Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

KP mladšího žactva

Praha - Strahov (12. 2. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.13
2 Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.49
3 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 09.11
4 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.25
5 Jan KrůtaJan Krůta 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 09.76
6 Jiří ForejtJiří Forejt 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 10.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.59
2 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 09.14
3 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.33
4 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 09.78
5 Jan BlahoutJan Blahout 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.56
2 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 08.84
3 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.45
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.65
5 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.35
2 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.88
3 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.53
4 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.10
5 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 08.44
2 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.05
3 Jáchym FranekJáchym Franek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.44
4 Václav LukešVáclav Lukeš 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.89
5 Vít RadaVít Rada 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.69
2 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.19
3 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.23
4 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.25
5 Patrik HovorkaPatrik Hovorka 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 09.54
6 Martin BernášekMartin Bernášek 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.76
2 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.77
3 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 09.20
4 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.65
5 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.58
2 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.77
3 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.11
4 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.53
5 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.59
6 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05
2 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.09
3 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.16
4 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.18
5 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.75
6 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.80
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.85
3 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.61
4 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.63
5 Vít DalešickýVít Dalešický 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.08
6 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.11
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.2.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.07
2 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 08.20
3 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 08.34
4 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 SB 08.37
5 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 SB 08.46
6 Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 SB 08.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.2.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.30
2 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 08.31
3 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.32
4 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 SB 08.43
5 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 08.48
6 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.37
2 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.84
3 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 09.04
4 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.28
5 Anežka NovotnáAnežka Novotná 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.29
6 Amálie CihlářováAmálie Cihlářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.53
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.87
3 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 09.06
4 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.24
5 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37
6 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.54
2 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 08.81
3 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.96
4 Natalie KasíkováNatalie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.23
5 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.33
6 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 08.41
2 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.92
3 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.96
4 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.04
5 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.25
6 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 08.55
2 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.06
3 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.23
4 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.35
5 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.53
6 Nikoleta ZdráhalováNikoleta Zdráhalová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 10.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.78
2 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 08.78
3 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.86
4 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.27
5 Anežka OpavováAnežka Opavová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.46
6 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.73
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.98
3 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.06
4 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.48
5 Viktorie TrousilováViktorie Trousilová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.62
2 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.01
3 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.23
4 Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.48
5 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 09.64
6 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.91
2 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.45
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.61
4 Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.72
5 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 09.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 08.59
2 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.96
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.99
4 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.20
5 Leem SaeedováLeem Saeedová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.74
6 Kateřina PosseltováKateřina Posseltová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.61
2 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.63
3 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.22
4 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.25
5 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.68
6 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.83
