Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (8. 1. 2023)

60 m - Muži

(ne, 8.1.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 SB 06.91
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.02
3 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 07.46
4 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.72
5 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.79
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.1.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.01 q
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.03 q
3 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.14 q
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 07.41 q
5 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.48 q
MS Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 07.08
MS Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 1 07.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.1.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 07.49
2 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 07.60 q
3 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.64 q
4 Jan GročekJan Groček 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 07.64 q
5 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.71 q
6 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.72
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.01 q
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.03 q
3 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 07.08
4 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.14 q
5 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 07.41 q
6 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.48 q
6 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 1 07.48
8 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 07.49
9 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 07.60 q
10 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.64 q
10 Jan GročekJan Groček 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 07.64 q
12 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.71 q
13 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.72

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.1.2023 - 13:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 07.12
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.12
3 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.38
4 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.51
5 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 07.58
6 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.65
7 Jan GročekJan Groček 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 07.68
Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 8.1.2023 - 13:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 06.90
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 07.05
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 07.18
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.36
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 SB 07.38
6 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.45
7 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.47
8 59 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.68
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 8.1.2023 - 13:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.28
2 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.32
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 07.55
4 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.61
5 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.64
6 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 07.69
7 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 07.77
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.1.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 06.96 q
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.07 q
MS Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 07.18 qB
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.19 q
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 07.35 q
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 7 07.43 qB
MS Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.43 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.1.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 07.29 q
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.31 q
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.43 q
4 59 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.51 qB
5 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 07.57 qB
6 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 07.61
7 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.1.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 07.45 q
2= Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 07.51 qB
2= Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.51 qB
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.80
5 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 07.84
6 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 07.93
7 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 8.1.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 07.57 qB
2 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.76
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.77
4 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.07
5 50 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.29
6 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 08.32
7 David GottwaldDavid Gottwald 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 06.96 q
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.07 q
3 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 07.18 qB
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.19 q
5 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 07.29 q
6 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.31 q
7 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 07.35 q
8 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 7 07.43 qB
8 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.43 qB
8 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.43 q
11 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 07.45 q
12 59 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.51 qB
12 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 07.51 qB
12 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.51 qB
15 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 07.57 qB
15 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 07.57 qB
17 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 07.61
18 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.76
19 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.77
20 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.80
21 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 07.84
22 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.86
23 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 07.93
24 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.07
25 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.18
26 50 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.29
27 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 08.32
28 David GottwaldDavid Gottwald 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.52

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 8.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.11
2 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 07.23
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 07.26
4 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 07.30
5 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.34
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 SB 07.40
7 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.47
8 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 07.68
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 8.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.57
2= Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 07.61
2= Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 SB 07.61
4 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.70
5 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.78
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.1.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.08 q
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.22 q
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 07.27 q
4 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 07.29 q
5 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.38 q
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 07.49 q
MS Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.53
8 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.1.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 07.53 q
MS Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 07.56
3 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.59
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 07.70
MS Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.74
6 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.78
202 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.1.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 07.42 q
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.66
3 55 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 07.68
4 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.68
MS Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.03
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.04
7 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 8.1.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 07.62
2= Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.88
2= Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 07.88
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 07.94
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.08
6 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.09
MS Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.55
MS Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 8.1.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 07.76
2 17 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 07.83
3 216 Petr ŠtíchaPetr Štícha 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 07.94
4 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.00
5 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 08.10
6 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.16
7 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 8.1.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 07.65
MS Jakub StýbloJakub Stýblo 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.70
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.95
4 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.01
5 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 08.14
6 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.25
7 Jaroslav FlachsJaroslav Flachs 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.79
8 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.83
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.08 q
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.22 q
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 07.27 q
4 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 07.29 q
5 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.38 q
6 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 07.42 q
7 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 07.49 q
8 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.53
8 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 07.53 q
10 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 07.56
11 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.59
12 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 07.62
13 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 07.65
14 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.66
15 55 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 07.68
15 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.68
17 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 07.70
17 Jakub StýbloJakub Stýblo 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.70
19 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.73
20 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.74
21 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 07.76
22 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.78
23 17 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 07.83
24 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.88
24 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 07.88
26 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 07.94
26 216 Petr ŠtíchaPetr Štícha 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 07.94
28 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.95
29 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.00
30 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.01
31 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.03
32 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.04
33 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.08
34 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.09
34 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.09
36 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 08.10
37 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 08.14
38 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.16
39 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.25
40 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.48
41 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.55
42 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.60
43 Jaroslav FlachsJaroslav Flachs 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.79
44 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.83
202 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DQ

