Mistrovství Karlovarského kraje předžactva v hale /uzavřené/
Praha - Strahov (18. 2. 2023)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VojířDavid Vojíř | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 07.30 | ||||||||||||||
2 | František KubrFrantišek Kubr | 08 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 4 | PB 07.63 | ||||||||||||||
3 | Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 07.82 | ||||||||||||||
4 | Martin JiskraMartin Jiskra | 09 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 08.23 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.20 | ||||||||||||||
2 | Vojta SüssenbeckVojta Süssenbeck | 09 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 08.95 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VojířDavid Vojíř | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 07.30 | |||
2 | František KubrFrantišek Kubr | 08 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 4 | PB 07.63 | |||
3 | Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 07.82 | |||
4 | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.20 | |||
5 | Martin JiskraMartin Jiskra | 09 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 08.23 | |||
6 | Vojta SüssenbeckVojta Süssenbeck | 09 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 08.50 | |||
7 | Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 08.95 |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.89 | ||||||||||||||
2 | Martin ProšekMartin Prošek | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | PB 09.02 | ||||||||||||||
3 | 19 | Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 09.50 | |||||||||||||
4 | Jan ŠantrůčekJan Šantrůček | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 09.61 | ||||||||||||||
5 | Nicolas MarkusekNicolas Markusek | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 09.85 | ||||||||||||||
6 | Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NovákFilip Novák | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 08.79 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský | 10 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 08.90 | ||||||||||||||
3 | Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.13 | ||||||||||||||
4 | Adam FišerAdam Fišer | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 09.83 | ||||||||||||||
5 | Matyáš KroulíkMatyáš Kroulík | 10 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 10.58 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NovákFilip Novák | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 08.79 | |||
2 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.89 | |||
3 | Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský | 10 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 08.90 | |||
4 | Martin ProšekMartin Prošek | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | PB 09.02 | |||
5 | Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.13 | |||
6 | 19 | Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 09.50 | ||
7 | Jan ŠantrůčekJan Šantrůček | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 09.61 | |||
8 | Adam FišerAdam Fišer | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 09.83 | |||
9 | Nicolas MarkusekNicolas Markusek | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 09.85 | |||
10 | Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.98 | |||
11 | Matyáš KroulíkMatyáš Kroulík | 10 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 10.58 |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KyseláBarbora Kyselá | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.14 | ||||||||||||||
2 | Viktorie MichálkováViktorie Michálková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 08.52 | ||||||||||||||
3 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 08.53 | ||||||||||||||
4 | Tereza FischerováTereza Fischerová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 08.62 | ||||||||||||||
5 | Eliška HolátováEliška Holátová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 08.70 | ||||||||||||||
6 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | 08.84 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.87 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | SB 08.89 | ||||||||||||||
3 | Sarah StehlíkováSarah Stehlíková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 08.95 | ||||||||||||||
4 | Kateřina BrůžováKateřina Brůžová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 1 | SB 09.10 | ||||||||||||||
5 | Barbora KovářováBarbora Kovářová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 09.19 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 12:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.24 | ||||||||||||||
2 | Vanesa KrýslováVanesa Krýslová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 08.71 | ||||||||||||||
3 | 26 | Nela JurášováNela Jurášová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 08.84 | |||||||||||||
4 | Nikola RůžkováNikola Růžková | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | PB 08.89 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna TurkováMagdaléna Turková | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 09.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KyseláBarbora Kyselá | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.14 | |||
2 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.24 | |||
3 | Viktorie MichálkováViktorie Michálková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 08.52 | |||
4 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 08.53 | |||
5 | Tereza FischerováTereza Fischerová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 08.62 | |||
6 | Eliška HolátováEliška Holátová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 08.70 | |||
7 | Vanesa KrýslováVanesa Krýslová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 08.71 | |||
8 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | 08.84 | |||
8 | 26 | Nela JurášováNela Jurášová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 08.84 | ||
10 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 08.87 | |||
11 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | SB 08.89 | |||
11 | Nikola RůžkováNikola Růžková | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | PB 08.89 | |||
13 | Sarah StehlíkováSarah Stehlíková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 08.95 | |||
14 | Kateřina BrůžováKateřina Brůžová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 1 | SB 09.10 | |||
15 | Barbora KovářováBarbora Kovářová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 09.19 | |||
16 | Magdaléna TurkováMagdaléna Turková | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 09.57 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.21 | |||||||||||||
2 | Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
3 | Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 08.62 | ||||||||||||||
4 | Ludmila OťapkováLudmila Oťapková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 08.69 | ||||||||||||||
5 | Eva VébrováEva Vébrová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 08.75 | ||||||||||||||
6 | Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | 09.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika KrbcováDominika Krbcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.03 | ||||||||||||||
2 | 10 | Natálie SzaboNatálie Szabo | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | PB 09.32 | |||||||||||||
3 | Tereza JiskrováTereza Jiskrová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 09.51 | ||||||||||||||
4 | Adéla KortusováAdéla Kortusová | 11 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 09.55 | ||||||||||||||
5 | Klára LinhartováKlára Linhartová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 09.70 | ||||||||||||||
6 | Ella ZeronikováElla Zeroniková | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 09.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 12:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana LapinováJana Lapinová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | PB 09.70 | ||||||||||||||
2 | Julie KanakováJulie Kanaková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 09.73 | ||||||||||||||
3 | Klára KožušníkováKlára Kožušníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | PB 09.78 | ||||||||||||||
4 | Anna JindřichováAnna Jindřichová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 09.82 | ||||||||||||||
5 | Adriana PraštaloAdriana Praštalo | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 09.88 | ||||||||||||||
6 | Michaela StránskáMichaela Stránská | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 09.97 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 12:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 09.88 | ||||||||||||||
2 | 152 | Zuzana SuchardováZuzana Suchardová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 10.08 | |||||||||||||
3 | Lenka RivolováLenka Rivolová | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | PB 10.09 | ||||||||||||||
4 | Natálie JohnováNatálie Johnová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 10.26 | ||||||||||||||
5 | Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 10.76 | ||||||||||||||
6 | Eliška KulhánkováEliška Kulhánková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 11.09 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 12:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna StrakováKristýna Straková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 08.83 | ||||||||||||||
2 | Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.33 | ||||||||||||||
3 | Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.41 | ||||||||||||||
4 | Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.87 | ||||||||||||||
5 | Eliška ČornyjováEliška Čornyjová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | PB 10.05 | ||||||||||||||
6 | Emma HamousováEmma Hamousová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 3 | PB 10.07 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 12:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza AntošováTereza Antošová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 08.70 | ||||||||||||||
2 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.34 | ||||||||||||||
4 | Pavlína ŠmídováPavlína Šmídová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 09.80 | ||||||||||||||
5 | Julie ČimerováJulie Čimerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.02 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 08.21 | ||
2 | Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.39 | |||
3 | Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 08.62 | |||
4 | Ludmila OťapkováLudmila Oťapková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 08.69 | |||
5 | Tereza AntošováTereza Antošová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 08.70 | |||
6 | Eva VébrováEva Vébrová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 08.75 | |||
7 | Kristýna StrakováKristýna Straková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 08.83 | |||
8 | Dominika KrbcováDominika Krbcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.03 | |||
9 | Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | 09.05 | |||
10 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 09.27 | |||
11 | 10 | Natálie SzaboNatálie Szabo | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | PB 09.32 | ||
12 | Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.33 | |||
13 | Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.34 | |||
14 | Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.41 | |||
15 | Tereza JiskrováTereza Jiskrová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 09.51 | |||
16 | Adéla KortusováAdéla Kortusová | 11 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 09.55 | |||
17 | Klára LinhartováKlára Linhartová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 09.70 | |||
17 | Jana LapinováJana Lapinová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | PB 09.70 | |||
19 | Julie KanakováJulie Kanaková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 09.73 | |||
20 | Klára KožušníkováKlára Kožušníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | PB 09.78 | |||
21 | Pavlína ŠmídováPavlína Šmídová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 09.80 | |||
22 | Anna JindřichováAnna Jindřichová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 09.82 | |||
23 | Ella ZeronikováElla Zeroniková | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 09.85 | |||
24 | Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.87 | |||
25 | Adriana PraštaloAdriana Praštalo | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 09.88 | |||
25 | Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 09.88 | |||
27 | Michaela StránskáMichaela Stránská | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 09.97 | |||
28 | Julie ČimerováJulie Čimerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.02 | |||
29 | Eliška ČornyjováEliška Čornyjová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | PB 10.05 | |||
30 | Emma HamousováEmma Hamousová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 3 | PB 10.07 | |||
31 | 152 | Zuzana SuchardováZuzana Suchardová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | PB 10.08 | ||
32 | Lenka RivolováLenka Rivolová | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | PB 10.09 | |||
33 | Natálie JohnováNatálie Johnová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 10.26 | |||
34 | Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 10.76 | |||
35 | Eliška KulhánkováEliška Kulhánková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 11.09 |
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 11:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StrakaJakub Straka | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 10.28 | ||||||||||||||
2 | 187 | Tobias SacherTobias Sacher | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 10.47 | |||||||||||||
3 | Kilián HavlinaKilián Havlina | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.65 | ||||||||||||||
4 | Ladislav DienesLadislav Dienes | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 10.78 | ||||||||||||||
5 | 27 | Šimon KubínŠimon Kubín | 14 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 11.31 | |||||||||||||
