Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (uzavřený závod)

Ostrava (3. 2. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (pá, 3.2.2023 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 NL 07.87 qA
2 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.78 qB
3 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.98
4 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.05
5 Štěpán PolešovskýŠtěpán Polešovský 11 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 09.38
6 Jakub SvárovskýJakub Svárovský 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 09.75
7 Adam TrojanAdam Trojan 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 3.2.2023 - 10:56) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 =NL 07.89 qA
2 Filip VeselýFilip Veselý 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 08.56 qB
3 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 08.68 qB
4 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 09.00
5 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.21
6 David JabůrekDavid Jabůrek 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 09.77
7 Adam BanskýAdam Banský 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 3.2.2023 - 10:57) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.26 qA
2 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 08.67 qB
3 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 08.71 qB
4 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 =PB 09.05
5 Hubert RůžičkaHubert Růžička 11 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.19
6 David KleisDavid Kleis 11 JAC BrnoJAC Brno 8 SB 09.66
7 Tobias PoučenskýTobias Poučenský 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 3.2.2023 - 10:58) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.14 qA
2 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 08.63 qB
3 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.89
4 Ondra MinksOndra Minks 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 PB 09.23
5 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.50
6 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.60
7 Jiří JánošíkJiří Jánošík 10 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 10.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 3.2.2023 - 10:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 08.12 qA
2 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.54 qA
3 Artem IlchenkoArtem Ilchenko 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 08.91
4 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.04
5 Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 09.08
6 Matyáš PoledníkMatyáš Poledník 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.73
7 Marek GoršanovMarek Goršanov 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 3.2.2023 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 08.48 qA
2 Sebastian Danie UngureanuSebastian Danie Ungureanu 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.49 qA
3 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.85
4 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 6 09.18
5 Jakub CieslarJakub Cieslar 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.55
6 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.58
7 Daniel KuchařDaniel Kuchař 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (pá, 3.2.2023 - 11:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠamánekRichard Šamánek 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 08.55 qB
2 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.76 qB
3 Václav ŽouželkaVáclav Žouželka 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 08.86
4 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.87
5 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 09.06
6 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.49
7 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.52
8 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 10.36
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 3.2.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 NL 07.82
2 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 07.85
3 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 07.99
4 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.08
5 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.10
6 Sebastian Danie UngureanuSebastian Danie Ungureanu 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.46
7 Albert KesslerAlbert Kessler 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 =PB 08.48
8 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.60
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 3.2.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠamánekRichard Šamánek 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 08.56
2 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 08.57
3 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.66
4 Filip VeselýFilip Veselý 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.66
5 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.73
6 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.75
7 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.77
8 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 08.87
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (pá, 3.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.35 qA
2 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.73 qB
3 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.75 qB
4 Ester MiklasováEster Miklasová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.17
5 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.36
6 Anna JandováAnna Jandová 11 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.44
7 Linda DobšákováLinda Dobšáková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 3.2.2023 - 10:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.42 qA
2 Nela DudkováNela Dudková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 08.71 qB
3 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 08.73 qB
4 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.15
5 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 09.21
6 Linda VykydalováLinda Vykydalová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.48
7 Beáta BebarováBeáta Bebarová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 3.2.2023 - 10:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.41 qA
2 Adriana GörögováAdriana Görögová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 08.85
3 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 08.92
4 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.07
5 Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.25
6 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.67
7 Štěpánka VýskalováŠtěpánka Výskalová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.83
8 Stela KaizarováStela Kaizarová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 3.2.2023 - 10:33) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 08.48 qA
2 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 08.80
3 Hana KamenářováHana Kamenářová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.02
4 Justýna TučkováJustýna Tučková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.23
5 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 PB 09.23
6 Nikol StránělováNikol Stránělová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 09.55
7 Eliška RomanováEliška Romanová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 09.69
