91
MS 25 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:29.91
MS 28 Veronika KapitolováVeronika Kapitolová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:30.02
MS 30 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. SB 2:30.58
9 23 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:35.53
10 29 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.64
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 33 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. PB 2:37.68
2 32 Nela MarkováNela Marková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:38.99
MS 36 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:45.83
4 35 Natálie ŠmejkalováNatálie Šmejkalová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:48.92
5 39 Michaela ŠmídlováMichaela Šmídlová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. PB 2:56.55
6 37 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:59.79
7 38 Dominika VodičkováDominika Vodičková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:06.30
34 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 1 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... PB 2:27.89
MS 2 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 2:28.34
3 7 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 2:29.47
4 5 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:31.84
5 3 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:34.55
6 4 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 2:39.46
7 6 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:43.11
MS 8 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 2:43.44
9 11 Kristýna VítůKristýna Vítů 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 2:53.79
MS 9 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:00.64
10 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 19 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:40.67
2 14 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:42.48
3 17 Karolína KuchynkováKarolína Kuchynková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:43.03
4 12 Lucie HorskáLucie Horská 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.30
5 21 Ella RoháčováElla Roháčová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 2:55.02
6 16 Veronika VagovičováVeronika Vagovičová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.50
7 3 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2:58.67
8 18 Amélia AschenbrennerováAmélia Aschenbrennerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:01.67
9 15 Anna TereshAnna Teresh 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:10.41
10 2 Kristýna SozanskáKristýna Sozanská 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:20.90
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 19.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 17 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 4:07.74
2 16 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:07.92
3 14 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:13.16
MS 20 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:20.11
5 19 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 4:20.96
6 15 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 4:27.76
MS 22 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... PB 4:28.17
MS 21 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:54.45
9 18 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 4:58.38
10 23 Petr MüllerPetr Müller 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5:04.45
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 19.2.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 13 4:36.44
MS 14 Tomáš StaněkTomáš Staněk 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 5 4:51.55
MS 13 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 PB 4:52.04
MS 9 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:53.28
5 4 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:56.80
MS 7 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 PB 4:57.69
MS 15 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:59.75
8 5 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 5:01.20
9 16 Jindřich ŠrejmaJindřich Šrejma 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 PB 5:01.47
10 17 Vít ŠváchaVít Švácha 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 5:11.41
11 3 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 5:16.79
12 12 Ondřej NovákOndřej Novák 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 12 6:18.18
5 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 19.2.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 4:58.06
2 11 Nikola HatováNikola Hatová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:03.23
3 10 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:04.02
4 5 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:14.53
MS 1 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... PB 5:29.33
MS 2 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:45.46
7 9 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5:51.49
8 13 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:28.99
8 Sára DolejšováSára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
7 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... DNS
4 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
3 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
6 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 19.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 10 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 5:13.89
MS 2 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 5:17.55
MS 3 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 5:22.55
MS 8 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 5:26.11
MS 7 Nora PlacháNora Plachá 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 5:28.98
MS 5 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 5:32.43
MS 4 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 PB 5:44.77
MS 6 Linda PilchováLinda Pilchová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 PB 5:48.97
9 9 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10 PB 5:54.59
10 6 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 6:00.01
11 1 Nikol ČernáNikol Černá 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 6:41.58
12 12 Elena TřískováElena Třísková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 7:32.86
Celkem 12 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 08.42
MS Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.71
3 4 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.17
MS Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.40
MS Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.44
6 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 09.33
2 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.99