6 | Mário KulkovskýMário Kulkovský | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 12.33 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 11:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 153 | Lukáš HoffmanLukáš Hoffman | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.07 | |||||||||||||
2 | 31 | Petr SvěcenýPetr Svěcený | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 10.10 | |||||||||||||
3 | Michael ValušMichael Valuš | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 10.70 | ||||||||||||||
4 | 181 | Jonáš SchwarzJonáš Schwarz | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.79 | |||||||||||||
5 | 69 | Mikuláš GráfMikuláš Gráf | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 10.95 | |||||||||||||
6 | Filip TurekFilip Turek | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 12.56 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 11:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip PokornýFilip Pokorný | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.65 | ||||||||||||||
2 | Damián SoběhartDamián Soběhart | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 10.90 | ||||||||||||||
3 | 8 | David BalážDavid Baláž | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.54 | |||||||||||||
4 | Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 11.60 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 11:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Václav PechoušekVáclav Pechoušek | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.93 | |||||||||||||
2 | Tomáš VlčekTomáš Vlček | 15 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 11.17 | ||||||||||||||
3 | František MošnaFrantišek Mošna | 15 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 11.17 | ||||||||||||||
4 | Matěj VejvančickýMatěj Vejvančický | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 12.43 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 11:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis BokšayDenis Bokšay | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 11.02 | ||||||||||||||
2 | Antonín KoženýAntonín Kožený | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.15 | ||||||||||||||
3 | 154 | Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.60 | |||||||||||||
4 | Jan KoubaJan Kouba | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 12.07 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip PokornýFilip Pokorný | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.65 | |||
2 | 9 | Václav PechoušekVáclav Pechoušek | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.93 | ||
3 | 153 | Lukáš HoffmanLukáš Hoffman | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.07 | ||
4 | 31 | Petr SvěcenýPetr Svěcený | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 10.10 | ||
5 | Jakub StrakaJakub Straka | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 10.28 | |||
6 | 187 | Tobias SacherTobias Sacher | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 10.47 | ||
7 | Kilián HavlinaKilián Havlina | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.65 | |||
8 | Michael ValušMichael Valuš | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 10.70 | |||
9 | Ladislav DienesLadislav Dienes | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 10.78 | |||
10 | 181 | Jonáš SchwarzJonáš Schwarz | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.79 | ||
11 | Damián SoběhartDamián Soběhart | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 10.90 | |||
12 | 69 | Mikuláš GráfMikuláš Gráf | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 10.95 | ||
13 | Denis BokšayDenis Bokšay | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 11.02 | |||
14 | Antonín KoženýAntonín Kožený | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.15 | |||
15 | Tomáš VlčekTomáš Vlček | 15 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 11.17 | |||
15 | František MošnaFrantišek Mošna | 15 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 11.17 | |||
17 | 27 | Šimon KubínŠimon Kubín | 14 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 11.31 | ||
18 | 8 | David BalážDavid Baláž | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.54 | ||
19 | Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 11.60 | |||
19 | 154 | Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 11.60 | ||
21 | Jan KoubaJan Kouba | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 12.07 | |||
22 | Mário KulkovskýMário Kulkovský | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 12.33 | |||
23 | Matěj VejvančickýMatěj Vejvančický | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 12.43 | |||
24 | Filip TurekFilip Turek | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 12.56 |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 11:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SunekAdam Sunek | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.36 | ||||||||||||||
2 | Zdeněk BarcalZdeněk Barcal | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.45 | ||||||||||||||
3 | 229 | Štěpán NovákŠtěpán Novák | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 09.51 | |||||||||||||
4 | 217 | Daniel HadDaniel Had | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 10.10 | |||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 11:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 | Šimon LažaŠimon Laža | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 08.85 | |||||||||||||
2 | Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 09.47 | ||||||||||||||
3 | 3 | Petr ŠrailPetr Šrail | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 09.79 | |||||||||||||
4 | Ondřej ČaplaOndřej Čapla | 12 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 10.14 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 11:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 215 | Jan KolovrátekJan Kolovrátek | 13 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 09.60 | |||||||||||||
2 | 72 | Oldřich ŠedivýOldřich Šedivý | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.82 | |||||||||||||
3 | Alfons BergerAlfons Berger | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 09.84 | ||||||||||||||
4 | Jan PflanzerJan Pflanzer | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 10.90 | ||||||||||||||
5 | Jiří TrojáčekJiří Trojáček | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 11.60 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 11:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček | 13 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 09.24 | ||||||||||||||
2 | Dennis TiralaDennis Tirala | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 09.49 | ||||||||||||||
3 | 82 | Vojtěch ČekanVojtěch Čekan | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 09.99 | |||||||||||||
4 | Daniel SoučekDaniel Souček | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 10.71 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 | Šimon LažaŠimon Laža | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 08.85 | ||
2 | Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček | 13 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 09.24 | |||
3 | Adam SunekAdam Sunek | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.36 | |||
4 | Zdeněk BarcalZdeněk Barcal | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.45 | |||
5 | Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 09.47 | |||
6 | Dennis TiralaDennis Tirala | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 09.49 | |||
7 | 229 | Štěpán NovákŠtěpán Novák | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 09.51 | ||
8 | 215 | Jan KolovrátekJan Kolovrátek | 13 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 09.60 | ||
9 | 3 | Petr ŠrailPetr Šrail | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 09.79 | ||
10 | 72 | Oldřich ŠedivýOldřich Šedivý | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.82 | ||
11 | Alfons BergerAlfons Berger | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 09.84 | |||
12 | 82 | Vojtěch ČekanVojtěch Čekan | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 09.99 | ||
13 | 217 | Daniel HadDaniel Had | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 10.10 | ||
14 | Ondřej ČaplaOndřej Čapla | 12 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 10.14 | |||
15 | Daniel SoučekDaniel Souček | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 10.71 | |||
16 | Jan PflanzerJan Pflanzer | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 10.90 | |||
17 | Jiří TrojáčekJiří Trojáček | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 11.60 |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Thea MálkováThea Málková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 10.02 | |||||||||||||
2 | Adela LíbenkovaAdela Líbenkova | 14 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 10.59 | ||||||||||||||
3 | Anna VitvarováAnna Vitvarová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 11.23 | ||||||||||||||
4 | 90 | Elena HoferováElena Hoferová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.25 | |||||||||||||
5 | Laura KoročínskáLaura Koročínská | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 11.86 | ||||||||||||||
6 | Emma KalinaEmma Kalina | 14 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 11.88 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 155 | Petra ZieglerováPetra Zieglerová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 10.66 | |||||||||||||
2 | Sára ProkešováSára Prokešová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 10.78 | ||||||||||||||
3 | Laura JosefikováLaura Josefiková | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 11.00 | ||||||||||||||
4 | 125 | Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 11.31 | |||||||||||||
5 | Šárka WedellováŠárka Wedellová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.75 | ||||||||||||||
6 | Sofie SteinováSofie Steinová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 12.24 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena DrožováMagdalena Drožová | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 10.05 | ||||||||||||||
2 | Jana HergethováJana Hergethová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.59 | ||||||||||||||
3 | 43 | Ella LepičováElla Lepičová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 11.01 | |||||||||||||
4 | Eleonora VolfováEleonora Volfová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 11.09 | ||||||||||||||
5 | Anna BendováAnna Bendová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.70 | ||||||||||||||
6 | Tereza FroňkováTereza Froňková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.78 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠpičkováAdéla Špičková | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.40 | ||||||||||||||
2 | 4 | Anna MarkováAnna Marková | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 10.96 | |||||||||||||
3 | 39 | Zora FremlováZora Fremlová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.00 | |||||||||||||
4 | 137 | Jana WidžováJana Widžová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 12.02 | |||||||||||||
5 | 151 | Eliška WidžováEliška Widžová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 12.52 | |||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jola TrinerováJola Trinerová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.75 | ||||||||||||||
2 | 67 | Marie KučerováMarie Kučerová | 15 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 10.84 | |||||||||||||
3 | Natálie PetridesováNatálie Petridesová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.93 | ||||||||||||||
4 | Tereza MišnerováTereza Mišnerová | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 12.06 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 11:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 150 | Beáta IllichováBeáta Illichová | 15 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 11.10 | |||||||||||||
2 | 1 | Lucie Anna KorbelováLucie Anna Korbelová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.73 | |||||||||||||
3 | Sabina FischbachováSabina Fischbachová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 11.75 | ||||||||||||||
4 | 6 | Barbora BlažkováBarbora Blažková | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.24 | |||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Thea MálkováThea Málková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 10.02 | ||
2 | Magdalena DrožováMagdalena Drožová | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 10.05 | |||
3 | Adéla ŠpičkováAdéla Špičková | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.40 | |||
4 | Adela LíbenkovaAdela Líbenkova | 14 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 10.59 | |||
4 | Jana HergethováJana Hergethová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.59 | |||
6 | 155 | Petra ZieglerováPetra Zieglerová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 10.66 | ||
7 | Jola TrinerováJola Trinerová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.75 | |||
8 | Sára ProkešováSára Prokešová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 10.78 | |||
9 | 67 | Marie KučerováMarie Kučerová | 15 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 10.84 | ||
10 | 4 | Anna MarkováAnna Marková | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 10.96 | ||
11 | Laura JosefikováLaura Josefiková | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 11.00 | |||
11 | 39 | Zora FremlováZora Fremlová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.00 | ||
13 | 43 | Ella LepičováElla Lepičová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 11.01 | ||
14 | Eleonora VolfováEleonora Volfová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 11.09 | |||
15 | 150 | Beáta IllichováBeáta Illichová | 15 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 11.10 | ||
16 | Anna VitvarováAnna Vitvarová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 11.23 | |||
17 | 90 | Elena HoferováElena Hoferová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.25 | ||
18 | 125 | Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 11.31 | ||
19 | Anna BendováAnna Bendová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.70 | |||
20 | 1 | Lucie Anna KorbelováLucie Anna Korbelová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.73 | ||
