Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Silesian athletics meeting

Ostrava (15. 1. 2023)

60 m - Muži

(ne, 15.1.2023 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pawel DzidaPawel Dzida 23 PolskoPolsko 4 07.03 0.141 9.00
2 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 PolskoPolsko 2 SB 07.17 0.149 7.00
3 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 PolskoPolsko 6 07.19 0.209 6.00
4 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 Česká RepublikaČeská Republika 3 07.40 0.142 5.00
Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 Česká RepublikaČeská Republika 5 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 Česká RepublikaČeská Republika 4 07.11 0.133 9.00
2 Vít HolubVít Holub 05 Česká RepublikaČeská Republika 2 07.26 0.164 7.00
3 Casey constantine LongCasey constantine Long 04 Česká RepublikaČeská Republika 6 07.32 0.162 6.00
4 Wiktor KalužaWiktor Kaluža 05 PolskoPolsko 3 07.51 0.143 5.00
Tomasz WiacekTomasz Wiacek 04 PolskoPolsko 5 DQ 16.8 0.021
Krystian BernackiKrystian Bernacki 05 PolskoPolsko 7 DNS
MB Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 Česká RepublikaČeská Republika 8 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 PolskoPolsko 5 SB 07.04 0.153 9.00
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 PolskoPolsko 3 SB 07.12 0.167 7.00
3 Piotr FraczykPiotr Fraczyk 07 PolskoPolsko 1 07.23 0.162 6.00
MB Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 Česká RepublikaČeská Republika 2 07.39 0.159
5 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 Česká RepublikaČeská Republika 6 07.43 0.117 5.00
6 Adam HruškaAdam Hruška 07 Česká RepublikaČeská Republika 7 07.43 0.133 4.00
7 Martin HorákMartin Horák 07 Česká RepublikaČeská Republika 4 07.49 0.150 3.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 3 07.65 0.124 9.00
2 Natalia SówkaNatalia Sówka 03 PolskoPolsko 2 SB 07.86 0.130 7.00
3 Darie OpolonchikDarie Opolonchik 02 PolskoPolsko 4 07.90 0.174 6.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina BabelKarolina Babel 05 PolskoPolsko 6 07.94 0.155 9.00
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 Česká RepublikaČeská Republika 5 08.01 0.133 7.00
3 Oliwia CyruliňskaOliwia Cyruliňska 05 PolskoPolsko 8 SB 08.05 0.143 6.00
4 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 Česká RepublikaČeská Republika 7 08.18 0.136 5.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 11:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria PulawskaMaria Pulawska 07 PolskoPolsko 5 SB 07.85 0.163 9.00
2 Jagoda ŽukowskaJagoda Žukowska 06 PolskoPolsko 3 07.85 0.189 7.00
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 Česká RepublikaČeská Republika 4 08.03 0.158 6.00
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 Česká RepublikaČeská Republika 6 SB 08.15 0.274 5.00
5 Martyna MatlakMartyna Matlak 06 PolskoPolsko 7 SB 08.18 0.190 4.00
6 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 Česká RepublikaČeská Republika 2 08.55 0.196 3.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži

(ne, 15.1.2023 - 14:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 Česká RepublikaČeská Republika 5 22.22 9.00
2 Marcin DroždžMarcin Droždž 02 PolskoPolsko 4 23.11 7.00
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 Česká RepublikaČeská Republika 3 23.16 6.00
4 Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka 02 PolskoPolsko 6 23.99 5.00
MB Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 Česká RepublikaČeská Republika 1 24.64
6 Mateusz JaniaMateusz Jania 03 PolskoPolsko 2 25.01 4.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 14:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 PolskoPolsko 5 SB 21.90 9.00
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 Česká RepublikaČeská Republika 4 22.39 7.00
3 Casey constantine LongCasey constantine Long 04 Česká RepublikaČeská Republika 6 22.67 6.00
4 Kacper DrazikKacper Drazik 04 PolskoPolsko 1 23.94 5.00
5 Wiktor KalužaWiktor Kaluža 05 PolskoPolsko 3 24.03 4.00
6 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Česká RepublikaČeská Republika 2 24.78 3.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 PolskoPolsko 4 22.61 9.00
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 PolskoPolsko 2 23.07 7.00
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 Česká RepublikaČeská Republika 1 23.29 6.00
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 SB 23.52 5.00
5 Michal FedkowMichal Fedkow 06 PolskoPolsko 6 SB 24.32 4.00
6 Adam HruškaAdam Hruška 07 Česká RepublikaČeská Republika 3 24.74 3.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 14:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 6 25.06 9.00
2 Natalia SówkaNatalia Sówka 03 PolskoPolsko 4 25.51 7.00
3 Darie OpolonchikDarie Opolonchik 02 PolskoPolsko 2 SB 25.96 6.00
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 Česká RepublikaČeská Republika 5 26.75 5.00
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 Česká RepublikaČeská Republika 3 28.70 4.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 14:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 Česká RepublikaČeská Republika 6 26.12 9.00
2 Nicole StasikNicole Stasik 04 PolskoPolsko 5 26.71 7.00
3 Martyna BoguniewiczMartyna Boguniewicz 04 PolskoPolsko 3 SB 27.62 6.00
4 Oliwia CyruliňskaOliwia Cyruliňska 05 PolskoPolsko 4 27.68 5.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kinga MuchaKinga Mucha 06 PolskoPolsko 3 SB 25.86 9.00
2 Magdalena SlomskaMagdalena Slomska 06 PolskoPolsko 6 26.11 7.00
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 SB 26.24 6.00
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 Česká RepublikaČeská Republika 2 26.30 5.00
5 Kinga WosKinga Wos 06 PolskoPolsko 4 26.45 4.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmylian MarusaMaxmylian Marusa 04 PolskoPolsko 5 52.36 9.00
2 Rio BabiuchRio Babiuch 05 Česká RepublikaČeská Republika 1 52.51 7.00
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Česká RepublikaČeská Republika 6 53.62 6.00
4 Marcin BizoňMarcin Bizoň 04 PolskoPolsko 4 55.07 5.00
5 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Česká RepublikaČeská Republika 3 55.39 4.00
6 Aleksander RacewiczAleksander Racewicz 05 PolskoPolsko 2 55.46 3.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Teslík Maxim (CZE)24.47
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 12:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 50.16 9.00
2 Jeremaisz GrzybowskiJeremaisz Grzybowski 06 PolskoPolsko 6 SB 52.48 7.00
3 Lukasz ZaczykLukasz Zaczyk 06 PolskoPolsko 2 52.84 6.00
4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Česká RepublikaČeská Republika 3 53.67 5.00
Grzegorz BizoňGrzegorz Bizoň 07 PolskoPolsko 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Stypa Vojtěch (CZE)23.88
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 PolskoPolsko 6 56.75 9.00
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 Česká RepublikaČeská Republika 5 56.83 7.00
3 Agnieszka HyrnikAgnieszka Hyrnik 98 PolskoPolsko 4 SB 62.87 6.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Tkocz Zofia (POL)27.36
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milena ThammMilena Thamm 05 PolskoPolsko 2 57.12 9.00
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Česká RepublikaČeská Republika 3 58.71 7.00
3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 Česká RepublikaČeská Republika 1 62.92 6.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 SB 56.79 9.00
2 Aleksandra FornalikAleksandra Fornalik 06 PolskoPolsko 4 58.05 7.00
3 Jagoda BochenekJagoda Bochenek 06 PolskoPolsko 6 58.95 6.00
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Česká RepublikaČeská Republika 1 59.94 5.00
5 Magdalena MiliczekMagdalena Miliczek 06 PolskoPolsko 2 61.00 4.00
6 Liliia HerasymovychLiliia Herasymovych 06 Česká RepublikaČeská Republika 3 62.37 3.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Herasymovych Liliia (CZE)27.93
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži

(ne, 15.1.2023 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 Česká RepublikaČeská Republika 6 1:57.48 9.00
2 9 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 Česká RepublikaČeská Republika 6 1:59.19 7.00
3 7 Cyprian GrzelkaCyprian Grzelka 01 PolskoPolsko 5 2:04.62 6.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 27.77
400 56.91
600 1:27.37
Celkem 3 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 8 Ondřej Lampa 00:29.1 00:58.1 01:28.3
2 9 Filip Kaštovský 00:28.7 00:57.8 01:28.5
3 7 Cyprian Grzelka 00:29.6 01:01.2 01:34.5

800 m - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Mateusz MajewskiMateusz Majewski 05 PolskoPolsko 3 2:00.56 9.00
2 6 Mateusz KalužnyMateusz Kalužny 05 PolskoPolsko 4 2:11.67 7.00
5 Kamil PrzbylaKamil Przbyla 05 PolskoPolsko 4 DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jakub SwierczynaJakub Swierczyna 06 PolskoPolsko 2 SB 2:04.09 9.00
2 2 Maciej MajeranowskiMaciej Majeranowski 06 PolskoPolsko 2 2:09.61 7.00
3 1 Hubert WožniakHubert Wožniak 07 PolskoPolsko 1 2:12.46 6.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 12:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Alicija WojcikAlicija Wojcik 03 PolskoPolsko 5 2:13.40 9.00
2 11 Johana BierskáJohana Bierská 03 Česká RepublikaČeská Republika 4 2:23.62 7.00
3 13 Michalina TyperMichalina Typer 01 PolskoPolsko 6 2:25.37 6.00
4 14 Agnieszka PastorAgnieszka Pastor 98 PolskoPolsko 6 2:28.70 5.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 31.99
400 1:04.65
600 1:38.43
Celkem 4 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 12 Alicija Wojcik 00:32.7 01:05.5 01:39.2
2 11 Johana Bierská 00:35.5 01:12.0 01:47.9
3 13 Michalina Typer 00:35.9 01:12.7 01:48.9
4 14 Agnieszka Pastor 00:36.1 01:13.3 01:51.1

