Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

VZ žactva, mládežnických kategorií a dospělých

Praha - Strahov (17. 2. 2023)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.50
2 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 16.87
3 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.72
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 17.60
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.95
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 18.01
4 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.13
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 17.85
2 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 17.95
3 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 18.05
4 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.24
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.52
2 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.77
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 19.02
4 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.08
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 17.87
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.95
3 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.38
4 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 19.45
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 17.80
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 18.33
3 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 18.46
4 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 18.86
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 16.89
2 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 18.16
3 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 18.83
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 19.13
2 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.40
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 19.46
4 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.84
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 19.34
2 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 19.99
3 267 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 20.05
4 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 20.16
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 283 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 21.24
2 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.50
3 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.33
4 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.63
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 17.39
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 18.48
3 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.99
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 18.23
2 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.29
3 Matěj VitásekMatěj Vitásek 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 20.98
4 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.04
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 20.08
2 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 20.70
3 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 20.94
4 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.98
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 20.22
2 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 20.98
3 Adam JudlAdam Judl 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 21.04
4 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.35
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alan HospodkaAlan Hospodka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.83
2 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.97
3 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 22.20
4 Jonáš AntušekJonáš Antušek 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 23.61
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 17.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 18.06
2 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 19.48
3 Maxmilián KellerMaxmilián Keller 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.74
4 Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 22.90
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 19.30
2 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.47
3 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.05
4 Karyna YehorovaKaryna Yehorova 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 20.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 20.18
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 20.24
3 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.10
4 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 21.75
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 19.93
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.26
3 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 21.71
4 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.08
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 19.33
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 19.76
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VondrákováAdéla Vondráková 08 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1 21.74
2 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 4 21.87
3 Marie JežkováMarie Ježková 09 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 22.23
4 300 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.90
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 3 PB 19.74
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.15
3 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.58
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 20.78
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.03
2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 2 21.28
3 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 21.30
4 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.53
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.12
2 Alžběta KřížováAlžběta Křížová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 21.90
3 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 22.11
4 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.23
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 20.37
2 Natálie HrdáNatálie Hrdá 09 AK MostAK Most 2 PB 22.28
3 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 22.42
Nicol KurschováNicol Kurschová 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 19.67
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 PB 20.43
3 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 20.71
4 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 23.66
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 22.63
2 Emílie DuškováEmílie Dušková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 24.42
3 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.80
4 Anna ZhekulAnna Zhekul 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 25.23
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 19.26
2 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 19.39
3 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.55
4 Mia KorbelováMia Korbelová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 19.84
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.32
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 20.48
Celkem 2 závodníků
Běh 14 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 20.05
2 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 20.29
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 20.64
4 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.94
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 20.06
2 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.79
3 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 20.84
4 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.33
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.86
2 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 21.11
3 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 21.17
4 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.23
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 20.80
2 Sára LandováSára Landová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 21.13
3 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 21.63
4 Anna ZemancováAnna Zemancová 08 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 3 22.14
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 21.32
2 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 21.54
3 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.76
4 Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.99
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 21.14
2 Julie ŠípkováJulie Šípková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 21.42
3 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.07
4 Emma PoláčkováEmma Poláčková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 SB 22.34
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 PB 21.02
2 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 21.90
3 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.39
4 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.43
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela PopelíkováStela Popelíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 20.47
2 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 21.71
3 Sofie JáklováSofie Jáklová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 21.87
4 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.47
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 21.85
2 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 22.04
3 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.60
4 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 22.72
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 21.82
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 PB 22.19
3 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 22.59
4 Nina HrubáNina Hrubá 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.16
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anika AdámkováAnika Adámková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.71
2 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 22.56
3 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.53
4 Eliška BártováEliška Bártová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 23.89
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VřešťálováJulie Vřešťálová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.45
2 Kateřina KortánkováKateřina Kortánková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.53
3 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 21.99
4 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.26
Celkem 4 závodníků
Běh 26 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KudrnováAdéla Kudrnová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.76
2 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.17
3 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 22.50
4 Adéla BílkováAdéla Bílková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 22.67
Celkem 4 závodníků
Běh 27 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 20.88
2 Sára FrankováSára Franková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.09
3 Viola VolešováViola Volešová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 22.10
Celkem 3 závodníků
Běh 28 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.14
2 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.09
3 Lucie RokosováLucie Rokosová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.62
4 Adéla BušovskáAdéla Bušovská 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.48
Celkem 4 závodníků
Běh 29 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 20.87
2 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 21.00
3 Kristina NovotnáKristina Novotná 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.46
4 Veronika KazbundováVeronika Kazbundová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.62
Celkem 4 závodníků
Běh 30 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZachovalováTereza Zachovalová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.52
2 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.02
3 Alžběta MoudráAlžběta Moudrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.32
Celkem 3 závodníků
Běh 31 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester KozlováEster Kozlová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 22.00