2 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 08.88
3 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 09.17
4 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.46
5 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.72
6 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 SB 09.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.79
2 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.00
3 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.06
4 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.15
5 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 09.64
6 Isabella BohuslavováIsabella Bohuslavová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 12.2.2023 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.74
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.83
3 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.23
4 Nikola MlejnkováNikola Mlejnková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 SB 09.27
5 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.57
6 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.89
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 17.84
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.26
3 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.58
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 18.49
2 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.50
3 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.71
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 19.21
2 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.26
3 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 20.96
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 19.01
2 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.71
3 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.74
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 19.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.05
3 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 20.17
4 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 PB 20.71
2 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.94
3 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 21.15
4 Zdeněk KápičkaZdeněk Kápička 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.66
Poznámky:
Diskvalifikace dle pravidla 17.3.2
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 22.24
2 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 22.29
3 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 22.82
4 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.02
2 Jáchym FranekJáchym Franek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 22.76
3 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.93
4 Patrik HovorkaPatrik Hovorka 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.65
Poznámky:
Diskvalifikace dle pravidla 17.3.2
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 21.61
2 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.96
3 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.31
4 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 24.34
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.40
2 Václav LukešVáclav Lukeš 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 25.02
3 Martin BernášekMartin Bernášek 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 26.97
4 Jiří ForejtJiří Forejt 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 29.99
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 21.27
2 David ČapekDavid Čapek 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.98
3 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 22.74
4 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.33
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.12
2 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.41
3 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.58
4 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 24.08
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.2.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.36
2 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.02
3 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 24.65
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 19.36
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.75
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 PB 21.28
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 PB 19.58
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.54
3 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.81
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 20.62
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.03
3 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.47
4 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.48
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.50
2 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.72
3 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.10
4 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.26
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.38
2 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 20.88
3 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 22.71
4 Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 30.43
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.79
2 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 21.59
3 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.57
4 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.84
2 Natalie KasíkováNatalie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 22.73
3 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.84
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.76
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.13
3 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 25.37
4 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 PB 26.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 21.25
2 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.30
3 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 25.18
4 Aneta SoučkováAneta Součková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 25.21
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 21.91
2 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.61
3 Julie BoháčováJulie Boháčová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.21
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 22.06
2 Nikoleta ZdráhalováNikoleta Zdráhalová 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 25.18
3 Isabella BohuslavováIsabella Bohuslavová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 25.26
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 22.12
2 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.33
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 22.61
4 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 22.95
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.08
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.43
3 Kristýna MateičkováKristýna Mateičková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.21
4 Magdalena ČervenáMagdalena Červená 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 28.75
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 21.20
2 Nikola FetterováNikola Fetterová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 21.60
3 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 22.41
4 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 23.96
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.70
2 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 21.92
