Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje ve vícebojích mužů a žen, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (14. - 15. 1. 2023)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 07.39 749.00
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 07.39 749.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 07.46 726.00
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.70 650.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 13:34) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.69 653.00
2 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.12 525.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 07.39 749.00
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 07.39 749.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 07.46 726.00
4 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.69 653.00
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.70 650.00
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.12 525.00

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.07 858.00
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 07.13 837.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.54 700.00
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.59 684.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 13:34) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.53 703.00
2 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 07.62 675.00
3 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 07.67 659.00
4 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 SB 07.73 640.00
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 07.78 625.00
6 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 SB 07.88 595.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.07 858.00
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 07.13 837.00
3 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.53 703.00
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.54 700.00
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.59 684.00
6 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 07.62 675.00
7 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 07.67 659.00
8 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 SB 07.73 640.00
9 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 07.78 625.00
10 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 SB 07.88 595.00

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.47 723.00
2 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 07.48 719.00
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 07.72 643.00
4 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 07.74 637.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 07.57 690.00
2 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.68 656.00
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.71 646.00
4 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 07.92 583.00
5 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.08 537.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.47 723.00
2 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 07.48 719.00
3 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 07.57 690.00
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.68 656.00
5 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.71 646.00
6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 07.72 643.00
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 07.74 637.00
8 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 07.92 583.00
9 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.08 537.00

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 07.54 700.00
2 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 07.57 690.00
3 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.68 656.00
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.84 607.00
5 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 07.86 601.00
6 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 08.03 551.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 08.02 554.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.06 542.00
3 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 08.12 525.00
4 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.20 503.00
5 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 08.24 492.00
6 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.49 426.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 08.48 428.00
2 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 08.77 357.00
3 Filip StádníkFilip Stádník 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.83 343.00
4 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.00 304.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 07.54 700.00
2 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 07.57 690.00
3 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.68 656.00
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.84 607.00
5 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 07.86 601.00
6 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 08.02 554.00
7 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 08.03 551.00
8 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.06 542.00
9 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 08.12 525.00
10 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.20 503.00
11 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 08.24 492.00
12 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 08.48 428.00
13 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.49 426.00
14 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 08.77 357.00
15 Filip StádníkFilip Stádník 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.83 343.00
16 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.00 304.00

800 m - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:24.29 766.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:32.86 657.00
Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:48.61 478.00
Celkem 1 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:33.47 650.00
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:38.16 594.00
3 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:38.44 591.00
4 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:40.15 571.00
5 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:55.51 408.00
6 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 3:00.59 360.00
7 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:01.28 353.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 15.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:30.32 689.00
2 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:41.96 551.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:30.32 689.00
2 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:33.47 650.00
3 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:38.16 594.00
4 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:38.44 591.00
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:40.15 571.00
6 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:41.96 551.00
7 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:48.61 478.00
8 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:55.51 408.00
9 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 3:00.59 360.00
10 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:01.28 353.00