Daniela HustopeckáDaniela Hustopecká 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (pá, 3.2.2023 - 10:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 08.73 qB
2 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.77
3 Vendula MachálkováVendula Machálková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 08.85
4 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 10 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 08.93
5 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 09.27
6 Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.54
7 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.70
8 Olivie PálenskáOlivie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 10.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (pá, 3.2.2023 - 10:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČechováViktorie Čechová 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 08.56 qA
2 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.04
3 Jasmíne VágnerováJasmíne Vágnerová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 09.27
4 Elena VavříkováElena Vavříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 09.29
5 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 09.38
6 Megan MikulíkováMegan Mikulíková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.86
7 Sofie VodičkováSofie Vodičková 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 09.88
Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (pá, 3.2.2023 - 10:36) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 08.54 qA
2 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.76 qB
3 Tamara MankTamara Mank 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 08.76
4 Diana SamoilenkoDiana Samoilenko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 08.90
5 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.12
6 Karolína ValoškováKarolína Valošková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.18
7 Nela PěgřímkováNela Pěgřímková 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 PB 09.49
8 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (pá, 3.2.2023 - 10:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 08.48 qA
2 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.11
3 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.11
4 Emma ArrufiEmma Arrufi 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.16
5 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.21
6 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 09.32
7 Eliška BudíkováEliška Budíková 10 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 09.39
8 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (pá, 3.2.2023 - 10:38) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 PB 08.61 qA
2 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.70 qB
3 Marie JurečkováMarie Jurečková 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 09.13
4 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.33
5 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.58
6 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.62
7 Jolana BebarováJolana Bebarová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.64
8 Nikola HořínkováNikola Hořínková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 10.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (pá, 3.2.2023 - 10:39) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 08.67 qB
2 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 08.77
3 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.80
4 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 09.23
5 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.29
6 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 09.31
7 Julie JaníkováJulie Janíková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.52
Isabel KřížováIsabel Křížová 10 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 3.2.2023 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 08.31
2 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.31
3 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.40
4 Viktorie ČechováViktorie Čechová 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 =PB 08.53
5 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.53
6 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.56
7 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.62
8 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 08.63
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 3.2.2023 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 =PB 08.64
2 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.64
3 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 PB 08.65
4 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.78
5 Nela DudkováNela Dudková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.84
6 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.84
7 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.85
8 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.94
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 3.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 19.42
2 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.53
3 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 19.68
4 Jakub PotácelJakub Potácel 11 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 PB 21.45
5 Samuel TichýSamuel Tichý 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 23.65
6 Matouš DudaMatouš Duda 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 24.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 3.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DočekalTomáš Dočekal 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 19.40
2 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 19.93
3 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 21.16
4 Filip GaidaFilip Gaida 11 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 PB 24.96
5 Jiří JánošíkJiří Jánošík 10 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 25.27
Sebastian BogdaSebastian Bogda 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 17.3.2
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 3.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 21.14
2 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 23.39
3 Štěpán HlaváčŠtěpán Hlaváč 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 24.34
Adam KotolanAdam Kotolan 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 DQ 17.3.2
Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 3.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KociánVít Kocián 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 PB 20.76
2 Artem IlchenkoArtem Ilchenko 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 21.23
3 Václav ŽouželkaVáclav Žouželka 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 21.75
4 Adam RusekAdam Rusek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 21.96
5 Jakub KalábJakub Kaláb 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.34
Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 3.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 21.52
2 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 2 PB 22.31
3 Max RybníčekMax Rybníček 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 22.68
4 Radovan KratochvílRadovan Kratochvíl 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 22.88
5 Marcel KovalMarcel Koval 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 22.98
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 3.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon DvořákŠimon Dvořák 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 22.93
