Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy v halových vícebojích

Praha - Strahov (7. - 8. 1. 2023)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.04 868.00
2 192 Munoz Luis DomínguezMunoz Luis Domínguez 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.13 837.00
3 284 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.16 826.00
4 384 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.25 796.00
5 242 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.42 739.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.32 772.00
2 571 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.39 749.00
3 241 Pavel HyklPavel Hykl 76 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.40 745.00
4 263 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.69 653.00
5 265 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.95 574.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.04 868.00
2 192 Munoz Luis DomínguezMunoz Luis Domínguez 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.13 837.00
3 284 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.16 826.00
4 384 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.25 796.00
5 243 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.32 772.00
6 571 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.39 749.00
7 241 Pavel HyklPavel Hykl 76 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.40 745.00
8 242 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.42 739.00
9 263 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.69 653.00
10 265 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.95 574.00

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 7.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.92 911.00
2 220 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.10 847.00
3 225 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.28 785.00
4 266 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 07.38 752.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 267 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.37 755.00
2 256 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.42 739.00
3 214 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.52 706.00
4 182 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.59 684.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 06.92 911.00
2 220 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.10 847.00
3 225 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 07.28 785.00
4 267 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.37 755.00
5 266 Alexis KimbembeAlexis Kimbembe 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 07.38 752.00
6 256 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.42 739.00
7 214 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.52 706.00
8 182 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.59 684.00

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 7.1.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.10 847.00
2 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.21 809.00
3 271 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.61 678.00
4 203 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.81 616.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.1.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 240 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.51 710.00
2 252 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 07.52 706.00
3 260 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 07.58 687.00
4 295 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.63 671.00
5 286 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.72 643.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.1.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 263 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.80 619.00
2 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.94 577.00
3 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.00 560.00
4 245 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.14 520.00
5 242 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.15 517.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 7.1.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.28 785.00
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.55 697.00
3 240 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 08.03 551.00
4 195 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.23 495.00
5 244 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.25 489.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.10 847.00
2 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.21 809.00
3 253 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.28 785.00
4 240 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.51 710.00
5 252 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 07.52 706.00
6 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.55 697.00
7 260 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 07.58 687.00
8 271 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.61 678.00
9 295 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.63 671.00
10 286 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.72 643.00
11 263 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.80 619.00
12 203 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.81 616.00
13 256 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.94 577.00
14 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.00 560.00
15 240 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 08.03 551.00
16 245 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.14 520.00
17 242 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.15 517.00
18 195 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.23 495.00
19 244 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.25 489.00

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 322 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 07.72 643.00
2 285 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.75 634.00
3 320 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.75 634.00
4 203 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 07.77 628.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 07.61 678.00
2 324 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.81 616.00
3 323 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.83 610.00
4 255 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 07.86 601.00
5 321 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 08.18 509.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Oldřich MájOldřich Máj 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.42 444.00
2 240 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.56 408.00
3 325 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.66 383.00
4 327 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.90 327.00
5 328 Ondřej ZemekOndřej Zemek 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.30 241.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 07.61 678.00
2 322 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 07.72 643.00
3 285 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.75 634.00
3 320 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.75 634.00
5 203 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 07.77 628.00
6 324 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.81 616.00
7 323 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.83 610.00
8 255 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 07.86 601.00
9 321 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 08.18 509.00
10 8 Oldřich MájOldřich Máj 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.42 444.00
11 240 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.56 408.00
12 325 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.66 383.00
13 327 Filip SotonaFilip Sotona 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.90 327.00
14 328 Ondřej ZemekOndřej Zemek 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.30 241.00