3 Natálie KloučkováNatálie Kloučková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.32
4 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.84
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.97
2 Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.16
3 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 23.31
4 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 23.55
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.17
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.28
3 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 22.32
4 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.92
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.26
2 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.88
3 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 25.23
4 Nora HájkováNora Hájková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.64
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 22.57
2 Leem SaeedováLeem Saeedová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.95
3 Nela MacháčkováNela Macháčková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.24
4 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 25.68
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.10
2 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.32
3 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 23.63
4 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.79
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.79
2 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.96
3 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.82
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.18
2 Adéla HolečkováAdéla Holečková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.47
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 24.24
4 Marie PřibylováMarie Přibylová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.46
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.66
2 Jaroslava HolejšovskáJaroslava Holejšovská 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 24.69
3 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 25.18
4 Eliška KlaisnerováEliška Klaisnerová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.03
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (ne, 12.2.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.03
2 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.92
3 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 24.11
4 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.18
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 38.87
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 40.30
3 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 49.54
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.17
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 40.46
3 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 47.30
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 40.97
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 41.16
3 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.60
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 41.95
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.38
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 42.57
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 43.57
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 44.41
2 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.92
3 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.77
4 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 49.89
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.10
2 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 48.80
3 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 49.85
4 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:25.18
2 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9 2:25.39
3 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:32.23
4 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 2:33.87
5 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 2:39.77
6 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 2:50.09
7 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 2:52.76
8 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:57.85
9 Tadeáš TáborskýTadeáš Táborský 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 3:05.30
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:47.68
2 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 2:48.75
3 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 2:48.84
4 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:49.28
5 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 2:50.56
6 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:52.20
7 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 2:52.30
8 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:57.74
9 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 3:01.30
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:34.34
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 PB 2:41.38
3 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 2:44.24
4 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 2:45.34
5 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:46.95
6 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:49.30
7 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:53.50
8 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:58.41
9 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 3:15.35
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:44.93
2 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 2:51.84
3 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 2:51.88
4 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 2:53.78
5 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 2:54.06
6 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 2:55.28
Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:50.84
2 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:53.02
3 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:53.67
4 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:57.74
5 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 3:00.55
6 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 3:10.39
7 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 3:24.20
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 12.2.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 5:06.26
2 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 5:07.85
3 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 5:34.20
4 Vít RadaVít Rada 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 5:40.64
5 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 5:50.16
6 Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 5:57.68
7 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 6:08.57
8 Jan PoštulkaJan Poštulka 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 6:11.39
9 Lukáš NetíkLukáš Netík 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 6:40.16
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 12.2.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 5:30.18
2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 5:32.87
3 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 5:33.85
4 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 5:48.85
5 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 6:01.06
6 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 9 6:05.09
7 Kateřina NezmeškalováKateřina Nezmeškalová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 6:13.64
8 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 6:38.60
9 Marie HorováMarie Horová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 7:19.96
Celkem 9 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 09.43
2 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 10.06
3 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 10.31
4 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.54
5 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 10.83
6 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.33
2 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 11.00
3 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.32
4 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 11.39
5 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.85
6 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 11.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.26
2 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.73
3 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.07
4 Jan BlahoutJan Blahout 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 14.69
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 10.02
2 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 10.06
3 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 10.15
4 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.68
5 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.03
6 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.24
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 10.40
2 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 10.72
3 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 11.39
4 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.00
5 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.14
6 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 13.13
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 10.82
2 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 11.39
3 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.42
4 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 11.76
5 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 12.32
6 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.42
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.95
2 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 12.53
3 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 12.58
4 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 12.67
5 Anna HorkáAnna Horká 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 12.67
6 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 13.91
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 12.67
2 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.83
3 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 12.90
4 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.12
5 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 13.32
6 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 13.57
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.50
2 Zuzana BervidováZuzana Bervidová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 13.00
3 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 13.45
4 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.76
5 Libuše KladivovaLibuše Kladivova 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 13.77
Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 12.2.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.15
2 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.81
3 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.65
4 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 14.20
5 Anna FišterováAnna Fišterová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 14.43
6 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 14.66
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zinek, Šmelc, Harlas, Gromeš Zinek, Šmelc, Harlas, Gromeš SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:58.98
2 Mottl, Litera, Loukota, Rus Mottl, Litera, Loukota, Rus Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 1:59.50
3 Seidl, Činka, Klamert, Konopáč Seidl, Činka, Klamert, Konopáč TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:03.95
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Škvára, Lachman, Tatíček, Nedvěd Škvára, Lachman, Tatíček, Nedvěd A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:51.11
2 Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Kazda Baumrukr, Kulíšek, Škopek, Kazda Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 1:59.17
3 Kubera, Semík, Lesák, Straňák Kubera, Semík, Lesák, Straňák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:03.62
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zounar, Beránek, David, Daniš Zounar, Beránek, David, Daniš TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:01.98
2 Nademlejnský, Pilich, Diviš, Bauer Nademlejnský, Pilich, Diviš, Bauer Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:02.06
3 Kaprálek, Málek, Procházka, Zápotocký Kaprálek, Málek, Procházka, Zápotocký SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:02.91
4 Hanousek, Kápička, Středa, Dalešický Hanousek, Kápička, Středa, Dalešický AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:09.48
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Záruba, Urban, Přikryl, Pleiner Záruba, Urban, Přikryl, Pleiner A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:04.20
2 Pašek, Činka, Šedivý, Mls Pašek, Činka, Šedivý, Mls TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:11.67
3 Borovský, Bureš, Chlubna, Kalný Borovský, Bureš, Chlubna, Kalný SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:11.84
4 Lukeš, Bernášek, Franke, Kratochvíl Lukeš, Bernášek, Franke, Kratochvíl Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:20.85
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ulrichová, Vojpichová, Bergerová, Havelková Ulrichová, Vojpichová, Bergerová, Havelková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 1:55.67
2 Harbáčková, Šimková, Maulisová, Krásová Harbáčková, Šimková, Maulisová, Krásová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:55.72
3 Bulířová, Ptáčková, Stachová, Holečková Bulířová, Ptáčková, Stachová, Holečková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:59.66
4 Ottlová, Artusová, Drahotová, Krutská Ottlová, Artusová, Drahotová, Krutská Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:00.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dřížďalová, Klementová, Vykysalá, Krůtová Dřížďalová, Klementová, Vykysalá, Krůtová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 1:57.99
2 Jamborová, Karásková, Václavíková, Zenklová Jamborová, Karásková, Václavíková, Zenklová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:05.13
3 Kulakovská, Mrkvová, Neumannová, Marešová Kulakovská, Mrkvová, Neumannová, Marešová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 2:05.24
4 Ptáčková, Houdková, Ondřejková, Červenková Ptáčková, Houdková, Ondřejková, Červenková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:05.68
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dočkalová, Dušková, Klimperová, Boháčová Dočkalová, Dušková, Klimperová, Boháčová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:06.79
2 Fetterová, Křelinová, Kunášková, Pavlíková Fetterová, Křelinová, Kunášková, Pavlíková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:07.42
3 Kasíková, Zdráhalová, Kubíčková, Slavíková Kasíková, Zdráhalová, Kubíčková, Slavíková TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 2:12.94