800 m - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Nina VálkováNina Válková 05 Česká RepublikaČeská Republika 3 2:18.16 9.00
2 4 Simona BartošováSimona Bartošová 04 Česká RepublikaČeská Republika 4 2:19.54 7.00
3 1 Zuzana MaciejczekZuzana Maciejczek 05 PolskoPolsko 1 SB 2:22.90 6.00
4 6 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 Česká RepublikaČeská Republika 6 2:24.05 5.00
MB 5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Česká RepublikaČeská Republika 5 2:29.19
6 2 Maja ParysMaja Parys 05 PolskoPolsko 2 2:41.63 4.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 34.37
400 1:08.39
600 1:42.13
Celkem 6 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 3 Nina Válková 00:30.4 01:04.4 01:38.3
2 4 Simona Bartošová 00:31.3 01:06.5 01:42.2
3 1 Zuzana Maciejczek 00:31.1 01:06.4 01:42.5
4 6 Natálie Ernstová 00:31.0 01:06.1 01:42.5
MB 5 Tereza Sikorová 00:31.7 01:07.2 01:45.8
6 2 Maja Parys 00:31.9 01:08.4 01:49.9

800 m - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 12:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Gabriela GwiazdaGabriela Gwiazda 06 PolskoPolsko 1 2:24.24 9.00
2 10 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Česká RepublikaČeská Republika 3 2:24.78 7.00
3 8 Nadia MizgalaNadia Mizgala 07 PolskoPolsko 2 2:35.17 6.00
4 9 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 Česká RepublikaČeská Republika 3 2:39.71 5.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 15.1.2023 - 13:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 PolskoPolsko 1 3:44.57 9.00
2 9 Michal PiatekMichal Piatek 03 PolskoPolsko 3 SB 3:54.91 7.00
3 11 Jan adam TaranaJan adam Tarana 99 Česká RepublikaČeská Republika 5 4:46.91 6.00
4 10 Michal BrodaMichal Broda 88 Česká RepublikaČeská Republika 4 4:48.22 5.00
8 Adrian RombergAdrian Romberg 03 PolskoPolsko 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 7 Maciej Wyderka 00:16.6 00:46.8 01:16.3 01:46.6 02:17.4 02:48.1 03:16.7
2 9 Michal Piatek 00:17.0 00:47.9 01:18.5 01:50.2 02:22.0 02:54.3 03:25.6
3 11 Jan adam Tarana 00:19.0 00:55.4 01:32.4 02:10.9 02:51.5 03:33.5 04:13.8
4 10 Michal Broda 00:18.5 00:54.7 01:32.0 02:10.8 02:50.6 03:31.3 04:12.0
8 Adrian Romberg 00:16.5 00:46.8 01:16.0 01:46.5 02:17.2 02:48.5 -

1500 m - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 13:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jakub MachulecJakub Machulec 05 PolskoPolsko 10 4:03.50 9.00
2 12 Maciej LachowskiMaciej Lachowski 05 PolskoPolsko 6 4:12.35 7.00
3 14 Filip AusteraFilip Austera 04 Česká RepublikaČeská Republika 8 4:31.16 6.00
4 15 Jan SeberaJan Sebera 05 Česká RepublikaČeská Republika 9 4:38.98 5.00
13 Artur BizoňArtur Bizoň 04 PolskoPolsko 7 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Toamsz CzubakToamsz Czubak 06 PolskoPolsko 3 4:10.92 9.00
2 2 Jakub MarekwicaJakub Marekwica 06 PolskoPolsko 2 4:16.27 7.00
3 1 Wiktor LuczakWiktor Luczak 06 PolskoPolsko 1 4:22.43 6.00
4 4 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 Česká RepublikaČeská Republika 4 4:28.25 5.00
5 6 Filip CiencialaFilip Cienciala 06 Česká RepublikaČeská Republika 6 4:34.42 4.00
6 5 Adam BolekAdam Bolek 07 Česká RepublikaČeská Republika 5 4:49.00 3.00
Celkem 6 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 3 Toamsz Czubak 00:16.5 00:49.5 01:23.1 01:57.5 02:32.3 03:06.5 03:39.9
2 2 Jakub Marekwica 00:16.6 00:49.6 01:23.5 01:57.8 02:32.3 03:06.8 03:41.1
3 1 Wiktor Luczak 00:16.9 00:49.9 01:23.2 01:57.3 02:32.5 03:07.2 03:43.2
4 4 Matěj Štencel 00:17.1 00:50.2 01:24.2 01:59.2 02:35.8 03:13.5 03:52.5
5 6 Filip Cienciala 00:17.6 00:51.5 01:26.6 02:03.0 02:40.8 03:19.0 03:57.3
6 5 Adam Bolek 00:17.6 00:51.8 01:28.1 02:06.9 02:46.6 03:27.8 04:09.8