2 Šimon PátekŠimon Pátek 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 =PB 23.11
3 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 23.21
4 Max KlimšaMax Klimša 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 25.10
Šimon HronekŠimon Hronek 11 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 DQ 17.3.2
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 3.2.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 20.10
2 Lucie SrnováLucie Srnová 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 20.92
3 Justýna TučkováJustýna Tučková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 23.15
4 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 23.81
5 Olivie PálenskáOlivie Pálenská 10 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 24.73
Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 3.2.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 PB 21.09
2 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 21.19
3 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 21.26
4 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 10 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 21.65
5 Anna JandováAnna Jandová 11 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 23.09
6 Karolína KubátováKarolína Kubátová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 24.45
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 3.2.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozárie KrištofováRozárie Krištofová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 21.34
2 Anna JankůAnna Janků 10 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 PB 21.46
3 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 21.79
4 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 23.52
5 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 23.61
6 Izabela ŠtefánikováIzabela Štefániková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 24.22
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 3.2.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 21.52
2 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 21.73
3 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 22.97
4 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 23.38
Emma ArrufiEmma Arrufi 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DQ 17.3.2
Hana VondruškováHana Vondrušková 10 AK KroměřížAK Kroměříž 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 3.2.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 21.87
2 Vendula MachálkováVendula Machálková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 SB 21.97
3 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 22.00
4 Eliška BudíkováEliška Budíková 10 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 23.43
5 Daniela HustopeckáDaniela Hustopecká 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 25.31
Laura PluhařováLaura Pluhařová 10 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 3.2.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara MankTamara Mank 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 21.62
2 Ellen HorkáEllen Horká 10 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 21.94
3 Viktorie ČechováViktorie Čechová 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 22.15
4 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.53
5 Sofie BrychtováSofie Brychtová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.73
6 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 23.97
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (pá, 3.2.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DostálováTereza Dostálová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 22.20
2 Ela FišarováEla Fišarová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.90
3 Eliška SedlákováEliška Sedláková 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 6 PB 23.52
4 Sofie ZedkováSofie Zedková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.89
5 Miroslava KonečnáMiroslava Konečná 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 24.29
6 Zuzana OtrhálkováZuzana Otrhálková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 26.80
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (pá, 3.2.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasmíne VágnerováJasmíne Vágnerová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 22.62
2 Hana BřezovskáHana Březovská 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.97
3 Karolína MazánováKarolína Mazánová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.11
4 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 23.17
5 Eliška RomanováEliška Romanová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 24.42
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (pá, 3.2.2023 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KamenářováHana Kamenářová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 22.19
2 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 6 PB 22.48
3 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 22.85
4 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 23.37
5 Štěpánka VýskalováŠtěpánka Výskalová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 24.09
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 3.2.2023 - 13:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 22.87
2 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 25.04
3 Marie WroblowskáMarie Wroblowská 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 26.62
Karin GregušováKarin Gregušová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ 17.3.2
Eva PřibylováEva Přibylová 10 AK KroměřížAK Kroměříž 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (pá, 3.2.2023 - 13:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrčmářováLucie Krčmářová 11 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 PB 22.76
2 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 22.81
3 Nikol StránělováNikol Stránělová 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.43
4 Stela KaizarováStela Kaizarová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 24.67
5 Ema SmolkováEma Smolková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 25.47
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (pá, 3.2.2023 - 13:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ŠimkováDominika Šimková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 22.99
2 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 23.08
3 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 23.14
4 Jolana BebarováJolana Bebarová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 6 PB 24.02
5 Beáta BebarováBeáta Bebarová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 26.57
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 3.2.2023 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 43.68
2 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 44.55
3 Jakub PotácelJakub Potácel 11 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 46.03
4 Denis KupkaDenis Kupka 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 54.03
Tomáš TrčkaTomáš Trčka 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 3.2.2023 - 12:51) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 44.32
2 Richard ŠamánekRichard Šamánek 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 PB 45.70
3 Pavel TichýPavel Tichý 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 48.17
4 Jakub SvárovskýJakub Svárovský 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 56.60