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:25.98 744.00
2 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 2:26.00 744.00
3 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:27.88 720.00
4 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:34.23 641.00
5 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:43.21 537.00
6 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 2:44.21 526.00
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:45.30 514.00
8 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:45.86 508.00
9 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:46.37 502.00
10 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:46.64 499.00
11 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:51.47 448.00
12 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:57.19 392.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:36.16 618.00
2 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:38.94 585.00
3 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:41.64 554.00
4 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14 2:44.72 520.00
5 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 2:54.19 421.00
6 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 2:57.59 388.00
Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 15.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:31.44 675.00
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11 2:31.73 671.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 2:36.80 610.00
4 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:37.35 604.00
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10 2:37.65 600.00
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:25.98 744.00
2 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 2:26.00 744.00
3 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:27.88 720.00
4 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:31.44 675.00
5 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11 2:31.73 671.00
6 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:34.23 641.00
7 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:36.16 618.00
8 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 2:36.80 610.00
9 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:37.35 604.00
10 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10 2:37.65 600.00
11 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:38.94 585.00
12 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 2:41.64 554.00
13 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:43.21 537.00
14 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 2:44.21 526.00
15 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14 2:44.72 520.00
16 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:45.30 514.00
17 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:45.86 508.00
18 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:46.37 502.00
19 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:46.64 499.00
20 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:51.47 448.00
21 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 2:54.19 421.00
22 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:57.19 392.00
23 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 2:57.59 388.00
Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNS
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:36.70 611.00
2 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:39.60 577.00
3 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:40.18 571.00
4 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:40.49 567.00
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:40.90 563.00
6 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:44.53 522.00
7 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 7 2:52.79 435.00
8 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:52.92 434.00
9 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 2:58.53 379.00
10 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:01.08 355.00
11 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 3:16.77 225.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 2:36.04 619.00
2 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 2:36.42 615.00
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:43.50 533.00
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 2:43.70 531.00
5 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 2:43.75 531.00
6 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:45.03 517.00
7 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 10 2:55.73 406.00
8 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:01.41 352.00
9 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:04.18 327.00
10 Eva KadlečíkováEva Kadlečíková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:06.08 311.00
11 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 3:06.32 309.00
12 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 3:20.45 199.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 2:53.19 431.00
2 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:57.15 392.00
3 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 12 2:57.21 392.00
4 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 3:01.62 350.00
5 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 3:06.83 304.00
6 Monika NovákováMonika Nováková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 3:12.28 259.00
7 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 3:15.18 237.00
8 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 3:17.53 219.00
9 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 3:17.96 216.00
10 Kristýna JunkováKristýna Junková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:18.49 212.00
11 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 3:19.48 205.00
12 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 3:22.50 184.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 2:36.04 619.00
2 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 2:36.42 615.00
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:36.70 611.00
4 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:39.60 577.00
5 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:40.18 571.00
6 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:40.49 567.00
7 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:40.90 563.00
8 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:43.50 533.00
9 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 2:43.70 531.00
10 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 2:43.75 531.00
11 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:44.53 522.00
12 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:45.03 517.00
13 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 7 2:52.79 435.00
14 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:52.92 434.00
15 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 2:53.19 431.00
16 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 10 2:55.73 406.00
17 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:57.15 392.00
18 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 12 2:57.21 392.00
19 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 2:58.53 379.00
20 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:01.08 355.00
21 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:01.41 352.00
22 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 3:01.62 350.00
23 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:04.18 327.00
24 Eva KadlečíkováEva Kadlečíková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:06.08 311.00
25 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 3:06.32 309.00
26 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 3:06.83 304.00
27 Monika NovákováMonika Nováková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 3:12.28 259.00
28 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 3:15.18 237.00
29 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 3:16.77 225.00
30 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 3:17.53 219.00
31 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 3:17.96 216.00
32 Kristýna JunkováKristýna Junková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:18.49 212.00
33 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 3:19.48 205.00
34 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 3:20.45 199.00
35 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 3:22.50 184.00

1000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:57.28 691.00
2 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:16.86 509.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:42.48 846.00
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:52.21 743.00
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 3:15.09 524.00
Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:42.48 846.00
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:52.21 743.00
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:57.28 691.00
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 3:15.09 524.00
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:16.86 509.00
Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:58.22 682.00
2 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 3:02.62 639.00
3 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 3:08.57 583.00
4 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 3:11.34 557.00
5 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:14.03 533.00
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:17.29 505.00
7 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:23.65 451.00
8 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 3:26.04 432.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:49.89 767.00
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:58.82 676.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:49.89 767.00
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:58.22 682.00
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:58.82 676.00
4 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 3:02.62 639.00
5 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 3:08.57 583.00
6 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 3:11.34 557.00
7 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:14.03 533.00
8 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:17.29 505.00
9 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:23.65 451.00
10 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 3:26.04 432.00