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kocourková, Nevrlá, Blažková, Truhlářová Kocourková, Nevrlá, Blažková, Truhlářová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 1:54.86
2 Železná, Doležel, Kubešová, Vacková Železná, Doležel, Kubešová, Vacková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 2:01.46
3 Vykydalová, Mihucová, Kloučková, Pernicová Vykydalová, Mihucová, Kloučková, Pernicová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:03.89
4 Zindulková, Valachovičová, Jungová, Vašáková Zindulková, Valachovičová, Jungová, Vašáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:05.20
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zímová, Polášková, Nováková, Quadrátová Zímová, Polášková, Nováková, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:01.48
2 Kňourková, Kvasilová, Šotolová, Teplá Kňourková, Kvasilová, Šotolová, Teplá TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:10.13
3 Helbichová, Málková, Součková, Šinkmajerová Helbichová, Málková, Součková, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:10.79
4 Hotyčová, Perclová, Konvalinková, Macháčková Hotyčová, Perclová, Konvalinková, Macháčková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:15.10
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalíková, Pischnothová, Kalašová, Macková Dalíková, Pischnothová, Kalašová, Macková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:00.40
2 Mlejnková, Novotná, Nakatová, Růžičková Mlejnková, Novotná, Nakatová, Růžičková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:10.29
3 Trochtová, Slosiariková, Jeřábková, Paroubková Trochtová, Slosiariková, Jeřábková, Paroubková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 2:11.57
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m kombinovaná - Mix mladší žactvo

(ne, 12.2.2023 - 14:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Novotný, Hovorka, Klaisnerová, Fišterová Novotný, Hovorka, Klaisnerová, Fišterová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ CASLA druhý úsek T.P. 17.5
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 12.2.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,52 1,55
1 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 12 PB 1.52 - - o o o o xo o xxo
2 Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 13 PB 1.41 - - o o o o xxx
3 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 9 PB 1.41 o o o o o xo xxx
4 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 PB 1.41 o o o xxo o xo x
5 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 PB 1.35 o o o o xxx
6 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1 PB 1.30 o xxo xo x
7 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 6 1.25 o o xxx
8 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 5 PB 1.25 xo xo xxx
9 Daniel TurzaDaniel Turza
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 2 PB 1.20 xo xxx
Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 3 NM xxx
Jakub SýkoraJakub Sýkora
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 4 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 12.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,55 1,60 1,63 1,66
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 28 1.63 - - - - - - - o - o o xxo xxo xxx
2 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 24 PB 1.45 o o o xo o o o o o xx
3 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 1 PB 1.45 o o o o o o xo xo xxo x
4 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 27 SB 1.45 - - o o xo o xo xxo xxo xx
5 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 26 PB 1.42 - - o o o o o o xxx
6 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 25 1.36 o o o o o o xxx
7= Beata NakatováBeata Nakatová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 23 1.33 o o o xo o xxx
7= Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 22 PB 1.33 - - xo o o xxx
9 Veronika BouškováVeronika Boušková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 18 PB 1.33 o xo xo xxo xxo xxx
10 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 21 1.30 o xo xxo o xx
11 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 17 PB 1.30 o xo o xxo xxx
12 Eliška LandováEliška Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3 PB 1.25 o o o xxx
13 Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 9 PB 1.20 - o xxx
14= Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
10 10 PB 1.20 xo o r
14= Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 13 1.20 xo o xxx
16 Natálie TlustáNatálie Tlustá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 7 PB 1.20 o xo xxx
17= Aneta DrahotováAneta Drahotová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 8 PB 1.20 o xxo xxx
17= Eliška ViktorováEliška Viktorová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 5 PB 1.20 o xxo xxx
19= Luisa HaškováLuisa Hašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 19 1.15 o xx
19= Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 11 1.15 o xxx
19= Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 16 1.15 o xxx
22= Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 20 1.15 xo xxx
22= Kateřina PosseltováKateřina Posseltová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 14 1.15 xo xxx
24 Marie HorováMarie Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 12 1.15 xxo xxx
Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 6 NM xxx
Kristýna MateičkováKristýna Mateičková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 4 NM xxx
Karolína JungováKarolína Jungová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 2 NM xxx
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (ne, 12.2.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 15 4.72 4.59 4.67 4.72 4.72
2 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 14 4.61 4.20 4.61 x 4.61
3 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 16 4.57 4.29 4.57 4.56 4.57
4 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 13 4.57 4.17 4.56 4.57 4.57
5 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 12 4.30 4.13 x 4.30 4.30
6 František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 10 4.26 4.26 3.61 4.03 4.26
7 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 11 4.22 3.96 4.20 4.22 4.22
8 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 8 4.04 x x 4.04 4.04
9 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 5 PB 4.00 3.96 3.78 4.00 4.00
10 Filip SchütznerFilip Schützner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 7 PB 3.99 3.90 3.72 3.99 3.99
11 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 4 PB 3.98 3.81 3.86 3.98 3.98
12 Dominik StraňákDominik Straňák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 9 3.88 3.79 3.50 3.88 3.88
13 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1 PB 3.68 3.68 x 3.66 3.68
14 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 2 PB 3.64 3.64 x x 3.64
15 Jan BeránekJan Beránek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 6 3.63 3.53 x 3.63 3.63
16 Jan ČinkaJan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 3 3.54 3.37 3.54 3.54 3.54
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace B (ne, 12.2.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 16 4.94 4.91 4.94 4.88 4.94
2 David GromešDavid Gromeš
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 17 4.73 4.73 4.64 4.23 4.73
3 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 8 PB 4.51 4.51 4.50 4.50 4.51
