Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva (uzavřený závod)

Ostrava (5. 2. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 5.2.2023 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.35 q
2 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 PB 07.73 q
3 Marek HübschMarek Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 07.76 q
4 Kryštof NěmejcKryštof Němejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 08.08
5 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.16
6 Michal ValentaMichal Valenta 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 08.21
7 Martin OtrhálekMartin Otrhálek 09 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 8 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.2.2023 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 PB 07.44 q
2 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.80
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 07.93
4 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 07.97
5 Jan VašíčekJan Vašíček 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 08.08
6 Jiří ObšilJiří Obšil 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 08.18
7 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 08.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.2.2023 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Artem KroscenkoArtem Kroscenko 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 07.74
2 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.82
3 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.91
4 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 07.98
5 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.06
6 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.49
Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 5.2.2023 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 07.66 q
2 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 07.83
3 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.88
4 Sebastian MacálkaSebastian Macálka 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3 08.05
5 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 08.14
6 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 08.37
7 Matěj StreitMatěj Streit 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.50
Přemysl ČuprPřemysl Čupr 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 5.2.2023 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 07.63 q
2 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 07.77
3 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 07.98
4 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.05
5 Tomáš HübschTomáš Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 08.16
6 Viktor BačíkViktor Bačík 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 08.38
7 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.55
8 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 5.2.2023 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 07.63 q
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 07.71 q
3 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 07.93
4 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.97
5 Vojtěch ČervenkaVojtěch Červenka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.33
6 Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.37
7 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 08.56
8 Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.42
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.35 q
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 PB 07.44 q
3 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 07.63 q
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 07.63 q
5 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 07.66 q
6 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 07.71 q
7 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 PB 07.73 q
8 Artem KroscenkoArtem Kroscenko 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 07.74
9 Marek HübschMarek Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 07.76 q
10 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 07.77
11 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.80
12 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.82
13 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 07.83
14 Jan GureckýJan Gurecký 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.88
15 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.91
16 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 07.93
17 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 07.93
18 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.97
19 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 07.97
20 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 07.98
21 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 07.98
22 Sebastian MacálkaSebastian Macálka 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3 08.05
23 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.05
24 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.06
25 Jan VašíčekJan Vašíček 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 08.08
26 Kryštof NěmejcKryštof Němejc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 08.08
27 Roberto SantarsiaRoberto Santarsia 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 08.14
28 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.16
29 Tomáš HübschTomáš Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 08.16
30 Jiří ObšilJiří Obšil 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 08.18
31 Michal ValentaMichal Valenta 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 08.21
32 Vojtěch ČervenkaVojtěch Červenka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.33
33 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 08.37
34 Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.37
35 Viktor BačíkViktor Bačík 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 08.38
36 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.49
37 Matěj StreitMatěj Streit 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.50
38 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 08.54
39 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.55
40 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 08.56
41 Martin OtrhálekMartin Otrhálek 09 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 8 08.64
42 Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.42
43 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.78
Adam DurajAdam Duraj 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Přemysl ČuprPřemysl Čupr 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2023 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 07.31
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 PB 07.36
3 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.64
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.64
5 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 07.70
6 Marek HübschMarek Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 07.73
7 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 07.81
8 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 07.83
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.2.2023 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 NL 07.82
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 07.94
3 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 08.01
4 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 08.11
5 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.17
6 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.17
7 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 =PB 08.23
8 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 =PB 08.29
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 5.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.01 q
2 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 =PB 08.35
