Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský krajský přebor staršího žactva

Praha - Strahov (22. 1. 2023)

60 m - Muži

(ne, 22.1.2023 - 12:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.60
2 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 07.81
3 Michal HorkýMichal Horký 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.28
4 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.50
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 07.94
2 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.14
3 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.38
4 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.09
MS David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 07.39
2 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.88
3 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.29
4 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.92
5 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 SB 09.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 07.70
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 08.18
3 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 08.48
4 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.64
5 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.06
6 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.57
2 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.16
3 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.17
4 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 08.24
5 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 08.49
6 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 08.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.39
2 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.03
3 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.14
4 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 09.61
MS Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 07.70
MS Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 07.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.62
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.74
3 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.06
4 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 08.29
5 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.53
6 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 SB 09.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.42
2 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.74
3 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 07.93
4 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 08.00
5 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.97
6 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 SB 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.75
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.04
3 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.01
4 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.18
5 Marek NeumannMarek Neumann 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 07.48
2 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.08
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 08.09
4 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.51
5 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 08.83
6 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 22.1.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 07.84
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.86
3 Antonín AdamAntonín Adam 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.18
4 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.34
5 Václav NovotnýVáclav Novotný 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.61
6 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.86
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 07.39
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.42
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.42
4 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 07.48
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.57
6 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.62
7 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 07.70
7 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 07.70
9 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.74
9 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.74
11 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.75
12 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 07.84
13 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.86
14 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.88
15 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 07.93
15 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 07.93
17 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 07.94
18 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 08.00
19 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.04
20 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.06
21 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.08
22 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 08.09
23 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.14
24 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.16
25 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.17
26 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 08.18
26 Antonín AdamAntonín Adam 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.18
28 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 08.24
29 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.29
29 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 08.29
31 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.34
32 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.38
33 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.39
34 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 08.48
35 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 08.49
36 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.51
37 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.53
38 Václav NovotnýVáclav Novotný 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.61
39 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.64
40 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 08.83
41 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.86
42 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.87
43 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.92
44 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.97
45 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 08.99
46 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.01
47 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.03
48 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.06
49 Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.09
49 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 SB 09.09
51 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.14
52 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 SB 09.15
53 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.18
54 Marek NeumannMarek Neumann 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.30
55 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.42
56 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 09.61
57 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 SB 09.63