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.1.2023 - 12:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.68
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 07.93
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 SB 08.00
4 1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 08.18
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 SB 08.18
6 1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.22
7= Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 08.28
7= 62 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 08.28
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.1.2023 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 07.63
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.70 q
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 07.91 q
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 08.05 q
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 08.20 q
MS Eliška KordováEliška Kordová 01 LAC PasauLAC Pasau 2 08.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.1.2023 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 08.17 q
2 1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.19 q
3 62 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 08.27 q
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.31 q
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 07.63
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.70 q
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 07.91 q
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 08.05 q
5 1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 08.17 q
6 1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.19 q
7 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 08.20 q
7 Eliška KordováEliška Kordová 01 LAC PasauLAC Pasau 2 08.20
9 62 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 08.27 q
10 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.31 q
11 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.75

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 8.1.2023 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.05
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 SB 08.21
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 08.40
4 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 08.44
5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.46
6 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 08.52
7 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.82
8 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 08.93
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 8.1.2023 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 SB 07.88
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 08.05
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 08.29
MS Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.60
MS Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 SB 08.74
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.1.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 PB 07.90 qB
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.06 qB
3 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.14 q
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.21 q
MS Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.25 qB
6 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.45 q
7 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.52 q
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.1.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.30 q
MS Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.48 qB
3 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.71 q
MS Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.75 qB
5 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 08.81 q
6 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.88 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.1.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.50 q
2 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 08.87 qB
3 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.92
4 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.04
5 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 PB 07.90 qB
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.06 qB
3 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.14 q
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.21 q
5 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.25 qB
6 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.30 q
7 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.45 q
8 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.48 qB
9 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.50 q
10 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.52 q
11 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.71 q
12 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.75 qB
13 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 08.81 q
14 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 08.87 qB
15 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.88 qB
16 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.92
17 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.04
18 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.18

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 8.1.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 07.66
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 08.01
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.05
4 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 08.11
5 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 SB 08.13
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 SB 08.13
7 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.22
8 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 SB 08.22
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 8.1.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 SB 07.98
MS Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.13
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 08.31
MS Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 6 SB 08.38
5= Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 SB 08.39
5= 100 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 SB 08.39
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.49
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 8.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 07.64 q
MS Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 07.71
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.03 q
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 08.05 q
5 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.14 q
MS Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.14 qB
7 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.15 q
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 08.40 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 8.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.10 qB
2 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.14 q
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 08.18 q
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 08.27 q
MS Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 08.38 qB
6 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.41 qB
7 100 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 08.42 qB
8 148 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 8.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.36 qB
MS Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 PB 08.46
3 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.56
MS Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2 08.57
5 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.59
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.60
7 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 8.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.45
2 68 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.51
MS Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 PB 08.54
MS Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.85
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.85
6 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.87
7 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.03
8 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 8.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.39 qB
MS Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.53
3 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 08.80
4 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.05
5 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.25
6 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 8.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.58
2 315 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.00
MS Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 09.06
4 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.12
5 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.19
6 74 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 09.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 07.64 q
2 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 07.71
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.03 q
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 08.05 q
5 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.10 qB
6 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.14 q
6 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.14 qB
6 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.14 q
9 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.15 q
10 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 08.18 q
11 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 08.27 q
12 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.36 qB
13 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 08.38 qB
14 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.39 qB
15 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 08.40 qB
16 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.41 qB
17 100 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 08.42 qB
18 148 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.44
19 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.45
20 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 PB 08.46
21 68 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.51
22 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.53
23 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 PB 08.54
24 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.56
25 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2 08.57
26 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.58
27 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.59
28 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.60
29 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.69
30 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 08.80
31 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.85
31 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.85
33 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.87
34 315 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.00
35 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.03
36 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.05
37 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 09.06
38 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.12
39 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.16
40 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.19
41 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.25
42 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.41
43 74 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 09.51

150 m - Žáci

(ne, 8.1.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.22
2 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 18.80
3 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.97
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 21.84
MS Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.18
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.02
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.62
MS Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 PB 23.62
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.43
MS Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.63
3 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.83
4 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 24.15
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 8.1.2023 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 24.14
2 3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 24.28
MS Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 24.43
4 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 24.56
5 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 24.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 21.84
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.18
3 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.43
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.63
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.83
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.02
7 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.62
7 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 PB 23.62
9 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 24.14
10 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 24.15
11 3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 24.28
12 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 24.43
13 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 24.56
14 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 24.97

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.42
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.52
MS Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.79
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 24.72
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 22.90
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 23.30
3 76 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.49
4 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.07
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 8.1.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 23.59
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 24.03
3 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.18
4 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 25.90
5 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 26.30
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 8.1.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 24.05
2 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 24.50
3 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 25.06
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.76
5 50 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.42
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.52
3 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 22.90
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 23.30
5 76 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.49
6 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 23.59
7 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.79
8 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 24.03
9 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 24.05
10 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 24.50
11 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 24.72
12 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 25.06
13 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.18
14 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.76
15 Tomáš KupkaTomáš Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 25.90
16 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 26.30
17 50 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.33
18 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.07

