Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m všech kategorií - Memoriál Karla Líbala

Jablonec nad Nisou (4. 2. 2023)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.2.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Martin LukešMartin Lukeš 68 Eleven Run Team Eleven Run Team 4 13:17.80
2 71 Karel TrejbalKarel Trejbal 51 SKP Mladá Boleslav SKP Mladá Boleslav 8 15:39.78
3 40 Lubomír DočkalLubomír Dočkal 79 ZUŠ Jablonec ZUŠ Jablonec 1 16:15.97
4 44 Milan MatějkaMilan Matějka 56 - - 5 16:36.30
5 21 Josef SklenářJosef Sklenář 42 - - 7 17:00.07
6 91 Jiří LantaJiří Lanta 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 18:46.10
7 24 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 21:06.21
8 22 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 21:43.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 4.2.2023 - 10:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 73 František DvořákFrantišek Dvořák 09 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 11:45.67
2 50 Ondřej DvořáčekOndřej Dvořáček 09 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 1 12:03.41
3 74 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 10 12:15.12
4 65 Radek KrámskýRadek Krámský 65 PAC - Jablonec n. N. PAC - Jablonec n. N. 5 12:33.98
5 47 Jan HrazdiraJan Hrazdira 69 Staněk Sport Turnov Staněk Sport Turnov 3 12:36.77
6 53 Ondřej MacelOndřej Macel 10 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 6 12:37.52
7 63 Petr MaratPetr Marat 69 Jablonecké Mattonky Jablonecké Mattonky 8 12:58.96
8 77 František PechekFrantišek Pechek 53 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 9 13:29.18
9 114 Stanislav ŠrůtekStanislav Šrůtek 58 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 12 13:36.28
10 30 Zdeněk KordinaZdeněk Kordina 49 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 13:47.04
11 115 Oldřich ŠmídaOldřich Šmída 48 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11 13:52.23
12 64 Dominik MaratDominik Marat 10 Jablonecké Mattonky Jablonecké Mattonky 7 15:11.05
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 4.2.2023 - 11:18) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 135 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11:29.11
2 80 Jiří KubasaJiří Kubasa 77 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 11:33.02
3 136 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 Eleven Run Team Eleven Run Team 8 11:34.31
4 130 Nathnael ČesákNathnael Česák 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 12:01.90
5 82 Aleš BémAleš Bém 81 Jablonecké Mattonky Jablonecké Mattonky 1 12:09.92
6 112 Sáva JarůšekSáva Jarůšek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12:12.61
7 79 Filip KuťákFilip Kuťák 10 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 7 12:18.44
8 78 Lukáš FarskýLukáš Farský 10 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 12:41.09
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 4.2.2023 - 11:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 41 Pavel VachulaPavel Vachula 74 Mattoni Freerun Jablonec Mattoni Freerun Jablonec 8 10:53.80
2 38 Vilém GrumlVilém Gruml 67 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11:08.60
3 48 Jakub MařasJakub Mařas 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 11:15.13
4 72 Josef VondraJosef Vondra 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 9 11:18.89
5 8 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11:23.92
6 55 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 79 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 6 11:30.06
7 137 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11:38.79
8 89 Lukáš KrámskýLukáš Krámský 89 LRV Běh LRV Běh 4 11:57.52
9 20 Jiří BlažekJiří Blažek 72 Jablonecké Mattonky Jablonecké Mattonky 1 12:05.02
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (so, 4.2.2023 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 61 Štěpán LhotaŠtěpán Lhota 90 - - 5 10:10.91
2 133 Kolář VladimírKolář Vladimír 76 ALISY Hrádek ALISY Hrádek 13 10:18.56
3 118 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 9 10:22.31
4 14 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 10:28.50
5 39 Martin FořtMartin Fořt 68 Eleven Run Team Eleven Run Team 2 10:28.97
6 42 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 10:29.80
7 94 Vojtěch KrámskýVojtěch Krámský 94 LRV Běh LRV Běh 4 10:43.50
8 7 Michal JanákMichal Janák 76 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 10:45.34
9 120 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 10:47.03
10 18 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 10:52.42
11 31 Daniel StaněkDaniel Staněk 10 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 10 10:57.45
12 35 Marek MartinůMarek Martinů 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 11:06.74
Celkem 12 závodníků
Běh 06 (so, 4.2.2023 - 12:14) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 117 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11 09:41.92
2 101 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 09:51.38
3 113 Vítek ŠtemberaVítek Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 09:53.81