5 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 57.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 3.2.2023 - 12:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 PB 47.98
2 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 49.82
3 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 50.56
4 Dominik DáňaDominik Dáňa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 51.34
5 Jan HrubýJan Hrubý 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 53.49
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 3.2.2023 - 12:53) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 48.35
2 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 48.96
3 Václav RumlenaVáclav Rumlena 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 49.13
4 Josef GrecJosef Grec 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 PB 51.39
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 3.2.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 44.39
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 45.55
3 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 46.86
4 Diana SamoilenkoDiana Samoilenko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 49.40
Eva PřibylováEva Přibylová 10 AK KroměřížAK Kroměříž 2 DNS
Laura PluhařováLaura Pluhařová 10 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 3.2.2023 - 12:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 47.37
2 Ela FišarováEla Fišarová 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 48.01
3 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 PB 48.23
4 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 48.25
5 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 54.49
6 Linda DobšákováLinda Dobšáková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 55.30
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 3.2.2023 - 12:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 48.08
2 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 48.72
3 Dominika ŠimkováDominika Šimková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 50.52
4 Viktorie KlusováViktorie Klusová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 50.90
5 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 52.13
6 Valerie KubíčkováValerie Kubíčková 11 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 52.50
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 3.2.2023 - 12:33) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 48.59
2 Ester TomiškováEster Tomišková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 51.31
3 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 51.75
4 Zuzana JurčováZuzana Jurčová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 53.24
5 Veronika Anemar KřížováVeronika Anemar Křížová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 54.41
Ellen BlokešováEllen Blokešová 10 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 3.2.2023 - 12:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 49.02
2 Julie TicováJulie Ticová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 52.86
3 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 53.71
4 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 55.05
Zuzana OtrhálkováZuzana Otrhálková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 DQ 17.3.2
Natálie PaverováNatálie Paverová 10 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 3.2.2023 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 48.41
2 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 51.12
3 Eliška SedlákováEliška Sedláková 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 52.53
4 Marie WroblowskáMarie Wroblowská 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 56.65
5 Natálie ŠubováNatálie Šubová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 57.78
Hana VondruškováHana Vondrušková 10 AK KroměřížAK Kroměříž 2 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 3.2.2023 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 2:27.51
2 6 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 2:27.88
3 8 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 2:28.18
4 5 Dan SedlářDan Sedlář 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 2:30.35
5 2 Adam MikolowitschAdam Mikolowitsch 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:36.82
6 3 Vojtěch KušíkVojtěch Kušík 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:37.44
7 1 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:41.56
8 7 Filip VeselýFilip Veselý 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:43.88
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 3.2.2023 - 12:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 16 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 2:38.50
2 14 Jan KubešaJan Kubeša 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 2:40.82
3 11 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 2:42.00
4 12 Matouš DudaMatouš Duda 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 PB 2:43.55
5 10 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:45.76
6 9 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:46.50
7 15 Radek LáníkRadek Láník 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:46.83
8 13 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 2:47.65
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 3.2.2023 - 12:17) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Šimon DvořákŠimon Dvořák 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 2:37.63
2 1 Max RybníčekMax Rybníček 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 2:38.12
3 3 Ondřej BezděkOndřej Bezděk 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 PB 2:48.12
4 6 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 2:49.13
5 2 Miroslav MašteraMiroslav Maštera 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:50.82
6 4 David HorákDavid Horák 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:50.87
7 5 Michael KenšaMichael Kenša 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:54.64
8 8 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 PB 2:55.07
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 3.2.2023 - 12:18) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Tomáš DočekalTomáš Dočekal 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 2:25.57
2 9 Vít KociánVít Kocián 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 PB 2:33.04
3 16 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 2:42.40
4 10 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:43.02
5 11 Štěpán HlaváčŠtěpán Hlaváč 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 2:56.91
6 15 Jan MarekJan Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:58.81
7 14 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 5 PB 2:59.30
8 13 Viktor LyčkaViktor Lyčka 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 2:59.75
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 3.2.2023 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 PB 2:32.46
2 6 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 2:33.19
3 5 Nella MarešováNella Marešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:38.19
4 3 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 2:41.90
5 4 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:46.36
6 7 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:46.72
7 1 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:47.34
8 2 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:50.13
Celkem 8 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 8 Adéla Přikrylová 00:36.0 01:16.3 01:56.8
2 6 Nina Vodáková 00:35.7 01:16.3 01:57.1
3 5 Nella Marešová 00:35.7 01:16.9 02:01.1
4 3 Barbora Crhonková 00:36.7 01:17.0 01:58.1
5 4 Tereza Cabrnochová 00:39.3 01:21.6 02:06.7
6 7 Marina Hajnovičová - - -
7 1 Tereza Lysková 00:38.3 01:20.6 02:06.2
8 2 Kristýna Petříková 00:38.8 01:20.9 02:06.4
Běh 2 (pá, 3.2.2023 - 12:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 15 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 PB 2:40.30
2 16 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 2:42.57
3 10 Veronika NěmečkováVeronika Němečková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:43.07
4 12 Tereza DolečkováTereza Dolečková 10 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 PB 2:46.70
5 13 Kristýna HufováKristýna Hufová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:49.64
6 14 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:52.72
7 11 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:52.73
8 9 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 2:54.24
Celkem 8 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 15 Johana Krupová 00:39.8 01:20.8 02:02.5
2 16 Anna Nováková 00:40.6 01:22.6 02:05.7
3 10 Veronika Němečková - - -
4 12 Tereza Dolečková 00:38.6 01:20.2 02:03.4
5 13 Kristýna Hufová 00:40.4 01:19.3 01:58.5
6 14 Alžběta Švastalová 00:40.1 01:21.8 02:09.2
7 11 Adéla Moškořová 00:40.6 01:23.1 02:08.8
8 9 Magda Volejníková 00:41.0 01:23.3 02:11.4
Běh 3 (pá, 3.2.2023 - 12:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 PB 2:45.64
2 4 Ella BenýškováElla Benýšková 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 2:46.69
3 5 Simona BurešováSimona Burešová 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 2:46.97
4 6 Monika ŠocováMonika Šocová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 2:47.54
5 1 Denisa KubíčkováDenisa Kubíčková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 2:52.24
6 2 Kateřina BrzicováKateřina Brzicová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:54.93
7 3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 2:55.31
7 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová 10 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 3.2.2023 - 12:03) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Marie JurečkováMarie Jurečková 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 2:55.99
2 10 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:57.43
3 15 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 3:00.44
4 14 Laura JohnsonLaura Johnson 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:02.66
5 11 Emma HavlíčkováEmma Havlíčková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 3:02.76
6 16 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 3:04.14
7 9 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 3:04.62
8 13 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 3:04.81
Celkem 8 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 12 Marie Jurečková - - -
2 10 Elen Korbelová 00:42.6 01:28.6 02:16.0
3 15 Barbora Šubrtová - - -
4 14 Laura Johnson - - -
5 11 Emma Havlíčková - - -
6 16 Sára Skoupá - - -
7 9 Vendula Žihalová - - -
8 13 Lucie Kucharíková - - -

1500 m - Ml. žáci

(pá, 3.2.2023 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 10 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 5:12.48
2 9 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 PB 5:12.58
3 13 Prokop MašláňProkop Mašláň 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 PB 5:21.35
4 8 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:25.65
5 6 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 5:26.00
6 12 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 PB 5:32.68
7 1 Patrik ŠíslerPatrik Šísler 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 5:34.00
8 7 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 5:41.81
9 14 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 PB 5:49.33
10 5 Jakub ZemanJakub Zeman 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 5:50.74
11 11 Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 PB 6:01.41
12 2 David KleisDavid Kleis 11 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 6:02.49
13 3 Filip ŠoferFilip Šofer 11 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 6:17.71
14 4 Ondřej ŠinkOndřej Šink 11 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 6:37.76
Celkem 14 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 10 Václav Šodek 00:19.7 01:05.7 01:47.9 02:29.8 03:13.2 03:55.4 04:37.5
2 9 Michal Mazáč 00:20.1 01:05.8 01:49.2 02:29.9 03:13.2 03:56.0 04:37.6
3 13 Prokop Mašláň 00:20.9 01:05.5 01:49.4 02:32.4 03:16.9 04:00.7 04:42.7
4 8 Ondřej Mynarz 00:19.5 01:05.5 01:49.1 02:31.3 03:15.6 04:00.7 04:45.2
5 6 Filip Urbánek 00:20.1 01:05.7 01:50.4 02:33.8 03:19.7 04:05.7 04:47.4
6 12 Matyáš Žák 00:20.0 01:05.5 01:49.5 02:31.9 03:17.3 04:02.0 04:47.8
7 1 Patrik Šísler 00:19.3 01:05.2 01:48.7 02:30.9 03:16.5 04:03.8 04:51.2
8 7 Jonáš Dudys 00:21.9 01:05.7 01:55.7 02:44.2 03:33.3 05:06.1 05:42.0
9 14 Mikuláš Kňáva 00:21.1 01:07.1 01:54.7 02:43.8 03:33.1 04:20.6 05:08.3
10 5 Jakub Zeman 00:20.8 01:06.7 01:53.3 02:40.8 03:28.7 04:18.1 05:07.1
11 11 Tomáš Gajdošík 00:20.4 01:06.2 01:50.2 02:35.2 03:28.6 04:20.8 05:12.9
12 2 David Kleis 00:21.9 01:07.6 01:56.0 02:45.0 03:34.3 04:24.2 05:15.0
13 3 Filip Šofer 00:22.0 01:08.7 01:59.7 02:50.7 03:43.2 04:39.6 05:33.9
14 4 Ondřej Šink 00:22.2 01:08.4 01:59.6 02:50.9 03:42.6 04:39.2 05:33.6

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 3.2.2023 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 5:27.26
2 9 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 SB 5:29.81
3 2 Julie CibereJulie Cibere 11 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 5:39.82
4 5 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 5:43.64
5 6 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 5:45.84
6 7 Anna RozkošnáAnna Rozkošná 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 PB 5:46.13
7 4 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 5:46.24
8 3 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 5:50.81
9 1 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 6:06.72
Celkem 9 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 8 Laura Majkráková 00:23.0 01:06.0 01:49.6 02:34.9 03:21.4 04:07.8 04:52.7
2 9 Nela Pavlicová 00:22.8 01:05.8 01:49.2 02:34.6 03:21.2 04:07.5 04:52.7
3 2 Julie Cibere 00:23.0 01:06.8 01:51.9 02:38.7 03:26.5 04:15.1 05:03.0
4 5 Laura Javůrková 00:24.4 01:08.1 01:53.6 02:40.2 03:28.3 04:16.8 05:05.8
5 6 Sabina Jurošová 00:24.2 01:08.1 01:53.2 02:40.0 03:28.3 04:16.5 05:05.4
6 7 Anna Rozkošná - - - - - - -
7 4 Lucie Plašilová 00:23.7 01:07.5 01:54.0 02:40.7 03:28.6 04:17.0 05:06.1
8 3 Laura Fendrychová 00:23.1 01:06.9 01:52.3 02:39.6 03:27.7 04:17.6 05:07.0
9 1 Anežka Halasová 00:24.4 01:08.2 01:53.6 02:42.8 03:34.0 04:26.3 05:21.3
Běh 2 (pá, 3.2.2023 - 13:11) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 10 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 5:30.01
2 12 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 5:39.40
3 15 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 5:41.01
4 13 Barbora KlepáčkováBarbora Klepáčková 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 5:46.54
5 18 Ema VardžákováEma Vardžáková 11 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 9 PB 5:51.83
6 11 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 5:52.45
7 14 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 5:53.19
8 16 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 5:57.43
9 17 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 6:30.34
Celkem 9 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 10 Leontýna Hladká - - - - - - -
2 12 Tereza Hrazdilová 00:19.5 01:02.6 01:48.1 02:35.1 03:23.5 04:11.4 04:57.9
3 15 Gita Ostruszková 00:21.6 01:05.3 01:51.3 02:39.1 03:25.3 04:13.3 05:00.5
4 13 Barbora Klepáčková 00:20.0 01:03.2 01:48.4 02:36.4 03:22.7 04:10.4 05:01.6
5 18 Ema Vardžáková 00:21.7 01:06.8 01:54.0 02:40.4 03:27.2 04:15.6 05:05.3
6 11 Anna Horká 00:21.3 01:06.0 01:52.1 02:39.5 03:26.1 04:14.7 05:03.7
7 14 Anna Krňávková 00:20.3 01:03.6 01:49.7 02:38.1 03:26.7 04:16.6 05:06.9
8 16 Vendula Seďová 00:21.3 01:06.5 01:54.3 02:44.6 03:35.5 04:23.5 05:11.3
9 17 Kateřina Schneiderová 00:21.9 01:07.3 01:55.1 02:45.4 03:37.7 04:31.9 05:25.9

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (pá, 3.2.2023 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 10.04 q
2 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 10.05 q
3 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 10.24 q
4 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 11.23 q
5 David KozubíkDavid Kozubík 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 11.45 q
6 Tobias PoučenskýTobias Poučenský 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 12.32
7 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 13.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 3.2.2023 - 10:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.65 q
2 Marek BisMarek Bis 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 09.70 q
3 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 11.07 q
4 David KoňaříkDavid Koňařík 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.22
Antonín BaránekAntonín Baránek 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 3.2.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 09.67
2 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.68
3 Marek BisMarek Bis 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.73
4 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 10.08
5 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 10.55
6 Jakub KovářJakub Kovář 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 10.94
7 David KozubíkDavid Kozubík 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 11.30
8 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.42
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (pá, 3.2.2023 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.75 qA
2 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 11.33 qB
3 Adéla VlachováAdéla Vlachová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.46
4 Ester TomiškováEster Tomišková 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.55
5 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 13.36
6 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.59
7 Klára MacurováKlára Macurová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 3.2.2023 - 10:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.22 qA
2 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 11.09 qB
3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 11 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 11.57
4 Kristýna KonečnáKristýna Konečná 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 12.16
5 Michaela ZítkováMichaela Zítková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 12.45
6 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 PB 12.47
7 Nikola HořínkováNikola Hořínková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 13.30
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 3.2.2023 - 10:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 10.05 qA
2 Soňa BerkováSoňa Berková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.85 qA
3 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 11.24 qB
4 Michaela KučíkováMichaela Kučíková 11 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 11.98
5 Tereza FojtíkováTereza Fojtíková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 12.52
6 Adéla OhlídalováAdéla Ohlídalová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 12.59
7 Nikol ChvostkováNikol Chvostková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 13.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 3.2.2023 - 10:03) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.31 qA
2 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.14 qB
3 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 11.53 qB
4 Natálie AlfieriNatálie Alfieri 11 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 12.34
5 Sofie BrychtováSofie Brychtová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 12.51
6 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 13.15
7 Sofie WidlákováSofie Widláková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 15.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 3.2.2023 - 10:04) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 10.58 qA
2 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 11.13 qB
3 Julie JaníkováJulie Janíková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.79
4 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 12.23
5 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 12.35
6 Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 PB 12.60
7 Anna KrálováAnna Králová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.84
8 Adéla FilipováAdéla Filipová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (pá, 3.2.2023 - 10:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 10.64 qA
2 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 10.80 qA
3 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.22 qB
4 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 11.51 qB
5 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 12.13
6 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 12.30
7 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.78
8 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.92
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 3.2.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 09.63
2 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 10.00
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 10.03
4 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 10.23
5 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.63
6 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.80
7 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 10.83
8 Soňa BerkováSoňa Berková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.24
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 3.2.2023 - 11:21) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 10.94
2 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 11.01
3 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 11.16
4 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 11.16
5 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.41
6 Aneta ŠkolováAneta Školová 10 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 11.49
Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 1 (pá, 3.2.2023 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 A - Bednaříková E., Sovová G., Mazur R., Ungureanu S. A - Bednaříková E., Sovová G., Mazur R., Ungureanu S. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 1:53.23
2 2 A - Dočekal T., Procházková A., Pischová N., Konečný A. A - Dočekal T., Procházková A., Pischová N., Konečný A. Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 1:53.91