21 | Šárka WedellováŠárka Wedellová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.75 | |||
21 | Sabina FischbachováSabina Fischbachová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 11.75 | |||
23 | Tereza FroňkováTereza Froňková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.78 | |||
24 | Laura KoročínskáLaura Koročínská | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 11.86 | |||
25 | Emma KalinaEmma Kalina | 14 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 11.88 | |||
26 | Natálie PetridesováNatálie Petridesová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.93 | |||
27 | 137 | Jana WidžováJana Widžová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 12.02 | ||
28 | Tereza MišnerováTereza Mišnerová | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 12.06 | |||
29 | Sofie SteinováSofie Steinová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 12.24 | |||
29 | 6 | Barbora BlažkováBarbora Blažková | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.24 | ||
31 | 151 | Eliška WidžováEliška Widžová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 12.52 |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 11:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 09.17 | ||||||||||||||
2 | 58 | Adéla PechouškováAdéla Pechoušková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.23 | |||||||||||||
3 | Dominika KässováDominika Kässová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 09.63 | ||||||||||||||
4 | Emma TomínováEmma Tomínová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.87 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 10.40 | ||||||||||||||
6 | Pavla OlšanováPavla Olšanová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 10.61 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 11:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole KůsováNicole Kůsová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.53 | ||||||||||||||
2 | Klára ŠlajsováKlára Šlajsová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 09.84 | ||||||||||||||
3 | Valerie MudrováValerie Mudrová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.05 | ||||||||||||||
4 | Karolína BátováKarolína Bátová | 12 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 10.33 | ||||||||||||||
5 | Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 10.73 | ||||||||||||||
6 | Tereza LiškováTereza Lišková | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.26 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 11:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Elen SvobodováElen Svobodová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.24 | |||||||||||||
2 | Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 09.38 | ||||||||||||||
3 | Lucie KormošováLucie Kormošová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 09.84 | ||||||||||||||
4 | 141 | Lea MacháčkováLea Macháčková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.08 | |||||||||||||
5 | Eliška VejvančickáEliška Vejvančická | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 10.96 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 11:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 10.44 | ||||||||||||||
2 | 109 | Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková | 13 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 10.47 | |||||||||||||
3 | 166 | Veronika ČernáVeronika Černá | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.80 | |||||||||||||
4 | 161 | Kaila ConnellKaila Connell | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.11 | |||||||||||||
5 | 35 | Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.21 | |||||||||||||
6 | Ema HrubáEma Hrubá | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 11.82 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 11:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 159 | Marie ŠtěříkováMarie Štěříková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.79 | |||||||||||||
2 | Sofie PszotaSofie Pszota | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 10.39 | ||||||||||||||
3 | Petra RybínováPetra Rybínová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 10.63 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ŠaškováZuzana Šašková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.11 | ||||||||||||||
5 | Nina GrausováNina Grausová | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 11.75 | ||||||||||||||
6 | Nela KarpowitzováNela Karpowitzová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 11.96 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 11:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta PacovskáAneta Pacovská | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 09.61 | ||||||||||||||
2 | Ellen StřechováEllen Střechová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 09.88 | ||||||||||||||
3 | Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.01 | ||||||||||||||
4 | Hana FremlováHana Fremlová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 10.69 | ||||||||||||||
5 | 53 | Emma KverkováEmma Kverková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.86 | |||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (so, 18.2.2023 - 11:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 164 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.50 | |||||||||||||
2 | Adéla TintěrováAdéla Tintěrová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.53 | ||||||||||||||
3 | Adéla BrtkováAdéla Brtková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 10.62 | ||||||||||||||
4 | Tamara ZachováTamara Zachová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 10.75 | ||||||||||||||
5 | Kristýna DankováKristýna Danková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 11.04 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 09.17 | |||
2 | 58 | Adéla PechouškováAdéla Pechoušková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.23 | ||
3 | 168 | Elen SvobodováElen Svobodová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.24 | ||
4 | Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 09.38 | |||
5 | Nicole KůsováNicole Kůsová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.53 | |||
6 | Aneta PacovskáAneta Pacovská | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 09.61 | |||
7 | Dominika KässováDominika Kässová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 09.63 | |||
8 | 159 | Marie ŠtěříkováMarie Štěříková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.79 | ||
9 | Klára ŠlajsováKlára Šlajsová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 09.84 | |||
9 | Lucie KormošováLucie Kormošová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 09.84 | |||
11 | Emma TomínováEmma Tomínová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.87 | |||
12 | Ellen StřechováEllen Střechová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 09.88 | |||
13 | Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.01 | |||
14 | Valerie MudrováValerie Mudrová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.05 | |||
15 | 141 | Lea MacháčkováLea Macháčková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.08 | ||
16 | Karolína BátováKarolína Bátová | 12 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 10.33 | |||
17 | Sofie PszotaSofie Pszota | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 10.39 | |||
18 | Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 10.40 | |||
19 | Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 10.44 | |||
20 | 109 | Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková | 13 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 10.47 | ||
21 | 164 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.50 | ||
22 | Adéla TintěrováAdéla Tintěrová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.53 | |||
23 | Pavla OlšanováPavla Olšanová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 10.61 | |||
24 | Adéla BrtkováAdéla Brtková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 10.62 | |||
25 | Petra RybínováPetra Rybínová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 10.63 | |||
26 | Hana FremlováHana Fremlová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 10.69 | |||
27 | Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 10.73 | |||
28 | Tamara ZachováTamara Zachová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 10.75 | |||
29 | 166 | Veronika ČernáVeronika Černá | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.80 | ||
30 | 53 | Emma KverkováEmma Kverková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.86 | ||
31 | Eliška VejvančickáEliška Vejvančická | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 10.96 | |||
32 | Kristýna DankováKristýna Danková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 11.04 | |||
33 | 161 | Kaila ConnellKaila Connell | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 11.11 | ||
33 | Zuzana ŠaškováZuzana Šašková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.11 | |||
35 | 35 | Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.21 | ||
36 | Tereza LiškováTereza Lišková | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.26 | |||
37 | Nina GrausováNina Grausová | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 11.75 | |||
38 | Ema HrubáEma Hrubá | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 11.82 | |||
39 | Nela KarpowitzováNela Karpowitzová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 11.96 |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 15:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VojířDavid Vojíř | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 17.73 | ||||||||||||||
2 | Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 18.82 | ||||||||||||||
3 | Martin JiskraMartin Jiskra | 09 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 20.43 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 15:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 21.30 | ||||||||||||||
2 | Vojta SüssenbeckVojta Süssenbeck | 09 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 21.35 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VojířDavid Vojíř | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 17.73 | |||
2 | Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 18.82 | |||
3 | Martin JiskraMartin Jiskra | 09 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 20.43 | |||
4 | Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | PB 21.30 | |||
5 | Vojta SüssenbeckVojta Süssenbeck | 09 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 21.35 |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 16:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NovákFilip Novák | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 20.88 | ||||||||||||||
2 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 22.11 | ||||||||||||||
3 | Martin ProšekMartin Prošek | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 23.35 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠantrůčekJan Šantrůček | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 24.85 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 16:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 23.79 | |||||||||||||
2 | Vladimír BendaVladimír Benda | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 24.04 | ||||||||||||||
3 | Nicolas MarkusekNicolas Markusek | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 24.54 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 16:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 22.07 | ||||||||||||||
2 | Denis BaraňskiDenis Baraňski | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | PB 22.64 | ||||||||||||||
3 | Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 24.56 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 16:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský | 10 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 21.93 | ||||||||||||||
2 | Adam FišerAdam Fišer | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 24.06 | ||||||||||||||
3 | Matyáš KroulíkMatyáš Kroulík | 10 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 26.12 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NovákFilip Novák | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 20.88 | |||
2 | Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský | 10 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 21.93 | |||
3 | Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 22.07 | |||
4 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 22.11 | |||
5 | Denis BaraňskiDenis Baraňski | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | PB 22.64 | |||
6 | Martin ProšekMartin Prošek | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 23.35 | |||
7 | 19 | Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 23.79 | ||
8 | Vladimír BendaVladimír Benda | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 24.04 | |||
9 | Adam FišerAdam Fišer | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 24.06 | |||
10 | Nicolas MarkusekNicolas Markusek | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 24.54 | |||
11 | Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 24.56 | |||
12 | Jan ŠantrůčekJan Šantrůček | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 24.85 | |||
13 | Matyáš KroulíkMatyáš Kroulík | 10 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 26.12 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková | 08 | SC Start Karlovy Vary | 3 | PB 19.80 | |||||||||||||
2 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 20.06 | ||||||||||||||
3 | Vanesa KrýslováVanesa Krýslová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 20.68 | ||||||||||||||
4 | Tereza FischerováTereza Fischerová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 20.73 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | Nela JurášováNela Jurášová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | PB 21.03 | |||||||||||||
2 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 21.17 | ||||||||||||||
3 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 21.74 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie MichálkováViktorie Michálková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 21.09 | ||||||||||||||