2 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.98
3 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.29
4 Anna BauerováAnna Bauerová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.91
Celkem 4 závodníků
Běh 32 (pá, 17.2.2023 - 20:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.25
2 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 20.78
Celkem 2 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 23.83
2 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.31
3 Kim TranKim Tran 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 24.42
4 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 24.88
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.62
2 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 23.82
3 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.96
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 23.71
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 24.12
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.43
4 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 24.57
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.23
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.30
3 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.69
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 25.39
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.51
2 246 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 23.00
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.23
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.39
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.15
2 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 23.28
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.42
4 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 24.58
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 24.27
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.37
3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.75
4 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 25.56
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 271 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 PB 24.03
2 Vít StrmiskaVít Strmiska 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 24.44
3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 24.48
4 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.35
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 24.16
2 285 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 24.50
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 24.77
4 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 24.85
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 24.54
2 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 24.83
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 26.05
Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 240 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 25.33
2 258 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 26.22
3 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.62
4 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 26.80
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.69
2 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 25.83
3 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.91
4 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.17
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.20
2 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 26.29
3 265 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.93
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.00
2 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.90
3 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.16
4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 26.63
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.42
Jan BürgerJan Bürger 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DQ
Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1. Naměřený čas - 29,42 / 24,94
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (pá, 17.2.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 28.64
2 Jan KlakJan Klak 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 31.54
Štěpán ČernýŠtěpán Černý 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1.
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.37
2 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 26.67
3 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.69
4 Mia KorbelováMia Korbelová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.81
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.39
2 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.55
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 26.98
4 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 27.20
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 27.35
2 274 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 27.73
3 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 28.14
4 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.49
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 28.49
2 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 28.66
3 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 28.70
4 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 29.95
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 27.16
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 4 27.68
3 272 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 27.91
4 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 28.46
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 26.58
2 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 27.28
3 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 29.62
4 Jana MachutkováJana Machutková 05 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 1 31.68
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 26.43
2 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 26.61
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 27.07
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.40
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 PB 26.37
2 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 26.56
3 256 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 26.62
4 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.79
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 2 27.00
2 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.44
3 Terezie StoupováTerezie Stoupová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 30.91
4 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 30.92
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.29
2 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 28.82
3 248 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 32.19
4 176 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 33.32
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 29.32
2 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 29.45
3 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 30.04
4 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 30.29
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 27.50
2 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 27.76
3 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.57
4 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 2 28.87
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK MostAK Most 4 30.14
2 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 2 32.94
Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1.
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.35
2 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.73
3 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.60
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (pá, 17.2.2023 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.61
2 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.25
3 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.24
Celkem 3 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 35.69
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 37.42
3 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 39.95
4 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 40.97
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 38.81
2 Karel StránskýKarel Stránský 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 39.87
3 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 40.17
4 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 40.49
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 41.65
2 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 41.66
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 41.91
4 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 42.28
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 17.2.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel VodičkaPavel Vodička 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 41.79
2 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 42.28
3 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 44.10
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 17.2.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 43.90
2 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.00
3 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 44.67
4 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 44.88
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 17.2.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 42.53
2 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 45.02
3 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 45.81
4 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 48.57
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 17.2.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 43.14
2 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 43.19
3 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 48.70
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (pá, 17.2.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 42.98
2 Štěpán DočkalŠtěpán Dočkal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 46.80
3 Vojtěch VoglVojtěch Vogl 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.54
Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 17.2.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gavyn KratochvílGavyn Kratochvíl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.07
2 Philip TerryPhilip Terry 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 42.27
3 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 44.87
4 Marek PuchernaMarek Pucherna 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 46.11
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 43.44
2 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 43.68
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 46.30
4 Sára DudkováSára Dudková 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 47.54
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 42.48
2 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.31
3 Nikol NovákováNikol Nováková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 46.86
4 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 47.42
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 PB 42.07
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 43.93
3 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 47.54
4 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 48.41
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 43.24
2 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 44.05
3 Natálie HrdáNatálie Hrdá 09 AK MostAK Most 2 PB 48.51
4 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 49.48
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 42.91
2 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.19
3 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 44.67
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 43.63
2 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 43.67
3 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 45.07
4 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.13
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 44.53
2 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 46.77
3 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 47.54
4 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 47.79
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 44.53
2 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 46.22