3 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 10.11
4 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10.59
5 David CihlářDavid Cihlář 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 10.64
6 79 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 11.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.83
2 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.54
3 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.54
4 76 Jiří FrýzekJiří Frýzek 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 11.87
5 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.03
6 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.09
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HosnedlDavid Hosnedl 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.47
2 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 10.52
3 59 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.73
4 42 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 11.33
5 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 11.58
6 61 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.97
7 Kryštof MourekKryštof Mourek 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.10
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Adam FroněkAdam Froněk 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 12.09
2 Michal KnopfMichal Knopf 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 12.63
3 47 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 12.66
4 44 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.93
5 43 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.18
6 5 Alex CardaAlex Carda 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 13.64
7 Marek VotavaMarek Votava 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 19.89
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.94
2 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 11.75
3 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 11.77
4 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.53
MS Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.90
6 6 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.39
7 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.82
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.26
2 Vendula VeseláVendula Veselá 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
3 14 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 PB 11.80
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.14
5 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 13.48
6 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.97
Lada KalounerováLada Kalounerová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BekováNatálie Beková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 11.18
2 4 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 11.98
3 Veronika LiškováVeronika Lišková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.01
4 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.13
5 4 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.30
6 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.45
7 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 13.93
Helena SoudkováHelena Soudková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 19.2.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie SolčanskáTerezie Solčanská 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.48
2 Elena MatysováElena Matysová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 11.35
3 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 11.50
4 6 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 11.53
5 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.11
6 Nicol KuželíkováNicol Kuželíková 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 PB 13.18
7 4 Isabela MokruschováIsabela Mokruschová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 13.94
8 16 Veronika VagovičováVeronika Vagovičová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 15.80
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.97
MS Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.19
3 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.31
MS Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.33
MS Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 09.34
MS Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 09.43
Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.49
MS Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.69
MS Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 PB 09.73
4 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK MostAK Most 3 09.77
MS Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 5 09.89
MS Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.93
Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 09.92
2 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 10.30
3 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 10.61
MS Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 10.72
5 Dominika NovákováDominika Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.33
6 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 11.93
Kateřina LapskáKateřina Lapská 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 19.2.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 5 SB 10.83
2 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.96
3 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 11.07
4 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 11.21
MS 3 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.53
6 37 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 12.20
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pták, Pavlas, Mourek, Nygrýn Pták, Pavlas, Mourek, Nygrýn AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:43.91
2 Bencko, Dubový, Tůma, Mastný Bencko, Dubový, Tůma, Mastný TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 1:46.73
3 Coufal, Košátko, Bandžal, Vlasák Coufal, Košátko, Bandžal, Vlasák TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 1:52.60
4 12 Novák, Kozák, Řehůřek, Hojda Novák, Kozák, Řehůřek, Hojda ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 2:01.32
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchymovský, Slivoň, Kotiš, Kalouner Jáchymovský, Slivoň, Kotiš, Kalouner Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 1:49.80
2 Cihlář, Man, Krutina, Svojanovský Cihlář, Man, Krutina, Svojanovský Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 1:50.35
3 65 Basák, Královec, Bína, Koželuh Basák, Královec, Bína, Koželuh AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:50.61
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Faukner, Smolík, Fajt, Soukup Faukner, Smolík, Fajt, Soukup Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 2:04.22
2 Kotiš, Wachtl, Špatenka, Rendl Kotiš, Wachtl, Špatenka, Rendl Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:04.97