1000 m - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 2:53.26 732.00
2 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:56.37 700.00
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:57.80 686.00
4 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 2:58.64 678.00
5 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 2:58.75 677.00
6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:02.49 640.00
7 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 3:03.51 630.00
8 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:04.23 623.00
9 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 3:07.66 591.00
Celkem 9 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 3:06.85 599.00
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:07.34 594.00
3 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 3:16.88 508.00
4 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:18.70 493.00
5 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 3:39.18 332.00
6 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 3:40.05 326.00
MS Filip ŠtrynclFilip Štryncl 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 3:46.94
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 3:16.81 509.00
2 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 3:17.04 507.00
3 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 3:17.47 503.00
4 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:18.86 491.00
5 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 3:21.92 466.00
6 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 3:40.14 325.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.1.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 3:10.41 566.00
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 3:06.85 599.00
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:07.34 594.00
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 3:10.41 566.00
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 3:16.81 509.00
5 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 3:16.88 508.00
6 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 3:17.04 507.00
7 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 3:17.47 503.00
8 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:18.70 493.00
9 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:18.86 491.00
10 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 3:21.92 466.00
11 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 3:39.18 332.00
12 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 3:40.05 326.00
13 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 3:40.14 325.00
14 Filip ŠtrynclFilip Štryncl 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 3:46.94

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 15.1.2023 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.63 829.00
2 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 08.67 820.00
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.79 793.00
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.18 707.00
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.35 477.00
Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 09.09 726.00
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 09.15 713.00
3 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.05 532.00
4 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.92 381.00
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 11.27 327.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 08.20 932.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 08.46 869.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.91 766.00
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 08.94 759.00
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.10 724.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 15.1.2023 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.92
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 08.20 932.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 08.46 869.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.91 766.00
4 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.92
5 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 08.94 759.00
6 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 09.09 726.00
7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.10 724.00
8 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 09.15 713.00
9 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.05 532.00
10 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.92 381.00
11 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 11.27 327.00

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.76 800.00
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.80 791.00
3 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 SB 08.82 786.00
4 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 08.83 784.00
5 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.89 770.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.07 730.00
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 09.17 709.00
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 09.31 679.00
4 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 SB 09.89 562.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 15.1.2023 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 08.57
MS Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.62
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 08.57
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.62
3 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.76 800.00
4 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.80 791.00
5 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 SB 08.82 786.00
6 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 08.83 784.00
7 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.89 770.00
8 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.07 730.00
9 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 09.17 709.00
10 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 09.31 679.00
11 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 SB 09.89 562.00

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.11 722.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.35 671.00
3 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.38 664.00
4 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.58 623.00
5 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 09.92 556.00
6 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.81 398.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 SB 09.33 675.00
2 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 09.45 650.00
3 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 09.65 609.00
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.88 564.00
5 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 SB 10.11 520.00
6 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 10.35 477.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.1.2023 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 10.94
2 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 11.66 271.00
MS Filip ŠtrynclFilip Štryncl 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 11.95
Filip StádníkFilip Stádník 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.11 722.00
2 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 SB 09.33 675.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.35 671.00
4 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.38 664.00
5 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 09.45 650.00
6 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.58 623.00
7 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 09.65 609.00
8 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.88 564.00
9 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 09.92 556.00
10 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 SB 10.11 520.00
11 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 10.35 477.00
12 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.81 398.00
13 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 10.94
14 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 11.66 271.00
15 Filip ŠtrynclFilip Štryncl 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 11.95
Filip StádníkFilip Stádník 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNS
Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 09.01 908.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.34 840.00
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.36 836.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.40 828.00
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 09.48 812.00
3 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 09.50 808.00
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.51 806.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 09.33 842.00
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.80 750.00
3 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 10.27 662.00
4 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 10.28 661.00
5 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 10.40 639.00
6 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.86 560.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 09.33 842.00
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.40 828.00
3 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 09.48 812.00
4 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 09.50 808.00
5 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.51 806.00
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.80 750.00
7 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 10.27 662.00
8 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 10.28 661.00
9 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 10.40 639.00
10 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.86 560.00