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 22.99
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.40
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 23.82
4 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 24.29
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 24.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 23.69
2 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.11
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 24.42
4 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 28.95
5 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 29.47
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 8.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.89
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.11
3 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.71
MS Jakub StýbloJakub Stýblo 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.92
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 25.44
6 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 29.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 8.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 202 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 24.25
2 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 24.28
3 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.62
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 25.76
5 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.90
6 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.07
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 8.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 24.08
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 25.06
3 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.18
4 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 26.41
5 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 26.99
17 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DQ
Poznámky:
3.dráha DQ vyšlápnutí z dráhy v zatáčce (24,64 s)
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 8.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 23.86
2 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 24.89
3 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 24.96
4 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 25.01
MS Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 25.41
6 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.49
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 8.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 24.11
2 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.43
3 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 24.68
4 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.90
5 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.47
MS Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.65
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 8.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 24.06
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 24.37
MS Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 24.93
4 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 25.53
5 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 26.55
Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 8.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 23.91
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.29
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.30
4 55 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 24.33
5 216 Petr ŠtíchaPetr Štícha 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.28
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 22.99
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.40
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 23.69
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 23.82
5 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 23.86
6 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.89
7 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 23.91
8 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 24.06
9 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 24.08
10 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.11
10 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.11
10 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 24.11
13 202 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 24.25
14 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 24.28
15 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 24.29
15 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.29
17 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.30
18 55 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 24.33
19 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 24.37
20 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 24.42
21 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.43
22 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 24.68
23 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.71
24 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 24.87
25 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 24.89
26 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.90
27 Jakub StýbloJakub Stýblo 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.92
28 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 24.93
29 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 24.96
30 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 25.01
31 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 25.06
32 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.18
33 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 25.41
34 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 25.44
35 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.49
36 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 25.53
37 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.62
38 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 25.76
39 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.90
40 216 Petr ŠtíchaPetr Štícha 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.28
41 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 26.41
42 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.47
43 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 26.55
44 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 26.99
45 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.07
46 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.10
47 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.65
48 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 28.95
49 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 29.47
50 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 29.73
17 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DQ
Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 25.34
2 1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.65
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.18
MS Eliška KordováEliška Kordová 01 LAC PasauLAC Pasau 3 27.08
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.83
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 26.15
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.99
MS Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.14
4 62 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 27.90
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 25.34
2 1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.65
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 26.15
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.18
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.99
6 Eliška KordováEliška Kordová 01 LAC PasauLAC Pasau 3 27.08
7 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.14
8 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.83
9 62 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 27.90

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.65
MS Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 PB 25.78
MS Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.54
4 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.75
5 Dora ZáhrobskáDora Záhrobská 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 30.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 26.23
MS Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.05
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.87
4 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.10
5 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 29.41
6 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 29.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 8.1.2023 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 27.45
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.72
3 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 28.12
4 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 28.69
MS Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 28.87
6 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 30.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 8.1.2023 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.75
2 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 27.92
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 28.96
4 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.85
5 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 31.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.65
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 PB 25.78
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 26.23
4 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.54
5 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.05
6 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 27.45
7 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.72
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.75
9 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.87
10 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 27.92
11 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.10
12 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 28.12
13 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 28.69
14 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 28.87
15 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 28.96
16 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 29.41
17 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.75
17 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 29.75
19 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.85
20 Dora ZáhrobskáDora Záhrobská 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 30.37
21 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 30.73
22 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 31.33

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 26.36
2 315 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.39
3 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 27.14
4 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 28.46
5 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 30.13
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 26.27
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 27.09
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.10
4 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.28
5 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 28.97
6 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 31.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 8.1.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.77
2 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 27.08
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.82
4 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 28.48
5 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 28.55
6 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 30.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 8.1.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 148 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 26.94
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 27.60
3 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 28.46
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 30.23
5 79 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 30.86
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 8.1.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 PB 27.25
MS Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 6 PB 27.58
3 68 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 27.99
4 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.82
5 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 28.93
6 Nela FišerováNela Fišerová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.41
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 8.1.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 28.15
2 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.37
3 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.32
4 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 31.90
5 53 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 32.01
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 8.1.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 25.82
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 28.31
3 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.20
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 30.33
5 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 31.43
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 25.82
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 26.27
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 26.36
4 315 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.39
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.77
6 148 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 26.94
7 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 27.08
8 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 27.09
9 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.10
10 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 27.14
11 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 PB 27.25
12 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.28
13 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 6 PB 27.58
14 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 27.60
15 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.82
16 68 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 27.99
17 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 5 28.15
18 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 28.31
19 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 28.46
19 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 28.46
21 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 28.48
22 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 28.55
23 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.82
24 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 28.93
25 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 28.97
26 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.37
27 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 30.00
28 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 30.13
29 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.20
30 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 30.23
31 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.32
32 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 30.33
33 Nela FišerováNela Fišerová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.41
34 79 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 30.86
35 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 31.43
36 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 31.45
37 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 31.90
38 53 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 32.01