3 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 08.49
4 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.53
5 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.72
6 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.95
7 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.09 q
2 Lena FiloušováLena Filoušová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.31
3 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 08.43
4 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 PB 08.62
5 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 08.69
6 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 08.92
7 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.12 q
2 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.43
3 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.53
4 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 08.79
5 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 08.81
6 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.89
Alisa OsovskaAlisa Osovska 09 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 5.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.09 q
2 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 08.41
3 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 =PB 08.57
4 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 PB 08.60
5 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 08.76
6 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.10
7 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 09.49
Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 DQ 16.8
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 5.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.28 q
2 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.47
3 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 08.58
4 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.72
5 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.84
6 Nikola PflegrováNikola Pflegrová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 08.90
7 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.94
8 Lea GaliováLea Galiová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 SB 09.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 5.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.14 q
2 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 08.31
3 Sofie KadlecováSofie Kadlecová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.61
4 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 08.72
5 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.81
6 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.00
7 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 09.13
8 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 2 09.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (ne, 5.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.35
2 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 PB 08.35
3 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.52
4 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.70
5 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 08.86
6 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.96
7 Anna VjaclovskáAnna Vjaclovská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.98
8 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 09.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 5.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.34
2 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.44
3 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 08.49
4 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.54
5 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 7 =PB 08.72
6 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 08.88
7 Veronika EliášováVeronika Eliášová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.29
8 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 09.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (ne, 5.2.2023 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.23 q
2 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.29 q
3 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.57
4 Viktorie KeniViktorie Keni 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 PB 08.68
5 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 08.70
6 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.73
7 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 09.50
8 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 5.2.2023 - 10:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.48
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.50
3 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.54
4 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 PB 08.64
5 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.75
6 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.94
7 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 09.24
8 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.35
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.01 q
2 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.09 q
2 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.09 q
4 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.12 q
5 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.14 q
6 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.23 q
7 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.28 q
8 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.29 q
9 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 08.31
10 Lena FiloušováLena Filoušová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.31
11 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.34
12 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 =PB 08.35
13 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.35
14 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 PB 08.35
15 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 08.41
16 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 08.43
17 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.43
18 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.44
19 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.47
20 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.48
21 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 08.49
22 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 08.49
23 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.50
24 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.52
25 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.53
26 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.53
27 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.54
28 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.54
29 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 =PB 08.57
30 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.57
31 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 08.58
32 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 PB 08.60
33 Sofie KadlecováSofie Kadlecová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.61
34 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 PB 08.62
35 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 PB 08.64
36 Viktorie KeniViktorie Keni 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 PB 08.68
37 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 08.69
38 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.70
39 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 08.70
40 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.72
40 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 08.72
42 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 7 =PB 08.72
43 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.72
44 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.73
45 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.75
46 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 08.76