1500 m - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 Česká RepublikaČeská Republika 2 SB 4:50.99 9.00
2 1 Karolina KozikKarolina Kozik 03 PolskoPolsko 1 4:55.95 7.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 13:16) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 Česká RepublikaČeská Republika 4 SB 4:51.04 9.00
2 3 Martyna NowickaMartyna Nowicka 05 PolskoPolsko 3 5:22.99 7.00
3 6 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Česká RepublikaČeská Republika 6 5:25.77 6.00
4 5 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 Česká RepublikaČeská Republika 5 5:39.20 5.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 13:17) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Aurelia LachowskaAurelia Lachowska 07 PolskoPolsko 9 4:54.34 9.00
2 8 Michalina ThammMichalina Thamm 07 PolskoPolsko 8 4:55.65 7.00
3 7 Kamila AugustiniokKamila Augustiniok 06 PolskoPolsko 7 5:03.78 6.00
4 10 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 Česká RepublikaČeská Republika 10 5:10.13 5.00
5 11 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Česká RepublikaČeská Republika 11 5:34.41 4.00
6 12 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Česká RepublikaČeská Republika 12 5:35.89 3.00
Celkem 6 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 9 Aurelia Lachowska 00:20.7 00:59.0 01:36.5 02:15.6 02:56.3 03:36.7 04:17.3
2 8 Michalina Thamm 00:20.4 00:58.6 01:37.1 02:16.4 02:56.7 03:37.4 04:17.6
3 7 Kamila Augustiniok 00:20.6 00:58.9 01:37.1 02:16.1 02:56.5 03:37.8 04:21.0
4 10 Michaela Čmielová 00:21.5 01:01.1 01:42.2 02:24.5 03:07.1 03:50.2 04:31.9
5 11 Veronika Kvitová 00:21.6 01:02.4 01:46.5 02:33.1 03:21.4 04:09.2 04:55.7
6 12 Amálie Hanzelková 00:22.0 01:03.7 01:47.2 02:32.9 03:20.7 04:08.5 04:55.9

3000 m - Muži

(ne, 15.1.2023 - 10:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Rafal FormickiRafal Formicki 03 PolskoPolsko 4 08:47.62 9.00
2 3 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 Česká RepublikaČeská Republika 3 09:39.68 7.00
3 1 Dominik KlimekDominik Klimek 95 PolskoPolsko 1 09:42.73 6.00
2 Karol BizoňKarol Bizoň 02 PolskoPolsko 2 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 2:55.37
2000 5:52.72
Celkem 4 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 4 Rafal Formicki 00:34.5 01:10.0 01:44.8 02:19.9 02:55.4 03:30.6 04:05.9 04:41.5 05:17.3 05:53.1 06:28.3 07:03.9 07:39.5 08:15.0
2 3 Daniel Juříček 00:37.4 01:12.9 01:49.8 02:27.1 03:03.3 03:41.2 04:19.5 04:59.3 05:37.2 06:18.8 06:58.7 07:38.8 08:20.5 09:02.2
3 1 Dominik Klimek 00:35.3 01:11.4 01:48.4 02:25.9 03:04.1 03:42.8 04:22.1 05:02.6 05:43.5 06:24.5 07:44.6 08:25.9 09:06.0 09:42.9
2 Karol Bizoň 00:37.2 01:13.3 01:52.2 02:31.5 03:11.0 03:49.9 04:29.9 05:10.9 05:53.6 06:38.2 - - - -

3000 m - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 10:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 Česká RepublikaČeská Republika 8 08:40.99 9.00
2 5 Blažej HaratykBlažej Haratyk 04 PolskoPolsko 5 SB 08:48.30 7.00
3 9 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 Česká RepublikaČeská Republika 9 08:52.02 6.00
4 6 Dominik WawrowskiDominik Wawrowski 05 PolskoPolsko 6 09:27.83 5.00
5 7 Piotr PiewnikPiotr Piewnik 05 PolskoPolsko 7 09:55.60 4.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 10:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 Česká RepublikaČeská Republika 10 09:51.33 9.00
2 11 Bartolomiej WilkBartolomiej Wilk 07 PolskoPolsko 11 09:52.98 7.00
3 12 Bartosz KieljanBartosz Kieljan 07 PolskoPolsko 12 10:02.65 6.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Česká RepublikaČeská Republika 8 10:29.76 9.00
2 1 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 Česká RepublikaČeská Republika 1 11:38.94 7.00
3 2 Magdalena WilkMagdalena Wilk 02 PolskoPolsko 2 11:41.89 6.00
Celkem 3 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 8 Sylvie Štiglerová 00:38.6 01:18.6 01:59.1 02:39.9 03:22.4 04:05.3 04:49.0 05:33.2 06:18.0 07:02.8 07:45.7 08:29.4 09:11.8 09:53.2
2 1 Ellen Byrtusová 00:44.1 01:28.6 02:13.9 03:00.1 03:47.5 04:34.9 05:21.6 06:09.5 06:57.7 07:46.8 08:34.2 09:22.0 10:09.2 10:56.7
3 2 Magdalena Wilk 00:42.2 01:26.9 02:11.5 02:57.0 03:42.7 04:30.1 05:16.7 06:03.7 06:53.6 07:43.4 08:32.2 09:21.2 10:10.5 10:57.8

