Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy v halových vícebojích

Praha - Strahov (7. - 8. 1. 2023)

skok daleký - Muži

(so, 7.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 261 František DoubekFrantišek Doubek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 10 7.25 7.06 7.25 5.88 7.25 874.00
2 192 Munoz Luis DomínguezMunoz Luis Domínguez
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 1 6.68 x 6.68 x 6.68 739.00
3 243 Vít MolvaVít Molva
SK JeseniovaSK Jeseniova
95 7 6.58 6.58 6.44 6.52 6.58 716.00
4 384 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4 6.42 6.24 6.42 6.10 6.42 679.00
5 571 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 6 6.41 6.22 6.41 6.11 6.41 677.00
6 284 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3 6.27 6.27 5.50 6.14 6.27 646.00
7 242 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 5 6.13 x 6.13 6.09 6.13 615.00
8 263 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 5.74 5.45 5.74 x 5.74 531.00
241 Pavel HyklPavel Hykl
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
76 8 DNS
265 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 9 DNS
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 7.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 258 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 8 7.22 6.96 7.22 7.17 7.22 866.00
2 220 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 6.95 6.76 6.71 6.95 6.95 802.00
3 267 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 6.63 6.46 6.55 6.63 6.63 727.00
4 214 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 6 6.38 5.94 5.80 6.38 6.38 670.00
5 266 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 5 6.37 5.95 6.37 6.28 6.37 668.00
6 225 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 4 6.08 5.92 6.04 6.08 6.08 604.00
7 256 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 5.77 5.36 5.77 5.64 5.77 537.00
8 182 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 5.70 3.58 5.70 5.49 5.70 523.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 7.1.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 261 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4 6.18 6.10 6.18 5.91 6.18 626.00
2 271 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 12 6.11 5.73 5.94 6.11 6.11 610.00
3 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 6.04 5.46 x 6.04 6.04 595.00
4 286 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 13 5.85 5.85 x 5.57 5.85 554.00
5 252 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 18 5.84 5.84 5.72 5.84 552.00
6 253 Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 14 5.82 5.33 5.52 5.82 5.82 548.00
7 295 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 16 5.81 5.53 5.65 5.81 5.81 546.00
8 260 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 11 5.65 5.34 5.54 5.65 5.65 512.00
9 240 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 19 5.61 5.61 x x 5.61 504.00
10 Michal FriedlMichal Friedl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 1 5.23 5.03 5.23 5.14 5.23 427.00
11 263 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 5.13 5.06 5.13 4.82 5.13 407.00
12 245 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 10 5.10 5.09 5.08 5.10 5.10 402.00
13 195 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3 4.99 4.53 4.99 4.65 4.99 380.00
14 203 Vojtěch KavanVojtěch Kavan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2 4.99 4.39 4.99 4.40 4.99 380.00
15 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 4.95 x x 4.95 4.95 373.00
16 244 Fabian SvobodaFabian Svoboda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 8 4.92 x 4.92 4.74 4.92 367.00
17 240 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 5 4.85 4.67 4.55 4.85 4.85 354.00
18 242 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 4.82 4.82 4.36 3.41 4.82 348.00
Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 15 DNS
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 7.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 323 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 11 5.49 5.37 5.49 5.44 5.49 479.00
2 285 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 10 5.48 5.48 5.36 5.27 5.48 477.00
3 188 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 8 5.44 4.87 5.23 5.44 5.44 469.00
4 322 Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 4 5.33 x 5.29 5.33 5.33 447.00
5 255 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3 5.30 4.97 5.08 5.30 5.30 441.00
6 203 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 12 5.27 4.78 x 5.27 5.27 435.00
7 324 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 6 5.24 4.03 5.24 5.20 5.24 429.00
8 321 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 2 5.06 4.93 5.06 4.98 5.06 394.00
9 320 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1 4.91 4.84 4.91 4.91 4.91 365.00
10 325 Robert VlčekRobert Vlček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 13 4.71 4.27 4.63 4.71 4.71 328.00
11 240 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 7 4.66 4.43 4.66 4.66 319.00
12 8 Oldřich MájOldřich Máj
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 5 4.37 x 4.37 4.10 4.37 267.00
13 328 Ondřej ZemekOndřej Zemek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 14 4.19 4.19 3.96 3.96 4.19 237.00
14 327 Filip SotonaFilip Sotona
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 9 3.98 x x 3.98 3.98 203.00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 8.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 286 Natálie OlivováNatálie Olivová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4 5.52 5.39 x 5.52 5.52 706.00
2 288 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.44 5.40 5.44 4.10 5.44 683.00
3 294 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 5.29 5.02 5.14 5.29 5.29 640.00
4 293 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 5.16 5.16 5.10 5.13 5.16 603.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 8.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 273 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 5.52 5.18 5.26 5.52 5.52 706.00
2 274 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 9 5.29 5.22 5.29 5.04 5.29 640.00