47 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 08.79
48 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 08.81
49 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.81
50 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.84
51 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 08.86
52 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 08.88
53 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.89
54 Nikola PflegrováNikola Pflegrová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 08.90
55 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 08.92
56 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.94
57 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.94
58 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.95
59 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.96
60 Anna VjaclovskáAnna Vjaclovská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.98
61 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.00
62 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.05
63 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.06
64 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.10
65 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 09.13
66 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 09.24
67 Veronika EliášováVeronika Eliášová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.29
68 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 09.29
69 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 2 09.30
70 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.35
71 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 09.42
72 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 09.49
73 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 09.50
74 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.59
75 Lea GaliováLea Galiová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 SB 09.97
Alisa OsovskaAlisa Osovska 09 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 DQ 16.8

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2023 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 17.48
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 PB 17.88
3 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 18.02
4 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 18.26
5 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 18.31
6 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 18.46
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2023 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 17.90
2 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.62
3 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 18.64
4 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 18.70
5 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.80
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 PB 18.91
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2023 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 PB 18.46
2 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 18.86
3 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 19.27
4 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 19.51
5 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.73
6 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 19.80
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2023 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VašíčekJan Vašíček 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 19.60
2 Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 19.61
3 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 19.77
4 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 19.89
5 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.15
6 David TillDavid Till 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 20.33
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 5.2.2023 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OndrůšekTomáš Ondrůšek 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 19.93
2 Jonáš MrázekJonáš Mrázek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.05
3 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 20.10
4 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 PB 20.27
5 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.28
Ondřej VargaOndřej Varga 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 DQ 17.3.2
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 5.2.2023 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ČervenkaVojtěch Červenka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 20.15
2 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 20.44
3 Martin OtrhálekMartin Otrhálek 09 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 20.68
4 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 SB 21.01
5 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 21.10
Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 5.2.2023 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ObrJakub Obr 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 SB 20.30
2 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 5 20.85
3 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 20.86
4 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 21.65
5 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 22.28
6 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 22.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 17.48
2 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 PB 17.88
3 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 17.90
4 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 18.02
5 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 18.26
6 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 18.31
7 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 18.46
8 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 PB 18.46
9 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.62
10 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 18.64
11 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 18.70
12 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.80
13 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 18.86
14 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 PB 18.91
15 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 19.27
16 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 19.51
17 Jan VašíčekJan Vašíček 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 19.60
18 Václav NuhlíčekVáclav Nuhlíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 19.61
19 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.73
20 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 19.77
21 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 19.80
22 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 19.89
23 Tomáš OndrůšekTomáš Ondrůšek 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 19.93
24 Jonáš MrázekJonáš Mrázek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 20.05
25 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 20.10
26 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.15
27 Vojtěch ČervenkaVojtěch Červenka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 20.15
28 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 PB 20.27
29 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.28
30 Jakub ObrJakub Obr 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 SB 20.30
31 David TillDavid Till 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 20.33
32 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 20.44
33 Martin OtrhálekMartin Otrhálek 09 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 20.68
34 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 5 20.85
35 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 20.86
36 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 SB 21.01
37 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 21.10