3000 m - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 Česká RepublikaČeská Republika 4 11:42.42 9.00
3 Marie ŠevečkováMarie Ševečková 05 Česká RepublikaČeská Republika 3 DNF
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Roksana GajRoksana Gaj 07 PolskoPolsko 7 11:07.98 9.00
2 6 Klaudia WrzosowskaKlaudia Wrzosowska 06 PolskoPolsko 6 SB 11:21.45 7.00
3 5 Oliwia DzieržekOliwia Dzieržek 06 PolskoPolsko 5 11:23.50 6.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 15.1.2023 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcin GrzesiowskiMarcin Grzesiowski 03 PolskoPolsko 3 09.40 0.198 9.00
Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka 02 PolskoPolsko 2 DNF 0.181
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikolaj WitosMikolaj Witos 04 PolskoPolsko 6 08.51 0.149 9.00
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 Česká RepublikaČeská Republika 5 SB 08.85 0.150 7.00
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 Česká RepublikaČeská Republika 7 09.26 0.288 6.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 10:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 Česká RepublikaČeská Republika 7 08.40 0.193 9.00
2 Maciej DyjaMaciej Dyja 07 PolskoPolsko 4 SB 08.72 0.164 7.00
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 08.95 0.205 6.00
4 Jakub ČížJakub Číž 07 Česká RepublikaČeská Republika 3 08.95 0.165 5.00
5 Karol KoczurKarol Koczur 07 PolskoPolsko 6 SB 09.08 0.188 4.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CyruliňskaAnna Cyruliňska 03 PolskoPolsko 2 11.02 0.187 9.00
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 Česká RepublikaČeská Republika 3 09.28 0.129 9.00
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 Česká RepublikaČeská Republika 5 09.30 0.344 7.00
3 Katarzyna MoňkaKatarzyna Moňka 05 PolskoPolsko 4 10.99 0.216 6.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 10:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Česká RepublikaČeská Republika 4 08.69 0.152 9.00
2 Magdalena SlomskaMagdalena Slomska 06 PolskoPolsko 5 09.09 0.144 7.00
3 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 PolskoPolsko 7 SB 09.13 0.164 6.00
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Česká RepublikaČeská Republika 6 09.16 0.372 5.00
5 Dora DaňkováDora Daňková 06 Česká RepublikaČeská Republika 3 09.46 0.173 4.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 15.1.2023 - 12:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,74 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 Body
1 Martin TrybulaMartin Trybula
Česká RepublikaČeská Republika
92 3 SB 1.93 - - - - - O - O O O O XXX
2 Wojciech JanosikWojciech Janosik
PolskoPolsko
23 1 1.84 - - - O O O O O XXX
3 David BrabecDavid Brabec
Česká RepublikaČeská Republika
92 2 1.81 - - - - O - O - XXX
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 12:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,74 Body
1 Jakub ChmielewskiJakub Chmielewski
PolskoPolsko
05 1 SB 1.70 O XO O O XXX 9.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 12:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,74 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 Body
1 Alan KlucznyAlan Kluczny
PolskoPolsko
06 3 SB 1.90 - - O O O O O O XO XXO XXX
2 Karol KoczurKarol Koczur
PolskoPolsko
07 1 SB 1.65 XXO O O XXX
3 Mateusz GawronMateusz Gawron
PolskoPolsko
06 2 1.65 O O XXO XXX
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,49 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 Body
1 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Česká RepublikaČeská Republika
99 2 1.65 - - - - - O - XO O O XXX 9.00
2 Amelia PlusaAmelia Plusa
PolskoPolsko
03 1 1.40 O O O XXX 7.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,49 1,53 1,56 Body
1 Malwina LazarMalwina Lazar
PolskoPolsko
05 3 1.53 - O O O XXO XXO XXX 9.00
2 Konstancja KusKonstancja Kus
PolskoPolsko
05 2 =SB 1.45 - XXO XXO O XXX 7.00
3 Michalina SztukaMichalina Sztuka
PolskoPolsko