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 07.38
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.40
3 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 SB 07.43
4 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 SB 07.51
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 07.54
6 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.64
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2023 - 12:38) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 SB 07.66
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 07.73
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.79
4 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 07.86
5 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.87
6 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.97
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 22.1.2023 - 12:48) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 07.92
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.01
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 SB 08.10
4 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 08.15
5 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 08.21
6 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.22
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 22.1.2023 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 08.15
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 SB 08.18
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 08.22
4 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.32
5 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.35
6 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 SB 08.37
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 07.99
2 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 08.56
3 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.20
4 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.42
5 Janika JirouškováJanika Jiroušková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 09.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.80
2 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.89
3 Klaudie KošťálováKlaudie Košťálová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 09.13
4 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.55
MS Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 SB 07.94
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 08.67
3 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.92
4 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.32
5 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.20
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.80
3 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.89
4 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 09.26
5 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 09.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.18
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.64
3 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 08.77
4 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.87
5 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.70
6 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.26
2 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.65
3 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 08.80
4 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.64
5 Sandra HlízováSandra Hlízová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 10.85
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.26
2 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.79
3 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.80
4 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.33
5 Michaela HejkalováMichaela Hejkalová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 10.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 08.57
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.63
3 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.18
4 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.20
5 Barbora KvíčalováBarbora Kvíčalová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.75
6 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.26
2 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.74
3 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.08
4 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.21
5 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.31
6 Nina HalámkováNina Halámková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MülerováDenisa Mülerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.55
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.56
3 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.71
4 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.88
5 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.22
MS Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 08.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.33
2 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.73
3 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.12
4 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.26
5 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.77
MS Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 08.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.28
2 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.64
3 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 SB 08.75
4 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.88
5 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 08.95
6 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.17
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.57
3 Nikola BudaiováNikola Budaiová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.86
4 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 08.96
5 Eliška BalíkováEliška Balíková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 09.22
6 Viktorie FekiačováViktorie Fekiačová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.34
2 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.53
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.82
4 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.05
5 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.08
MS Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 SB 08.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.97
2 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.13
3 Sára PetrováSára Petrová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.14
4 Asia MascherucciAsia Mascherucci 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.15
MS Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.53
MS Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 PB 08.40
2 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 08.80
3 Klára ŠindelířováKlára Šindelířová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.02
4 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.32
5 Ella VíznerováElla Víznerová 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.53
MS Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 17 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.68
2 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 08.97
3 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.28
4 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.55
MS Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 18 (ne, 22.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.83
2 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.31
3 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.50
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.60
MS Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 SB 07.94
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 07.99
3 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 08.16
4 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.17
5 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.18
6 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.20
7 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.26
7 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.26
7 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.26
7 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.26
11 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.28
12 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.33
13 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.34
14 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 PB 08.40
15 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.53
15 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.53
17 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 SB 08.54
18 Denisa MülerováDenisa Mülerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.55
19 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 08.56
19 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.56
21 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 08.57
21 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.57
21 Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.57
24 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.60
25 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.63
26 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.64
26 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.64
28 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.65
29 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 08.67
30 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.68
31 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.69
32 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.71
33 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.73
34 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.74
34 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.74
36 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 SB 08.75
37 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 08.76
38 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 08.77
39 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.79
40 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.80
40 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.80
40 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 08.80
40 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.80
40 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 08.80
45 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.82
46 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.83
47 Nikola BudaiováNikola Budaiová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.86
48 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.87
49 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.88
49 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.88
51 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.89
51 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.89
53 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.92
54 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 08.95
55 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 08.96
56 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.97
56 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 08.97
58 Klára ŠindelířováKlára Šindelířová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.02
59 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.05
60 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.08
60 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.08
62 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.12
63 Klaudie KošťálováKlaudie Košťálová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 09.13
63 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.13
65 Sára PetrováSára Petrová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.14
65 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.14
67 Asia MascherucciAsia Mascherucci 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.15
68 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.18
69 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.20
69 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.20
71 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.21
72 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.22
72 Eliška BalíkováEliška Balíková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 09.22
74 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 09.26
74 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.26
74 Viktorie FekiačováViktorie Fekiačová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.26
77 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.28
78 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.31
78 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.31
80 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.32
80 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.32
82 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.33
83 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.42
84 Nina HalámkováNina Halámková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.47
85 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.50
86 Janika JirouškováJanika Jiroušková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 09.53
86 Ella VíznerováElla Víznerová 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.53
88 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.54
89 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.55
89 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.55
91 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 09.64
91 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.64
93 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.70
94 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.75
94 Barbora KvíčalováBarbora Kvíčalová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.75
96 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.77
97 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.78
98 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.10
99 Sandra HlízováSandra Hlízová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 10.85
100 Michaela HejkalováMichaela Hejkalová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 10.86