38 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 21.65
39 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 22.28
40 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 22.42
Ondřej VargaOndřej Varga 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 DQ 17.3.2
Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 DNF

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 19.32
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.41
3 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.52
4 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 19.78
5 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 19.80
6 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 19.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 19.70
2 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 19.86
3 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.10
4 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 20.15
5 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 20.39
6 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 20.55
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 PB 19.80
2 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 20.46
3 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.67
4 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 PB 20.93
5 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 20.95
6 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 PB 21.32
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 20.26
2 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 20.53
3 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 20.55
4 Sofie KadlecováSofie Kadlecová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.88
5 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 21.05
6 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 21.35
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 5.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 20.75
2 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 20.95
3 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 20.96
4 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 21.07
5 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 21.21
6 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 21.57
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 5.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 21.16
2 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 21.19
3 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 21.28
4 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.37
5 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 PB 21.39
6 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 21.47
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 5.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 21.24
2 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.56
3 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 21.70
4 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 21.72
5 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.76
6 Anna JurováAnna Jurová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 22.24
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 5.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 21.46
2 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 21.82
3 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 21.92
4 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.10
5 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.13
Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (ne, 5.2.2023 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 21.33
2 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 21.35
3 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 PB 21.45
4 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 21.59
5 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 21.69
6 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 21.77
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 5.2.2023 - 14:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 21.54
2 Nikola PflegrováNikola Pflegrová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 21.86
3 Pavla SlámováPavla Slámová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 =PB 21.97
4 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 22.10
5 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 22.19
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 5.2.2023 - 14:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 20.17
2 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 22.02
3 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 22.30
4 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 22.46
5 Nela VejrostováNela Vejrostová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 25.11
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 5.2.2023 - 14:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie RundtováNatálie Rundtová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 22.94
2 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 23.20
3 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 23.24
4 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 SB 23.28
5 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 23.43
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 19.32
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.41
3 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.52
4 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 19.70
5 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 19.78
6 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 19.80
7 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 PB 19.80
8 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 19.86
9 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 19.95
10 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.10
11 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 20.15
12 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 20.17
13 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 20.26
14 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 20.39
15 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 20.46
16 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 20.53
17 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 20.55
18 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 20.55
19 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.67
20 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 20.75
21 Sofie KadlecováSofie Kadlecová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.88
22 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 PB 20.93
23 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 20.95
24 Nina BerkováNina Berková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 20.95
25 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 20.96
26 Kateřina HalováKateřina Halová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 21.05
27 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 21.07
28 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 21.16
29 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 21.19
30 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 21.21
31 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 21.24
32 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 21.28
33 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 PB 21.32
34 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 21.33
35 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 21.35
36 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 21.35
37 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.37
38 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 PB 21.39
39 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 PB 21.45
40 Klára HrubáKlára Hrubá 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 21.46
41 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 21.47