05 1 1.30 XO XXX 6.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,49 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
Česká RepublikaČeská Republika
06 3 =SB 1.65 - - O - O - O O XO O XXX 9.00
2 Patrycja KrzeszakPatrycja Krzeszak
PolskoPolsko
07 2 SB 1.56 - O O O XXO XO O XXX 7.00
3 Edyta ChudekEdyta Chudek
PolskoPolsko
06 1 SB 1.45 XO O XXO XXO XXX 6.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 15.1.2023 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej StaśOndřej Staś
Česká RepublikaČeská Republika
03 1 6.45 6.24 4.62 6.16 6.24 6.26 6.45 X 9.00
2 Mateusz JaniaMateusz Jania
PolskoPolsko
03 2 SB 6.37 5.91 6.16 - 6.16 6.37 r 7.00
3 Kacper JozwiakKacper Jozwiak
PolskoPolsko
03 3 5.99 X X X - X 5.99 5.93 6.00
Otakar ZárubaOtakar Záruba
Česká RepublikaČeská Republika
99 4 DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
Česká RepublikaČeská Republika
05 2 6.93 6.93 - 5.39 6.93 r 9.00
2 Krysztof LudwiczakKrysztof Ludwiczak
PolskoPolsko
04 7 6.86 6.86 X 6.46 6.86 6.67 X 6.52 7.00
MB Matěj BekMatěj Bek
Česká RepublikaČeská Republika
04 4 SB 6.43 X 5.99 X 5.99 X X 6.43
4 Mateusz MisterekMateusz Misterek
PolskoPolsko
05 6 6.32 X X 6.32 6.32 r 6.00
5 Matěj RuferMatěj Rufer
Česká RepublikaČeská Republika
04 5 6.29 6.26 5.97 X 6.26 X 6.29 6.23 5.00
6 Vít HolubVít Holub
Česká RepublikaČeská Republika
05 1 6.09 6.09 6.00 5.82 6.09 5.82 X 5.80 4.00
7 Gregorz JaremkoGregorz Jaremko
PolskoPolsko
05 3 SB 5.36 5.20 5.29 5.30 5.30 5.19 5.20 5.36 3.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Česká RepublikaČeská Republika
06 6 SB 6.96 6.60 6.45 6.96 6.96 X r 9.00
2 Michal SzymonskiMichal Szymonski
PolskoPolsko
07 4 SB 6.19 X 5.89 X 5.89 6.13 6.19 X 7.00
3 Filip BőhmFilip Bőhm
Česká RepublikaČeská Republika
06 1 6.00 5.95 X X 5.95 6.00 5.95 X 6.00
4 Maciej DyjaMaciej Dyja
PolskoPolsko
07 3 SB 5.95 5.91 5.95 5.63 5.95 X 5.74 5.70 5.00
5 Jakub SiwiloJakub Siwilo
PolskoPolsko
06 2 5.86 5.37 5.86 5.78 5.86 5.61 5.53 X 4.00
Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
Česká RepublikaČeská Republika
06 5 DNS
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natalia MachNatalia Mach
PolskoPolsko
99 2 5.29 X X X - 5.14 X 5.29 9.00
2 Lucie PiskováLucie Pisková
Česká RepublikaČeská Republika
03 3 5.05 X 5.05 X 5.05 X X X 7.00
3 Magdalena PeciakMagdalena Peciak
PolskoPolsko
95 1 4.69 X 4.69 X 4.69 4.55 X 4.67 6.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Česká RepublikaČeská Republika
05 1 5.20 5.05 X 4.96 5.05 5.20 4.94 X 9.00
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková
Česká RepublikaČeská Republika
05 5 5.04 5.03 5.04 5.00 5.04 X 4.79 X 7.00
3 Maja JundzilMaja Jundzil
PolskoPolsko
05 3 5.00 4.68 4.76 4.87 4.87 4.91 X 5.00 6.00
4 Martyna BoguniewiczMartyna Boguniewicz
PolskoPolsko
04 2 4.84 4.84 4.48 X 4.84 4.77 4.76 X 5.00
5 Michalina SztukaMichalina Sztuka
PolskoPolsko
05 4 4.32 3.97 4.32 4.13 4.32 4.20 4.19 X 4.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Paulina NawrotPaulina Nawrot
PolskoPolsko
06 5 SB 5.48 X 5.48 5.34 5.48 X X X 9.00
2 Martyna KruczekMartyna Kruczek
PolskoPolsko
06 2 SB 5.12 4.96 5.05 4.74 5.05 5.12 4.85 4.92 7.00
3 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
Česká RepublikaČeská Republika
07 3 5.11 5.11 X 5.10 5.11 X 4.95 5.03 6.00
4 Patrycja KrzesakPatrycja Krzesak
PolskoPolsko
07 4 5.07 X X 4.85 4.85 X 4.98 5.07 5.00
5 Vendula BekováVendula Beková
Česká RepublikaČeská Republika
07 1 SB 4.97 4.97 4.57 4.85 4.97 4.79 4.82 4.83 4.00
Celkem 5 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 15.1.2023 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bartosz SwierczynaBartosz Swierczyna
PolskoPolsko
98 4 13.90 X 13.63 X 13.63 13.65 X 13.90 9.00
2 Kacper JozwiakKacper Jozwiak
PolskoPolsko
03 3 12.43 12.43 X X 12.43 12.25 X 12.41 7.00
3 David BrabecDavid Brabec
Česká RepublikaČeská Republika
92 2 12.03 11.80 X 12.03 12.03 r 6.00
4 Martin TrybulaMartin Trybula
Česká RepublikaČeská Republika
92 1 11.60 11.60 11.44 r 11.60 5.00
Celkem 4 závodníků