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 18.16
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.31
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.78
4 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.25
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.91
2 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.36
3 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 19.55
4 Vojtěch ŠťovíčekVojtěch Šťovíček 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.92
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 18.89
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 19.04
3 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 19.25
4 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 19.83
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 20.03
2 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.42
3 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.59
Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 19.33
2 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.49
3 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 21.21
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 20.27
2 Milan KrálMilan Král 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.27
3 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.49
4 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 22.91
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.75
2 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 22.32
3 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.95
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 19.60
2 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 22.22
3 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 22.98
MS Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 18.64
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.47
2 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 20.07
3 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 21.02
4 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.87
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.23
2 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20.32
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.41
MS David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 17.83
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.15
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 18.95
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.31
4 Václav NovotnýVáclav Novotný 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.04
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 22.1.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.69
2 Adam PetříkAdam Petřík 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 19.87
3 Patrik NečasPatrik Nečas 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.31
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 17.83
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.15
3 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 18.16
4 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.31
5 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 18.64
6 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.78
7 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 18.89
8 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.91
9 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 18.95
10 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 19.04
11 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 19.25
12 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.31
13 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 19.33
14 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.36
15 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.47
16 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 19.55
17 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 19.60
18 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.69
19 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 19.83
20 Adam PetříkAdam Petřík 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 19.87
21 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 20.03
22 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 20.07
23 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.25
24 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 20.27
25 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20.32
26 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.41
27 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.42
28 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.49
29 Vojtěch ŠťovíčekVojtěch Šťovíček 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.92
30 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 21.02
31 Václav NovotnýVáclav Novotný 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.04
32 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 21.21
33 Milan KrálMilan Král 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.27
34 Patrik NečasPatrik Nečas 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.31
35 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.49
36 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.75
37 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.87
38 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 22.22
39 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 22.32
40 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.59
41 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 22.91
42 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.95
43 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 22.98
44 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.23
Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 19.04
2 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 19.79
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.61
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.27
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 19.76
3 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 23.21
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 19.24
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.07
3 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.12
MS Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 20.57
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 19.15
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 20.30
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 20.43
4 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 21.98
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 21.93
2 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.17
MS Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 20.30
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 20.48
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.27
3 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.73
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 23.21
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 20.79
Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DQ
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 20.87
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.08
MS Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 20.73
MS Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 21.40
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 21.20
2 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.66
3 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.76
4 Anna HercikováAnna Herciková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.70
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 21.59
2 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 21.71
3 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.86
4 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.87
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 20.98
2 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 21.08
3 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 21.79
4 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.79
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.82
2 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 21.85
3 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 21.90
4 Lidmila PetřinováLidmila Petřinová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.47
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 21.43
2 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 21.57
3 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.72
Eliza OvsienkoEliza Ovsienko 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.24
2 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.46
3 Eliška BalíkováEliška Balíková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 22.72
4 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.81
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 22.25
2 Magdalena SeidlováMagdalena Seidlová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.38
3 Emma MerxbauerováEmma Merxbauerová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.54
4 Barbora KvíčalováBarbora Kvíčalová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.39
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠindelířováKlára Šindelířová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 22.25
2 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 23.01
3 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 23.53
MS Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 20.19
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 20.73
2 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 21.89
3 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.86
4 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 23.29
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 22.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 20.59
2 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.52
3 Eliška PaškováEliška Pašková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 23.06
MS Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 19.89
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 19.04
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 19.15
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 19.24
4 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 19.27
5 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 19.76
6 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 19.79
7 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 19.89
8 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 20.07
9 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.08
10 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 20.19
11 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 20.30
11 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 20.30
13 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 20.43
14 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 20.48
15 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 20.57
16 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 20.59
17 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.61
18 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 20.73
18 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 20.73
20 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 20.79
21 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 20.87
22 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 20.98
23 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 21.08
24 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 21.20
25 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.27
26 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 21.40
27 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 21.43
28 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 21.57
29 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 21.59
30 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.66
31 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 21.71
32 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.72
33 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 21.76
34 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 21.79
34 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.79
36 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.82
37 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 21.85
38 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.86
39 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.87
40 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 21.89
41 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 21.90
42 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 21.93
43 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 21.98
44 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.17
45 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.24
46 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 22.25
46 Klára ŠindelířováKlára Šindelířová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 22.25
48 Magdalena SeidlováMagdalena Seidlová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.38
49 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.46
50 Lidmila PetřinováLidmila Petřinová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.47
51 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.52
52 Anna HercikováAnna Herciková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.70
53 Eliška BalíkováEliška Balíková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 22.72
54 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.73
55 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.81
56 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.86
57 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 23.01
58 Eliška PaškováEliška Pašková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 23.06
59 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.12
60 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 23.21
60 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 23.21
62 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 23.29
63 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 23.53
64 Emma MerxbauerováEmma Merxbauerová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.54
65 Barbora KvíčalováBarbora Kvíčalová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.39
Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DQ
Eliza OvsienkoEliza Ovsienko 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DQ

200 m - Muži

(ne, 22.1.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.94
2 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.19
3 Michal HorkýMichal Horký 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.51
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.12
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 40.21
3 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 42.10
4 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 44.58
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LukešMatěj Lukeš 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 42.78
2 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 43.14
3 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 45.88
4 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 50.06
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 45.97
2 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 46.54
3 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 46.57
4 Marek NeumannMarek Neumann 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 51.97
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 41.41
2 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 43.24
3 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 45.74
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 22.1.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 39.10
2 Patrik NečasPatrik Nečas 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 45.79
3 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 46.30
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 22.1.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 41.71
2 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 43.02
3 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 49.25
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 39.10
2 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.12
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 40.21
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 41.41
5 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 41.71
6 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 42.10
7 Matěj LukešMatěj Lukeš 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 42.78
8 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 43.02
9 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 43.14
10 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 43.24
11 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 44.58
12 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 45.74
13 Patrik NečasPatrik Nečas 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 45.79
14 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 45.88
15 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 45.97
16 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 46.30
17 Marek FukaMarek Fuka 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 46.54
18 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 46.57
19 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 49.25
20 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 50.06
21 Marek NeumannMarek Neumann 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 51.97

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 43.01
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 43.06
3 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 43.16
MS Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 41.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 43.65
2 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 44.31
3 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 44.50
4 Jana MatuškováJana Matušková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 47.78
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 45.57
2 Denisa MülerováDenisa Mülerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 46.38
MS Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 43.93
MS Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 45.95
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 46.17
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 46.83
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 47.37
4 Emma MerxbauerováEmma Merxbauerová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 52.58
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 46.21
2 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 47.00
3 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 47.18
MS Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 46.79
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 46.21
2 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 49.48
MS Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 49.33
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 48.42
2 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 49.98
3 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 51.43
MS Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 48.29
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 49.54
2 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 51.83
3 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 59.51
MS Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 51.95
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 46.26
2 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 47.94
3 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 49.39
4 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 50.03
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 48.41
2 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 48.54
3 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 51.28
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 22.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 47.51
2 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 52.10
3 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 55.12
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 41.99
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 43.01
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 43.06
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 43.16
5 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 43.65
6 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 43.93
7 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 44.31
8 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 44.50
9 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 45.57
10 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 45.95
11 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 46.17
12 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 46.21
12 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 46.21
14 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 46.26
15 Denisa MülerováDenisa Mülerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 46.38
16 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 46.79
17 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 46.83
18 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 47.00
19 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 47.18
20 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 47.37
21 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 47.51
22 Jana MatuškováJana Matušková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 47.78
23 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 47.94
24 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 48.29
25 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 48.41
26 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 48.42
27 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 48.54
28 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 49.33
29 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 49.39
30 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 49.48
31 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 49.54
32 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 49.98
33 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 50.03
34 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 51.28
35 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 51.43
36 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 51.83
37 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 51.95
38 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 52.10
39 Emma MerxbauerováEmma Merxbauerová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 52.58
40 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 55.12
41 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 59.51

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:09.39
2 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 2:12.79
3 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:16.23
4 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 2:21.30
5 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 2:21.82
6 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 2:23.93
7 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 2:27.41
8 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 2:28.61
9 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:31.90
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:21.01
2 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:26.04
3 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:32.71
4 Vojtěch ŠťovíčekVojtěch Šťovíček 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:36.73
5 Matěj HlaváčekMatěj Hlaváček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:40.11
6 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 2:40.61
7 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:45.15
MS Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 PB 2:32.13
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:09.39
2 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 2:12.79
3 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:16.23
4 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:21.01
5 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 2:21.30
6 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 2:21.82
7 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 2:23.93
8 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:26.04
9 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 2:27.41
10 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 2:28.61
11 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:31.90
12 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 PB 2:32.13
13 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:32.71
14 Vojtěch ŠťovíčekVojtěch Šťovíček 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:36.73
15 Matěj HlaváčekMatěj Hlaváček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:40.11
16 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 2:40.61
17 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:45.15