2 | Ester LažanskáEster Lažanská | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 22.15 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BrůžováKateřina Brůžová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 22.25 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KovářováBarbora Kovářová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 3 | PB 22.51 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna TurkováMagdaléna Turková | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 23.21 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 64 | Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková | 08 | SC Start Karlovy Vary | 3 | PB 19.80 | ||
2 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 20.06 | |||
3 | Vanesa KrýslováVanesa Krýslová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 20.68 | |||
4 | Tereza FischerováTereza Fischerová | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 20.73 | |||
5 | 26 | Nela JurášováNela Jurášová | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | PB 21.03 | ||
6 | Viktorie MichálkováViktorie Michálková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 21.09 | |||
7 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 21.17 | |||
8 | Tereza ŽaludováTereza Žaludová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 21.74 | |||
9 | Ester LažanskáEster Lažanská | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 22.15 | |||
10 | Kateřina BrůžováKateřina Brůžová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 22.25 | |||
11 | Barbora KovářováBarbora Kovářová | 09 | SC Start Karlovy Vary | 3 | PB 22.51 | |||
12 | Magdaléna TurkováMagdaléna Turková | 09 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 23.21 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 15:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 19.79 | |||||||||||||
2 | Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 21.12 | ||||||||||||||
3 | Ludmila OťapkováLudmila Oťapková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | PB 21.28 | ||||||||||||||
4 | Eva VébrováEva Vébrová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 21.50 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 15:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna StrakováKristýna Straková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 21.62 | ||||||||||||||
2 | Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | PB 22.06 | ||||||||||||||
3 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 1 | PB 22.37 | ||||||||||||||
4 | Dominika KrbcováDominika Krbcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.86 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 15:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | Natálie SzaboNatálie Szabo | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 22.66 | |||||||||||||
2 | Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 23.33 | ||||||||||||||
3 | Klára LinhartováKlára Linhartová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 24.14 | ||||||||||||||
4 | Jana LapinováJana Lapinová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 24.34 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 15:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ella ZeronikováElla Zeroniková | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 23.88 | ||||||||||||||
2 | Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 24.45 | ||||||||||||||
3 | Michaela StránskáMichaela Stránská | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 24.62 | ||||||||||||||
4 | Eliška KulhánkováEliška Kulhánková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 28.37 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 15:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie KanakováJulie Kanaková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 24.44 | ||||||||||||||
2 | Adéla KortusováAdéla Kortusová | 11 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 24.54 | ||||||||||||||
3 | Adriana PraštaloAdriana Praštalo | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 24.99 | ||||||||||||||
4 | Natálie JohnováNatálie Johnová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 25.38 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 15:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 23.71 | ||||||||||||||
2 | Lenka RivolováLenka Rivolová | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | PB 25.08 | ||||||||||||||
3 | 152 | Zuzana SuchardováZuzana Suchardová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | PB 25.29 | |||||||||||||
4 | Emma HamousováEmma Hamousová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 26.21 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.2.2023 - 15:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 23.58 | ||||||||||||||
2 | Anna JindřichováAnna Jindřichová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 25.01 | ||||||||||||||
3 | Julie ČimerováJulie Čimerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 25.64 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 08 (so, 18.2.2023 - 15:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JiskrováTereza Jiskrová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 24.43 | ||||||||||||||
2 | Pavlína ŠmídováPavlína Šmídová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 24.90 | ||||||||||||||
3 | Eliška ČornyjováEliška Čornyjová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 26.08 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 09 (so, 18.2.2023 - 15:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza AntošováTereza Antošová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 21.40 | ||||||||||||||
2 | Klára KožušníkováKlára Kožušníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 24.16 | ||||||||||||||
3 | Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 24.47 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 19.79 | ||
2 | Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 21.12 | |||
3 | Ludmila OťapkováLudmila Oťapková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | PB 21.28 | |||
4 | Tereza AntošováTereza Antošová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 21.40 | |||
5 | Eva VébrováEva Vébrová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 21.50 | |||
6 | Kristýna StrakováKristýna Straková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 21.62 | |||
7 | Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | PB 22.06 | |||
8 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 1 | PB 22.37 | |||
9 | 10 | Natálie SzaboNatálie Szabo | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 22.66 | ||
10 | Dominika KrbcováDominika Krbcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.86 | |||
11 | Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 23.33 | |||
12 | Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 23.58 | |||
13 | Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 23.71 | |||
14 | Ella ZeronikováElla Zeroniková | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 23.88 | |||
15 | Klára LinhartováKlára Linhartová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 24.14 | |||
16 | Klára KožušníkováKlára Kožušníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 24.16 | |||
17 | Jana LapinováJana Lapinová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 24.34 | |||
18 | Tereza JiskrováTereza Jiskrová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 24.43 | |||
19 | Julie KanakováJulie Kanaková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 24.44 | |||
20 | Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 24.45 | |||
21 | Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 24.47 | |||
22 | Adéla KortusováAdéla Kortusová | 11 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 24.54 | |||
23 | Michaela StránskáMichaela Stránská | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 24.62 | |||
24 | Pavlína ŠmídováPavlína Šmídová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 24.90 | |||
25 | Adriana PraštaloAdriana Praštalo | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | PB 24.99 | |||
26 | Anna JindřichováAnna Jindřichová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 25.01 | |||
27 | Lenka RivolováLenka Rivolová | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | PB 25.08 | |||
28 | 152 | Zuzana SuchardováZuzana Suchardová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | PB 25.29 | ||
29 | Natálie JohnováNatálie Johnová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 25.38 | |||
30 | Julie ČimerováJulie Čimerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 25.64 | |||
31 | Eliška ČornyjováEliška Čornyjová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 26.08 | |||
32 | Emma HamousováEmma Hamousová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 26.21 | |||
33 | Eliška KulhánkováEliška Kulhánková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 28.37 |
300 m - Žáci
(so, 18.2.2023 - 14:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JiskraMartin Jiskra | 09 | SC Start Karlovy Vary | 3 | PB 43.24 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko | 09 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 45.18 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis BaraňskiDenis Baraňski | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 47.03 | ||||||||||||||
2 | Nicolas MarkusekNicolas Markusek | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 52.19 | ||||||||||||||
3 | Vladimír BendaVladimír Benda | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 52.99 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠantrůčekJan Šantrůček | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 56.56 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NovákFilip Novák | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 43.88 | ||||||||||||||
2 | Martin ProšekMartin Prošek | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 49.37 | ||||||||||||||
3 | Adam FišerAdam Fišer | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 50.05 | ||||||||||||||
4 | Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 52.81 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 46.12 | ||||||||||||||
2 | 19 | Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 49.99 | |||||||||||||
3 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 51.64 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NovákFilip Novák | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 43.88 | |||
2 | Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 46.12 | |||
3 | Denis BaraňskiDenis Baraňski | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 47.03 | |||
4 | Martin ProšekMartin Prošek | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 49.37 | |||
5 | 19 | Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 49.99 | ||
6 | Adam FišerAdam Fišer | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 50.05 | |||
7 | Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák | 10 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 51.64 | |||
8 | Nicolas MarkusekNicolas Markusek | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 52.19 | |||
9 | Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 52.81 | |||
10 | Vladimír BendaVladimír Benda | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 52.99 | |||
11 | Jan ŠantrůčekJan Šantrůček | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 56.56 |
300 m - Žákyně
(so, 18.2.2023 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KyseláBarbora Kyselá | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 42.55 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ČadováKateřina Čadová | 08 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 45.11 | ||||||||||||||
3 | Nikola RůžkováNikola Růžková | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 47.11 | ||||||||||||||
4 | Sarah StehlíkováSarah Stehlíková | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | PB 47.25 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 14:03) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 44.65 | ||||||||||||||
2 | Tereza JiskrováTereza Jiskrová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 51.16 | ||||||||||||||
3 | Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 51.24 | ||||||||||||||
4 | Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 62.15 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 14:03) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 50.43 | ||||||||||||||
2 | Adéla KortusováAdéla Kortusová | 11 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 54.70 | ||||||||||||||
3 | Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 55.15 | ||||||||||||||
4 | Julie KanakováJulie Kanaková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 56.57 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 14:03) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 48.68 | ||||||||||||||
2 | Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 49.65 | ||||||||||||||
3 | Dominika KrbcováDominika Krbcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 50.66 | ||||||||||||||
4 | Anna JindřichováAnna Jindřichová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 55.50 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 14:03) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila OťapkováLudmila Oťapková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 46.16 | ||||||||||||||
2 | Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 47.91 | ||||||||||||||
3 | Eva VébrováEva Vébrová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 48.71 | ||||||||||||||
4 | Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 50.76 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 14:03) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza AntošováTereza Antošová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 46.47 | ||||||||||||||
2 | Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 53.60 | ||||||||||||||
3 | Lenka RivolováLenka Rivolová | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 54.99 | ||||||||||||||
4 | Julie ČimerováJulie Čimerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 56.34 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 14:03) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna StrakováKristýna Straková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 48.54 | ||||||||||||||
2 | Klára LinhartováKlára Linhartová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 53.19 | ||||||||||||||