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.29
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 52.30
3 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 53.24
4 46 Jan HoráčekJan Horáček 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 54.17
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 53.03
2 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 53.82
3 3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 56.09
4 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 56.52
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.29
2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 52.30
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 53.03
4 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 53.24
5 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 53.82
6 46 Jan HoráčekJan Horáček 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 54.17
7 3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 56.09
8 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 56.52

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 50.07
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 51.23
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 51.99
4 59 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 52.01
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 56.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 53.98
2 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 54.15
3 31 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.89
MS Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.38
5 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 56.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 50.07
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 51.23
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 51.99
4 59 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 52.01
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 53.98
6 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 54.15
7 31 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.89
8 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.38
9 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 56.61
10 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 56.97

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 51.67
2 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 54.15
MS Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 54.28
4 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 55.21
5 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 56.18
6 17 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 57.18
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 54.56
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 54.57
3 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 54.63
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 56.97
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 SB 57.03
6 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 62.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 8.1.2023 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 54.54
2 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 58.28
3 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.31
4 65 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 63.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 51.67
2 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 54.15
3 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 54.28
4 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 54.54
5 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 54.56
6 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 54.57
7 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 54.63
8 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 55.21
9 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 56.18
10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 56.97
11 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 SB 57.03
12 17 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 57.18
13 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 58.28
14 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.31
15 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 62.17
16 65 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 63.70

400 m - Ženy

(ne, 8.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.85
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 61.74
3 110 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 66.61
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 61.59
MS Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 61.93
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 63.08
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 63.15
MS 94 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 66.74
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 63.19
2 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 64.48
MS Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 64.92
4 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 72.06
5 Dora ZáhrobskáDora Záhrobská 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 74.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 61.59
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 61.93
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 63.08
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 63.15
5 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 63.19
6 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 64.48
7 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 64.92
8 94 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 66.74
9 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 72.06
10 Dora ZáhrobskáDora Záhrobská 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 74.85

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 56.85
MS Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 57.61
MS Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.96
4 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 61.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 61.10
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 62.09
3 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 63.46
4 315 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 63.53
5 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 63.69
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 8.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 62.39
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 63.34
3 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 64.52
4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 67.62
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 8.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 64.81
2 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 67.48
3 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 67.88
4 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 69.66
5 101 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 69.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 56.85
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 57.61
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.96
4 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 61.10
5 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 61.33
6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 62.09
7 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 62.39
8 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 63.34
9 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 63.46
10 315 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 63.53
11 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 63.69
12 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 64.52
13 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 64.81
14 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 67.48
15 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 67.62
16 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 67.88
17 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 69.66
17 101 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 69.66

800 m - Junioři

(ne, 8.1.2023 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 65 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:00.13
MS 36 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:00.80
MS 46 Jan HoráčekJan Horáček 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 2:01.96
4 31 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:02.87
5 12 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:03.53
6 14 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 2:04.43
MS 67 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:13.87
8 38 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:15.09
MS 2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 2:17.69
10 50 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 2:18.41
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 8.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 11 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:00.26
MS 49 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:03.08
3 42 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 2:05.56
4 60 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:18.95
5 76 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:19.93
6 216 Petr ŠtíchaPetr Štícha 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 2:19.95
7 56 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:24.92
8 65 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 PB 2:25.51
9 69 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 2:28.40
10 109 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 PB 2:43.75
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 8.1.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 59 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 2:14.55
MS 55 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 2:26.61
MS 94 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:28.17
4 17 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:31.04
MS 30 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10 PB 2:31.06
6 110 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:32.24
7 3 Terezie StoupováTerezie Stoupová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:54.39
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.1.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 202 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 2:27.93
2 100 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:27.98
MS 72 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 2:28.47
4 101 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 2:32.38
5 111 Julie StaníkováJulie Staníková 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 2:32.78
6 18 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:32.99
7 68 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:36.70
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 8.1.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 53 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 2:40.94
2 313 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:43.32
3 74 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 2:43.73
4 79 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 2:50.73
5 315 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 2:52.00
6 57 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 2:52.87
7 148 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 2:53.27
8 62 Karolína TůmováKarolína Tůmová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 3:11.75
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 202 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 2:27.93
2 100 Nela FučíkováNela Fučíková