Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých

Ostrava (4. 2. 2023)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2023 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 1 Bartosz JarczokBartosz Jarczok 99 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 1 PB 08:14.86
MS 2 Oliwier MutwilOliwier Mutwil 99 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 PB 08:25.73
1 3 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08:37.11
2 5 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08:46.12
3 17 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 17 SB 08:53.69
4 15 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 SB 09:11.24
5 7 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:15.09
6 11 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 PB 09:29.44
7 13 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 09:42.06
8 9 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 09:42.79
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 2:46.87
2000 5:34.23
Celkem 10 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
MS 1 Bartosz Jarczok - - - - - - - - - - - - - -
MS 2 Oliwier Mutwil 00:32.9 01:06.9 01:39.8 02:13.2 02:47.1 03:21.5 03:54.8 04:29.2 05:04.3 05:39.3 06:14.5 06:48.9 07:23.9 07:57.3
1 3 Marek Krišica - - - - - - - - - - - - - -
2 5 Adam Zajíček - - - - - - - - - - - - - -
3 17 Václav Waloszek 00:34.8 01:09.2 01:42.9 02:17.4 02:52.2 03:27.7 04:03.0 04:38.5 05:14.1 05:50.2 06:26.9 07:04.5 07:42.1 08:19.6
4 15 Daniel Růža 00:35.1 01:09.6 01:44.8 02:21.1 02:56.5 03:32.2 04:08.3 04:45.1 05:21.3 05:58.8 06:36.4 07:13.5 07:53.4 08:33.0
5 7 Jakub Vojáček 00:34.1 01:09.2 01:43.8 02:19.5 02:56.1 03:33.0 04:10.4 04:48.1 05:26.1 06:04.2 07:21.2 07:59.7 08:38.8 -
6 11 Krystian Zahraj 00:36.2 01:12.2 01:49.7 02:28.0 03:06.3 03:44.4 04:23.3 05:02.3 05:41.1 06:20.2 06:58.9 07:37.4 08:15.8 08:54.5
7 13 Tomáš Brzobohatý 00:36.6 01:12.7 01:49.5 02:27.5 03:05.5 03:43.8 04:23.5 05:02.6 05:41.8 06:21.0 07:00.1 07:40.7 08:22.8 09:04.2
8 9 Ondřej Vajda 00:36.6 01:12.0 01:48.7 02:26.8 03:04.9 03:44.2 04:24.1 05:04.0 05:43.7 06:23.3 07:04.1 07:45.5 08:25.8 09:06.1
Běh 2 (so, 4.2.2023 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 16 Marek SvobodaMarek Svoboda 95 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 PB 09:31.76
2 17 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 17 SB 09:57.73
3 5 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 10:24.51
4 9 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 PB 10:37.86
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:07.58
2000 6:20.95
Celkem 4 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 16 Marek Svoboda 00:39.2 01:14.9 01:51.8 02:30.4 03:09.3 03:47.7 04:25.2 05:03.7 05:42.8 06:21.4 06:59.0 07:37.7 08:16.0 08:54.8
2 17 Stanislav Záleský 00:38.7 01:14.3 01:51.6 02:30.2 03:09.0 03:48.5 04:28.4 05:08.1 05:49.5 06:31.8 07:13.1 07:55.4 08:38.1 09:19.9
3 5 Jan Adam Tarana 00:40.0 01:19.8 01:54.2 02:32.9 03:13.2 03:53.9 04:35.3 05:17.8 06:02.3 06:47.5 07:33.3 08:17.6 09:02.7 09:47.5
4 9 Andrzej Waclawik 00:39.4 01:18.0 01:57.2 02:38.1 03:19.9 04:01.7 04:45.1 05:29.8 06:14.5 06:59.4 07:44.5 08:30.1 09:15.3 09:59.5
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Bartosz JarczokBartosz Jarczok 99 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 1 PB 08:14.86
2 2 Oliwier MutwilOliwier Mutwil 99 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2 PB 08:25.73
3 3 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08:37.11
4 5 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08:46.12
5 17 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 17 SB 08:53.69
6 15 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 SB 09:11.24
7 7 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:15.09
8 11 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 PB 09:29.44
9 16 Marek SvobodaMarek Svoboda 95 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16 PB 09:31.76
10 13 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 09:42.06
11 9 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 09:42.79
12 17 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 17 SB 09:57.73
13 5 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 10:24.51
14 9 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 PB 10:37.86

3000 m - Junioři

(so, 4.2.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 NL 08:40.03
2 14 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14 PB 08:44.63
3 6 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08:49.76
4 16 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 PB 08:52.09
5 8 Filip AusteraFilip Austera 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 09:16.34
6 10 Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 09:16.80
7 12 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 PB 09:32.17
8 3 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 PB 10:13.95
9 15 Michal PavelecMichal Pavelec 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 15 SB 11:17.61
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 4.2.2023 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 SB 09:41.15
2 2 Filip CiencialaFilip Cienciala 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09:52.23
3 4 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 09:55.70
4 6 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 PB 10:14.84
5 7 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 10:22.04
6 10 Filip BrožekFilip Brožek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 10:29.57
7 11 Jakub VysloužilJakub Vysloužil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11 PB 10:41.60
8 8 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10:45.74
9 14 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 14 SB 10:50.28
13 Filip DylFilip Dyl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 DNS
12 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 4.2.2023 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 NL 09:30.17
2 1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09:40.48
3 3 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10:15.36
4 7 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10:53.54
5 10 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 10 11:01.59
5 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:06.80
2000 6:22.41
Celkem 6 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 2 Barbora Lampová 00:35.8 01:12.0 01:50.0 02:28.7 03:06.7 03:45.1 04:24.7 05:04.1 05:43.2 06:22.2 07:01.8 07:40.6 08:18.9 08:56.1
2 1 Soňa Kouřilová - - - - - - - - - - - - - -
3 3 Dominika Kraussová 00:38.1 01:17.4 01:57.8 02:38.6 03:19.9 04:00.7 04:41.9 05:22.9 06:04.2 06:46.7 07:28.9 08:11.6 08:54.2 09:36.0
4 7 Hana Pavelková 00:40.2 01:20.9 02:02.2 02:43.5 03:25.4 04:07.9 04:50.4 05:34.0 06:19.5 07:05.5 07:51.2 08:37.6 09:24.0 10:10.4
5 10 Barbora Lučanová 00:39.2 01:19.3 02:00.7 02:43.1 03:25.9 04:08.5 04:51.7 05:37.0 06:23.7 07:10.1 07:57.3 08:44.7 09:32.2 10:18.7
5 Sylvie Štiglerová - - - - - - - - - - - - - -

3000 m - Juniorky

(so, 4.2.2023 - 09:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10:30.98
2 14 Lucie SabáčkováLucie Sabáčková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14 PB 11:05.08
3 10 Veronika HolanikováVeronika Holaniková 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 PB 11:08.93
4 12 Valentina BataniValentina Batani 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 SB 11:12.53
5 2 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 11:20.14
6 5 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 12:01.26
7 12 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 SB 12:04.48
8 6 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12:54.94
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 4.2.2023 - 09:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 13 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 PB 10:22.68
2 8 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 10:39.68
3 11 Karolína MacalíkováKarolína Macalíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 PB 11:01.04
4 9 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 11:12.81
5 1 Veronika HrachovinováVeronika Hrachovinová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 11:16.71
MS 3 Lucia SopkováLucia Sopková 07 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 3 PB 11:23.46
6 9 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 PB 12:34.02
7 11 Šárka KalábkováŠárka Kalábková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 PB 12:53.74
8 8 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 14:35.98
Celkem 9 závodníků