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 09.29 850.00
2 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 09.53 802.00
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.55 798.00
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.56 796.00
5 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.57 794.00
6 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.68 773.00
Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 09.54 800.00
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 SB 09.70 769.00
3 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 09.90 731.00
4 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 10.38 643.00
5 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 11.06 527.00
6 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.15 512.00
7 Monika NovákováMonika Nováková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.26 495.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.12 690.00
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.42 636.00
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.49 623.00
4 Eva KadlečíkováEva Kadlečíková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.05 528.00
5 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.46 463.00
6 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.84 407.00
7 Kristýna JunkováKristýna Junková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.88 401.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 14.1.2023 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 SB 09.81 748.00
2 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 SB 10.18 679.00
3 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 SB 10.32 653.00
4 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 10.68 590.00
5 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 10.88 556.00
6 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.75 285.00
Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 14.1.2023 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 6 SB 10.99 538.00
2 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 SB 11.17 509.00
3 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.26 495.00
4 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 11.63 438.00
5 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 12.48 319.00
6 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.72 288.00
7 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.48 201.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 09.29 850.00
2 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 09.53 802.00
3 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 SB 09.54 800.00
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.55 798.00
5 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.56 796.00
6 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.57 794.00
7 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.68 773.00
8 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 4 SB 09.70 769.00
9 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 SB 09.81 748.00
10 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 09.90 731.00
11 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.12 690.00
12 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 SB 10.18 679.00
13 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 SB 10.32 653.00
14 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 10.38 643.00
15 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.42 636.00
16 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.49 623.00
17 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 SB 10.68 590.00
18 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 10.88 556.00
19 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 6 SB 10.99 538.00
20 Eva KadlečíkováEva Kadlečíková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.05 528.00
21 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 11.06 527.00
22 Ema LhotákováEma Lhotáková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.15 512.00
23 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 SB 11.17 509.00
24 Monika NovákováMonika Nováková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.26 495.00
24 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.26 495.00
26 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.46 463.00
27 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 11.63 438.00
28 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.84 407.00
29 Kristýna JunkováKristýna Junková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.88 401.00
30 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 12.48 319.00
31 Anna KoškováAnna Košková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.72 288.00
32 Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.75 285.00
33 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.48 201.00
Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 DNF
Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNF

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 15.1.2023 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.56 1004.0
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.92 927.00
3 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.18 873.00
4 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.24 860.00
5 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 09.25 858.00
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 09.26 856.00
7 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.42 824.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 15.1.2023 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 09.19 871.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 09.25 858.00
3 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.64 781.00
4 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.66 777.00
5 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.69 771.00
6 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.80 750.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.1.2023 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 09.46 816.00
2 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 09.67 775.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.90 731.00
4 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.93 725.00
5 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.21 673.00
6 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 10.31 655.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 15.1.2023 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.22 672.00
2 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.28 661.00
3 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.30 657.00
4 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.31 655.00
5 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.56 611.00
6 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.78 171.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.56 1004.0
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.92 927.00
3 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.18 873.00
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 09.19 871.00
5 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.24 860.00
6 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 09.25 858.00
6 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 09.25 858.00
8 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 09.26 856.00
9 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.42 824.00
10 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 09.46 816.00
11 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.64 781.00
12 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.66 777.00
13 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 09.67 775.00
14 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.69 771.00
15 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.80 750.00
16 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.90 731.00
17 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.93 725.00
18 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.21 673.00
19 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.22 672.00
20 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.28 661.00
21 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.30 657.00
22 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 10.31 655.00
22 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.31 655.00
24 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.56 611.00
25 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.78 171.00

skok vysoký - Muži

(so, 14.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 Body
1 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1 PB 1.97 - - - - - - o - o xo o xo o xo xxx 776.00
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 PB 1.79 - - - xo xo xo xo xxo x- 619.00
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4 PB 1.73 - o o o o xo xxx 569.00
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 6 PB 1.67 o o xo xo xxx 520.00
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 3 PB 1.64 - o xxo xxx 496.00
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 1.49 381.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři (Skupina)