trojskok - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krysztof LudwiczakKrysztof Ludwiczak
PolskoPolsko
04 2 SB 13.94 13.29 13.94 13.16 13.94 13.55 13.58 13.07 9.00
2 Mateusz MisterekMateusz Misterek
PolskoPolsko
05 3 13.49 X X 13.46 13.46 13.49 13.33 11.39 7.00
3 Matěj RuferMatěj Rufer
Česká RepublikaČeská Republika
04 1 12.52 12.25 12.43 12.36 12.43 12.39 12.52 12.02 6.00
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BőhmFilip Bőhm
Česká RepublikaČeská Republika
06 5 12.97 12.14 12.97 12.92 12.97 12.83 X X 9.00
2 Michal SzymonskiMichal Szymonski
PolskoPolsko
07 1 12.84 X 12.84 12.27 12.84 12.41 12.66 X 7.00
3 Karol WosKarol Wos
PolskoPolsko
06 4 SB 12.46 12.46 X 12.00 12.46 12.14 X 12.21 6.00
4 Maksymilian BielaMaksymilian Biela
PolskoPolsko
07 3 SB 11.85 X X 11.69 11.69 11.79 11.85 11.53 5.00
5 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
Česká RepublikaČeská Republika
07 2 SB 11.68 X 11.56 11.54 11.56 11.68 11.42 11.26 4.00
Poznámky/pokusy:
" ></DIV>
Celkem 5 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natalia MachNatalia Mach
PolskoPolsko
99 2 12.32 12.32 X X 12.32 12.26 12.21 12.30 9.00
2 Magdalena PeciakMagdalena Peciak
PolskoPolsko
95 1 10.51 10.25 10.21 10.29 10.29 X 10.35 10.51 7.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maja JundzilMaja Jundzil
PolskoPolsko
05 1 10.67 10.04 10.34 10.32 10.34 10.59 X 10.67 9.00
2 Malwina LazarMalwina Lazar
PolskoPolsko
05 2 10.48 10.08 10.02 10.43 10.43 10.48 10.40 10.29 7.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema VontrobováEma Vontrobová
Česká RepublikaČeská Republika
06 2 10.65 10.14 10.65 10.59 10.65 10.62 09.30 10.63 9.00
2 Kateřina ValečkováKateřina Valečková
Česká RepublikaČeská Republika
07 1 10.35 09.84 X 10.18 10.18 X 10.34 10.35 7.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 15.1.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
Česká RepublikaČeská Republika
07 8 SB 13.28 13.28 X X 13.28 X X 13.25 9.00
2 Julia DurzyňskaJulia Durzyňska
PolskoPolsko
06 7 11.94 10.66 10.96 X 10.96 11.00 11.94 X 7.00
MB Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
Česká RepublikaČeská Republika
07 4 SB 11.73 11.64 11.41 11.50 11.64 11.73 11.40 11.42
4 Paulina NawrotPaulina Nawrot
PolskoPolsko
06 2 SB 11.68 11.68 10.59 11.30 11.68 - - 11.63 6.00
5 Weronika JatkowskaWeronika Jatkowska
PolskoPolsko
07 6 11.47 11.13 11.11 11.28 11.28 10.87 X 11.47 5.00
6 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
Česká RepublikaČeská Republika
07 3 11.17 10.71 10.44 10.92 10.92 X 11.17 X 4.00
7 Barbora GonováBarbora Gonová
Česká RepublikaČeská Republika
06 5 11.07 X 10.86 11.07 11.07 X 10.49 10.92 3.00
MB Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
Česká RepublikaČeská Republika
06 1 SB 10.56 10.36 X X 10.36 10.19 09.70 10.56
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleksandra MazurekAleksandra Mazurek
PolskoPolsko
01 2 09.19 09.11 08.92 X 9.11 09.06 X 09.19 9.00
2 Natalia NawrotNatalia Nawrot
PolskoPolsko
03 3 09.09 07.86 09.09 08.86 9.09 08.36 X 08.84 7.00
Renata PierchalaRenata Pierchala
PolskoPolsko
96 1 DNS
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 15.1.2023 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová
Česká RepublikaČeská Republika
05 4 SB 11.34 10.97 X 10.95 10.97 X 11.34 X 9.00
2 Martyna MalinaMartyna Malina
PolskoPolsko
05 5 10.46 10.46 X 09.99 10.46 10.14 X X 7.00
3 Aleksandra SzczyrbaAleksandra Szczyrba
PolskoPolsko
04 2 09.73 09.01 09.73 08.74 9.73 09.18 09.02 09.52 6.00
4 Daniela BártováDaniela Bártová
Česká RepublikaČeská Republika
04 1 09.64 09.64 09.45 09.29 9.64 09.63 09.27 09.11 5.00
5 Konstancja KušKonstancja Kuš
PolskoPolsko
05 3 08.64 X 08.46 08.64 8.64 08.61 08.46 08.47 4.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SobikJakub Sobik
PolskoPolsko
06 2 SB 12.32 12.32 11.77 11.83 12.32 11.12 11.50 12.26 9.00
2 Piotr SokolowskiPiotr Sokolowski
PolskoPolsko
07 4 SB 12.30 11.59 12.30 12.04 12.30 12.13 11.76 11.77 7.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Česká RepublikaČeská Republika
06 5 12.30 10.22 10.99 X 10.99 12.30 X X 6.00
4 Mateusz HornikMateusz Hornik
PolskoPolsko
07 3 SB 12.25 10.84 11.51 11.84 11.84 X X 12.25 5.00
5 Adam HolendaAdam Holenda
Česká RepublikaČeská Republika
07 1 09.09 08.76 09.09 X 9.09 08.92 08.31 08.08 4.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
Česká RepublikaČeská Republika
04 6 15.00 X X X - 15.00 X X 9.00
2 Petr BilskýPetr Bilský
Česká RepublikaČeská Republika
05 1 14.57 12.91 13.02 X 13.02 14.57 X 14.43 7.00
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
Česká RepublikaČeská Republika
05 4 13.16 X 13.04 11.74 13.04 13.16 X 12.76 6.00
4 Wiktor PisarskiWiktor Pisarski
PolskoPolsko
05 5 12.79 12.10 11.71 12.74 12.74 12.37 12.79 12.27 5.00
5 Przemyslaw RusiniPrzemyslaw Rusini
PolskoPolsko
04 3 12.33 11.89 12.33 11.47 12.33 11.72 12.07 12.11 4.00
6 Jakub WykrotaJakub Wykrota
PolskoPolsko
04 2 SB 10.39 10.03 10.39 10.37 10.39 X X X 3.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 15.1.2023 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VajdaMartin Vajda
Česká RepublikaČeská Republika
04 2 SB 13.85 13.19 13.62 13.55 13.62 13.26 X 13.85 9.00
2 Jacek SkrzypczykJacek Skrzypczyk
PolskoPolsko
86 1 13.26 13.03 13.20 12.98 13.20 13.26 13.25 X 7.00
3 Jakub OlszyňskiJakub Olszyňski
PolskoPolsko
03 3 12.27 10.75 12.27 11.89 12.27 11.90 X X 6.00
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 POL POL POLPOL 00126.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00083.00 43
Poznámky:
Stav po: 3000 m, 60 m, 60m p 106,7, 800 m, dálka, koule 7,26kg, 1500 m, trojskok, 200 m
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 POL POL POLPOL 00150.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00140.00 10
Poznámky:
Stav po: 3000 m, 60 m, 60m p 99,1, 800 m, koule 6kg, dálka, 400 m, trojskok, 1500 m, 200 m, výška
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 POL POL POLPOL 00178.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00119.00 59
Poznámky:
Stav po: 3000 m, dálka, 60 m, 60m p 91,4, koule 5kg, 800 m, 400 m, trojskok, 1500 m, 200 m
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 POL POL POLPOL 00155.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00064.00 91
Poznámky:
Stav po: 3000 m, 60 m, koule 4kg, dálka, 60m p 83,8, 800 m, 400 m, trojskok, 1500 m, 200 m, výška
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 POL POL POLPOL 00135.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00130.00 5
Poznámky:
Stav po: 3000 m, koule 4kg, dálka, trojskok, 60m p 83,8, 60 m, 800 m, 400 m, 1500 m, 200 m, výška
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 POL POL POLPOL 00181.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00135.00 46
Poznámky:
Stav po: 3000 m, koule 3kg, 60m p 76,2-8,5, dálka, trojskok, 60 m, 800 m, 400 m, 1500 m, 200 m, výška
Celkem 2 závodníků