4 103 Jan HyxaJan Hyxa 07 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 4 09:59.03
5 75 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 10:02.27
6 62 Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek 78 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 9 10:03.62
7 36 Tomáš StaněkTomáš Staněk 08 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 12 10:06.17
8 76 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 10:08.35
9 96 Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 08 Tesla Brno Tesla Brno 16 10:09.81
10 95 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 06 Tesla Brno Tesla Brno 17 10:13.76
11 70 Josef JiránekJosef Jiránek 87 - - 5 10:17.73
12 11 Adam MartínekAdam Martínek 08 ASB Přerov ASB Přerov 8 10:17.84
13 49 Tomáš KolářTomáš Kolář 78 ALISY Hrádek ALISY Hrádek 6 10:22.15
14 67 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 13 10:23.37
15 102 Ctibor PodrábskýCtibor Podrábský 07 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 10 10:30.74
16 56 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 18 10:44.03
17 105 Matěj ŠebelkaMatěj Šebelka 08 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 14 10:53.08
138 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNF
Celkem 18 závodníků
Běh 07 (so, 4.2.2023 - 12:33) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 84 Vilém HorákVilém Horák 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 08:47.98
2 10 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 08:49.22
3 68 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 08:55.83
4 139 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 Eleven Run Team Eleven Run Team 1 08:58.28
5 99 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 11 09:00.30
6 140 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 9 09:03.52
7 69 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 13 09:07.11
8 86 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 09:32.24
9 60 Zbyšek LhotaZbyšek Lhota 84 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09:38.46
10 90 Michal VotočekMichal Votoček 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 15 09:38.63
11 32 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 6 09:49.88
12 12 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 ASB Kounice ASB Kounice 12 09:55.82
13 37 Václav HladíkVáclav Hladík 93 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 09:56.07
14 3 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK Most AK Most 10 10:06.32
15 2 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Bílina AK Bílina 5 10:08.94
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 84 Vilém HorákVilém Horák 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 08:47.98
2 10 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 08:49.22
3 68 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 08:55.83
4 139 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 Eleven Run Team Eleven Run Team 1 08:58.28
5 99 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 11 09:00.30
6 140 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 9 09:03.52
7 69 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 13 09:07.11
8 86 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 09:32.24
9 60 Zbyšek LhotaZbyšek Lhota 84 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09:38.46
10 90 Michal VotočekMichal Votoček 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 15 09:38.63
11 117 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11 09:41.92
12 32 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 6 09:49.88
13 101 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 09:51.38
14 113 Vítek ŠtemberaVítek Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 09:53.81
15 12 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 ASB Kounice ASB Kounice 12 09:55.82
16 37 Václav HladíkVáclav Hladík 93 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 09:56.07
17 103 Jan HyxaJan Hyxa 07 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 4 09:59.03
18 75 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 10:02.27
19 62 Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek 78 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 9 10:03.62
20 36 Tomáš StaněkTomáš Staněk 08 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 12 10:06.17
21 3 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK Most AK Most 10 10:06.32
22 76 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 7 10:08.35
23 2 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK Bílina AK Bílina 5 10:08.94
24 96 Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 08 Tesla Brno Tesla Brno 16 10:09.81
25 61 Štěpán LhotaŠtěpán Lhota 90 - - 5 10:10.91
26 95 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 06 Tesla Brno Tesla Brno 17 10:13.76
27 70 Josef JiránekJosef Jiránek 87 - - 5 10:17.73
28 11 Adam MartínekAdam Martínek 08 ASB Přerov ASB Přerov 8 10:17.84
29 133 Kolář VladimírKolář Vladimír 76 ALISY Hrádek ALISY Hrádek 13 10:18.56
30 49 Tomáš KolářTomáš Kolář 78 ALISY Hrádek ALISY Hrádek 6 10:22.15