Skupina A (so, 14.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,75 1,76 1,79 1,82 Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 PB 1.79 - - o - o - xo xxo xxx 619.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 PB 1.76 - o - o o xxo o xxx 593.00
3 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 1.70 - - - o o xxx 544.00
Celkem 3 závodníků
Skupina B (so, 14.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 Body
1 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 PB 1.70 - - - - - o - o o xo o xxx 544.00
2 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 PB 1.67 - - - o - o xo o xo o xxx 520.00
3 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 1.67 - - - - - o o o xo xo xxx 520.00
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 1.61 - - - - o o o o xx 472.00
5 Petr ČápPetr Čáp
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 2 PB 1.61 o o o o o o o xo xxx 472.00
6 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 7 PB 1.55 o o - o o o xxx 426.00
7 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
04 3 PB 1.46 xo o o xxx 360.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (so, 14.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 PB 1.71 - - - - - - - - o o o o xxx 552.00
2 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3 PB 1.68 - - - - - o - o o o xxo xxx 528.00
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 6 PB 1.65 - - - o - o - o xxo o xxx 504.00
4 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 PB 1.62 - - - - - - xo o xxo xxx 480.00
5 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 PB 1.59 - o - o - o o xo xxx 457.00
6 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 PB 1.56 - - - - - - o xxx 434.00
7 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 9 PB 1.47 - xxo o o xxx 367.00
Štěpán KusŠtěpán Kus
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 NM - - xxx
Celkem 8 závodníků
Skupina B (so, 14.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 Body
1 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 PB 1.47 xo o o o o xxx 367.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci (Skupina)

Skupina A (so, 14.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1 PB 1.65 - o - o o o o o o xxo xxx 504.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3 PB 1.62 - - - o o xo o o xo xxx 480.00
3 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 2 PB 1.59 - xo o xo xo o xxo xo xxx 457.00
Celkem 3 závodníků
Skupina B (so, 14.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 7 PB 1.56 - - - - o - - o o o o xxo o xxx 434.00
2 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 5 PB 1.56 - - - - - o o o o o xxo xo xxo xxx 434.00
3 Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 10 PB 1.53 - - - - - o xo o o xxo o o xxx 411.00
4 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3 PB 1.50 o o o o o xo o o o o o xxx 389.00
5 Nikolas LinhaNikolas Linha
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 4 PB 1.47 - - - - o - o o o o xxx 367.00
6 Patrik GeistPatrik Geist
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 2 PB 1.47 - - - - o - o xxo xxo o xxx 367.00
7 Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 12 PB 1.44 - - - o o o xxo o xo xxx 345.00
8 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 9 PB 1.44 - - o o o o o xxo xxo xxx 345.00
9 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 1 PB 1.41 o - xo - o o xo o xxx 324.00
10 Matouš PešíkMatouš Pešík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 8 PB 1.41 - - o o o o o xo xxx 324.00
11 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 11 PB 1.38 o o o o o xxo o xxx 303.00
12 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 6 PB 1.35 - - - xo o o xxx 283.00
13 Ondřej ŠenkOndřej Šenk
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 13 PB 1.23 xo xo xxx 206.00
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 1.62 - - - - o xo xo xo xxx 759.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1 PB 1.59 - - xo o o xxo o xxx 724.00
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 1.47 o o xo xx 588.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (ne, 15.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 Body
1 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5 PB 1.71 - - - - o o o o xo o xo xxx 867.00
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 PB 1.65 - - - o xo o xo o xo xx 795.00
3 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 PB 1.59 o o o o o xo xo xxx 724.00
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 PB 1.50 o xo xo xxo xxx 621.00
5 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 PB 1.47 o o o xxx 588.00
6 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 PB 1.47 o xxo xo xxx 588.00
Celkem 6 závodníků
Juniorky B (ne, 15.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 Body
1 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 PB 1.50 - - - - o - o o o o xo xxx 621.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 PB 1.50 - - - - - o o o o o xxo xxx 621.00
3 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 1.50 - - - - - o o o xo xxo xxo xxx 621.00
4 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 1.44 - - o - o o xxo o o xxx 555.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