3 | 152 | Zuzana SuchardováZuzana Suchardová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 57.41 | |||||||||||||
4 | Eliška KulhánkováEliška Kulhánková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 64.26 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 44.65 | |||
2 | Ludmila OťapkováLudmila Oťapková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 46.16 | |||
3 | Tereza AntošováTereza Antošová | 11 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 46.47 | |||
4 | Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 47.91 | |||
5 | Kristýna StrakováKristýna Straková | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 48.54 | |||
6 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 10 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 48.68 | |||
7 | Eva VébrováEva Vébrová | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 48.71 | |||
8 | Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 49.65 | |||
9 | Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 50.43 | |||
10 | Dominika KrbcováDominika Krbcová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 50.66 | |||
11 | Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková | 10 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 50.76 | |||
12 | Tereza JiskrováTereza Jiskrová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 51.16 | |||
13 | Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko | 10 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 51.24 | |||
14 | Klára LinhartováKlára Linhartová | 11 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 53.19 | |||
15 | Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 53.60 | |||
16 | Adéla KortusováAdéla Kortusová | 11 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 54.70 | |||
17 | Lenka RivolováLenka Rivolová | 10 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 54.99 | |||
18 | Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 55.15 | |||
19 | Anna JindřichováAnna Jindřichová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 55.50 | |||
20 | Julie ČimerováJulie Čimerová | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 56.34 | |||
21 | Julie KanakováJulie Kanaková | 11 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 56.57 | |||
22 | 152 | Zuzana SuchardováZuzana Suchardová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 57.41 | ||
23 | Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 62.15 | |||
24 | Eliška KulhánkováEliška Kulhánková | 11 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 64.26 |
600 m - Atletická minipřípravka-hoši
(so, 18.2.2023 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 153 | Lukáš HoffmanLukáš Hoffman | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:12.93 | |||||||||||||
2 | 189 | Vendelín PetrášVendelín Petráš | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | PB 2:14.05 | |||||||||||||
3 | 187 | Tobias SacherTobias Sacher | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 2:15.68 | |||||||||||||
4 | 31 | Petr SvěcenýPetr Svěcený | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 7 | 2:18.11 | |||||||||||||
5 | 27 | Šimon KubínŠimon Kubín | 14 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 2:27.43 | |||||||||||||
6 | 181 | Jonáš SchwarzJonáš Schwarz | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:27.45 | |||||||||||||
7 | 11 | Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko | 15 | SKP Union Cheb z.s. | 8 | 2:31.18 | |||||||||||||
8 | 154 | Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 2:38.54 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši
(so, 18.2.2023 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 | Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 1:58.32 | |||||||||||||
2 | 213 | Šimon LažaŠimon Laža | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | PB 1:59.89 | |||||||||||||
3 | 212 | Václav LebedaVáclav Lebeda | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 7 | PB 2:00.99 | |||||||||||||
4 | 229 | Štěpán NovákŠtěpán Novák | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 9 | 2:05.28 | |||||||||||||
5 | 70 | Dan MüllerDan Müller | 12 | SC Start Karlovy Vary | 8 | PB 2:07.86 | |||||||||||||
6 | 215 | Jan KolovrátekJan Kolovrátek | 13 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 2:12.66 | |||||||||||||
7 | 217 | Daniel HadDaniel Had | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 2:18.02 | |||||||||||||
8 | 72 | Oldřich ŠedivýOldřich Šedivý | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 10 | 2:18.38 | |||||||||||||
9 | 12 | David UbryDavid Ubry | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 12 | 2:19.28 | |||||||||||||
10 | 216 | Ondřej HrstkaOndřej Hrstka | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 2:19.91 | |||||||||||||
11 | 219 | David BukovskýDavid Bukovský | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 2:23.98 | |||||||||||||
12 | 226 | Sebastian ŠťastnýSebastian Šťastný | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11 | 2:42.44 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
600 m - Atletická minipřípravka-dívky
(so, 18.2.2023 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Thea MálkováThea Málková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | PB 2:08.99 | |||||||||||||
2 | 47 | Amálie HykšováAmálie Hykšová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 2:15.32 | |||||||||||||
3 | 55 | Kamila ČernokováKamila Černoková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 2:21.54 | |||||||||||||
4 | 155 | Petra ZieglerováPetra Zieglerová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 12 | 2:25.97 | |||||||||||||
5 | 125 | Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 9 | PB 2:27.27 | |||||||||||||
6 | 150 | Beáta IllichováBeáta Illichová | 15 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 2:31.98 | |||||||||||||
7 | 43 | Ella LepičováElla Lepičová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 2:33.47 | |||||||||||||
8 | 4 | Anna MarkováAnna Marková | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 8 | 2:33.58 | |||||||||||||
9 | 137 | Jana WidžováJana Widžová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 10 | 2:33.96 | |||||||||||||
10 | 39 | Zora FremlováZora Fremlová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:48.29 | |||||||||||||
11 | 151 | Eliška WidžováEliška Widžová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 11 | 2:52.25 | |||||||||||||
12 | 52 | Jolana HorváthováJolana Horváthová | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 2:59.27 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Elen SvobodováElen Svobodová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 1:57.09 | |||||||||||||
2 | 65 | Julie JurekováJulie Jureková | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 2:00.89 | |||||||||||||
3 | 167 | Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | PB 2:06.12 | |||||||||||||
4 | 141 | Lea MacháčkováLea Macháčková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 2:14.92 | |||||||||||||
5 | 46 | Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 2:24.00 | |||||||||||||
6 | 30 | Veronika BláhováVeronika Bláhová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:31.58 | |||||||||||||
7 | 45 | Natálie MartererováNatálie Martererová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 2:38.70 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 159 | Marie ŠtěříkováMarie Štěříková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 2:13.22 | |||||||||||||
2 | 164 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:19.75 | |||||||||||||
3 | 161 | Kaila ConnellKaila Connell | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 2:19.85 | |||||||||||||
4 | 166 | Veronika ČernáVeronika Černá | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:19.97 | |||||||||||||
5 | 109 | Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková | 13 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 2:21.44 | |||||||||||||
6 | 36 | Barbora StaňkováBarbora Staňková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 2:27.08 | |||||||||||||
Linda OuporováLinda Ouporová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Elen SvobodováElen Svobodová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | PB 1:57.09 | ||
2 | 65 | Julie JurekováJulie Jureková | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | PB 2:00.89 | ||
3 | 167 | Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | PB 2:06.12 | ||
4 | 159 | Marie ŠtěříkováMarie Štěříková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 2:13.22 | ||
5 | 141 | Lea MacháčkováLea Macháčková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 2:14.92 | ||
6 | 164 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:19.75 | ||
7 | 161 | Kaila ConnellKaila Connell | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | PB 2:19.85 | ||
8 | 166 | Veronika ČernáVeronika Černá | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:19.97 | ||
9 | 109 | Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková | 13 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 2:21.44 | ||
10 | 46 | Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | PB 2:24.00 | ||
11 | 36 | Barbora StaňkováBarbora Staňková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 2:27.08 | ||
12 | 30 | Veronika BláhováVeronika Bláhová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:31.58 | ||
13 | 45 | Natálie MartererováNatálie Martererová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 2:38.70 | ||
Linda OuporováLinda Ouporová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StrakaJakub Straka | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.56 | ||||||||||||||
2 | Šimon ChaloupekŠimon Chaloupek | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.47 | ||||||||||||||
3 | Kilián HavlinaKilián Havlina | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.53 | ||||||||||||||
4 | Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 13.81 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 189 | Vendelín PetrášVendelín Petráš | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.59 | |||||||||||||
2 | Damián SoběhartDamián Soběhart | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 13.06 | ||||||||||||||
3 | 8 | David BalážDavid Baláž | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.88 | |||||||||||||
4 | 69 | Mikuláš GráfMikuláš Gráf | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 14.17 | |||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 12:55) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Václav PechoušekVáclav Pechoušek | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.79 | |||||||||||||
2 | 11 | Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko | 15 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 12.28 | |||||||||||||
3 | Denis BokšayDenis Bokšay | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 12.72 | ||||||||||||||
4 | František MošnaFrantišek Mošna | 15 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 12.99 | ||||||||||||||
5 | Jan KoubaJan Kouba | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 14.66 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StrakaJakub Straka | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.56 | |||
2 | 189 | Vendelín PetrášVendelín Petráš | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.59 | ||
3 | 9 | Václav PechoušekVáclav Pechoušek | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 11.79 | ||
4 | 11 | Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko | 15 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 12.28 | ||
5 | Šimon ChaloupekŠimon Chaloupek | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.47 | |||
6 | Kilián HavlinaKilián Havlina | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.53 | |||
7 | Denis BokšayDenis Bokšay | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 12.72 | |||
8 | František MošnaFrantišek Mošna | 15 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 12.99 | |||
9 | Damián SoběhartDamián Soběhart | 14 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 13.06 | |||
10 | Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 13.81 | |||
11 | 8 | David BalážDavid Baláž | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.88 | ||
12 | 69 | Mikuláš GráfMikuláš Gráf | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 14.17 | ||
13 | Jan KoubaJan Kouba | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 14.66 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 13:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk BarcalZdeněk Barcal | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.72 | ||||||||||||||
2 | 70 | Dan MüllerDan Müller | 12 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 10.79 | |||||||||||||
3 | Adam SunekAdam Sunek | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.09 | ||||||||||||||
4 | 3 | Petr ŠrailPetr Šrail | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 12.81 | |||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 13:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 | Šimon LažaŠimon Laža | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 10.41 | |||||||||||||
2 | 12 | David UbryDavid Ubry | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.80 | |||||||||||||
3 | Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 12.34 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 13:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dennis TiralaDennis Tirala | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.04 | ||||||||||||||
2 | Alfons BergerAlfons Berger | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 11.70 | ||||||||||||||
3 | 219 | David BukovskýDavid Bukovský | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 13.14 | |||||||||||||
4 | Jan PflanzerJan Pflanzer | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 13.22 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 13:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček | 13 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 11.23 | ||||||||||||||
2 | 82 | Vojtěch ČekanVojtěch Čekan | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 12.61 | |||||||||||||
3 | 216 | Ondřej HrstkaOndřej Hrstka | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 13.20 | |||||||||||||
4 | Daniel SoučekDaniel Souček | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 13.61 | ||||||||||||||