31 118 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 9 10:22.31
32 67 Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s. AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 13 10:23.37
33 14 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 10:28.50
34 39 Martin FořtMartin Fořt 68 Eleven Run Team Eleven Run Team 2 10:28.97
35 42 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 10:29.80
36 102 Ctibor PodrábskýCtibor Podrábský 07 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 10 10:30.74
37 94 Vojtěch KrámskýVojtěch Krámský 94 LRV Běh LRV Běh 4 10:43.50
38 56 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 18 10:44.03
39 7 Michal JanákMichal Janák 76 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 10:45.34
40 120 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 10:47.03
41 18 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 10:52.42
42 105 Matěj ŠebelkaMatěj Šebelka 08 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 14 10:53.08
43 41 Pavel VachulaPavel Vachula 74 Mattoni Freerun Jablonec Mattoni Freerun Jablonec 8 10:53.80
44 31 Daniel StaněkDaniel Staněk 10 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 10 10:57.45
45 35 Marek MartinůMarek Martinů 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 11:06.74
46 38 Vilém GrumlVilém Gruml 67 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11:08.60
47 48 Jakub MařasJakub Mařas 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 11:15.13
48 72 Josef VondraJosef Vondra 71 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 9 11:18.89
49 8 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11:23.92
50 135 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11:29.11
51 55 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 79 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 6 11:30.06
52 80 Jiří KubasaJiří Kubasa 77 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 11:33.02
53 136 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 Eleven Run Team Eleven Run Team 8 11:34.31
54 137 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11:38.79
55 73 František DvořákFrantišek Dvořák 09 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 11:45.67
56 89 Lukáš KrámskýLukáš Krámský 89 LRV Běh LRV Běh 4 11:57.52
57 130 Nathnael ČesákNathnael Česák 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 12:01.90
58 50 Ondřej DvořáčekOndřej Dvořáček 09 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 1 12:03.41
59 20 Jiří BlažekJiří Blažek 72 Jablonecké Mattonky Jablonecké Mattonky 1 12:05.02
60 82 Aleš BémAleš Bém 81 Jablonecké Mattonky Jablonecké Mattonky 1 12:09.92
61 112 Sáva JarůšekSáva Jarůšek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12:12.61
62 74 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 10 12:15.12
63 79 Filip KuťákFilip Kuťák 10 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 7 12:18.44
64 65 Radek KrámskýRadek Krámský 65 PAC - Jablonec n. N. PAC - Jablonec n. N. 5 12:33.98
65 47 Jan HrazdiraJan Hrazdira 69 Staněk Sport Turnov Staněk Sport Turnov 3 12:36.77
66 53 Ondřej MacelOndřej Macel 10 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 6 12:37.52
67 78 Lukáš FarskýLukáš Farský 10 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 12:41.09
68 63 Petr MaratPetr Marat 69 Jablonecké Mattonky Jablonecké Mattonky 8 12:58.96
69 9 Martin LukešMartin Lukeš 68 Eleven Run Team Eleven Run Team 4 13:17.80
70 77 František PechekFrantišek Pechek 53 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 9 13:29.18
71 114 Stanislav ŠrůtekStanislav Šrůtek 58 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 12 13:36.28
72 30 Zdeněk KordinaZdeněk Kordina 49 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 13:47.04
73 115 Oldřich ŠmídaOldřich Šmída 48 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11 13:52.23
74 64 Dominik MaratDominik Marat 10 Jablonecké Mattonky Jablonecké Mattonky 7 15:11.05
75 71 Karel TrejbalKarel Trejbal 51 SKP Mladá Boleslav SKP Mladá Boleslav 8 15:39.78
76 40 Lubomír DočkalLubomír Dočkal 79 ZUŠ Jablonec ZUŠ Jablonec 1 16:15.97
77 44 Milan MatějkaMilan Matějka 56 - - 5 16:36.30
78 21 Josef SklenářJosef Sklenář 42 - - 7 17:00.07
79 91 Jiří LantaJiří Lanta 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 18:46.10
80 24 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 21:06.21
81 22 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 44 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 21:43.01
138 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNF

3000 m - Mix (Běh)

Běh 01 (so, 4.2.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 132 Jana JarošováJana Jarošová 72 ALISY Hrádek ALISY Hrádek 11 12:53.69
2 131 Karolína PavlováKarolína Pavlová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 14 13:16.97
3 126 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10 13:44.30
4 128 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9 14:13.60
5 25 Nella TribučkováNella Tribučková 10 Eleven Run Team Eleven Run Team 16 14:14.68
6 26 Veronika TribučkováVeronika Tribučková 85 Eleven Run Team Eleven Run Team 15 14:21.31
