Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale
Praha-Stromovka (16. - 17. 2. 2008)800 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 1:56.25 | |||||||||||||||
2 | Daniel ČenščákDaniel Čenščák | 90 | TJ Baník Stříbro | 1:57.15 | |||||||||||||||
3 | Ladislav SteinerLadislav Steiner | 89 | A. C. TEPO Kladno | 1:57.89 | |||||||||||||||
4 | Milan VlčekMilan Vlček | 89 | SK Nové Město nad Metují | 2:01.15 | |||||||||||||||
5 | Lukáš FikarLukáš Fikar | 90 | AC Čáslav | 2:02.63 | |||||||||||||||
6 | Martin KoutnýMartin Koutný | 90 | Atletika Polička | 2:03.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HrstkaMartin Hrstka | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 1:57.83 | |||||||||||||||
2 | Jan KubistaJan Kubista | 90 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1:58.07 | |||||||||||||||
3 | Michal PavlíčekMichal Pavlíček | 90 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1:58.18 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BöhmTomáš Böhm | 89 | TJ Slezan Opava | 1:59.49 | |||||||||||||||
5 | Daniel MezuliáníkDaniel Mezuliáník | 89 | AC Falcon Rokycany | 2:00.70 | |||||||||||||||
6 | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | AK SSK Vítkovice | 2:02.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DvořákMichal Dvořák | 90 | USK Praha | 1:59.07 | |||||||||||||||
2 | David BujnovskýDavid Bujnovský | 89 | Sokol České Budějovice | 1:59.23 | |||||||||||||||
3 | Pavel RybišárPavel Rybišár | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 1:59.29 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch JurásekVojtěch Jurásek | 90 | VSK Univerzita Brno | 1:59.53 | |||||||||||||||
5 | Filip KolorosFilip Koloros | 90 | SK Kotlářka Praha | 2:02.01 | |||||||||||||||
6 | Dominik StadlerDominik Stadler | 89 | SK Speed Brno | 2:03.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 17.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HrstkaMartin Hrstka | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 1:54.52 | |||||||||||||||
2 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 1:55.83 | |||||||||||||||
3 | Michal DvořákMichal Dvořák | 90 | USK Praha | 1:56.41 | |||||||||||||||
4 | Ladislav SteinerLadislav Steiner | 89 | A. C. TEPO Kladno | 1:57.28 | |||||||||||||||
5 | Daniel ČenščákDaniel Čenščák | 90 | TJ Baník Stříbro | 1:57.57 | |||||||||||||||
6 | David BujnovskýDavid Bujnovský | 89 | Sokol České Budějovice | 1:58.46 | |||||||||||||||
7 | Michal PavlíčekMichal Pavlíček | 90 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 2:00.77 | |||||||||||||||
8 | Jan KubistaJan Kubista | 90 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 2:01.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan OstrejšJan Ostrejš | 91 | Batt klub N.Město na Mor. | 2:02.92 | |||||||||||||||
2 | Libor ŠicLibor Šic | 91 | SK Spartak Praha 4 | 2:03.25 | |||||||||||||||
3 | Jiří PetrákJiří Petrák | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:03.55 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ZemanVojtěch Zeman | 91 | AK SSK Vítkovice | 2:04.73 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:05.49 | |||||||||||||||
6 | Michal ProcházkaMichal Procházka | 91 | TJ Klatovy | 2:09.68 | |||||||||||||||
7 | Roman PapíkRoman Papík | 92 | AC Česká Lípa | 2:10.80 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 2:01.57 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HalajLukáš Halaj | 92 | AK Bohumín, o.s. | 2:02.32 | |||||||||||||||
3 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | 2:02.54 | |||||||||||||||
4 | Petr LohrPetr Lohr | 91 | USK Praha | 2:04.59 | |||||||||||||||
5 | Martin WendroffMartin Wendroff | 91 | JAC Brno | 2:06.25 | |||||||||||||||
6 | Petr DaněkPetr Daněk | 92 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:07.06 | |||||||||||||||
7 | Jakub PacnerJakub Pacner | 91 | AK SSK Vítkovice | 2:08.44 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JohannaTomáš Johanna | 91 | AK Bílina | 2:03.91 | |||||||||||||||
2 | Tomáš TrčkaTomáš Trčka | 91 | AK Zlín | 2:04.62 | |||||||||||||||
3 | Václav KešnerVáclav Kešner | 91 | AC Čáslav | 2:06.45 | |||||||||||||||
4 | Jakub TomešJakub Tomeš | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:07.00 | |||||||||||||||
5 | Petr NechvílPetr Nechvíl | 91 | AC Spartak Choceň | 2:07.48 | |||||||||||||||
6 | Josef RyglJosef Rygl | 92 | TJ Spartak Třebíč | 2:08.96 | |||||||||||||||
7 | Josef ChrášťanskýJosef Chrášťanský | 92 | Sokol České Budějovice | 2:10.24 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 17.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 1:57.15 | |||||||||||||||
2 | Jan OstrejšJan Ostrejš | 91 | Batt klub N.Město na Mor. | 1:59.20 | |||||||||||||||