42 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 21.54
43 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.56
44 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 21.57
45 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 21.59
46 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 21.69
47 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 21.70
48 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 21.72
49 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 21.76
50 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 21.77
51 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 21.82
52 Nikola PflegrováNikola Pflegrová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 21.86
53 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 21.92
54 Pavla SlámováPavla Slámová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 =PB 21.97
55 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 22.02
56 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 22.10
57 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 22.10
58 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.13
59 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 22.19
60 Anna JurováAnna Jurová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 22.24
61 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 22.30
62 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 PB 22.46
63 Natálie RundtováNatálie Rundtová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 22.94
64 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 23.20
65 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 23.24
66 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 SB 23.28
67 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 23.43
68 Nela VejrostováNela Vejrostová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 25.11
Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2023 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 NL 37.45
2 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 38.33
3 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 38.49
4 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 39.20
5 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 40.07
6 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 41.33
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2023 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 39.23
2 Marek HübschMarek Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 39.71
3 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 40.54
4 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 40.92
Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ 17.3.1
Matěj LazarMatěj Lazar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2023 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 39.56
2 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 40.25
3 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 40.61
4 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 41.59
5 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 41.79
6 Petr LangPetr Lang 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 45.19
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2023 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 41.73
2 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 41.75
3 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 42.54
4 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 42.58
5 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 42.88
Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 5.2.2023 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias HladkýTobias Hladký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 41.69
2 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 44.62
3 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 6 PB 45.28
Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DQ 17.3.1
Viktor BurešViktor Bureš 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DQ 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 NL 37.45
2 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 38.33
3 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 38.49
4 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 39.20
5 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 39.23
6 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 39.56
7 Marek HübschMarek Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 39.71
8 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 40.07
9 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 40.25
10 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 40.54
11 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 40.61
12 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 40.92
13 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 41.33
14 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 41.59
15 Tobias HladkýTobias Hladký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 41.69
16 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 41.73
17 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 41.75
18 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 41.79
19 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 42.54
20 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 42.58
21 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 42.88
22 David JuříkDavid Juřík 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 44.62
23 Petr LangPetr Lang 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 45.19
24 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 6 PB 45.28
Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ 17.3.1
Matěj LazarMatěj Lazar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DQ 17.3.1
Viktor BurešViktor Bureš 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DQ 17.3.1

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 42.15
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 42.20
3 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 42.30
4 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 42.54
5 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 43.62
6 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 46.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 43.60
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.03
3 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 44.31
4 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 44.87
5 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 45.40
6 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 46.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 44.13
2 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 45.01
3 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 45.15
4 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 45.16
5 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 PB 45.26
6 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 46.13
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 44.83
2 Nikol JestříbkováNikol Jestříbková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 45.27
3 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 46.28
4 Alexandra PiskořováAlexandra Piskořová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 46.72
5 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 46.96
6 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 48.25
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 5.2.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 46.30
2 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 46.94
3 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 47.03
4 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 47.71
5 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 48.75
6 Anna JurováAnna Jurová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 49.51
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 5.2.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 45.53
