Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP mladšího žactva

Praha - Strahov (12. 2. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.13
2 Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.49
3 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 09.11
4 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.25
5 Jan KrůtaJan Krůta 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 09.76
6 Jiří ForejtJiří Forejt 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 10.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.59
2 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 09.14
3 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.33
4 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 09.78
5 Jan BlahoutJan Blahout 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.56
2 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 08.84
3 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.45
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.65
5 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.35
2 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.88
3 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.53
4 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.10
5 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 08.44
2 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.05
3 Jáchym FranekJáchym Franek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.44
4 Václav LukešVáclav Lukeš 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.89
5 Vít RadaVít Rada 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.69
2 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.19
3 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.23
4 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.25
5 Patrik HovorkaPatrik Hovorka 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 09.54
6 Martin BernášekMartin Bernášek 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.76
2 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.77
3 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 09.20
4 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.65
5 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.58
2 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.77
3 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.11
4 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.53
5 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.59
6 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05
2 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.09
3 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.16
4 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.18
5 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.75
6 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.80
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.85
3 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.61
4 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.63
5 Vít DalešickýVít Dalešický 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.08
6 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.13
2 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.35
3 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 08.44
4 Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.49
5 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.56
6 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.58
7 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.59
8 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.69
9 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.76
10 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.77
10 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.77
12 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.80
13 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 08.84
14 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.85
15 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.88
16 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.05
16 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05
18 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.09
19 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 09.11
19 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.11
21 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 09.14
22 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.16
23 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.18
24 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.19
25 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 09.20
26 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.23
27 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.25
27 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.25
29 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.33
30 Jáchym FranekJáchym Franek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.44
31 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.45
32 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.53
32 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.53
34 Patrik HovorkaPatrik Hovorka 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 09.54
35 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.59
36 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.61
37 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.63
38 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.65
38 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.65
40 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.74
41 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.75
42 Jan KrůtaJan Krůta 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 09.76
43 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 09.78
44 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.84
45 Václav LukešVáclav Lukeš 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.89
46 Vít RadaVít Rada 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.90
47 Martin BernášekMartin Bernášek 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.95
48 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.96
49 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.03
50 Vít DalešickýVít Dalešický 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.08
51 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.10
52 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.11
53 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.64
54 Jan BlahoutJan Blahout 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.73
55 Jiří ForejtJiří Forejt 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 10.77

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.2.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.07
2 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 08.20
3 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 08.34
4 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 SB 08.37
5 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 SB 08.46
6 Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 SB 08.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.2.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.30
2 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 08.31
3 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.32
4 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 SB 08.43
5 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 08.48
6 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.37
2 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.84
3 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 09.04
4 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.28
5 Anežka NovotnáAnežka Novotná 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.29
6 Amálie CihlářováAmálie Cihlářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.53
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.87
3 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 09.06
4 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.24
5 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37
6 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.54
2 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 08.81
3 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.96
4 Natalie KasíkováNatalie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.23
5 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.33
6 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.41
2 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.92
3 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.96
4 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.04
5 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.25
6 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 08.55
2 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.06
3 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.23
4 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.35
5 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.53
6 Nikoleta ZdráhalováNikoleta Zdráhalová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 10.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.78
2 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 08.78
3 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.86
4 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.27
5 Anežka OpavováAnežka Opavová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.46
6 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.73
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.98
3 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.06
4 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.48
5 Viktorie TrousilováViktorie Trousilová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.62
2 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.01
3 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.23
4 Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.48
5 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 09.64
6 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.91
2 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.45
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.61
4 Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.72
5 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 09.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 08.59
2 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.96
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.99
4 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.20
5 Leem SaeedováLeem Saeedová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.74
6 Kateřina PosseltováKateřina Posseltová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.61
2 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.63
3 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.22
4 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.25
5 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.68
6 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.83
2 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 08.88
3 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 09.17
4 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.46
5 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.72
6 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 SB 09.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.79
2 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.00
3 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.06
4 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.15
5 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 09.64
6 Isabella BohuslavováIsabella Bohuslavová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.74
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.83
3 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.23
4 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 SB 09.27
5 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.57
6 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.37
2 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.41
3 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.53
4 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.54
5 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 08.55
6 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 08.59
7 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.61
8 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.62
9 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.63
10 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.73
11 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.74
12 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.78
12 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 08.78
14 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.79
15 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 08.81
16 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.83
16 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.83
18 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.84
19 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.86
20 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.87
21 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 08.88
22 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.91
23 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.92
24 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.96
24 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.96
24 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.96
27 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.98
28 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.99
29 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.00
30 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.01
31 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 09.04
31 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.04
33 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 09.06
33 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.06
33 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.06
33 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.06
37 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.15
38 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 09.17
39 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.20
40 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.22
41 Natalie KasíkováNatalie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.23
41 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.23
41 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.23
41 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.23
45 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.24
46 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.25
46 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.25
48 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.27
48 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 SB 09.27
50 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.28
51 Anežka NovotnáAnežka Novotná 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.29
52 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.33
53 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.35
54 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37
55 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.45
56 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.46
56 Anežka OpavováAnežka Opavová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.46
56 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.46
59 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.48
59 Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.48
61 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.52
62 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.53
63 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.57
64 Amálie CihlářováAmálie Cihlářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.58
65 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.60
66 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.61
67 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 09.64
67 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 09.64
69 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.68
70 Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.72
70 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.72
72 Leem SaeedováLeem Saeedová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.74
73 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.75
74 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.77
75 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 09.80
76 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.83
77 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.89
78 Viktorie TrousilováViktorie Trousilová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.90
79 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 SB 09.93
80 Isabella BohuslavováIsabella Bohuslavová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.98
81 Nikoleta ZdráhalováNikoleta Zdráhalová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 10.04
82 Kateřina PosseltováKateřina Posseltová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.29