3 | Tomáš TrčkaTomáš Trčka | 91 | AK Zlín | 2:00.23 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HalajLukáš Halaj | 92 | AK Bohumín, o.s. | 2:00.66 | |||||||||||||||
5 | Tomáš JohannaTomáš Johanna | 91 | AK Bílina | 2:03.73 | |||||||||||||||
6 | Libor ŠicLibor Šic | 91 | SK Spartak Praha 4 | 2:04.24 | |||||||||||||||
7 | Jiří PetrákJiří Petrák | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:04.31 | |||||||||||||||
8 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | 2:05.97 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | Sokol České Budějovice | 2:18.20 | |||||||||||||||
2 | Radka StružkováRadka Stružková | 89 | AK Olomouc | 2:19.66 | |||||||||||||||
3 | Petra VašinováPetra Vašinová | 90 | SK Hranice | 2:20.19 | |||||||||||||||
4 | Radka ZelenkováRadka Zelenková | 89 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:20.79 | |||||||||||||||
5 | Eva OrlováEva Orlová | 89 | ACP Olymp Brno | 2:22.76 | |||||||||||||||
6 | Lucie MaršánováLucie Maršánová | 90 | Atletika Jihlava | 2:22.95 | |||||||||||||||
7 | Tereza MrkosováTereza Mrkosová | 90 | AC Moravská Slavia Brno | 2:31.94 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina KlesnilováMartina Klesnilová | 90 | A. C. TEPO Kladno | 2:22.03 | |||||||||||||||
2 | Markéta KrejčíMarkéta Krejčí | 89 | Batt klub N.Město na Mor. | 2:22.73 | |||||||||||||||
3 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | SK Spartak Praha 4 | 2:22.84 | |||||||||||||||
4 | Barbora FesslováBarbora Fesslová | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 2:24.95 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna HavlínováMagdaléna Havlínová | 90 | SK Hranice | 2:27.73 | |||||||||||||||
Jana ŠusterováJana Šusterová | 89 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 17.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | Sokol České Budějovice | 2:09.70 | |||||||||||||||
2 | Markéta KrejčíMarkéta Krejčí | 89 | Batt klub N.Město na Mor. | 2:14.93 | |||||||||||||||
3 | Martina KlesnilováMartina Klesnilová | 90 | A. C. TEPO Kladno | 2:14.96 | |||||||||||||||
4 | Radka StružkováRadka Stružková | 89 | AK Olomouc | 2:17.05 | |||||||||||||||
5 | Petra VašinováPetra Vašinová | 90 | SK Hranice | 2:18.59 | |||||||||||||||
6 | Radka ZelenkováRadka Zelenková | 89 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:19.06 | |||||||||||||||
7 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | SK Spartak Praha 4 | 2:21.09 | |||||||||||||||
8 | Eva OrlováEva Orlová | 89 | ACP Olymp Brno | 2:33.32 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová | 91 | AK Hodonín | 2:21.92 | |||||||||||||||
2 | Barbora KlusákováBarbora Klusáková | 91 | USK Praha | 2:23.16 | |||||||||||||||
3 | Radka JanoušováRadka Janoušová | 92 | TJ Nové Město na Moravě | 2:24.11 | |||||||||||||||
4 | Alžběta JiravskáAlžběta Jiravská | 91 | ABK Liberec | 2:25.17 | |||||||||||||||
5 | Kamila HořákováKamila Hořáková | 92 | AK Kroměříž | 2:25.30 | |||||||||||||||
6 | Jana TůmováJana Tůmová | 91 | Atletika Jihlava | 2:27.11 | |||||||||||||||
Markéta VšelichováMarkéta Všelichová | 92 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 16.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora RohanováBarbora Rohanová | 92 | TJ Slezan Opava | 2:21.01 | |||||||||||||||
2 | Julie JiravskáJulie Jiravská | 92 | ABK Liberec | 2:21.07 | |||||||||||||||
3 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 91 | ACP Olymp Brno | 2:21.11 | |||||||||||||||
4 | Karolína JahelkováKarolína Jahelková | 91 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:21.13 | |||||||||||||||
5 | Denisa ElznicováDenisa Elznicová | 92 | A. C. TEPO Kladno | 2:24.90 | |||||||||||||||
6 | Lucie RožcováLucie Rožcová | 92 | ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. | 2:29.76 | |||||||||||||||
7 | Květa ŠmídováKvěta Šmídová | 92 | ŠAK Chrudim | 2:30.70 | |||||||||||||||
Adéla VávrováAdéla Vávrová | 92 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 17.2.2008) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová | 91 | AK Hodonín | 2:14.55 | |||||||||||||||
2 | Julie JiravskáJulie Jiravská | 92 | ABK Liberec | 2:18.54 | |||||||||||||||
3 | Barbora KlusákováBarbora Klusáková | 91 | USK Praha | 2:19.51 | |||||||||||||||
4 | Barbora RohanováBarbora Rohanová | 92 | TJ Slezan Opava | 2:20.06 | |||||||||||||||
5 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 91 | ACP Olymp Brno | 2:22.89 | |||||||||||||||
6 | Radka JanoušováRadka Janoušová | 92 | TJ Nové Město na Moravě | 2:24.06 | |||||||||||||||
7 | Karolína JahelkováKarolína Jahelková | 91 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:28.00 | |||||||||||||||
Denisa ElznicováDenisa Elznicová | 92 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |