Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi

Ostrava (22. 1. 2023)

1500 m - Muži

(ne, 22.1.2023 - 09:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:04.85
2 4 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:25.71
3 3 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 4:36.42
4 5 Filip CiencialaFilip Cienciala 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:36.61
2 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 22.1.2023 - 09:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 4:29.85
2 1 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 4:44.20
3 5 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:45.50
4 12 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 PB 4:53.93
5 2 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 5:06.05
6 10 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 5:06.64
7 11 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 5:07.95
8 6 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 5:21.56
9 13 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 13 5:28.19
10 3 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 5:30.06
11 4 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 5:45.23
12 9 Ester KretkováEster Kretková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:55.79
13 7 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 5:58.27
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
800 3:00.47
Celkem 13 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(ne, 22.1.2023 - 11:21) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 12 Šimon KrompaščíkŠimon Krompaščík 08 Slovak RepublicSlovak Republic 12 15:44.38
1 10 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 PB 16:07.62
2 9 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 PB 17:27.50
11 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 11 DQ
Celkem 4 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
MS 12 Šimon Krompaščík 00:53.7 01:52.7 02:53.3 03:56.5 05:02.4 06:07.3 07:13.7 08:20.5 09:27.5 10:30.3 11:33.4 12:36.3 13:39.8 14:42.8
1 10 Šimon Václavík 00:55.0 01:55.6 02:58.8 04:04.1 05:10.2 06:12.8 07:17.3 08:23.2 09:28.6 10:33.7 11:38.8 12:46.9 13:55.0 15:02.2
2 9 Miroslav Myška 00:59.8 02:03.9 03:09.3 04:15.8 05:24.0 06:33.4 07:44.2 08:56.7 10:08.1 11:20.0 12:31.8 13:46.1 14:58.7 16:14.2
11 Adam Doležal - - - - - - - - - - - - - -

chůze dráha 3000 m - Ženy

(ne, 22.1.2023 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 5 Nelly BugárováNelly Bugárová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 15:46.87
MS 4 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 15:57.34
3 1 Ivana VrankováIvana Vranková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 1 17:16.74
4 6 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 18:37.49
5 2 Anna HalasováAnna Halasová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20:48.90
3 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 6 závodníků

chůze dráha 3000 m - Juniorky

(ne, 22.1.2023 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Tereza MrázkováTereza Mrázková 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 17:46.35
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(ne, 22.1.2023 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 17:50.67
2 8 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 18:10.10
3 11 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 18:20.50
4 12 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 12 19:09.87
5 14 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 14 PB 19:44.80
6 13 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 13 21:00.66
7 9 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 PB 23:06.86
Celkem 7 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(ne, 22.1.2023 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 NL 16:23.83
MS 13 Natália GutisováNatália Gutisová 08 Slovak RepublicSlovak Republic 13 16:42.77
2 6 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 17:13.07
3 5 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 17:25.72
4 7 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 18:08.11
5 8 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 18:13.20
MS 2 Aneta DojčárováAneta Dojčárová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19:05.39
6 3 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 19:30.56
7 4 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20:34.33
Celkem 9 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 1 Viktorie Bartoňová 00:53.3 01:51.7 02:52.9 03:56.0 05:01.4 06:06.8 07:13.3 08:20.0 09:26.8 10:34.1 11:44.3 12:56.0 14:06.8 15:15.3
MS 13 Natália Gutisová 00:54.5 01:55.0 02:58.2 04:03.5 05:10.2 06:18.1 07:26.9 08:37.2 09:47.5 10:57.8 12:08.8 13:18.6 14:28.5 15:35.9
2 6 Eliška Říhová 00:59.0 02:01.9 03:07.8 04:14.3 05:22.6 06:32.5 07:43.2 08:55.3 10:06.5 11:17.9 12:29.1 13:40.6 14:51.4 16:01.8
3 5 Hana Petrušková 00:58.7 02:03.0 03:08.0 04:14.7 05:22.8 06:32.5 07:43.4 08:55.6 10:06.9 11:18.3 12:31.0 13:46.2 14:58.4 16:13.3
4 7 Viktorie Vaňková 00:59.2 02:03.3 03:08.5 04:15.2 05:23.3 06:33.0 07:43.7 08:55.9 10:07.4 11:19.4 12:38.0 14:07.4 15:34.1 16:54.5
5 8 Veronika Zvonková 01:00.6 02:07.3 03:17.6 04:29.4 05:42.5 06:55.2 08:13.5 09:28.6 10:47.3 12:03.4 13:20.3 14:35.5 15:51.6 17:06.0
MS 2 Aneta Dojčárová 01:00.3 02:07.3 03:20.4 04:35.4 05:52.5 07:11.3 08:31.8 09:57.7 11:19.2 12:38.6 14:00.9 15:15.6 16:39.4 17:59.2
6 3 Anežka Halasová 01:03.1 02:14.4 03:28.0 04:43.4 06:03.2 07:21.5 08:42.5 10:05.3 11:25.3 12:46.8 14:10.1 15:30.1 16:52.1 18:12.6
7 4 Adéla Krasulová 01:02.4 02:14.0 03:28.4 04:47.4 06:11.2 07:40.3 09:07.8 10:37.3 12:05.7 13:33.8 15:02.5 16:28.2 17:51.5 19:13.4

chůze dráha 5000 m - Muži

(ne, 22.1.2023 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 22:59.29
2 2 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24:32.27
MS 1 Roman ŘíhaRoman Říha 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 25:32.46
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 5000 m - Dorostenci

(ne, 22.1.2023 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 NL 24:49.08
2 6 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 31:02.42
4 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 3 závodníků