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 17.84
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.26
3 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.58
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 18.49
2 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.50
3 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.71
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 19.21
2 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.26
3 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 20.96
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 19.01
2 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.71
3 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.74
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 17.84
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.26
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 18.49
4 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.50
5 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.71
6 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 19.01
7 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 19.21
8 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.26
9 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.58
10 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 20.96
11 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.71
12 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.74

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 19.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.05
3 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.17
4 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 PB 20.71
2 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.94
3 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 21.15
4 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.66
Poznámky:
Diskvalifikace dle pravidla 17.3.2
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 22.24
2 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 22.29
3 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 22.82
4 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.02
2 Jáchym FranekJáchym Franek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 22.76
3 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.93
4 Patrik HovorkaPatrik Hovorka 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.65
Poznámky:
Diskvalifikace dle pravidla 17.3.2
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 21.61
2 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.96
3 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.31
4 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 24.34
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.40
2 Václav LukešVáclav Lukeš 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 25.02
3 Martin BernášekMartin Bernášek 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 26.97
4 Jiří ForejtJiří Forejt 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 29.99
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 21.27
2 David ČapekDavid Čapek 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.98
3 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.74
4 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.33
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.12
2 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.41
3 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.58
4 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 24.08
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.36
2 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.02
3 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 24.65
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 19.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.05
3 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.17
4 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 PB 20.71
5 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85
6 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.94
7 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.12
8 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 21.15
9 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 21.27
10 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.40
11 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 21.61
12 David ČapekDavid Čapek 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.98
13 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.02
14 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 22.24
15 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 22.29
16 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.36
17 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.41
18 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.58
19 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.66
20 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.74
21 Jáchym FranekJáchym Franek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 22.76
22 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 22.82
23 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.02
24 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.18
25 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.93
26 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.96
27 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 24.08
28 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.31
29 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.33
30 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 24.34
31 Patrik HovorkaPatrik Hovorka 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.65
31 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 24.65
33 Václav LukešVáclav Lukeš 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 25.02
34 Martin BernášekMartin Bernášek 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 26.97
35 Jiří ForejtJiří Forejt 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 29.99

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.36
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.75
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 PB 21.28
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 19.58
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.54
3 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.81
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 20.62
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.03
3 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.47
4 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.48
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.50
2 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.72
3 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.10
4 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.36
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 19.58
3 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.75
4 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.54
5 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 20.62
6 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.81
7 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.03
8 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 PB 21.28
9 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.50
10 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.72
11 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.47
12 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.10
13 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.26
14 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.48