2 Veronika KrásnáVeronika Krásná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 47.30
3 Lenka MachytkováLenka Machytková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 48.85
4 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.55
5 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 SB 52.57
6 Nela VejrostováNela Vejrostová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 SB 54.09
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 5.2.2023 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.05
2 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 50.63
3 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 51.89
4 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 52.07
5 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 52.90
6 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 55.83
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 42.15
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 42.20
3 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 42.30
4 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 42.54
5 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 43.60
6 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 43.62
7 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.03
8 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 44.13
9 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 44.31
10 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 44.83
11 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 44.87
12 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 45.01
13 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 45.15
14 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 45.16
15 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 PB 45.26
16 Nikol JestříbkováNikol Jestříbková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 45.27
17 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 45.40
18 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 45.53
19 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 46.05
20 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 46.13
21 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 46.28
22 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 46.30
23 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 46.44
24 Alexandra PiskořováAlexandra Piskořová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 46.72
25 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 46.94
26 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 46.96
27 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 47.03
28 Veronika KrásnáVeronika Krásná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 47.30
29 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 47.71
30 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 48.25
31 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 48.75
32 Lenka MachytkováLenka Machytková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 48.85
33 Anna JurováAnna Jurová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 49.51
34 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.05
35 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.55
36 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 50.63
37 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 51.89
38 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 52.07
39 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 SB 52.57
40 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 52.90
41 Nela VejrostováNela Vejrostová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 SB 54.09
42 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 55.83

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2023 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 11 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 NL 2:05.18
2 9 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:06.04
3 7 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:11.33
4 5 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 2:11.48
5 3 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 2:15.06
6 1 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:15.87
7 10 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:17.60
8 6 Tomáš HübschTomáš Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:17.78
9 12 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:20.55
10 8 Kryštof PospišilíkKryštof Pospišilík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 2:21.59
11 2 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 2:21.92
12 4 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 2:22.40
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 31.93
400 1:04.77
600 1:36.18
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 11 Matyáš Kocman 00:28.8 01:01.6 01:33.2
2 9 Jan Neudörfler - - -
3 7 Tomáš Goron 00:29.3 01:02.6 01:36.0
4 5 Adam Valíček 01:03.1 01:36.5 02:08.5
5 3 Jaromír Pešek 00:29.3 01:01.9 01:36.9
6 1 Jakub Kušnír 00:29.6 01:03.2 01:37.6
7 10 Jonáš Vincker 00:30.0 01:04.3 01:38.2
8 6 Tomáš Hübsch 00:29.7 01:03.2 01:37.4
9 12 Filip Hráček 00:29.6 01:04.5 01:41.3
10 8 Kryštof Pospišilík 00:30.8 01:06.2 01:42.2
11 2 Štěpán Šerý 00:29.9 01:05.3 01:42.4
12 4 Jindřich Balšán 00:30.9 01:05.8 01:42.7
Běh 2 (ne, 5.2.2023 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 19 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 2:25.01
2 23 Matěj StreitMatěj Streit 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 2:26.10
3 13 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 2:27.42
4 21 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:31.06
5 22 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 2:33.41
6 14 Jakub ObrJakub Obr 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 2:35.27
7 17 Benjamín KuncBenjamín Kunc 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:35.28
8 16 Martin LažekMartin Lažek 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 2:35.84
9 24 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:37.11
10 20 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 2:40.43
11 18 Vilém ToporVilém Topor 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 2:46.14
12 15 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:57.18
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 33.37
400 1:10.98
600 1:50.10
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 19 Kristián Konečný 00:32.8 01:10.3 01:49.1
2 23 Matěj Streit 00:32.4 01:10.0 01:49.5
3 13 Daniel Herman 00:33.2 01:10.8 01:50.0
4 21 Jaromír Černohous 00:35.7 01:13.3 01:53.6
5 22 Robin Vávra 00:33.4 01:12.0 01:52.9
6 14 Jakub Obr 00:33.6 01:12.7 01:54.5
7 17 Benjamín Kunc 00:34.7 01:13.0 01:55.2
8 16 Martin Lažek 00:36.1 01:13.8 01:55.6
9 24 Radim Mahďák 00:36.1 01:14.0 01:55.2
10 20 Jakub Navrátil 00:36.1 01:13.9 01:56.3
11 18 Vilém Topor 00:33.7 01:11.4 01:55.9
12 15 Miroslav Myška 00:35.5 01:13.9 02:01.3
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 NL 2:05.18
2 9 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:06.04
3 7 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:11.33
4 5 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 2:11.48
5 3 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 2:15.06
6 1 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:15.87
7 10 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:17.60
8 6 Tomáš HübschTomáš Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:17.78
9 12 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:20.55
10 8 Kryštof PospišilíkKryštof Pospišilík 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 2:21.59
11 2 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 2:21.92
12 4 Jindřich BalšánJindřich Balšán 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 2:22.40
13 19 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 2:25.01
14 23 Matěj StreitMatěj Streit 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 2:26.10
15 13 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 2:27.42
16 21 Jaromír ČernohousJaromír Černohous 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:31.06
17 22 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 2:33.41
18 14 Jakub ObrJakub Obr 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 2:35.27
19 17 Benjamín KuncBenjamín Kunc 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:35.28
20 16 Martin LažekMartin Lažek 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 2:35.84
21 24 Radim MahďákRadim Mahďák 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:37.11
22 20 Jakub NavrátilJakub Navrátil 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 2:40.43
23 18 Vilém ToporVilém Topor 09 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 2:46.14
24 15 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:57.18

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2023 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:20.17
2 7 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 2:22.10
3 11 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:23.56
4 5 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:24.32
5 1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:25.65
6 6 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:26.97
7 2 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 2:27.95
8 8 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:28.33
9 12 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 2:28.74
10 4 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 2:28.91
11 3 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 2:30.51
12 10 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:32.56
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:10.55
600 1:46.22
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 9 Kristýna Radvanová 00:34.4 01:11.6 01:47.5
2 7 Viktorie Bartoňová 00:34.5 01:11.8 01:47.6
3 11 Vendula Holušová 00:36.3 01:12.5 01:48.5
4 5 Aneta Stříbrská 00:35.7 01:12.8 01:49.6
5 1 Klára Němcová 00:35.5 01:12.4 01:51.0
6 6 Adéla Kalandrová 00:36.4 01:13.9 01:53.0
7 2 Julie Esslerová 00:35.3 01:12.7 01:51.8
8 8 Tereza Straková 00:36.0 01:13.3 01:52.9
9 12 Ellen Ondrušková 00:36.0 01:13.2 01:51.8
10 4 Berenika Coufalová 00:35.2 01:12.9 01:51.4
11 3 Natália Wilksová 00:36.3 01:13.5 01:52.9
12 10 Julie Fúsiková 00:36.8 01:14.2 01:54.2
Běh 2 (ne, 5.2.2023 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 21 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:29.76
2 16 Veronika MilecováVeronika Milecová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 2:31.42
3 13 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 2:35.31
4 15 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 2:36.57
5 20 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 2:37.18
6 18 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 2:37.26
7 19 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 2:38.42
8 17 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 2:38.79
9 14 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:40.05
10 22 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:45.36
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 33.05
600 1:54.46
Celkem 10 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 21 Kateřina Chovancová 00:35.1 01:14.3 01:54.8
2 16 Veronika Milecová 00:35.8 01:15.5 01:57.1
3 13 Marie Mlýnková 00:36.2 01:16.0 01:58.3
4 15 Monika Trojancová 00:35.0 01:14.2 01:55.4
5 20 Anna Balážová - - -
6 18 Kateřina Čuříková 00:36.3 01:16.8 01:59.9
7 19 Tereza Keprtová 00:34.9 01:14.5 01:58.7
8 17 Berenika Mikulková 00:33.4 01:13.8 01:58.5
9 14 Monika Kačínová 00:36.8 01:17.0 01:59.4
10 22 Ema Burešová 00:36.7 01:17.0 01:59.7
Běh 3 (ne, 5.2.2023 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Marie NovosadováMarie Novosadová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 2:42.53
2 8 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 2:42.93
3 10 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 PB 2:43.66
4 7 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:44.57
5 2 Barbora MrkvicováBarbora Mrkvicová 09 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 PB 2:44.85
6 5 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 2:45.96
7 11 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:49.14
8 1 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 2:49.15
9 6 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 2:49.74
10 3 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 2 2:51.13
11 4 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 2:51.35
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 36.95
400 1:18.90
600 2:03.98
Celkem 11 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m
1 9 Marie Novosadová - - -
2 8 Kristýna Konvičková 00:37.0 01:19.3 02:03.8
3 10 Klára Odstrčilová 00:36.1 01:18.0 02:03.6
4 7 Johana Čechová 00:35.8 01:17.8 02:03.2
5 2 Barbora Mrkvicová 00:37.5 01:18.9 02:04.2
6 5 Eliška Tvrdá 00:38.2 01:21.0 02:05.9
7 11 Emma Trčková 00:37.8 01:20.2 02:05.3
8 1 Natálie Honzíková 00:37.5 01:19.9 02:04.7
9 6 Julie Netoličková 00:39.9 01:22.6 02:09.4
10 3 Johana Drábková 00:38.5 01:21.3 02:07.5
11 4 Nela Paholíková 00:38.0 01:20.9 02:06.5
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:20.17
2 7 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 2:22.10
3 11 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:23.56
4 5 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:24.32
5 1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:25.65
6 6 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:26.97
7 2 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 2:27.95
8 8 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:28.33
9 12 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 2:28.74
10 4 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 2:28.91
11 21 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:29.76
12 3 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 2:30.51
13 16 Veronika MilecováVeronika Milecová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 2:31.42
14 10 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:32.56
15 13 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 2:35.31
16 15 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 2:36.57
17 20 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 2:37.18
18 18 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 2:37.26
19 19 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 2:38.42
20 17 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 2:38.79
21 14 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:40.05
22 9 Marie NovosadováMarie Novosadová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 2:42.53
23 8 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 2:42.93
24 10 Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 PB 2:43.66
25 7 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:44.57
26 2 Barbora MrkvicováBarbora Mrkvicová 09 TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s. 1 PB 2:44.85
27 22 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:45.36
28 5 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 2:45.96
29 11 Emma TrčkováEmma Trčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:49.14
30 1 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 2:49.15
31 6 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 2:49.74
32 3 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 2 2:51.13
33 4 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 2:51.35

1500 m - Žáci

(ne, 5.2.2023 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 NL 4:28.09
2 12 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12 PB 4:37.78
3 9 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 4:45.71