7 28 Jana MosiurczákováJana Mosiurczáková 74 Eleven Run Team Eleven Run Team 13 14:49.51
8 124 Eliška JodasováEliška Jodasová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 12 16:14.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 4.2.2023 - 10:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 119 Ivana TezcanIvana Tezcan 81 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 17 12:40.32
2 83 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 16 12:57.98
3 81 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 13:32.54
4 43 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 13 13:47.06
5 97 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 15 13:50.97
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.2.2023 - 11:18) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 16 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 15 12:02.89
2 104 Eliška VilémováEliška Vilémová 06 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 16 12:05.47
3 100 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 11 12:05.83
4 57 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 14 12:19.14
5 111 Anna HeczkováAnna Heczková 06 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 10 12:19.51
6 59 Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 13 12:56.46
7 34 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 12 13:20.50
8 110 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 9 13:43.62
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 4.2.2023 - 11:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 123 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 14 11:22.55
2 15 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 13 11:24.43
3 92 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16 11:34.95
4 87 Dagmar KynčlováDagmar Kynčlová 72 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 11 11:50.59
5 121 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 12 12:04.23
6 116 Martina Procházková UvizlováMartina Procházková Uvizlová 86 Sportovní klub Studenec, z.s. Sportovní klub Studenec, z.s. 15 12:05.41
7 106 Johana ŠestákováJohana Šestáková 08 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 10 12:09.03
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 4.2.2023 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 13 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14 11:07.25
2 107 Marie ŠestákováMarie Šestáková 04 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 15 11:08.46
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14 11:07.25
2 107 Marie ŠestákováMarie Šestáková 04 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 15 11:08.46
3 123 Anna KynčlováAnna Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 14 11:22.55
4 15 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 13 11:24.43
5 92 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16 11:34.95
6 87 Dagmar KynčlováDagmar Kynčlová 72 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 11 11:50.59
7 16 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 15 12:02.89
8 121 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 12 12:04.23
9 116 Martina Procházková UvizlováMartina Procházková Uvizlová 86 Sportovní klub Studenec, z.s. Sportovní klub Studenec, z.s. 15 12:05.41
10 104 Eliška VilémováEliška Vilémová 06 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 16 12:05.47
11 100 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 11 12:05.83
12 106 Johana ŠestákováJohana Šestáková 08 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 10 12:09.03
13 57 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 14 12:19.14
14 111 Anna HeczkováAnna Heczková 06 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 10 12:19.51
15 119 Ivana TezcanIvana Tezcan 81 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 17 12:40.32
16 132 Jana JarošováJana Jarošová 72 ALISY Hrádek ALISY Hrádek 11 12:53.69
17 59 Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový Bor TJ Jiskra Nový Bor 13 12:56.46
18 83 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 16 12:57.98
19 131 Karolína PavlováKarolína Pavlová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 14 13:16.97
20 34 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 12 13:20.50
21 81 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 13:32.54
22 110 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 Slavie Orienteering Liberec Slavie Orienteering Liberec 9 13:43.62
23 126 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10 13:44.30
24 43 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 13 13:47.06
25 97 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 15 13:50.97
26 128 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9 14:13.60
27 25 Nella TribučkováNella Tribučková 10 Eleven Run Team Eleven Run Team 16 14:14.68
28 26 Veronika TribučkováVeronika Tribučková 85 Eleven Run Team Eleven Run Team 15 14:21.31
29 28 Jana MosiurczákováJana Mosiurczáková 74 Eleven Run Team Eleven Run Team 13 14:49.51
30 124 Eliška JodasováEliška Jodasová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 12 16:14.87