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:26.18
2 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:26.58
3 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:31.66
4 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 2:37.18
5 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 9 PB 2:37.52
6 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:37.75
7 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:37.80
8 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 2:39.82
9 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 2:45.22
10 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 2:51.34
11 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:53.86
12 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 3:01.37
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:37.42
2 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:40.71
3 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 2:42.78
4 Stela Ester TeclováStela Ester Teclová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 2:48.76
5 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:54.56
6 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 2:55.48
7 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 3:00.24
8 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 3:00.66
9 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10 3:02.15
10 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 3:07.08
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:26.18
2 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:26.58
3 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:31.66
4 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 2:37.18
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:37.42
6 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 9 PB 2:37.52
7 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:37.75
8 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:37.80
9 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 2:39.82
10 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:40.71
11 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 2:42.78
12 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 2:45.22
13 Stela Ester TeclováStela Ester Teclová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 2:48.76
14 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 2:51.34
15 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:53.86
16 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:54.56
17 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 2:55.48
18 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 3:00.24
19 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 3:00.66
20 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 3:01.37
21 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10 3:02.15
22 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 3:07.08

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 4:41.72
2 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 4:44.52
3 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 4:47.63
4 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 4:49.36
5 Šimon KmentŠimon Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 PB 4:50.15
6 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 4:52.35
7 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 4:52.82
8 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 4:52.92
9 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:21.88
MS Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 4:58.09
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:04.67
2 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 5:05.26
3 Matyáš SchejbalMatyáš Schejbal 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 PB 5:05.38
4 Adam KmentAdam Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 7 5:12.62
5 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 5:13.94
6 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:22.29
7 Adam ŠtefaničAdam Štefanič 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 5:45.33
MS Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 4:50.55
MS Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 5:14.46
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 4:41.72
2 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 4:44.52
3 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 4:47.63
4 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 4:49.36
5 Šimon KmentŠimon Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 PB 4:50.15
6 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 4:50.55
7 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 4:52.35
8 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 4:52.82
9 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 4:52.92
10 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 4:58.09
11 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:04.67
12 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 5:05.26
13 Matyáš SchejbalMatyáš Schejbal 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 PB 5:05.38
14 Adam KmentAdam Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 7 5:12.62
15 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 5:13.94
16 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 5:14.46
17 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:21.88
18 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:22.29
19 Adam ŠtefaničAdam Štefanič 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 5:45.33

1500 m - Žákyně

(ne, 22.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 5:02.03
2 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:04.55
3 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 5:08.17
4 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 5:18.91
5 Tereza PánkováTereza Pánková 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 5:20.40
6 Magdalena SeidlováMagdalena Seidlová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 5:57.38
7 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 6:04.74
8 Anna HercikováAnna Herciková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 6:08.49
9 Anna ŠináglováAnna Šináglová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 6:16.52
MS Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 5:50.88
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 08.85
2 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.00
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 09.10
4 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 09.19
5 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.52
Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 22.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.26
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 09.53
3 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 09.76
4 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.11
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 22.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.24
2 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.05
3 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.62
4 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 11.24
5 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 11.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 22.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 10.88
2 1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.93
3 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 12.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 08.85
2 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.00
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 09.10
4 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 09.19
5 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.24
6 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.26
7 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.52
8 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 09.53
9 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 09.76
10 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.05
11 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.11
12 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.62
13 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 10.88
14 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 11.24
15 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 11.28
16 1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11.93
17 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 12.45
Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 22.1.2023 - 12:00) official Excel