Jiří TrojáčekJiří Trojáček | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm Trojáček - DQ - běh v drahách |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 | Šimon LažaŠimon Laža | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 10.41 | ||
2 | Zdeněk BarcalZdeněk Barcal | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 10.72 | |||
3 | 70 | Dan MüllerDan Müller | 12 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 10.79 | ||
4 | Dennis TiralaDennis Tirala | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.04 | |||
5 | Adam SunekAdam Sunek | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.09 | |||
6 | Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček | 13 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 11.23 | |||
7 | Alfons BergerAlfons Berger | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 11.70 | |||
8 | 12 | David UbryDavid Ubry | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 2 | 11.80 | ||
9 | Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 12.34 | |||
10 | 82 | Vojtěch ČekanVojtěch Čekan | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 12.61 | ||
11 | 3 | Petr ŠrailPetr Šrail | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 12.81 | ||
12 | 219 | David BukovskýDavid Bukovský | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 13.14 | ||
13 | 216 | Ondřej HrstkaOndřej Hrstka | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 13.20 | ||
14 | Jan PflanzerJan Pflanzer | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 13.22 | |||
15 | Daniel SoučekDaniel Souček | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 13.61 | |||
Jiří TrojáčekJiří Trojáček | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | DQ |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Thea MálkováThea Málková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.62 | |||||||||||||
2 | 47 | Amálie HykšováAmálie Hykšová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 11.97 | |||||||||||||
3 | Tereza FroňkováTereza Froňková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 13.32 | ||||||||||||||
4 | 90 | Elena HoferováElena Hoferová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.42 | |||||||||||||
5 | Anna BendováAnna Bendová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.58 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 116 | Alžběta CírováAlžběta Círová | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 12.08 | |||||||||||||
2 | Magdalena DrožováMagdalena Drožová | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | 12.25 | ||||||||||||||
3 | 125 | Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 13.07 | |||||||||||||
4 | Eleonora VolfováEleonora Volfová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.14 | ||||||||||||||
5 | Šárka WedellováŠárka Wedellová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 13.28 | ||||||||||||||
6 | Laura JosefikováLaura Josefiková | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 14.26 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 12:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Anna MarkováAnna Marková | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 13.31 | |||||||||||||
2 | Tereza MišnerováTereza Mišnerová | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 14.66 | ||||||||||||||
3 | 6 | Barbora BlažkováBarbora Blažková | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 15.04 | |||||||||||||
4 | 52 | Jolana HorváthováJolana Horváthová | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 15.52 | |||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 12:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jola TrinerováJola Trinerová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 12.54 | ||||||||||||||
2 | 67 | Marie KučerováMarie Kučerová | 15 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 12.54 | |||||||||||||
3 | Sabina FischbachováSabina Fischbachová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.58 | ||||||||||||||
4 | Natálie PetridesováNatálie Petridesová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 13.62 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Thea MálkováThea Málková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.62 | ||
2 | 47 | Amálie HykšováAmálie Hykšová | 14 | SC Start Karlovy Vary | 6 | 11.97 | ||
3 | 116 | Alžběta CírováAlžběta Círová | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 12.08 | ||
4 | Magdalena DrožováMagdalena Drožová | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 6 | 12.25 | |||
5 | Jola TrinerováJola Trinerová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 12.54 | |||
5 | 67 | Marie KučerováMarie Kučerová | 15 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 12.54 | ||
7 | 125 | Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 13.07 | ||
8 | Eleonora VolfováEleonora Volfová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.14 | |||
9 | Šárka WedellováŠárka Wedellová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 13.28 | |||
10 | 4 | Anna MarkováAnna Marková | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 13.31 | ||
11 | Tereza FroňkováTereza Froňková | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 13.32 | |||
12 | 90 | Elena HoferováElena Hoferová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.42 | ||
13 | Anna BendováAnna Bendová | 14 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.58 | |||
13 | Sabina FischbachováSabina Fischbachová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.58 | |||
15 | Natálie PetridesováNatálie Petridesová | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 13.62 | |||
16 | Laura JosefikováLaura Josefiková | 14 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 14.26 | |||
17 | Tereza MišnerováTereza Mišnerová | 15 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 14.66 | |||
18 | 6 | Barbora BlažkováBarbora Blažková | 15 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 15.04 | ||
19 | 52 | Jolana HorváthováJolana Horváthová | 15 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 15.52 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 13:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Adéla PechouškováAdéla Pechoušková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.41 | |||||||||||||
2 | 167 | Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.47 | |||||||||||||
3 | Nella MerhulíkováNella Merhulíková | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 11.20 | ||||||||||||||
4 | Emma TomínováEmma Tomínová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.98 | ||||||||||||||
5 | Eliška VejvančickáEliška Vejvančická | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 12.57 | ||||||||||||||
6 | Dominika KässováDominika Kässová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 12.73 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 13:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole KůsováNicole Kůsová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.64 | ||||||||||||||
2 | 45 | Natálie MartererováNatálie Martererová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 12.13 | |||||||||||||
3 | Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.30 | ||||||||||||||
4 | Klára ŠlajsováKlára Šlajsová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 12.34 | ||||||||||||||
5 | 46 | Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.68 | |||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 13:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 10.90 | ||||||||||||||
2 | Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 11.10 | ||||||||||||||
3 | 141 | Lea MacháčkováLea Macháčková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.66 | |||||||||||||
4 | Lucie KormošováLucie Kormošová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 12.05 | ||||||||||||||
5 | 30 | Veronika BláhováVeronika Bláhová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.09 | |||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 13:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TintěrováAdéla Tintěrová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 12.95 | ||||||||||||||
2 | 159 | Marie ŠtěříkováMarie Štěříková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 13.04 | |||||||||||||
3 | Petra RybínováPetra Rybínová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 13.57 | ||||||||||||||
4 | Nina GrausováNina Grausová | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 13.62 | ||||||||||||||
5 | 161 | Kaila ConnellKaila Connell | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.82 | |||||||||||||
6 | Linda OuporováLinda Ouporová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 14.60 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 13:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta PacovskáAneta Pacovská | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 11.81 | ||||||||||||||
2 | Ellen StřechováEllen Střechová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 12.31 | ||||||||||||||
3 | Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 13.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla BrtkováAdéla Brtková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.05 | ||||||||||||||
5 | Kristýna DankováKristýna Danková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 13.45 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 13:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 12.82 | ||||||||||||||
2 | Tamara ZachováTamara Zachová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 14.10 | ||||||||||||||
3 | Eliška KlauzováEliška Klauzová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 14.34 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 14.47 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.2.2023 - 13:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | Barbora StaňkováBarbora Staňková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 12.02 | |||||||||||||
2 | Hana FremlováHana Fremlová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 13.01 | ||||||||||||||
3 | 164 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.10 | |||||||||||||
4 | 35 | Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 13.15 | |||||||||||||
5 | 53 | Emma KverkováEmma Kverková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.20 | |||||||||||||
6 | Zuzana ŠaškováZuzana Šašková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 13.47 | ||||||||||||||
Poznámky:Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Adéla PechouškováAdéla Pechoušková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 10.41 | ||
2 | 167 | Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.47 | ||
3 | Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 10.90 | |||
4 | Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 11.10 | |||
5 | Nella MerhulíkováNella Merhulíková | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 11.20 | |||
6 | Nicole KůsováNicole Kůsová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 11.64 | |||
7 | 141 | Lea MacháčkováLea Macháčková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.66 | ||
8 | Aneta PacovskáAneta Pacovská | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 5 | 11.81 | |||
9 | Emma TomínováEmma Tomínová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 11.98 | |||
10 | 36 | Barbora StaňkováBarbora Staňková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 12.02 | ||
11 | Lucie KormošováLucie Kormošová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 5 | 12.05 | |||
12 | 45 | Natálie MartererováNatálie Martererová | 12 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 12.13 | ||
13 | Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 12.30 | |||
14 | Ellen StřechováEllen Střechová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 12.31 | |||
15 | Klára ŠlajsováKlára Šlajsová | 12 | SKP Union Cheb z.s. | 1 | 12.34 | |||
16 | Eliška VejvančickáEliška Vejvančická | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 12.57 | |||
17 | 46 | Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 12.68 | ||
18 | Dominika KässováDominika Kässová | 12 | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 12.73 | |||
19 | Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 12.82 | |||
20 | Adéla TintěrováAdéla Tintěrová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 12.95 | |||
21 | Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 13.00 | |||
22 | Hana FremlováHana Fremlová | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 13.01 | |||
23 | 159 | Marie ŠtěříkováMarie Štěříková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 13.04 | ||
24 | Adéla BrtkováAdéla Brtková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.05 | |||
25 | 30 | Veronika BláhováVeronika Bláhová | 12 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.09 | ||
26 | 164 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 13.10 | ||
27 | 35 | Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 13.15 | ||
28 | 53 | Emma KverkováEmma Kverková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 13.20 | ||
29 | Kristýna DankováKristýna Danková | 13 | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 13.45 | |||
30 | Zuzana ŠaškováZuzana Šašková | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 13.47 | |||
31 | Petra RybínováPetra Rybínová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 13.57 | |||
32 | Nina GrausováNina Grausová | 13 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 13.62 | |||
33 | 161 | Kaila ConnellKaila Connell | 13 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 13.82 | ||
34 | Tamara ZachováTamara Zachová | 13 | SC Start Karlovy Vary | 5 | 14.10 | |||
35 | Eliška KlauzováEliška Klauzová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 14.34 | |||
36 | Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 14.47 | |||
37 | Linda OuporováLinda Ouporová | 13 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 14.60 |
4 x 200 m - Žáci
(so, 18.2.2023 - 16:06) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vančura, Andreovský, Fišer, Connell Vančura, Andreovský, Fišer, Connell | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:00.64 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Sitková, Holátová, Závodná, Cikaníková Sitková, Holátová, Závodná, Cikaníková | SC Start Karlovy Vary | 1 | 1:50.07 | |||||||||||||||