3 5 A - Dočkal J., Franc M., Görögová A., Kolářová M. A - Dočkal J., Franc M., Görögová A., Kolářová M. Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 1:56.31
4 4 A - Vrbka J., Urbánek F., Toušová K., Zavřelová A. A - Vrbka J., Urbánek F., Toušová K., Zavřelová A. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:06.35
5 1 Vlachová E., Jabůrek D., Budíková E., Grec J. Vlachová E., Jabůrek D., Budíková E., Grec J. Orel VyškovOrel Vyškov 1 2:07.31
6 Lípa M., Holomčík Š., Rýparová J., Kománková J. Lípa M., Holomčík Š., Rýparová J., Kománková J. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 3.2.2023 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 A - Tvrdý D., Pětvaldský B., Zajícová V., Králová V. A - Tvrdý D., Pětvaldský B., Zajícová V., Králová V. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 NL 1:50.37
2 4 A - Nováková E., Chalupa J., Mazáč M., Palová N. A - Nováková E., Chalupa J., Mazáč M., Palová N. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 1:54.10
3 1 Muzikář O., Koupý M., Sotolářová A., Krejčiříková A. Muzikář O., Koupý M., Sotolářová A., Krejčiříková A. Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 1:55.61
4 3 A - Šamánek R., Imrich M., Čablíková J., Prusková S. A - Šamánek R., Imrich M., Čablíková J., Prusková S. Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 2:00.26
5 5 Kocián V., Potácel J., Dolanská E., Pavlicová N. Kocián V., Potácel J., Dolanská E., Pavlicová N. TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:02.73
6 6 Ovečka V., Hejlek J., Otrhálková Z., Horká E. Ovečka V., Hejlek J., Otrhálková Z., Horká E. Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 2:11.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 3.2.2023 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 A - Glacová S., Bogda S., Salvová K., Nožička M. A - Glacová S., Bogda S., Salvová K., Nožička M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:55.28
2 3 Buc D., Rychtecký J., Vágnerová J., Zakuťanská R. Buc D., Rychtecký J., Vágnerová J., Zakuťanská R. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 1:57.01
3 2 A - Bis M., Kozubík D., Krištofová R., Ďuláková N. A - Bis M., Kozubík D., Krištofová R., Ďuláková N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 1:57.85
4 6 A - Bernatík M., Šodek V., Majkráková L., Nováková J. A - Bernatík M., Šodek V., Majkráková L., Nováková J. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:59.17
5 1 Veselý F., Hoblerová E., Hufová K., Kessler A. Veselý F., Hoblerová E., Hufová K., Kessler A. TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:00.00
6 4 A - Kovář J., Rybníček M., Školová A., Zapletalová I. A - Kovář J., Rybníček M., Školová A., Zapletalová I. Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:00.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 3.2.2023 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 B - Cabrnochová T., Krňávková A., Kotyza F., Tichý P. B - Cabrnochová T., Krňávková A., Kotyza F., Tichý P. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 1:59.69
2 1 B - Machálková V., Minks O., Fialová J., Kotolan A. B - Machálková V., Minks O., Fialová J., Kotolan A. Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 2:01.19
3 3 B - Kubeša J., Růžička H., Kamenářová H., Tučková J. B - Kubeša J., Růžička H., Kamenářová H., Tučková J. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:02.59
4 6 B - Staškovan P., Marek J., Šeděnková E., Hasalová N. B - Staškovan P., Marek J., Šeděnková E., Hasalová N. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:05.07
5 5 B - Cieslar J., Kratochvíl R., Kubíčková D., Tomišková E. B - Cieslar J., Kratochvíl R., Kubíčková D., Tomišková E. Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:07.78
6 4 B - Banský A., Zeman J., Šauerová V., Hajnovičová M. B - Banský A., Zeman J., Šauerová V., Hajnovičová M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:15.64
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 3.2.2023 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 B - Mynarz O., Mališ A., Moškořová A., Jurošová S. B - Mynarz O., Mališ A., Moškořová A., Jurošová S. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:03.21
2 6 B - Quittová L., Richterová M., Richter J., Poledník M. B - Quittová L., Richterová M., Richter J., Poledník M. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:03.25
3 5 B - Slížová V., Hrubý J., Demlová A., Rusek A. B - Slížová V., Hrubý J., Demlová A., Rusek A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:07.07
4 2 B - Benýšková E., Burešová S., Mikolowitsch A., Dvořák Š. B - Benýšková E., Burešová S., Mikolowitsch A., Dvořák Š. Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:07.36
5 3 B - Koval M., Bezděk O., Čechová V., Murová K. B - Koval M., Bezděk O., Čechová V., Murová K. Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 2:11.07
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 3.2.2023 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 C - Crhonková B., Stránělová N., Krátký D., Zlámal T. C - Crhonková B., Stránělová N., Krátký D., Zlámal T. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:03.55
2 4 C - Životský M., Klozík L., Kalafutová L., Štefániková I. C - Životský M., Klozík L., Kalafutová L., Štefániková I. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:10.57
3 6 C - Bergerová K., Kuchař D., Goršanov M., Koňaříková A. C - Bergerová K., Kuchař D., Goršanov M., Koňaříková A. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:12.03
4 5 C - Klimša M., Srubek K., Zmeškalová K., Valošková K. C - Klimša M., Srubek K., Zmeškalová K., Valošková K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:13.36
3 C - Mašláň P., Vrzalík J., Fišarová E., Jandová A. C - Mašláň P., Vrzalík J., Fišarová E., Jandová A. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ 24.8
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 3.2.2023 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,11 1,16 1,21 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,62 1,64
1 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 18 NL 1.62 - - - O - O - O O O O O O XO O XXX
2 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 19 PB 1.57 - - - - O O O O O O O XO O XXX
3 Matúš HálaMatúš Hála
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 16 =PB 1.48 - - O O O O O O O XO XXX
4 Ondřej ČechOndřej Čech
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
10 15 =PB 1.48 - - O O O O O O XO XXO XXX
5 Marek BisMarek Bis
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 17 1.45 - - O O O O O O O XXX
6 Jakub OujeskýJakub Oujeský
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
10 14 1.42 O O O O O XO O O XXX
7 David FujcikDavid Fujcik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 13 1.42 - O O O O O O XO XXX
8= Jan JurčaJan Jurča
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
10 12 1.34 - - O O O XO XXX
8= Vojtěch CarbolVojtěch Carbol
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 9 1.34 - O O O O XO XXX
10 David KozubíkDavid Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
10 8 SB 1.34 - XO XO O XXO XO XXX
11 Michal RajnohaMichal Rajnoha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 11 1.30 O O XO O O XXX
12= Ondřej JachymiákOndřej Jachymiák
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 5 PB 1.26 - O O O XXX
12= Samuel KosSamuel Kos
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 10 1.26 - O O O XXX
14 Kryštof SrubekKryštof Srubek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 4 PB 1.26 O XO XO XO XXX