4 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 15 4.44 4.36 4.31 4.44 4.44
5 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 12 PB 4.32 3.99 4.32 4.20 4.32
6 Matěj ZinekMatěj Zinek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 9 PB 4.32 4.07 4.09 4.32 4.32
7 Tomáš UrbanTomáš Urban
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 6 PB 4.31 4.31 3.92 3.92 4.31
8 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3 PB 4.25 4.25 3.93 4.16 4.25
9 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 13 4.19 3.98 4.19 3.76 4.19
10 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 4.14 4.14 4.04 3.54 4.14
11 Vladimír MálekVladimír Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 10 4.10 4.10 3.96 3.80 4.10
12 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 4 4.06 x 4.06 3.74 4.06
13 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 2 4.03 3.50 4.03 3.79 4.03
14 Jakub PleinerJakub Pleiner
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 7 3.94 3.89 3.88 3.94 3.94
15 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 5 3.93 x 3.93 3.59 3.93
16 Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 14 3.84 3.51 3.80 3.84 3.84
Mikuláš PilichMikuláš Pilich
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 1 NM x x x -
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 5 PB 5.03 4.30 4.83 4.42 4.83 x 5.03 4.67
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 8 PB 4.97 4.74 4.94 4.97 4.97 x x x
3 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 1 PB 4.82 x 4.82 x 4.82 4.46 4.43 4.82
4 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 PB 4.81 4.53 4.69 4.57 4.69 4.71 x 4.81
5 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3 PB 4.72 x 4.36 4.46 4.46 x 4.72 x
6 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 4 PB 4.68 4.61 4.44 4.68 4.68 4.53 4.62 4.66
7 David GromešDavid Gromeš
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 7 PB 4.62 4.62 4.58 x 4.62 x 4.34 3.90
8 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2 PB 4.61 4.49 4.45 4.35 4.49 4.61 4.28 4.56
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (ne, 12.2.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela KrojidlováNela Krojidlová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 21 PB 4.77 x 4.67 4.77 4.77
2 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 17 PB 4.60 4.47 4.55 4.60 4.60
3 Laila KulakovskáLaila Kulakovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 18 PB 4.54 4.40 4.50 4.54 4.54
4 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 19 4.51 4.30 4.51 x 4.51
5 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 20 4.36 x 4.36 4.20 4.36
6 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 15 PB 4.34 3.99 4.09 4.34 4.34
7 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 1 PB 4.33 4.33 4.23 3.88 4.33
8 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 16 4.29 4.29 4.26 3.58 4.29
9 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 11 PB 4.29 4.22 4.29 4.23 4.29
10 Eliška RůžičkováEliška Růžičková
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 13 4.18 4.18 4.12 x 4.18
11 Veronika BouškováVeronika Boušková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 5 PB 4.17 4.17 3.69 3.90 4.17
12 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 9 SB 4.14 3.86 4.14 4.03 4.14
13 Klára TepláKlára Teplá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 10 PB 4.13 3.88 4.07 4.13 4.13
14 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 8 PB 4.06 x 3.70 4.06 4.06
15 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3 PB 3.93 3.78 3.42 3.93 3.93
16 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 14 3.86 3.86 3.57 3.80 3.86
17 Vendula VašákováVendula Vašáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 6 3.80 x x 3.80 3.80
18 Aneta NeumannováAneta Neumannová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 4 3.61 x 3.61 3.51 3.61
Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 2 DNF x x - -
Kristýna BulířováKristýna Bulířová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 7 DNF -
Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 12 NM x x x -
Poznámky/pokusy:
" Pospíšilová Adéla se zranila při druhém pokusu 9:40 Bulířová Kristýna se zranila při rozeskakování 9:25
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace B (ne, 12.2.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela KocourkováNela Kocourková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 20 PB 5.00 x x 5.00 5.00
2 Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 19 PB 4.71 4.71 x x 4.71
3 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 21 4.70 4.62 4.70 4.68 4.70
4 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 16 PB 4.45 4.45 4.22 4.30 4.45
5 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 18 PB 4.45 x 4.45 x 4.45
6 Nikola FetterováNikola Fetterová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 17 PB 4.41 4.25 4.32 4.41 4.41
7 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 9 PB 4.25 4.07 4.25 4.05 4.25
8 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3 PB 4.19 3.90 3.96 4.19 4.19
9 Nela MenclováNela Menclová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 12 4.08 4.05 4.08 x 4.08
10 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 4 PB 4.07 3.98 3.99 4.07 4.07
11 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 7 SB 4.04 3.99 4.04 3.72 4.04
12 Adéla ČervenkováAdéla Červenková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 11 4.04 4.04 3.87 3.88 4.04
13 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 13 4.03 4.01 3.94 4.03 4.03
14 Šárka BubníkováŠárka Bubníková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 1 PB 4.03 4.03 3.57 3.78 4.03
15 Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 5 PB 4.01 3.73 4.01 3.93 4.01
16 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2 PB 3.99 x x 3.99 3.99
17 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 8 3.98 3.91 3.90 3.98 3.98
18 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 6 3.94 3.94 3.91 3.87 3.94
19 Anna HorkáAnna Horká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 10 3.92 3.92 3.83 x 3.92
20 Sára JamborováSára Jamborová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 14 3.90 3.90 x x 3.90
21 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 15 3.72 3.42 3.72 3.72 3.72
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.2.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 5 PB 4.94 4.62 x x 4.62 4.94 4.78 4.67
2 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 PB 4.88 4.54 4.50 x 4.54 4.64 4.88 4.83
3 Nela KocourkováNela Kocourková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 8 PB 4.88 x x x - x x 4.88
4 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 2 PB 4.83 4.40 4.45 x 4.45 4.74 4.83 x
5 Laila KulakovskáLaila Kulakovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 3 PB 4.79 x x 4.45 4.45 x x 4.79
6 Nela KrojidlováNela Krojidlová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 7 PB 4.69 x 4.51 4.34 4.51 4.24 4.69 x
7 Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 PB 4.60 x 4.60 4.52 4.60 x x 4.52
8 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1 PB 4.39 4.23 4.38 4.25 4.38 4.39 4.32
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 12.2.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 22 PB 10.47 08.53 09.60 09.22 9.60 09.67 10.47 09.70
2 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 15 PB 10.05 09.75 08.38 09.41 9.75 09.02 10.05 09.60
3