Dorostenky A (ne, 15.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 5 PB 1.62 o o - o o xo xo xxo xxx 759.00
2 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 PB 1.59 o o o xo xxo o xxo xx 724.00
3 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 PB 1.56 o o o xxo xxo xo xxx 689.00
4 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 PB 1.53 o o o o o xxx 655.00
5 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 1 PB 1.50 o o o o xxx 621.00
6 Anna ČervenkováAnna Červenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 PB 1.50 xo o o o xxx 621.00
7 Laura LinkováLaura Linková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 PB 1.47 o o o xxx 588.00
Celkem 7 závodníků
Dorostenky B (ne, 15.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 Body
1 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 7 PB 1.59 - - - - - o o o xo o xo o xxo xo xx 724.00
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 6 PB 1.56 - - - - - o o o o o o o xo xxx 689.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 PB 1.53 - - - - o - o xo o xxo xxo o xxx 655.00
4 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 13 PB 1.50 - - - - o - o o o o o xxx 621.00
5= Daniela MandíkováDaniela Mandíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 10 PB 1.50 - - - - - o o o o xo o xxx 621.00
5= Pavlína TůmováPavlína Tůmová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 16 PB 1.50 - - - - - - o o o xo o xxx 621.00
5= Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 9 PB 1.50 - - - o - o o o o xo o xxx 621.00
8 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 8 PB 1.50 - - - - - o o o o xxo o xxx 621.00
9 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 PB 1.47 - - - - - o - o o xo xxx 588.00
10 Eliška ExnerováEliška Exnerová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3 PB 1.44 - - - - o o - xo xo xxx 555.00
11 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 6 PB 1.44 - - - - o o o xxo xo xxx 555.00
12 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 PB 1.41 o xo o xo xo o xxo o xxx 523.00
13 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 12 PB 1.41 - - o o o o o xxo xxx 523.00
14 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 11 PB 1.38 - - - o o xo o xxx 491.00
15 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 14 PB 1.35 - o o xo o xxo xxx 460.00
16= Adéla ŠírováAdéla Šírová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 15 PB 1.32 o o o xo o xxx 429.00
16= Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 PB 1.32 - - - xo o xxx 429.00
18 Mariana ČítkováMariana Čítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2 PB 1.32 - - - o xo xxx 429.00
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Skupina)

Skupina A (so, 14.1.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,13 1,18 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 Body
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 18 PB 1.40 - - o o o o o o o o xxx 512.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3 PB 1.37 o o o o o o o o o xxx 481.00
3 Julie ChválováJulie Chválová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 6 PB 1.37 - - - o o xo o xo xo xxx 481.00
4 Eliška LackováEliška Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 12 PB 1.34 - - o o o o xo o xxx 449.00
5 Hana GarayováHana Garayová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 4 PB 1.31 - o o o xo xo xo xxx 419.00
6 Monika NovákováMonika Nováková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 14 PB 1.31 o o o o xo xxo xo xxx 419.00
7= Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 5 PB 1.28 - o o o o o xxx 389.00
7= Eva KadlečíkováEva Kadlečíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 4 PB 1.28 o o o o o o xxx 389.00
9 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 11 PB 1.28 o xo o o o o xxx 389.00
10 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 15 PB 1.28 o o o o xxo xo xxx 389.00
11 Vilma ČermákováVilma Čermáková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 2 PB 1.28 o o o xo xxo xxo xxx 389.00
12= Kateřina TůmováKateřina Tůmová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 17 PB 1.25 - - o o o xxx 359.00
12= Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 15 PB 1.25 o o o o o xxx 359.00
14 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK MostAK Most
08 16 PB 1.25 - - o xxo xxo xxx 359.00
15 Anna KoškováAnna Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 10 PB 1.22 o o o o xxx 331.00
16 Kristýna JunkováKristýna Junková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 9 PB 1.18 o o xo xxx 293.00
17 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 8 PB 1.13 o o xxx 248.00
Barbora JakubíčkováBarbora Jakubíčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 7 NM xxx
Tereza BláhováTereza Bláhová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 1 NM xxx
Celkem 19 závodníků
Skupina B (so, 14.1.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 1 PB 1.55 o - o o o o o o o o xxo xxx 678.00
2 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 12 PB 1.52 o - o o o o o xxo xo xo xx 644.00
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 7 PB 1.49 o - o - o - o xo o xxx 610.00
4 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 13 PB 1.49 o - o o o o o o xo xxx 610.00
5 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 11 PB 1.46 - - - o o o o o xxx 577.00
6 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2 PB 1.43 - - o - o o o xxx 544.00
7 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 16 PB 1.40 - - o o o xo xxx 512.00
8 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 14 PB 1.40 o o o xo xxo xo xxx 512.00
9 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 18 PB 1.40 o - o o o xxo xxx 512.00
10 Barbora GrofováBarbora Grofová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 3 PB 1.40 o - o o xo xxo xxx 512.00
11 Zuzana KarvayováZuzana Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 5 PB 1.37 o - o - xxo xxx 481.00
12= Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 17 PB 1.34 o o o xo xxx 449.00
12= Ema LhotákováEma Lhotáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 10 PB 1.34 o o o xo xxx 449.00
14 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 9 PB 1.34 o xo o xo xxx 449.00
15= Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 8 PB 1.31 o - o xxx 419.00
15= Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 6 PB 1.31 o - o - xxx 419.00
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 15.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,70 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4 PB 4.30 - - - - - - - - - - - - o o xo xxo xxx 702.00
2 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1 PB 4.10 - - - - - - - - - o xo o o xxo 645.00
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 PB 3.40 - - - o - o xo xxx 457.00
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 3.10 xxo xo xxo xxo xxx 381.00
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 6 NM - - - - - - - - xxx
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 3 NM
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 15.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,40 4,50 Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 7 PB 4.40 - - - - - - - - - - - - - - - - o - xxo xxx 731.00
2 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 PB 3.90 - - - - - - - - - - - - - xo o xo o xxx 590.00
3 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 PB 3.70 - - - - - - - xxo - o - - o - o xxx 535.00
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 PB 3.70 - - - - - - - - - o xo o o xxo xxo xxx 535.00
5 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 3.40 - - - - - xxo - o o o xo xo xxx 457.00
6 Petr ČápPetr Čáp
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 2 PB 3.20 - - o - - o o xo xxo o xxx 406.00
7 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 PB 3.20 - - - - - o - o xxo xo xxx 406.00
8 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10 PB 3.20 - - xo - - xo - xo o xo xxx 406.00
9 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 6 PB 2.90 - - o - xo xxo o xxx 333.00
Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
04 3 NM xxx
Poznámky / pokusy:
" Pícha: 410|XO; 430|O
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 15.1.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,90 4,00 4,10 Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 PB 4.00 - - - - - - - - - - - - - - - o - o xxo xxx 617.00
2 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3 PB 3.50 - - - - - - - - - - o - o - o xo xxx 482.00
3 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 PB 3.40 - - - - - - - - - - xo xxo xo o o xxx 457.00
4 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4 PB 3.10 - - - - - - o xxo o o o o xxx 381.00
5 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 PB 3.00 - - - - - - o - xo o o xxx 357.00
6 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 PB 2.80 - - - - - o o o o xxx 309.00
7 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 8 PB 2.50 - xo o o o o xxx 242.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 6 PB 2.30 o o o xxo xxx 199.00
Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 NM xxx
Poznámky / pokusy:
" Berný: 370| O; 380| O
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žáci (Skupina)

Skupina A (ne, 15.1.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2 PB 3.70 - - - - - - - - o - - xxo - xo xxo o xxx 535.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3 PB 3.10 - o - o - o o o xo o xxx 381.00
3 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 1 PB 2.90 xxo o o xo xo o o xxo xxx 333.00
Celkem 3 závodníků
Skupina B (ne, 15.1.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 4 PB 2.60 - - - o xo o o o o xxx 264.00
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 1 PB 2.60 - - - - o - o xxo o xxx 264.00
3 Nikolas LinhaNikolas Linha
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 5 PB 2.30 o o xxo o xo o xxx 199.00
4 Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 10 PB 2.30 o o o o xo xo xxx 199.00
5 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 9 PB 2.20 o - o xo o xxx 179.00
6 Patrik GeistPatrik Geist
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 2 PB 2.20 xxo o o xxo xo xxx 179.00
7 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 PB 2.00 o o o xxx 140.00
8 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 7 PB 1.90 o xo xxx 121.00
MS Filip ŠtrynclFilip Štryncl
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 14 PB 1.80 xo xxx
Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3 NM xxx
Ondřej ŠenkOndřej Šenk
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 13 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 14.1.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4 PB 6.54 6.46 6.23 6.54 6.54 707.00
2 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1 PB 6.41 6.04 6.31 6.41 6.41 677.00
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 PB 6.07 6.07 x x 6.07 602.00
4 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 3 PB 6.04 5.82 6.04 5.91 6.04 595.00
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 5.32 5.09 5.18 5.32 5.32 445.00
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 6 NM x x x -
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 14.1.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 PB 6.77 6.68 6.28 6.77 6.77 760.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 PB 6.19 6.19 x x 6.19 628.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 7 PB 6.13 5.12 6.13 6.07 6.13 615.00
4 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 6 PB 5.93 5.66 5.54 5.93 5.93 571.00
5 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 PB 5.87 5.69 5.87 5.73 5.87 559.00
6 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 5.77 5.77 5.63 5.77 5.77 537.00
7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10 PB 5.77 5.57 5.77 5.70 5.77 537.00
8 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 PB 5.72 5.52 5.72 5.56 5.72 527.00
9 Petr ČápPetr Čáp
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 2 PB 5.24 5.21 5.14 5.24 5.24 429.00
10 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
04 3 PB 5.19 4.87 5.19 4.93 5.19 419.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 14.1.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4 PB 6.14 5.87 5.92 6.14 6.14 617.00
2 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 PB 6.08 6.07 6.03 6.08 6.08 604.00
3 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 SB 5.92 5.92 5.79 5.87 5.92 569.00
4 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 PB 5.91 5.79 5.91 x 5.91 567.00
5 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 SB 5.88 5.83 5.83 5.88 5.88 561.00
6 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3 PB 5.76 5.47 5.63 5.76 5.76 535.00
7 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 8 PB 5.56 5.29 5.45 5.56 5.56 494.00
8 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 5.54 5.54 - - 5.54 490.00
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 6 SB 5.53 5.53 5.44 5.52 5.53 487.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 14.1.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 17 PB 5.72 5.42 5.63 5.72 5.72 527.00
2 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 9 PB 5.66 5.64 5.66 x 5.66 514.00
3 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 7 PB 5.48 5.25 5.45 5.48 5.48 477.00
4 Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 12 PB 5.46 5.27 5.31 5.46 5.46 473.00
5 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 4 PB 5.45 5.12 4.97 5.45 5.45 471.00
6 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3 PB 5.23 5.23 x x 5.23 427.00
7 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 PB 5.16 4.75 5.16 x 5.16 413.00
8 Matouš PešíkMatouš Pešík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 10 PB 5.11 5.11 5.06 x 5.11 404.00
9 Nikolas LinhaNikolas Linha
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 5 PB 5.05 5.05 4.93 5.02 5.05 392.00
10 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 11 PB 4.77 4.74 4.77 x 4.77 339.00
11 Lukáš BubníkLukáš Bubník
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 1 PB 4.71 4.71 4.57 4.61 4.71 328.00
12 Ondřej ŠenkOndřej Šenk
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 15 PB 4.34 3.38 3.97 4.34 4.34 262.00
13 Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 14 PB 4.32 3.93 3.51 4.32 4.32 259.00
14 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 8 PB 4.05 3.87 4.05 3.81 4.05 214.00
Patrik GeistPatrik Geist
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 2 NM x x x -
Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 13 NM x x x -
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 15.1.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 PB 5.43 x 5.42 5.43 5.43 680.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková