Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje předžactva v hale /uzavřené/

Praha - Strahov (18. 2. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 07.30
2 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 07.63
3 Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 07.82
4 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.23
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.20
2 Vojta SüssenbeckVojta Süssenbeck 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 08.50
3 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.95
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 07.30
2 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 07.63
3 Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 07.82
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.20
5 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.23
6 Vojta SüssenbeckVojta Süssenbeck 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 08.50
7 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.95

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.89
2 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.02
3 19 Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 09.50
4 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.61
5 Nicolas MarkusekNicolas Markusek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.85
6 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.79
2 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.90
3 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.13
4 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.83
5 Matyáš KroulíkMatyáš Kroulík 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.79
2 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.89
3 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.90
4 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.02
5 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.13
6 19 Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 09.50
7 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.61
8 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.83
9 Nicolas MarkusekNicolas Markusek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.85
10 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.98
11 Matyáš KroulíkMatyáš Kroulík 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.58

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.14
2 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 08.52
3 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.53
4 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.62
5 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.70
6 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.87
2 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 08.89
3 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 08.95
4 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 SB 09.10
5 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.24
2 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 08.71
3 26 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.84
4 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.89
5 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.14
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.24
3 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 08.52
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.53
5 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.62
6 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.70
7 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 08.71
8 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.84
8 26 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.84
10 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.87
11 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 08.89
11 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.89
13 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 08.95
14 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 SB 09.10
15 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.19
16 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 09.57

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.21
2 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.39
3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.62
4 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 08.69
5 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.75
6 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.03
2 10 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.32
3 Tereza JiskrováTereza Jiskrová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.51
4 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.55
5 Klára LinhartováKlára Linhartová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.70
6 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana LapinováJana Lapinová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.70
2 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.73
3 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 09.78
4 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 09.82
5 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.88
6 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.97
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 09.88
2 152 Zuzana SuchardováZuzana Suchardová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 10.08
3 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 10.09
4 Natálie JohnováNatálie Johnová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 10.26
5 Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 10.76
6 Eliška KulhánkováEliška Kulhánková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 11.09
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.83
2 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.33
3 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.41
4 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.87
5 Eliška ČornyjováEliška Čornyjová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 10.05
6 Emma HamousováEmma Hamousová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 10.07
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.70
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.27
3 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.34
4 Pavlína ŠmídováPavlína Šmídová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.80
5 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.02
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.21
2 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.39
3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.62
4 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 08.69
5 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.70
6 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.75
7 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.83
8 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.03
9 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.05
10 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.27
11 10 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.32
12 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.33
13 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.34
14 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.41
15 Tereza JiskrováTereza Jiskrová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.51
16 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.55
17 Klára LinhartováKlára Linhartová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.70
17 Jana LapinováJana Lapinová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.70
19 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.73
20 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 09.78
21 Pavlína ŠmídováPavlína Šmídová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.80
22 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 09.82
23 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.85
24 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.87
25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.88
25 Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 09.88
27 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.97
28 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.02
29 Eliška ČornyjováEliška Čornyjová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 10.05
30 Emma HamousováEmma Hamousová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 10.07
31 152 Zuzana SuchardováZuzana Suchardová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 10.08
32 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 10.09
33 Natálie JohnováNatálie Johnová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 10.26
34 Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 10.76
35 Eliška KulhánkováEliška Kulhánková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 11.09

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StrakaJakub Straka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.28
2 187 Tobias SacherTobias Sacher 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.47
3 Kilián HavlinaKilián Havlina 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.65
4 Ladislav DienesLadislav Dienes 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.78
5 27 Šimon KubínŠimon Kubín 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.31
6 Mário KulkovskýMário Kulkovský 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.33
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 153 Lukáš HoffmanLukáš Hoffman 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.07
2 31 Petr SvěcenýPetr Svěcený 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.10
3 Michael ValušMichael Valuš 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.70
4 181 Jonáš SchwarzJonáš Schwarz 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.79
5 69 Mikuláš GráfMikuláš Gráf 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.95
6 Filip TurekFilip Turek 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.56
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PokornýFilip Pokorný 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.65
2 Damián SoběhartDamián Soběhart 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 10.90
3 8 David BalážDavid Baláž 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.54
4 Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.60
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Václav PechoušekVáclav Pechoušek 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.93
2 Tomáš VlčekTomáš Vlček 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.17
3 František MošnaFrantišek Mošna 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 11.17
4 Matěj VejvančickýMatěj Vejvančický 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.43
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis BokšayDenis Bokšay 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.02
2 Antonín KoženýAntonín Kožený 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.15
3 154 Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.60
4 Jan KoubaJan Kouba 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 12.07
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PokornýFilip Pokorný 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.65
2 9 Václav PechoušekVáclav Pechoušek 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.93
3 153 Lukáš HoffmanLukáš Hoffman 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.07
4 31 Petr SvěcenýPetr Svěcený 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.10
5 Jakub StrakaJakub Straka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.28
6 187 Tobias SacherTobias Sacher 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.47
7 Kilián HavlinaKilián Havlina 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.65
8 Michael ValušMichael Valuš 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.70
9 Ladislav DienesLadislav Dienes 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.78
10 181 Jonáš SchwarzJonáš Schwarz 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.79
11 Damián SoběhartDamián Soběhart 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 10.90
12 69 Mikuláš GráfMikuláš Gráf 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.95
13 Denis BokšayDenis Bokšay 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.02
14 Antonín KoženýAntonín Kožený 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.15
15 Tomáš VlčekTomáš Vlček 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.17
15 František MošnaFrantišek Mošna 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 11.17
17 27 Šimon KubínŠimon Kubín 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.31
18 8 David BalážDavid Baláž 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.54
19 Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.60
19 154 Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.60
21 Jan KoubaJan Kouba 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 12.07
22 Mário KulkovskýMário Kulkovský 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.33
23 Matěj VejvančickýMatěj Vejvančický 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.43
24 Filip TurekFilip Turek 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.56

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.36
2 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.45
3 229 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.51
4 217 Daniel HadDaniel Had 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 10.10
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.85
2 Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 09.47
3 3 Petr ŠrailPetr Šrail 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.79
4 Ondřej ČaplaOndřej Čapla 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.14
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 215 Jan KolovrátekJan Kolovrátek 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.60
2 72 Oldřich ŠedivýOldřich Šedivý 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.82
3 Alfons BergerAlfons Berger 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.84
4 Jan PflanzerJan Pflanzer 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.90
5 Jiří TrojáčekJiří Trojáček 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.60
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.24
2 Dennis TiralaDennis Tirala 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 09.49
3 82 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.99
4 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.71
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.85
2 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.24
3 Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.36
4 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.45
5 Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 09.47
6 Dennis TiralaDennis Tirala 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 09.49
7 229 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.51
8 215 Jan KolovrátekJan Kolovrátek 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.60
9 3 Petr ŠrailPetr Šrail 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.79
10 72 Oldřich ŠedivýOldřich Šedivý 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.82
11 Alfons BergerAlfons Berger 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.84
12 82 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.99
13 217 Daniel HadDaniel Had 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 10.10
14 Ondřej ČaplaOndřej Čapla 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.14
15 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.71
16 Jan PflanzerJan Pflanzer 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.90
17 Jiří TrojáčekJiří Trojáček 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.60

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Thea MálkováThea Málková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.02
2 Adela LíbenkovaAdela Líbenkova 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.59
3 Anna VitvarováAnna Vitvarová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.23
4 90 Elena HoferováElena Hoferová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.25
5 Laura KoročínskáLaura Koročínská 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.86
6 Emma KalinaEmma Kalina 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.88
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 155 Petra ZieglerováPetra Zieglerová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.66
2 Sára ProkešováSára Prokešová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.78
3 Laura JosefikováLaura Josefiková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.00
4 125 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.31
5 Šárka WedellováŠárka Wedellová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.75
6 Sofie SteinováSofie Steinová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.24
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena DrožováMagdalena Drožová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.05
2 Jana HergethováJana Hergethová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.59
3 43 Ella LepičováElla Lepičová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.01
4 Eleonora VolfováEleonora Volfová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.09
5 Anna BendováAnna Bendová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.70
6 Tereza FroňkováTereza Froňková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.78
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠpičkováAdéla Špičková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.40
2 4 Anna MarkováAnna Marková 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.96
3 39 Zora FremlováZora Fremlová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.00
4 137 Jana WidžováJana Widžová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.02
5 151 Eliška WidžováEliška Widžová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.52
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jola TrinerováJola Trinerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.75
2 67 Marie KučerováMarie Kučerová 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.84
3 Natálie PetridesováNatálie Petridesová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.93
4 Tereza MišnerováTereza Mišnerová 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.06
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Beáta IllichováBeáta Illichová 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.10
2 1 Lucie Anna KorbelováLucie Anna Korbelová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.73
3 Sabina FischbachováSabina Fischbachová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.75
4 6 Barbora BlažkováBarbora Blažková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.24
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Thea MálkováThea Málková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.02
2 Magdalena DrožováMagdalena Drožová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.05
3 Adéla ŠpičkováAdéla Špičková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.40
4 Adela LíbenkovaAdela Líbenkova 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.59
4 Jana HergethováJana Hergethová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.59
6 155 Petra ZieglerováPetra Zieglerová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.66
7 Jola TrinerováJola Trinerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.75
8 Sára ProkešováSára Prokešová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.78
9 67 Marie KučerováMarie Kučerová 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.84
10 4 Anna MarkováAnna Marková 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 10.96
11 Laura JosefikováLaura Josefiková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.00
11 39 Zora FremlováZora Fremlová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.00
13 43 Ella LepičováElla Lepičová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.01
14 Eleonora VolfováEleonora Volfová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.09
15 150 Beáta IllichováBeáta Illichová 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.10
16 Anna VitvarováAnna Vitvarová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.23
17 90 Elena HoferováElena Hoferová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.25
18 125 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.31
19 Anna BendováAnna Bendová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.70
20 1 Lucie Anna KorbelováLucie Anna Korbelová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.73
21 Šárka WedellováŠárka Wedellová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.75
21 Sabina FischbachováSabina Fischbachová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.75
23 Tereza FroňkováTereza Froňková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.78
24 Laura KoročínskáLaura Koročínská 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.86
25 Emma KalinaEmma Kalina 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.88
26 Natálie PetridesováNatálie Petridesová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.93
27 137 Jana WidžováJana Widžová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.02
28 Tereza MišnerováTereza Mišnerová 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.06
29 Sofie SteinováSofie Steinová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.24
29 6 Barbora BlažkováBarbora Blažková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.24
31 151 Eliška WidžováEliška Widžová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.52

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.17
2 58 Adéla PechouškováAdéla Pechoušková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.23
3 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.63
4 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.87
5 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.40
6 Pavla OlšanováPavla Olšanová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.61
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.53
2 Klára ŠlajsováKlára Šlajsová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 09.84
3 Valerie MudrováValerie Mudrová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.05
4 Karolína BátováKarolína Bátová 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.33
5 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.73
6 Tereza LiškováTereza Lišková 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.26
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Elen SvobodováElen Svobodová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.24
2 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.38
3 Lucie KormošováLucie Kormošová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.84
4 141 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.08
5 Eliška VejvančickáEliška Vejvančická 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.96
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 10.44
2 109 Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.47
3 166 Veronika ČernáVeronika Černá 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.80
4 161 Kaila ConnellKaila Connell 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.11
5 35 Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.21
6 Ema HrubáEma Hrubá 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.82
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 159 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.79
2 Sofie PszotaSofie Pszota 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 10.39
3 Petra RybínováPetra Rybínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.63
4 Zuzana ŠaškováZuzana Šašková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.11
5 Nina GrausováNina Grausová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.75
6 Nela KarpowitzováNela Karpowitzová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.96
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PacovskáAneta Pacovská 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 09.61
2 Ellen StřechováEllen Střechová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.88
3 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.01
4 Hana FremlováHana Fremlová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.69
5 53 Emma KverkováEmma Kverková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.86
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 18.2.2023 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 164 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.50
2 Adéla TintěrováAdéla Tintěrová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.53
3 Adéla BrtkováAdéla Brtková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.62
4 Tamara ZachováTamara Zachová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 10.75
5 Kristýna DankováKristýna Danková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 11.04
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.17
2 58 Adéla PechouškováAdéla Pechoušková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.23
3 168 Elen SvobodováElen Svobodová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.24
4 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.38
5 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.53
6 Aneta PacovskáAneta Pacovská 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 09.61
7 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.63
8 159 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.79
9 Klára ŠlajsováKlára Šlajsová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 09.84
9 Lucie KormošováLucie Kormošová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.84
11 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.87
12 Ellen StřechováEllen Střechová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.88
13 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.01
14 Valerie MudrováValerie Mudrová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.05
15 141 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.08
16 Karolína BátováKarolína Bátová 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.33
17 Sofie PszotaSofie Pszota 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 10.39
18 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.40
19 Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 10.44
20 109 Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.47
21 164 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.50
22 Adéla TintěrováAdéla Tintěrová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.53
23 Pavla OlšanováPavla Olšanová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.61
24 Adéla BrtkováAdéla Brtková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.62
25 Petra RybínováPetra Rybínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.63
26 Hana FremlováHana Fremlová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.69
27 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.73
28 Tamara ZachováTamara Zachová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 10.75
29 166 Veronika ČernáVeronika Černá 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.80
30 53 Emma KverkováEmma Kverková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.86
31 Eliška VejvančickáEliška Vejvančická 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.96
32 Kristýna DankováKristýna Danková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 11.04
33 161 Kaila ConnellKaila Connell 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.11
33 Zuzana ŠaškováZuzana Šašková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.11
35 35 Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.21
36 Tereza LiškováTereza Lišková 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.26
37 Nina GrausováNina Grausová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.75
38 Ema HrubáEma Hrubá 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.82
39 Nela KarpowitzováNela Karpowitzová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.96

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 17.73
2 Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 18.82
3 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 20.43
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 21.30
2 Vojta SüssenbeckVojta Süssenbeck 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 21.35
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 17.73
2 Ondřej Karel VančuraOndřej Karel Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 18.82
3 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 20.43
4 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 21.30
5 Vojta SüssenbeckVojta Süssenbeck 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 21.35

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 20.88
2 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 22.11
3 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 23.35
4 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 24.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.79
2 Vladimír BendaVladimír Benda 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.04
3 Nicolas MarkusekNicolas Markusek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.54
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.07
2 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 22.64
3 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 24.56
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 21.93
2 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.06
3 Matyáš KroulíkMatyáš Kroulík 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 26.12
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 20.88
2 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 21.93
3 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.07
4 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 22.11
5 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 22.64
6 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 23.35
7 19 Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.79
8 Vladimír BendaVladimír Benda 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.04
9 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.06
10 Nicolas MarkusekNicolas Markusek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.54
11 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 24.56
12 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 24.85
13 Matyáš KroulíkMatyáš Kroulík 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 26.12

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 19.80
2 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 20.06
3 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 20.68
4 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 20.73
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 21.03
2 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 21.17
3 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 21.74
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 21.09
2 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 22.15
3 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 22.25
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 22.51
2 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 23.21
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 19.80
2 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 20.06
3 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 20.68
4 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 20.73
5 26 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 21.03
6 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 21.09
7 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 21.17
8 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 21.74
9 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 22.15
10 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 22.25
11 Barbora KovářováBarbora Kovářová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 22.51
12 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 23.21

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 19.79
2 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.12
3 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 21.28
4 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.50
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 21.62
2 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 22.06
3 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 22.37
4 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.86
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 22.66
2 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 23.33
3 Klára LinhartováKlára Linhartová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 24.14
4 Jana LapinováJana Lapinová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.34
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 23.88
2 Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 24.45
3 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 24.62
4 Eliška KulhánkováEliška Kulhánková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 28.37
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 24.44
2 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.54
3 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 24.99
4 Natálie JohnováNatálie Johnová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 25.38
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 23.71
2 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 25.08
3 152 Zuzana SuchardováZuzana Suchardová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 25.29
4 Emma HamousováEmma Hamousová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 26.21
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.2.2023 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 23.58
2 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.01
3 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 25.64
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 18.2.2023 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JiskrováTereza Jiskrová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 24.43
2 Pavlína ŠmídováPavlína Šmídová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 24.90
3 Eliška ČornyjováEliška Čornyjová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 26.08
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 18.2.2023 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 21.40
2 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 24.16
3 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 19.79
2 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.12
3 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 21.28
4 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 21.40
5 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 21.50
6 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 21.62
7 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 22.06
8 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 22.37
9 10 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 22.66
10 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.86
11 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 23.33
12 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 23.58
13 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 23.71
14 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 23.88
15 Klára LinhartováKlára Linhartová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 24.14
16 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 24.16
17 Jana LapinováJana Lapinová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.34
18 Tereza JiskrováTereza Jiskrová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 24.43
19 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 24.44
20 Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 24.45
21 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.47
22 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.54
23 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 24.62
24 Pavlína ŠmídováPavlína Šmídová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 24.90
25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 24.99
26 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.01
27 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 25.08
28 152 Zuzana SuchardováZuzana Suchardová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 25.29
29 Natálie JohnováNatálie Johnová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 25.38
30 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 25.64
31 Eliška ČornyjováEliška Čornyjová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 26.08
32 Emma HamousováEmma Hamousová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 26.21
33 Eliška KulhánkováEliška Kulhánková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 28.37

300 m - Žáci

(so, 18.2.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 43.24
2 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 45.18
Celkem 2 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 47.03
2 Nicolas MarkusekNicolas Markusek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 52.19
3 Vladimír BendaVladimír Benda 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 52.99
4 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 56.56
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 43.88
2 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 49.37
3 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 50.05
4 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 52.81
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 46.12
2 19 Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 49.99
3 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 51.64
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 43.88
2 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 46.12
3 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 47.03
4 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 49.37
5 19 Zoran Řehoř ConnellZoran Řehoř Connell 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 49.99
6 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 50.05
7 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 51.64
8 Nicolas MarkusekNicolas Markusek 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 52.19
9 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 52.81
10 Vladimír BendaVladimír Benda 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 52.99
11 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 56.56

300 m - Žákyně

(so, 18.2.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 42.55
2 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 45.11
3 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 47.11
4 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 47.25
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 14:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.65
2 Tereza JiskrováTereza Jiskrová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 51.16
3 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 51.24
4 Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 62.15
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 14:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 50.43
2 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 54.70
3 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 55.15
4 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 56.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 14:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 48.68
2 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 49.65
3 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 50.66
4 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 55.50
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 14:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 46.16
2 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 47.91
3 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 48.71
4 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 50.76
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 14:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 46.47
2 Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 53.60
3 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 54.99
4 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 56.34
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 14:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 48.54
2 Klára LinhartováKlára Linhartová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 53.19
3 152 Zuzana SuchardováZuzana Suchardová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 57.41
4 Eliška KulhánkováEliška Kulhánková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 64.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.65
2 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 46.16
3 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 46.47
4 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 47.91
5 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 48.54
6 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 48.68
7 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 48.71
8 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 49.65
9 Petra PtáčníkováPetra Ptáčníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 50.43
10 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 50.66
11 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 50.76
12 Tereza JiskrováTereza Jiskrová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 51.16
13 Yesieniia MalyshenkoYesieniia Malyshenko 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 51.24
14 Klára LinhartováKlára Linhartová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 53.19
15 Mia VynáhlovskáMia Vynáhlovská 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 53.60
16 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 54.70
17 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 54.99
18 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 55.15
19 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 55.50
20 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 56.34
21 Julie KanakováJulie Kanaková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 56.57
22 152 Zuzana SuchardováZuzana Suchardová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 57.41
23 Klaudie PrančlováKlaudie Prančlová 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 62.15
24 Eliška KulhánkováEliška Kulhánková 11 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 64.26

600 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 18.2.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 153 Lukáš HoffmanLukáš Hoffman 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:12.93
2 189 Vendelín PetrášVendelín Petráš 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 2:14.05
3 187 Tobias SacherTobias Sacher 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:15.68
4 31 Petr SvěcenýPetr Svěcený 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 2:18.11
5 27 Šimon KubínŠimon Kubín 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 2:27.43
6 181 Jonáš SchwarzJonáš Schwarz 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:27.45
7 11 Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 8 2:31.18
8 154 Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 2:38.54
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 18.2.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 156 Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 1:58.32
2 213 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 1:59.89
3 212 Václav LebedaVáclav Lebeda 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 2:00.99
4 229 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 2:05.28
5 70 Dan MüllerDan Müller 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 PB 2:07.86
6 215 Jan KolovrátekJan Kolovrátek 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 2:12.66
7 217 Daniel HadDaniel Had 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 2:18.02
8 72 Oldřich ŠedivýOldřich Šedivý 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 2:18.38
9 12 David UbryDavid Ubry 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 12 2:19.28
10 216 Ondřej HrstkaOndřej Hrstka 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 2:19.91
11 219 David BukovskýDavid Bukovský 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 2:23.98
12 226 Sebastian ŠťastnýSebastian Šťastný 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:42.44
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 18.2.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 23 Thea MálkováThea Málková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 2:08.99
2 47 Amálie HykšováAmálie Hykšová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:15.32
3 55 Kamila ČernokováKamila Černoková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 2:21.54
4 155 Petra ZieglerováPetra Zieglerová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12 2:25.97
5 125 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 PB 2:27.27
6 150 Beáta IllichováBeáta Illichová 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 2:31.98
7 43 Ella LepičováElla Lepičová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 2:33.47
8 4 Anna MarkováAnna Marková 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 2:33.58
9 137 Jana WidžováJana Widžová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 2:33.96
10 39 Zora FremlováZora Fremlová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:48.29
11 151 Eliška WidžováEliška Widžová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:52.25
12 52 Jolana HorváthováJolana Horváthová 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 2:59.27
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 168 Elen SvobodováElen Svobodová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 1:57.09
2 65 Julie JurekováJulie Jureková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 2:00.89
3 167 Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 2:06.12
4 141 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:14.92
5 46 Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 2:24.00
6 30 Veronika BláhováVeronika Bláhová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:31.58
7 45 Natálie MartererováNatálie Martererová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 2:38.70
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 159 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:13.22
2 164 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:19.75
3 161 Kaila ConnellKaila Connell 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 2:19.85
4 166 Veronika ČernáVeronika Černá 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:19.97
5 109 Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:21.44
6 36 Barbora StaňkováBarbora Staňková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 2:27.08
Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 168 Elen SvobodováElen Svobodová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 1:57.09
2 65 Julie JurekováJulie Jureková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 2:00.89
3 167 Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 2:06.12
4 159 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:13.22
5 141 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:14.92
6 164 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:19.75
7 161 Kaila ConnellKaila Connell 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 2:19.85
8 166 Veronika ČernáVeronika Černá 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:19.97
9 109 Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:21.44
10 46 Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 2:24.00
11 36 Barbora StaňkováBarbora Staňková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 2:27.08
12 30 Veronika BláhováVeronika Bláhová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:31.58
13 45 Natálie MartererováNatálie Martererová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 2:38.70
Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StrakaJakub Straka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.56
2 Šimon ChaloupekŠimon Chaloupek 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.47
3 Kilián HavlinaKilián Havlina 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.53
4 Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.81
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 189 Vendelín PetrášVendelín Petráš 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.59
2 Damián SoběhartDamián Soběhart 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.06
3 8 David BalážDavid Baláž 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.88
4 69 Mikuláš GráfMikuláš Gráf 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.17
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Václav PechoušekVáclav Pechoušek 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.79
2 11 Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.28
3 Denis BokšayDenis Bokšay 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.72
4 František MošnaFrantišek Mošna 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.99
5 Jan KoubaJan Kouba 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.66
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StrakaJakub Straka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.56
2 189 Vendelín PetrášVendelín Petráš 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.59
3 9 Václav PechoušekVáclav Pechoušek 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.79
4 11 Martin ŠevčenkoMartin Ševčenko 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.28
5 Šimon ChaloupekŠimon Chaloupek 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.47
6 Kilián HavlinaKilián Havlina 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.53
7 Denis BokšayDenis Bokšay 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.72
8 František MošnaFrantišek Mošna 15 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.99
9 Damián SoběhartDamián Soběhart 14 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 13.06
10 Josef Christian ZicklerJosef Christian Zickler 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.81
11 8 David BalážDavid Baláž 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.88
12 69 Mikuláš GráfMikuláš Gráf 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.17
13 Jan KoubaJan Kouba 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.66

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.72
2 70 Dan MüllerDan Müller 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.79
3 Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.09
4 3 Petr ŠrailPetr Šrail 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.81
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.41
2 12 David UbryDavid Ubry 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.80
3 Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 12.34
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dennis TiralaDennis Tirala 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.04
2 Alfons BergerAlfons Berger 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.70
3 219 David BukovskýDavid Bukovský 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.14
4 Jan PflanzerJan Pflanzer 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.22
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.23
2 82 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.61
3 216 Ondřej HrstkaOndřej Hrstka 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.20
4 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 13.61
Jiří TrojáčekJiří Trojáček 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 DQ
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm Trojáček - DQ - běh v drahách
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.41
2 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.72
3 70 Dan MüllerDan Müller 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.79
4 Dennis TiralaDennis Tirala 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.04
5 Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.09
6 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.23
7 Alfons BergerAlfons Berger 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.70
8 12 David UbryDavid Ubry 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 11.80
9 Kryštof KoudelkaKryštof Koudelka 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 12.34
10 82 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.61
11 3 Petr ŠrailPetr Šrail 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.81
12 219 David BukovskýDavid Bukovský 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.14
13 216 Ondřej HrstkaOndřej Hrstka 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.20
14 Jan PflanzerJan Pflanzer 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.22
15 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 13.61
Jiří TrojáčekJiří Trojáček 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 DQ

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Thea MálkováThea Málková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.62
2 47 Amálie HykšováAmálie Hykšová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.97
3 Tereza FroňkováTereza Froňková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.32
4 90 Elena HoferováElena Hoferová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.42
5 Anna BendováAnna Bendová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.58
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 116 Alžběta CírováAlžběta Círová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.08
2 Magdalena DrožováMagdalena Drožová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 12.25
3 125 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.07
4 Eleonora VolfováEleonora Volfová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.14
5 Šárka WedellováŠárka Wedellová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.28
6 Laura JosefikováLaura Josefiková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.26
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Anna MarkováAnna Marková 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.31
2 Tereza MišnerováTereza Mišnerová 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 14.66
3 6 Barbora BlažkováBarbora Blažková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.04
4 52 Jolana HorváthováJolana Horváthová 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 15.52
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jola TrinerováJola Trinerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.54
2 67 Marie KučerováMarie Kučerová 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.54
3 Sabina FischbachováSabina Fischbachová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.58
4 Natálie PetridesováNatálie Petridesová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.62
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Thea MálkováThea Málková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.62
2 47 Amálie HykšováAmálie Hykšová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.97
3 116 Alžběta CírováAlžběta Círová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.08
4 Magdalena DrožováMagdalena Drožová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 12.25
5 Jola TrinerováJola Trinerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.54
5 67 Marie KučerováMarie Kučerová 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.54
7 125 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.07
8 Eleonora VolfováEleonora Volfová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.14
9 Šárka WedellováŠárka Wedellová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.28
10 4 Anna MarkováAnna Marková 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.31
11 Tereza FroňkováTereza Froňková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.32
12 90 Elena HoferováElena Hoferová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.42
13 Anna BendováAnna Bendová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.58
13 Sabina FischbachováSabina Fischbachová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.58
15 Natálie PetridesováNatálie Petridesová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.62
16 Laura JosefikováLaura Josefiková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.26
17 Tereza MišnerováTereza Mišnerová 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 14.66
18 6 Barbora BlažkováBarbora Blažková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15.04
19 52 Jolana HorváthováJolana Horváthová 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 15.52

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Adéla PechouškováAdéla Pechoušková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.41
2 167 Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.47
3 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.20
4 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.98
5 Eliška VejvančickáEliška Vejvančická 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.57
6 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.73
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.64
2 45 Natálie MartererováNatálie Martererová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.13
3 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.30
4 Klára ŠlajsováKlára Šlajsová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.34
5 46 Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.68
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.2.2023 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.90
2 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.10
3 141 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.66
4 Lucie KormošováLucie Kormošová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.05
5 30 Veronika BláhováVeronika Bláhová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.09
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.2.2023 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TintěrováAdéla Tintěrová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.95
2 159 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.04
3 Petra RybínováPetra Rybínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.57
4 Nina GrausováNina Grausová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.62
5 161 Kaila ConnellKaila Connell 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.82
6 Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.60
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 18.2.2023 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PacovskáAneta Pacovská 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 11.81
2 Ellen StřechováEllen Střechová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.31
3 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.00
4 Adéla BrtkováAdéla Brtková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.05
5 Kristýna DankováKristýna Danková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 13.45
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 18.2.2023 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 12.82
2 Tamara ZachováTamara Zachová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.10
3 Eliška KlauzováEliška Klauzová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 14.34
4 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.47
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.2.2023 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Barbora StaňkováBarbora Staňková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.02
2 Hana FremlováHana Fremlová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.01
3 164 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.10
4 35 Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.15
5 53 Emma KverkováEmma Kverková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.20
6 Zuzana ŠaškováZuzana Šašková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.47
Poznámky:
Polovysoký start bez bloků Překážky výška 50 cm
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Adéla PechouškováAdéla Pechoušková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.41
2 167 Eliška ŠarkánováEliška Šarkánová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.47
3 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.90
4 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.10
5 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.20
6 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.64
7 141 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.66
8 Aneta PacovskáAneta Pacovská 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 11.81
9 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.98
10 36 Barbora StaňkováBarbora Staňková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.02
11 Lucie KormošováLucie Kormošová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 12.05
12 45 Natálie MartererováNatálie Martererová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.13
13 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.30
14 Ellen StřechováEllen Střechová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.31
15 Klára ŠlajsováKlára Šlajsová 12 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 12.34
16 Eliška VejvančickáEliška Vejvančická 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.57
17 46 Anna Marie BurleováAnna Marie Burleová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.68
18 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.73
19 Nelly Sofie DoffkováNelly Sofie Doffková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 12.82
20 Adéla TintěrováAdéla Tintěrová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.95
21 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.00
22 Hana FremlováHana Fremlová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.01
23 159 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.04
24 Adéla BrtkováAdéla Brtková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.05
25 30 Veronika BláhováVeronika Bláhová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.09
26 164 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.10
27 35 Sára Ella DoffkováSára Ella Doffková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.15
28 53 Emma KverkováEmma Kverková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.20
29 Kristýna DankováKristýna Danková 13 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 13.45
30 Zuzana ŠaškováZuzana Šašková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.47
31 Petra RybínováPetra Rybínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.57
32 Nina GrausováNina Grausová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.62
33 161 Kaila ConnellKaila Connell 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.82
34 Tamara ZachováTamara Zachová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.10
35 Eliška KlauzováEliška Klauzová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 14.34
36 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.47
37 Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.60

4 x 200 m - Žáci

(so, 18.2.2023 - 16:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vančura, Andreovský, Fišer, Connell Vančura, Andreovský, Fišer, Connell TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:00.64
Celkem 1 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Sitková, Holátová, Závodná, Cikaníková Sitková, Holátová, Závodná, Cikaníková SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 1:50.07
MS Kyselá, Koněvalíková, Krýslová, Jurášová Kyselá, Koněvalíková, Krýslová, Jurášová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 1:50.68
MS Čadová, Fischerová, Kapicová, Levová Čadová, Fischerová, Kapicová, Levová SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 1:51.29
MS Michálková, Kučerová, Kožušníková, Szabo Michálková, Kučerová, Kožušníková, Szabo Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 2:03.51
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Prančlová, Vynáhlovská, Kulhánková, Suchardová Prančlová, Vynáhlovská, Kulhánková, Suchardová SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 2:25.29
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sitková, Holátová, Závodná, Cikaníková Sitková, Holátová, Závodná, Cikaníková SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 1:50.07
2 Kyselá, Koněvalíková, Krýslová, Jurášová Kyselá, Koněvalíková, Krýslová, Jurášová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 1:50.68
3 Čadová, Fischerová, Kapicová, Levová Čadová, Fischerová, Kapicová, Levová SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 1:51.29
4 Michálková, Kučerová, Kožušníková, Szabo Michálková, Kučerová, Kožušníková, Szabo Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 2:03.51
5 Prančlová, Vynáhlovská, Kulhánková, Suchardová Prančlová, Vynáhlovská, Kulhánková, Suchardová SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 2:25.29

4 x 200 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 18.2.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Straka, Pokorný, Hoffman, Pechoušek Straka, Pokorný, Hoffman, Pechoušek TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:20.32
2 187 Sacher, Havlina, Valuš, Gráf Sacher, Havlina, Valuš, Gráf TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:35.12
3 Soběhart, Mošna, Petráš, Ševčenko Soběhart, Mošna, Petráš, Ševčenko SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 2:36.41
4 181 Schwarz, Kožený, Chaloupek, Baláž Schwarz, Kožený, Chaloupek, Baláž TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:41.92
5 Dienes, Turek, Kulkovský, Svěcený Dienes, Turek, Kulkovský, Svěcený Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 2:47.77
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 18.2.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 213 Laža, Novák, Lebeda, Šrail Laža, Novák, Lebeda, Šrail Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 2:10.64
2 Sunek, Barcal, Andreovský, Šedivý Sunek, Barcal, Andreovský, Šedivý TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:13.25
3 215 Kolovrátek, Valíček, Čapla, Müller Kolovrátek, Valíček, Čapla, Müller SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:13.88
4 Tirala, Koudelka, Had, Ubry Tirala, Koudelka, Had, Ubry SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 2:18.00
5 Berger, Pflanzer, Trojáček, Čekan Berger, Pflanzer, Trojáček, Čekan Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 2:36.80
6 219 Bukovský, Souček, Bokšay, Kubín Bukovský, Souček, Bokšay, Kubín ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 2:38.95
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 18.2.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Hykšová, Líbenkova, Prokešová, Illichová Hykšová, Líbenkova, Prokešová, Illichová SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:34.38
2 Trinerová, Málková, Hergethová, Hoferová Trinerová, Málková, Hergethová, Hoferová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:34.96
3 Drožová, Josefiková, Marková, Círová Drožová, Josefiková, Marková, Círová Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 2:35.61
4 155 Zieglerová, Lepičová, Vitvarová, Kučerová Zieglerová, Lepičová, Vitvarová, Kučerová SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 2:45.25
5 Bendová, Wedellová, Volfová, Korbelová Bendová, Wedellová, Volfová, Korbelová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:49.64
6 Špičková, Černoková, Fremlová, Blažková Špičková, Černoková, Fremlová, Blažková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:50.76
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 18.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Svobodová, Štěříková, Šarkánová, Pechoušková Svobodová, Štěříková, Šarkánová, Pechoušková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:10.45
2 Chlapovičová, Merhulíková, Kässová, Jureková Chlapovičová, Merhulíková, Kässová, Jureková Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 2:14.68
3 Pacovská, Pszota, Šlajsová, Staňková Pacovská, Pszota, Šlajsová, Staňková SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 2:21.85
4 Bátová, Střechová, Zachová, Kolovrátková Bátová, Střechová, Zachová, Kolovrátková SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 2:26.69
5 Horvathová, Rybínová, Ouporová, Martererová Horvathová, Rybínová, Ouporová, Martererová ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 2:37.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kůsová, Tomínová, Hamouzová, Macháčková Kůsová, Tomínová, Hamouzová, Macháčková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:18.49
2 Fremlová, Černá, Tintěrová, Burleová Fremlová, Černá, Tintěrová, Burleová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:31.69
3 Šašková, Mudrová, Connell, Bláhová Šašková, Mudrová, Connell, Bláhová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:34.15
4 Blažková, Dvořáková, Brtková, Kverková Blažková, Dvořáková, Brtková, Kverková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:35.62
5 Lišková, Danková, Doffková, Doffková Lišková, Danková, Doffková, Doffková SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 2:36.09
6 Olšanová, Klauzová, Kuchařová, Horváthová Olšanová, Klauzová, Kuchařová, Horváthová ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 2:56.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Svobodová, Štěříková, Šarkánová, Pechoušková Svobodová, Štěříková, Šarkánová, Pechoušková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:10.45
2 Chlapovičová, Merhulíková, Kässová, Jureková Chlapovičová, Merhulíková, Kässová, Jureková Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 2:14.68
3 Kůsová, Tomínová, Hamouzová, Macháčková Kůsová, Tomínová, Hamouzová, Macháčková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:18.49
4 Pacovská, Pszota, Šlajsová, Staňková Pacovská, Pszota, Šlajsová, Staňková SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 2:21.85
5 Bátová, Střechová, Zachová, Kolovrátková Bátová, Střechová, Zachová, Kolovrátková SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 2:26.69
6 Fremlová, Černá, Tintěrová, Burleová Fremlová, Černá, Tintěrová, Burleová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:31.69
7 Šašková, Mudrová, Connell, Bláhová Šašková, Mudrová, Connell, Bláhová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:34.15
8 Blažková, Dvořáková, Brtková, Kverková Blažková, Dvořáková, Brtková, Kverková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:35.62
9 Lišková, Danková, Doffková, Doffková Lišková, Danková, Doffková, Doffková SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 2:36.09
10 Horvathová, Rybínová, Ouporová, Martererová Horvathová, Rybínová, Ouporová, Martererová ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 2:37.86
11 Olšanová, Klauzová, Kuchařová, Horváthová Olšanová, Klauzová, Kuchařová, Horváthová ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 2:56.39

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (so, 18.2.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2.