MS | Kyselá, Koněvalíková, Krýslová, Jurášová Kyselá, Koněvalíková, Krýslová, Jurášová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 1:50.68 | |||||||||||||||
MS | Čadová, Fischerová, Kapicová, Levová Čadová, Fischerová, Kapicová, Levová | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 1:51.29 | |||||||||||||||
MS | Michálková, Kučerová, Kožušníková, Szabo Michálková, Kučerová, Kožušníková, Szabo | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 2:03.51 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Prančlová, Vynáhlovská, Kulhánková, Suchardová Prančlová, Vynáhlovská, Kulhánková, Suchardová | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 2:25.29 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sitková, Holátová, Závodná, Cikaníková Sitková, Holátová, Závodná, Cikaníková | SC Start Karlovy Vary | 1 | 1:50.07 | ||||
2 | Kyselá, Koněvalíková, Krýslová, Jurášová Kyselá, Koněvalíková, Krýslová, Jurášová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 1:50.68 | ||||
3 | Čadová, Fischerová, Kapicová, Levová Čadová, Fischerová, Kapicová, Levová | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 1:51.29 | ||||
4 | Michálková, Kučerová, Kožušníková, Szabo Michálková, Kučerová, Kožušníková, Szabo | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 2:03.51 | ||||
5 | Prančlová, Vynáhlovská, Kulhánková, Suchardová Prančlová, Vynáhlovská, Kulhánková, Suchardová | SKP Union Cheb z.s. | 3 | 2:25.29 |
4 x 200 m - Atletická minipřípravka-hoši
(so, 18.2.2023 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Straka, Pokorný, Hoffman, Pechoušek Straka, Pokorný, Hoffman, Pechoušek | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 2:20.32 | |||||||||||||||
2 | 187 | Sacher, Havlina, Valuš, Gráf Sacher, Havlina, Valuš, Gráf | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:35.12 | ||||||||||||||
3 | Soběhart, Mošna, Petráš, Ševčenko Soběhart, Mošna, Petráš, Ševčenko | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 2:36.41 | |||||||||||||||
4 | 181 | Schwarz, Kožený, Chaloupek, Baláž Schwarz, Kožený, Chaloupek, Baláž | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:41.92 | ||||||||||||||
5 | Dienes, Turek, Kulkovský, Svěcený Dienes, Turek, Kulkovský, Svěcený | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 2:47.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 200 m - Atletická přípravka-hoši
(so, 18.2.2023 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 | Laža, Novák, Lebeda, Šrail Laža, Novák, Lebeda, Šrail | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 2:10.64 | ||||||||||||||
2 | Sunek, Barcal, Andreovský, Šedivý Sunek, Barcal, Andreovský, Šedivý | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 2:13.25 | |||||||||||||||
3 | 215 | Kolovrátek, Valíček, Čapla, Müller Kolovrátek, Valíček, Čapla, Müller | SC Start Karlovy Vary | 3 | 2:13.88 | ||||||||||||||
4 | Tirala, Koudelka, Had, Ubry Tirala, Koudelka, Had, Ubry | SKP Union Cheb z.s. | 6 | 2:18.00 | |||||||||||||||
5 | Berger, Pflanzer, Trojáček, Čekan Berger, Pflanzer, Trojáček, Čekan | Atletika Ostrov, z.s. | 1 | 2:36.80 | |||||||||||||||
6 | 219 | Bukovský, Souček, Bokšay, Kubín Bukovský, Souček, Bokšay, Kubín | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 2:38.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 200 m - Atletická minipřípravka-dívky
(so, 18.2.2023 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 47 | Hykšová, Líbenkova, Prokešová, Illichová Hykšová, Líbenkova, Prokešová, Illichová | SC Start Karlovy Vary | 3 | 2:34.38 | ||||||||||||||
2 | Trinerová, Málková, Hergethová, Hoferová Trinerová, Málková, Hergethová, Hoferová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 2:34.96 | |||||||||||||||
3 | Drožová, Josefiková, Marková, Círová Drožová, Josefiková, Marková, Círová | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 2:35.61 | |||||||||||||||
4 | 155 | Zieglerová, Lepičová, Vitvarová, Kučerová Zieglerová, Lepičová, Vitvarová, Kučerová | SC Start Karlovy Vary | 6 | 2:45.25 | ||||||||||||||
5 | Bendová, Wedellová, Volfová, Korbelová Bendová, Wedellová, Volfová, Korbelová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:49.64 | |||||||||||||||
6 | Špičková, Černoková, Fremlová, Blažková Špičková, Černoková, Fremlová, Blažková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 2:50.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.2.2023 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Svobodová, Štěříková, Šarkánová, Pechoušková Svobodová, Štěříková, Šarkánová, Pechoušková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 2:10.45 | ||||||||||||||
2 | Chlapovičová, Merhulíková, Kässová, Jureková Chlapovičová, Merhulíková, Kässová, Jureková | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 2:14.68 | |||||||||||||||
3 | Pacovská, Pszota, Šlajsová, Staňková Pacovská, Pszota, Šlajsová, Staňková | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 2:21.85 | |||||||||||||||
4 | Bátová, Střechová, Zachová, Kolovrátková Bátová, Střechová, Zachová, Kolovrátková | SC Start Karlovy Vary | 1 | 2:26.69 | |||||||||||||||
5 | Horvathová, Rybínová, Ouporová, Martererová Horvathová, Rybínová, Ouporová, Martererová | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 2:37.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kůsová, Tomínová, Hamouzová, Macháčková Kůsová, Tomínová, Hamouzová, Macháčková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:18.49 | |||||||||||||||
2 | Fremlová, Černá, Tintěrová, Burleová Fremlová, Černá, Tintěrová, Burleová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:31.69 | |||||||||||||||
3 | Šašková, Mudrová, Connell, Bláhová Šašková, Mudrová, Connell, Bláhová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:34.15 | |||||||||||||||
4 | Blažková, Dvořáková, Brtková, Kverková Blažková, Dvořáková, Brtková, Kverková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:35.62 | |||||||||||||||
5 | Lišková, Danková, Doffková, Doffková Lišková, Danková, Doffková, Doffková | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 2:36.09 | |||||||||||||||
6 | Olšanová, Klauzová, Kuchařová, Horváthová Olšanová, Klauzová, Kuchařová, Horváthová | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 2:56.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 168 | Svobodová, Štěříková, Šarkánová, Pechoušková Svobodová, Štěříková, Šarkánová, Pechoušková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 2:10.45 | |||
2 | Chlapovičová, Merhulíková, Kässová, Jureková Chlapovičová, Merhulíková, Kässová, Jureková | Atletika Ostrov, z.s. | 3 | 2:14.68 | ||||
3 | Kůsová, Tomínová, Hamouzová, Macháčková Kůsová, Tomínová, Hamouzová, Macháčková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:18.49 | ||||
4 | Pacovská, Pszota, Šlajsová, Staňková Pacovská, Pszota, Šlajsová, Staňková | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 2:21.85 | ||||
5 | Bátová, Střechová, Zachová, Kolovrátková Bátová, Střechová, Zachová, Kolovrátková | SC Start Karlovy Vary | 1 | 2:26.69 | ||||
6 | Fremlová, Černá, Tintěrová, Burleová Fremlová, Černá, Tintěrová, Burleová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 2:31.69 | ||||
7 | Šašková, Mudrová, Connell, Bláhová Šašková, Mudrová, Connell, Bláhová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:34.15 | ||||
8 | Blažková, Dvořáková, Brtková, Kverková Blažková, Dvořáková, Brtková, Kverková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:35.62 | ||||
9 | Lišková, Danková, Doffková, Doffková Lišková, Danková, Doffková, Doffková | SKP Union Cheb z.s. | 4 | 2:36.09 | ||||
10 | Horvathová, Rybínová, Ouporová, Martererová Horvathová, Rybínová, Ouporová, Martererová | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 2:37.86 | ||||
11 | Olšanová, Klauzová, Kuchařová, Horváthová Olšanová, Klauzová, Kuchařová, Horváthová | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | 2:56.39 |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Skupina)
Skupina 01 (so, 18.2.2023 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 189 |
Vendelín PetrášVendelín Petráš
SKP Union Cheb z.s. |
14 | 6 | PB 3.57 | 3.57 | 3.40 | 3.48 | 3.57 | ||||||||||
2 |
Filip PokornýFilip Pokorný
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 7 | PB 3.50 | x | 3.50 | 3.33 | 3.50 | |||||||||||
3 |
Šimon ChaloupekŠimon Chaloupek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 2 | PB 3.31 | 3.09 | 3.31 | 3.25 | 3.31 | |||||||||||
4 |
Ladislav DienesLadislav Dienes
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 1 | PB 3.25 | 3.25 | 2.82 | 3.14 | 3.25 | |||||||||||
5 |
Michael ValušMichael Valuš
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 11 | PB 3.19 | 3.08 | 3.07 | 3.19 | 3.19 | |||||||||||
6 | 187 |
Tobias SacherTobias Sacher
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 8 | PB 3.18 | 3.11 | 3.16 | 3.18 | 3.18 | ||||||||||
7 | 31 |
Petr SvěcenýPetr Svěcený
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 9 | PB 3.01 | 2.86 | 3.01 | x | 3.01 | ||||||||||
8 | 27 |
Šimon KubínŠimon Kubín
ŠAK Chodov, z. s. |
14 | 4 | PB 2.45 | 2.28 | 2.21 | 2.45 | 2.45 | ||||||||||
9 |
Mário KulkovskýMário Kulkovský
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 5 | PB 2.21 | 2.21 | 2.19 | 2.19 | 2.21 | |||||||||||
10 |
Filip TurekFilip Turek
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 10 | PB 2.05 | 2.00 | 2.05 | x | 2.05 | |||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skupina 02 (so, 18.2.2023 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VlčekTomáš Vlček
SC Start Karlovy Vary |
15 | 6 | PB 2.96 | 2.80 | 2.96 | 2.78 | 2.96 | |||||||||||
2 |
Antonín KoženýAntonín Kožený
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 2 | PB 2.81 | 2.81 | 2.72 | 2.40 | 2.81 | |||||||||||
3 | 11 |
Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko
SKP Union Cheb z.s. |
15 | 4 | PB 2.71 | 2.71 | 2.71 | 2.61 | 2.71 | ||||||||||
4 |
František MošnaFrantišek Mošna
SKP Union Cheb z.s. |
15 | 3 | PB 2.59 | 2.59 | 2.58 | 2.40 | 2.59 | |||||||||||
5 |
Matěj VejvančickýMatěj Vejvančický
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 5 | PB 2.15 | 1.75 | 2.15 | 2.12 | 2.15 | |||||||||||
6 |
Jan KoubaJan Kouba
Atletika Ostrov, z.s. |
15 | 1 | PB 2.09 | 2.09 | 2.02 | 2.03 | 2.09 | |||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)
Skupina 01 (so, 18.2.2023 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 212 |
Václav LebedaVáclav Lebeda
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 5 | PB 3.91 | 3.84 | 3.80 | 3.91 | 3.91 | ||||||||||
2 |
Adam SunekAdam Sunek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 8 | PB 3.91 | 3.77 | 3.64 | 3.91 | 3.91 | |||||||||||
3 | 156 |
Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 1 | PB 3.89 | 3.89 | 3.88 | 3.89 | 3.89 | ||||||||||
4 |
Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka
SKP Union Cheb z.s. |
12 | 4 | PB 3.84 | 3.84 | 3.73 | 3.59 | 3.84 | |||||||||||
5 |
Zdeněk BarcalZdeněk Barcal
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 2 | PB 3.81 | 3.81 | 3.68 | 3.44 | 3.81 | |||||||||||
6 | 70 |
Dan MüllerDan Müller
SC Start Karlovy Vary |
12 | 6 | PB 3.74 | 3.36 | 3.70 | 3.74 | 3.74 | ||||||||||
7 | 229 |
Štěpán NovákŠtěpán Novák
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 7 | PB 3.62 | 3.29 | 3.62 | 3.51 | 3.62 | ||||||||||
8 | 12 |
David UbryDavid Ubry
SKP Union Cheb z.s. |
12 | 10 | PB 3.59 | 3.59 | 3.30 | 3.09 | 3.59 | ||||||||||
9 |
Ondřej ČaplaOndřej Čapla
SC Start Karlovy Vary |
12 | 3 | PB 3.57 | 3.27 | 3.57 | 3.41 | 3.57 | |||||||||||
10 | 3 |
Petr ŠrailPetr Šrail
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 9 | PB 3.30 | 3.27 | 3.29 | 3.30 | 3.30 | ||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skupina 02 (so, 18.2.2023 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 215 |
Jan KolovrátekJan Kolovrátek
SC Start Karlovy Vary |
13 | 4 | PB 3.89 | 3.89 | 3.84 | 3.64 | 3.89 | ||||||||||
2 |
Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček
SC Start Karlovy Vary |
13 | 8 | PB 3.77 | 3.50 | 3.47 | 3.77 | 3.77 | |||||||||||
3 | 82 |
Vojtěch ČekanVojtěch Čekan
Atletika Ostrov, z.s. |
13 | 3 | PB 3.62 | 3.62 | 3.22 | 3.05 | 3.62 | ||||||||||
4 |
Alfons BergerAlfons Berger
Atletika Ostrov, z.s. |
13 | 1 | PB 3.53 | 3.52 | 3.40 | 3.53 | 3.53 | |||||||||||
5 | 72 |
Oldřich ŠedivýOldřich Šedivý
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
13 | 7 | PB 3.49 | 3.29 | 3.49 | 3.40 | 3.49 | ||||||||||
6 |
Jan PflanzerJan Pflanzer
Atletika Ostrov, z.s. |
13 | 5 | PB 3.20 | 3.11 | 3.20 | 3.02 | 3.20 | |||||||||||
7 |
Daniel SoučekDaniel Souček
ŠAK Chodov, z. s. |
13 | 6 | PB 2.99 | 2.86 | 2.85 | 2.99 | 2.99 | |||||||||||
8 | 219 |
David BukovskýDavid Bukovský
ŠAK Chodov, z. s. |
13 | 2 | PB 2.91 | x | 2.91 | x | 2.91 | ||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Skupina)
Skupina 01 (so, 18.2.2023 - 11:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdalena DrožováMagdalena Drožová
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 3 | PB 3.27 | 3.19 | 3.27 | 3.25 | 3.27 | |||||||||||
2 |
Jana HergethováJana Hergethová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 4 | PB 3.13 | 3.13 | 3.08 | 2.99 | 3.13 | |||||||||||
3 | 47 |
Amálie HykšováAmálie Hykšová
SC Start Karlovy Vary |
14 | 6 | PB 3.07 | 3.07 | 2.97 | 3.03 | 3.07 | ||||||||||
4 | 116 |
Alžběta CírováAlžběta Círová
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 1 | PB 3.02 | 3.02 | 2.98 | 2.95 | 3.02 | ||||||||||
5 | 155 |
Petra ZieglerováPetra Zieglerová
SC Start Karlovy Vary |
14 | 11 | PB 2.82 | 2.82 | 2.76 | 2.79 | 2.82 | ||||||||||
6 |
Eleonora VolfováEleonora Volfová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 10 | PB 2.75 | 2.63 | 2.75 | 2.58 | 2.75 | |||||||||||
7 | 55 |
Kamila ČernokováKamila Černoková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 2 | PB 2.72 | 2.72 | 2.70 | 2.59 | 2.72 | ||||||||||
8 |
Laura JosefikováLaura Josefiková
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 7 | PB 2.68 | 2.59 | 2.68 | 2.49 | 2.68 | |||||||||||
9 | 43 |
Ella LepičováElla Lepičová
SC Start Karlovy Vary |
14 | 8 | PB 2.66 | 2.29 | x | 2.66 | 2.66 | ||||||||||
10 | 90 |
Elena HoferováElena Hoferová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 5 | PB 2.54 | 2.52 | 2.54 | 2.45 | 2.54 | ||||||||||
11 |
Adela LíbenkovaAdela Líbenkova
SC Start Karlovy Vary |