3 Knopf, Froněk, Hibajlo, Carda Knopf, Froněk, Hibajlo, Carda AC Domažlice, z. s. AAC Domažlice, z. s. A 5 2:10.20
4 Fiala, Holeček, Steuer, Zikmundovský Fiala, Holeček, Steuer, Zikmundovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:10.26
5 Cinterhof, Mudra, Tesař, Průcha Cinterhof, Mudra, Tesař, Průcha ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 2:18.01
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 2 Kunclová, Chalupová, Bláhová, Oulehlová Kunclová, Chalupová, Bláhová, Oulehlová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:53.47
2 Machalek, Čížková, Čížková, Čermáková Machalek, Čížková, Čížková, Čermáková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:53.96
3 Hromadová, Chalupová, Chalupová, Vítovcová Hromadová, Chalupová, Chalupová, Vítovcová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 1:56.48
4 Kořínková, Bártíková, Šmejkalová, Sulimová Kořínková, Bártíková, Šmejkalová, Sulimová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:59.94
5 Burešová, Rýdlová, Sklenářová, Štrachová Burešová, Rýdlová, Sklenářová, Štrachová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:03.49
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šenkýřová, Doubková, Salzmanová, Legnerová Šenkýřová, Doubková, Salzmanová, Legnerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:52.97
2 Nováková, Kušnierová, Pivovarčíková, Hupáková Nováková, Kušnierová, Pivovarčíková, Hupáková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:54.70
3 Stöckelmayerová, Mašková, Nováková, Fialová Stöckelmayerová, Mašková, Nováková, Fialová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:54.91
4 Vlčková, Kučerová, Nováková, Šmákalová Vlčková, Kučerová, Nováková, Šmákalová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:01.24
5 Vozárová, Berková, Lokvencová, Andrlová Vozárová, Berková, Lokvencová, Andrlová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 2:09.07
6 1 Černá, Vodičková, Křížková, Multušová Černá, Vodičková, Křížková, Multušová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:14.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brejníková, Hejlová, Houdková, Nováková Brejníková, Hejlová, Houdková, Nováková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:57.03
2 Žemličková, Lapská, Nováková, Marvalová Žemličková, Lapská, Nováková, Marvalová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:01.91
3 Strobachová, Šoffrová, Uhlíková, Růžičková Strobachová, Šoffrová, Uhlíková, Růžičková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:02.66
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 19.2.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blažková, Nováková, Špetová, Vakešová Blažková, Nováková, Špetová, Vakešová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:02.67
2 Slámová, Koželuhová, Dobrovolná, Machalek Slámová, Koželuhová, Dobrovolná, Machalek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:03.68
3 3 Fišáková, Svobodová, Kozáková, Matulková Fišáková, Svobodová, Kozáková, Matulková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:03.90
4 Kopalová, Polívková, Prokopová, Škarbanová Kopalová, Polívková, Prokopová, Škarbanová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:09.68
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.2.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Horská, Jílková, Lišková, Mokruschová Horská, Jílková, Lišková, Mokruschová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:07.48
2 Schinabková, Kavinová, Veselá, Hovorková Schinabková, Kavinová, Veselá, Hovorková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:10.30
3 Balounová, Seidlová, Solčanská, Sozanská Balounová, Seidlová, Solčanská, Sozanská AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:12.01
4 Kocmanová, Vecková, Duchoslavová, Gabrielová Kocmanová, Vecková, Duchoslavová, Gabrielová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:22.00
Schambergerová, Dubová, Dubová, Smolíková Schambergerová, Dubová, Dubová, Smolíková Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.2.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krátká, Mašková, Nesnídalová, Říhánková Krátká, Mašková, Nesnídalová, Říhánková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:08.80
2 Cvrčková, Vítů, Svobodová, Gondeková Cvrčková, Vítů, Svobodová, Gondeková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:10.52
3 Kepková, Poděbradská, Sedláčková, Zikmundová Kepková, Poděbradská, Sedláčková, Zikmundová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:12.51
4 21 Roháčová, Tomešová, Nováková, Osuská Roháčová, Tomešová, Nováková, Osuská TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:18.53
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 19.2.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67
1 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 1.64 - o - o o o o o xxx
MS Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 12 1.64 - - - - - o o o xxx
3 4 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 9 PB 1.64 - - - o xxo xo xo o xxx
MS Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2 PB 1.64 - - - o - o o xo xxx
5 5 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 10 SB 1.55 - o xo o xxo xxx
MS Josef HolemářJosef Holemář
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
09 5 PB 1.50 - o o xo xxx
7 Alfréd KrutinaAlfréd Krutina
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 1 PB 1.50 - xo o xo xxx
8 Matěj LiškaMatěj Liška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 7 1.40 xo o xxx
9 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 8 1.35 xo r
10 Eliáš LoudaEliáš Louda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 6 0.00 xr
Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 4 NM xxx
76 Jiří FrýzekJiří Frýzek
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 3 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 19.2.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64
1 Jakub KozákJakub Kozák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
10 6 PB 1.45 - - - o o o xx
2 Adam MalýAdam Malý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 7 PB 1.40 o o o o xo xxx
3 2 Adam SoukupAdam Soukup
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
11 1 PB 1.40 o o o o xxo xxx
4 59 Marek PatrasMarek Patras
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 8 PB 1.40 o o o xxo xxo xxx
5 Sebastián HibajloSebastián Hibajlo
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 2 PB 1.30 o o xo xxx
6 Dominik BrokešDominik Brokeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 5 1.25 o o xxx
7 Filip SteuerFilip Steuer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 3 PB 1.20 o xxx
62 Matyáš LokajMatyáš Lokaj
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 4 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 19.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,60 1,62
MS Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 2 PB 1.60 - o o o xo o o xxo xxx
MS Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 3 PB 1.53 - o o o xxo xo xxx
3 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 PB 1.53 - o o xo xxo xo xxx
4 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 4 PB 1.50 o o o xo o xxx
MS Adriana GýnováAdriana Gýnová
AK MostAK Most
09 8 1.45 o o o o xxx
6 1 Anna FialováAnna Fialová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 PB 1.45 o xo o xo xxx
7 Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 6 PB 1.40 o xo xo xxx
8 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 9 SB 1.35 o o r
Nela NovákováNela Nováková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 19.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62
1 Vendula VeseláVendula Veselá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 16 1.40 o o o o xxo xo xxx
2 Anna SlámováAnna Slámová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 10 PB 1.35 o o o xo o xxx
3 5 Eliška GondekováEliška Gondeková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 14 PB 1.35 xo xo o xxo o xxx
4= Terezie SolčanskáTerezie Solčanská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 13 PB 1.35 o o o o xo xxx
4= Kateřina DubováKateřina Dubová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 1 PB 1.35 o o o o xo xxx
4= Natálie BekováNatálie Beková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 15 1.35 o o o o xo xxx
7 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 6 PB 1.35 o o o o xxo xxx
8= Anna KoželuhováAnna Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3 PB 1.30 o o o xxo xxx
8= 4 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 12 PB 1.30 o o o xxo xxx
10 Monika VeseláMonika Veselá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 5 PB 1.25 o o o xxx
11 5 Amálie MatulkováAmálie Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 8 PB 1.25 o xo xo xxx
12 Rozálie NovákováRozálie Nováková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 11 1.20 o o xxx
13 21 Ella RoháčováElla Roháčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 7 PB 1.20 x- o xxx
14 Alžběta VolkováAlžběta Volková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
11 2 PB 1.15 o xr
15 Natálie HečlováNatálie Hečlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
11 4 PB 1.15 xo xxx
14 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 9 NM x- xx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 19.2.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,15 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60
MS Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 6 PB 3.40 - - - - - - - xo - o xo - o o xo xxx
MS Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2 PB 3.40 - - - - - - - - o - o - o o xxo r
MS Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 5 PB 2.80 - - - - o o o o o xxx
4 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 3 PB 2.50 o o o xxo o o xxx
5 Eliáš LoudaEliáš Louda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 4 2.50 - xxo - o xo xo xxx
6 Šimon KolářŠimon Kolář
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 PB 1.80 xxo xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 19.2.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,15 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30
MS Linda KupkováLinda Kupková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 7 PB 2.50 - - - o o xo xxx
2 29 Eliška DoubkováEliška Doubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 2 PB 2.40 o o o o o xxx
3 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 PB 2.40 o o xo xo xo xxx
MS Eliška KrupičkováEliška Krupičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 6 PB 2.40 - xxo o xo xo xxx
4 Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 5 PB 2.40 o xxo xo o xo xxx
MS Ema VaverováEma Vaverová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
11 4 PB 2.30 o xo xxo o xxx
Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 19.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 PB 5.76 5.15 x 5.16 5.16 5.45 5.55 5.76
2 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 21 PB 5.68 5.34 5.50 5.47 5.50 5.30 5.68 5.27
3 Lukáš BandžalLukáš Bandžal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 19 PB 5.39 5.25 5.33 x 5.33 5.39 4.82 5.09
4 Miroslav ManMiroslav Man
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 16 PB 5.36 4.84 5.26 5.28 5.28 5.18 3.75 5.36
5 Vít ČechuraVít Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 20 5.35 4.91 5.06 5.06 5.06 5.35 5.26 4.63
6 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 18 4.96 4.94 4.96 x 4.96 4.49 4.81 4.81
7 Eliáš LoudaEliáš Louda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 15 4.91 4.71 4.91 4.63 4.91 3.95 4.52 4.64
8 5 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 7 PB 4.90 4.55 4.88 4.84 4.88 4.67 4.78 4.90
9 Daniel CoufalDaniel Coufal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 14 SB 4.73 4.73 4.60 4.54 4.73
10 Tomáš BenckoTomáš Bencko
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 17 4.63 4.63 x 4.51 4.63
11 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 12 SB 4.60 4.32 4.60 4.07 4.60
12 Kryštof KotišKryštof Kotiš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 9 PB 4.53 4.53 4.43 4.23 4.53
13 David CihlářDavid Cihlář
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 11 4.40 x x 4.40 4.40
14 Matěj LiškaMatěj Liška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 10 4.34 x 4.07 4.34 4.34
15 12 Ondřej NovákOndřej Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
09 3 PB 4.28 4.28 3.96 3.94 4.28
16 81 Stanislav ŘehůřekStanislav Řehůřek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
09 4 PB 4.11 4.09 4.11 4.01 4.11
17 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 8 SB 3.80 x 3.80 x 3.80
18 Martin TenkMartin Tenk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 5 SB 3.76 3.76 3.72 x 3.76
19 David BínaDavid Bína
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 1 PB 3.71 3.71 3.63 3.57 3.71
20 Tomáš KrejčíkTomáš Krejčík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 6 SB 3.33 x 3.33 3.20 3.33
Alexander DušekAlexander Dušek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 2 DNS
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 19.2.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam MalýAdam Malý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 22 PB 4.69 x 4.55 4.36 4.55 4.69 4.40 4.29
2 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 17 PB 4.48 4.48 4.43 4.36 4.48 4.16 4.34 4.30
3 2 Adam SoukupAdam Soukup
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
11 20 4.22 3.92 4.03 4.00 4.03 4.15