4 7 Jan BarčákJan Barčák 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 PB 4:49.62
5 2 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 4:52.55
6 13 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 SB 4:54.74
7 5 Tomáš HolíkTomáš Holík 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 4:58.39
8 8 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 4:58.95
9 3 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 4:59.50
10 14 Michal ValentaMichal Valenta 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 14 PB 5:05.65
11 4 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:10.32
12 11 Patrik MiklošPatrik Mikloš 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11 PB 5:16.03
13 6 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 5:41.98
14 10 Jakub KučeraJakub Kučera 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 10 SB 5:52.87
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.82
800 2:23.39
1200 3:37.37
Celkem 14 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 1 Martin Dobčák - - 01:26.5 02:03.1 02:40.4 03:17.2 03:52.8
2 12 Tomáš Pohanka - - 01:26.7 02:03.8 02:41.2 03:19.2 03:58.5
3 9 Štěpán Holas - - 01:31.1 02:09.1 02:47.8 03:27.0 04:06.1
4 7 Jan Barčák - - 01:30.8 02:09.2 02:48.3 03:29.1 04:09.7
5 2 Tomáš Jasník - - 01:32.6 02:12.7 02:52.8 03:34.4 04:14.5
6 13 Václav Slanina - - 01:32.6 02:12.0 02:52.9 03:33.8 04:14.9
7 5 Tomáš Holík - - 01:35.9 02:17.3 02:58.1 03:37.7 04:19.8
8 8 Matěj Dujka - - 01:32.8 02:12.9 02:53.1 03:34.5 04:16.1
9 3 Šimon Ellinger - - 01:34.6 02:15.9 02:58.7 03:38.6 04:20.4
10 14 Michal Valenta - - 01:38.0 02:18.2 02:58.6 03:39.9 04:23.9
11 4 Michal Olejníček - - 01:37.9 02:17.2 02:59.0 03:41.2 04:24.7
12 11 Patrik Mikloš - - 01:33.7 02:15.5 02:59.4 03:43.3 04:30.6
13 6 Jakub Heřman - - 01:42.8 02:30.0 03:17.8 04:05.4 04:53.0
14 10 Jakub Kučera - - 01:46.5 02:35.1 03:24.1 04:15.2 05:05.9

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2023 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 4:52.93
2 2 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 4:54.46
3 3 Kristýna MachalováKristýna Machalová 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 5:08.11
4 4 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 5:13.55
5 6 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 5:20.67
6 7 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 PB 5:23.25
7 9 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 5:24.51
8 8 Linda JursováLinda Jursová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 5:25.53
9 11 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 5:33.69
10 10 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 PB 5:36.82
11 5 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 PB 6:09.60
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
800 2:36.87
1200 3:57.23
Celkem 11 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 1 Emma Zajícová 00:20.3 00:59.5 01:38.5 02:17.9 02:57.3 03:37.4 04:17.4
2 2 Sabina Tvrdoňová 00:20.2 00:59.7 01:38.4 02:18.5 02:58.4 03:39.3 04:18.8
3 3 Kristýna Machalová 00:20.8 01:00.3 01:39.8 02:20.7 03:02.4 03:45.4 04:27.8
4 4 Šarlota Ochmanová 00:21.4 01:01.8 01:42.2 02:24.7 03:06.1 03:48.2 04:30.8
5 6 Sophie Curran 00:21.1 01:01.0 01:41.9 02:24.2 03:05.9 03:50.4 04:37.1
6 7 Barbora Uhříková 00:20.8 01:00.5 01:41.6 02:24.5 03:09.5 03:56.0 04:41.0
7 9 Kateřina Pallová 00:21.5 01:02.7 01:43.3 02:25.9 03:08.9 03:54.5 04:41.2
8 8 Linda Jursová 00:21.5 01:01.5 01:42.3 02:24.2 03:07.0 03:53.1 04:41.3
9 11 Markéta Vlčková 00:21.9 01:03.5 01:44.3 02:28.7 03:17.5 04:05.6 04:52.5
10 10 Michaela Anna Milfaitová 00:21.7 01:03.8 01:46.5 02:32.5 03:19.8 04:07.4 04:54.6
11 5 Rozálie Hájková 00:21.1 01:01.7 01:42.7 02:26.8 03:18.2 04:17.5 05:14.3
Běh 2 (ne, 5.2.2023 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 16 Eliška DolejšováEliška Dolejšová 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 PB 5:37.33
2 19 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 5:37.93
3 15 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 5:38.35
4 18 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 5:42.48
5 14 Nikola BažantováNikola Bažantová 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 5:42.83
6 13 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 5:47.49
7 17 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 6:08.45
8 12 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 6:16.03
9 21 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10 SB 6:16.38
10 20 Zara ČalkovskáZara Čalkovská 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 9 6:18.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
800 2:58.61
1200 4:34.19
Celkem 10 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
1 16 Eliška Dolejšová 00:22.5 01:06.7 01:49.2 02:36.2 03:23.7 04:12.3 05:00.9
2 19 Nicol Bartošová 00:21.0 01:03.0 01:47.8 02:34.2 03:22.1 04:09.9 04:58.1
3 15 Anna Hudečková 00:21.9 01:07.8 01:55.6 02:43.6 03:31.5 04:18.0 05:01.6
4 18 Martina Nováková 00:23.2 01:06.1 01:50.5 02:37.5 03:24.5 04:13.2 05:01.3
5 14 Nikola Bažantová 00:22.1 01:03.3 01:48.3 02:34.4 03:21.2 04:09.2 04:58.7
6 13 Eliška Coufalová 00:21.2 01:03.3 01:47.8 02:34.6 03:22.4 04:10.0 04:59.5
7 17 Lucie Maňáková 00:21.8 01:07.6 01:56.7 02:46.8 03:38.0 04:30.6 05:23.9
8 12 Marie Škrášková 00:22.1 01:08.2 01:57.2 02:48.2 03:41.6 04:36.0 05:30.2
9 21 Veronika Dvořáková 00:23.2 01:09.0 01:58.7 02:49.5 03:43.4 04:37.7 05:31.1
10 20 Zara Čalkovská 00:22.9 01:08.6 01:58.2 02:48.6 03:42.4 04:37.2 05:31.4
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 4:52.93
2 2 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 4:54.46
3 3 Kristýna MachalováKristýna Machalová 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 5:08.11
4 4 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 5:13.55
5 6 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 5:20.67
6 7 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 PB 5:23.25
7 9 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 5:24.51
8 8 Linda JursováLinda Jursová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 5:25.53
9 11 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 5:33.69
10 10 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 PB 5:36.82
11 16 Eliška DolejšováEliška Dolejšová 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 5 PB 5:37.33
12 19 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 5:37.93
13 15 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 5:38.35
14 18 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 5:42.48
15 14 Nikola BažantováNikola Bažantová 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 5:42.83
16 13 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 5:47.49
17 17 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 6:08.45
18 5 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 PB 6:09.60
19 12 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 6:16.03
20 21 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10 SB 6:16.38
21 20 Zara ČalkovskáZara Čalkovská 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 9 6:18.85

3000 m - Žáci

(ne, 5.2.2023 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 10:05.69
2 4 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 10:09.40
3 1 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 10:10.50
4 6 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10:33.05
5 5 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 10:34.17
6 2 Jáchym ŠejdaJáchym Šejda 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 10:49.98
7 7 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13:21.22
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:15.66
2000 6:45.70
Celkem 7 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 3 Šimon Václavík 00:34.5 01:12.9 01:53.0 02:34.4 03:15.6 03:57.2 04:38.9 05:21.0 06:02.9 06:45.4 07:26.7 08:07.0 08:48.6 09:29.1
2 4 Jan Foltys 00:36.2 01:16.0 01:56.6 02:37.8