14 | 9 | PB 2.49 | 2.45 | 2.33 | 2.49 | 2.49 | |||||||||||
12 |
Laura KoročínskáLaura Koročínská
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 12 | PB 2.03 | 1.98 | 2.01 | 2.03 | 2.03 | |||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skupina 02 (so, 18.2.2023 - 11:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ŠpičkováAdéla Špičková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 6 | PB 3.26 | 3.07 | 3.25 | 3.26 | 3.26 | |||||||||||
2 | 39 |
Zora FremlováZora Fremlová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 2 | PB 2.79 | 2.79 | 2.69 | 2.73 | 2.79 | ||||||||||
3 | 1 |
Lucie Anna KorbelováLucie Anna Korbelová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 4 | PB 2.66 | 2.22 | 2.55 | 2.66 | 2.66 | ||||||||||
4 |
Tereza MišnerováTereza Mišnerová
Atletika Ostrov, z.s. |
15 | 5 | PB 2.55 | 2.03 | 2.55 | x | 2.55 | |||||||||||
5 | 52 |
Jolana HorváthováJolana Horváthová
ŠAK Chodov, z. s. |
15 | 3 | PB 2.47 | 2.10 | 2.19 | 2.47 | 2.47 | ||||||||||
6 | 6 |
Barbora BlažkováBarbora Blažková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 1 | PB 2.13 | 2.10 | 2.00 | 2.13 | 2.13 | ||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)
Skupina 01 (so, 18.2.2023 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 167 |
Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 12 | PB 4.28 | 4.28 | 4.20 | 4.08 | 4.28 | ||||||||||
2 | 168 |
Elen SvobodováElen Svobodová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 11 | PB 3.93 | 3.76 | 3.93 | 3.72 | 3.93 | ||||||||||
3 |
Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová
ŠAK Chodov, z. s. |
12 | 2 | PB 3.87 | 3.69 | 3.75 | 3.87 | 3.87 | |||||||||||
4 |
Nicole KůsováNicole Kůsová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 6 | PB 3.68 | 3.41 | 3.58 | 3.68 | 3.68 | |||||||||||
5 |
Nella MerhulíkováNella Merhulíková
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 9 | PB 3.65 | 3.46 | 3.56 | 3.65 | 3.65 | |||||||||||
6 |
Lucie KormošováLucie Kormošová
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 5 | PB 3.57 | 3.51 | 3.57 | 3.56 | 3.57 | |||||||||||
7 | 65 |
Julie JurekováJulie Jureková
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 4 | PB 3.57 | 3.51 | 3.28 | 3.57 | 3.57 | ||||||||||
8 |
Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 3 | PB 3.57 | 3.57 | 3.41 | 3.36 | 3.57 | |||||||||||
9 |
Klára ŠlajsováKlára Šlajsová
SKP Union Cheb z.s. |
12 | 13 | PB 3.36 | 3.21 | 2.99 | 3.36 | 3.36 | |||||||||||
10 | 45 |
Natálie MartererováNatálie Martererová
ŠAK Chodov, z. s. |
12 | 8 | PB 3.09 | 3.09 | 2.83 | 2.88 | 3.09 | ||||||||||
11 |
Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s. |
12 | 14 | PB 3.08 | 2.97 | 3.05 | 3.08 | 3.08 | |||||||||||
12 |
Karolína BátováKarolína Bátová
SC Start Karlovy Vary |
12 | 1 | PB 3.05 | 3.05 | 2.82 | 2.94 | 3.05 | |||||||||||
13 |
Pavla OlšanováPavla Olšanová
ŠAK Chodov, z. s. |
12 | 10 | PB 2.94 | 2.69 | 2.90 | 2.94 | 2.94 | |||||||||||
14 |
Tereza LiškováTereza Lišková
SKP Union Cheb z.s. |
12 | 7 | PB 2.90 | 2.82 | 2.88 | 2.90 | 2.90 | |||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skupina 02 (so, 18.2.2023 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla BrtkováAdéla Brtková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
13 | 1 | PB 3.77 | 3.77 | x | 3.09 | 3.77 | |||||||||||
2 |
Ellen StřechováEllen Střechová
SC Start Karlovy Vary |
13 | 15 | PB 3.76 | 3.76 | 3.61 | 3.34 | 3.76 | |||||||||||
3 | 53 |
Emma KverkováEmma Kverková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
13 | 10 | PB 3.55 | 2.84 | 3.55 | 2.96 | 3.55 | ||||||||||
4 |
Aneta PacovskáAneta Pacovská
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 12 | PB 3.49 | 3.49 | 3.36 | 3.31 | 3.49 | |||||||||||
5 |
Sofie PszotaSofie Pszota
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 13 | PB 3.38 | 3.35 | 3.15 | 3.38 | 3.38 | |||||||||||
6 |
Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
13 | 5 | PB 3.37 | 3.11 | 3.19 | 3.37 | 3.37 | |||||||||||
7 | 36 |
Barbora StaňkováBarbora Staňková
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 14 | PB 3.28 | 3.28 | 3.04 | 3.12 | 3.28 | ||||||||||
8 |
Hana FremlováHana Fremlová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
13 | 3 | PB 3.20 | 3.20 | 3.12 | 3.19 | 3.20 | |||||||||||
9 |
Tamara ZachováTamara Zachová
SC Start Karlovy Vary |
13 | 16 | PB 3.16 | 2.91 | 2.64 | 3.16 | 3.16 | |||||||||||
10 | 109 |
Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková
SC Start Karlovy Vary |
13 | 8 | PB 2.82 | 2.79 | 2.82 | x | 2.82 | ||||||||||
11 |
Kristýna DankováKristýna Danková
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 2 | PB 2.79 | 2.75 | 2.79 | 2.75 | 2.79 | |||||||||||
12 |
Eliška KlauzováEliška Klauzová
ŠAK Chodov, z. s. |
13 | 7 | PB 2.78 | 2.78 | 2.54 | x | 2.78 | |||||||||||
13 |
Nina GrausováNina Grausová
Atletika Ostrov, z.s. |
13 | 4 | PB 2.76 | 2.76 | 2.61 | 2.69 | 2.76 | |||||||||||
14 |
Ema HrubáEma Hrubá
Atletika Ostrov, z.s. |
13 | 6 | PB 2.69 | 2.58 | 2.69 | 2.59 | 2.69 | |||||||||||
15 |
Linda OuporováLinda Ouporová
ŠAK Chodov, z. s. |
13 | 11 | PB 2.42 | 2.42 | 2.27 | 2.36 | 2.42 | |||||||||||
16 |
Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová
ŠAK Chodov, z. s. |
13 | 9 | PB 2.20 | 2.20 | 1.98 | 2.03 | 2.20 | |||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši (Skupina)
Skupina 01 (so, 18.2.2023 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip PokornýFilip Pokorný
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 5 | PB 06.93 | 06.93 | 05.60 | 06.30 | 6.93 | |||||||||||
2 |
Michael ValušMichael Valuš
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 8 | PB 06.22 | 05.48 | 06.22 | 05.85 | 6.22 | |||||||||||
3 |
Filip TurekFilip Turek
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 7 | PB 05.67 | 05.67 | 05.17 | 05.26 | 5.67 | |||||||||||
4 |
Kilián HavlinaKilián Havlina
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 2 | PB 05.40 | 04.86 | 05.40 | 04.68 | 5.40 | |||||||||||
5 |
Ladislav DienesLadislav Dienes
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 1 | PB 04.77 | 04.72 | 04.77 | 04.25 | 4.77 | |||||||||||
6 |
Šimon ChaloupekŠimon Chaloupek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 3 | PB 04.66 | 04.66 | 04.36 | 04.48 | 4.66 | |||||||||||
7 |
Damián SoběhartDamián Soběhart
SKP Union Cheb z.s. |
14 | 6 | PB 04.54 | x | 04.54 | 04.25 | 4.54 | |||||||||||
8 |
Mário KulkovskýMário Kulkovský
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 4 | PB 04.50 | 04.37 | 04.50 | 04.40 | 4.50 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skupina 02 (so, 18.2.2023 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín KoženýAntonín Kožený
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 3 | PB 05.30 | 05.30 | 04.65 | 04.87 | 5.30 | |||||||||||
2 | 9 |
Václav PechoušekVáclav Pechoušek
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 4 | PB 05.00 | 05.00 | 04.90 | 04.52 | 5.00 | ||||||||||
3 |
Denis BokšayDenis Bokšay
ŠAK Chodov, z. s. |
15 | 1 | PB 04.90 | 04.62 | 04.90 | 04.32 | 4.90 | |||||||||||
4 |
Tomáš VlčekTomáš Vlček
SC Start Karlovy Vary |
15 | 6 | PB 04.55 | x | 04.55 | 04.40 | 4.55 | |||||||||||
5 | 154 |
Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov
ŠAK Chodov, z. s. |
15 | 2 | PB 04.45 | 04.45 | 04.42 | 04.25 | 4.45 | ||||||||||
6 |
Matěj VejvančickýMatěj Vejvančický
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 5 | PB 03.69 | 02.66 | 03.69 | x | 3.69 | |||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky (Skupina)
Skupina 01 (so, 18.2.2023 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 116 |
Alžběta CírováAlžběta Círová
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 2 | PB 06.23 | 05.69 | 06.23 | 06.06 | 6.23 | ||||||||||
2 |
Jana HergethováJana Hergethová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 4 | PB 05.86 | 05.41 | x | 05.86 | 5.86 | |||||||||||
3 |
Sára ProkešováSára Prokešová
SC Start Karlovy Vary |
14 | 8 | PB 05.65 | 05.65 | 04.49 | 05.26 | 5.65 | |||||||||||
4 |
Anna VitvarováAnna Vitvarová
SC Start Karlovy Vary |
14 | 10 | PB 05.55 | 05.25 | 04.77 | 05.55 | 5.55 | |||||||||||
5 |
Laura KoročínskáLaura Koročínská
Atletika Ostrov, z.s. |
14 | 6 | PB 05.22 | 04.95 | 04.43 | 05.22 | 5.22 | |||||||||||
6 |
Emma KalinaEmma Kalina
SC Start Karlovy Vary |
14 | 5 | PB 05.07 | 05.02 | 04.81 | 05.07 | 5.07 | |||||||||||
7 |
Anna BendováAnna Bendová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 1 | PB 04.87 | 03.45 | 04.87 | 04.31 | 4.87 | |||||||||||
8 |
Adela LíbenkovaAdela Líbenkova
SC Start Karlovy Vary |
14 | 7 | PB 04.74 | 04.51 | 04.41 | 04.74 | 4.74 | |||||||||||
9 |
Sofie SteinováSofie Steinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 9 | PB 04.37 | 04.35 | 03.73 | 04.37 | 4.37 | |||||||||||
10 | 55 |
Kamila ČernokováKamila Černoková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
14 | 3 | PB 04.35 | 04.35 | 03.89 | 03.70 | 4.35 | ||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skupina 02 (so, 18.2.2023 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 150 |
Beáta IllichováBeáta Illichová
SC Start Karlovy Vary |
15 | 2 | PB 07.30 | 07.15 | 06.84 | 07.30 | 7.30 | ||||||||||
2 | 67 |
Marie KučerováMarie Kučerová
SC Start Karlovy Vary |
15 | 4 | PB 05.55 | 05.45 | 04.66 | 05.55 | 5.55 | ||||||||||
3 |
Adéla ŠpičkováAdéla Špičková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 6 | PB 05.16 | 05.16 | 04.68 | 04.57 | 5.16 | |||||||||||
4 |
Natálie PetridesováNatálie Petridesová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 5 | PB 04.72 | 04.72 | 04.36 | 04.15 | 4.72 | |||||||||||
5 | 1 |
Lucie Anna KorbelováLucie Anna Korbelová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 3 | PB 04.35 | 04.32 | 04.35 | 04.27 | 4.35 | ||||||||||
6 |
Sabina FischbachováSabina Fischbachová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
15 | 1 | PB 04.02 | 03.45 | 04.02 | 03.26 | 4.02 | |||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Skupina)
Skupina 01 (so, 18.2.2023 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie MudrováValerie Mudrová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 9 | PB 09.88 | 09.88 | 09.30 | 08.60 | 9.88 | |||||||||||
2 | 46 |
Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 4 | PB 08.79 | 06.56 | 08.79 | 08.45 | 8.79 | ||||||||||
3 |
Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 3 | PB 07.84 | 07.37 | 07.45 | 07.84 | 7.84 | |||||||||||
4 |
Eliška VejvančickáEliška Vejvančická
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 11 | PB 07.76 | 07.50 | 07.76 | 06.70 | 7.76 | |||||||||||
5 |
Nella MerhulíkováNella Merhulíková
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 8 | PB 07.25 | 07.12 | 07.25 | 06.98 | 7.25 | |||||||||||
6 |
Pavla OlšanováPavla Olšanová
ŠAK Chodov, z. s. |
12 | 10 | PB 06.70 | 06.70 | 06.40 | 05.48 | 6.70 | |||||||||||
7 |
Dominika KässováDominika Kässová
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 6 | PB 06.05 | 05.28 | 05.60 | 06.05 | 6.05 | |||||||||||
8 | 65 |
Julie JurekováJulie Jureková
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 5 | PB 05.93 | 05.60 | 05.52 | 05.93 | 5.93 | ||||||||||
9 |
Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s. |
12 | 12 | PB 05.86 | 05.53 | 04.85 | 05.86 | 5.86 | |||||||||||
10 |
Karolína BátováKarolína Bátová
SC Start Karlovy Vary |
12 | 2 | PB 05.40 | 05.40 | 05.15 | 04.85 | 5.40 | |||||||||||
11 |
Tereza LiškováTereza Lišková
SKP Union Cheb z.s. |
12 | 7 | PB 04.35 | 03.95 | 04.00 | 04.35 | 4.35 | |||||||||||
47 |
Amálie HykšováAmálie Hykšová
SC Start Karlovy Vary |
14 | 1 | NM | - | - | - | - | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skupina 02 (so, 18.2.2023 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlauzováEliška Klauzová
ŠAK Chodov, z. s. |
13 | 6 | PB 07.00 | 07.00 | 06.40 | 05.74 | 7.00 | |||||||||||
2 |
Nela KarpowitzováNela Karpowitzová
SC Start Karlovy Vary |
13 | 5 | PB 06.65 | x | 05.75 | 06.65 | 6.65 | |||||||||||
3 |
Adéla TintěrováAdéla Tintěrová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
13 | 10 | PB 06.62 | 04.46 | 06.62 | 05.20 | 6.62 | |||||||||||
4 |
Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 2 | PB 06.40 | 05.45 | 06.40 | x | 6.40 | |||||||||||
5 | 35 |
Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 3 | PB 05.63 | 04.83 | x | 05.63 | 5.63 | ||||||||||
6 |
Sofie PszotaSofie Pszota
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 8 | PB 05.53 | 05.53 | 05.20 | 05.35 | 5.53 | |||||||||||
7 |
Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová
ŠAK Chodov, z. s. |
13 | 7 | PB 05.47 | 04.57 | 05.47 | 04.96 | 5.47 | |||||||||||
8 |
Ema HrubáEma Hrubá
Atletika Ostrov, z.s. |
13 | 4 | PB 04.50 | 04.50 | 04.40 | 04.40 | 4.50 | |||||||||||
9 | 166 |
Veronika ČernáVeronika Černá
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
13 | 1 | PB 04.46 | 04.46 | x | x | 4.46 | ||||||||||
10 |
Petra RybínováPetra Rybínová
ŠAK Chodov, z. s. |
13 | 9 | PB 04.35 | 04.35 | 03.26 | 04.35 | 4.35 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod plným míčem 2kg - Atletická přípravka-hoši (Skupina)
Skupina 01 (so, 18.2.2023 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 |
Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
12 | 1 | PB 05.10 | 05.10 | 04.88 | 05.03 | 5.10 | ||||||||||
2 | 212 |
Václav LebedaVáclav Lebeda
Atletika Ostrov, z.s. |
12 | 3 | PB 05.00 | 04.40 | 05.00 | 04.95 | 5.00 | ||||||||||
3 |
Ondřej ČaplaOndřej Čapla
SC Start Karlovy Vary |
12 | 2 | PB 04.35 | 04.35 | 04.06 | 03.70 | 4.35 | |||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Skupina 02 (so, 18.2.2023 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dennis TiralaDennis Tirala
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 4 | PB 05.40 | 05.40 | 05.05 | 04.76 | 5.40 | |||||||||||
2 | 217 |
Daniel HadDaniel Had
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 1 | PB 04.30 | 04.10 | 04.30 | x | 4.30 | ||||||||||
3 | 216 |
Ondřej HrstkaOndřej Hrstka
SKP Union Cheb z.s. |
13 | 2 | PB 04.03 | 03.97 | 03.98 | 04.03 | 4.03 | ||||||||||
4 |
Jiří TrojáčekJiří Trojáček
Atletika Ostrov, z.s. |
13 | 5 | PB 03.25 | 03.25 | 03.25 | 03.15 | 3.25 | |||||||||||
5 | 226 |
Sebastian ŠťastnýSebastian Šťastný
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
13 | 3 | PB 03.15 | 03.05 | 03.15 | 02.63 | 3.15 | ||||||||||
Celkem 5 závodníků |