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.38
2 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 20.88
3 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 22.71
4 Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 30.43
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.79
2 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 21.59
3 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.57
4 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.84
2 Natalie KasíkováNatalie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 22.73
3 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.84
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.76
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.13
3 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 25.37
4 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 PB 26.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 21.25
2 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.30
3 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 25.18
4 Aneta SoučkováAneta Součková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 25.21
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 21.91
2 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.61
3 Julie BoháčováJulie Boháčová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.21
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 22.06
2 Nikoleta ZdráhalováNikoleta Zdráhalová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 25.18
3 Isabella BohuslavováIsabella Bohuslavová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 25.26
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 22.12
2 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.33
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 22.61
4 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 22.95
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.08
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.43
3 Kristýna MateičkováKristýna Mateičková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.21
4 Magdalena ČervenáMagdalena Červená 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 28.75
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 21.20
2 Nikola FetterováNikola Fetterová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 21.60
3 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 22.41
4 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 23.96
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.70
2 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 21.92
3 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.32
4 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.84
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.97
2 Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.16
3 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 23.31
4 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 23.55
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.17
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.28
3 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 22.32
4 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.92
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.26
2 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.88
3 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 25.23
4 Nora HájkováNora Hájková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.64
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 22.57
2 Leem SaeedováLeem Saeedová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.95
3 Nela MacháčkováNela Macháčková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.24
4 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 25.68
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.10
2 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.32
3 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 23.63
4 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.79
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.79
2 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.96
3 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.82
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.18
2 Adéla HolečkováAdéla Holečková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.47
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 24.24
4 Marie PřibylováMarie Přibylová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.46
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.66
2 Jaroslava HolejšovskáJaroslava Holejšovská 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 24.69
3 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 25.18
4 Eliška KlaisnerováEliška Klaisnerová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.03
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.03
2 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.92
3 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 24.11
4 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.38
2 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.79
3 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 20.88
4 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.03
5 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 21.20
6 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 21.25
7 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 21.59
8 Nikola FetterováNikola Fetterová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 21.60
9 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.70
10 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.76
11 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.84
12 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 21.91
13 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 21.92
14 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 22.06
15 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.08
16 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 22.12
17 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.13
18 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.17
19 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.28
20 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.32
20 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 22.32
22 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.33
23 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 22.41
24 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.43
25 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 22.57
26 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.61
26 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 22.61
28 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 22.71
29 Natalie KasíkováNatalie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 22.73
30 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.84
31 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 22.95
32 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.97
33 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.10
34 Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.16
35 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.18
36 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.26
37 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.30
38 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 23.31
39 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.32
40 Adéla HolečkováAdéla Holečková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.47
41 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 23.55
42 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 23.63
43 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.79
43 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.79
45 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.92
46 Leem SaeedováLeem Saeedová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.95
47 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 23.96
47 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.96
49 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 24.11
50 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.18
51 Julie BoháčováJulie Boháčová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.21
52 Nela MacháčkováNela Macháčková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.24
52 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 24.24
54 Marie PřibylováMarie Přibylová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.46
55 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.57
56 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.66
57 Jaroslava HolejšovskáJaroslava Holejšovská 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 24.69
58 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.82
59 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.88
60 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.92
61 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 25.00
62 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 25.18
62 Nikoleta ZdráhalováNikoleta Zdráhalová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 25.18
62 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 25.18
65 Aneta SoučkováAneta Součková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 25.21
66 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 25.23
67 Isabella BohuslavováIsabella Bohuslavová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 25.26
68 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 25.37
69 Nora HájkováNora Hájková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.64
70 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 25.68
71 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 PB 26.00
72 Eliška KlaisnerováEliška Klaisnerová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.03
73 Kristýna MateičkováKristýna Mateičková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.21
74 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.84
75 Magdalena ČervenáMagdalena Červená 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 28.75
76 Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 30.43

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 38.87
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 40.30
3 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 49.54
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.17
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 40.46
3 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 47.30
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 40.97
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 41.16
3 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.60
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 38.87
2 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.17
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 40.30
4 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 40.46
5 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 40.97
6 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 41.16
7 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.60
8 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 47.30
9 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 49.54

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 41.95
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.38
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 42.57
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 43.57
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 44.41
2 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.92
3 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.77
4 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 49.89
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.10
2 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 48.80
3 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 49.85
4 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 41.95
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.38
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 42.57
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 43.57
5 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 44.41
6 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.92
7 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.10
8 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.77
9 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 48.80
10 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 49.85
11 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 49.89
12 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.00

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:25.18
2 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9 2:25.39
3 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:32.23
4 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 2:33.87
5 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 2:39.77
6 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 2:50.09
7 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 2:52.76
8 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:57.85
9 Tadeáš TáborskýTadeáš Táborský 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 3:05.30
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:47.68
2 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:48.75
3 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 2:48.84
4 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:49.28
5 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 2:50.56
6 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:52.20
7 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 2:52.30
8 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:57.74
9 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 3:01.30
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:25.18
2 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9 2:25.39
3 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:32.23
4 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 2:33.87
5 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 2:39.77
6 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:47.68
7 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:48.75
8 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 2:48.84
9 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:49.28
10 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 2:50.09
11 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 2:50.56
12 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:52.20
13 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 2:52.30
14 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 2:52.76
15 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:57.74
16 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:57.85
17 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 3:01.30
18 Tadeáš TáborskýTadeáš Táborský 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 3:05.30