3 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 47.26
4 Magdalena TrčkováMagdalena Trčková 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 48.14
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 47.17
2 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK MostAK Most 3 PB 47.23
3 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 47.52
4 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 47.53
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 42.45
2 Daniela RajchlováDaniela Rajchlová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 49.16
3 Sára KunickáSára Kunická 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 52.84
4 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 54.30
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 49.52
2 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 50.61
3 Lora MatyášováLora Matyášová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 51.17
4 Viktorie RabanováViktorie Rabanová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 54.62
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VondrákováLucie Vondráková 08 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1 48.48
2 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 2 48.66
3 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 49.54
Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1. Naměřený čas - 5165
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 17.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 49.85
2 Johana FliegerováJohana Fliegerová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 50.47
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 50.94
Marie JežkováMarie Ježková 09 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1. Naměřený čas - 49,78
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= 244 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.68
1= 246 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 51.68
3 245 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 53.01
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 267 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 51.72
2 268 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 52.27
3 266 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 54.12
4 243 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 56.29
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 274 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 52.15
2 272 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 52.95
3 265 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 53.70
4 275 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 55.08
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 17.2.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 271 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 53.83
2 283 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 53.94
3 282 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 54.02
4 280 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 55.47
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 17.2.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 290 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 55.26
2 285 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 55.47
3 279 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 57.94
4 252 Patrik LisecPatrik Lisec 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 65.84
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 17.2.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 236 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 55.59
2 241 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 55.73
3 258 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 58.00
4 240 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 58.58
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 17.2.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 276 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 55.54
2 262 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 61.88
3 269 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 62.80
194 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla TP 17.5. naměřeno 1:10.57
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 252 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 59.29
2 256 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 59.57
3 260 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 60.04
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 275 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 60.47
2 274 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 61.96
3 277 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 62.78
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 272 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 61.96
2 198 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 62.62
3 191 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 62.87
4 196 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 63.08
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 17.2.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 163 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 64.99
2 166 Eliška FrykováEliška Fryková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 65.44
3 159 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 67.55
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 17.2.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 153 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 67.88
2 254 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 68.13
3 248 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 74.64
4 176 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 78.06
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 236 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:02.53
2 241 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 2:05.13
3 240 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:06.24
4 244 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 2:06.64
5 243 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:07.54
6 235 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:07.81
7 245 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 2:08.21
8 246 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 8 PB 2:08.62
9 252 Miloslav SuchýMiloslav Suchý 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 2:09.19
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 268 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 2:09.02
2 269 Nicolas SimmNicolas Simm 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 2:12.21
3 265 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:16.78
4 266 Jakub LeštinaJakub Leština 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:16.88
5 262 Šimon PokornýŠimon Pokorný 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:17.25
6 258 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:17.57
7 267 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 2:18.58
8 272 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 PB 2:21.40
9 271 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:22.38
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 285 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 8 PB 2:22.73
2 275 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:22.95
3 276 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 2:23.12
4 274 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 2:26.55
5 290 Václav ZoubekVáclav Zoubek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 2:27.74
6 279 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:28.58
7 282 Petr WegnerPetr Wegner 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:30.64
8 280 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 2:31.53
9 283 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 2:34.40
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 17.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 159 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 2:25.40
2 153 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:25.80
3 166 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 SB 2:27.68
4 163 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 2:28.39
5 174 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:30.62
6 176 Eva MusilováEva Musilová 99 ASK DěčínASK Děčín 6 2:32.98
7 182 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 2:35.76
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 17.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 189 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 PB 2:31.91
2 194 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 2:34.89
3 185 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:34.92
4 186 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 2:35.16
5 187 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:36.68
6 188 Nikol SucháNikol Suchá 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:37.59
7 191 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:42.47
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 17.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 260 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 2:24.05
2 252 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 2:38.92
3 254 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 2:39.39
4 248 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:41.24
5 277 Linda PilchováLinda Pilchová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 2:41.90
6 256 Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 2:43.90
7 279 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 PB 2:50.20
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 17.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 300 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:41.87
2 197 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:42.25
3 204 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:50.06
4 196 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 2:53.76
5 195 Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 2:56.62
6 287 Eva HorkáEva Horká 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:57.11
7 198 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:58.15
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 17.2.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 5 PB 12.27
2 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 4 SB 09.26
3 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3 08.84
4 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 2 PB 08.84
5 Valerie VychodilováValerie Vychodilová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 1 07.30
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 17.2.2023 - 17:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 14.00
2 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 15 PB 11.83
3 Alan HospodkaAlan Hospodka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 14 10.43
4 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 13 09.80
5 Josef KošataJosef Košata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 PB 08.53
6 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 7 PB 08.00
7 Samuel KašparSamuel Kašpar
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 10 PB 07.96
8 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 8 PB 07.63
9 Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 12 07.04
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(pá, 17.2.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 6 11.79
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 17.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 14.87
2 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 12.16
3 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 10.26
4 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3 PB 09.99
5 Marek SvobodaMarek Svoboda
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 6 09.93
6 262 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 5 09.81
7 269 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 PB 09.15
8 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 2 09.09
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (pá, 17.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 10 PB 16.54
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 PB 13.68
Celkem 2 závodníků