3 272 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 8 5.14 5.11 5.14 5.11 5.14 598.00
4 280 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 5.05 4.79 5.05 5.00 5.05 573.00
5 282 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 4.86 x 4.81 4.86 4.86 522.00
6 281 Dominika SalčákováDominika Salčáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 7 4.85 4.76 4.85 4.54 4.85 519.00
7 283 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 4.63 4.36 4.39 4.63 4.63 461.00
8 284 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 2 4.48 4.37 3.18 4.48 4.48 423.00
9 285 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 4.39 4.32 4.35 4.39 4.39 401.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 8.1.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 268 Laura LinkováLaura Linková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 5.14 x 5.14 4.87 5.14 598.00
2 271 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 5.08 4.86 5.08 5.04 5.08 581.00
3 267 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 19 4.87 4.87 4.73 4.87 4.87 524.00
4 263 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 16 4.87 4.66 4.87 4.87 4.87 524.00
5 265 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 15 4.86 4.77 4.86 4.52 4.86 522.00
6 261 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 4 4.65 4.40 4.65 4.54 4.65 466.00
7 260 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 11 4.63 4.61 4.53 4.63 4.63 461.00
8 264 Anna ČervenkováAnna Červenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 4.59 4.58 4.59 4.46 4.59 451.00
9 253 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 7 4.59 4.59 x 4.45 4.59 451.00
10 251 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 4.52 4.52 4.50 4.38 4.52 433.00
11 252 Mariana ČítkováMariana Čítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 17 4.46 4.46 x 4.37 4.46 418.00
12 245 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 4.40 4.20 4.36 4.40 4.40 403.00
13 242 Lucie SolničkováLucie Solničková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 12 4.37 4.11 4.37 x 4.37 396.00
14 246 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 1 4.36 4.22 4.36 4.26 4.36 393.00
15 244 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 10 4.19 4.12 3.74 4.19 4.19 352.00
16 240 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 13 4.14 3.80 4.11 4.14 4.14 340.00
17 243 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 5 3.97 3.97 x x 3.97 301.00
18 241 Nikola ŠebkováNikola Šebková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 14 3.90 3.67 3.79 3.90 3.90 285.00
Valerie BenešováValerie Benešová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 2 DNS
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 8.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 293 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 12 4.97 4.97 4.69 4.72 4.97 551.00
2 272 Lea BradováLea Bradová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 4 4.96 4.96 4.60 4.87 4.96 548.00
3 263 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 28 4.75 x 4.67 4.75 4.75 492.00
4 283 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 27 4.56 4.42 4.41 4.56 4.56 443.00
5 255 Ema AdamkováEma Adamková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 1 4.54 4.32 4.54 4.42 4.54 438.00
6 280 Stela PopelíkováStela Popelíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
08 23 4.54 4.16 4.11 4.54 4.54 438.00
7 281 Eliška ŠormováEliška Šormová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 26 4.53 4.39 4.53 4.35 4.53 436.00
8 273 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 5 4.50 4.42 4.50 x 4.50 428.00
9 242 Marianna VaňkováMarianna Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 29 4.39 4.39 4.33 3.75 4.39 401.00
10 288 Nikol HývnarováNikol Hývnarová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 10 4.36 4.10 4.22 4.36 4.36 393.00
11 274 Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 7 4.35 3.76 4.14 4.35 4.35 391.00
12 251 Linda PlačkováLinda Plačková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 22 4.31 4.31 x 4.27 4.31 381.00
13 214 Natálie CharvátováNatálie Charvátová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 11 4.31 4.31 3.98 3.86 4.31 381.00
14 266 Viola VolešováViola Volešová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 30 4.22 4.22 4.07 4.02 4.22 359.00
15 210 Eliška BlažkováEliška Blažková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 3 4.21 x x 4.21 4.21 357.00
16 267 Barbora MáchováBarbora Máchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 16 4.20 4.08 3.92 4.20 4.20 355.00
17 285 Alena AndresováAlena Andresová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 2 4.17 4.11 4.17 3.79 4.17 347.00
18 267 Ella NovákováElla Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 19 4.17 3.98 4.17 3.38 4.17 347.00
19 265 Eliška ProcházkováEliška Procházková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 24 4.16 x 4.16 3.95 4.16 345.00
20 264 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 25 4.11 3.96 4.08 4.11 4.11 333.00
21 268 Agáta MálkováAgáta Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 17 4.10 3.55 3.92 4.10 4.10 331.00
22 240 Mariana HoškováMariana Hošková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 9 4.05 4.05 x 3.65 4.05 319.00
23 241 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 8 3.96 3.96 3.42 3.96 3.96 299.00
24 246 Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 6 3.95 3.95 3.85 3.80 3.95 296.00
25 284 Diana JirkováDiana Jirková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 13 3.87 3.87 x 3.42 3.87 279.00
26 263 Klára KohoutováKlára Kohoutová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
09 14 3.81 3.34 3.65 3.81 3.81 265.00
27 261 Nicola NovákováNicola Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 20 3.69 3.57 3.69 3.63 3.69 239.00
28 256 Barbora MatoušováBarbora Matoušová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 18 3.59 x x 3.59 3.59 218.00
29 8 Berta PeřinkováBerta Peřinková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 21 3.13 3.13 x x 3.13 130.00
30 188 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 15 3.07 x 3.07 x 3.07 119.00
Celkem 30 závodníků