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:34.34
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 PB 2:41.38
3 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 2:44.24
4 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 2:45.34
5 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:46.95
6 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:49.30
7 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:53.50
8 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:58.41
9 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 3:15.35
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:44.93
2 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 2:51.84
3 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 2:51.88
4 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 2:53.78
5 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:54.06
6 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 2:55.28
Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:50.84
2 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:53.02
3 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:53.67
4 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:57.74
5 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 3:00.55
6 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 3:10.39
7 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 3:24.20
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:34.34
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 PB 2:41.38
3 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 2:44.24
4 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:44.93
5 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 2:45.34
6 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:46.95
7 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:49.30
8 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:50.84
9 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 2:51.84
10 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 2:51.88
11 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:53.02
12 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:53.50
13 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:53.67
14 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 2:53.78
15 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:54.06
16 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 2:55.28
17 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:57.74
18 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:58.41
19 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 3:00.55
20 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 3:10.39
21 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 3:15.35
22 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 3:24.20
Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF

1500 m - Ml. žáci

(ne, 12.2.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 5:06.26
2 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 5:07.85
3 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 5:34.20
4 Vít RadaVít Rada 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 5:40.64
5 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 5:50.16
6 Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 5:57.68
7 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 6:08.57
8 Jan PoštulkaJan Poštulka 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 6:11.39
9 Lukáš NetíkLukáš Netík 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 6:40.16
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 12.2.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 5:30.18
2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 5:32.87
3 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 5:33.85
4 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 5:48.85
5 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 6:01.06
6 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 9 6:05.09
7 Kateřina NezmeškalováKateřina Nezmeškalová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 6:13.64
8 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 6:38.60
9 Marie HorováMarie Horová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 7:19.96
Celkem 9 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 09.43
2 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 10.06
3 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 10.31
4 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.54
5 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 10.83
6 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.33
2 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 11.00
3 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.32
4 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 11.39
5 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.85
6 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 11.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.26
2 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.73
3 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.07
4 Jan BlahoutJan Blahout 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 14.69
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 09.43
2 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 10.06
3 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 10.31
4 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.33
5 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.54
6 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 10.83
7 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 11.00
8 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.32
9 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 11.39
10 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.85
11 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 11.90
12 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.99
13 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.26
14 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.73
15 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.07
16 Jan BlahoutJan Blahout 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 14.69

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 10.02
2 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 10.06
3 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 10.15
4 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.68
5 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.03
6 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.24
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 10.40
2 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 10.72
3 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 11.39
4 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.00
5 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.14
6 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 13.13
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.82
2 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 11.39
3 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.42
4 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 11.76
5 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 12.32
6 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.42
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.95
2 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 12.53
3 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 12.58
4 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 12.67
5 Anna HorkáAnna Horká 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 12.67
6 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 13.91
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 12.67
2 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.83
3 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 12.90
4 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.12
5 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 13.32
6 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 13.57
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.50
2 Zuzana BervidováZuzana Bervidová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 13.00
3 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 13.45
4 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.76
5 Libuše KladivovaLibuše Kladivova 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 13.77
Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.15
2 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.81
3 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.65
4 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 14.20
5 Anna FišterováAnna Fišterová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 14.43
6 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 14.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 10.02
2 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 10.06
3 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 10.15
4 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 10.40
5 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.68
6 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 10.72
7 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.82
8 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.03
9 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.24
10 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 11.39
10 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 11.39
12 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.42
13 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 11.76
14 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.95
15 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.00
16 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.14
17 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.15
18 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 12.32
19 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.42
20 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.50
21 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 12.53
22 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 12.58
23 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 12.67
23 Anna HorkáAnna Horká 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 12.67
23 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 12.67
26 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.81
27 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.83
28 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 12.90
29 Zuzana BervidováZuzana Bervidová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 13.00
30 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.12
31 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 13.13
32 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 13.32
33 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 13.45
34 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 13.57
35 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.65
36 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.76
37 Libuše KladivovaLibuše Kladivova 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 13.77
38 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 13.91
39 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 14.20
40 Anna FišterováAnna Fišterová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 14.43
41 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 14.66
Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 DNF