15 Jan HrubýJan Hrubý
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 3 1.21 O O O XXX
16 David HorákDavid Horák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 6 1.21 O O XO XXX
17= Václav KvasničkaVáclav Kvasnička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 1 PB 1.16 O O XXX
17= Michael KenšaMichael Kenša
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 7 1.16 O O XXX
19 Marián MáchaMarián Mácha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 2 PB 1.16 XO XXO XXX
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 3.2.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,08 1,13 1,18 1,23 1,28 1,32 1,36 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,57 1,62
1 Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 36 1.57 - - - - - - - O XO O - O XO XXX
2 Anna SedlákováAnna Sedláková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 35 1.43 - - - O O O O O O XXX
3 Viktorie ŠebestíkováViktorie Šebestíková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 34 1.43 - - - O O O O XO O XXX
4 Zuzana KrálováZuzana Králová
JAC BrnoJAC Brno
10 33 1.43 - - O O O O O XO XXO XXX
5 Zuzana ČernáZuzana Černá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 23 PB 1.40 - - O O O O O O XXX
6 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 32 SB 1.40 - - - O XO O O O XXX
7 Sofie PruskováSofie Prusková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 22 PB 1.40 - - O O O XO XXO O XXX
8 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 31 1.40 - - - O O O O XXO XXX
9 Adéla VečeřováAdéla Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
10 18 PB 1.36 - - - O O O O XXX
10 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 28 SB 1.36 - - - O O XO O XXX
11 Nela DudkováNela Dudková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 24 =PB 1.36 - - O XO XO O O XXX
12 Kateřina SalvováKateřina Salvová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 29 1.36 - - O - O O XO XXX
13 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 27 1.36 - - O O O O XXO XXX
14 Magdalena BártováMagdalena Bártová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
11 26 1.32 - - O O O O XXX
15 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 20 1.32 XO O O O O O XXX
16= Veronika NěmečkováVeronika Němečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 25 1.32 O O O O XO XO XXX
16= Sofie ZedkováSofie Zedková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
10 30 1.32 - - O O XO XO XXX
18= Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 12 PB 1.32 O O O XO XO XXO XXX
18= Tereza KubalováTereza Kubalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 15 PB 1.32 - - XO XO O XXO XXX
20 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 17 1.28 O O O O O XXX
21 Julie TicováJulie Ticová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 13 PB 1.28 O O O O XO XXX
22 Sabina ŠugarováSabina Šugarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 PB 1.28 O XO O O XXO XXX
23= Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 10 1.23 O O O O XXX
23= Eliška HoblerováEliška Hoblerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 21 1.23 - - O O XXX
25= Dorota PřibylováDorota Přibylová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
11 2 PB 1.23 O O O XO XX r
25= Karolína KubátováKarolína Kubátová
JAC BrnoJAC Brno
10 16 SB 1.23 O O O XO XXX
27 Marie ŠtolcarováMarie Štolcarová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
11 9 =PB 1.23 O XO O XXO XXX
28 Zuzana JurčováZuzana Jurčová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
10 8 1.18 O O O XXX
29 Megan MikulíkováMegan Mikulíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 1 SB 1.18 O O XXO XXX
30= Klára ŠmigováKlára Šmigová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 7 1.13 O O XXX
30= Klára MacurováKlára Macurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 11 1.13 O O XXX
32= Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 6 1.13 O XO XXX
32= Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 5 1.13 O XO XXX
Vanessa PersichovaVanessa Persichova
SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s.
10 19 DNS
Anetka DryksiakováAnetka Dryksiaková
SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s.
10 4 DNS
Antonie HaladějováAntonie Haladějová
SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s.
11 14 DNS
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 3.2.2023 - 12:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KonečnýAdam Konečný
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 30 PB 5.21 X X 4.89 4.89 4.98 4.57 5.21
2 Josef DufekJosef Dufek
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 31 PB 5.10 4.74 5.07 4.95 5.07 X X 5.10
3 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 32 4.92 X 4.92 4.62 4.92 X 4.77 X
4 Matyáš FrancMatyáš Franc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 25 PB 4.73 3.98 4.39 4.73 4.73 4.56 4.67 4.65
5 David FujcikDavid Fujcik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 1 PB 4.73 X 4.73 4.59 4.73 - 4.36 4.43
6 Albert KesslerAlbert Kessler
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 26 PB 4.66 4.42 4.54 4.61 4.61 4.55 4.66 4.53
7 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 16 PB 4.65 4.45 4.65 4.59 4.65 4.58 X X
8 Jan MalýJan Malý
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 28 PB 4.60 4.36 4.18 4.60 4.60 4.42 X 4.28
9 Dominik KrátkýDominik Krátký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
11 23 4.38 4.24 4.16 4.38 4.38
10 Rostislav BínaRostislav Bína
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 27 4.31 4.12 3.92 4.31 4.31
11 Jan VrbkaJan Vrbka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 29 4.31 4.31 4.10 3.11 4.31
12 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 20 4.27 4.27 4.02 4.14 4.27
13 Sebastian BogdaSebastian Bogda
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 15 SB 4.24 4.24 4.00 4.19 4.24
14 Jakub KalábJakub Kaláb
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 10 PB 4.23 4.09 4.23 3.60 4.23
15 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 13 PB 4.22 4.03 4.22 4.07 4.22
16 Václav ŠodekVáclav Šodek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 17 4.22 4.22 X 2.89 4.22
17 Jan JurčaJan Jurča
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
10 18 4.18 3.97 4.00 4.18 4.18
18 Adam KotolanAdam Kotolan
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 22 4.17 4.17 4.17 X 4.17
19 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 19 4.16 3.65 3.97 4.16 4.16
20 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 14 4.15 4.09 4.15 4.04 4.15
21 Marián MáchaMarián Mácha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 =PB 4.13 3.86 4.08 4.13 4.13
22 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 8 SB 4.12 4.03 4.12 3.90 4.12
23 Adam RusekAdam Rusek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 21 4.06 3.96 3.98 4.06 4.06
24 Radek MazurRadek Mazur
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 24 4.06 3.98 4.06 3.95 4.06
25 Sebastian Danie UngureanuSebastian Danie Ungureanu
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 9 4.06 3.95 4.06 3.82 4.06
26 Kryštof ŽídekKryštof Žídek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 12 3.99 3.99 3.93 3.99 3.99
27 Ondřej ČechOndřej Čech
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
10 11 3.96 3.95 3.79 3.96 3.96
28 Adam BanskýAdam Banský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 2 PB 3.81 3.65 3.59