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zinek, Šmelc, Harlas, Gromeš Zinek, Šmelc, Harlas, Gromeš SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:58.98
2 Mottl, Litera, Loukota, Rus Mottl, Litera, Loukota, Rus Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 1:59.50
3 Seidl, Činka, Klamert, Konopáč Seidl, Činka, Klamert, Konopáč TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:03.95
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Škvára, Lachman, Tatíček, Nedvěd Škvára, Lachman, Tatíček, Nedvěd A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:51.11
2 Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Kazda Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Kazda Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 1:59.17
3 Kubera, Semík, Lesák, Straňák Kubera, Semík, Lesák, Straňák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:03.62
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zounar, Beránek, David, Daniš Zounar, Beránek, David, Daniš TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:01.98
2 Nademlejnský, Pilich, Diviš, Bauer Nademlejnský, Pilich, Diviš, Bauer Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:02.06
3 Kaprálek, Málek, Procházka, Zápotocký Kaprálek, Málek, Procházka, Zápotocký SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:02.91
4 Hanousek, Kápička, Středa, Dalešický Hanousek, Kápička, Středa, Dalešický AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:09.48
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Záruba, Urban, Přikryl, Pleiner Záruba, Urban, Přikryl, Pleiner A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:04.20
2 Pašek, Činka, Šedivý, Mls Pašek, Činka, Šedivý, Mls TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:11.67
3 Borovský, Bureš, Chlubna, Kalný Borovský, Bureš, Chlubna, Kalný SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:11.84
4 Lukeš, Bernášek, Franke, Kratochvíl Lukeš, Bernášek, Franke, Kratochvíl Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:20.85
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Škvára, Lachman, Tatíček, Nedvěd Škvára, Lachman, Tatíček, Nedvěd A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:51.11
2 Zinek, Šmelc, Harlas, Gromeš Zinek, Šmelc, Harlas, Gromeš SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:58.98
3 Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Kazda Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Kazda Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 1:59.17
4 Mottl, Litera, Loukota, Rus Mottl, Litera, Loukota, Rus Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 1:59.50
5 Zounar, Beránek, David, Daniš Zounar, Beránek, David, Daniš TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:01.98
6 Nademlejnský, Pilich, Diviš, Bauer Nademlejnský, Pilich, Diviš, Bauer Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:02.06
7 Kaprálek, Málek, Procházka, Zápotocký Kaprálek, Málek, Procházka, Zápotocký SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:02.91
8 Kubera, Semík, Lesák, Straňák Kubera, Semík, Lesák, Straňák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:03.62
9 Seidl, Činka, Klamert, Konopáč Seidl, Činka, Klamert, Konopáč TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:03.95
10 Záruba, Urban, Přikryl, Pleiner Záruba, Urban, Přikryl, Pleiner A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:04.20
11 Hanousek, Kápička, Středa, Dalešický Hanousek, Kápička, Středa, Dalešický AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:09.48
12 Pašek, Činka, Šedivý, Mls Pašek, Činka, Šedivý, Mls TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:11.67
13 Borovský, Bureš, Chlubna, Kalný Borovský, Bureš, Chlubna, Kalný SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:11.84
14 Lukeš, Bernášek, Franke, Kratochvíl Lukeš, Bernášek, Franke, Kratochvíl Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:20.85

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ulrichová, Vojpichová, Bergerová, Havelková Ulrichová, Vojpichová, Bergerová, Havelková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 1:55.67
2 Harbáčková, Šimková, Maulisová, Krásová Harbáčková, Šimková, Maulisová, Krásová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:55.72
3 Bulířová, Ptáčková, Stachová, Holečková Bulířová, Ptáčková, Stachová, Holečková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:59.66
4 Ottlová, Artusová, Drahotová, Krutská Ottlová, Artusová, Drahotová, Krutská Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:00.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dřížďalová, Klementová, Vykysalá, Krůtová Dřížďalová, Klementová, Vykysalá, Krůtová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 1:57.99
2 Jamborová, Karásková, Václavíková, Zenklová Jamborová, Karásková, Václavíková, Zenklová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:05.13
3 Kulakovská, Mrkvová, Neumannová, Marešová Kulakovská, Mrkvová, Neumannová, Marešová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 2:05.24
4 Ptáčková, Houdková, Ondřejková, Červenková Ptáčková, Houdková, Ondřejková, Červenková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:05.68
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 14:40) official Excel